Skocz do zawartości

Typy na dzień 27.01.2013


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

a

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

27.01.2013 (01:00)

Koszykówka - NBA

Philadelphia 76ers - New York Knicks

Typ: 2

Kurs: 1.61

Expekt

 

Spotkanie obu ekip z Konferencji Wschodniej wydaje się jednym z ciekawszych które można zobaczyć w nocy.

Knicks zajmują w tej konferencji 2 miejsce a Sixers 9.

To spotkanie będzie ich już 3 w tym sezonie, 2 poprzednie wygrywali ze znaczną różnicą Knicks.

Dla Knicks będzie to też spotkanie w którym powróci po kontuzji rozgrywający Raymond Felton który może jeszcze poprawić jakość gry zespołu.

Ciekawe jak poradzi sobie Tyson Chandler przeciwko Spencerowi Hawesowi, który w ostatnim spotkaniu przeciwko Bucks rzucił 21 pkt i miał 12 asyst.

Pisząc o Sixers trzeba wspomnieć o dobrej grze Jrue Holiday'a ze średnią 19 pkt/mecz oraz został wybrany przez trenerów NBA do ekipy rezerwowych tegorocznego NBA ALL STAR GAME.

Fani 76ers nadal nie będą widzieć w akcji Andrew Bynum który wciąż leczy kontuzję kolana.

Jak sam wspomniał, na razie jest w stanie tylko lekko biegać.

NYK wygra bo:

-mają lepszy skład

-76ers źle rozpoczynają spotkania

-małą liczba rzutów spod kosza

-grają w takim ustawieniu, że rywale Sixers mają dość miejsca na oddawanie rzutów 3-punktówych

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,175.htm#1730737

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-28, 18:06 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Segunda Division / 27.01.2013 / 17:00

Deportivo Xerez vs Almeria

Typ - Almeria

Kurs - 2.50

Bet365

 

Oslabienia gospodarzy jutro :

 

Chema Jimenez (B/13m),Alvaro Silva (O/12m/1g),Israel (P/15m/1g),Rueda (P/13m/1g),Raul Camara (P/18m),Porcar (N/12m/3g).

 

Kadra :

 

13-Toni

 

25-Raúl Navas

 

2-Ruz

 

3-Mendoza

 

6-Bruno Herrero

 

7-Tato

 

9-Ogbeche

 

11-José Vega

 

12-Rafa García

 

14-Maldonado

 

15-Redondo

 

16-Álvaro Rey

 

18-Iago Bouzón

 

19-Adrián

 

21-Prieto

 

22-Marquitos

 

23-José Mari

 

24-Sidi Keita

 

Oslabienia gosci - Rafita (P/13m),Casquero (P/14m/1g).

 

Kadra :

 

Porteros: Esteban (1) y Diego García (25).

 

Defensas: Gunino (21), Pellerano (4), Trujillo (5), Alvaro Mejía (17), Christian (18) y Raúl García (28).

 

Cetrocampistas: Aleix Vidal (8), Soriano (6), Verza (7), Rubén Suárez (10), Corona (15), Azeez (29) y Carlos Calvo (19).

 

Delanteros: Charles (9), Chumbi (32) y Jonathan (33).

 

Po dzisiejszym meczu Saragossa - Espanyol mam dosc stawiania na pseudo pilkarzykow.

Wiem,ze obrazac nie wypada itd ale jak mozna wytlumaczyc to ze 20 grajkow bedacych na boisku przez ponad 90 minut nie bylo w stanie strzelic nawet jednego gola w meczu? (ponad 20 nie liczac bramkarzy bo byly zmiany )

Ludzie...dla mnie to patologia...

I po co oni biegali?

Czy dazyli do zwyciestwa i wywalczenia 3 punktow?

Jakby tak bylo to od pierwszych minut gryzli by trawe i przede wszystkim atakowali bramke rywali po to aby strzelic bramke i byc na prowadzeniu,jednak gdy spotykaja sie takie slabeusze z dolnej czesci tabeli to jak widac zadowoli ich remis bo "lepiej zdobyc punkt niz 0 punktow" prawda?

Dla mnie takie ekipy przynosza tylko wstyd lidze,druzyny defensywne,ktorych ja osobiscie nie nawidze...

Zwlaszcza Saragossa,ktora od 5 spotkan nie strzelila nawet gola w meczu...ludzie...rece opadaja.

Dzis pogralem bts za troche kasy i ku mojemu zdziwieniu wynik zakonczyl sie na 0:0.

Ponad 90 minut czekania na chociaz jedna bramke,ile to czasu przeciez...i nic exclam

Teraz w wiekszosci klubow przyjela sie taka gra "defensywna" ze glownym zalozeniem jest nie stracic bramki...a przeciez powinno byc inaczej,zalozeniem powinno byc tego gola strzelic i ograc rywala,zyskac przewage.

Kasa poszla w bloto,zarobiona ciezka praca poszla sie j**** bo drewienka na boisku nie byly w stanie strzelic nawet jednego gola.

 

Postanowilem jutro pograc Almerie,juz zaklad poszedl za troche kasy,jutro na live tez ich pewnie pogram.

Gospodarze to typowa druzyna podobna do dzisiejszych pseudo graczy z Saragossy i Espanyolu,czyli bez zwyciestwa juz od 11 spotkan liczac wszystkie rozgrywki.

W meczach u siebie w ostatnich 9 rozegranych wygrali zaledwie jedno z Lugo 1:0 wiec o czym mowa.

Xerez zajmuje 18 miejsce w tabeli a wiec miejsce nad spadkiem.

 

Teraz przejdzmy do gosci.

Almeria jutro zagra najmocniejszym skladem,na chwile obecna zajmuja wysokie 3 miejsce i traca tylko 2 punkty do Girony,tak wiec jesli jutro wygraja wskocza na pozycje vice-lidera.

Po serii slabszych wystepow ograli Girone na ich stadionie 1:0 oraz remisowali z Villarrealem 1:1 i Barca B 2:2.

Mecz ostatni ligowy z Barca B byl znakomity,taki powinien byc mecz pilki noznej a wiec ataki z obu stron,szybkie tempo gry i sporo okazji do zdobycia gola,nie zabraklo tez czerwonej kartki,Almeria prowadzila 2:1 w 64 minucie czerwona kartke ujrzal Silva i gospodarze grali w "10" z bardzo dobrze dysponowana Barca B,w 88 minucie bramke samobojcza strzelil Verza i ostatecznie skonczylo sie na 2:2 ale Almeria zaprezentowala sie bardzo dobrze,miala zreszta wymagajacego rywala.

 

Podsumowujac,pozycja w tabeli,ostatnie wyniki i oslabienia w roli faworyta stawiaja Almerie i tak tez gram na jutro.

Jak Almeria nie wygra z takim slabeuszem jutro to chyba czas na przerwe w bukmacherce bo zjedzonych nerwow nie da sie przywrocic.

 

http://obstawianie.com/segunda-division-vt119641,25.htm#1730740

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-28, 18:07 ]

:plus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka (Puchar Polski)

Mecz: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Resovia

Typ: ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Kurs: 1,48

Bukmacher: Sportingbet

Data: 27.01.2013 r. godz: 14:30

Analiza:

 

W finale Pucharu Polski spotkają się zespoły ZAKSY Kędzierzyn Koźle i Resovii. Faworytem spotkania są Kędzierzynianie, którzy jak dotąd grają w tym sezonie najrówniej ze wszystkich polskich drużyn. Zajmują drugie miejsce w Plus Lidze, wywalczyli awans do najlepszej szóstki Ligi Mistrzów, no i teraz staną przed szansą zdobycia Pucharu Polski. Mistrzowie Polski z Rzeszowa mocno w tym sezonie zawodzą, widać że zespół nie ma już tej siły ognia po odejściu Grozera. W lidze zajmują odległe miejsce i zdarzyło im się kilka przykrych wpadek, odpadli już z Ligi Mistrzów i na pewno w finale Pucharu Polski będą pod dużą negatywną presją by chociaż w tych rozgrywkach coś zwojować. Będzie jednak o to bardzo trudno bowiem forma prezentowana w ostatnich tygodniach nie jest najwyższa. Rzeszowianie przyzwoicie spisują się jeszcze we własnej hali, ale poza nią jest już dużo gorzej, a finał Pucharu Polski będzie rozgrywany w Częstochowie. Do tego dochodzą kontuzje, kilku ważnych graczy Resovii ostatnio nie grało ani nawet nie trenowało i dopiero na turniej finałowy Pucharu Polski wróciło do gry. Może im jednak nie starczyć sił na dwa trudne mecze w ciągu dwóch dni, zwłaszcza że terminarz turnieju faworyzuje mocno ZAKSĘ. Kędzierzynianie w pierwszym meczu dnia pokonali w sobotę bez większych problemów Jastrzębski Węgiel, natomiast Resovia dopiero o 18:00 rozpoczęła pięciosetowy bój z Delectą, który zakończył się dopiero około godziny 21:00. Tymczasem mecz finałowy zaplanowany jest już na 14:30. Bardzo trudno będzie o właściwą regenerację sił po bardzo trudnym i wyczerpującym półfinale, pod koniec którego widać już było ogromne zmęczenie u niektórych graczy. Tym bardziej, że jak wspomniałem, niektórym zawodnikom brakuje normalnego treningu i mają zaległości.

W tej sytuacji uważam, że ZAKSA będzie zdecydowanym faworytem i wykorzysta swoją szansę. Zespół nie ma problemów z kontuzjami, w dodatku ma ciekawych zmienników, którzy choćby w niedawnym meczu Ligi Mistrzów w Maaseik pokazali że mogą odwrócić losy seta w razie jakichś problemów. Dodając do tego opisane problemy Resovii uważam że to ZAKSA zostanie zdobywcą Pucharu Polski.

 

 

http://obstawianie.com/plus-liga-2012-2013-vt123639,25.htm#1730766

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-28, 18:07 ]

:plus: 48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Hiszpańska, godz 19

Barcelona - Osasuna (+3 handicap azjatycki)

TYP: 2

KURS: 1,70

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Mecz giganta z zespołem kopciuszka tak można porównać dwa zespoły czyli zespół Barcelony z zespołem Osasuna. Kursy na gospodarzy tego meczu są bardzo niskie a na zespół gości bardzo wysokie. Nie ma co ukrywać że w tym meczu gospodarze są zdecydowanie faworytem tylko powiem szczerze że na handicap dla Osasuny +3,5 jest kurs w okolicy 1,50 i warto zagrać taki handicap bo sądzę że Barcelona czteroma golami tego meczu nie wygra. Barcelona znajduje się na pierwszej pozycji z dorobkiem 55 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 9 meczy w których to osiem meczy wygrali i jeden mecz zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 29 goli i stracili siedem bramek. Na wyjeździe rozegrali 11 meczy w których to 10 meczy wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 37 goli i stracili 16 bramek. W ostatniej kolejce Barcelona nieoczekiwanie przegrała na wyjeździe z zespołem Real Sociedad 3:2 chociaż prowadzili już 2:0 to i tak tamten mecz w końcówce przegrali. Natomiast goście tego meczu w lidze są na 18 pozycji z dorobkiem 18 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to trzy mecze wygrali, cztery mecze zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 10 goli i stracili osiem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 9 meczy w których to jeden mecz wygrali, dwa mecze zremisowali i sześć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach sześć bramek i stracili ich aż 13. W ostatniej kolejce spotkali oni się z zespołem Deportivo i wygrali tamten mecz 2:1. W ostatnich trzech meczach Barcelona wygrywała z zespołem Osasuny jedynie jednym golem i sądzę że nawet z takim handicapem Barca sobie nie poradzi można również dać handicap 3.5 na Osasune i sądzę że również to wystarczy takie jest moje zdanie ;)

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,125.htm#1730788

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-28, 18:08 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Dania 2013-01-27 17:15 Piłka Ręczna - Międzynarodowe - Mistrzostwa Świata

typ Highest Save % , Stawiasz na:Niklas Landin 7/10

kurs 1,8

Betsson

 

 

Kilka bardzo ciekawych zakładów na finał wystawił Betsson, wiec korzystamy mój główny bet dnia- po fajnym kursie dotyczy bramkarzy.Pojedynek Landin kontra Sierra -Sterbik.Oglądając prawie cały turniej dla mnie Dania jest zespołem lepszym, ale ze to finał może byc rożnie- bardzo nerwowo ostro,sporo kar. Swoje powinni dorzucić bramkarze do zwycięstwa nowego mistrza świata.Mam nadzieje ze sędziowanie stanie na wysokości i nie będzie dziwnych gwizdków pod gospodarzy.Nie wiem kto po-sędziuje ale fajnie by bylo jeśli byla by to para Islandczyków, którzy dają pograć w ataku i obronie.Analizując grę obu zespołów to Hiszpanie świetnie bronią jako zespól- poza bramkarzami, bo nie wiele daje Sierra a Sterbik chyba poza meczem z Serbia gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Gospodarze graja bardzo agresywnie, duży atut w postaci kontr świetny Victor Tomas swoje robi Aginagalde . W ataku graja dość pasywnie wolno jakby cieczko.Duńczycy maja niesamowity potencjał w ofensywnie graja szybko świetne kontry mocne skrzydła, maja wszystkie atuty po swoje stronie jest ławka świetny trener doświadczenie zgranie.Zapowiada sie świetne spotkanie, myślę ze albo będzie walka i gol za gol albo Duńczycy odskoczą bardzo szybko i spokojnie wypunktują Hiszpanów.Maja świetnego Landina, ktory bardzo dobrze broni rzuty z 9m- dobry turniej jak na razie w jego wykonaniu podtrawi bronic karne daje na pewno dużo spokoju i wsparcia w grze Duńczyków.Dzisiaj zobaczymy mocny ofensywny Duński dynamit.

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62.htm#1730840

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-28, 18:10 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – Czechy Extraliga

Spotkanie: Sparta Praga – Ceske Budejovice

Typ: over 5.5

Kurs: 2.00

Bukmacher: Sportingbet

Godz. 17:00

Analiza:

Pojedynek dwóch ekip które ostatnio znajdują się w kapitalnych formach.

Sparta Praga miała słaby początek sezonu jednak później zaczęli wreszcie grać na miarę swoich możliwości i aktualnie są na piątym miejscu co na dzień dzisiejszy daje im grę w PO od ćwierćfinałów. Grupa pościgowa jednak liczy sporo zespołów gdyż 11 Vitkovice mają tylko 8 punktów straty, mają także szanse jeśli utrzymają ostatnią świetną dyspozycję wskoczyć wyżej strata do lidera jedenaście punktów do wicelidera sześć oczek. Jednak to co nas najbardziej interesuje to oczywiście bramki, po stronie strzelonych mają 141 co jest drugim wynikiem w lidze po stronie strat też jest trochę bo 121 w sumie daje nam tą średnią 6.2 (trzecia w lidze). Na własnej tafli ta średnia jest już drugim wynikiem w lidze 6.5 na co składają się 75 bramki strzelone przy 54 straconych.

Goście Ceske aktualnie znajdują się w tej drugiej części tabeli na 9 miejscu co oznacza grę w PO od 1/8 finału, jednak cały czas pozostają w grze o czołową szóstkę ale także muszą się mieć na baczności bo pierwszy zespół z grupy walczącej o utrzymanie a zarazem ich dzisiejszy rywal ma 8 punktów straty. Strata w drugą stronę to 4 punkty do LItvinova. Jeżeli chodzi o bramki to Budejovice po stronie strzelonych maja 112 po stronie strat o 16 więcej co w sumie daje średnią bramkową 5.6. Na wyjazdach ten bilans wynosi 52:70 – średnia 5.5

Gospodarze z ostatnich sześciu spotkań wszystkie wygrali notując przy tym serię 6 spotkań poniżej 5.5 bramki i to jest jeden z powodów gry na over a więc przełamanie. Rywal wydaje się być do tego bardzo dobry który tak jak wspomniałem należy do jednych z najbardziej overowych. Co mnie jeszcze bardziej przekonuje to ostatnie mecze Sparty od ośmiu spotkań niepokonani ale co najważniejsze grają przy tym otwarty hokej, niszcząc niektórych rywali w ofensywie np. 8:1 Liberec, 9:2 Pardubice czy 6:3 Litvinov i wszystko w domu. Tak jak wspomniałem grają ofensywny hokej to troszeczkę tych bramek też stracą ale wszystko zostaje nadrobione kapitalną ofensywą.

Co do ważnej dla over pozycji czyli bramki to u gospodarzy którzy w wyniku zakończenia Lockout stracili najlepszego bramkarza szukają idealnego zastępcy, jest dwóch juniorów i dwóch bardziej doświadczonych bramkarzy jednak żaden z tej czwórki nie rozegrał dla Sparty więcej niż siedem meczy w tym sezonie. Jeżeli chodzi o bramkarza gości to najczęściej bronił Kantor 25 razy GAA 3.17, 89.9% na liście kontuzjowanych jest natomiast obrońca Mikus.

http://obstawianie.com/liga-czeska-2012-2013-vt123406.htm#1730905

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-28, 18:10 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina-Piłka Nożna-Liga Włoska

Mecz-Udinese-Siena

Typ-Udinese

Kurs-1.75

Bukmacher-WilliamHill

Data-27.01.2013r godz.15.00

Analiza:

W jednym z dzisiejszych spotkań Serie A na boisku zobaczymy jedenastki Udinese oraz Sieny.Moim zdaniem zdecydowanym faworytem w tej konfrontacji są piłkarze gospodarzy,a każdy inny wynik niż ich pewne i przekonywujące zwycięstwo będzie dla mnie niespodzianką.Udinese aktualnie w tabeli ligowej znajduje się na 10 miejscu z dorobkiem 30 pkt na swoim koncie i do pozycji premiującej udział w europejskich pucharach tracą 6 pkt,co jest jak najbardziej do nadrobienia przez tą ekipę.Udinese w poprzedniej kolejce przegrało dotkliwie w Turynie z Juventusem 0:4 i według zapowiedzi trenera oraz zawodników w tym spotkaniu będą się chcieli za tą porażkę zrehabilitować i nie ma zadnej mowy o lekceważeniu przeciwnika.Bardzo dużym atutem Udinese jest z pewnością gra przed własną publicznością,gdzie do tej pory przegrali tylko raz,ulegając Juventusowi,a ich ostatnie domowe wygrane z Interem 3:0 oraz Fiorentiną 3:1 robią z pewnością duże wrażenie.W znakomitej formie strzeleckiej w tym sezonie znajduje się Antonio Di Natale,który ma na koncie już 14 bramek w rozgrywkach ligowych i jestem przekonany że w dzisiejszym meczu powiększy swój dorobek strzelecki.Z kolei ich dzisiejszy rywal,zespół Sieny to jedna z najsłabszych drużyn Serie A,jeżeli chodzi o ich ostatnie mecze ligowe.Wprawdzie wygrali oni swój ostatni mecz,ogrywając słabiutką Sampdorię,to wcześniej notowali oni fatalna passę 6 kolejnych przegranych meczów ligowych.Bilans ostatnich bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi zespołami rozegranymi na obiekcie Udinese jest bardzo korzystny dla gospodarzy,którzy u siebie ze Sieną wygrali 5 ostatnich meczów ligowych,w tym 3 z nich różnicą co najmniej 2 bramek.Reasumując,uważam że miejsce rozgrywania meczu,forma obu zespołów,umiejętności poszczególnych graczy oraz potencjał wskazują jednoznacznie jako zwycięzcę drużynę gospodarzy.

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,75.htm#1730911

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-28, 18:10 ]

:plus: 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Holandia Eredivisie

Spotkanie: NEC Nijmegen – FC Groningen

Typ: 1. połowa – Azjatycka suma goli @ powyżej 1.5

Kurs: 2.62

Bukmacher: Bet365

 

Pojedynek Nec Nijmegen z FC Groningen zamyka zmagania 20.ej kolejki holenderskiej Eredivisie. Ekipa NEC ma na koncie 24 punkty, zajmując 9. miejsce w tabeli, ale zwycięstwo dałoby im awans na 7., dające prawo do udziału w barażach o LE. Motywacji w walce o pełną pulę na pewno nie zabraknie. Rundę rewanżową nie zaczęli najlepiej przegrywając 0-2 z Rodą, która walczy o utrzymanie. Wynik ten może nie napawa zbytnio optymizmem, jednak warto podkreślić, że Nec rzadko przegrywa na własnym stadionie. Tylko Ajaxowi i Twente, czyli zespołom z czołówki, udało się zwyciężyć w Nijmegen. Ekipa gospodarzy odpowiednio zmotywowana od początku powinna narzucić rywalowi swój styl gry, a wtedy na pewno uda im się strzelić kilka goli. Jeśli chodzi o zespół przyjezdnych to ci dość nieporadnie radzą sobie w obecnym sezonie. Aktualnie plasują się na 12.ej pozycji, mając zaledwie punkt przewagi nad strefą zagrożoną spadkiem. Mają więc o co grać. Tydzień temu zaliczyli falstart rundy, w którym zostali pokonani 0-2 na własnym obiekcie przez Utrecht. W ostatnich czterech spotkaniach trafili zaledwie 1 raz do bramki rywala. Mam nadzieję, że dzisiaj w końcu coś drgnie i uda się strzelić więcej goli. W historii pojedynków obu ekip widać, że pada w nich wiele bramek, liczę, że historia ta będzie kontynuowana.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-28, 18:14 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Pilka reczna

Dania - Hiszpania

Typ: 2

Kurs: 2,60

Bukmacher: Bet365

 

Duzym faworytem do zwyciestwa w finale sa Dunczycy, ktorzy na tych mistrzostwach nie przegrali zadnego meczu. Hiszpanie ulegli w grupie Chorwatom 25-27 ktorych Dunczycy ograli z latwoscia w polfinale 30:24 dlatego wydaje sie ze Skandynawowie nie powinni miec zadnego problemu z Hiszpanami. Ale ja postawie wbrew logice i tez wbrew trendom bo pewnie zdecydowana wiekszosc typerow stawia dzis na Dunczykow i niektorzy nawet ciezkie pieniadze w to inwestuje. Ale nie chce mi sie wierzyc ze to bedzie taki latwy i pewny zarobek bo gdyby mial taki byc to bukmacherzy wycofaliby ten mecz z oferty bojac sie strat. To jest final mistrzostw swiata. Dunczycy grali super do samego finalu ale kazdemu zespolowi moze sie przytafic slabszy dzien i Skandynawom jeszcze taki sie tutaj nie przytrafil. Ich atuty to warunki fizyczne, sila, rzuty z dystansu, swietny atak pozycyjny, ale Hiszpanie tez maja swoje zalety, szybka, dynamiczna gra przynosi efekty. Mysle ze dzisiaj powalcza i moze znow siegna po zloto tak jak w 2006 roku.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,250.htm#1730976

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-28, 18:11 ]

:plus: 160

:minus: 30 brak godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,NHL

Spotkanie: Washington Capitals - Buffalo Sabres

Typ: 1

Kurs: 2.30

Bukmacher: Unibet

27.01.2013 21:00

 

Analiza:

Bardzo ciekawie się zapowiadające spotkanie w najlepszej lidze hokejowej świata.Dziś gospodarze podejmą drużynę która ma bilans dwie wygrane i dwie porażki.Caps jak na razie są bez zwycięstwa.Ostatnie spotkanie zremisowali ale po dogrywce niestety przegrali.Udało im się dojść gospodarzy doi remisu ale w czwartym spotkaniu i tak nie wygrali.dziś mam nadzieję że nie będzie żadnego remisu i gospodarze ze stolicy pewnie wygrają te spotkanie minimum dwiema bramkami.Są już tak zmotywowani ze teraz mogą wygrać z każdym.Mają teraz atut własnej hali jak i wsparcie tysiąca kibiców.Myślę że to im pomoże w odniesieniu zwycięstwa.Goście ostatnie dwa spotkania przegrali i z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą ale dziś myślę że jest to wieczór Capsów. Muszą w końcu wygrać jakieś spotkanie i pokazać że będą się liczyć w walce o najwyższe cele.Gwiazd w ich zespole nie brakuje więc dzis powinne się pokazać z jak najlepszej strony i wygrać te spotkanie.Dziś nie widzę innej opcji jak wygrana Capsów. Chociaż NHL jest strasznie nieprzewidywalny i tam dzieją się cuda to dziś myslę że utrafię ten typ gdyż Washington jest zbyt mocno sflustrowany tym że nie mogą wygrać spotkania i dziś będą dążyć do wygranej za wszelką cenę.

 

http://obstawianie.com/nhl-2012-2013-vt124379.htm#1730907

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-28, 18:12 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis Challanger Honolulu

Spotkanie: Sandgren/Williams-Lee/Peng

Typ: 2

Kurs: 2.10

Bukmacher:Bet365

Analiza: Witam na forum:).Już za moment,bo o 21.00 naszego czasu odbędzie sie finał gry podwójnej mężczyzn turnieju w Maui na Hawajach.Spotkanie wydaje mi się dośc ciekawe,w roli faworytów w opozycji do bukmachera upatruje pare z Tajwanu,którzy w drodze do finału w mojej opinii mieli troche trudniej niż ich amerykańscy rywale.Na swej drodze zresztą za kazdym razem trafiali na pary z Ameryki Północnej(Ball/Polansky,Smyczek/Sweeting,Bogomolov/Johnson),więc licze między innymi na to że są niewygodnymi przeciwnikami dla prezentowanego przez yankesów stylu.Obie pary mają już na koncie wspólnie rozgrywane turnieje.W ubiegłym roku Amerykanie wygrali challengera w Sacramento,za to Chińczycy turniej w Seulu.Myśle że to oni mają na swoim rozkładzie lepsze nazwiska jeśli chodzi o gre deblową(m.in Cerratani/Middelkopp,De Voest/Kerr),poza tym są troszke starsi,co za tym idzie bardziej doświadczeni.Suma sumarum mój typ na pare tajwańską.Pozdrawiam

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2013-01-28, 18:13 ]

:plus: 110

:minus: 30 brak godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...