Skocz do zawartości

Typy na dzień 03.04.2013


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka Nożna BELGIA: Belgacom League

Spotkanie:Brüssel-Tubize

Typ:1

Kurs:2.20

Godz:20:30

Buk:Bet365

 

Gospodarze 15 drużyna w tabeli(29 pkt 8-5-16 27-43) podejmuje zajmuących 12 miesce w tabeli gości( 35pkt 9-8-11 37:37).Myślę,że walczący o utrzymanie gospodarze maja dzisiaj więcej motywacji do odniesienia zwycięstwa niż goście ,którzy mają 12 punktów przewagi nad strefa spadkową na 5 kolejek przed końcem rozgrywek.Poza tym gospodarze ostatnio osiągnęli wysoką formę w 5 kolejkach zgromadzili 9pkt (3zw-2p),a goście tylko 2pkt (2r-3p).W ostatnich 4 meczach u siebie z Tubize ,Brussel odniósł 3 zwycięstwa i raz zremisował. Poza tym w ostatniu 5 meczach Tubize strzeliło tylko 1 bramkę ,a Brussels aż 8.Podsumowując przynajmnie jednobramkowe zwycięstwo Brussels dzisiaj.

 

http://obstawianie.com/belgijska-2-liga-i-ligi-nizsze-vt119673.htm#1752038

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-04, 17:05 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dysycplina: Żużel - Elite League

Data i godzina: 03.04.2013r. 20:30

Spotkanie: Poole Pirates - Kings Lynn Stars

Typ: Poole Pirates (-3,5)

Kurs: 1,85

Buk: Tobet

 

W meczu Elite League Poole Pirates zmierzy się z Kings Lynn Stars. Faworytem wg bukmacherów są "Piraci" i trudno się z tym nie zgodzić, zwłaszcza że zatrzymali w zespole najważniejszych zawodników. Chris Holder oraz Darcy Ward są jednymi z topowych zawodników na świecie, a w lidze angielskiej zwłaszcza na na torze w Poole ciężko ich wyprzedzić. Co prawda Piraci dzisiaj będą musieli sobie radzić bez Miśkowiaka, ale za niego będzie stosowane zastępstwo zawodnika i każdy zawodnik, oprócz wspomnianej dwójki będzie mógł w ramach rezerwy jechać. Będziemy mieli również polski akcent w tym meczu, gdyż w barwach gospodarzy wystąpi dość solidny Maciek Janowski oraz Dawid Stachyra. Sądzę, że oba kluby rezerwy mają na porównywalnym poziomie. Niekwestionowanym liderem zespołu Gwiazd jest Niels Kristian Iversen. Duńczyk ma za sobą kapitalny sezon i w tym również spisuje się świetnie. Jednak, moim zdaniem reszta zespołu odstaje trochę od Iversena, dlatego też o zwycięstwo będzie im bardzo trudno. Sądzę, że w tym meczu górą będą gospodarze, którzy mają atut własnego toru, a oprócz tego świetnie spisujących się Australijczyków.

 

http://obstawianie.com/elite-league-vt125128.htm#1752046

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-04, 17:06 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03.04.2013 (20:25)

Piłka ręczna - el. ME

Austria - Serbia

powyżej: 54.5

tobet

1,85

 

Jak dla mnie bardzo niska linia- faworytem spotkania sa goście z Serbii(graja jak na razie bardzo dobrze w tej grupie). Myślę ze mogą mieć problemy z odniesieniem tak łatwego zwycięstwa jaki oferują nam bukmacherzy -kursy w granicach 1,5 sa bardzo mylne, złudne.Gospodarze nie należy do jakiś światowych potęg, ale posiadają w swych szeregach kilku bardzo ciekawych zawodników; Wilczynski,Bozovic,Santos, potencjału Serbów nie trzeba przeciwstawiać. Bardzo mocna druga linia drużyna bardzo doświadczona, ograna na wielkich turniejach, myślę ze sa w stanie dzisiaj rzucić w granicach 30 bramek.Gospodarze maja szanse jeszcze na awans- grupa jest bardzo mocna- ciekawa. Mobilizacja po stronie gospodarzy bardzo duża-Liczę ze dzisiaj mocno powalczą na własnym nie łatwym terenie. Historycznie grali ze sobą 3 razy- tylko jedno zwycięstwo u siebie Austrii.Po zwycięstwie nad Bośnia- Austriacy chcą wygrać wszystko u siebie w domu w Grazu. Powinniśmy zobaczy otwarty szybki mecz, stać ich na 26-27 bramek u siebie- jeśli Serbowie troszkę odpuszcza myślę ze overek ma bardzo duże szanse wejścia linia do pogrania.

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62.htm#1752056

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-04, 17:06 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20:45



CF Malaga - Borussia Dortmund

TYP: 1X

KURS: 1,66

BUK: Unibet

 

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie pomiędzy zespołem Malagi a zespołem z Dortmundu. Nie wiem dlaczego tak wierzą że Dortmund ten mecz wygra a nie pomyślą o zespole Malagi która umie robić niespodzianki w Lidze Mistrzów. Nawet powiem że Malaga ma szansę na awansowanie z Dortmundem chociaż to jest mało prawdopodobne lecz u siebie powinni albo wygrać albo zremisować. Nie sądzę aby na własnym stadionie przegrali.

 

Gospodarze tego meczu w lidze Hiszpańskiej znajdują się na 5 pozycji z dorobkiem 47 oczek. Do 4 zespołu mają jedynie 1 punkt straty a więc będą walczyć o tą 4 pozycję która daje możliwość zagrania w kwalifikacjach do ligi mistrzów (przyszłorocznej ligi mistrzów). W ostatnim spotkaniu Malaga wygrała na wyjeździe z zespołem Vallecano 3:1. A warto powiedzieć że też nikt nie dawał jej szans na wygranie w tamtym meczu a tu proszę jakie ładne zwycięstwo !!! W poprzedniej rundzie Malaga wyeliminowała Porto i też nikt się tego nie spodziewał a tu proszę jak ładnie każdego eliminują.

 

Natomiast goście tego meczu w lidze Niemieckiej są na 2 pozycji i już tak zostanie ponieważ do 1 zespołu mają stratę aż 20 punktów. Muszą myśleć o tym aby pozostać na 2 pozycji. W lidze w ostatnim meczu zagrali oni na wyjeździe z zespołem Sttugart i wygrali tamten mecz 2:1. W poprzedniej rundzie wyeliminowali oni zespół Shakhtara.

 

Jeszcze napiszę o absencjach bo uważam że tutaj jest interesująco. U gospodarzy nie zobaczymy:

 

Eliseu OB M:21 G:1 (nie zagra z powodu kontuzji) – kluczowa postać zespołu

Sebastian Fernandez NP. M:13 G:0 (niepowołany na mecz) – rezerwowy zawodnik

 

Natomiast zespół gości może nie zagrać w meczu 3 ważnych zawodników:

 

Roman Weidenfeller GK M:26 (niepewny występ) – kluczowa postać zespołu

Marcel Schmelzer OB. M:24 G:0 (niepewny występ) – kluczowa postać zespołu

Jakub Błaszczykowski PO M:21 G:9 (niepewny występ) – kluczowa postać zespołu

 

A więc moja króciutka analiza mówi o tym że w tym meczu wszystko jest możliwe i Malaga nie stoi już na straconej pozycji. Mają oni atut własnego boiska oraz bardzo dobrych zawodników szczególnie w ofensywie więc mogą w tym meczu zdobyć gola i mogą nawet wygrać. Stawiam 1X ponieważ w tym meczu uważam że padnie albo remis albo zwycięstwo gospodarzy nie sądzę aby Borussia wygrała ten mecz takie moje skromne zdanie.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzow-2012-2013-vt123219,275.htm#1752064

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-04-04, 17:08 ]

:plus: 66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...