Skocz do zawartości

Typy na dzień 10.09.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje MŚ, 10.09.13, godzina 20:45

Spotkanie: San Marino - Polska

Typ: over 4,5 gola

Kurs: 1.70

Bukmacher: Sportingbet

 

San Marino wiadomo dostarczyciel punktow i bramek, dobry zespol zeby przedluzyc matematyczne nadzieje naszych na chociaz 2 miejsce w grupie. Chociaz nie gralo nam sie za dobrze dotad na terenie SM i wygrywalismy nisko (3:0 2:0 2:0) to w tym meczu nasi chyba beda mieli ambicje zeby te wszystkie niepowodzenia z calych eliminacji frustracje z nieuznanych goli, spalonych i niepodyktowanych karnych z meczu z Czarnogora wyladowac i strzelic amatorom z San Marino jak najwiecej tych bramek bo co nam innego pozostalo. Ten przeciwnik jest jednym z niewielu jacy zostali o ktorych mozemy napisac ze wygramy na pewno tylko pytanie jak wysoko. Licze na naszych chlopakow ze zagraja z zaangazowaniem i ze sportowa zloscia bo jakos musza poprawic ta grobowa atmosfere jaka sie wytworzyla wokol kadry przez nieudane dla nas eliminacje. Chociaz ja troche zaluje ze gramy teraz akurat z San Marino a nie np z Ukraina. Bo te iluzoryczne szanse jeszcze sa i wygrana z San Marino niepotrzebnie tylko je przedluzy i bedzie taki impas w kadrze, ani trener nie straci posady bo nadal walczy o awans ani rozliczyc zawodnikow nie bedzie mozna bo nadal bedzie szansa o awans. Fornalikowi to na reke bo inkasuje ladne pieniadze i on by najchetniej pracowal jeszcze z 10 lat na stanowisku. Eliminacje i tak sa stracone i lepiej jakby sie juz skonczylo spekulowac o szansach bo w Charkowie albo na Wembley to my na pewno nie wygramy. Ale wygrajmy chociaz z San Marino im wyzej tym lepiej. Niech sie bialo czerwoni podbuduja z amatorami i wygraja z 10:0 jak w 2009 roku w eliminacjach do MS. Tak samo jak i te nieudanych. Ale jak juz nnie mamy z kim wygrywac wysoko to lejmy chociaz San Marino, zawsze to cos.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,150.htm#1779247

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:08 ]

:plus: 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej,ROSJA: KHL

Spotkanie: Medvescak Zagreb - Lev Praga

Typ: 1

Kurs: 2.55

Buk: WH

08.09.2013 19:30

 

Analiza:

Do dwóch razy sztuka mam nadzieję.No niestety ostatnio gospodarze mnie zawiedli i to bardzo mocno.Myślałem że trochę potrwa zanim inne zespoły nawiążą walkę z taką ekipą z Chorwacji.A tu już w drugim spotkaniu na własnej tafli dostali baty od graczy z łotwy.Jak będzie tym razem ? mam nadzieję że o niebo lepiej i właśnie stawiam na to że tak będzie.Kurs wysoki ale myślę że warty zaryzykowania.Potknięcia się zdarzają ale dziś na własnej tafli gwiazdy zespołu powinne pokazać że należy się z nimi liczyć i przychodzić na ich halę aby na nich popatrzec.Goście z Czech zaczęli od porażki po dogrywce swoją grę w KHLu.Dziś będą chcieli się pokazać ale myślę że dopiero na własnej tafli coś wskórają z jakimś zespołem , ze słabszym zespołem gdyż myślę że ten z Zagrebia będzie dla nich za mocny.Oba zespoły jeszcze nie spotkały się ze sobą więc myślę że dla gości z Pragi będzie to dotkliwa potyczka i będą szukać rewanżu na własnej tafli.W każdym więc razie na dziś typ na Medvescak Zagreb.Do boju i zwycięstwa chłopaki.

 

http://obstawianie.com/khl-vhl-mhl-2013-2014-vt125979.htm#1779286

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:09 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje MŚ - Europa

Spotkanie: Ukraina - Anglia

Typ: Ukraina

Kurs: 2.80

Data: 10.09.2013, 20.45

Bukmacher: Bet365

 

Ukraińcy za Fomenko grają bardzo ładną dla oka piłke. Są dobrze zorganizowani w tyłach i swietnie wykorzystuja swoja największą broń czyli dynamikę skrzydłowych. Grają szybka piłkę, wyprowadzają błyskawiczne kontry, KOoplanka i Yarmolenko robią strasznie dużo szumu na skrzydłach i daje to swietne efekty. Przejechanie się po Polsce i Czarnogórze to nie był przypadek. Oba mecze wygrane zdecydowanie zasłużenie. Ukraina to rozpedzająca się machina, która w tej grupie nie bedzie juz miała żadnego rywala, który moze ją powstrzyma. Jedynie jakaś plaga kontuzji. Mają ciekawy skład, świetnego trenera, który przede wszystkim ma wizje i wie czego wymagac od swoich podopiecznych.

 

I to jest własnie główny powód gry przeciwko Anglii w tym meczu. Roy Hodgson. Człowiek bez planu, bez charyzmy i bez odpowiedniej iedzy taktycznej. Anglia ma wiekich pilkarzy, ale od lat nie potrafią grac na odpowiednim poziomie, który zadowoli kibiców. I na pewno nie bedą tego grali za Hodgsona. W przodziegrają kompletnie bez pomysłu. Widzielismy to dokłądnie w meczu z nami w tych eliminacjach. To samo było z Ukrainą na Wembley.Nawet z Mołdawią mimo pewnego zwyciestwa cięzko było szukac jakiegoś większego pomysłu na grę. Tak samo było na Euro kiedy to wygrywali głównie dzięki świetnej postawie Gerrarda, który z niczego robił asysty w grupie. Ukraina była wtedy lepsza, Francja ich zmiażdzyła, ze Szwecją równiez niczego wielkiego nie pokazali. I nie poażą niczego wielkiego z Ukrainą, bo są drużyną zdecydowanie słabszą. Ja wiem, ja wiem, że piłkarzy mają lepszych. Jednak to za mało. Musi byc ktoś kto to poskłąda, a tym kims nie jest Hodgson. W tych eliminacjacjach 4 zwycięstwa. Były to wielkie triumfy z San Marino i Mołdawią. W 3 meczach z powaznymi zespołami zdobyli 3 pkt po 3 remisach 1-1. Z Ukrainą na Wembley byli słabsi, z nami nie zagrali niczego ciekawego. Dlaczego teraz na Ukrainie coś by miało się zmienic w ich grze?

 

NIc sie nie zmieni, bo nie zmienili Hodgsona. W dodatku spora liczba kontuzji w zespole. Brakuje Ronneya, Sturridge`a i Welbecka w ataku. Zagrac moze dowołany Milner, który ostatnio wclae nie gra w swoim klubie. W środku zagraja pewnie Lampard Gerrard i Wilshere czyli brak defensywnego z prawdziwego zdarzenia, co przy tak szybko rającej ekipe jak Ukraine może byc katastrofalne w skutkach. Obrona słaba, traci gole w kazdym meczu z normalnych rywalem, a czasami nawet ze 4 jak ze Szwedami Nawet ostatnio stracili 2 u siebie ze Szkocją. Hart dalego od wybutnej formy. Na środku Jagielka i Cahill czyli solidne postacie, ale popełniajace sporo błedów. Brakowac tam bedzie lidera jakim niewątpliwie jest Terry. Boczni obrońcy czyli Cole i Walker beda się mało podłączac, bo Hodgson nie postawi na atak. Z przodu poszarpie Walcott, ale to za mało.

 

NIe mam złudzeń, ze lepszą ekipa jest Ukraina w tym momencie. Nie ufam kompletnie Anglikom, któzy nieczego nie zaprezentowali w tych eliminacjach. NIe wygrali z Czarnogórą, Polską to i nie wygrają z Ukrainą. Kurs 2.80 jest wrecz idealny i nie ma się co bac, bo Anglia jest mocna tylko z nazwy, a nie z jakości prezentowanej na boisku.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,150.htm#1779321

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:09 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata 2014 ( Europa )

Spotkanie: Armenia - Dania

Typ: 2

Kurs: 2.30

Data: 10.09.2013

Godz: 18.00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do grupy B Europejskich Eliminacji do Mistrzostw Świata w Brazylii 2014.

W meczu zmierzą się Armenia oraz Dania.

Armenia w siedmiu meczach w eliminacjach zdobyła dziewięć punktów co można uznać za dużą niespodziankę na plus.

Dania zdobyła dziewięć punktów w siedmiu meczach eliminacyjnych co można uznać za niespodzianką na minus.

Ja w tym meczu postawię na Danię czyli dwójkę, Armenia nie wygrała w tych eliminacjach meczu u siebie a co więcej nawet u siebie nie potrafiła zremisować, Dania zaś ostatnio na wyjazdach wygrała dwa razy z rzędu i ma niepowtarzalna okazję kontynuować wyjazdowe zwycięstwa w eliminacjach z bardzo słabą Armenią u siebie.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,150.htm#1779333

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:10 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Toyota Handball Bundesliga

spotkanie: Fuchse Berlín - Goppingen

typ: Fuchse (-4 bramki)

kurs: 1.88

godz: 20:15

bukmacher: Pinnacle

analiza:

przed nami spotkanie 4. kolejki niemieckiej Bundesligi piłkarzy ręcznych pomiędzy drużynami Fuchse Berlín i Goppingen. Gospodarze tego spotkania rozpoczęli sezon ligowy od niespodziewanej porażki na wyjeździe z Melsungen 28:23, warto również dodać, że przegrali dwumecz o LM z osłabionym w porównaniu z poprzednim sezonem Hamburgiem. Jednak dwa ostatnie mecze Fuchse wyglądały już lepiej, wygrali z Eisenach 34:20, oraz z Balingen 33:25. Tak więc widać, że ich forma rośnie, a motywacja już wzrosła bo jedyna szansa na udział w LM to zajęcie pozycji na podium Bundesligi w tym sezonie, więc jest o co grać. Goppingen natomiast w tym sezonie przegrało wszystkie swoje mecze, 28:32 z Hannoverem, 25:24 z Flensburgiem i 29:31 z Magdeburgiem. Tak więc ich forma wygląda fatalnie i wątpię żeby byli w stanie stawić opór mocniejszemu kadrowo Fuchse i grającemu u siebie. Dlatego uważam, że Lisy wygrają różnicą 5-6 bramek.

 

http://obstawianie.com/toyota-handball-bundesliga-vt125894.htm#1779336

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:10 ]

:plus: 88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie:Doi-Rodina

Typ: 1

Kurs: 1.45

Data: 10.09.2013

Godz: 12.00

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

 

W pierwszej rundzie turnieju WTA w Taszkience spotkają się Japonka Doi z Rosjanką Rodiną. Faworytką spotkania bez wątpienia jest 22 letnia Japonka będąca na 82 pozycji w rankingu WTA. Rywalka ze względu ze ostatnio praktyczne nie gra jest na 685 pozycji w tym rankingu. Ostatnie tygodnie Doi ma przeciętne. Podczas US Open odpadła już w pierwszej rundzie ale za rywalkę miała Petrę Kvitovę. Wczesnej Japonka dobrze zagrała w challengerze ITF w Suzhou gdzie odpadła dopiero w półfinale.

Rodina natomiast w tym sezonie wystartowała tylko w dwóch turniejach gdzie nie pokazała sie z zbyt dobrej strony.

 

Myślę ze Doi wygra ponieważ jej forma nie jest najgorsza, natomiast Rodina nie grając w turniejach nie może być w zbyt dobrej formie. Myślę ze zabraknie jej ogrania. Nawierzchnia twarda powinna bardziej odpowiadać Japonce.

 

http://obstawianie.com/wta-davis-cup-909-16092013-vt126082.htm#1779362

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:12 ]

:plus: 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Barys Astana - Yaroslavl

Typ: over 5.5

Kurs: 2.10

Buk: Pinnacle

Godz. 15:00

Analiza:

No to ponownie wracamy do hokeja w Rosji bo dziś znowu gra Barys przed własną publicznością.

Zacytuje fragment z analizy dwa dni temu „przed własną publicznością z którą będą chcieli przywitać się w najlepszy sposób czyli prezentując to co grają najlepiej czyli hokej totalnie nastawiony na atak. Tutaj warto przytoczyć statystyki z zeszłego sezonu. Średnia bramkowa oczywiście najwyższa 6.5 – 175 bramek strzelonych (tylko Petersburg miał więcej) przy równie wielu straconych 161. Jeszcze lepiej wygląda to na własnej tafli średnia 6.6 – 97:75.” Skończyło się na pogromie 10:1 !! – fantastyczna skuteczność pod bramką rywali formację ofensywne wyglądają kapitalnie.

Co do ich rywala to sezon rozpoczęli od dwóch porażek z Yugrą 2:1 i 5:2 z Omskiem i tutaj takie małe porównanieOmsk który dysponuje dużym potencjałem w ofensywie wbija pięć bramek a że jeszcze większy ma Astana tak więc dobrze to wróży. Wracając do poprzedniego sezonu to zajęli bardzo wysokie czwarte miejsce w swojej Konferencji, co ciekawe nie przegrali żadnego spotkania wyjazdowego po dogrywce. Jeśli chodzi o bramki to było bardzo przyzwoicie tyle samo strzelonych i straconych 69:69.

Podsumowując gospodarze widać że sami są wstanie pokryć linię bramkową ale dziś będzie dużo trudniej w defensywie bo gości widzę wyżej niż ich poprzedniego rywala mimo dwóch porażek na początku sezonu. Spotkania pomiędzy tymi ekipami obfitowały w bramki w poprzednich latach oraz dużą liczbę kar. Rok temu tutaj było tylko 2:0 co przy 4:2 i 5:3 w rewanżach skłania mnie do tego że tym razem bramki zobaczymy.

http://obstawianie.com/khl-vhl-mhl-2013-2014-vt125979.htm#1779385

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:13 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkowka, ME, 10.09.13, godzina 17:30

Spotkanie: Wlochy - Polska

Typ: Polska +1.5 seta

Kurs: 2.35

Bukmacher: Bet365

 

Spotkanie barazowe o cwiercfinal Mistrzostw Europy. Polki zmierza sie w nim z Wloszkami i wiemy juz ze jednej dobrej ekipy zabraknie w 1/4 tej imprezy. Faworytem tego spotkania sa Wloszki, jednak w siatkowce kobiety na tym poziomie nie ma faworytow. Decyduje jeden mecz i poziom stresu poszczegolnych zawodniczek. Mysle, ze to dobrze ze nasza druzyna nie jest uznawana za faworyta tego pojedynku - dzieki czemu moga spokojnie podejsc do tego meczu. Polki co najwyzej moga, Wloszki musza. Mysle ze to jest bardzo wazny czynnik psychologiczny. Nasza druzyna potrafi dobrze zagrac jesli podchodzi do spotkania odwaznie. Pojedynek z Bulgaria, pokazal ze nasza druzyna ma potencjal i potrafi grac w siatkowke. Mocny, nieprzyjemny serwis oraz dobre przyjecie bedzie tu kluczem do zwyciestwa. Jesli dziewczyny zagraja pewnie z duzym % powtarzalnosci jest szansa na awans do cwiercfinalu. Wloszki - wiadomo gorace glowy, wystarczy ze cos im nie idzie i wtedy maja zal do wszsytkich tylko nie do siebie. Nie graja na tym turnieju fantastycznie... Przegrana z Belgijkami i to w kiepskim stylu na pewno nie napala ich optymizmem. Sety przegrana do 16 czy 18 z Belgia ?! moze je troche podlamac. Mysle ze dzisiaj czeka nas wyrownane i emocjonujace spotkanie. Tie-break jest bardzo mozliwy. Ja licze ze Polki podejda do tego spotkania spokojnie i odwaznie i zagraja solidna siatkowke. Licze ze wygraja przynajmniej 2 sety !!!

 

http://obstawianie.com/spotkania-miedzynarodowe-vt121086,25.htm#1779398

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:13 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje MŚ, 10.09.13, godzina 20:45

Spotkanie: San Marino - Polska

Typ: under 3.5

Kurs: 3.50

Bukmacher: Sportingbet

 

Kto lepiej nie wykorzystuje okazji niż nasi? Kto w ostatnich 3 meczach w San Marino strzelił tylko 7 goli?

Jak już mogliśmy się przyzwyczaić, nasi znów nie awansowali na wielką imprezę, znów dali ciała. Co mają w głowach reprezentanci polski zastanawiam się od towarzyskiego spotkania z Andorą, gdzie po 1. połowie było 3:0. W następnej zamiast prowadzić skomasowane ataki nasze Orły strzeliły "aż" 1 bramkę. Do tego mieliśmy 2 karne i dużo podawaliśmy w obronie, a komentator podsumował to tak: prowadzimy, możemy grać spokojnie. !!!??? Towarzyski mecz, z właściwie nikim, a Polska gra na utrzymanie piłki - bez komentarza.

Nie będzie przereklamowanego Lewandowskiego, ale wystąpi za to Brożek lub Robak. Obaj od bardzo dawna nie grali w reprezentacji, więc na pewno wyjdzie tu brak zgrania. Mamy niezłych pomocników, ale ich strzały z dystansu mają dużo do życzenia. Z resztą jest ich tyle co kot napłakał. A wiadomo - San Marino będzie budowało autobus w polu karnym.

Pierwsze spotkanie skończyło się 5:0, gdzie 2 karne wykorzystał Lewy. Gdyby nie te karne myślę, że do 5 byśmy nie doszli.

Dlatego nie przewiduję tu gradu bramek.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,150.htm#1779411

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:13 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka (ME Kobiet)

Mecz: Polska - Włochy

Typ: Polska

Kurs: 3,75

Bukmacher: Bet365

Data: 10.09.2013 godz: 17:30

 

Analiza:

 

W meczu barażowym o prawo gry w ćwierćfinale Mistrzostw Europy zmierzą się drużyny Polski i Włoch. Polki zajęły w swojej grupie trzecie miejsce, przegrywając 2:3 z Czechami i 1:3 z Serbią oraz pokonując Bułgarię 3:1. Włoszki pokonały 3:0 Szwajcarię i 3:1 Francję, by niespodziewanie ulec Belgii 1:3.

Uważam, że wbrew notowaniom firm bukmacherskich, Polki mają realne szanse na wygranie tego meczu. Nasz zespół grał w zdecydowanie trudniejszej grupie i radził sobie przyzwoicie, mamy szeroki skład i w każdym meczu któraś z zawodniczek brała na siebie ciężar gry i zdobywania punktów. Wiele zależy od zagrywki, w meczu z Czechami ogromna liczba błędów w tym elemencie nas pogrążyła, natomiast z Bułgarią dobra zagrywka okazała się kluczem do wygranej.

Włoszki nie są w tym turnieju tak groźne jak w ubiegłych latach. Skład został mocno odmłodzony, jest wiele niedoświadczonych zawodniczek, które z bardzo słabymi ekipami Szwajcarii i Francji jeszcze sobie poradziły, ale gdy przyszła presja w meczu z Belgią pękły całkowicie. Zupełnie nie radziły sobie z przyjęciem sprytnej, technicznej zagrywki Belgijek. Jeśli Polkom będzie siedziała zagrywka to myślę że też możemy przycisnąć Włoszki. Na pewno presja będzie po ich stronie bo dla Italii brak gry w ćwierćfinale byłby katastrofą. Młode zawodniczki mogą sobie z tą presją nie poradzić. My grając na luzie, jesteśmy w stanie sprawić miłą niespodziankę.

 

 

http://obstawianie.com/spotkania-miedzynarodowe-vt121086,25.htm#1779455

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:14 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World Cup 2014 » Ukraine - England 10 Sep 2013, 20:45

typ 1x

kurs 1,46

bet-at-home

 

Ja zdecydowanie popieram ryzyku w kierunku grania na gospodarzy tego meczu.Piekielnie ważne spotkanie dla układu naszej tabeli.Ukraina obecnie gra chyba najlepsza piłkę w naszej grupie sa bardzo mocni w ataku graja piłkę, która fajnie sie ogląda- techniczna kombinacyjna, od kilku spotkań bardzo wysoka forma.Anglicy jak zawsze u oddsmekrow cieszą sie dużym poszanowanie- często sa nieuzasadnionym faworytem. Kursy w obie strony bardzo ciekawe...jaki mecz zobaczymy.... myślę na pewno walki gdzie kartek i rożnych nie powinno zabraknąć.Anglicy maja swoje problemy i będzie to dla nich piekielnie trudny mecz...raczej zagrają ostrożnie, uważnie na kontrę staly fragment. Maja mniej argumentów niż rywale, Jeśli podopieczni Fomenki zagrają swoje czyli bez respektu od razu rusza na dumnych synów albionu- nie kalkulując sa wstanie wygrać to spotkanie: maja kilku świetnych piłkarzy o dużym potencjale tak jak Devic,Edmar czy Konoplyanka, który strzeli pięknego gola na Wembley.1X to bardzo fajna opcja do dubla: remis realny ale goście raczej nie wygrają tego meczu.

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418.htm#1779463

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:14 ]

:plus: 46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, el. MŚ

Mecz: Norwegia - Szwajcaria

Typ: Szwajcaria

Kurs: 2.75

Betsafe

 

 

Mecz na szczycie wyjątkowo słabej grupy B. Szwajcarzy są o krok od Rio i powinni dziś udokumentować swoją dominację w grupie. Zwłaszcza, że przed kilkoma dniami pozwolili sobie wydrzeć wydawałoby się pewne 3 pkt. w ostatnich minutach, mimo prowadzenia w meczu z Islandią już 4:1. Taki rezultat powinien ich jedynie jeszcze mocniej zmobilizować do zwycięstwa w Oslo. Gospodarze zajmują drugie miejsce (obecnie nawet nie premiowane barażami) tylko dzięki słabości pozostałych ekip. Wystarczy wspomnieć, że jak równy z równym biją się o tą lokatę z... Albanią, z którą nomen omen właśnie u siebie przegrali 0:1. Helweci nie mogą narzekać na aktualne pokolenie piłkarzy, które daje im nadzieje na dobre wyniki. Wystarczy wspomnieć, że o sile reprezentacji decydują aktualnie piłkarze grający (regularnie) w Bayernie, Juventusie bądź Napoli. W przypadku zwycięstwa odskoczą Norwegom na 7 punktów i w ostatnich dwóch spotkaniach eliminacyjnych będą musieli jedynie postawić kropkę nad i. Siła reprezentacji Szwajcarii oraz okoliczności i sytuacja w grupie stawiają dziś moim zdaniem Helwetów w roli zdecydowanych faworytów.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,150.htm#1779478

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:15 ]

:plus: 175

:minus: 30 brak godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Spotkanie:Malta-Bułgaria

Typ: handicap meczowy -1 bramka Bułgaria

Kurs:2.05

Data: 10.09.2013 r godz.20.00

Bukmacher: WillliamHill

Analiza:

W jednym z wtorkowych spotkań eliminacyjnych do MŚ 2014 na boisku zobaczymy jedenastki Malty oraz Bułgarii.Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są piłkarze gości,a każdy inny wynik niż ich pewne i przekonywujące zwycięstwo będzie dla mnie dużą niespodzianką.Sytuacja w grupie pokazuje że Bułgarzy maja bardzo duże szanse na zakwalifikowanie się do baraży aktualnie znajdują się na miejscu 2 i aby je utrzymać muszą ten mecz z outsiderem wygrać i nie oglądać się na wyniki spotkań Czechów,Armeńców czy Duńczyków.Dlatego też jestem przekonany że zespół Bułgarii podejdzie do tego spotkania zmobilizowany i z pewnością nie zlekceważy swojego rywala.Z kolei Malta to zdecydowanie najsłabsza ekipa tej grupy,której największym osiągnięciem jest z pewnością wygrana wyjazdowa z Armenią.Poprzedni mecz pomiędzy tymi ekipami zakończył się pewną wygrana Bułgarii 6:0,co w pełni pokazuje różnice klas jaka dzieli te 2 drużyny.Gracze ofensywni tacy jak Tonev czy Manolev nie powinni mieć dzisiaj problemów z rozmontowaniem defensywy gospodarzy.Reasumując,uważam że zarówno potencjał obu ekip jak i umiejętności poszczególnych graczy pozwolą zwyciężyć graczom bułgarskim i znacznie przybliży ich do baraży,a być może również do awansu

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,150.htm#1779485

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:16 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Spotkanie: San Marino - Polska

Typ: over 2,5 (ht)

Kurs: 2,38

Data i godzina: 10.09.2013 20:45

Buk: Sportingbet

 

W meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata, San Marino podejmie na swoim boisku Polskę. Gospodarze, zgodnie z oczekiwaniami, zajmują ostatnie miejsce w grupie, nie zdobywając nawet punktu czy bramki. W ostatnim meczu z Ukrainą polegli aż 9:0. Trener gospodarzy zapowiada walkę. Celem ma być strzelenie bramki Polakom. Nie jest to rzecz niemożliwa, gdy widzimy jak spisuje się nasza defensywa. Popełnia mnóstwo głupio błędów, które stwarzają zagrożenie pod bramką. Zresztą San Marino było bardzo blisko strzelenia bramki na Stadionie Narodowym. Polacy po remisie z Czarnogórą mają iluzoryczne szansę na awans. W meczu z Bałkanami, biało-czerwoni pokazali się z dobrej strony, stwarzając sporo sytuacji bramkowych. Brakło po prostu skuteczności. Czarnogórcy też mieli sporo okazji, dzięki niefrasobliwości defensywy. Jeśli Polacy chcą się mieć cień nadziej na awans, muszą wygrać 3 mecze. Najlepiej by było, jakby strzelili jak najwięcej bramek. Rozważając powyższe argumenty, sądzę iż jest szansa na kilka bramek w pierwszej połowie.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,150.htm#1779519

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:16 ]

:plus: 138

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Eliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2014

Spotkanie: San Marino - Polska

Typ: under 4,5

Kurs: 2,10

Buk: Bwin

Data i godzina: 10.09.13, 20:45

 

Dziś o godz. 20:45 na Stadionie Olimpijskim w Serravalle w San Marino odbędzie się mecz pomiędzy reprezentacją gospodarzy a polską drużyną narodową. Obiekt ten może pomieścić aż 7 tysięcy kibiców – czyli około 22% populacji tego kraju.

 

Zdecydowanym faworytem spotkania są Polacy, mimo iż w tym meczu nie wystąpią Robert Lewandowski, Jakub Wawrzyniak oraz Kamil Glik. Napastnika BVB zastąpił w kadrze Marcin Robak.

 

San Marino po ostatnim laniu z Ukrainą (9:0) będzie chciało wywalczyć korzystny rezultat z osłabionymi biało-czerwonymi. Korzystny, czyli przegrana dwoma-trzema bramkami. Jest to zadanie bardzo realne – San Marino trzykrotnie podejmowało Polaków w spotkaniach eliminacyjnych i trzykrotnie zaprezentowało się z dobrej strony. W 1993 roku San Marino uległo 0:3 po bramkach Leśniaka i Warzechy, w 2002 roku San Marino straciło ledwie 2 bramki (strzelali Kaczorowski i Kukiełka). W 2008 roku Polacy wygrali z San Marino również 0:2 bramkach Smolarka i Lewandowskiego. Przypomnijmy jednak, iż był to katastrofalny mecz naszej drużyny, czego symbolem jest wydarzenie z 15. minuty meczu - po faulu w polu karnym gospodarze wywalczyli jedenastkę, którą obronił Łukasz Fabiański.

 

Reprezentacja Polski jest przeciwnikiem, z którym San Marino mierzyło się w swej historii najczęściej. Wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwami Polaków, którzy strzelili swoim rywalom 28 bramek i tracąc żadnej. Średnio na mecz Polacy aplikowali rywalom 4 bramki.

 

Osłabiona w ataku Reprezentacja Polski nie powinna „szaleć w ofensywie”, powinna próbować rozgryźć rywala stosując atak pozycyjny. Defensywne San Marino skupi się na próbach kontrowania swoich rywali.

 

Spokojnie w defensywie, bez szaleństw w ofensywie – tak będzie wyglądał mecz San Marino-Polska. Myślę, że Polacy zakończą mecz wynikiem 0:3 lub 0:4 i utrzymają nadzieje na udział w finałach Mistrzostw Świata.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,150.htm#1779523

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:17 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje MŚ - Europa

Spotkanie: Ukraina - Anglia

Typ: over 4,5 kartki

Kurs: 1.75

Data: 10.09.2013, 20.45

Bukmacher: Bet365

Analiza: Mecz niesłychanie ważny dla obu ekip. I co ważne na pewno będzie się sporo działo na boisku, nie tylko w sensie strzelania bramek, ale i w sensie tzw. męskiej gry. W pierwszym meczu w Anglii było aż 9 żółtych kartek i wynik 1:1 (Anglicy gola strzelili z karnego w końcówce). Na Euro 2012 1:0 wygrała Anglia także 5 żółtych kartek w meczu między tymi zespołami. W meczach Ukrainy z Czarnogórą (wyniki 0:1 i 4:0) także po 9 zółtych kartek (nie licząc czerwonych). Z Polską było ich nawet 5, bo sami Ukraincy zagrali bardzo dobrze i wygrali 3:1, będąc zespołem bardzo agresywnym dostali 4 zółte kartki. Niedawno Ukraina ograła San Marino 9:0 i było 6 żółtych kartek. Anglicy także dostają bardzo dużo kartek. Spodziewam się ciężkiego boju, a arbiter, który poprowadzi to spotkanie to Pedro Proença z Portugalii, w tym sezonie sędziował jedno spotkanie w lidze Portugalskiej i pokazał aż osiem kartek. Ponadto przed tym meczem już jest gorąca atmosfera, bójki kibiców i policji na Ukrainie, na stadionie też będzie gorąco.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418.htm#1779545

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:17 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje do Mistrzostw Świata 2014

Spotkanie: Luksemburg - Irlandia Północna

Typ: Czy goście (Irlandia Północna) zdobędą bramki w obydwu połowach? Odpowiedź: TAK

Kurs: 3,65

Godz: 10.09.2013 20:15

Bukmacher: Unibet

Analiza: Luksemburg to jedna z najgorszych reprezentacji w Europie. Ich poziom gry można porównać np. do Azerbejdżanu. Porównanie to jest o tyle dobre, że te reprezentacje są ze sobą w grupie i w obu meczach był remis: 0:0 na terenie Luksemburga i 1:1 na boisku Azerbejdżanu. Luksemburg w tych eliminacjach uległ u siebie Izraelowi aż 0:6 tracąc po trzy gole zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie. Irlandia Północna niewątpliwie ma dużo większy potencjał od Luksemburga. Zagrali oni naprawdę dobre spotkanie z Portugalią, gdzie prowadzili 2:1, jednak w końcówce Cristiano Ronaldo dzięki swojemu geniuszowi dał jednak zwycięstwo Portugalii. Mimo to Irlandia Północna zdobyła w tamtym meczu bramki w obydwu połowach, a przecież Portugalia to czołówka europejska. Irlandia Północna wygrała też niespodziewanie 1:0 z Rosją. Takie wyniki to nie jest przypadek. Pewnie, że to nie jest jakaś potęga, ale Irlandia Północna jest co najmniej o klasę lepsza od Luksemburga i powinni im strzelić w obu połowach chociaż po jednej bramce.

 

http://obstawianie.com/kwalifikacje-do-ms-2014-vt123418,150.htm#1779560

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-11, 17:18 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...