Skocz do zawartości

Typy na dzień 01.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division

Data i godzina: 01.12.2012, 20:00

Spotkanie: Barcelona – Bilbao

Typ: powyżej 4,5 bramki w meczu

Kurs: 2,4

Bukmacher: Tobet

 

 

Dzisiejszy mecz Barcy będzie rozgrywany niejako w cieniu derbowego pojedynku w Madrycie. Mimo to mecz pomiędzy Barceloną a Athletic Bilbao powinien być nie mnie ciekawy. Gospodarze po dość niemrawym początku powoli wracają na właściwe tory. Podopieczni Villanowy w tym sezonie są niepokonani. Tylko raz stracili punkty w konfrontacji z Realem w Barcelonie. Dzięki temu Barcelona ma już 11 punktów przewagi nad drużyną Jose Murinho. Po piętach gospodarzom depcze jednak inny Madrycki klub. Atletico traci bowiem tylko 3 punkty do Katalończyków. Barcelona u siebie co ciekawe nie jest już tak skuteczna niż w meczach wyjazdowych. U siebie Barca w tym sezonie strzelił tylko 16 bramek w 6 meczach. „Tylko”, bo na wyjeździe Barcelona ma już tych bramek 27. Do wielkiej formy wracają główne filary Barcy, czyli Messi, Villa, Xavi i Iniesta. Drużyna gości słabo zaczęła obecny sezon i to dzięki temu Baskowie znajdują się w dolnych rejonach tabeli. Ostatnio jednak Bilbao gra całkiem nieźle nie licząc bolesnej porażki z Realem w Madrycie (1-5). Bilbao ma za sobą daleki wyjazd do Izraela na zaległy mecz w Lidze Europejskiej i to może odbić się na postawie goście w dzisiejszym meczu. Gospodarze na tygodniu również mieli mecz, tyle tylko, że w Pucharze Króla z Alaves i mimo, że grali mocno rezerwowym składem to pewnie zwyciężyli 3-1 i awansowali do kolejnej rundy. Zdecydowanym faworytem jest Barcelona, ale stawki na zwycięstwo Katalończyków nie zachęcają do gry. Warto więc postawić w tym meczu na ilość goli, a konkretniej na over 4,5. Nie dość, że siła ofensywna gospodarzy jest ogromna to lider traci w tym sezonie sporo bramek. Bilbao ma w kadrze kilku zawodników, którzy mogą rozmontować i tak nie najlepszą defensywę Barcelony. Myślę więc, że warto zagrać over 4,5 w tym pojedynku.

 

Przewidywane składy:

Barcelona:Valdes - Montoya, Pique, Puyol, Alba - Xavi, Busquets, Fabregas - Pedro, Messi, Iniesta

Athletic: Iraizoz - De Marcos, Ekiza, Amorebieta, Aurtenetxe - Herrera, Iturraspe, Muniain - Susaeta, Aduriz, Gomez

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,50.htm#1716976

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:00 ]

:plus: 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1.12.12 g.23:00, Tenis

A. Ungur - G. Pella

Typ: 1

Kurs: 2,30

Buk: Bwin

 

Po mojemu to trochę dziwny rozkład kursów, spodziewałem się bliżej 50/50. No bo finał challengerowego masters a tu faworyzuje się Pelle pomimo faktu, że zaledwie 3 dni temu grał z Ungurem w grupie i przegrał 1:2. Przegrał dość pechowo bo po dwóch tiebreakach w drugim i trzecim secie no ale przegrał. A tu teraz nagle dla buków duży faworyt. W półfinale Ungur rozprawił się 2:0 z Badene, a Pella sprawił niespodziankę wygrywając 2:0 z Hanescu. Ale dla mnie to nie powód żeby zaraz stawiać go w roli pewniaka do końcowego zwycięstwa. Według mnie są to zawodnicy na porównywalnym poziomie, nawet bilans wygranych/przegranych mają w statystykach podobny w odniesieniu do okresu ostatnich tygodni. Dlatego moim zdaniem o wygranej zdecyduje dzisiaj lepsza dyspozycja dnia i pomniejsze detale. Całkiem możliwe, że kolejny raz dojdzie do 3-setowej batalii bo tak jak mówię obu uważam za graczy na podobnym poziomie, dlatego dziwi mnie faworyzowanie Pelli. Argentyńczyk jest w gazie, pokonał tu dwa dość głośne nazwiska czyli Belucciego i Hanescu no ale nie w każdym meczu musi odrazu trzymać podobny poziom. Ungur też ułomkiem nie jest, za darmo finału nikt mu nie dał i może spokojnie wygrać całe zawody. Wg. mnie szanse obu rozkładają się dokładnie 50/50 dlatego gram Ungura po lepszym kursie.

 

http://obstawianie.com/challenger-vt121465,75.htm#1716987

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:00 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...