Skocz do zawartości

Typy na dzień 18.09.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: tenis, ATP Petersburg (Rosja), twarda (w hali)

Spotkanie: Przysiezny M. - Ramos A.

Typ: Ramos

Kurs: 1.63

Bukmacher: pinnaclesports

godz: 8:00

Analiza:

przed nami spotkanie pierwszej rundy dość przeciętnie obsadzonego turnieju rangi ATP rozgrywanego na nawierzchni twardej w hali w Petersburgu pomiędzy Polakiem Michałem Przysiężnym, Hiszpanem Albertem Ramosem. Przysiężny obecnie w rankingu ATP sklasyfikowany jest na 112. pozycji dorobkiem 501 punktów, natomiast Ramos zajmuje w tym rankingu 76. miejsce dzięki zgromadzonym 660 punktom. Forma Przysiężnego w ostatnim czasie wygląda nie ciekawie, przegrywa praktycznie wszystko co może od czasu Wimbledonu, gdzie zaprezentował się przyzwoicie pokonał tylko takich graczy jak Ram, Kozlov i Dustov i to wszystkich po mękach. Nawet w Pucharze Davisa, gdzie grał z orzełkiem na piersi nie ugrał seta. Ramos notuje od czasu Wimbledonu podobne wyniki jednak na pewno przewyższa "Ołówka" umiejętnościami, a mecz z Michałem będzie idealną szansą na przełamanie. Uważam, że Ramos powinien wygrać w miarę pewnie z będącym w słabej formie i mającym ostatnio same kłopoty Przysiężnym.

 

http://obstawianie.com/atp-petersburg-rosja-twarda-w-hali-vt126210.htm#1781605

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:54 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Championship )

Spotkanie: QPR - Brighton

Typ: 1

Kurs: 1.85

Data: 18.09.2013

Godz: 20.45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na siódmą kolejkę Championship w Anglii.

W meczu zmierza się QPR oraz Brighton.

QPR w sześciu do tej pory rozegranych meczach zdobył szesnaście punktów po pięciu wygranych oraz jednym remisie co daje drugą pozycję w lidze, bilans bramek 7-2.

Brighton zdobył osiem punktów w swoich sześciu meczach po dwóch wygranych, dwóch remisach oraz dwóch porażkach co plasuje ich na czternastym miejscu w tabeli, bilans bramek 6-5.

Gospodarze u siebie w trzech meczach zdobyli komplet punktów i mają bilans bramek u siebie 4-1.

Goście na wyjazdach grali trzy raz i przywieźli do siebie cztery punkty, bilans bramek na wyjazdach 2-2.

Mój typ to jedynka, QPR u siebie w tym sezonie gra naprawdę dobrze i u siebie nie przegrał jeszcze meczu, a Brighton będzie kolejną drużyną która wyjedzie z tego trudnego terenu bez punktów.

 

http://obstawianie.com/championship-anglia-vt119633,75.htm#1781740

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:54 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Napoli - Borussia Dortmund

Typ: Czy Napoli zdobędzie bramki w obydwu połowach? Odpowiedź: TAK

Kurs: 3,85

Godz: 18.09.2013 20:45

Bukmacher: Unibet

Analiza: Zapowiada się bardzo emocjonujący mecz, bardzo szybkie tempo, wiele okazji bramowych, no i pewnie wiele bramek. Dla mnie nieznacznym faworytem jest jednak Napoli, które u siebie grać potrafi bardzo dobrze. Napoli po trzech kolejkach Serie A jest liderem. Wszystkie te trzy mecze wygrali wysoko, strzelając w nich w sumie dziewięć bramek. W pierwszej kolejce Serie A Napoli pokonało 3:0 Bolognę u siebie, w drugiej kolejce wygrali na wyjeździe 4:2 z Chievo, a w trzeciej pokonali na własnym boisku Atalantę 2:0. Napoli wzmocniło się przed sezonem i teraz mogą nawet powalczyć o mistrzostwo Włoch oraz trochę namieszać w Lidze Mistrzów. Włoska drużyna to głównie ogromna siła jeśli chodzi o atak. Borussia Dortmund również jest liderem w swojej lidze. W swoim ostatnim meczu wygrali 6:2 z Hamburgiem, jednak zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie gola stracili, a Hamburg to dużo gorsza drużyna od Napoli. Obie drużyny preferują bardzo szybkie tempo, stawiają głównie na atak, więc dobrych sytuacji strzeleckich będzie wiele. Potencjał obu drużyn w mojej ocenie jest mniej więcej podobny. Z racji gry u siebie skłaniam się bardziej ku Napoli. Powinniśmy tutaj zobaczyć typową wymianę ciosów i gospodarze powinni zadać po co najmniej jednym celnym ciosie w pierwszej i drugiej połowie.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,50.htm#1781782

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:55 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: snooker

Spotkanie: Maguire - Guodong

Typ: 1

Kurs: 1 43

Data: 18.09.2013

Godz: 8:30

Bukmacher: ComeOn

Analiza:

W pierwszej rundzie turnieju Shanghai Masters spotkają się reprezentant Szkocji Maguire i Chińczyk Guodong. Maguire to jeden z najlepszych snookerzystów na świecie i na pewno w tym turnieju będzie chciał zdobyć wiele cennych punktów. Guodong to młody reprezentant Chin. Ostatnim turniejem w wykonaniu Maguire to Mistrzostwa Świata na 6 bilach gdzie przegrał z Selbym w Play-off oraz z Doherty w grupie. Pozostałe mecze Szkot wygrał.

Chińczyk żeby zagrac w pierwszej rundzie musiał w kwalifikacjach pokonać Siyuna, zrobił to bez większych problemów. Wczesnej Chińczyk grał w turniejach Europejskich ale bez większych sukcesów.

16 Sierpnia tego roku doszło już do pojedynku między Maguire a Chińczykiem. W tedy 4:1 wygrał Szkot. Dziś powinno być podobnie.

Myślę ze limit niespodzianek został wyczerpany wczoraj.

 

http://obstawianie.com/inne-sporty-vt296,50.htm#1781809

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:56 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marseille - Arsenal godz. 20:45

typ:2

kurs: 2,60

Buk: WH

 

Dzisiaj w Marsylii Olympique podejmie Londyński Arsenal. Faworytem wydają mi się goście. Są oni obecnie w wysokiej formie a przede wszystkim w Lidze Mistrzów zawsze grali dobrze,zwłaszcza w fazie grupowej. Arsenal wygrał pięć ostatnich meczy w tym eliminacje do LM,w których gładko ograł Fenerbache 3-0 i 2-0. Po porażce w pierwszej kolejce Premier League "Kanonierzy " wygrali nastepnie wszystkie mecze i teraz są liderem. Arsenal wydaję się bardzo silny w tym roku,dodatkowo transfer Ozila na pewno wzmocni tą ekipę.

Marsylia dobrze zaczęła sezon i po trzech kolejkach była liderem z kompletem punktów,później przyszła porażka z Monaco na własnym boisku a w ostatniej kolejce remis 1-1 z Toulouse.

Oba zespoły spotkały się w Lidze Mistrzów dwa lata temu w Marsylii wygrał Arsenal 1-0 natomiast w Londynie było 0-0. Myślę,że Kanonierzy powtórzą sukces z sezonu 2011/12 i wywiozą ze stade velodrome 3 punkty.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,50.htm#1781869

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:57 ]

:plus: 160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis. ATP Metz 11:00

Spotkanie: Zverev - Olivetti

Typ: Olivetti

Kurs: 2,30

Bukmacher: Pinnaclesport

 

Spotkanie pierwszej rundy turnieju rozgrywanego w hali we francuskim Metz. W spotkaniu tym zmierzy się reprezentant gospodarzy - Olivetti z obywatelem Niemiec- Zverevem. Olivetti nie jest w tym spotkaniu faworytem, lecz ja w tym spotkaniu widzę spore szanse aby Francuz wygrał to spotkanie. Zverev męczył kwalifikacje do tego turnieju w trzysetowych pojedynkach. Czasami traci koncentracje i gra wyjścia do siatki bez sensu. Jest rozkojarzony i gdy nie wchodzi serwis to olbrzym z Francji może pokusić się o brejka. Na to liczę w tym spotkaniu. Korty w Metz z tego co widziałem wczoraj bardzo dobre dla takich serwismenów jak Albano. Ostatnio Olivetti zanotował sporo wyników na poziomie finałów czy półfinałów w może nie najwyższych rangą turniejach lecz prezentuje się coraz lepiej. Często wykonuje swój najlepszy serwis przy trudnych dla siebie momentach w meczu. Zverev nie wykorzystał najlepiej swojego potencjału. Już kilka lat temu był nawet w 50 a teraz gdy gra nawet z przeciwnikami z trzeciej setki to wszystko jest możliwe. Polecam pograć przed południem takie zdarzenie. Mogą tutaj być tie breaki czy trzy sety, lecz myślę że Olivetti na swojej ziemi będzie utrzymywał należytą koncentrację i nie da się przełamać w tym meczu a to będzie kluczem do wygrania tego spotkania.

 

http://obstawianie.com/atp-petersburg-rosja-twarda-w-hali-vt126210.htm#1781877

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:58 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 18.09.13 20:45

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Spotkanie: AC Milan - Celtic Glasgow

Typ: Milan Handicap Azjatycki -1 gol (jak wygrana jedna bramka to zwrot)

Kurs: 1.91

Buk: Pinnacle

 

Milan powinien wygrac wysoko ten mecz. Przeciez Celtic jest jednym z najslabszych uczestnikow w tej edycji Ligi Mistrzow, awansowali rzutem na tasme strzelajac w doliczonym czasie bramke na 3:0 u siebie z Szachtiorem Karaganda bo tak bylaby dogrywka i nigdy niewiadomo jak to sie moglo skonczyc. Celtic szczesliwie awansowal a przez cale eliminacje meczyl sie pokazujac ze to juz nie jest ta druzyna co kiedys. Brak Rangersow w lidze obnizyl wartosc calej ligi szkockiej inne zespoly poza Celticem dostaja lanie w pucharach, a samym Celtom tez potrafia zagrozic przecietne europejskie kluby. W eliminacjach Celtic wygral tylko jeden wyjazdowy mecz z Cliftonville, a z Elfsborgiem tylko remis, z Szachtiorem porazka 0:2. To nie wiem jak oni maja wywiesc punkty z San Siro i nie wiem czemu kursy na Milan sa takie wysokie. Wlosi powinni to wygrac roznica kilku bramek, 3:0 albo i wyzej na pewno ich stac na to. Nie wydaje mi sie zeby Celtic mogl im zagrozic w jakikolwiek sposob, caly sezon graja z przecietnymi ligowymi klubami, oslabili sie przed tym sezonem jeszcze, eliminacje ledwo ledwo przeszli, awans to ich sukces ale w grupie nie wroze im niczego dobrego.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,50.htm#1781892

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:58 ]

:plus: 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Austria Wiedeń - FC Porto

Typ: FC Porto -1.5 gola AH

Kurs: 2.35

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dziś na Ernst Happel Stadium Austria Wiedeń podejmie FC Porto, wśród opinii o grupie G można przeczytać, że zespoły, które chcą walczyć o awans do 1/8 Ligi Mistrzów (Atletico Madryt, Zenit i Porto) muszą zdobyć 6 punktów w starciach z Austrią Wiedeń. Nie da się bowiem ukryć, że zespół prowadzony przez Nenada Bjelica jest outsiderem w tej grupie i każdy punkt zdobyty przez tą ekipę będzie zapewne nie lada niespodzianką. Czy o taką niespodziankę piłkarze Violi postarają się już dziś w starciu z FC Porto? Według mnie szansę na to są bardzo niewielkie.

Ekipa z Estádio do Dragão bardzo dobrze rozpoczęła obecny sezon, najpierw wygrana w Superpucharze Portugalii z Guimaraes, a następnie niezła forma w rozgrywkach ligowych: po 4 kolejkach drużyna prowadzona przez Paulo Fonseca ma komplet punktów oraz bilans bramkowy 9:1. Mistrz Austrii natomiast średnio sobie radzi w rozgrywkach ligowych: 12 punktów po 8 kolejkach i 5. miejsce. W ostatni weekend natomiast przegrali u siebie z Grodig 2:3.

Osobiście uważam, że FC Porto nie powinno mięć wielkich problemów z uzyskaniem korzystnego wyniku w spotkaniu z Austrią Wiedeń. Porto posiada zawodników, którzy na tle piłkarzy Austrii Wiedeń wypadają zdecydowanie lepiej i są według mnie po prostu lepsi. Postanowiłem więc zagrać nie tyle zwycięstwo FC Porto, a ich wygraną z handicapem bramkowym -1.5 AH. Wspomniałem bowiem o tym, że Porto mimo, iż latem straciło kilku dobrych zawodników w lidze gra naprawdę bardzo dobrze i jak do tej pory nie daje szans swoim rywalom wygrywając wszystkie mecze. Austria natomiast jest drużyną średnią, dla której już sam udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów powinien być sporym osiągnięciem.

Warto wspomnieć również o kadrach obu ekip. I tak trener Porto powołał na ten mecz 19 piłkarzy, na liście powołanych zabrakło przede wszystkim kontuzjowanego Maicona oraz pauzującego za kartki z poprzedniej edycji Stevena Defoura. Oprócz tej dwójki nie ma również w kadrze Carlosa Eduardo, Marko Pavlovskiego, Klébera i Kelvina - żaden z nich jednak nie miał jeszcze okazji grać w tym sezonie w barwach "Smoków:". Jeśli natomiast chodzi o zespół Austrii to kontuzjowani są Dare Vršič, Alexander Gorgoń i Ivan Kardum, szczególnie brak Gorgonia jest sporym osłabieniem, bo jest to podstawowy prawy skrzydłowy drużyny. Jednak to nie koniec zmartwień bowiem w ostatnim czasie z drużyny wpadł na dłuższy czas Alexander Grünwald, który jest kluczowym piłkarzem Austrii w drugiej linii.

Podsumowując więc liczę, że FC Porto nie zawiedzie mnie i odniesie pewne i przekonujące zwycięstwo. Zespół z Portugalii na takie rozstrzygnięcie stać tym bardziej, że nie grają ze zbyt wymagającym rywalem (umówmy się, że są trudniejsi rywale w tej grupie). Myślę, że wygrana Porto dwiema bramkami lub więc jest tutaj bardzo możliwa i warto zaryzykować trochę grosza na grę Porto z handicapem bramkowym.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,50.htm#1781904

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 16:58 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.09.13 / 20:45

Piłka nożna, LM

FC Barcelona - Ajax Amsterdam

Typ: Powyżej 45 punktów za kartki w meczu

Kurs: 3,50

Buk: WilliamHill

 

Ciekawy typ jak na mój gust. Barca będzie atakować bez dwóch zdań, Ajaxowi pozostanie postawić autobus w bramce i liczyć na kontry. Tyle, że taka taktyka do tego zespołu jakoś mi nie pasuje. Bardziej liczę na to, że zagrają w miarę otwarcie a przy tym nie będą się patyczkować z Dumą Katalonii. To, że Barca ma ogromne problemy z grą gdy przeciwnik zagęszcza środek pola i jest niezwykle agresywny wiedzą już chyba wszyscy. Wielokrotnie podobną taktykę stosował Mourinho prowadząc Real i wielokrotnie dawało to wymierny efekt. Taka strategia ma jednak swoją cenę - w postaci konieczności częstego przerywania akcji faulem i narażania się na kartki. Piłkarze Barcy rzadko kiedy łapią żółte czy tym bardziej czerwone kartoniki, ale za to z oskarowym zacięciem potrafią prokurować sytuacje, po których rywale łapią kolorowe kartoniki. Na coś takiego liczę między innymi dzisiaj. Póki wynik 0:0 będzie się utrzymywał Ajax będzie musiał często faulować żeby rozbijać akcje FCB, jeśli stracą gola wtedy pozostanie im się otworzyć a to z kolei zaowocuje większą okazją do stosowania zabójczych kontr przez Blaugranę, po których również mogą się sypać kartki dla Holendrów bo jakoś trzeba będzie te kontry czy inne groźne akcje przerywać. Ogólnie widzę tu mecz overowy i pod względem goli i kartek także po takim kursie jak wyżej podany przeze mnie typ uważam za jak najbardziej godny gry.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,50.htm#1781911

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:01 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.09.13 / 20:45

Piłka nożna, LM

Napoli - Dortmund

Typ: over 3.5

Kurs: 2.75

Buk: Betsafe

 

Hit kolejki w Neapolu. Generalnie grupa generująca hity co kolejkę. Z pewnością nikt nie będzie narzekał na brak emocji, a moim zdaniem, również bramek. Kwartet ofensywny Dortmundu dorobił się już bardzo wielu różnych dziwacznych określeń. Jakby ich nie określać i nie ważne czy w podstawowej jedenastce wyjdzie Kuba czy Gabończyk o trudnym nazwisku ;-), to siła jest niesamowita. Jej ów niesamowitość można obserwować od początku sezonu. Nie ma wśród tych piłkarzy stricte podziału na strzelców, asystujących czy kreujących akcje. Uniwersalność każdego z czwórki (Lewy, Aubameyang, Mkchitarjan, Reus) nie pozwala obronie rywala na "eliminowanie" pojedynczego zawodnika. I to wszystko wsparte jeszcze świetnym i równie kreatywnym środkiem pola. Takie połączenie musi, i daje, grad strzelanych bramek. Nie wiem, czy ktoś jeszcze w tym sezonie zdoła strzelić cztery razy Bayernowi, chyba, że znów chłopcy Kloppa. Po drugiej stronie bardzo dobrze prezentująca się defensywa Napoli oraz nieco według mnie słabszy, ale również bardzo groźny kwartet z przodu. Napoli w trzech dotychczasowych spotkaniach wbiło rywalom osiem bramek, Dortmundczycy w pięciu spotkaniach piętnaście. W ostatnich ligowych spotkaniach rozegranych na własnych boiskach obie drużyny oddały łącznie 51 (!) strzałów na bramkę rywala. Co jednak jeszcze warte podkreślenia obie ekipy mimo bardzo solidnych bloków obronnych często dopuszczają rywali pod swoją bramkę. Gospodarze dzisiejszego meczu zachowali co prawda dwa razy czyste konto, jednak i w meczu z Bologną, i z Atalantą pozwolili gościom na wiele, a czyste konto zawdzięczają ich nieskuteczności. Borussia swoje okazje wykorzysta, jestem wręcz przekonany, że nie jedną. Chociaż właściwie powyższe zdanie można by skopiować i podmienić jedynie nazwy drużyn. Wicemistrzowie Niemiec grają równie efektowną co otwartą piłkę. Gdy tylko po drugiej stronie stawał co najmniej solidny zespół, dawali sobie wbijać nie mniej niż jedną bramkę. To wszystko reasumując powinno dać dziś świetny piłkarski spektakl okraszony czterema lub więcej bramkami.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,75.htm#1781928

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:01 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL

Spotkanie: Cherepovets - Medvescak Zagreb

Typ: over 5.5

Kurs: 2.45

Buk: Bet365

Godz. 17:00

Analiza:

Gospodarze po serii czterech gier wyjazdowych gdzie po za wygraną z Ekaterinburgiem zostali zlani przez Astanę 10:1 a także przegrali z Omskiem 4:3 i Yugrą 3:1., w ostatnim spotkaniu po raz pierwszy zaprezentowali się własnej publiczności pokonując Dynamo Minsk 4:2. Już raz pisałem że kuleje szczególnie gra defensywna a jednym z powodów jest nowy „zestaw” bramkarzy na ten sezon. Grając u siebie zazwyczaj kibiców nie brakuje a to mobilizuje do raczej bardziej ofensywnej i widowiskowej gry. Kolejny plus dla typu to gospodarze jak do tej pory łapią dużo kar w ostatnim meczu osiem, w sumie średnia z pięciu spotkań to sześć wykluczeń , za to sami są też dość skuteczni w grze w przewadze.

Medvescak Zagreb to Chorwacki debiutant w rosyjskiej lidze KHL, który na stracie zszokował wszystkich gromiąc na własnej tafli aż 7:1 ekipę CSKA, ale to był raczej falstart gości bo następne mecze to porażki z Dynamo Riga 1:5, Lev Praga 1:3 i Slovanem 3:4 wszystko u siebie i z rywalami którzy też są z poza granicy Rosji niedawno dołączając do tych rozgrywek, tak więc widać że zetknięcie się z inną rzeczywistości jest bolesne. Jeśli ktoś śledzi hokej w Austrii bo tak rok temu występowali to jest to bardzo overowa liga gdzie nie ma wybitnych bramkarzy i tak jest i w tym zespole. Nadzieję na dobry dzisiaj wynik jest ostatnie starcie z potęgą KHL Petersburgiem mimo porażki 3:0 na wyjeździe zostawili naprawdę dobre wrażenie i swoje szasnę w tym spotkaniu mieli zresztą oddali więcej strzało niż gospodarze a dziś inna klasa zespołu w każdym calu i powinno być luźnie na tyłach.

Jak dla mnie powinno dziś być żywo na tablicy wyników, goście po inauguracyjnym zwycięstwie będą chcieli wreszcie po tej serii porażek coś wygrać i nie spodziewam się w ich wykonaniu asekuranckiej gry podobnie jak u gospodarzy. Do tego dochodzą jeszcze nie wybitny bramkarze a więc bramki powinny dziś być.

http://obstawianie.com/khl-vhl-mhl-2013-2014-vt125979.htm#1781935

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:01 ]

:plus: 145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Chelsea - Basel

Typ: Chelsea (-1,5)

Kurs: 2.21

Godz: 20;45

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Wczoraj angielskie drużyny pokazały dobry futbol i wygrały - ManU 4:2 a City 3:0. Dziś kolejne dwa zespoły z Anglii przystąpią do boju w LM, gdzie ostatnio grali gorzej od niemieckich czy hiszpańskich drużyn. Chelsea w tym sezonie wygląda bardzo solidnie. Wrócił Mourinho - skandalista, ale i świetny trener. The Blues mają jedną z szerszych kadr obecnie.

 

Kadra Chelsea na ten mecz: Cech, Schwarzer, Ivanovic, Cole, Luiz, Cahill, Terry, Azpilicueta, Bertrand, Lampard, Oscar, Mikel, De Bruyne, Van Ginkel, Hazard, Willian, Mata, Schurrle, Torres, Ba, Eto'o.

 

Swój skład wzmocnili w ostatnich dniach okienka transferowego, przyszedł - Eto' o, Willian i Atsu. Zmierzam do tego, że każdy kto wejdzie z ławki jest gwarancją dobrej jakości więc podstawowych świetnych piłkarzy typu Luiz, Hazard, Mata, Oscar czy Torres wspierają równie utalentowani gracze. Jeszcze ta niebieska machina nie działa tak jakby życzył sobie tego The Special One, ale spodziewam się dziś pewnego zwycięstwa u siebie na otwarcie LM. Basel w ostatnich latach stał się solidną drużyną, ale do czołówki Europy im jeszcze daleko.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,75.htm#1781948

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:02 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Spotkanie: AC Milan - Celtic Glasgow

Typ: AC Milan

Kurs: 1.50

Godz: 20:45

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Do zaproponowania na dzisiejszy dzień mam typ na gospodarzy w spotkaniu AC Milanu z Celticem Glasgow. Milan ostatnio prezentuje bardzo dobrą formę i może to być dobry prognostyk na tegoroczną edycję Ligi Mistrzów. Jednak aby tak było trzeba to potwierdzić dobrym występem w spotkaniu inaugurującym z Celticem Glasgow. Drużyna Celticu nie jest już tak mocna jak przez ostatnie lata co też pokazuje forma w ostatnich meczach. Celtic w lidze nie ma żadnego poważnego rywala a zwycięstwa z Hearts 3:1 czy Dundee United 1:0 są tylko zwycięstwami na szczeblu ligowym. Warto przypomnieć, że niedużo brakowało a Celtic zostałby wyeliminowany z Ligi Mistrzów przez Sh. Karaganda, bowiem na wyjeździe Celtowie ulegli 0:2. Z Kolei Milan potwierdza dobrą formę w spotkaniu ostatniej rundy Eliminacyjnej z PSV Eindhoven kiedy to po wyjazdowym remisie 1:1 ograł na San Siro PSV aż 3:0. Jak wiemy gracze Celticu dobrze spisują się przede wszystkim na własnym boisku, jeżeli już jednak przyjdzie im gra na wyjeździe to już tak dobrze to nie wygląda. Ja w tym spotkaniu widzę tylko jednego zwycięzce i tak też proponuję zagrać. Może i kurs nie jest za wysoki, ale to dosyć pewny typ.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,75.htm#1781961

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:02 ]

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Hokej - 1 liga Czechy 18.09.2013 godz. 17:30

Wydarzenie: Mlada Boleslav (-1,5) - Litomerice

typ: 1

Kurs: 1.75

Bukmacher: Marathonbet

 

Na dzisiaj pojedynek z zaplecza czeskiej exstraligi hokejowej spotkają się między sobą kandydaci do awansu do najlepszej klasy rozgrywkowej hokeiści Mlady Boleslaw i typowy ligowy średniak zespół Litomerice. W tym sezonie zgodnie z oczekiwaniami ekipa gospodarzy po pierwszych dwóch kolejkach pokazała, że aspiruje do gry o najwyższe cele i po zwycięstwach 6:1 u siebie z Sumperk i 5:1 na wyjeździe z Kadan prowadzi w tabeli. Tego można było się spodziewać, bo po towarzyskich meczach przed sezonem gdzie Mlada Boleslav wygrywała z zespołami z Exstraligi m.in. Libercem,Kladnem czy Znojmem oraz wysokimi wygranymi z drużynami z 1 ligi cel został postawiony jeden-awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Już w tamtym roku gdzie obok drużyny z Ołomuńca gospodarze dobijali się do exstraligi z negatywnym skutkiem te dwie drużyny znacznie odstawały od reszty ligi, niestety w barażach z exstraligowcami im się nie udało. Dzisiejszy przeciwnik Mlady Boleslav to typowy ligowy średniak, który w tamtym sezonie zdołał w 1 lidze wywalczyć dopiero 10 miejsce, a w bezpośrednich pojedynkach z tamtego sezonu Mlada 4 razy była górą(6;3 i 4:1 u siebie, 4:2 i 2:1 na wyjeździe). W obecnych rozgrywkach Litomerice spisują się nadspodziewanie dobrze, na wyjeździe wygrali ze słabym zespołem Most 7:2, a później po dogrywce przegrali u siebie z Usti 5:6, więc czas teraz na kubeł zimnej wody. Taki kubeł zimnej wody na pewno może im zapewnić Mlada Boleslav, moim zdaniem gospodarze tak jak w pierwszych dwóch kolejkach wygrają wysoko i zdecydowanie. Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam

 

http://obstawianie.com/liga-czeska-2013-2014-vt126138.htm#1781977

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:02 ]

:plus: 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Zuzel Szwecja

Spotkanie.Greg Hancock -Janusz Kołodziej

typ.1

kurs.1,64

buk.Betsson

data.18.09.2013 g.19.00

 

Analiza.

 

Dzisiaj w Szwecji rewanzowe spotkanie wielkiego finalu pomiedzy ekipami Piraterna - Vetlanda .Wczoraj Vetlanda wygrala 46-44 i dzisiaj to gospodarze maja wieksza szanse na zdobyci trytulu mistrza Szwcji.Ja jednak wybieram na ty pare zawodnikow Greg Hancock -Janusz Kołodziej.Hancock to absolutny lider Piratow ktory legitymuje sie srednia na tym torze 2,48 na bieg,gdzie jego rywal z pary na obcych torach ma srednia ma 2,04...Tak wiec tutaj wielka przewaga Grega,a po za tym w pierwszym meczu w sezonie zasadniczym ekipa Piratow spokojnie wygrala tutaj 52-38,a Kolodziej w tym spotkaniu nie startowal.Hancock w Szwecji caly czas wielka forma,a Koldi tak samo jak w Polsce...u siebie swietnie,a na wyjazdach slabiej.Moze w tej parze cos nadrobic jesli ekipa gosci bedzie przegrywac i pojedzie jako taktyk,ale sadze ,ze na Hancocka i kolegow to nie starczy.Dodatkowo bedzie jeszcze przegrywac z Pawlickimi,Zagarem czy moze nawet z Jonasem Davidssonem ktory wczoraj na wyjezdzie mial dzien konia i zdobyl 14 oczek z bonusem.Jesli dzisiaj Jonas bedzie choc w polowie tak skuteczny jak wczoraj to tytul powedruje do Motali...A w parze zawodnikow stawiam na lidera gospodarzy.Polecam.

 

http://obstawianie.com/speedway-elitserien-2013-vt125623.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:03 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: SSC Napoli - Borussia Dortmund

Typ: Drużyna 2 wygra i w grze padną w sumie więcej niż 2,5 bramki

Kurs: 3,00

Godz: 17.09.2013 20:45

Bukmacher: Bet-at-home

 

Najciekawiej zapowiadające się spotkanie dzisiejszych meczy. Moim faworytem jest BVB, która ma najlepszy początek sezonu od lat, pięć zwycięstw z rzędu i pierwsze miejsce w Bundeslidze a także ostatnia wygrana 6:2 z HSV świadczy o świetnej formie piłkarzy Jurgen Kloppa. Napoli ma także bardzo dobry początek sezonu ale myśle, że doświadczenie bvb z ostatniej edycji pozwolą borussi wygrać, może zadecydować jedna bramka.

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:04 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: AC Milan - Celtic Glasgow

Typ: Under 2.5

Kurs: 1,83

Godz: 20:45

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Jeszcze 2 tygodnie temu AC Milan byłby zdecydowanym faworytem nadchodzącego starcia, lecz w ostatnich dniach sytuacja podopiecznych Maxa Allegriego bardzo się pogorszyła. We włoskiej drużynie mamy istną plagę kontuzji, w najbliższym meczu z powodu urazów nie będą mogli zagrać tacy piłkarze jak: De Sciglio, Abate, Montolivo, Kaka czy El Shaarawy, którzy normalnie sa zawodnikami podstawowego składu. Dodatkowo wyłączonych jest także wielu rezerwowych, np. Bonera, Silvestre czy Niang, co czyni sytuację Milanu bardzo skomplikowaną, zarówno jeżeli chodzi o defensywę, jak i ofensywę. Z Celticiem zagra pomoc złożona w zasadzie z defensywnych graczy: Muntari, Nocerino, De Jong. Nie zapowiada to pięknej gry Milanu, który nawet w o wiele lepszym składzie ledwo ledwo zremisowal z Torino w ostatnich minutach. Włosi są oczywiście faworytami tego meczu, ale w obliczu takiej plagi kontuzji, może być ciężko Milanowi o piękną, ofensywną grę, zakończoną bramkami, zwłaszcza że Szkoci z pewnością przyjadą na San Siro z nastawieniem defensywnym. Z drugiej strony mimo słabości w obronei Milanu, Celtic nie ma na tyle dobrej ofensywy, żeby zagrozić Włochom. Dlatego też obstawiam wyrównany mecz, w którym padną maksymalnie 2 bramki.

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,75.htm#1782030

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:04 ]

:plus: 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

Liga Mistrzów - Grupa F - 1. Kolejka



18.09.2013 g. 20:45

SSC Napoli - Borussia Dortmund

 

Typ: Dortmund over 1.5 / 1,95 / Unibet

 

Grupa F wygląda naprawdę mocno. Oprócz Dortmundu i Napoli grać będą tutaj także Arsenal z Marsylią co oznacza, że racze nie będzie zbyt dużego marginesu na błędy. Trzeba będzie punktować od początku, aby zając jedno z dwóch premiowanych awansem do 1/8 miejsc. Dortmund wygląda jeszcze lepiej niż w poprzednim sezonie. Sprzedano Gotze, ale pozyskanie Mkhitaryana i torpedy z Gabonu, czyli Aubameyanga to świetne posunięcia zarządu z Westfalii. Dzisiaj ofensywny kwartet stanowić będą Mkhitaryan, Reus, Błaszczykowski i Lewandowski, a Aubameyang na pewno wejdzie w drugiej połowie. Według mnie Dortmund powinien dzisiaj strzelić 2 gole. Co prawda Napoli na poczatku rozgrywek prezentuje się naprawdę nieźle, wzmocnienia w postaci Abliola, Callejona czy Higuaina dają wiele tej ekipie. Do tego od początku w formie jest Hamsik, a obroną świetnie do spółki z Albiolem dyryguje Britos. Porównując jednak poszczególne pozycje w zespole stwierdzam, że to Dortmund ma więcej atutów po swojej stronie. Na pewno obie ekipy będą chciały zgarnąć komplet punktów, aby dobrze rozpocząć rozgrywki. Dortmund przystępuje do tego meczu po zdemolowaniu Hamburga 6-2, gdzie poszaleli sobie Mkhitaryan i Aubameyang. Gracze Napoli na pewno będą czuli respekt po obejrzeniu tego spotkania. Oni dla odmiany jak do tej pory nie stracili bramki na swoim stadionie (3-0 z Bologną i 2-0 Atalantą). Dzisiaj jednak rywal z innej półki niż ci dotychczasowi. Do tej pory Napoli grało 14 razy przeciwko drużynom niemieckim (bilans 3-4-7), a mecze rozgrywane we Włoszech (bilans 3-1-3). Dortmund 27 razy grał z włoskimi drużynami (bilans 9-4-14), a mecze rozgrywane we Włoszech (bilans 4-1-8). to pokazuje, że rzadko kiedy padały remisy. Moim zdaniem przy dwóch tak ofensywnych ekipach kibice mogą zacierać ręce. Wszystko wskazuje na over bramkowy w tym spotkaniu i moim zdaniem co najmniej 2 bramki strzeli ekipa gości. Kurs w ciągu ostatnich godzin niestety znacznie spadł, ale cały czas jest moim zdaniem wart zagrania.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,75.htm#1782041

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:04 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zg5uAFhQ-EykZo73h.pngAC Milan - Celtic GlasgowhxxcePl9-vgRfRpAd.png

Liga Mistrzów

18.09.2013 20:45

Typ: Under 1.5

Kurs: 3,60

Bukmacher: Bet at home

 

 

Lepszego typu na dzisiejszy wieczór ligi mistrzów nie jestem w stanie znaleźć. Słaby Celtic przyjedzie do przeciętnego na ten moment Milanu. Ostatnie 5 meczy tych drużyn w lidze mistrzów to iście underowe wyniki 0-0 0-0 0-0 2-1 i 1-0. Jak widać zespoły obu klubów w meczach bezpośrednich strzelają mało bramek. Wydaje mi się to z przyczyny nastawienia taktycznego Celticu, który z drużynami lepszymi po prostu sie broni i gra z kontry. Dodatkowo patrząc na kadrę Milanu która jest zdziesiątkowana kontuzjami. Milan zagra 3 defensywnymi pomocnikami De Jong Nocerinio oraz Muntari, z przodu piłki ma rozgrywać Birsa a na jego podania będą czekać Balotelli oraz Matri. Under wydaje mi się bardzo prawdopodobny ze względu, że Celtic zagra jak zwykle defensywnie a Milan po prostu nie ma nikogo z przodu do kreowania akcji no chyba, że Birsa, który dziś debiutuje będzie miał dzień konia. Nie wierzę też, że Celtic jest w stanie strzelić Milanowi bramke na wyjeździe.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2013-2014-vt125697,75.htm#1782048

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:05 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...