Skocz do zawartości

Typy na dzień 19.09.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Seria A

Spotkanie: Sao Paulo – Atletico-MG

Typ: BTS

Kurs: 1.95

Buk: William Hill

Godz. 02:50

Analiza:

Spotkanie dwóch drużyn które trzeba przyznać rozczarowują w tym sezonie. Zacznijmy od gospodarzy którzy rok temu zajęli czwarte miejsce w tym są dopiero na 16 miejscu a więc tuż nad kreską spadkową. Przewaga nad siedemnastym zespołem jest znikoma wynosi zaledwie różnicę bramek, tak więc strata dziś jakikolwiek punktów może oznaczać przy innych wynikach strefę spadkową. Jeśli chodzi o mecze domowe w tym sezonie to bardzo cieniutko zaledwie trzy zwycięstwa, jeden remis i aż sześć porażek, bramki 11:14. Ostatnio idzie jednak znaczniej lepiej dwie wygrane w których nie stracili nawet bramki, ale dziś obrona będzie miała znacznie trudniej ale o rywalach za chwilę. Te słabe wyniki trochę dziwią tym bardziej jak popatrzymy na to kim grają w przodach Lusi Fabiano, Welliton Jadson oraz Ganso.

Goście rok temu skończyli jeszcze wyżej na drugim miejscu a w tym też zdecydowanie poniżej oczekiwań miejsce w środku stawki ze stratą osiemnastu punktów do lidera. Ciągle mogą powalczyć o podium do trzeciego Gramio tracą dziewięć punktów (plus jeden mecz mniej), ale dziś koniecznie trzeba wywieźć trzy punkty. Na wyjazdach też nie ma rewelacji 2-4-5, bramki 5:13, ale forma ostatnio dopisuje nie przegrali od sześciu kolejek w tym ostatnio dwie bardzo przekonywujące wygrane z Gremio 0:1 i Cortibią 3:0. Wspomniałem że obrona gospodarzy będzie miała dziś ciężko ale to nie dziwi jak w ofensywie ma się Ronaldinho, Diego Tradelli oraz będących w świetnej formie Fernandinho i Jo – z taką ofensywą zdobywanie bramek powinno iść łatwo.

Krótko podsumowując tak jak wspomniałem obie są w formie zwyżkującej co pokazują ostatnie mecze a z tym co mają do zaoferowania w ofensywnie w porównaniu do poczynań defensywnych składnia do gry na to że zobaczymy bramki z obu stron.

http://obstawianie.com/brazylia-campeonato-brasileiro-carioca-paulista-vt119582,75.htm#1782064

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:06 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska

Spotkanie: Red Bull Salzburg - Elfsborg

Typ: Czy Red Bull Salzburg zdobędzie bramkę w obydwu połowach? Odpowiedź: TAK

Kurs: 2,34

Godz: 19.09.2013 19:00

Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Red Bull Salzburg to taki mój czarny koń tych rozgrywek. Oczywiście na zdobycie pucharu raczej nie mają co liczyć, ale mogą tam sporo namieszać i sprawić niejedną niespodziankę. Szansę na awans z grupy mają bardzo duże, gdyż ich rywalami są: Elfsborg, Esbjerg i Standard Liege, czyli rywale jak najbardziej do ogrania, szczególnie Elfsborg i Esbjerg. Salzburg stoczył ciekawą walkę o wejście do czwartej rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. W dwumeczu uległ Fenerbahce, jednak oba mecze były niezwykle ciekawe, okazji bramkowych nie brakowało. U siebie Salzburg był bardzo bliski wygrania meczu, jednak ostatecznie zremisowali 1:1, w rewanżu przegrali 1:3. Mimo to Salzburg pokazał się w tym dwumeczu z bardzo dobrej strony. Salzburg w swojej lidze jest liderem, który jeszcze nie przegrał żadnego meczu. Ostatni ich mecz to wyjazdowe zwycięstwo 5:0 z mocnym jak na tą ligę Ried(trzecie miejsce w tabeli), czyli forma jest wysoka. Elfsborg w swojej lidze zajmuje dopiero 5 miejsce, a ich gra na wyjazdach nie zachwyca, gdyż mają 4 zwycięstwa, 3 remisy, 4 porażki. Według mnie Red Bull Salzburg ma dużo większy potencjał od Elfsborg. Salzburg to ofensywnie grająca drużyna, która stwarza sobie bardzo wiele dogodnych sytuacji bramkowych. W meczu z Elfsborgiem zapewne będą stroną przeważającą, to oni powinni atakować i jeśli ze skutecznością nie będzie bardzo źle, to powinni kilka bramek strzelić.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2013-2014-vt125701,50.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:07 ]

:plus: 134

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandurii - Dnipro godz. 19:00

typ:2

kurs: 2,00

Buk: Bet365

 

Po Lidze Mistrzów przyszedł czas na Ligę Europejską. Ciekawe spotkanie odbędzie się w Rumunii,gdzie Pandurii podejmie Ukraińskie Dnipro. Nie znacznym faworytem wydają się goście i to na nich postanowiłem obstawić. Pamietamy dobre występy Dnipro w zeszłym sezonie kiedy to wygrali grupę z Napoli oraz PSV zdobywając 15 punktów.

W obecnym sezonie piłkarze z Dniepropetrowska również są w dobrej formie zremisowali m.in z Dynamem Kijów 1-1 oraz wygrali z Szachtarem 3-1, w eliminacjach bez problemu pokonali Kajlu 3-1 oraz 2-0 , w lidze Ukraińskiej są na 2 miejscu z dorobkiem 20 punktów w 9 meczach.

Chociaż Rumuni wyeliminowali Bragę to nie daję im szans z doświadczonym w tych rozgrywkach Dniprem . Pandurii w swojej lidze zajmuję 5 miejsce z dorobkiem 13 punktów w 7 meczach.

Jednak stawiam na dwóch snajperów z Ukrainy,którzy mogą dać zwycięstwo gościom tzn. Konoplankę oraz Sełezniowa. Myślę,że doświadczenie weźmie tutaj górę i trzy punkty pojadą ma Ukrainę.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2013-2014-vt125701,50.htm#1782116

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:07 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis - WTA Seul

Jang- Jabeur- seul-godz. 5:00 - mecz rozpocznie się około 5:10

typ: Jabeur wygra 2:0

kurs: 2,00

Buk: WilliamHill

 

W drugiej rundzie turnieju w Seulu zmierzą się Koreanka Jang i Tunezyjka Jabeur. Zdecydowaną faworytką meczu jest Tunezyjka. Jang dość niespodziewanie w pierwszej rundzie pokonała Klarę Zakopalovą 2:0. Wątpię by udało jej się po raz kolejny wygrać.

Tunezyjka aby zagrać w turnieju głównym musiała przebijać się przez kwalifikacje. I pokonała następująca : Aoyamę 2:1, RUmunkę Olaru 2:0, Kasię Piter 2:1.

W turnieju głównym Tunezyjka [pokonała Włoszkę Burnett.

Ja nie widzę innej możliwości nic łatwa wygrania młodej Tunezyjki, Koreanka jest bardzo daleko w rankingu WTA i to nie jest poziom turniejów najwyższej rangi.

Będę zdziwiony gdy Koreanka ugra więcej nic 5 gemów w całym meczu. Jednak ja zamiast under gemowy wybrałem DW 2:0 Dla Tunezyjki.

 

http://obstawianie.com/wta-davis-cup-909-16092013-vt126082.htm#1782121

 

Zapomniałem wcześniej podać dyscypliny i gdzie mecz się odbywa :)

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:10 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska

Spotkanie: SS Lazio Rzym - Legia Warszawa

Typ: Powyżej 3.5 goli

Kurs: 3.00

Godz: 21:05

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

Po meczu ligowym z Koroną dużo pisało się, że Legia o ile w ofensywie wygląda naprawdę dobrze, o tyle formacja defensywna zespołu Jana Urbana pozostawia wiele do życzenia. Jeśli chodzi o defensywę to nie da się ukryć, że ta formacja w Legii od początku sezonu nie wyglądała najmocniej, a małą ilość bramek straconych Legia zawdzięczała głównie dobrze spisującemu się w bramce Dusana Kuciaka - jak wiemy obecnie kontuzjowanego. Ostatni jednak formacja obronna mocno się rozsypała, kontuzjowani są Bartosz Bereszyński, Jakub Wawrzyniak i Mateusz Cichocki, oprócz nich Jan Urban dziś nie będzie mógł również skorzystać z usług Raphaela Augusto, Daniela Łukasika, Michała Żyry i Wladimera Dwaliszwiliego.

Tak jak już wspomniałem formacja obronna Legii to obecnie chyba najsłabszy punkt drużyny, podobnie jednak wygląda sytuacja w Lazio, gdzie obrona jest piętą achillesową w drużynie Vladimira Petkovica. Już dwumecz z Juventusem Turyn (mecz o Superpuchar Włoch oraz mecz ligowy) pokazał, że w obronie Lazio nie jest najmocniejsze tracą w tych meczach 7 bramek. Dziś szkoleniowiec Lazio ma spore kłopoty bowiem kontuzjowani są obecnie dwaj najlepsi obrońcy czyli Stefan Radu i Giuseppe Biava, oprócz tej dwójki w kadrze meczowej nie ma takich graczy jak Lucas Biglia, Bruno Pereirinha, Emiliano Alfaro czy Stefano Mauri, szczególnie brak tego pierwsze jest dość istotną stratą, pozostali i tak nie mieszczą się w kadrze meczowej.

Postanowiłem więc w starciu Legii z Lazio zagrać wysoki over 3.5 bramek. Obie ekipy mają najwięcej problemów w grze defensywnej. Ustawienie Legii Skaba-Brzyski, Dosa Junior, Rzeźniczak, Broź, na najmocniejsze nie wygląda. Oczywiście zależy również jak Lazio podjedzie do spotkania, Vladimir Petkovic zapowiada jednak, że ma zamiar wystawić najsilniejszy możliwy skład więc nie najlepiej to wróży defensywie Legii w walce z takimi piłkarzami jak Miroslav Klose, Hernanes, Antonio Candreva czy Senad Lulic. Ja jednak również liczę, że formacja ofensywna Legii będzie wstanie również zagrozić bramce bronionej przez Federico Marchetti, mimo braku Dwaliszwiliego. Tym bardziej, że sam trener Legii zdaje sobie sprawę, że same bronienie się w tym meczu nic dobrego nie sprawi i wie, że jego ekipa musi zagrać odważnie jeżeli chce osiągnąć korzystny wynik w Rzymie. Myślę, że czeka nas ciekawe spotkanie w którym bramek nie powinno zabraknąć, jedni i drudzy w defensywie nie są najmocniejsi, a ofensywa to ich najmocniejsze atuty, myślę, że niezłym pomysłem w takim spotkaniu jest więc zagranie overu bramkowego.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2013-2014-vt125701,50.htm#1782133

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:11 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, ATP St.Petersburg

19.09.2013 12:30

Fognini - Przysiężny

Typ: 2

Kurs: 3.85

Betfair

 

Dziś w Sankt Petersburgu dokończenie spotkań drugiej rundy. Jak wiadomo w Rosji na tak specyficznej nawierzchni dochodzi do wielu niespodzianek od lat i nie inaczej jest w tym roku. Dlatego ja na dziś wybrałem pojedynek najwyżej rozstawionego Włocha Fabio Fogniniego z Michałem Przysiężnym. Fabio w pierwszej rundzie pokonał Inglota 6:4 6:4, jednak rywal ten jest dość surowym singlistą i pomimo fatalnej formy udało się z nim uporać. Jednak dziś już tak łatwo nie będzie, Michał potrafił wygrać z Ramosem pomimo przegranej pierwszej partii, statystyki pokazują że dobrze czuł się w odbiorze, a własne podanie również funkcjonowało dobrze, 60% pierwszego podania w korcie, w drugim i trzecim secie wygrywał 3 z 4 piłek po nim. Wracając jednak do Fogniniego bo to głównie przeciwko niemu typ, Włoch jest ostatnio bardzo słabo dysponowany, w pojedynku ze Stepankiem w Cincinatti grał beznadziejnie, nie potrafił utrzymać własnego podania, popełniał masę błędów, gdyby nie słaba głowa Radka skończyłoby się 2:6 0:6 jednak Czech miał też fatalny drugi set i ostatecznie przegrał z nim tylko 4:6 w drugim secie, jednak gra obu była na bardzo niskim poziomie. Podobnie było z Ramem na US Open, tego spotkania nie widziałem, ale ugrane przez niego całe 5 gemów w trzech setach mówi samo za siebie. Dziś trafia znów na przyzwoitego rywala i to już może być za dużo dla Fabio w tej dyspozycji. Michał potrzebuje punktów, gdzie o nie łatwiej niż w takim turnieju jak ten.

 

http://obstawianie.com/atp-petersburg-rosja-twarda-w-hali-vt126210.htm#1782158

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:12 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 19.09.2013 21:05

Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Europejska

Spotkanie: Lazio - Legia

Typ: over 2,5 gola

Kurs: 1.80

Bukmacher: Bet365

 

Zaczynamy gre w Lidze Europejskiej i Legia w swoim pierwszym meczu zagra z faworytem grupy Lazio Rzym. Wloska druzyna jest mocnym zespolem a na wlasnym stadionie bardzo trudno komukolwiek ja pokonac. Widac to tez w tym sezonie bo Lazio w lidze przegralo tylko z juventusem ale na wyjezdzie 1:4 a u siebie odniesli dwa bardzo pewne wygrane 2:1 i 3:0 z Udinese i Chievo. Legia bedzie miala ciezko ale nie przekreslam ich bo w eliminacjach grali zachowawczo wiedzac o co graja i jaka presja na nich jest a w grupie moga juz grac bez stresu bo maja zagwarantowane 6 meczow tak czy tak. Wygrana w lidze z Korona 5:3 i hattrick Dwaliszwilego to dobry prognostyk przed meczem z Lazio i Legia moze zaskoczy Wlochow i postawi im twarde warunki. Ale osobiscie uwazam raczej ze to Lazio bedzie dzisiaj gora bo jest to zespol lepszy, lepszy od Steauy ktora zdominowala Legie a Wlosi sa jeszcze lepsi od Rumunow nie tylko technicznie ale i taktycznie. Lazio w weekend bedzie gralo derby w lidze ale trener mowi ze na razie najwazniejszy jest mecz z Legia. Moze to troche kurtuazja zobaczymy jaki sklad Wlosi wystawia. Jak wystawia najsilniejszy i potraktuja mecz na 100% to Lazio moze wygrac wysoko. Jak wystawia slabszy sklad i podejda do meczu luzniej to Legia moze zaskoczyc i strzelic jakies bramki. Mysle ze to powinien byc mecz w ktorym padnie kilka bramek.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2013-2014-vt125701,50.htm#1782183

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:13 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska ( Grupa H )

Spotkanie: Estoril - Sevilla

Typ: 2

Kurs: 1.85

Data: 19.09.2013

Godz: 21.05

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam do grupy H Ligi Europejskiej.

W meczu zmierzą się Estoril oraz Sevilla.

Estoril zaczął swoją przygodę z Ligą Europejską od trzeciej rundy kwalifikacji i kolejno eliminował Izraelski Hapoel Ramat Gan oraz Austriacki Pasching.

Sevilla również zaczęła od trzeciej rundy eliminacji i odprawiała do domu kolejno Czarnogórskie Mladost Podgorica oraz Polski Śląśk Wrocław.

Mój typ na ten mecz to dwójka, Estoril w eliminacjach nie miał wymagających rywali a też ich bardzo wysoko nie pokonywał inaczej Sevilla która swoim rywalom strzeliła osiemnaście bramek w tym aż jedenaście na wyjazdach.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2013-2014-vt125701,50.htm#1782231

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:14 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Ekstraklasa

Spotkanie: Podbeskidzie - Jagiellonia

Typ: 2

Kurs: 2.50

Godz: 17:00

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

W meczowych zapowiedziach inauguracyjnego spotkania ósmej kolejki ekstraklasy dominuje jedno nazwisko: Quintana. Nic dziwnego - Hiszpan w znacznym stopniu przyczynił się do koncertowego występu Jagielloni w ostatnim meczu z Ruchem. Najważniejsze pytanie brzmi czy Dani i spółka będą potrafili ustabilizować forme na tak wysokim poziomie? Moim zdaniem to możliwe i chociaż trudno oczekiwać by dzisiaj zespół z Białegostoku urządził sobie strzelecką kanonade to nie należy się również spodziewać powtórki z ostatniego meczu między tymi zespołami gdy "Górale" na własnym boisku rozgromili białostoczan 4-0.

Goście na Śląsk przyjeżdzają w praktycznie najsilniejszym zestawieniu (niezdolny do gry Modelski) i bojowym nastawieniu, trudno przypuszczać by rozbicie Ruchu Chorzów spowodowało rozluźnienie w ekipie trzymanej twardą ręką przez Stokowca. Więcej problemów ma Czesław Michniewicz - nie zagrają Zajac, Konieczny i Chmiel - to poważne osłabienia, a zmiennik tego pierwszego zawalił drużynie kilka bramek i prawdopodobieństwo że dzisiaj również nie stanie na wysokości zadania jest niemałe. Podbeskidzie zaczęło punktować - remis na Zawiszy, wygrana z Koroną i podział punktów w ostatniej kolejce z Widzewem. Trzeba jednak podkreślić że oglądanie gry najsłabszej kadrowo drużyny w ekstraklasie nawet w tych spotkaniach, delikatnie mówiąc, nie należało do przyjemności. Prawdopodobnie Rybanskiego od pierwszych minut postraszy Bekim Balaj - super dubler z 5 bramkami na koncie awizowany jest w wyjściowej jedenastce. Jaga potrafiła w tym sezonie przywieźć 3 punkty z gorących terenów: Wrocławia i Bydgoszczy, teraz czas na zdobycie Bielsko-Białej.

 

Przewidywane składy;

Podbeskidzie: Rybansky - Sokołowski, Pietrasiak, Szymanek, Górkiewicz - Łatka, Sloboda – Bujok, Urban, Jagiełło - Wodecki

Jagiellonia: Słowik - Tosik, Pazdan, Baran, Straus - Bandrowski, Grzyb - Mackiewicz, Gajos, Quintana - Balaj.

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2013-2014-vt125750,25.htm#1782241

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:15 ]

:plus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska

Spotkanie: Sankt Gallen-Kubań Krasnodar

Typ: 2

Kurs: 3,00

Data: 19.09.2013

Godz: 19:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

St. Gallen w fazie grupowej Ligi Europy trafił na rosyjski Kubań Krasnodar. Pierwszy mecz obu zespołów będzie rozegrany na terenie Szwajcarii. Według bukmacherów minimalnym faworytem tego meczu są gospodarze ale chyba ze względu na to iż St. Gallen grają na własnym terenie. Widziałem dwa mecze zespołu rosyjskiego z Feyenordem. Oba mecze wygrali goście dzisiejszego meczu będąc zdecydowanie lepiej zorganizowaną drużyną. Kubań ma od dłuższego czasu problem ze skutecznością co bardzo dokładnie widać po wynikach czy to lgowych czy włąsnie pucharowych. W lidze Kubań zdobył 10 oczek w 8 meczach natomiast Sankt Gallen w 7 meczach wywalczył 11 punktów. Co ciekawe zespół Szwajcarski w rundzie decydującej wyeliminowali rosyjski Spartak remisując u siebie 1-1 a w Moskwie niespodziewanie wygrywając 2-4. W ostatnim ligowym meczu Kubań przegrał na wyjeździe z Lokomotivem Moskwa 1-0. Ogolnie goście maja dobrą obrone ale słabą skuteczność. Zespół ze Szwajcarii natomiast dużo strzela ale i też dużo traci. Gospodarze ogólnie nie przegrali meczu oficjalnego w nowym sezonie. Ale nie ma co się martwić ponieważ rywali nie mieli jakoś wymagajacych. Kubań rozegrał dwa mecze wiecej w LE gdzie w pierwszych dwóch pojedynkach ze Szkockim Motherwell wygrywali na wyjeździe 2-0 oraz u siebie 1-0. Feyenoord natomiast pokonali na wyjeździe 1-2 a u siebie 1-0. W zespole gospodarzy najprawdopodbobniej nie ujrzymy P. Montandona(6\1). Zespół gości wystąpi w najmocniejszym skłądzie. Będzie to pierwszy pojedynek obu drużyn. Warto dodać że arbitrem tego spotkania będzie czwórka sędziowska z polski na której czele stanie P. Gil.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2013-2014-vt125701,50.htm#1782268

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:15 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

Liga Europejska - Grupa J - 1. Kolejka



19.09.2013 g. 21:05

Lazio Rzym - Legia Warszawa

 

Typ: BTS Yes / 1,80 / Bet365

 

Legia rozpocznie zmagania w tegorocznej Lidze Europejskiej od teoretycznie najtrudniejszego sprawdzianu, czyli wyjazdowego meczu z Lazio Rzym. Typuję, że w tym spotkaniu obie ekipy zdobędą co najmniej po jednej bramce. O to, że Lazio strzeli gola to jestem spokojny, bo gra obronna naszych klubów czy reprezentacji z poważnymi przeciwnikami to jest dramat. W środku pewnie znowu wyjdzie Vrdoljak, w obronie "elektryczny" Dossa Junior, kontuzjowany jest podstawowy bramkarz Kuciak oraz obaj skrajni defensorzy, czyli Wawrzyniak i Bereszyński. W ostatnim meczu ligowym Legia straciła trzy gole z Koroną (na swoje szczęście pięć potrafiła wcześniej strzelić :p ). To wszystko składa się w tylko jeden obraz, Lazio musi strzelić gola, nie ma innej opcji. Jest jednak także kilka przesłanek ku temu, że także Legia zapisze coś po stronie zysków w tym meczu. Po pierwsze w niedzielę są derby Rzymu, czyli mecz Lazio-Roma. Nikt w tym momencie raczej specjalnie nie przejmuje się jakimś meczem z Legią, wszyscy myślą o zdobyciu 3 punktów w niedzielę, tym bardziej, że Roma po 3 meczach ma komplet punktów i bilans bramkowy 8-1 :)) Dlatego też media spekulują, że dzisiaj w pierwszym składzie może zabraknąć Klose, Lulicia, Ledesmy i Candrevy, a to jest trzon tej ekipy. Oczywiście rezerwowi na pewno będą chcieli się pokazać i dadzą z siebie wszystko, ale w końcu dlatego właśnie są rezerwowymi, nie ten rozmiar kapelusza co wymieni gracze. Poza tym nasze ekipy ostatnio w Lidze Europejskiej nawet fajnie sobie radziły. Skoro Lech mógł zremisować z Juventusem na jego terenie 3-3 to i Legia może strzelić gola Lazio. Akurat gracze ofensywni w stołecznej ekipie są całkiem spoko. Radović i Kosecki oraz Dwaliszwili lub Saganowski na szpicy to powinno wystarczyć na przełamanie obrony Włochów. W kwestii podejścia do meczu na pewno Legia będzie miała przewagę, bo nikt mi nie wmówi, że Włochom będzie się chciało tak samo. Dla nich ten mecz to w tej chwili przykry obowiązek, a dla Legii fajna przygoda. Moim zdaniem Legia w tym meczu także strzeli gola i nawet w kontekście zgarnięcia jakiejś zdobyczy punktowej bym jej nie skreślał. Kurs na BTS całkiem spoko i według mnie opcja jak najbardziej warta grania.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2013-2014-vt125701,50.htm#1782296

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:16 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: SZWECJA: SHL , hokej

Spotkanie: Leksands - Modo

Typ: 2

Kurs: 2,25

Bukmacher: Unibet

19.09.2013 19:00

 

analiza:

Trzecia seria spotkań w szwedzkiej lidze hokejowej.Dziś stawiam na gości gdyż uważam że będa potrafili wygrać z beniaminkiem rozgrywek.Goście dwa mecze i dwa zwycięstwa.mają bardzo dobre rozpoczecie sezonu.Gospodarze wygrali spotknie z drugim beniaminkiem i jedna przegrana.W ostatnich spotkaniach między nimi to właśnie MOdo dyktowało warunki i wygrywało spotkania.Dziś myslę że będzie podobnie.Są w formie i powinni to potwierdzić kolejnym zwycięskim meczem.Sądzę że taka drużyna jak Leksands jest do pokonania dla modo.Nie należą do tuzów rozgrywek i dziś myślę że za dużo nie będą mieli do powodzenia.Nie spodziewam się gradu bramek ale te przynajmniej minimalne zwycięstwo gości.Niech tak się stanie i stawiam na to!!!

 

 

 

http://obstawianie.com/liga-szwedzka-2013-2014-vt126144.htm#1782318

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:16 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska

Godzina: 21:05

Spotkanie: Lazio - Legia

Typ: over 4.5

Kurs: 4.80

Bukmacher: Betsafe

Analiza:

 

Dziś otwarcie rywalizacji w Lidze Europejskiej. Nasz jedyny reprezentant - Legia, zaczyna od najtrudniejszej jak się wydaje przeprawy w grupie, wyjazdowego meczu ze stołecznym Lazio. Gospodarze jak już wszem i wobec ogłoszono będą oszczędzać część piłkarzy na weekendowe derby z AS Romą. Niektórzy w braku Klosego czy Candrevy upatrują nadziei na dobry wynik. Jednak moim zdaniem jakość gry Rzymian jakoś znacznie nie straci. Ci, którzy na co dzień są zmiennikami i pojawią się dziś na boisku mogą dać drużynie wbrew pozorom więcej, chcąc udowodnić swoją wartość i przydatność w ewentualnie ważniejszych spotkania. Do tego dochodzi humorzasta obrona Legii. To już nie Molde, nawet nie Steua. Jakość rywala w ofensywie dużo większa, bramki, co najmniej 2 - wydają się nieuniknione. Szukając jednak pozytywów to widać w grze Legionistów pewną ulgę, że pękł już balon pt. Champions League. Ciśnienie pod jakim znajdowali się średniej przecież jakości zawodnicy było ogromne. Później był efekt nagłego i dramatycznego przebicia ów balony, a teraz nadszedł czas by pogodzić się z rzeczywistością i grać jak najlepiej na trzech frontach. Motywacja warszawskiej drużyny będzie spora, ale w dzisiejszym meczu niczego nie muszą, a tylko mogą. Zdecydowanie działa to na ich korzyść i uważam, że zagrają otwartą, oby również dobrą, piłkę, co w rezultacie da dziś grad bramek na Stadionie Olimpijskim.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2013-2014-vt125701,50.htm#1782331

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:17 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska

Spotkanie: Sheriff - Anzy

Typ: 1x

Kurs: 1,53

Data: 19.09.2013

Godz: 21;05

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Wielkie plany podboju Europy przez Anzy skończyły się szybciej, zanim się zaczęły. W ostatnim okienku transferowym w rosyjskim klubie miała miejsce wielka wyprzedaż, w wyniku której odeszli z zespołu praktycznie wszyscy najlepiej opłacani i tym samym najlepsi zawodnicy, z Samuelem Eto'o na czele. Takie rozbicie drużyny fatalnie wpłynęło na postawę na boisku, Anzy zajmuje dopiero 14 miejsce w tabeli, w 8 spotkaniach zdobywając jedynie 4 punkty, a ostatnie dwa mecze to remisy z dwiema najsłabszymi ekipami ligi. Z kolei Sheriff to dla wielu anonimowy zespół, który jednak regularnie występuje ostatnio w europejskich pucharach. Rok temu Mołdawianie potrafili zremisować z Olympique Marsylia, a 3 lata temu wygrać z Dynamo Kijów. Do tego spisują się bardzo dobrze w swojej lidze, znajdując się aktualnie na prowadzeniu. Dlatego też uważam, iż gospodarze nie przegrają w znajdującą się w rozsypce Anży.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2013-2014-vt125701,50.htm#1782344

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:17 ]

:plus: 53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 19.09.2013 21:05

Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Europejska

Spotkanie: Lazio - Legia

Typ: Lazio 1/1

Kurs: 2.40

Bukmacher: William Hill

 

Pierwsze spotkania tegorocznej edycji Ligi Europejskiej. Nasz jedyny zespół pozostający jeszcze w grze w Europie, zmierzy się ze zdobywcą Copa Italia - Lazio Rzym. Gospodarze tego spotkania już w tym sezonie w meczach u siebie wygrywali dwa spotkania, atakując od samego początku. Lazio ma trochę problemów w składzie i jak to włoski klub mogą nieco odpuszczać LE, lecz dzisiaj w składzie powinni się znaleźć kreatywni Ederson oraz Hernanes, którzy powinni obsłużyć Floccariego czy młodego Keite. Rzymianie na Stadio Olimpico prezentują się zazwyczaj okazale. W poprzednim sezonie u siebie bilans bardzo dobry na 19 spotkań 14 zwycięstw bramki 35-16. Trener przed meczem nie lekceważy Legii, ale zapewnia że będą się bić w tym spotkaniu tylko o zwycięstwo. Polacy pokazali ze Steauą czy Koroną jaką dziurawą potrafią mieć obronę. Na to w tym spotkaniu sam liczę. Spodziewam się dosyć ofensywnego meczu. Lazio na pewno będzie tutaj chciało jak najszybciej strzelić gola by nie męczyć się w końcówce bo już na nich czeka Roma niebawem. Mam nadzieję, że Legia nie zamuruje bramki i dzięki temu zobaczymy otwarte spotkanie.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2013-2014-vt125701,50.htm#1782346

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:18 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.09.13 / 21:05

Piłka nożna, LE

Lazio Rzym - Legia Warszawa

Typ: Lazio AH -2 bramki (z opcją zwrotu)

Kurs: 3,90

Buk: Bet365

 

Przyznam szczerze, że jakoś nie chce mi się wierzyć w dobry wynik tej naszej Legii. Gdyby jeszcze na bramce stał Kuciak to ok, byłaby jakaś nadzieja na nawiązanie walki, ale jak wiemy Słowak jest kontuzjowany, bronił więc będzie Skaba, którego umiejętności nigdy nie należały do najwyższy, a i od grzania ławy na pewno się nie podniosły. Ciekaw też jestem czy w Legii znowu powtórzy się syndrom pierwszej połowy - bo jeśli tak, to można być pewnym, że Lazio będzie skuteczniejsze w wykańczaniu akcji niż Molde czy nawet Steaua. Włoska liga, a liga polska to jak niebo i ziemia, Lazio potyka się z Juve, Interem, Milanem czy Udinese, a Legia z Lechem, Wisłą, Śląskiem, Lechią... no sory, ale to inne piłkarskie epoki, inna kultura gry i jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim polskie kluby będą mogły regularnie walczyć w poważnej piłce z zespołami tego kalibru. Jeśli Lazio nie zlekceważy tego meczu (co w sumie często ma miejsce w przypadku zespołów z czołowych europejskich lig grających w LE) to powinno się po Legii przejechać bez najmniejszego problemu. Rzymianie to typowy zespół swojego boiska, w zeszłej edycji LE nie przegrali u siebie ani razu, teraz ligę zaczęli podobnie, od dwóch zwycięstw u siebie. Naprawdę musieliby nieźle olać ten mecz żeby Legia ugrała tu dobry wynik.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2013-2014-vt125701,50.htm#1782348

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-09-20, 17:18 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...