Skocz do zawartości

Trening/Dieta/Sylwetka


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

  • 7 months later...

Hmm ja teraz przez tydzien nie mialem diety, ale jadlem, co 2-3h malo wegli (czasami w ogole), do tego ok 20g bialka i troche tluszczy

wiecej niz tydzien nie wytrzymalem, prawdziwa glodowka :p ale teraz ciekawostka: przez ten tydzien cwiczylem normalnym ciezarem w zakresie powtorzen 8-10, do tego bieganie. zamiast schudnac przybylo mi 2kg, 0,5cm w lapce i spadek tluszczu

wg mnie odchudzenie sie i przybieranie na wadze zalezy w duzej mierze od genetyki. znam tez jedna osobe, co jadla duzo slodyczy, nieregularnie a przytyl kilka kg suchej masy miesniowej

sory za odkopanie tematu, ale nie mam co robic i przegladam forum :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się w sumie, że odkopałeś. Dostanę za to złotą koparkę, ale odpiszę BePe. IF to ciekawy rodzaj diety, tylko nie dla wszystkich - ludzie muszą mieć mocne nerwy bo okna żywieniowe potrafią dobić (w pierwszych tygodniach). Byłem na tym około 2 miesięcy, ale to bardziej do testu aniżeli schudnięcia. I jak najbardziej szanuję osoby, które ją stosują, bo wiem ile trzeba poświęcić (w ostatnim tygodniu IF miałem 2 godzinne okno żywieniowe). Jeśli ktoś musi zrzucić trochę kilo albo jeśli ktoś regularnie ćwiczy i chce zredukować tkankę tłuszczową to polecam IF i liczenie kalorii. :ok: Tak czy siak najważniejsza jest motywacja i nie ważne czy stosuje się IF czy konsultuje z dietetykiem to trzeba być aktywnym fizycznie. Swojego czasu, schudłem jakieś 35-40 kg w 4 miesiące, stanowczo za dużo ale coś trzeba było ze sobą zrobić. I wcale nie zwracałem uwagi na dietę, kebaby, knysze, burgery - w tamtym okresie to była norma, ale praca fizyczna przez 8 godzin, 3 godziny basenu i 2 godziny piłki lub kosza codziennie zrobiły swoje. Miało to też swoje minusy 0 alkoholu przez 4 miesiące bo i kiedy :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Chyba nie ma potrzeby zakładania osobnego tematu. Szukam dobrego pulsometru do biegania (kompletnie nie mam o tym pojęcia). Wiem tylko, że są spore rozbieżności cenowe, a zależy mi na jakimś "niezłym", ale oczywiście w ramach rozsądku, jakiś do 400-500zł? (wiem, też są 1k-2.5k, ale bez przesady %-)

 

Na allegro np taki:

 

http://allegro.pl/sigma-rc-14-11-pulsometr-z-pom-odleglosci-gratis-i4547505652.html

 

Ale to strzał w ciemno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma potrzeby zakładania osobnego tematu. Szukam dobrego pulsometru do biegania (kompletnie nie mam o tym pojęcia)

 

jeśli zaczynasz bieganie to pulsometr Ci potrzebny jak kurwie majtki, zainwestuj lepiej w dobre obuwie

 

[ Komentarz dodany przez: daVinci77: 2014-09-06, 00:26 ]

biegałem codziennie przez półtora roku, miałem synchronizację z telefonem (głównie na płaskim terenie, teraz chcę po górach), przed operacją nie mogłem biegać przez pól roku, dopiero jak dobrze pójdzie to ponownie od października/listopada jak mi pozwolą "bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam czytałem na SB ,że masz tętno 90? :p to i tak fajnie ,bo ja mam tylko 45 XD trochę mało ,ale można spokojnie żyć . Miałem przypadek na treningu jak biegałem 5 okrążeń do okoła boiska , później zmierzyli mi tętno i wykazało poniżej 70 . Tak ,więc do Twojej bariery w spoczynku to ja nawet po wysiłku nie mam XD a tak apropo tego pulsometra to myślę ,że nie warto w takie rzeczy inwestować tak dużej kasy , przynajmniej takie jest moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak, pkowalski miał tętno 90 %-) Rzeczywiście masz bardzo niskie tętno, chyba, że jesteś sportowcem, u takich to norma w dłuższym okresie treningowym, Lance Amstrong w swojej książce pisał, że miał tętno......30 %-) A co pulsometru, to nie wydaje zbyt dużo, zresztą jak pójdziesz do sklepu to bardzo często zobaczysz ceny 2k + ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...