Skocz do zawartości

Challenger 2013


duncan

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina:Tenis -Challenger Genua

Spotkanie: Jan Hajek- Dominic Thiem

Typ: 1

Kurs: 1.50

Data: 05.09.2013

Godzina: 12:15

Bukmacher: bet-at-home

Analiza:

W drugiej rundzie Challengera w Genui dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy doświadczonym Hajkem a dopiero rozpoczynającym międzynarodową karierę Dominicem Thiemem. Faworytem spotkania bez dwóch zdań jest Jan Hajek. Zarówno Hajek jak i Thiem zdecydowanie wolą korty ziemne od kortów twardych.

Jan Hajek to trzydziestoletni tenisista który od wielu lat utrzymuje się na pewnym poziomie jednak nie może go przeskoczyć w tej chwili jest 103 w rankingu ATP. Ostatnim turnieju w jakim startował przed Genuą wygrał wszystkie pojedynki i zdobył tytuł w Mersbusch. W pierwszej rundzie w Genui pokonał Francuza Texeire.

Dominic Thiem to mniej doświadczony gracz który w tej chwili jest 216 w rankingu ATP co jest najwyższą pozycją w karierze. Dominic gra narażę głownie w turniejach ITF gdzie idzie mu całkiem dobrze i w tym sezonie wygrał 19 spotkań w turniejach tej rangi a przegrał tylko 4. W Challengerach ( nie licząc pierwszej rundy Genui) nie udało mu się w tym sezonie jeszcze wygrać. Powątpiewam żeby nagle wygrał dwa spotkania pod rząd , tym bardziej ze za rywala ma jednego z najlepszych tenisistów grających w Challengerach.

 

Mój typ: łatwa wygrania Hajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zawody: Tenis - WTA Taszkient 11.09.2013 godz. 12:00

Wydarzenie: R. Ozaki (+1,5s) - N. Burnett

typ: 1

Kurs: 1.71

Bukmacher: PinnacleSports

 

Dzisiaj zainteresował mnie wysoki kurs na Ozaki w meczu z Burnett, jak dla mnie znacznie zawyżony, ale to pewnie jedynie z tego względu, że wcześniejszą rundę Włoszka Burnett wygrała z wyżej notowaną Tsurenko, chociaż Ukrainka ostatnio nie jest w zbyt dobrej formie dlatego nie sugeruję się tym meczem. Moją faworytką w tym spotkaniu jest Japonka o wiele lepiej czuje się w tym sezonie na hardzie, a tegoroczny bilans 21-9 przy bilansie Burnett 4-6 pokazuje kto grał więcej i z jakimi wynikami. Można się kłócić, że ten bilans wywalczony na słabszych rywalkach, ale ze słabszymi też trzeba umieć wygrywać. Dwa zwyciężone ITF-y w Granby czy Changwon oraz półfinał Winnipeg bez gry nie przyszły, a Japonce przyniosły trochę punktów w rankingu. Dla Burnett 2 runda w tym turnieju to "sukces" bo ostatnio rzadko przechodziła pierwsze rundy w US Open przegrała już w pierwszej rundzie kwalifikacji ze słabą Karatantchevą, a wcześniejsza porażka w Ołomuńcu z Czeszką Borecką (423.WTA) pokazała, że ten sezon nie jest dla niej udany. Stawiam na Ozaki która jest solidniejsza na tego rodzaju kortach i wysoki kurs jest warty ryzyka. Na potrzeby typu dnia z handicapem jednosetowym dla niej, ale zachęcam do postawienia na zwycięstwo które u niektórych bukmacherów jest nawet w okolicach 3.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Tenis - WTA Quebec 12.09.2013 godz. 01:15

Wydarzenie: E. Bouchard - S. Arvidsson

typ: 1

Kurs: 1.40

Bukmacher: Pinnacle

 

Na noc proponuję spotkanie pierwszej rundy turnieju w Quebec z udziałem nadzieji miejscowych Eugenie Bouchard znajdującej się obecnie na 53 miejscu w rankingu WTA. Kanadyjka rozegra pierwsze spotkanie ze słabo w tym roku grającą Szwedką Sofią Arvidson, która obecnie zajmuje miejsce poza pierwszą setką rankingu, a interesujący się tenisem nie od dziś wiedzą, że w najlepszym momencie kariery weszła nawet do pierwszej trzydziestki. W tym sezonie Sofia gra nie slabo ale można powiedzieć, że beznadziejnie. Jej największy sukces to pięciokrotne dotarcie do drugich rund niezależnie od nawierzchni na jakiej gra, a ostatnimi czasy jak musi grać w kwalifikacjach większych turniejów to ma problemy żeby się przez nie przebić do turnieju głównego. Może to mieć związek z urazem prawego kolana z którym się boryka od jakiegoś czasu i nawet musiała przed miesiącem poddać mecz z Puig przy stanie 6:2,5:2. W US Open co prawda zagrała ale bez rewelacji odpadając w 2 rundzie po szybkim meczu z Na Li 6:2,6:2. Moją zdecydowaną faworytka tego spotkania jest Kanadyjka, która oprócz atutu własnej publiczności ma w ostatnim czasie o wiele lepszą formę. Niektórzy uznają ją za jedną z faworytek całego turnieju mimo tego, że jest rozstawiona dopiero z numerem piątym. Ostatnie tygodnie co prawda bez większych sukcesów, ale porażki z uznanymi rywalkami zaczynając od Wimbledonu porażka w 3 rundzie z Suarez-Navarro, ale wcześniej zwycięstwo z Ivanovic. Później Waszyngton i porażka w pierwszej rundzie z Makarową,w Toronto porażka w drugiej rundzie z Kvitovą. Bardzo udany turniej w Cinncinati gdzie bez problemu przeszła kwalifikacje, później w 1 rundzie pokonała Puig, a zatrzymana została dopiero prze nikogo innnego tylko przez samą Serenę Williams, której urwała seta!!!!Ostatni występ to oczywiście US Open gdzie wygrała pierwszą runde z Pliskovą, a w drugiej musiała uznać wyższość Angeliki Kerber przegrywając w trzech setach. Wszystkie te wyniki świadczą o wiele lepszym poziomie gry w porównaniu ze Szwedką dlatego ten typ stawiam w ciemno i uważam, że Bouchard namiesza sporo w tym turnieju i patrząc na drabinkę może nawet dojść do finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Tenis - WTA Quebec 13.09.2013 godz. 01:00

Wydarzenie: E. Bouchard (-1,5s) - S. Karatantcheva

typ: 1

Kurs: 1.8

Bukmacher: Bet365

 

Dzisiaj ponownie zagram spotkanie Kanadyjki Eugenie Bouchard, bo nie wypadałoby inaczej skoro uważam ją za faworytkę tego turnieju. Wczoraj po niespodziewanie trudnym meczu pokonała przy rekordzie frekwencji na korcie centralnym Szwedkę Arvidsson mimo, że początek meczu który zaczęła stanem 6:1,2:0 nie prognozował takiego obrotu sprawy. W walce o ćwierćfinał stanie na jej drodze zawodniczka Kazachstanu Sesil Karatantcheva, którą uważam za o wiele słabszą przeciwniczkę niż wspomniana wyżej Szwedka. Karatantcheva to aktualnie 150 rakieta damskiego tenisa, w tym turnieju znalazła się dzięki kwalifikacjom, które przeszła jak burza, ale przeciwniczki nie były zbyt wymagające. 1 rundę też miała udaną bo wylosowała również zawodniczke z kwalifikacji Sadikovic (215.WTA) z którą wygrała w dwóch setach. I to by było raczej na tyle z jej strony w tym turnieju, 2 runda i tak powinna być dla niej powodem do zadowolenia, bo oprócz występu w Carlsbadzie ciężko jej się przebić przez kwalifikacje, a jeśli nie musi ich grać to odpada zazwyczaj w pierwszych rundach. Jako, że za niski kurs żeby stawiać na gołe zwycięstwo Kanadyjki proponuję postawić wygraną bez straty seta, Bouchard jest w stanie taki wynik ugrać i osobiście uważam, że mecz zakończy się bardzo szybko, a biorąc pod uwagę poprzedni mecz z Arvidsson i 9 asów młodej Kanadyjki to Karatantcheva może mieć problem z przełamaniem jej gema serwisowego i mecz może się zamknąć w maksymalnie 18 gemach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Tenis - WTA Quebec 14.09.2013 godz. 01:00

Wydarzenie: E. Bouchard - K. Mladenovic (+1,5s)

typ: 2

Kurs: 1.50

Bukmacher: Pinnacle

 

Na jutro zgodnie z tym co pisałem w nocy pokuszę się dać do typu dnia pojedynek Bouchard z Francuzką Mladenovic. Dzisiejszym pojedynkiem z Karantachevą i wcześniejszym z Arvidsson Kanadyjka zraziła mnie do siebie. Takie przestoje i masowo przegrywane gemy nie wróżą nic dobrego. Z Karantachevą co prawda mecz wygrany w dwóch setach, ale jak miał być inny skoro zawodniczka Kazachstanu popełniła 16 podwójnych błędów serwisowych !!! To jest prawie 20% punktów jakie zdobyła w tym meczu Bouchard... Tego meczu po prostu z taką dyspozycją serwisową przeciwniczki nie dało się przegrać, a ona wygrała minimalną przewagą. Jutro naprzeciwko niej stanie kolejna wschodząca gwiazda młodego pokolenia, Mladenovic zajmuje aktualnie 40 miejsce w rankingu WTA, w tym sezonie co prawda nie zaliczyła jakiś znacząco dobrych wyników, ale gra na hali wydaje się jej ulubioną o czym świadczą wyniki z marca tego roku gdzie doszła do ćwierćfinału w Memphis i półfinału w Paryżu w bardzo mocno obsadzonych turniejach. Ostatnie tygodnie bez rewelacji, ale też porażki z uznanymi zawodniczkami takimi jak Hampton, Lisicki czy Stephens, nie zapominając o porażce po wyrównanym meczu z Szarapową w Wimbledonie. Wszystko w tym meczu będzie zależeć od jej dyspozycji serwisowej,ale w tym turnieju pokazała że nieźle jej to wychodzi 12 asów w pierwszej rundzie i 6 w drugiej rundzie, oczywiście wiąże się to z podwójnymi błędami serwisowymi, ale nie powinna powtórzyć wyniku Karantachevej z nocy. Reasumując moim skromnym zdaniem wszystko wskazuje na to, że w tym meczu przy takiej dyspozycji Bouchard, którą widocznie stresuje gra przy takim dopingu jaki fundują jej kanadyjscy kibice, że ten mecz przegra. No chyba, że zagra w końcu cały mecz równo i bez przestojów takich jak w dwóch poprzednich pojedynkach. Seta na pewno przegra i taki jest mój typ do którego zachęcam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Tenis - WTA Seul 15.09.2013 godz. 05:30

Wydarzenie: Wongteanchai V. - Hong S.

typ: dokładny wynik 2:0

Kurs: 1.66

Bukmacher: Bet365

 

Na jutro zaciekawił mnie jeden mecz z kwalifikacji WTA w Seulu.Kursy już spadają, ale myślę że spokojnie można zagrać na wygraną bez straty seta na moją faworytkę w tym meczu Tajkę Varatchayę Wongteanchai (257.WTA), która niespodziewanie awansowała do drugiej rundy kwalifikacji sprawiając duża niespodziankę pokonując zawodniczkę Czarnogóry Dankę Kovinic (155.WTA). Skoro zdołała wygrać z o wiele lepszą od siebie zawodniczką, która już w tym sezonie wygrała kilka ITF-ów i pnie się w górę rankingu to moim zdaniem powinna spokojnie sprostać zawodniczce gospodarzy Seung-Yeon Hong (1042.WTA). Tajka nie odnosi jakiś znaczących sukcesów nawet w turniejach niskiej rangi, ale nie ma zwyczaju przegrywać z zawodniczkami poniżej swojego rankingu, a w pamięci utkwił mi jej przegrany pojedynek trzysetowy w kwalifikacjach do Wimbledonu gdzie dzielnie walczyła z Ormaecheą. Jej przeciwniczka oprócz tego, ze gra u siebie nie ma żadnych innych atutów, wygrała w pierwszej rundzie kwalifikacji ze swoją rodaczką Jun Nam Yeon(887.WTA) 6:1,6:0, ale ta zawodniczka z kolei przegrywa ostatnio z każdym na kogo trafi w pierwszej rundzie i to przeważnie bez większej zdobyczy gemowej. Moim skromnym zdaniem sam ranking obydwu zawodniczek świadczy o różnicy klas i jednostronnym pojedynku, a biorąc pod uwagę wczorajszy dzień i pokonanie przez Tajkę zawodniczki kilka klas lepszych od Koreanki to mecz ten powinna rozstrzygnąć w dwóch setach i to zapewne krótkich. Takie jest moje zdanie i taki też typ proponuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Tenis - Challenger Kaohsiung

Spotkanie: Lu- Udomchoke

Typ: Lu wygra 2:0 w setach

Kurs: 1.40

Data: 16.09.2013

Godzina: 5:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

W pierwszej rundzie Challengera w Tajwańskim Kaohsiung zmierzą się: zawodnik gospodarzy Lu i Tajlandczyk Udomchoke. W rankingu ATP dzieli ich ponad 300 pozycji w rankingu ATP. Lu jest 64, Udomchoke 374. Trzy ostatnie pojedynki ze sobą Lu wygrywał w trzech setach. Dziś powinno być podobnie. Tajwańczyk wydaję się być w formie. Nie można tego powiedzieć o Udomchoke który ostatnio przegrał z słabym, Ti Chenem , a i wczesnej grał bardzo słabo. Lu ostatnio gra w turniejach najwyższej rangi i idzie mu tam całkiem dobrze. W turnieju poprzedzającym Us Open potrafił awansować do ćwierćfinału. A na samym Us Open pokonał najpierw Daniela Gimeno-Travera a następnie stoczył dobry mecz z Tommy Haasem ale nie dał rady w końcowym rezultacie. Lu w tym Challengerzę startuję ponieważ odbywa się w jego kraju, wątpliwe jest żeby przyjechał tylko po startowe, wydaję mi się ze Lu zrobi wszystko by wygrać ten turniej. Mało tego wydaję mi się ze zrobi wszystko by wygrać ten turniej najmniejszym nakładem sił.

Mój Typ: Bardzo łatwa wygrania Lu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Tenis - WTA Guangzhou 17.09.2013 godz. 09:30

Wydarzenie: Saisai Zheng - Luksika Kumkhum

typ: 1

Kurs: 2.46

Bukmacher: Marathonbet

 

Żeby zacząć dobrze poranek postanowiłem postawić po raz kolejny na tenis kobiecy. Mój typ dotyczyć będzie spotkania 1 rundy turnieju w Chinach pomiędzy reprezentantką gospodarzy Saisai Zheng(157.WTA), a reprezentantką Tajlandii Luksika Kumkhum(116.WTA). Moją faworytką w tym spotkaniu jest Chinka, która w tamtym tygodniu bardzo dobrze zaprezentowała się w jednym z Chińskich ITF-ów przegrywając dopiero w finale z Czeszką Karoliną Pliskovą(70.WTA). W przeciwieństwie do przeciwniczki ograła się z przeciwniczkami swojego pokroju przed głównym turniejem w Guangzhou gdzie nie musiała grać w kwalifikacjach dostając od organizatorów dziką kartę. Kumkhum miała dużą przerwę, bo nie grała żadnego spotkania po przegraniu 1 rundy kwalifikacji w US Open i dopiero kwalifikacje do tego turnieju były jej pierwszymi meczami, które zgodnie z oczekiwaniami przebrnęła. Moim zdaniem w tym meczu atutem Chinki będzie gra przed własną publicznością i forma jaką prezentowała w poprzedzającym turnieju dodając, że przed US Open również grała w finale turnieju Suzhou przegrywając z zawodniczką Izraela Peer(85.WTA). Jak widać w turniejach "chińskich" spisuje się ona znakomicie i w tym turnieju powinna przejść co najmniej tą pierwszą rundę, bo później patrząc na drabinkę zaczną się dla niej schody. Tajka nie odnosiła ostatnio takich "sukcesów" nawet w turniejach niższej rangi więc jej porażka moim zdaniem w tym meczu jest nieunikniona. Zachęcam do swojego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Tenis- CHallenger w Kaohsiung

Spotkanie:Moriya - Chen

Typ:Wygra Moriya

Kurs: 1.40

Godz: 17.09.2013 6:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

W pierwszej rundzie Challengera rozgrywanego na kortach twardych w Tajwańskim Kaouhsiung zmierzą się Japończyk Moriya i Tajwańczyk Chen. Faworytem tego spotkania jest Japończyk Moriya. Japończyk w rankingu ATP jest na 175 pozycji . Wydaję się ze jest w bardzo dobrej formie. W Szanghaju awansował aż do finału gdzie przegrał swoim rodakiem Sugitą. Tajwańczyk to natomiast 269 rakieta świata. W ten weekend grał w Davis cup przeciwko Indonezji i wygrał oba mecze. Mimo ze turniej odbywa się Tajwanie można się spodziewać ze Chen będzie zmęczony bo Davis Cup.

Ti CHen z Moriyą gral już w tym sezonie podczas Challengeru w Bangkoku. W tedy wygrał Japończyk 6:3 6:3.

Dziś również jest zdecydowanym faworytem i nie wyobrażam sobie innego wyniku nic łatwa wygrania Japończyka będącego w formie. Jedynym ryzykiem w tym meczu może być większe przyzwyczajenie Ti Chena do klimatu w Tajwanie, jednak jak podejrzewam w Japonii klimat wiele się nie rożni od Tajwańskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zawody: Tenis - ATP Challenger Sacramento 05.10.2013 godz. 23:00

Wydarzenie: D. Young - J. Jenkins

typ: Young wygra 2:0

Kurs: 1.53

Bukmacher: Bet365

 

Na dzisiaj pojedynek półfinałowy pomiędzy dwoma amerykanami Donaldem Young-iem (125.ATP), a Jarmere Jenkins-em (542.ATP). Jest to pojedynek półfinałowy w którym jeden z zawodników a dokładniej Jenkins nie powinien się znaleźć, ale sprawił troszkę niespodzianek pokonując lepiej notowanych zawodników Smith-a, rewelację Wimbledonu Evans-a czy w ćwierćfinale Ebdena i dzisiaj zmierzy się z jednym z faworytów do wygrania tego turnieju. Tym faworytem niewątpliwie jest Young który już w swojej karierze ocierał się o pierwszą 40stkę ATP, obecnie jest w bardzo dobrej formie, w tym turnieju idzie jak burza i nie przegrał w trzech poprzednich pojedynkach nawet seta. Young tydzień temu nie miał sobie równych w challengerze w Napa który wygrał i zapewne będzie chciał w Sacramento powtórzyć swój sukces. Moim zdaniem w tym meczu jest jeden faworyt czyli Donald Young i tak dysponowany nie powinien stracić dzisiaj nawet seta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Tenis - ATP Challenger Sacramento 06.10.2013 godz. 22:05

Wydarzenie: D. Young - T. Smyczek

typ: 1

Kurs: 1.50

Bukmacher: b365

 

 

 

Na dzisiaj ponownie spotkanie z udziałem Donalda Younga, którego już wczoraj stawiałem. Bedzie to spotkanie finałowe z jego rodakiem Tim-em Smyczkiem(100.ATP). Wczoraj zgodnie z moimi przewidywaniami Young gładko rozprawił się z niespodziewanym półfinalistą turnieju w Sacramento 6;2,6:2 i potwierdził tym stabilna i równą formę utrzymaną od czasu wygrania poprzedniego Challengera w amerykańskiem Napa. Właśnie w tamtym turnieju dzisiejsi finaliści spotkali się również, Smyczek stanął na drodze Younga w półfinale i nie miał zbyt wiele argumentów do wygrania tego spotkania o czym świadczy wynik 6:3,6:2 dla Donalda. Ogólnie był to jeden z wielu pojedynków tych zawodników bo spotkali się ze sobą już 10krotnie co nie jest dziwne bo obydwoje bujają się po ameryce w podboju kolejnych challengerów. W tych spotkaniach również lepszy jest mój dzisiejszy faworyt do wygrania turnieju który odniósł 7 zwycięstw i odniósł 3 porazki. Czyli jak widac ma sposób na swojego przeciwnika, a biorąc pod uwagę pojedynek sprzed tygodnia jego forma też sprzyja odniesieniu kolejnego zwycięstwa nad swoim przeciwnikiem.Finał powiedziałbym z godnymi siebie przeciwnikami bo Young stracił nie stracił do tej pory żadnego seta w tym turnieju, a Smyczek zaledwie jeden. Reasumując przeciwnicy godni siebie, mecz powinien być bardziej wyrównany niż ten sprzed tygodnia, ale Donald utrzyma swoją passę i do takiego typu zachecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Tenis - ATP Challenger Tiburon 08.10.2013 godz. 23:30

Wydarzenie: D. Young - G. Ouellette

typ: poniżej 20,5 gema w meczu

Kurs: 1.8

Bukmacher: marathonbet

 

Na dzisiaj pojedynek pierwszej rundy kolejnego turnieju w Ameryce Tiburonie. Mój typ ponownie jak to w ostatnim czasie było będzie z udziałem Amerykanina Donalda Younga. Na koniec tamtego tygodnia Young mnie nie zawodził i mam nadzieję, że dzisiaj również mój typ dzięki niemu okaże sie trafny. Dla przypomnienia Young to aktualnie 103 zawodnik rankingu ATP, który wygrał ostatnie dwa challengery w Napa i Sacramento legitymując się 10 zwycięstwami z rzędu. W pojedynku którym typuję powinien spokojnie odnieść kolejne zwycięstwo tym bardziej, że przeciwnik że mało wymagający. Greg Oulette nie pokazuje ostatnio nic co mogło by zagrozić Donaldowi, zawodnik ten aktualnie 698 w rankingu ATP rzadko kiedy przechodzi challengerowe kwalifikacje, a jak mu się to już udaje to odpada w pierwszej rundzie choć ta pierwsza runda to też rzadkość. Udało mu się przejść kwalifikacje do tego turnieju i powtarza się sytuacja z Napa gdzie Young wygrał turniej i też trafił w pierwszej rundzie na Grega. Pojedynek ten miał jednostronny pojedynek, Donald wygrał 6:3,6:2 i od tamtego momentu kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Jako, że historia lubi się powtarzać dzisiaj też przewiduję podobny przebieg spotkania dlatego mój typ dotyczy ilości gemów. Zachecam do swojego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ziemny - San Juan Challenger

Spotkanie: Mesaros - Bagnis

Typ: Bagnis

Kurs: 1.8

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

W dzisiejszym meczu zmierzą się ze sobą Argentyńczyk Facundo Bagnis i Chorwat Kristjan Meszaros. Turniej odbywa się w Argentynie, więc jest to handicap dla Facundo, bo jak wiemy ściany zawsze pomagają gospodarzowi i wyzwalają dodatkowe siły. W tym roku oboje mają dodatni bilans spotkań na clayu, ale zdecydowanie lepszy ma Chorwat (65-15), Bagnis (38-19). Jednak nie ma co patrzeć na to, ponieważ Bagnis grał ze zdecydowanie lepszymi zawodnikami i w lepszych turniejach. Ostatnio dotarł do finału w Campinas, gdzie przegrał z zawodnikiem gospodarzy Clezarem. W 1 rundzie wygrał z groźnym Hidalgo w 3 setach, natomiast Mesaros wygrał gładko z mało znanym 18-latkiem. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest Facundo Bagnis, a kurs @1.8 biorę z pocałowaniem ręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis-Tiburon Challenger Doubles 10.10.2013 godz.22:00

Krajicek A./Williams R. - Bester P./Polansky P.

Typ:1

Kurs:1.50

Bukmacher:bet365

 

Obie pary poraz pierwszy spotykają się na przeciwko siebie na korcie.Krajicek A./Williams R. w żadnym w ostatnich trzech turniejach nie wygrali pierwszej rundy.Tym razem udało się.Bester P./Polansky P. statystyki wyglądają lepiej dwa ostatnie mecze bez wygranych pierwszych rund ale trzeci ostatni turniej wypadł bardzo dobrze,wygrywając cały turniej.Krajicek A./Williams R..Za dużo nie ma do napisania na temat tych graczy gdyż mało jest informacji o nich.Krajicek A. zajmuje 219 miejsce w rankingu ATP,Williams R.124 natomiast Bester P. 401,Polansky 222.Patrząc na kursy są bardzo zbliżone do siebie,jednak ustalają faworyta Krajicek A./Williams R..I słusznie..ponieważ to pierwszy turniej dla nich w USA w ostatnim czasie.Dla Bester P./Polansky P. jest to drugi z rzędu turniej w USA który przegrali już w pierwszej rundzie.Pierwszy mecz w tym turnieju wygrali ponieważ kursy były rzędu 1.16 więc nie mogli poddać się dla tak słabych przeciwników.Tym razem nie są faworytami,więc będzie to bardzo łatwy mecz,który pewnie zakończy się 2:0,jednak lepiej grać typy ostrożnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś aż trzy spotkania zagrałem w bardzo lubianym przeze mnie turnieju w Limoges.

 

Soler-Espinosa S. - Hradecka L. 2 1.61 Bet365

 

Hiszpanka może i rozstawiona z jedynką, ale Lucie, którą uważam za bardzo przeciętną singlistkę akurat na hali gdy konkretne korty pasują czuje się wyśmienicie. I w końcu nadszedł taki turniej, nieco problemów tylko w pierwszym secie z Dubois potem już serwis funkcjonował bardzo dobrze i łatwo znalazła się w ćwierćfinale. z Soler-Espinosą ma h2h 3:0.

 

Feuerstein C. - Friedsam A.L. 1 3.00 marathonbet

 

Francuzka uwielbia ten turniej i stąd ten typ. Dwa razy go już wygrywała, już przed tym turniejem widać że dyspozycja szła w górę a tu zwłaszcza wygrana z Mestach w dwóch setach na duży plus. Friedsam w innych warunkach byłaby dla mnie faworytką ale nie dziś i nie tu.

 

Paszek T. - Zander N. 2 3.15 marathonbet

 

Paszek coraz słabsza, udało się tu wymęczyć ten ćwierćfinał, ale czy jest aż taką faworytką z Zander - zdecydowanie nie. Paszek na dobrą sprawę mogła już odpaść z turnieju. Zander pięć spotkań, pięć wygranych w dwóch setach, korty muszą jej pasować, liczę na niespodziankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Aslan Karatsev vs Radu Albot

Typ: 1

Kurs: 2,62

Buk: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 23.10.2013/13-30

Analiza:

Spotkanie 1/8 finału turnieju w Kazaniu pomiędzy zawodnikami nie ma co ukrywać mało znanymi, ale właśnie w takich spotkaniach pod koniec sezonu tenisowego należy upatrywać ,,niespodzianek''. Jeszcze w kwestiach organizacyjnych mecz będzie rozgrywany na korcie numer 7 po zakończeniu starcia pomiędzy Gabashvill, a Puetz. Wracając już do ,, mojego'' meczu faworytem zdaje się być najlepszy mołdawski tenisista. Zajmuje obecnie 171 miejsce w obecnym rankingu ATP. W turnieju jest rozstawiony jest z ósemką. W ostatnim spotkaniu wygrał z Ergudenem 2:0 zawodnikiem uczestniczącym w tym turnieju dzięki ,,dzikiej'' karcie. Pod koniec września Albot wygrał turniej w Fergana, gdzie w decydującym starciu pokonał Bozoljaca. Następnie dość szybko odpadł w Taszkienecie oraz Moskwie. Karatsev gra u siebie, startuje z ,,dziką'' kartą. W poniedziałek wygrał pewnie. Aslan Karatsev to jeszcze młody zawodnik. Jest na 316 miejscu w rankingu, jednak teraz w challengerach ranking zazwyczaj nie ma znaczenia. Karatsev w przedostatnim spotkaniu z Selą nie miał może i zbyt dużo szans na wykazanie się, słabe statystyki, jednak miał wystarczająco sporo czasu, aby naprawić te błędy i dziś wygrać u siebie-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tenis-Challenger -Seul

godz. 6:40

Moriya-Reister

Typ: 2

kurs:1.40

William Hill

 

W ćwierćfinale turnieju w Seulu zmierzą się Japończyk Moriya oraz Niemiec Reister.

Faworytem spotkania wydaje się być Niemiec. Reister Na poziomie Challengerów mecze przegrywa sporadyczne np. na 14 ostatnich meczów przegrał tylko dwa ! Podczas turnieju w Seulu pokonał już utalentowanego Basica oraz również utalentowanego Rudneva . Oba te mecze wygrał 2:0

Jeśli chodzi o Moriye to jego wyniki już aż tak dobre nie są. na 7 ostatnich spotkań wygrał 3 w tym dwa w turnieju w Seulu.

Podczas tego turnieju pokonał swojego rodaka Ito 2:0 oraz Belga Reutera 2:1.

Podsumowując: Wydaje się ze przegrana Reutera była by duzą niespodzianką. Jedyną przewagą Japończyka wydaje się być nawierzchnia.Moriya przez cały sezon gra tylko na kortach twardych , podczas gdy Reuter woli korty ziemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Challanger Bratysława

Spotkanie: M. Gawron - R.Berankis

Typ: Over 19.5 games

Kurs: 2.00

Buk: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 05.11.2013/17:00

 

Kursy na Marcina już spadają , gdyż są znacznie zawyżone. Wiadomo w challengerach czyli turniejach niższej rangi często spotykane są różne niespodzianki. Ja dziś takiej będę upatrywał w meczu Polaka z Litwinem. Berankis był dostrzegany jako utalentowany junior jednak teraz nie pokazuje zbytnio swoich umiejętności bądź co bądź nie stać go może na lepszą grę.Typuję w tym meczu over 19.5 gemów z ofert bukmachera Bet365. Linia wczesniej była o jeden gem niższa jednak ja się już spóźniłem i ją podwyższono.Jednak myślę ,że mimo wszystko warto grać ten typ ,bo i tak linia jest niska , grają na nawierzchni twardej. Ostatnio Polak chyba dosyć wysoko zaszedł w jakimś niszowym turnieju ,bo widziałem ,że grał bodajże w finale z jakimś Finem , nie pamiętam dokładnie ,a więc jak to można dostrzec , trenuje i trenuje ciągle swoje umiejętności. Liczę ,że ugra dziś przynajmniej te 8 gemów w meczu z Berankisem ,bo wierzę ,że stać go na to. Berankis ostatnio grał w Niemczech i odpadł dosyć szybko w drugiej rundzie challengeru z Dustovem ,po trzech setach. Dziś także myślę,że mecz mimo wszystko tak łatwo się nie rozstrzygnie jak to można wnioskować po takich kursach. Marcin to dwa lata starszy tenisista , chociaż znacznie niżej notowany , myślę ,że pokaże się z dobrej strony w tym meczu. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis-ATP Challenger Bratysława

godzina 16:00 ( u bukmachera)

Marchenko-Tomic

Typ: Tomic 2:0

kurs 2.0

Bet365

 

W pierwszej rundzie dużego Challengera w Bratysławie Bernand Tomic spotka się Ukraińcem Marchenko. Ten mecz ma zdecydowanego faworyta w postaci Tomica.

Bernand Tomic to wielki talent który jednak ze względu na charakter nie jest wykorzystywany. Jeszcze nie tak dawno mówiono ze to tenisista który będzie w stanie wygrywać największe turnieje, teraz podejrzewam ze nie wielu jest takich co dalej by tak uważała. Nie zmienia to jednak faktu ze potencjał ma wielki. W tym meczu jest zdecydowanym faworytem a tak wysoki kurs pewnie wynika z tego ze jest bardzo nie równy. Jednak w Paryżu zagrał bardzo dobrze pokonując Karlovica i Bustę w kwalifikacjach i po dobrym meczu odpadł dopiero w 1 rundzie z Lopezem. Podejrzewam ze Australijczyk bierze udział w tym turnieju ze względu an to ze chce podskoczyć w rankingu by mieć udział zapewniony do każdego turnieju ATP.

Marchenko to tenisowy przeciętniak który nie wychyla głowy ponad challengery. Jednak i w tych Challengerach nie gra najlepiej. Ostatnio przegrał 4 spotkania z rzędu z przeciętnymi tenisistami.

Podsumowując: Każdy inny wynik nci 2:0 dla Tomica będzie wielką niespodzianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alvaro

6.11.13 / 14:00

Tenis, Bratysława

I. Sijsling - D. Thiem

Typ: 2

Kurs: 3.10

Buk: Bwin

 

I runda halowego challengera w Bratysławie i ciekawie zapowiadający się pojedynek Holendra Igora Sijslinga z Austriakiem Dominikiem Thiemem. Przejdę od razu do konkretów. Teoretycznie bardzo dużo czynników przemawia w tym meczu za Sijslingiem. Lepiej czuje się na hardzie (również halowym) od Thiema, miał mniej napięty kalendarz występów i generalnie do tego spotkania podejdzie w pełni skoncentrowany. Z dyspozycją Thiema może być mały kłopot. Austriak zafundował sobie bowiem w końcówce sezonu intensywne tournee po Maroku gdzie od września do listopada zaliczył 10 występów w 2 turniejach i oba te turnieje wygrał. Tylko raz, że były one grane na cegle a dwa - rywale niezbyt wymagający. Tylko wygrane z Gabashvilim i Starace mogą budzić szacunek. Thiem z Maroka wrócił ledwie 3 dni temu i od razu funduje sobie przeskok z marokańskich kortów ceglanych na halową Bratysławę, posunięcie dość ryzykowne, więc stawianie w roli faworyta Sijslinga jest całkowicie zrozumiałe. Tylko, że Thiem jest zawodnikiem młodym, rządnym zwycięstw i jego organizm szybko się regeneruje, więc nawet tak krótka przerwa (3 dni) i zmiana kontynentów oraz nawierzchni i warunków gry wcale nie musi stawiać go od razu na przegranej pozycji. Austriak rozwija się w błyskawicznym tempie, dowód tego dał również niedawno nawet na hardzie w Wiedniu gdzie był bardzo blisko wyeliminowania Tsongi przegrywając 1:2, ale tocząc z Francuzem pasjonujący bój. Dominik jest na tą chwilę jednym z ciekawszych zawodników młodego pokolenia i wszyscy obserwatorzy zgadzają się, że jeśli będzie tak dalej się rozwijał to może sporo namieszać w kolejnych sezonach. Końcówkę obecnego ma naprawdę udaną. W Maroku nie tylko pograł, ale pewnie i wypoczął, w Bratysławie ma szansę podtrzymać zwycięską passę 10 wygranych z ostatnich meczów. Jeśli zagra na zbliżonym poziomie do tego co pokazywał w Wiedniu to Sijsling choć solidny nie powinien mieć zbyt wiele do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Challanger Bogota

Spotkanie: A. Falla - J. Luetjen

Typ: Over 18.5 games

Kurs: 1.90

Buk: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 06.11.2013/20:00

 

Ten mecz już za niespełna 3 godziny ,ale podobnie jak wczoraj uważam ,że w tym meczu typowy outsider pokaże się z dobrej strony. Tak samo jak wczoraj w meczu Gawrona kursy spadają na Luetjena ,ale jeszcze na szczęście bukmacher nie zmienił linii na wyższą , więc radzę grać póki jest szansa ,bo nawet w kazdym secie po przełamaniu przez Fallę da trafienie tego typu. Jednak jest to nawierzchnia ziemna , więc może być łatwiej o takie przełamanie. Pierwszy raz spotykam się z takim nazwiskiem jak Luetjen ,ale mam nadzieję ,że się spisze. Wczoraj dosyć niespodziewanie łatwo rozprawił się z Eliasem 6-1,6-2 ,a kurs na niego wynosił w okolicach 6. Dziś jest jeszcze wyższy ,bo rywal też z innego szczebla ,oczywiście dziś nie liczę na to ,że wygra ,ale że ugra te 7-9 gemów co i tak będzie dla niego dobrym osiągnięciem. Z tego co widzę na nawierzchni ziemnej dobrze się spisuje i dawno nie przegrał meczu stosunkiem 2-0 z reguły mecze wygrywał bądź przegrywał 2-1. Ostatni raz 2-0 przegrał z Finzelbergiem ,ale mimo to tam padł over gemowy. Falla wczoraj męczył się w pierwszym secie z Velottim 7-6 ostatecznie go wygrał ,a w drugim już łatwo wygrał 6-1 , taki wynik mnie dziś również zadowoli , jeśli w pierwszym secie będzie Tb to typ już można będzie zaliczyć na plus. Polecam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Challanger Bratysława

Spotkanie: A. Sikora - K. De Schepper

Typ: Over 21.5 games

Kurs: 1.83

Buk: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 07.11.2013/16:00

 

Mecz, w którym nieznacznym faworytem na papierze jest francuz. Jednak to Sikora będzie grać u Siebie i według mnie to on powinien dziś powalczyć o zwycięstwo , jednak nie będzie to takie proste , De Schepper posiada dobry serwis pokazał to między innymi we wczorajszym meczu , w którym nie został przełamany ani razu ,a mecz trwał 3 sety. Mierzył się z rodakiem Sikory , Horańskim , tam znacznym faworytem był francuz , jednak nie obyło się bez dramaturgii. Dziś uważam szanse Sikory są dosyć wysokie , jednak postanowiłem zagrać over gemowy , chociaż linia jest troszeczkę wysoka to spróbuję jednak ,bo bardzo możliwy jest tb w tym meczu. Sikora gra ostatnie mecze bardzo dobrze , sporo meczy wygranych , wczoraj ograł Hajka 6-4, 7-6 . Zresztą Sikora wygrał ostatnio turniej ITF w Erfurcie, w ostatnich dwóch meczach padł over gemowy i setowy. Myślę ,że i dziś będzie podobnie . Raczej nie obawiam się za bardzo tego typu. De Schepper głównie niema problemów z graczami niżej notowanymi ,ale wczorajszy mecz był jednym z wyjątków , uważam ,że i dziś powinno być podobnie i mogą paść tutaj 3 sety ostatecznie jednak zwycięstwo łupem Sikory. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis WTA

08.11.2013

13.00

Birnerova - Vrljic

typ - Birnerova

kurs 3.9

Bet 365

 

Mecz ćwierćfinałowy turnieju ITF w Istanbule. Turniej rozgrywany w hali. Moim zdaniem bukmacher trochę zaszalał z kursem obie zawodniczki blisko siebie w rankingu Czeszka Birnerova na pozycji 192 jej rywalka na 198 miejscu. w bezpośrednich meczach 1-0 dla Czeszki mecz na kortach ziemnych. Bukmacherzy sugerują sie lepsza formą Chorwatki która ostatnio miała może trudniejsze przeciwniczki i grała niezłe mecze wygrala rownież jegdna kto bylo w Sierpniu tirniej ITF w Izmirze pokonując w finale naszą zawodniczkę Katarzyne Piter. Jednak idąc typ tropem można powiedzieć , ze Birnerova miała świetny występ na Wimbledonie gdzie dotarła do III rundy. Dlatego moim zdaniem mecz absolutnie 50/50 a kurs 3.0 wymaga postawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Challanger Bogota

Spotkanie: A. Falla-Giraldo S.

Typ: Falla

Kurs: 2.05

Buk: William Hill

Data/godzina rozpoczęcia: 08.11.2013/18:00

 

Nie napiszę ,że powinien to być łatwy mecz i możliwe ,że ciężko wskazać wyraźnego faworyta czy też zwycięzce tego meczu. Challenger w Bogocie w Kolumbii ,a na przeciwko siebie staną Falla Kolumbijczyk i Giraldo także Kolumbijczyk. Mecz przeprowadzony na późną godzinę , dlatego ,że będzie to zdecydowanie jeden z ciekawszych meczów dzisiejszego dnia w stolicy Kolumbii. Falla dosyć łatwo przebrnął dwie pierwsze rundy nie tracąc ani jednego seta. Giraldo męczył się ze słabo znanymi tenisistami, w obu meczach grał 3 sety. Dziś może być już wyraźnie zmęczony, dlatego liczę na zwycięstwo Falli, a kurs jest bardzo wysoki. W bezpośrednich spotkaniach 3-1 na korzyść Falli i nie wiem też skąd te kursy ,ale już widać ,że u niektórych bukmacherów kursy na Fallę spadają . Wczoraj oglądałem mecz przełożony z Luetjenem i rzeczywiście dobrze spisał się Falla ,a nie liczyłem tam na tak łatwe zwycięstwo, dziś jeśli dobrze wkręci się w mecz to widzę tutaj wynik 2-0.Giraldo to na pewno zawodnik do ogrania przez Fallę co widać po statystyce. Alejandro dobrze spisuje się na tej nawierzchni i na pewno będę mógł liczyć dzisiaj na jego dobry występ. Ponadto cóż mogę dodać zapewne zależy mu by pokazać dobrą grę u siebie, także pewnie i temu drugiemu , jednak umiejętnościowo to Falla jest lepszym zawodnikiem w mojej opinii, chociaż w rankingu wyżej, najwyżej był Giraldo. Jednak polecam granie tego typu ze średnią stawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ITF Kobiet Istanbul

Spotkanie: Pervak-Smitkova

Typ: Smitkova +3,5 gema handicap

Kurs: 1.88

Buk: ComeOn

Data/godzina rozpoczęcia: 09.11.2013/14:00

 

Dawno już nie typowałem kobiet , a zwłaszcza turniejów z tej rangi ,ale teraz nadarzyła się okazja by z niej skorzystać. Smitkova na tej nawierzchni spisuje się znakomicie , co można wywnioskować po ostatnich wynikach ,a więc dla mnie zaskoczeniem byłoby to ,że Smitkova nie ugra dzisiaj przynajmniej seta ,ale myślę ,że powinna ten mecz z Pervak wygrać i podążyć do finału. Pervak męczyła się w dwóch pierwszych rundach z dużo niżej notowanymi zawodniczkami , tylko wczoraj z Panovą wygrała bez problemu , chociaż była też oczywiście Pervak zdecydowaną faworytką . W dzisiejszym meczu widzę faworyta wśród Smitkovej ,a kurs na nią jest w okolicach 2.60 u bukmachera ComeOn oraz Unibet , tylko w Bet365 jest niższy i już spadł do 2.37 . Stosunkowo porównywalne zawodniczki , jednak według mnie z lekką przewagą w stronę Smitkovej ,a dopomogę sobie jeszcze handicapem dodatnim :D . Myślę ,że będzie to łatwy bet i polecam za solidną stawkę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Challanger Bratysława

Spotkanie: Rosol-Lacko

Typ: Rosol

Kurs: 1.72

Buk: Unibet

Data/godzina rozpoczęcia: 10.11.2013/16:00

 

Porzucę zmagania kobiet , gdyż na nie rzadko kiedy można liczyć. Przeniosę się do Bratysławy , stolicy Słowacji,bo tam odbędzie się finał pomiędzy Rosolem a Lacko. Czech jest faworytem tego spotkania i w nim upatruję zwycięzcę tego meczu. Lacko po drodze miał dużo łatwiejszych rywali według mnie. Rosol miał w ostatniej rundzie Sijslinga , z którym zapewne Lacko nie miał by najmniejszych szans. W zeszłym roku w Bratysławie także Ci panowie spotkali się na korcie i lepszy okazał się reprezentant Czech Rosol ogrywając Słowaka 6-3, 7-6 , uważam ,że i dziś będzie podobnie ,bo Rosol jest w wysokiej dyspozycji. Ostatnio przegrywał tylko z najlepszymi ,a więc Ferrerem,ale po walce 1-2. Pozostałe mecze wygrywał , widać zwyżkę formy u tego pana i chociaż ma już 28 lat dla tenisity to jeszcze dobry wiek by wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Co do Lacko to przegrał w ostatnim turnieju w Paryżu już w pierwszej rundzie z Andujarem ,a więc tenisistą raczej , który ma predyspozycje na nawierzchnię ziemną. Myślę ,że pojedynek ten powinien być łatwy dla Lukasa Rosola ,a że bukmacher , którego wybrałem ,oferuje tak dobry kurs ,dlatego nie zastanawiam się ani chwili dłużej i postanawiam zagrać tym razem za maksymalną stawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina :Tenis ITF Captiva Island

10.11.2013

16.00

Spotkanie : Dabrowski - Minella

typ :Dabrowski

kurs: 3.5

Bukmacher : Bet 365

 

Moim zdaniem zdecydowanie zawyżone kursy chyba ,ze w drogę wchodzi jakas kontuzja ja jednak nic nie wiem. Zawodniczki dzieli ponad 100 miejsc w rankingy młoda Kanadyjka 236 natomiast Minella 115. Jednak różnicy w umiejetnościach nie ma żadnej. Spotykały się dotychczas jeden raz wygrała Dabrowski na trawie w Eastbourne 7-5 6-1 w czerwcu w tym roku. Ostatnio obie bez wielkiej formy w Toronto obie przregrały wz Duval wa tym że Dabrowski w 3 setach natomiast Minella w dwóch. Porownywalne wyniki porównywalne umiejętności. Dabrowski finał w Waterloo w Kanadzie natomiast Minella półfinał w Taszkiencie . Wedlug mnie zadecyduje forma dnia a wynik jest sprawą otwartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina :Tenis ITF Captiva Island

10.11.2013

16.00

Spotkanie : Dabrowski - Minella

typ :Dabrowski

kurs: 3.5

Bukmacher : Bet 365

 

Moim zdaniem zdecydowanie zawyżone kursy chyba ,ze w drogę wchodzi jakas kontuzja ja jednak nic nie wiem. Zawodniczki dzieli ponad 100 miejsc w rankingy młoda Kanadyjka 236 natomiast Minella 115. Jednak różnicy w umiejetnościach nie ma żadnej. Spotykały się dotychczas jeden raz wygrała Dabrowski na trawie w Eastbourne 7-5 6-1 w czerwcu w tym roku. Ostatnio obie bez wielkiej formy w Toronto obie przregrały wz Duval wa tym że Dabrowski w 3 setach natomiast Minella w dwóch. Porównywalne wyniki porównywalne umiejętności. Dabrowski finał w Waterloo w Kanadzie natomiast Minella półfinał w Taszkiencie . Według mnie zadecyduje forma dnia a wynik jest sprawą otwartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP, IPP Open (Helsinki, Finlandia)

Spotkanie: Fucsovics M. - Pavic A.

Typ: 2

Kurs: 2,10

Data i godzina: 12.11.2013 15:00

Bukmacher: Betclic

Analiza:

Węgier kontra Chorwat. Każdy kto śledził turnieje na hali słyszał o świetnym i jak do tej pory najlepszym wyczynie tego młodego Madziara. Wygrana z dwu metrowym Berrerem, z Chardym i urwanie seta w z Kamke. I nagle po tym dobrym turnieju forma zanikła. Natomiast Ante Pavic - jak na Chorwata przystało - świetnie serwujący był bliski pokonania Łukasza Rosola w niedawno zakończonym turnieju w Bratysławie. Sam Pavic jest teraz na najwyższej pozycji w rankingu w ATP i będzie miał jeszcze większą motywacje do podrasowania rankingu. Korty w Helsinkach są bardzo szybkie, dobry serwis i mocne forhendy powinny skutecznie zniechęcić faworyzowanego Węgra.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

0:2 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis ATP Challenger Lima

12.11.2013

22.05

Spotkanie: Trungelliti - Arguello

Typ: Trungelliti

Kurs: 3.0

Bukmacher: Bet 365

 

Analiza:

Mecz Challengera w Limie na kortach ziemnych spotykają sie dwaj młodzi Argentyńczycy. Rewelacyjny we wrześniu i na początku Arguelo 21 latek wygrany turniej w Porto Alegro oraz finał w Sao Paulo. Dodatkowo finał w Buenos Aires. Myślę jednak że młody Argentynczyk jest troche zmęczony nieustannym graniem. OLstatnie dwa turnieje przeciętne. Dziś zagra z rodakiem Trungullitim zawodnikiem 23letnim ostatnio grającym w kratkę. Jednak grającym zdecydowanie mniej niż Arguello. Dodatkowy atut Trungellitego to bilans pojedynkow z Arguello 4-1 więc można powiedzieć ,że ten zawodnik mu leży. Dlatego biorac pod uwagęzmeczenie Arguelo oraz bilans bezpośrednich meczów stawiam dzis na Trungellitiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...