Skocz do zawartości

Liga Mistrzów 2013/2014


Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, g.20:45

Spotkanie: Arsenal Londyn - Bayern Monachium

Typ: Powyżej 3.5 goli

Kurs: 2.75

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

Powtórka z rozrywki czeka nas dziś na Emirates Stadium, dokładnie rok temu czyli 19 lutego Arsenal podejmował Bayern Monachium w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wtedy Bawarczycy okazali się zdecydowanie mocniejszą drużyną pewnie wygrywając 3-1 i w zasadzie już po pierwszym meczu czuli się zespołem, który awansował do ćwierćfinału rozgrywek (co było widać w rewanżu). Co się zmieniło w przeciągu ostatniego roku w obu ekipach?

Arsenal w tym sezonie w porównaniu do poprzedniego liczy się w walce o mistrzostwo kraju, co w poprzednich sezonach już na tym etapie rozgrywek raczej było niemożliwe. Ostatnio jednak Arsenal wydaje się spuścił nieco z tonu, dotkliwa porażka z Liverpoolem 1-5, tylko remis z Manchesterem United 0-0, również wcześniej mimo zwycięstw ta gra tak dobrze nie wyglądała jak jeszcze kilka miesięcy temu i nawet wygrana z Liverpoolem w FA Cup mojego zdania nie zmieni. Wpływ na nieco słabszą formę ma zapewne ilość kontuzji z jakimi boryka się od pewnego czasu ekipa Kanonierów, tylko dziś nie zobaczymy na boisku z powodu urazów Theo Walcotta, Thomasa Vermaelena, Aarona Ramsey’a, Abou Diaby’ego i Kima Kallstroma, a do tego należy dodać Mikela Arteta, który pauzuje za czerwoną kartkę. Co natomiast słychać w Bayernie? Wydaje się, że w tym sezonie jest to jeszcze mocniejsza ekipa niż w poprzednim, w 1.Bundeslidze nie mają sobie równych, a i fazę grupową Ligi Mistrzów przeszli jak burza. Wydaje się, że aktualnie jest to ekipa z którą Arsenal raczej nie będzie mógł skutecznie rywalizować o ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Jeśli chodzi o nieobecnych w Bayernie to dziś nie zagrają Franck Ribery i Xherdan Shaqiri.

Dlaczego zdecydowałem się w tym meczu zagrać over 3.5 goli? Przede wszystkim Arsenal jeśli chce zachować szanse awansu przed rewanżem to dziś musi zaatakować rywala i zdobyć jakieś bramki. Nie mogą zagrać tak jak wczoraj Manchester City, który oddał inicjatywę Barcelonie, bo już po pierwszym spotkaniu będziemy znać kolejnego ćwierćfinalistę Ligi Mistrzów. Arsenal musi zagrać swoje, u siebie potrafi przecież wygrywać z najlepszymi i muszą spiąć się na wyżyny swoich możliwości jeśli chcą osiągnąć dziś korzystny wynik. Jeśli chodzi natomiast o Bayern Monachium jest to maszynka do wygrywania i na pewno na spotkania w takie jak to z Arsenalem jeszcze bardziej się mobilizuje i to widać po wynikach, z Manchesterem City w pierwszym meczu na Etihad Stadium nie dali szans Obywatelom pokonując ich 3-1, również mecz z Borussią Dortmund na ich obiekcie był pokazem siły Bawarczyków (wygrana 3-0). Obawiam się, że dziś nawet dobrze grający Arsenal może nie być wstanie nawiązać rywalizacji z Bayernem, owszem jakąś bramkę, może nawet dwie uda im się strzelić ale Bayern to ekipa, która jest wstanie odpowiedzieć tym samym. I dziś kiedy zapewne to Arsenal będzie dyktował tempo i dłużej utrzymywał się przy piłce, kontry Bayernu mogą być zabójcze dla defensywy Kanonierów.

Over 3.5 gram również dlatego, że zarówno filozofia gry w piłkę Arsenalu jaki i Bayernu jest dość podobna, czyli w obu przypadkach drużyny chcą grać do przodu i zdobywać bramki. Mam nadzieje, że dziś Arsene Wenger nie popełni błędu Manchesteru City z wczoraj i ten mecz będzie otwarty z obu stron. Wtedy o bramki jest spokojny, choć uważam, że i tak i tak to Bayern dziś znacząco przybliży się do awansu do najlepszej ósemki Ligi Mistrzów. Kto wiem może dziś równo po roku Bayern znów wygra na Emirates Stadium i znów w stosunku 3-1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League

Spotkanie: AC Milan - Atletico Madryt

Typ:2

Kurs: 2.05

Godz: 20:45

Bukmacher: bet-at-home

 

Analiza: Myśle, że Atletico bedzie chciało rozstrzygnąć losy dwumeczu już dziś, zwłaszcza że Milan nie wyszedł jeszcze z kryzysu, a podopieczni Dirgo Simeone będą mogli skupić sie na lidze gdzie walczą o mistrzostwo swojego kraju. Do tej pory obydwie drużyny nie spotkały sie w LM bezpośrednio. Awans do kolejnej rundy Rossonerich bedzie dla mnie zaskoczeniem, awans z grupy wywalczyli ledwo ledwo wg mnie niesprawiedliwie. Za to Atletico przeszlo przez grupe jak burza 15 strzelonych przy 3 straconych mówi samo za siebie. Tak więc jeśli dzisiaj El Cholo zagra na swoim normalnym poziomie a piłkarzą SeedorfA nie wyjdzie nadspodziewanie dobry mecz to awans przypieczętują już dziś. Jedynymi nieobecnymi w drużynie gości są Luis Filipe, Javi Manquillo i Tiago do gry powróci prawdopodobnie David Vialla. Piłkarze Milanu zagrają dziś o posade swojego nowego trenera, który otrzymał ponoć ultimatum, a wiadomo jak gra sie z nożem na gardle. Ponadto skład milańczyków mocno sie ukrócił w dzisiejszym spotkaniu nie zagrają na pewno: El Shaarawe, Muntarie i Montolivo (pauza za kartki), Honda (nieuprawniony), oraz niepewni występu są Kaka i Zapata. Jak widać będą musieli sporo pozmieniać i zagrają w mocno eksperymentalnym składzie. Ostatnim atutem gości są ich armaty w ataku. Diego Costa, Dawid Villa powinni poradzić sobie z dziurawym catennacio. Osamotniony Balotelli nie zdziała cudów, choć dzić może wystąpić w drugiej lini. Dla mnie faworyt jest jeden, zachęcam do stawiania. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - LM

Spotkanie: Arsenal Bayern

Typ: B. Sagna dostanie kartkę

Kurs: 3,50

Godz: 20:45

Buk: Unibet

 

W meczu 1/8 Ligi Mistrzów, Arsenal Londyn podejmie na Emirates Stadium Bayern Monachium. Rok temu drużyny te spotkały się również w tej fazie turnieju i wówczas górą byli Niemcy, którzy awansowali dzięki bramkom zdobytym na wyjeździe. Przeglądając ofertę natknąłem się na ciekawy typ, a mianowicie kartki dla gracza Kanonierów - Bacary Sagna. Francuz wyłapał w rozgrywkach w Premier League aż sześć kartek w 23. spotkaniach. O dziwo w Lidze Mistrzów ma czyste konto. Dziś będzie miał niezwykle ciężkie zadanie, gdyż będzie musiał zatrzymać świetnie wyszkolonego technicznie pomocnika Goetze. Do tego Bacary lubi się podłączyć w akcje ofensywne i w razie ew. kontry może ratować się taktycznym faulem, co może skutkować upomnieniem sędziego. Do tego mecz sędziuje Nicola Rizzoli, który lubi sypać kartkami. W lidze włoskiej w 10. spotkaniach pokazał 53 żółte oraz 4. czerwone kartki. Przed rokiem oba mecze obfitowały w sporą ilość kartek - odpowiednio sędziowie wyjęli osiem i dziewięć żółtych kartek. Wówczas na Emirates Sagna został ukarany kartką. Sądzę, iż warto pograć ten typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League

Spotkanie: Zenit Petersburg - Borussia Dortmund

Typ: under 2,25

Kurs: 2,52

Godz: 18.00; 25.02.2014

Bukmacher: ComeOn

 

Analiza:

Kolejne mecze Ligi Mistrzów oraz kolejne emocje. Dla wielu Polskich kibiców ten mecz to wyjątkowe widowisko- oczywiście z wiadomych względów (3 Polaków grających w tym teamie, jednak jeden z nich jest obecnie kontuzjowany). Podchodząc do tego meczu czysto teoretycznie to czarno na białym wychodzi, że Borussia powinna spokojnie wygrać ten mecz. Jednak dodając do tego wszystkie inne czynniki, takie jak: teren na którym rozgrywany jest mecz, ogólne warunki, granie w Rosji itp. już tak kolorowo nie wygląda. Dlatego ja osobiście nie ruszałbym tego spotkanie podchodząc co do zwycięzcy tego meczu, ponieważ osobiście uważam, że wszystko się w Petersburgu może się zdarzyć. Borussia Dortmund w ostatnim meczu pokazała jak nie powinno się grać w piłkę i uważam, że do wtorku nic specjalnego się nie zmieni, dochodzi do tego presja tego spotkania, trudny teren oraz godzina meczu. Według mnie wszystkie te czynniki są kluczowe do podtrzymania passy jaką jest mało bramek w Rosji. Zenit wypoczęty głodny gry, ale grają z dużo lepszą drużyną dlatego uważam, że od początku nastawieni będą na dobrą obronę i może uda się coś strzelić. Kadrowo ekipa z Dortmundu wygląda lepiej- jednak teraz w obecnej chwili to wszystko już nie ma znaczenia. Rosjanie nie położą się i bez walki się nie poddadzą, dlatego mało bramek wyglądu tutaj bardzo prawdopodobnie. Ja osobiście nie zdziwię się, gdy padnie wynik 0:0 co dla obu zespołów teoretycznie to będzie wynik bardzo pozytywny- szczególnie dla Rosjan. Borussia powinna wyciągnąć wnioski z ostatniego meczu wyjazdowego w lidze i nie da się już tak bardzo zaskoczyć (jak przy ostatniej bramce w tym meczu :p), o Rosjan to jestem spokojny bo powinni dobrze bronić i nie stwarzać zbyt dużo akcji bramkowych. Według mnie wszystko zależy w tym meczu od Niemców- czyli jeżeli zagrają spokojnie i uważnie w obronie to under będzie na wyciągnięcie ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Olympiakos Pireus - Manchester United

Typ: 2

Kurs: 2,20

Data i godzina: 25.02.14 20:45

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

Zapraszam na pierwsze spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów, pomiędzy Olympiakosem Pireus a Manchesterem United. Wygląda na to, że Manchester United, aby wystąpić w przyszłym sezonie Ligi Mistrzów musi ją po prostu wygrać. Stratę, którą ma w Premier League do czwartego miejsca w tabeli raczej już nie odrobi. A więc obowiązkiem ekipy Davida Moyesa jest wyeliminować greckiego rywala. Olympiakos ostatniego dnia stycznia tego roku stracił ważnego zawodnika. Mowa oczywiście o Kostasie Mitroglou, który przeszedł do londyńskiego Fulham. Ale czy z nim, czy bez niego Olympiakos raczej na pewno nie poradzi sobie z Czerwonymi Diabłami. Dodam jeszcze, że do tej pory Olympiakos spotykał się z Manchesterem czterokrotnie i doznał czterech porażek odpowiednio 0:2, 0:3, 0:4, 2:3 ale było to dawno temu w 2001 i 2002 roku, więc te statystyki na daną chwilę nie są tak bardzo wiarygodne. Ja tu nie widzę jednak innej opcji jak zwycięstwo United, szkoda, że Juan Mata nie może grać bo wnosi bardzo dużo do zespołu, nie zapominajmy jednak o innych graczach, choćby o Januzaju ten chłopak mimo swojego wieku potrafi poderwać drużynę do walki i myślę że w przyszłości będzie jeszcze z niego wiele pociechy, ponadto jego współpraca zarówno z Rooneyem jak i Van Persiem wygląda bardzo dobrze, jeszcze gdyby tylko Mata mógł zagrać to siła ataku angielskiego klubu byłaby znacznie wyższa ale cóż przepisy to przepisy. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League

Spotkanie: Olympiakos - Manchester Utd

Typ: Drużyna druga wygra do 0

Kurs: 3.30

Godz: 20.45

Bukmacher: bet-at-home

 

Analiza: Olympiakos w swojej lidze radzi sobie wyśmienicie, kładzie swoich rywali na kolana, gromadzi punkty nikt nie zagrozi im w zdobyciu mistrzowskiego tytułu. Ale słaba liga grecka to nie to samo co Champions League tu nie ma słabych przeciwników, tu o zwycięztwo trzeba walczyć nic nie przychodzi samo z łatwością. a wystarczy, że spojrzymy na obydwa składy. Grecki jak dla mnie bardzo przeciętny, nie znam większości tych nazwisk. Jedyne co mi przychodzi do głowy to Kostas Mitroglou ale jego już z zespołem nie ma (obecnie Fulham) jest też Saviola ale dziś nie zagra (kontuzja). W ataku również nie zagra nowo pozyskany Scepovic jak (nieuprawniony) czyli skład dalej bez rewelacji i bez bramkostrzelnego napastnika. Sam fakt, że Grecy dotarli do 1/8 można uznać za spore zaskoczenie. Zespół Czerwonych Diabłów z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. W lidze nie ma już szans praktycznie na nic (jedynie kw. Ligi Europy jak dobrze pójdzie) więc powinni skupić się na LM aby na koniec sezonu włodarze klubu i kibice nie mogli się do niczego przyczepić, tym bardziej że Olympiakos w tej fazie pucharu jest jedną ze słabszych drużyn. Wiadomo, że same nazwiska nie grają, jeśli by tak było to o wynik nie trzeba było się obawiać a wysokie zwycięztwo ManUtd można brać w ciemno. Jednak tak nie jest, trzeba troche pobiegać, powalczyć, pokazać zaangażowanie, jak już pisałem nic łatwo nie przychodzi. Mimo tego, żę gospodarze w 26 meczach zdobyli 74 bramki Moyes nie powinien się obawiać Olympiakosu, powinien ustawić zespół ofensywnie pokazać Grekom jak gra się w piłke. Na to właśnie licze myślę, że Anglicy przywiozą z archipelagu przynajmniej dwubramkową zaliczke. W końcu liga grecka jest jak Ligue One w Anglii. Ostatnie spotkania obu drużyn miały miejsce w latach 2001/2002 wtedy to dwukrotnie na wyjeździe górą były Czerwone Diabły wygrywając 0:2 i 2:3 po czym u siebie pieczętowali awans wysokimi wygranymi. Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League

Spotkanie: Olympiakos - Manchester Utd

Typ: x

Kurs: 3.30

Data: 25.02.2014 g.20.45

Bukmacher: Unibet

 

Analiza.

 

 

Olympiakos - Manchester United czyli spotkanie Ligi Mistrzow gdzie bukmacherzy faworyzuja tutaj zespol Czerwonych Diablow.Ja jetem jednak innego zdania i stawiam tutaj na wynik remisowy.Olympiakos - w swojej rodzimej lidze dzieli i rzadzi i tytul mistrzowski na wyciagniecie reki,natomiast ekipa Manchester United w Premier League to dopiero miejsce 6 gdzie ugrali dotad 45 punktow na 81 mozliwych do zdobycia i w dodatku traca ,az 15 punktow do liderujacej Chelsea i 11 punktow do 4 Liverpoolu,czyli miejsca dajacego prawo udzialu w eliminacjach Ligi Mistrzow.Tak wiec widac,ze graja ostatnio fatalnie i nawet wygrana wyjazdowa z Crystal Palace 2-0 niczego nie zmienia.A to jest juz Liga Mistrzow i dzisiaj gospodarze nie sa bez szans,bowiem graja ostatnio swietnie,a tak slabo dysponowany Manchester United jest spokojnie w ich zasiegu.Sadze,ze dzisiaj sa w stanie spokojnie zremisowac ze slabo spisujacym sie MU.Tak wiec sadze,ze za gospodarzami przemawia dzisiaj atut wlasnego stadionu i lepsza forma pilkarska,natomiast za Manchester United ogromne doswiadczenie w LM i to,ze zdobycie pucharu w tym sezonie to tak naprawde jedyna droga do gry w nastepnej edycji LM.Sadze,ze dzisiaj ekipa przyjezdna nie bedzie forsowac tempa i w pelni zadowoli sie remisem.Typuje wiec w pierwszym spotkaniu pomiedzy tymi ekipami wynik remisowy 1-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składy:

 

 

W ekipie Olympiakosu niedostępni mają być Javier Saviola i Dimitrios Siovas, a występ Josego Holebasa jest niepewny.

 

 

W drużynie Manchesteru United na następny mecz z powodu urazów niedostępny ma być Nani, natomiast wszyscy z grona Danny Welbeck, Jonny Evans, Rafael da Silva, Phil Jones i Javier Hernandez są określani jako niepewni występu. Juan Mata nie może brać udziału w rozgrywkach Champions League w barwach United.

 

 

W spoktaniu 1/8 Ligi Mistrzów na stadionie w Piereusie odbędzie się spotkanie miedzy Olimpiakosem Pireus a Manchesterem United.Drużyna z Pireusu notuje wręcz niewyobrażalne wyniki w swojej rodzimej lidze: wywalczone 74 punkty na 78 możliwych, 78 goli zdobytych i 9 straconych, żadnej porażki, natomiast MU przeżywa wielki kryzys.Gdy po 27 latch odszedł Sir Alex Ferguson zmieniła się gra Czerwonych Diabłow na gorsze do tej pory w lidze angielskiej rozegrał 27 spotkań w tym 13 zwycięst 6 remisów i 8 porażek.Tak zgadza sie niema porównania miedzy Premier League a Superleague Greece,powiemy "Olympiakos w angli było by średniakiem..." może i tak ale jak pokazała ostatnia kolejka Ligi Europejskiej w spotkaniu klasowej drużyny Włoskiej ligi-Lazio (grającej w tym sezonie conajmniej średnio) a liderem ligi bułgarskiej-Ludogorets wynik 0-1 z ogromną przewagą ekipy z Bułgari, pokazuje nam to że nie liczy sie liga a aktualna forma drużyny idąc tym tropem faworytem tego spotkania jest ekipa gospodarzy, zwłaszcza biorąc pod uwage kurs 3.25 i możliwość braku paru zawodników z Manchester. Jest to kusząca propozycja ! Powodzenia!!

 

Zapraszam na Fanpage na FB Bukmacher Typujemy Wygrywamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenit: brak informacji o jakiś poważniejszych kontuzjach. Możliwa XI: Lodygin - Ansaldi, Lombaerts, Hubocan, Criscito - Fayzulin, Witsel - Hulk, Shatov, Arshavin - Rondon.

 

Borussia: bez Ilkaya Gündogana, Svena Bendera, Nevena Suboticia i Jakuba Błaszczykowskiego. Możliwa XI: Weidenfeller - Piszczek, M. Friedrich, Sokratis, Schmelzer - Kehl, Sahin - Hofmann, H. Mkhitaryan, Reus - Lewandowski.

 

 

Drużyna Zenitu nie jest w rytmie meczowym (trwa przerwa zimowa), ostatnia porażka z Austrią 1:4 dodatkową osłabia morale drużyny przed meczem z finalistą poprzedniej edycji ligi mistrzów.

 

BVB jest klasową drużyną po porażce z Hamburgerem 0:3 w ostatniej kolejce ligi niemieckiej. Drużyna Jurgen Klopp napewno bedzie chciała pokazać swoją siłe i dziś w LM zagrać zupełnie inne spotkanie co już nie raz nam pokazywała.

 

Kurs 1.75 na zwycięstwo gości w 1/8 LM nie powala na kolana. Rosjanie zrobią wszystko by uprzykrzyć im grę . Zenit bedzie sie starał zachować czyste konto co może być dla nich kluczem do wygrania dwumeczu jednak brak ogrania spowodowany przerwą może im w tym skutecznie przeszkodzić.Jednak BVB nie da sb wyrwać zwycienstwa wygrana 0-1 na wyjeździe bedzie wystarczającą zaliczką pozwalającą awansować do 1/4LM co jeszcze bardziej zmotywuje niemców do wygrania tego spotkania.

 

@@@ Zapraszam na Fanpage na FB Bukmacher Typujemy Wygrywamy @@@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Zenit Petersburg - Dortmund

Typ: under 1,5

Kurs: 4,30

Godz: 18:00

Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 18:00 na Stadionie Pietrowski w Petersburgu w 1/8-finału Champions League spotkają się drużyny Zenitu St Petersburg i Borussi Dortmund. Na pierwszy rzut oka faworytem w tym spotkaniu wydaje sie być drużyna ubiegłorocznego finalisty rozgrywek. Ja liczę na wyrównane widowisko z niwielką ilością goli, zdecydowałem się zagrać tutaj under 1,5 bramki.

Zenit awans do tego etapu rozgrywek wywalczył zajmując 2 lokatę w grupie G. W 6 meczach wywalczyli zaledwie 6 punktów (bilans 1-3-2), ale ten wynik wystarczył do awansu. W fazie grupowej na własnym obiekcie zanotowali aż 3 remisy (0:0 z Austrią Wiedeń, 1:1 z Porto i 1:1 z Atl. Madryt). Z racji tego że aktualnie w lidze rosyjskiej trwa przerwa, ciężko jest cokolwiek więcej powiedzieć o aktualnej formie w meczach o stawkę.

Borussia Dortmund awans do 1/8 zapewniła sobie rzutem na taśme w ostatnim meczu grupowym z Marsylią. W bardzo wyrównanej grupie F z dorobkiem 12 punktów (bilans 4-0-2) zajeli pierwsze miejce. W meczach wyjazdowych przegrali z Napoli 1:2, oraz wygrali z Arsenalem 2:1 i w takim samym stosunku pokonali Marsylię. Ich forma nie jest do końca pewna, ostatnia porażka 0:3 z Hamburgiem była sporym zaskoczeniem, pomimo tego że we wcześniejszych meczach rozgromili Bremę 5:1 i Frankfurt 4:0.

W dzisiejszym meczu spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania. Aktualna forma obu ekip jest raczej zagadką. Do tego dochodzą trudne warunki atmosferyczne panujące obecnie w Rosji. Obie ekipy będą chciały przede wszystkim w dzisiejszym spotkaniu zachować czyste konto. Myślę, że o awansie do kolejnej rundy rozgrywek decydować będzie rewanżowy mecz w Dortmundzie.

Jeśli miałbym typować dokładny wynik 0:0 :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, LM

Spotkanie: Olympiakos - Manchester United

Typ: Manchester wygra 2 połowę

Kurs: 2.60

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dla United w tym sezonie została tylko Liga Mistrzów i mają w Manchesterze duży apetyt na te rozgrywki po niepowodzeniach na krajowych boiskach. Moim zdaniem w Premier League grają zdecydowanie słabiej niż najwięksi rywale - Chelsea, City czy Arsenal aczkolwiek trochę czasami mieli pecha. W LM wierzę, że zobaczymy inny Manchester, grający od początku do końca na miarę potencjału a piłkarze tacy jak Persie, Rooney, Valencia i inni na europejskiej arenie potrafią grać na bardzo wysokim poziomie, którego Olympiakos nie przeskoczy. Mimo, że zagrają u siebie z fanatycznych dopingiem miejscowych kibiców to argumenty umiejętności są po stronie angielskiej drużyny. Gospodarze zdają sobie sprawę, że muszą u siebie powalczyć o wygraną by jechać na Old Trafford bronić wyniku a to będzie stwarzało więcej okazji Czerwonym Diabłom. W lidze ostatni mecz na wyjeździe Manchester wygrał 2:0 z Crystal Palace. Z greckiej drużyny odszedł Mitroglu a to poważna strata dla Olympiakosu. Stawiam na skromne zwycięstwu w Grecji przyjezdnych, które rozstrzygnie się w drugiej połowie po dobrym kursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League

Spotkanie: Schalke - Real Madryt

Typ: wygrana obu połów Real Madyt

Kurs: 3,30

Godz: 20:45; 26.02.2014

Bukmacher: Betclic

 

Analiza:

Mecz Schalke z Realem to czysto teoretycznie mecz do jednej bramki. Oba zespoły są na różnych biegunach- Schalke grająca jak na swoje możliwości to w obecnym sezonie LM grała nawet przyzwoicie. Zespół przegrał dwa razy z Chelsea po 3:0, zanotował jeden remis ze Steaua Bucharest, natomiast pozostałem mecze wygrał- szczególnie ten ostatni mecz był dla tego zespołu meczem o wszystko i zwyciężyli u siebie z silnym zespołem szwajcarskim. W lidze grają swoje (oczywiście raz lepiej raz gorzej). Natomiast Real Madryt to drużyna kompletne i moim zdaniem to jedna drużyna która może wraz z Bayernem Monachium rywalizować o zwycięstwo w LM. Zespół w pełnej dyspozycji, wszyscy najważniejsi zawodnicy gotowi do gry- nawet głodni gry tj. CR7, który troszkę odpoczął i jak to Ronaldo będzie chciał troszkę postrzelać, ponieważ dla niego ważna jest również korona króla strzelców. Zlatan troszkę się od niego oddalił, ale w tym meczu uważam, że Ronaldo powinien stratę go w ilości bramek do niego odrobić. Real Madryt obecnie uważam, że wkroczyła już na odpowiednie tory i powinno być tylko lepiej. Widać ze Bale już wtopił się w zespół i idealnie z całą tą lokomotywą współpracuję. Nie wyobrażam sobie innego rezultatu w tym spotkaniu jak wygrana- pewna wygrana Realu. Będą oni chcieli w pierwszym meczu zapewnić sobie awans do kolejnej fazy tych rozgrywek, dlatego powinni postrzelać sobie. Schalke ostatnie mecze w lidze grają przyzwoicie, jednak czy przyzwoita gra wystarczy na jedną z najlepszych drużyn na świecie. Nawet jak postawią autobus na bramce to uważam, że snajperzy z Madrytu powybijają w nim szyby i nie dość, że przegrają mecz to jeszcze będą w plecy autobus:P. Real większość swoich meczy wygrywa pewnie, szczególnie w LM będą chcieli zostawić po sobie dobre wrażenie i jeszcze ten głodny bramek Ronaldo będzie chciał sam wypunktować rywali i pokazać kto jest najlepszym zawodnikiem na świecie. Do tego dokładając jego kolegów to wynik powinien być już od pierwszej do ostatniej minuty sprawą klarowaną i "czysto formalną"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Schalke 04 vs Real Madryt

Typ: Under 2,5 bramek

Kurs: 2,55

Buk: Unibet

Data/godzina rozpoczęcia: 26.02.2014/20-45

Analiza:

Mecz w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Spośród dzisiejszych dwóch starć właśnie to zapowiada się bardziej interesująco. Jest sporo presja na piłkarzach Królewskich między innymi ze względu na fakt, że nie wygrali Champions League od dwunastu lat, zwłaszcza, że w lidze świetnie się prezentują. Po stracie punktów przez FC Barcelonę i Atletico Madryt odskoczyli nieznacznie w ligowej tabeli. Ostatnie spotkanie zakończyli zwycięstwem 3-0 nad Elche. Przewaga był znaczna, biorąc pod uwagę chociażby posiadanie piłki czy też stworzone sytuacje podbramkowe. Dziś gotowi do gry są chociażby Gareth Bale i Fabio Coentrao oraz wystąpi jak zawsze spragniony gry Portugalczyk Cristiano Ronaldo, który w obecnej edycji Ligi Mistrzów ma dziewięć trafień na koncie. Można dojść do wniosku, że Ancelotti tak zbudował dobrze drużynę, tak poukładaną, grającą niezwykle ofensywnie, niebezpieczną z kontry, że są jednymi z głównych faworytów, ale czy dziś ta wygrana przyjdzie tak łatwo. Schalke od momentu przerwy zimowej w Bundeslidze nie przegrało żadnego spotkania. Mają na koncie cztery zwycięstwa i bezbramkowy remis w ostatnim meczu z Mainz. Jens Keller nowy trener Schalke zdaje sobie sprawę z faktu, że do wyeliminowania Królewskich będzie potrzebna pomoc Boga. Z pewnością jest to ciężkie zadania, ale możliwe do zrealizowania. Dziś sporym osłabieniem w ofensywie będzie brak najlepszego obecnie strzelca Schalke w Lidze Mistrzów Draxlera, który zdobył trzy bramki. Ofensywnie mają być jednak nastawienie Goretzka, Meyer, Farfan i Boateng. Jestem zdania, że żadna z drużyn nie będzie chciała się zbyt odkryć, aby nie stracić bramki. Dwie bramki max widzę, w tym meczu. Przypomnę, że dwa tygodnie temu Real Madryt grał w Pucharze Króla z Atletico Madryt. Po kilku minutach prowadzili już 2-0, i później nie strzelili ani jednej bramki. Z pewnością mieli w głowach fakt, że wygrali wcześniej w pierwszym meczu 3-0. Teren Schalke jest niezwykle wymagający. Fakt zwycięstwa Królewskich jest prawdopodobny, ale skłaniałbym się ku underowi 2,5 bramek-powodzenia

 

 

Przewidywane składy:

 

Schalke: Fährmann - Höwedes, Matip, Felipe Santana, Kolasinac - K.-P. Boateng, Neustädter - Farfan, M. Meyer, Goretzka - Huntelaar

 

Real: Casillas - Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Fabio Coentrao - Modric, Xabi Alonso, di Maria Casino - Bale, Benzema, Cristiano Ronaldo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Spotkanie: Schalke - Real

Typ: Real strzeli bramkę w obu połowach

Kurs: 1,96

Data: 26.02.2014

Godzina: 20:45

Bukmacher: Unibet

 

 

 

Faworytem tego pojedynku jest bez wątpienia Real. Królewscy mają ostatnio wspaniały okres gry. Od porażki z Barceloną Real wygrał 13 z 15 meczy (dwa remisy) i dzięki temu awansował zasłużenie na fotel lidera w lidze hiszpańskiej. W Pucharze Króla Real wyeliminował Atletico po dwóch bardzo dobrych meczach w ich wykonaniu i w kwietniu zagra w finale z Barceloną w Walencji. Podopieczni Carlo Ancelottiego w 3 ostatnich meczach ligowych musieli radzić sobie bez Ronaldo i powiem szczerze nie było widać zbytnio jego braku. W super formie jest Jesse, który godnie zastępował Ronaldo - choć akurat on rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. Poza tym na każdej pozycji goście mają zdecydowanie lepszego zawodnika niż Schalke. Gospodarze rundę rewanżową w Bundeslidze rozpoczęli bardzo dobrze i do Borussi tracą już tylko 1 punkt natomiast do Leverkusen tylko 2. Schalke w ostatnim meczu ligowym nie zachwyciło i tylko zremisowało z Mainz 0-0 po słabym meczu, choć widać było, iż oszczędzają się na starcie z Realem. Do składu Schalke po kontuzji wrócił Draxler, ale nie jest on jeszcze w optymalnej formie. Największe zagrożenie ze strony Niemców to Huntelaar, Farfan i Boateng. Królewscy mają zawodników którzy potrafią zniwelować to zagrożenie. Real jest na fali i powinien wygrać ten mecz. Spotkanie to powinno obfitować w bramki gdyż obie ekipy preferują ofensywny styl gry. Królewscy są ostatnio bardzo skuteczni, gdyż w 5 ostatnich meczach strzelali średnio po 3 bramki w meczu. Myślę, że dziś będą równie skuteczni co w ostatnich meczach i zdobędą bramki w obu połowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Galatasaray - Chelsea

Typ: Chelsea -1,5 HA

Kurs: 4,00

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:45 na Türk Telekom Arena w Stambule w 1/8-finału Champions League spotkają się drużyny Galatasaray Stambuł i Chelsea Londyn. Faworytem w tej parze niewątpliwie jest drużyna prowadzona przez Jose Mourinho. Liczę że losy awansu, drużyna Chelsea roztrzygnie już w pierwszym spotkaniu, ponoując zdecydowanie dzisiejszych gospodarzy. Zdecydowalem się postawić w tym meczu na zwycięstwo Londyńczyków minimum 2 bramkami.

Galatasaray awans do tej fazy turnieju wywalczył zajmując 2 pozycję w grupie B. W 6 spotkaniach wywalczyl 7 punktów (bilans 2-1-3), w ostatnim decydującym meczu pokonali na własnym stadionie Juventus Turyn 1:0. W meczach "u siebie" wygrali również spotkanie z Kopenhagą 3:1 i polegli w starciu z Realem Madryt aż 1:6. W tureckiej Superlidze Galatasaray jest obecnie drugi, z 4 bramkową stratą do lidera. Na własnym stadionie nie zaznali jeszcze porażki wygrywając aż 9 z 11 meczy. Jednak poziomu rywali z ligi nie ma co porównywać do poziomu dzisiejszego rywala. Jeśli drużyna ze Stambułu myśli o awansie do kolejnej rundy, dzisiejszy mecz musi wygrać, bo w rewanżu w Londynie o korzystny rezultat będzie bardzo trudno.

Chelsea Londyn fazę grupową LM zakończyła wygrywając grupę E (bilans 4-0-2). W spotkaniach wyjazdowch pokonali Steaue Bukareszt 4:0 i Schalke 3:0 oraz ponieśli porażkę z Basel 0:1. Aktualny lider angielskiej Premier League jest na pewno w dogodniejszej sytuacji, rewanż zostanie rozegrany na ich stadionie. W dzisiejszym starciu z Galatasaray remis dla gości, szczególnie bramkowy będzie dobrym wynikiem przed rewanżem.

H2H:

20.10.99 LIG Galatasaray Chelsea 0 : 5

28.09.99 LIG Chelsea Galatasaray 1 : 0

W spotkaniach bezpośrednich dwukrotnie lepsza była drużyna Chelsea, jednak było to prawie 15 lat temu...

Podsumowując, jeśli Chelsea zagra na swoim poziomie, powinna w dzisiejszym meczu postawić spory krok w stronę awansu do kolejnej rundy, a rewanż na Stamford Bridge będzie tylko formalnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Atletico Madryt - AC Milan

Typ: Under 2,5

Kurs: 2,02

Godz: 11.03.2014, 20:45

Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza:

 

Dzisiejszy wieczór zapowiada się bardzo emocjonująco, a to wszystko dzięki największym rozgrywkom jakie mamy w piłce nożnej. mowa tutaj o Lidze Mistrzów. W tym tygodniu dzisiaj i jutro zostaną rozegrane po dwa mecze. Na dzisiejszy dzień wybrałem mecz pomiędzy hiszpańskim Atletico Madryt a włoskim AC. Milan. Mecz zapowiada się naprawdę ciekawie, włosi coraz lepiej się prezentują pod wodzą nowego szkoleniowca który ma poukładać zespół i od przyszłego roku walczyć o największe cele. Zespół z Madrytu imponuje formą przez cały sezon co jest zaskoczeniem dla wielu fachowców bo kto by się spodziewał ale po tylu kolejkach w La Liga zespół Diego Simeone będzie przed Barceloną? Chyba nikt ! Jestem pod wielkim wrażeniem gry taktycznej zespołu z hiszpanii, Simeone to według mnie w tej chwili jeden z najlepszych trenerów na świecie wykonuje świetną pracę, ustawia zespół bardzo dobrze. Główną domeną zarówno drużyny hiszpańskiej jak i włoskiej jest defensywa, jedni i drudzy posiadają bardzo dobre obrony. Mecz zapowiada się na wielki mecz walki, w dużo lepszej sytuacji jest Atletico ponieważ wygrali 1-0 na wyjeździe co daje im dużą zaliczkę i według mnie dzisiaj będą grali bardzo uważnie w obronie, zapewne będą chcieli strzelić jedną bramkę i bronić się bardzo mądrze, napewno nie będzie to mecz otwarty, Atletico umie się bardzo dobrze ustawić i będą kontrolować mecz co spowoduje małą ilość goli w tym pojedynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Bayern Monachium - Arsenal Londyn

Typ: 1 (ahc 0:1,5)

Kurs: 1.81

Godz: 11.03.2014, 20:45

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Przy Guardioli nie ma czegoś takiego jak odpuszczanie meczy. Bayern dziś wyjdzie jakby było 0:0, tym bardziej pamiętając co było rok temu jak nie dużo brakło by na własne życzenie Monachijczycy odpadli po kiepskim meczu na własnym boisku przegranym 0:2. Mimo, że wielu uważa Bayern w tym roku słabszy niż w poprzednim to moim zdaniem jest to samo, nawet kadra bym powiedział, że jest jeszcze lepsza, a zmieniło się tylko jeszcze większe posiadanie piłki Niemców. Jednak to ma przełożenie na akcje rywali i ich mniejszą ilość. Bayern miażdży każdego i dzisiaj nie spodziewam się aby Arsenal się postawił. W kadrze sporo kontuzji: Ramsey, Walcott, Kallstrom, Diaby, Wilshere, Gibbs a za czerwoną kartę pauzuje Wojciech Szczęsny. Jedyna różnica do pierwszego meczu na korzyść to jest powrót Artety, ale co on może sam? Śmiem twierdzić, że motywacja Arsenalu też może być mniejsza jak i przede wszystkim spodziewam się strachu przed blamanżem, bo nie da się ukryć, ten mecz może być zarówno nudny, kiepski gdzie Bayern będzie kontrolował spotkanie i wygra to 1:0 czy 2:0, jak i mogą strzelić z 3-4 bramki lub więcej. W porównaniu do meczu pierwszego wraca Ribery, ogólnie w składzie nie ma kontuzji i wszyscy są dostępni. Kto nie wyjdzie będzie walczył, już Guardiola zapowiedział, że kluczowe będzie posiadanie piłki także Bayern będzie grał, Arsenal kontrował. Jeżeli znów Bawarczycy będą mieć przynajmniej "dobry" dzień to 2 bramki różnicy będzie raczej formalnością, dziwnie to mówić, ale te ekipy dzieli różnica klasy i obecnie na poziomie Bayernu wymieniłbym tylko jeden klub: Real Madryt. Mój typ na ten mecz to 2:0 lub 3:0-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Atl. Madrid - AC Milan

Typ: Atl. Madryt -1,5 HA

Kurs: 2,35

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:45 na Estadio Vicente Calderón w Madrycie w rewanżowym spotkaniu 1/8-finału Champions League spotkają się drużyny Atl. Madrid i AC Milan. Na pierwszy rzut oka faworytem w tym spotkaniu wydają się być podopieczni Diego Simeone, zwłaszcza, że trzy tygodnie temu pokonali Mediolańczyków na ich terenie 1:0 i są zdecydowanie bliżej awansu.

Drużyna Atletico to obecnie videlider hiszpańskiej Primera Division. Warto dodać, że są jedyną drużyną która nie przegrała na swoim terenie. Pomimo wysokiej pozycji ich ostatnia forma wcale nie jest taka jasna. Ostatnie spotkania to porażka 0:3 z Osasuną, remis 2:2 z Realem Madryt i zwycięstwo 2:0 z Celtą Vigo. W fazie grupowej Ligi Mistrzów wygrali 5 z 6 meczy, a na własnym terenie grali znakomicie 3:1 z Zenitem, 4:0 z Austrią Wiedeń i 2:0 z Porto.

AC Milan to aktualnie 10 drużyna Serie A z 37 punktową stratą do lidera i 20 punktową stratą do 3 miejsca, zapewniającego udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów w następnym sezonie. W spotkaniach wyjzadowych, czy to w lidze włoskiej czy Lidze Mistrzów nie wiedzie im się najlepiej i nie wiele wskazuje na to by dzisiaj odnieśli spektakularne zwycięstwo. W ważnych i prestiżowych meczach zawodzą, świadczą o tym ostatnie porażki z Napoli, Juventusem czy ostatnia z Udinese.

H2H:

19.02.14 LIG AC Milan Atl. Madrid 0 : 1

Inny wynik niż zwycięstwo w dzisiejszym meczu popularnych Los Rojiblancos będzie na pewno sporym zaskoczeniem. Nie sądzę, aby drużynę Milnu było dzisiaj stać na zwycięstwo. Z obecną kadrą i dyspozycją sporo im brakuje do europejskiej czołówki, to już nie ta sama drużyna, która całkiem nie tak dawno temu walczyła o najwyższe europejskie trofea. Drużyna Atletico po "zadyszce" którą złapała w pierwszej części lutego, widać że gra coraz lepiej i zmeczu na mecz ich forma rośnie. Myślę, że w dzisiejszym meczu postawią "kropkę nad i" i pewnie awansują do kolejnej rundy rozgrywek aplikując Rossonerim kilka goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukkaz

Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Mistrzów 2013/2014

Spotkanie: FC Barcelona - Manchester City AHC (0:1,5)

Typ: 2

Kurs: 1,65

Buk: Pinnacle

Data i godzina: 12.02.14 20:45

Stawka: 4/10

 

We wtorek o godz. 20:45 na Nou Camp zostanie rozegrany rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy FC Barceloną a Manchesterem City. W pierwszym meczu padł wynik 2:0 dla Hiszpanów.

 

FC Barcelona przeżywa lekkie załamanie formy, która do pierwszego meczu z City była świetna. Na Etihad Stadium Katalończycy jechali w kapitalnej dyspozycji jako lider rozgrywek. Od zwycięstwa nad MCFC minęły trzy tygodnie, w trakcie których Duma Katalonii spadła na trzecie miejsce w ligowej hierarchii (ma aż cztery oczka straty do prowadzącego Realu Madryt). To efekt porażek z Realem Sociedad 2:3 oraz z Realem Valladolid 0:1.

 

Manchester City w ciągu trzech minionych tygodni zdołał wywalczyć Puchar Ligi Angielskiej pokonując w finale na Wemblay Sunderland 3:1, zdobyć trzy punkty w lidze ze Stoke oraz odpaść z Pucharu Anglii po porażce z Wigan 1:2.

 

City przegrało pierwszy mecz w 1/8 LM po heroicznej walce w dziesięciu z sędziami oraz piłkarzami Barcelony 0:2. Po wielkiej niesprawiedliwości, złodziejstwie i skandalu jaki zafundowała nam UEFA (brak faulu na Navasie pociągnął za sobą konsekwencje wypaczające cały dwumecz) Manchester City stoczy co najmniej dziewięćdziesięciominutową walkę o awans w spotkaniu wyjazdowym. Aby przedłużyć marzenia o awansie ekipa Pellegriniego będzie musiała strzelić co najmniej dwie bramki.

 

Katalończycy muszą zagrać swoje, czyli jak najdłużej utrzymywać się prze piłce – czas działa bowiem na ich korzyść. Ewentualna bramka FCB de facto zamknie drogę City do awansu do ćwierćfinału.

 

W finale w zespole City nie zagrają Nastasić (obrońca, 13/0) oraz Jovetić (napastnik,7/1). Z powodu czerwonej karki na boisku nie zobaczymy również Martina Demichelisa. Do gry wrócił natomiast Sergio Kun Aguero (napastnik, 17/15). W ekipie Barcelony nie ma żadnych większych ubytków kadrowych.

 

Uważam, że mecz (o ile sędzia znów nie wyrzuci piłkarza City nie widząc wcześniej faulu na zawodniku niebieskiej jedenastki) będzie wyrównany tak jak pierwsza połowa pierwszego spotkania. Goście wyjdą na mecz bardzo ofensywnie i będą chcieli jak najszybciej odrobić straty, gospodarze natomiast spokojnie poczekają na dobrą okazję do kontry. Manchester City oraz FC Barcelona to dwie równorzędne ekipy więc nie spodziewałbym się tutaj pogromu ze strony osłabionych brakiem kluczowych zawodników gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern Monachium - Arsenal Londyn

Typ: Bayern Monachium handicap -1.5

Kurs: 1.83

Bukmacher: Bet365

 

Analiza: Drużyna ze stolicy Bawarii jest klubowym mistrzem świata co potwierdza praktycznie w każdym meczu. Po zwycięstwie 3-1 z Arsenalem na Emirates Stadium w zeszłym roku, Bayern popełnił błąd rozluźniając się w rewanżu czego efektem była porażka 0-2. Uważam, że piłkarze Pepa Guardioli wyciągnęli wnioski z tamtego spotkania i do dzisiejszej potyczki przystąpią równie skoncentrowani jak w meczu nr 1 w Londynie. Aktualna dyspozycja Bayernu oraz fakt, że Arsenal moim zdaniem prawdopodobnie nieco "odpuści" dzisiejsze spotkanie koncentrując się na FA Cup oraz Premier League, wskazuje jednoznacznie na wysokie zwycięstwo Bawarczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atl. Madrid - AC Milan godz: 20:45

typ: BTS - tak

kurs: 1,95

Buk: WH

 

Dziś w Madrycie dojdzie do rewanżowego spotkania Ligi Mistrzów pomiędzy Atletico a Milanem . Faworytem są oczywiście gospodarze,którzy wygrali pierwsze spotkanie w Mediolanie 1-0. Jednak nie stawiałbym zespołu gości na straconej pozycji. W lidze mają marne szanse na zdobycie miejsca gwarantującego grę w europejskich pucharach,więc zostaję im tylko skupić się na Lidze Mistrzów . Milan już w fazie grupowej toczył boje z hiszpańskim zespołem - FC Barceloną i dwukrotnie zdobywał gole przeciwko mistrzom Hiszpanii. Z tego co dobrze pamiętam również w poprzedniej edycji LM Milan toczył wyrównane pojedynki z Barcą.

Atletico obecnie w bardzo dobrej formie choć przytrafiały im się porażki na wyjazdach z Osasuną 3-0 oraz Almerią . Również w trzech ostatnich meczach z Realem nie pokazali się z dobrej strony ,tracąc siedem goli. W ostatniej kolejce zespół z Madrytu wygrał z Celtą 2-0 , Milan natomiast przegrał wyjazdowe spotkanie z Udinese 1-0.

Myslę,że gości stać na strzelenie gola w tym spotkaniu ,gospodarze z tym raczej nie powinni mieć problemu. Ponadto Milan dzisiaj zagra w złotych strojach co raczej nie będzie miało wpływu na wynik.

Przewidywane składy:

 

Atletico: Courtois - Juanfran, Miranda, Godin, Insua - Turan, Tiago, Gabi, Koke - Villa, Costa

 

Mlan: Abbiati - Emanuelson, Rami, Bonera, Sciglio - Essien, De Jong, Taarabt, Kaka, Poli - Balotelli

 

Osobiście życzę Milanowi awansu,jednak wiem jak trudno będzie im tego dokonać ,myślę że spotkanie zakończy się wynikiem 1-1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Mistrzów

Spotkanie: Atl. Madrid -AC Milan

Typ: Czerwona kartka- TAK

Kurs: 3,20

Godz: 20:45

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

 

Już za niecałe pół godziny dojdzie do rewanżowego spotkania w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów w którym to zespół Atletico Madryt na własnym stadionie podejmie ekipę AC Milan. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ekipa gospodarzy. Pewnie dlatego, że pierwsze spotkanie w Mediolanie również zakończyło się ich zwycięstwem 1-0 i to oni są już bardzo blisko awansu do ćwierćfinałów tych rozgrywek. Jednak czy tak łatwo pójdzie? Wątpię. Milan moim zdaniem będzie gryźć murawę aby tutaj wygrać, tym bardziej, że porażka w tym spotkaniu sprawi, że to będzie jeden z najgorszych sezonu tego klubu w historii, bo należy dodać, że w lidze grają po prostu tragicznie zajmując dopiero 10 lokatę z dorobkiem 35 pkt w 27 kolejkach. Do liderującego zespołu Starej Damy tracą już 37 pkt, zaś do miejsca gwarantującego udział w lidze Europy aż 9. Dlatego ten sezon jeśli chodzi o ligę jest już raczej spisany na straty. Ale tutaj na pewno powalczą. Ja nie stawiam w tym pojedynku na zwycięstwo jednej czy drugiej drużyny. Ja tutaj liczę, że posypią się w tym spotkaniu kartki i mam nadzieję, że zobaczymy w tym meczu czerwony kartonik. W pierwszym spotkaniu 7 żółtych i bez czerwieni, jednak tutaj jeśli któraś z drużyn wyjdzie na prowadzenie, to na pewno gra się zaostrzy. Spotkanie poprowadzi angielski arbiter- Mark Clattenburg, który w tym sezonie pokazał tylko jedno czerwo w spotkaniu West Hamu z Fulham, jednak tamte spotkania to nie był taki gatunek meczu jak ten. Tutaj na pewno nikt nogi nie odstawi. Jak dla mnie warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSG - Leverkusen godz. 20:45

Typ: PSG - 1,5 (AH)

kurs: 2,15

Buk: Bet365

 

Zespół z Paryża już praktycznie awansował do następnej rundy. Zwycięstwo na wyjeździe 4-0 mówi wszystko za siebie,dlatego uważam,że PSG nie powinno mieć problemów ze strzeleniem dwóch goli więcej niż zespół z Leverkusen. Paryżanie są w wyśmienitej formie wygrali pięć ostatnich meczy tracąc tylko dwa gole w jednym spotkaniu,strzelając ich natomiast szesnaście . Każde z tych pięciu spotkań można było stawiać w handicapie. Tak więc czemu nie zagrać tak dziś ? Patrząc na to co dzieje się z zespołem Aptekarzy,nie wróży nic dobrego . Leverkusen przegrało sześć kolejnych meczy nawet w pucharze z drugoligowym 1 FCK ,dopiero w ostatniej kolejce udało im się zdobyć punkt w wyjazdowym meczu z Hannoverem .

PSG w ostatniej kolejce wygrało spokojnie 3-0 z Bastią na wyjeździe. W dzisiejszym spotkaniu Blanc powinien wystawić najsilniejszy skład z Ibrahimovicem ,który jest ostatnio klasą samą dla siebie. Do składu PSG wraca również Cavani . Tak więc zespołowi ze stolicy Francji nie pozostaje nic jak odnieść kolejne wysokie zwycięstwo.

Przewidywane składy:

 

PSG: Sirigu - Maxwell, Silva, Alex, Van der Wiel - Matuidi, Motta, Verratti - Lavezzi, Ibrahimović, Moura

 

Bayer: Leno - Can, Wollscheid, Toprak, Hilbert - Reinartz, Rolfes, Castro - Son, Kiessling, Sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Barcelona - Manchester City

Typ: Barcelona -2 HA

Kurs: 3,35

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:45 na Camp Nou w Barcelonie w rewanżowym spotkaniu 1/8-finału Champions League spotkają się drużyny Barcelony i Manchesteru City. Zdecydowanie bliżej awansu są popopieczni Gerardo Martino, którzy pokonali w wyjazdowym meczu The Citizens 2:0. Również w dzisiejszym meczu przewiduję kilkubramkową wygraną Katalończyków.

FC Barcelona to obecnie trzecia drużyna hiszpańskiej Primera Division. Na własnym stadionie wygrali 12 z 13 spotkań. Również w Lidze Mistrzów radzą sobie bardzo dobrze i po zwycięstwie w pierwszym starciu 2:0 awans do ćwierćfinału rozgrywek mają na wyciągnięcie ręki. Do tej pory w tej edycji LM na własnym stadionie grali wyśmienicie 4:0 z Ajaxem, 3:1 z Milanem i 6:1 z Celtic Glasgow. Patrząc jednak na ostatnie "wyczyny" Blaugrany i ligowe porażki z Realem Sociedad 1:3 czy Valladolid 0:1, kibice mogą się obawiać o formę swojej drużyny.

Manchester City po porażce na własnym terenie praktycznie zamknął sobie drzwi do ćwierćfinału Champions League. Odrobienie dwubramkowej straty w Barcelonie jest praktycznie niewykonalne. MC do obecnie 4 ekipa Premier League. O ile na Etihad Stadium wygrywają prawie wszystko o tyle wyjazdy nie są ich mocną stroną (bilans 6-3-4). Ich forma jest nierówna, potrafią zaplikować rywalowi 4-5 goli, a także zaliczyć wpadkę jak w ostatnim meczu pucharowym z Wigan 1:2. W fazie grupowej pokozali za to, że potrafią wygrywać na trudnym terenie, poza zwycięstwem 3:0 z Victorią Pilzno i 2:1 z CSKA pokonali w Monachium sam Bayern, chociaż był to mecz o "pietruszkę".

H2H:

18.02.14 LIG Manchester City Barcelona 0 : 2

Myślę, że w dzisiejszym meczu Barcelona potwierdzi, że jest po prostu lepszą drużyną i pewnie pokona rywala. Pomimo ostatnich "wpadek" z teoretycznie słabszymi rywalami, udowodni, że obok Realu Madryt i Bayernu Monachium jest faworytem do wygrania Champions League. MC jeśli myśli o awansie musi zaatakować od pierwszej minuty, co na pewno będzie wodą na młyn dla Barcelony. Ewentualna bramka FCB definytywnie zamknie drogę Obywatelom do następnej rundy LM.

Mój typ: FCB - MC 4:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Spotkanie: Barcelona – Manchester City

Typ: over 1.5 bramki Manchester City

Kurs: 2.75

Buk: Bet365

Godz. 20:45

Analiza:

Wynik pierwszego spotkania był dla mnie dużym zaskoczeniem może nie tyle że Barcelona wygrała ale bardziej to że City nie potrafiło zdobyć bramki u siebie, ale większą cześć win za taki przebieg tego meczu ponosi Pellegrini. Chilijski szkoleniowiec nie wiem czego się przestraszył do tej pory we wszystkich meczach szczególnie u siebie i to nawet z najmocniejszymi grał ofensywnie a tu wystawia jednego Negredo, co prawda nie miał Aguero ale i bez niego grał w parze z Dzeko. Wpływ na wynik rzecz jasna miała słuszna czerwona kartka i karny podyktowany po faulu Demichelisa i dla mnie też jest to wzmocnienie bo wybitnym defensorem to ten pan nie jest.

Barcelona jest w dołku to widać szczególnie na wyjeździe zobaczymy jak to się przełoży na grę na Camo Nou ale jedno można powiedzieć linia defensywna Katalończyków potrafi popełniać mega błędy dlatego zaryzykuje taki zakład. City wyjdzie ofensywnie bo nie mają nic do stracenia na pewno z Nasrim oraz co ważniejsze dwójką napastników a jednym z nich będzie Aguero czyli mega wartość dla ofensywy. Barca w tym sezonie u siebie w Lidze Mistrzów wygrała z Ajaxem 4:0 ale powinna stracić bramkę z karnego, później Milan i Celtic strzelali na Camp Nou bramki a nie ukrywajmy Barcelona w tamtym czasie była w wyższej formie a potencjał ofensywny tych zespołów jest dużo mniejszy od City. Jak już jesteśmy przy statystykach to City też wygrało wszystkie trzy spotkania wyjazdowe a prawdziwy potencjał pokazali w starciu z Bayernem które wygrali 2:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów

Spotkanie: Chelsea- Galatasaray

Typ: X

Kurs: 5.00

Buk: Bet365

Godz. 20:45, 18.03.2014

 

Analiza:

Mecz bardzo ciekawie zapowiadający się między Chelsea, a Galatasaray Stambuł. Jeden z dwóch meczy rewanżowych, w którym coś może się zdarzyć i nie jest tak mocno pewne kto awansuje. Ja osobiście uważam, że Gala nie położy się i nie powie bijcie mnie tylko powalczy i to ostro. Mają bardzo mocny i poukładany zespół, w klubie funduszy nie brakuje (oczywiście nie są to takie pieniądze jak w Chelsea), ale radzą sobie dobrze i uważam, że mogą coś troszkę namieszać. Już w fazie grupowej wszyscy wieszali psy na zespół z Turcji w starciu z Juventusem, a sprawili wielką niespodziankę i wyeliminowali faworyzowany zespół, dlaczego nie miałby być podobnie teraz? Mi osobiście w tym spotkaniu pachnie i to bardzo intensywnie remis. 0:0 lub 1:1. Chelsea w tym spotkaniu uważam, że będą chcieli po prostu awansować i przede wszystkim nie stracić bramki. Wszyscy doskonale wiedzą, że zespół z Londynu wyjdzie bardzo defensywnie. Jednak ja osobiście coś czuję, że stracą jeszcze w pierwszej połowie bramkę i będą gonili wynik aby doprowadzić do remisu i dogrywki. Można powiedzieć jasno i klarownie, że oba zespoły w ostatnim meczu ligowym oszczędzali się przed rewanżem. Mam nadzieję, że w tym spotkaniu emocji, tzn. nawet jestem tego pewny- lepiej gościom będzie grać z myślą, że mogą sprawić niespodziankę i coś czuję, że Didier Drogba może namieszać w tym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów

Spotkanie: Real Madrid - Schalke

Typ Schalke +2 HA

Kurs: 1.78

Godz: 20:45

Bukmacher: ComeOn

 

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:45 na Santiago Bernabéu w Madrycie w rewanżowym spotkaniu 1/8-finału Champions League spotkają się drużyny Realu Madryt i Schalke. W pierwszym spotkaniu Królewscy rozgromili swojego dzisiejszego rywala aż 6:1 i dzisiejszy mecz będzie tylko formalnością.

Real Madryt w tym sezonie radzi sobie znakomicie. Aktualny lider Primera Division awans do 1/4 finału Ligi Mistrzów ma praktycznie zapeniony i na dzisiejszy mecz do gry powinni zostać desygnowani gracze rezerwowi. Carlo Ancelotti na pewno pozwoli odpocząć swoim największym "gwiazdom" przed niedzielnym prestiżowym starciem z FC Barceloną, w którym zwycięstwo bardzo przybliży ich do tytułu. Biorąc po uwagę wszystkie rozgrywki od 16 spotkań na Santiago Bernabéu Real Madryt pozostaje niepokonany, mało tego wszystkie spotkania wygrał.

Dla Schalke będzie to mecz pożegnalny z tegoroczną edycją Champions League. Myślę, że nawet najbardzie zagorzali fanatycy pogodzili się z tą myślą. Odrobienie takiej straty do tego z jednym z głównych faworytów do końcowego triumfu jest awykonalne. 3-cia drużyna niemieckiej Bundesligi po kompromitującej porażce na Veltins-Arena w rewanżu będzie chciała się pokazać z jak najlepszej strony i wynagrodzić kibicom tamten mecz.

Podsumowując, nie liczyłbym dzisiaj na porywające widowisko. Real co miał zrobić to zrobił w pierwszym spotkaniu. Teraz priorytetem jest Gran Derbi. Schalke pomimo zerowych szans będzie chciało chcociaż w części zrehabilitować się za pierwsze spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukkaz

Dyscyplina: Piłka Nożna – Liga Mistrzów 2013/2014

Spotkanie: Real Madryt – Schalke 04 Gelsenkirchen AHC (0:1,5)

Typ: 1

Kurs: 1,81

Buk: Pinnacle

Data i godzina: 18.03.14 20:45

Stawka: 3/10

 

Dziś o godz. 20:45 na Santiago Bernabéu odbędzie się rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Real Madryt a Schalke 04 Gelsenkirchen. W pierwszym meczu padł wynik 6:1 dla Królewskich dlatego można mówić o tym meczu, iż będzie spotkaniem towarzyskim w ramach europejskich pucharów.

 

Real wygrał ostatni ligowy mecz z Malagą 1:0. Królewscy są niepokonani od 31 spotkań – ostatnią porażkę zanotowali 26 listopada w meczu z Barceloną na Camp Nou. Od tamtego meczu 26 wygrali i 5 zremisowali. Real na własnym stadionie jest niepokonany od września 2013, kiedy to pogromcą Królewskich okazało się Atletico. Od tamtego momentu ekipa Ancelottiego zanotowała 16 kolejnych zwycięstw na Santiago Beranbeu.

Schalke wygrało ostatni wyjazdowy mecz ligowy z Augsburgiem 2:1 umacniając się na trzeciej pozycji w tabeli (wyprzedzili Bayer, który poległ w ostatniej kolejce z Bayernem). Jak powtarzają włodarze S04, w obliczu braku szans na awans do ćwierćfinału LM, Niebiescy zamierzają skupić się teraz na rozgrywkach ligowych.

 

W spotkaniu rewanżowym nie zobaczymy Samiego Khediry, Alvaro Arbeloi oraz Karima Benzemy. Zapewne trener Realu wystawi do składu zawodników rezerwowych - Illarramendiego, Moratę czy Jese. W ekipie gości nie zagrają Christian Fuchs, Marco Hoger czy Cristian Clemens.

 

Mimo, iż sprawa awansu jest przesądzona stawiam na zdecydowane zwycięstwo Realu. Są niepokonani „na własnych śmieciach” i powinni pewnie ograć grający o nic piłkarzy Schalke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Europa, Liga Mistrzów (g.20:45)

Spotkanie: Borussia Dortmund - Zenit Sankt Petersburg

Typ: Over 3.5

Kurs: 2.20

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

Wydaje się, że losy tego dwumeczu rozstrzygnęły się już w pierwszym meczu na Pietrowski Park gdzie Borussia Dortmund wygrała 4-2. Borussia była w tym meczu drużyną lepszą i ciężko spodziewać się by dziś grając u siebie na Signal Iduna Park roztrwonili tą przewagę. Tym bardziej, że wydaje się, że sami rywale wywiesili przed rewanżem białą flagę, bo jak inaczej można nazwać zwolnienie trenera Luciano Spallettiego przed meczem Ligi Mistrzów? Co prawda już jest znany następca Włocha jest nim 37-letni Portuglaczyk Andre Villas-Boas, który jednak swoją pracę w Zenicie rozpocznie jutro, czyli po spotkaniu Ligi Mistrzów, a dziś szkoleniowcem gości będzie Siergiej Semak.

Dlaczego zdecydowałem się zagrać na over 3.5 goli? Oglądając pierwsze spotkanie zdziwiony byłem łatwością dochodzenia do sytuacji strzeleckim piłkarzy BVB, oraz jak sporo miejsca mają zawodnicy Jürgena Kloppa w "szesnastce". I mimo, że mówi się, że Borussia jest w kryzysie, co widać zresztą po słabych wynikach w 1.Bundeslidze to jednak wciąż mają naprawdę groźnych zawodników z przodu, którzy gdy pozostawi im się więcej miejsca potrafią to wykorzystać. Myślę, że dziś tego miejsca również Robert Lewandowski i inni zawodnicy BVB w ataku będą mieli sporo, bowiem Zenit nie ukrywa, że do Niemiec przyleciał powalczyć o odrobienie strat i nawet wywalczyć awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. To wszystko wiąże się jednak z tym, że Zenit dziś będzie musiał zagrać dość ryzykownie co oczywiście będzie tylko wodą na młyn dla Borussii.

Jak wygląda sytuacja kadrowa przed tym meczem? Goście oprócz zawirowań z trenerem mają również kłopoty z kontuzjami, w Rosji zostali bowiem Cristian Ansaldi, Jegor Baburin i Andriej Arszawin. W obozie BVB kontuzjowani są Ilkay Gündogan, Neven Subotić, Jakub Błaszczykowski i Sven Bender, jest natomiast szansa, że do gry w dzisiejszym spotkaniu gotowi będą Łukasz Piszczek i Marco Reus, których ostatnio nie oglądaliśmy w 1.Bundeslidze.

Podsumowując myślę, że będzie to spotkanie otwarte gdzie obie ekipy będą miały swoje szansę na strzelenie goli. Kursy na over 3.5 są bardzo niskie (w graniach 2.00-2.20) co pokazuje, że i buki uważają, że dziś na Signal Iduna Park trochę bramek może paść. Być może wyniku z pierwszego meczu (4-2) nie uda się dziś powtórzyć ale myślę, że granica 3.5 goli w tym meczu jest jak najbardziej do pokrycia. Obie ekipy pokazały już w pierwszym meczu, że owszem mają potencjał w ofensywie i potrafią z niego korzystać, ale też mają luki w obronie. O lukach Zenita już wspominałem ale również w obronie Borussii pojawiały się niezbyt przemyślane zagrania. Myślę, że dziś może być podobnie stąd też moja propozycja na to spotkanie Ligi Mistrzów to over 3.5 goli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...