Skocz do zawartości

Typy na dzień 01.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina : koszykowka, nba

Spotkanie : Boston - Portland 01:30

Typ : Portland -2

Kurs :3.25

Buk : Bet365

 

analiza : Boston w dzisiejszym spotkaniu wystapi bez swojego lidera Rajona Rondo, ktory zostal zawieszony na dwa spotkania ze niezbyt chwalebne zachowanie podczas ostatniego spotkania z Brooklyn Nets, gdzie rzucil sie z piesciami i lekko zadrapal forwarda gosci. Celtics juz raz w tym sezonie musieli sobie radzic bez swojego rozgrywajacego wlasnie w spotkaniu z Nets, rozgrywanym w Barclays Center i trzeba przyznac poradzili sobie calkiem niezle, poniewaz tylko i wylacznie przez zla prace arbitrow przegrali kilkoma punktami, nie pamietam dokladnie ale nie wiele ich bylo. Dzisiaj staja na przeciwko druzynie, ktora strasznie zawodzi a mianowicie Portland. Portland ostatnie spotkanie nie moze uznac za najlepsze poniewaz przegrali z koszmarnym Washingtonem, ktory wreszcie po 11 porazkach zaznal smak zwyciestwa. Goscie co prawda poobijani po ostatnim spotkaniu lecz w pelnym skladzie. Boston tak jak wczesniej pisalem bez Rondo oraz byc moze Jeffa Greena, ktory narzeka na lekki uraz. Patrzac na ostatnia postawe Celtics, ktorzy nadal bronia nienajlepiej oraz maja ogromne problemy w kreowaniu sobie pozycji rzutowych co przy braku Rondo bedzie jeszcze wiekszym problemem [ kazdy wie jakim jest rozgrywajacym Barbosa, ktory dzisiaj wyjdzie w s5 za Rajona] jakos nie widze tutaj zwyciestwa Bostonu. Portland rowniez nie zachwyca, gra po prostu slabo jak na potencjal ktory mimo wszystko ma. Maja ogromne przestoje w grze pozwalajac na odskoczenie rywalowi na kilka punktow, czesto kompletnie gubiac sie w ofensywie popelniajac przy tym kupe strat. Lillard lekko przystopowal po swietnym poczatku, tak samo Batum- LA ostatnio jako jedyny trzyma wysoki poziom. W Bostonie Pierce dalej nie moze wskoczyc na odpowiednia skutecznosc, a Terry nie sprawdza sie jako ten typowy killer. Dla mnie mecz bardzo wyrownany bez uwzglednionego faworyta wiec skoro szanse widze 50/50 to ide w strone lepszego kursu i gram na Portland

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,50.htm#1716609

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:39 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Australia A-League

Spotkanie: Central Coast – Adelaide

Typ: BTS

Kurs: 1.90

Godz. 07.30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Spotkanie kolejki bo tak można nazwać mecz aktualnego lidera z wiceliderem. Ekipa Central Coast gospodarz tego pojedynku i wicelider rozgrywek jak do tej pory zgromadził na koncie 17 punktów, bilans 5-2-1, bramki 15:7. Jeżeli chodzi o mecze u siebie to mają na koncie komplet trzech zwycięstw, co ważne bardzo dobrze wyglądają w ofensywie w tych spotkaniach udało im się strzelić 10 bramek przy 3 straconych. Adelaide lider rozgrywek ma tylko dwa oczka przewagi nad dzisiejszym rywalem. W meczach wyjazdowych jak do tej pory trzy zwycięstwa i jedna porażka, bramki 6:3 (w każdym meczu strzelali bramkę). Pozostałe argumenty do zagrani tego typu. W obu ekipach brak pierwszych bramkarzy, tak więc u gospodarzy będzie musiał zagrać po raz pierwszy w tym sezonie Pasfield, u gości natomiast któryś z bardzo młodych bramkarzy 17-letni Izzo, 18-letni Hall lub 19-letni Munro. Kolejna sprawa obie od pięciu kolejek są nie pokonane i żadna nie będzie chciała tej passy zatrzymać, a gospodarzą będzie zależało na wygraniu tego spotkania gdyż wtedy zostaną nowym liderem. Obie mogą się pochwalić specjalistami od zdobywania bramek Central ma McBreena autora już 7 trafień po drugiej stronie jest Argentyńczyk Neumann autor 4 trafień.

http://obstawianie.com/australia-a-league-i-ligi-nizsze-vt119690.htm#1716664

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:40 ]

:plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania 1

Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt

Typ: Handicap meczowy Atletico Madryt +2 bramki (Europejski)

Kurs: 1.57

Godz:22:00

Bukmacher:William hill

Analiza:

Witam wszystkich forumowiczów od Grudnia postanowiłam wystartować w waszym konkursie na Typ Dnia . Typy głównie będą z Piłki Nożnej gdyż w tej dyscyplinie czuję się najmocniej . Na początek postanowiłam zagrać bardzo ciekawy typ w derbach Madrytu miedzy zespołami Realu i Atletico . Totalnie nie rozumiem kursów wystawionych przez bukmacherów myślę że za mocno kierują się ostatnimi spotkaniami między tymi zespołami gdzie Real u siebie miażdżył zespół Atletico . Dlatego korzystamy z takiego wysokiego kursu na aż handi +2 i gramy w stronę gości którzy w moich oczach w tym meczu nie są bez szans a nawet śmiem twierdzić że powalczą o zwycięstwo z zespołem Królewskich który jak by nie patrzeć ostatnimi czasy przeżywa mocne załamanie formy i nie idzie im po prostu ta gra totalnie . Ostatnia przegrana z Betisem który po rozbiciu w derbach swojego miasta powstaje i pokonuje 1:0 Real Madryt o czymś świadczy że Real to nie ten sam zespół co na początku sezonu .Atletico ma wielką szansę wkońcu przełamania tego samego wyniku w tabeli ligowej co sezon który dominuję już dobrych parunastu lat … gdzie co sezon drużyny Realu i Barcy miażdżą inne zespoły w Lidze . Znalazł się wkońcu godny konkurent który z pewoscią powalczy o dobre miejsce w Lidze o ile Falcao nie odejdzie już następnym okienku transferowym ale nie uważam się żeby to nastało już teraz może dopiero po sezonie lecz jeśli Atletico uczyniło by psikusa Barcelonie i Realowi mogło by być bardzo ciekawie z tym piłkarzem . Jeśli w Chelsea dalej nie odnajdzie swojej dawnej formy Torres to nie zdziwiłabym się gdyby Abramovich zrobił sobie prezent na nowy rok wydajać astronomiczną kwotę 60 mln euro na Falcao ale to tylko takie moje prywatne przemyślenia . Wracając do spotkania to z pewnością obaj piłkarze Falcao i Ronaldo będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony a jak będzie okaże się już jutro późnym wieczorem natomiast nie wierzę w wysokie zwycięstwo Realu remis jest bardzo blisko w zasięgu Altetico jeśli Real miałby już wygrać to maksymalnie 1 bramką chyba że drużyna gości zagra po prostu fatalnie i bez farta .Pozdrawiam i życzę udanych typów na weekendowe spotkania na Europejskich boiskach .Swoje typy dnia będę najczęściej podawać w weekend oraz gdy grają Europejskie puchary .

 

// Nie mogę wkleić linku ze względu na ograniczenie analiza znajduję się w odpowiednim dziale . Pozdrawiam Dział Primera Division Hiszpania gdy ograniczenie zniknie bedę wklejał linki do analizy . Przepraszam za utrudnienia .

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:03 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division

Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt

22:00

Typ: over 3,5

Kurs: 2,28

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Weekend na boiskach europejskich zapowiada się bardzo emocjonującą, a według mnie hitem będą derby Madrytu w którym Królewscy podejmować będą u siebie Los Rojiblancos. Sąsiedzi w tabeli co wcale nie dziwi, ale jednak fakt że to Real zajmuje trzecie miejsce i traci do Atletico aż osiem punktów wydaje się nie możliwy a jednak, goście tego meczu dawno nie byli aż tak mocni. Porażka zespołu Mourinho? Możliwa, ale jednak nie będę aż takim optymistą, po pierwsze ostatni raz Atletico Madryt wygrało z Realem 30 października 1999 roku, a po drugie to jednak Królewscy grają u siebie. Najbardziej interesujący i pewny wydaje mi się tutaj typ na over i taki postanowiłem zagrać. Obie drużyny strzelają dużo bramek, do tej pory gospodarze 32 bramki, natomiast goście 29. W tamtym sezonie w obu meczach górą byli piłkarze Realu nie dając szans dzisiejszym gościom i wygrywając oba mecze w lidze 4:1. Trener Jose Mourinho ma twardy orzech do zgryzienia, na razie słaba postawa w Primera Division i strata aż jedenastu punktów do Barcelony stawia ich pod ścianą, a ostatnia niespodziewana porażka z Betisem 1:0 tylko pogorszyła sytuacje. Gospodarze zagrają bez kontuzjowanych Albiola, Essiena, Higuaina oraz Marcelo. W drużynie goście zabraknie najprawdopodobniej Cristiana Rodrigueza. Wydaje mi się, że wynik będzie tutaj wysoki ale bez zdecydowanej przewagi którejś z drużyn, i chociaż jestem za Atletico stawiam tutaj na wynik 4:3 dla Realu.

 

Przewidywane składy:

 

Real: Casillas - Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrao - Khedira, Alonso - Di Maria, Ozil, Ronaldo - Benzema

Ateltico: Courtois - Juanfran, Miranda, Godin, Luis - Suarez, Gabi - Turan, Costa, Koke - Falcao

sędzia: Alberto Undiano‎

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,50.htm#1716675

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:41 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 16.00

Fulham FC - Tottenham Hotspur

TYP: X2 (w Pinnacle jest handi +0,5 na Tottenham więc jest to odpowiednik X2)

KURS: 1,60

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

W sobotę również bardzo interesująco zapowiada się spotkanie pomiędzy zespołem Fulham a zespołem Tottenham Hotspur. Minimalnym faworytem tego meczu są goście ale naprawdę zapowiada się na ciekawy i wyrównany mecz. Gospodarze tego meczu w lidze po 14 kolejkach są na 11 pozycji z dorobkiem 17 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni sześć meczy w których to trzy mecze wygrali, jeden mecz zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili siedem bramek. A więc jak widać dosyć dobrze się prezentują w tych meczach i dlatego też są w środku tabeli. Na wyjazdach rozegrali oni osiem meczy w których to jeden mecz wygrali, cztery zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 12 goli i stracili 16 bramek. A więc jak widać na wyjeździe już tak dobrze się nie prezentują jak u siebie. W ostatniej kolejce rozegrali oni mecz na wyjeździe z zespołem Chelsea i nieoczekiwanie wywieźli oni jeden punkt ponieważ zremisowali oni bezbramkowo. Goście tego meczu w lidze angielskiej są na piątej pozycji z dorobkiem 23 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni osiem meczy w których to cztery mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli ale i stracili 10 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni mniej spotkań ponieważ rozegrali sześć meczów w których to trzy mecze wygrali i tyle samo meczy przegrali. Strzelili oni 12 goli i stracili 13 bramek. A więc jak widać dobrze w tym sezonie się spisują i dlatego też takie miejsce zajmują. Chociaż powiedzmy sobie szczerze początek sezonu nie był dla nich udany teraz tymi ostatnimi meczami poprawili sobie ilość punktową. W ostatniej kolejce wygrali oni z Liverpoolem na własnym stadionie 2:1. Moim zdaniem jednak można dać typ na Tottenham a w najgorszym razie może paść remis ale mam taką nadzieję że jednak goście wygrają trzeci mecz z rzędu ;)

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,325.htm#1716678

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:42 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : koszykowka, nba

Spotkanie :Okc-Utah

Typ : Utah +9pkt

Kurs :1,95

Buk :bet365

02:05

 

Dzis w nocy kolejny pojedynek nba ,gdzie spotkają sie druzyny Jazz i Thunder.W ostatnich meczach OKC radziło sobie w gładko pokonało u siebie Rakiety ,a takze wygrali wysoko ze slabymi Bobkami ,wygralo tez po dogrywce z Szóstkami.W ostatnim meczu z Houston ,bardzo dobrze radzil sobie Durant gdzie rzucił 37punktow ,dzielnie tez z bardzo dobrą skutecznoscią radził sobie Ibaka .Utah w poprzednich meczach wygrali w Noh ,a takze z Denver.Dobrze ostatnio radził sobie Al Jefferson dzis tez trzeba na jego cenne punkty liczyc ,Gordon Hayward powinien tez dostosowac sie do ostatniej swojej normy i poprowadzic do wyrownanej walki z jednym z pretendentów.Sądze ze Durant nie bedzie mial tak lekko jak ostatnio i skutecznosc tez jego spadnie.Utah narazie na wyjazdach nie zachwyca wiec to dobra okazja z wymagajacym rywalem do zwyciestwa

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,50.htm#1716704

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:43 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metalurg Donetsk - Dnipro Dnepropetrovsk godz. 15:00

typ: 2

kurs: 2,35

Buk: Bwin

 

Osiemnasta kolejka Ukraińskiej Premier League. W Doniecku Metalurg podejmuje Dnipro. Na kogo ja mogę w tym meczu postawić?? Głupie pytanie - oczywiście,że na Dnipro. Od jakiegoś czasu bardzo często na nich stawiam ,tym razem zrobię tak samo. Dnipro ostatnio poprawiło swoją grę w meczach wyjazdowych. Wygrało mecz z Symferopol 2-1 oraz w takim samym stosunku z PSV. Zespół z Dniepropietrowska rośnie w siłe,wygrał bardzo silną grupę w lidze europejskiej z PSV,Napoli oraz AIK Sztokholm na kolejkę przed końcem. W lidze Ukraińskiej w dalszym ciągu ustępuję tylko Szahtarowi,do którego zmniejszyli stratę o 11 punktów. Dnipro wygrało trzy kolejne mecze i podejrzewam,że wygrają czwarte kolejne spotkanie.

Metalurg tez ostatnio dobrze się spisuję wygrał 2 spotkania pokonując m.in. Dynamo Kijów 1-0. Zajmuję obecnie 6 miejsce ze stratą do lidera 23 punktów. U siebie nie są jakąś rewelacją ,ich bilans na własnym stadionie to 3-3-2. W ostatnim meczu tych drużyn w Doniecku ,który odbył się w maju Dnipro wygrało gładko 3-0.

Biorąc pod uwagę zwyżkową formą w meczach wyjazdowych piłkarzy z Dniepropietrowska uważam ten typ za pewny,do tej pory nie przejechałem się na tym zespolę i sądzę,że tak będzie w dalszym ciągu.

 

http://obstawianie.com/uk...653.htm#1716474

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:43 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

1-12-2012 16-00

Anglia, Premier League

West Brom - Stoke

typ: West Brom

kurs: 2,10

Bet365

 

analiza:

West Brom to najwiekszza pozytywna niespodzianka tego sezonu. Świetna postawa w początkowej fazie sezonu daje im narazie czwarta lokate w tabeli. Nigdy nie byłem zwolennikeim tego klubu ale po tym co prezentuja w drugiej połowie musze zweryfikowac swoja ocene tego zespołu. Co prawda na wyjazdach nie graja jakoś rewelacyjnie, jednak u siebie juz tak. Juz w zeszłym sezonie u siebie byli bardzo mocni, ale w tym sezonie przechodza juz samym siebie. W siedmiu meczach szesciokrotnie zgarniali komplet punktów, a raz poniesli porazke. Jedyna ekipa ktora wywiozła stąd komplet punktów byli piłkarze Manchesteru City, ktorzy przez poand połowe grali w dziesiatke, a jeszcze w 80' minucie przegrywali 0-1. na The Hawthorns jednak przegrywaly tu juz takie zespoly jak Everton, Chelsea czy Liverpool. Tak wiec u siebie WBA jest bardo mocną ekipa. Ciekawie prezentuje sie tez skład gospodarzy. Zwłaszcza linia ofensywna jest bardzo wyrównana, bo Steve Clarke dysponuje czterema ciekawymi napastnikami. Prym wiodą Odemwingie i Long, ale dobrymi zmiennikami sa Lukaku i Fortune. Do tego dochadza tacy gracze jak Mulumbu, Morrison czy Ridgewell i mamy całkiem ciekawe zestawienie. Stoke to równiez ciekawy zespół, ktory od kilku sezonów zajmuje miejsca w górnej części tabeli. Tyle ze punktuja głównie u siebie, bo na wyjzadach jeszcze w tym sezonie nie wygrali przywożąc cztery remisy w siedmiu meczach. W ostatniej historii miedzy oboma zespołami zdecydowanie lepiej radzili sobie The Potters, ktorzy w ostatnich dziesieciu meczach z The Baggies wygrali aż siedmiokrotnie. W poprzednim sezonie kazdy z zespołów wygrywal na boisku rywala. Jednak w obecnym sezonie to WBA sa faworytem. Lepiej przed meczem wyglada sytuacja kadrowa gospodarzy, gdzie zabraknie Fostera i Reida. W zespole Stoke nie mogą wystąpić zmagający się z kontuzjami Wolson, Delap i Wilkinson, a wciąż niewiadomy jest stan Petera Croucha, który w meczu z Newcastle doznał urazu. Moim zdaniem gospodarze na tę chwile sa zespołem lepszym i to własnie oni powinni zakończyc zwyciewsko mecz. Stawiam na West Brom Albion

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,325.htm#1716727

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:44 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Boston Celtics - Portland Trail Blazers

Typ: Boston Celtics (-4,5 pkt.) , AH

Kurs: 1,917

Godz: 01.12.2012 1:35

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Boston zagra ten mecz bez Rajona Rondo, dlatego można wyłapać na nich ładny kurs. Celtics to drużyna, która ma w tym sezonie szeroki, solidni skład i mają jak zastąpić Rondo. Dobrze spisuje się w tym sezonie Barbosa, który jak ma dzień, to potrafi wiele zdziałać i myślę, że ma spore szanse, by godnie zastąpić Rondo. Celtics grali drugą połowę z Brooklynem bez Rajona i ich gra w tej drugiej połowie wyglądała znacznie lepiej niż w pierwszej. Portland tragicznie gra na wyjazdach. Przegrali oni już cztery wyjazdy z rzędu, przy czym mieli tylko jednego mocnego rywala- Brooklyn. Portland bardzo wysoko, bo aż 87:114 przegrali ze słabo spisującymi się Suns, przegrali też z Detroit Pistons, ale największy wstyd to chyba porażka w ostatnim meczu z Waszyngtonem. Dzięki nim Waszyngton odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie... Kibice Bostonu są coraz bardziej zniecierpliwieni, oni chcą wreszcie zobaczyć dobrą grę Celtics. Uważam, że zmotywowany Boston rozgromi dzisiejszej nocy swoich rywali.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,50.htm#1716767

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:45 ]

:plus: 92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Sobota 01.12.2012 12:30 Loty narciarskie -

zdarzenie HS 142 - Event 2 - Ammann v Hvala

(1. runda - H2H)

typ Hvala

kurs 2,00

buk Bet365

 

mój typ dotyczy 1 serii zawodów czyli pierwszego skoku.Bardzo ciekawa para,jak dla mnie bet kusi i to bardzo wystawiając taki kurs i warto go zaatakować.Jako to objawienie tego sezonu, skacze bardzo ładnie stylowo a przede wszystkim daleko. Słoweńcy maja niesamowicie mocna ekipę, co udowodnili w drużynówce. Mimo fatalnego 2 skoku Kranca załapali sie na podium, widać u młodego Hvali duży potencjał. Jest w gazie, nie kombinuje nie odpuszcza, skacze ile fabryka dala. Młody chłopak nie kalkuluje i to bardzo lubię takie podejście, jesli warunki będą równe jestem spokojny o ten bet. Ammann na pewno duża klasa forma jest niezła, czytałem i słuchałem wywiadu z nim chce skakać jak najlepiej a w szczególności nastawia sie na turniej 4 skoczni.

 

 

 

http://obstawianie.com/skoki-narciarskie-vt663.htm#1716790

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:48 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej,Szwecja

Spotkanie: Farjestads - Modo

Typ: X2

Kurs 1.95

Expekt

01.12.2012 16:00

 

Analiza:

To już dwudziesta dziewiąta kolejka w szwedzkiej lidze hokejowej.dziś na własnej tafli drużyna zajmująca miejsce czwarte podejmuje zespół zajmujący pozycję siódmą.Obie ekipy wygrały jak dotychczas w regulaminowym czasie po dwanaście spotkań.Z tym tylko że innych spotkaniach Far wygrał więcej meczy po dogrywce i dlatego też jest wyżej w tabeli.Dziś mój typ jest z podporką na dzisiejszych gości .W końcu złapali wiatr w żagle i na ostatnie pięć spotkań przegrali zaledwie raz.być moze w dzisiejszym spotkaniu będzie remis w regulaminowym czasie dlatego typ z podpórką na gości.Gospodarze nie spuszczają z tonu i także z ostatnich pięciu spotkań tylko raz ulegli na tafli przeciwnika.między tymi zespołami padały rózne wyniki.Ale ostatnie pięc spotakań to wygranymi zostawali gracz przyjezdni.Dziś wyjazd gra MOdo więc kto wie może wygrają bezpośrednio.Raz tylko zdarzył się remis.Obie ekipy są na fali więc trudno wywnioskować kto może zostać zwycięscą.ja myślę że typ z podporka przyniesie mi trafiony typ.

 

 

 

http://obstawianie.com/liga-szwedzka-2012-2013-vt123444.htm#1716838

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:02 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League

Data: 1.12.2012 13:45

Spotkanie: West ham - Chelsea

Typ: 2

Kurs: 2,00

Bukmacher: William Hill

Analiza:

Dziś przed nami mecz otwierający 15 kolejką Angielskiej pierwszej ligi. West Ham United podejmie na własnym stadionie

ekipę Chelsea. Gości nie zachwycają obecnie grą. Niedawno nastąpiła w tej ekipie zmiana trenera. Drużyna jest

w podobnej sytuacji jak rok temu, też po dobrej grze na początku nastąpił kryzys. Jednak kiedyś trzeba się przełamać i wygrać.

Wydaje mi się że odpowiednim momentem jest dzisiejsze spotkanie. Gospodarze zajmują miejsce w środku tabeli. A "The Blues"

po bardzo długi liderowaniu spadli na 3 pozycje. Przewaga lidera w tym momencie Manchesteru United wynosi aż 7 punktów.

czas odrabiać straty. Chelsea nie wygrała meczu w lidze od 6 spotkań w których zdołała zdobyć tylko 4 punkty.

Młoty nie wygrały meczu od 3 spotkań. Bezpośrednie pojedynki zazwyczaj konczyły się wygraną The Blues w 10 ostatnich meczach

niebiescy wygrali aż 8 pojedynków przy 2 remisach.

W Chelsea zabraknie kapitana Johna Terrego, Franka Lamparda oraz Daniela Sturridge.

Natomiast w Wes Ham na boisko na pewno nie wyjdą: Diarra, Collson oraz Ricardo.

Mój typ to; 1:2

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,325.htm#1716840

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:48 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Champions League panowie

spotkanie: SC Pick Szeged - HC Croatia Osiguranje-Zagreb

typ: 2

kurs: 3,00

bukmacher: William Hill

godz: 17:15

analiza:

przed nami sobotnia seria meczy rozgrywek Ligi mistrzów piłkarzy ręcznych w grupie D, naprzeciw siebie staja druzyny walczące o ostatnie premiowane awansem do Top 16 4. miejsce w grupie, a są to SC Pick Szeged i HC Croatia Osiguranje-Zagreb. Co do Croatii to pomimo przedsezonowych osłabień nadal jest to klub z wielką historią i ambicjami, Chorwaci muszą dzisiaj odnieść zwycięstwo, bo odpadnięcie po fazie grupowej będzie dla nich wielką porażką. Do tej pory w LM spisują się bardzo przeciętnie, odnieśli tylko jedno zwycięstwo z właśnie z Szeged oraz raz zremisowali z Dynamem, pozostałe 4 mecze kończyły się porażkami. W lidze po 9 kolejkach zajmują pierwsze miejsce w tabeli z bilansem 6-1-2. Co do Szeged to jest to bardzo słaby klub w LM udało im się wygrać tylko jeden mecz, u siebie z Kedetten pozostałe mecze przegrali dość wyraźnie. W lidze węgierskiej prowadzą, tabeli przed Veszprem i sądzę, że skończą sezon na 2. miejscu. Potencjał kadrowy przemawia za Croatią, która musi dziś odnieść zwycięstwo dlatego mój typ jest taki, a nie inny.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,175.htm#1716856

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:49 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Primera Division

Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt 0-1 Handicap

22:00

Typ: 1

Kurs: 2.05

Bukmacher: Bet365

Analiza:Dziś O 22:00 w Hiszpanii dojdzie w Madrycie do derbowego spotkania pomiędzy Realem a Atletico dawno to spotkanie nie zapowiadało się tak jak dziś tak ciekawie a to bardziej za sprawą Atletico które w tym sezonie gra bardo dobrze i nieoczekiwanie plasuje się na 2 lokacie przed Realem Madryt i to aż z 8 punktami przewagi goście w 13 spotkaniach zgromadzili aż 34 punkty tracą do lidera Barcelony zaledwie 3 oczka w 11 razy Atletico wygrało raz zremisowało i tylko raz przegrało. Real zaś ostatnio jest w małym kryzysie w ostatnim spotkaniu nieoczekiwanie przegrał w wyjazdowym spotkaniu 1-0 z Betisem a gra królewskich nie zachwycała Real ma no koncie 26 oczek o mistrzostwie chyba może już zapomnieć traci do Barcelony już 11 punktów ale jednak derby to derby i Real dziś będzie za wszelka cenę chciał zmazać plamę z ostatniej porażki i odbić sobie to okazałym zwycięstwem nad lokalnym rywalem. Atletico gra bardzo dobrze ale do tej pory grali z rywalami niżej notowanymi przed nimi właśnie dziś real i Barcelona za 2 tygodnie a jak przyszło im sie zmierzyć z Valencia przegrali 2-0 dziś stawiam na Real i myślę że będzie to okazałe zwycięstwo

 

 

Przewidywane składy:

Real Madryt: Casillas - Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrão - Khedira, Alonso - Di María, Özil, Cristiano oraz Benzema.

 

Atlético Madryt: Courtois - Juanfran, Miranda, Godín, Filiipe Luis - Gabi, Mario, Koke, Arda - Costa i Falcao.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,50.htm#1716862

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:49 ]

:plus: 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01.12.12.

Piłka nożna, Polska Ekstraklasa, godzina 13:30

 

Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko Biała

Podbeskidzie over 1,5 gola

4,00

Bet365

 

analiza:

 

Dziś o 13:30 w polskiej lidze dojdzie do potyczki pomiędzy Pogonią Szczecin z Podbeskidziem Bielsko Biała. Będzie to mecz w ramach 14 kolejki. Po tych 13-stu, które już za nami o wiele lepsze humory mają na pewno gospodarze, którzy maja na koncie 18 punktów co daje 8 miejsce, jak na beniaminka to bardzo dobrze. Goście natomiast zamykają tabele, w dorobku ich jest 5 pkt. Jednak wyniki gości nie odzwierciedlają w pełni gry tego zespołu bowiem przegrali w tym sezonie 10 razy ale w tym aż 8 razy były to porażki minimalne jedną bramką różnicy. Nie jest to tak, że Podbeskidzie gra słabo..brakuje tej ekipie szczęścia. Każde spotkanie to nowa historia i 3 punkty do zdobycia. Myślę, że zawodnicy Podbeskidzia wiedzą, że Pogoń jest do pokonania. Górale nie mają nic do stracenia, liczę na odważny futbol w ich wykonaniu, może wreszcie wypali wielokrotny reprezentant Polski Irek Jeleń i strzeli coś bramkarzowi rywali. W zeszłej kolejce Podbeskidzie przegrało z Lechem 3-2, jednak potrafili strzelić 2 gole, dlatego moim typem na dziś jest zakład na bramki a konkretnie, że goście strzelą minimum 2 gole. Obydwie ekipy spotkały się ze sobą 2 lata temu grając w 1 lidze, wtedy wówczas 2-krotnie wygrywało Podbeskidzie i strzelili odpowiednio 2 gole u siebie wygrywając 2-1 i 3 na wyjeździe wygrywając 3-1.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,150.htm#1716872

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:50 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Bundesliga

1.12.2012 / 18:30

Bayern Monachium vs Borussia Dortmund

Typ - over 2.5

Kurs - 1.72

Sbobet

 

Absolutny hit czeka nas dzis na Allianz Arena.

Od kilku lat co roku faworytami do mistrzostwa sa wlasnie Bayern i Borussia.

Po ostatniej dominacji Dortmundu,w Monachium postanowili zrobic wszystko aby przerwac ich dominacje i tak ulepszono znacznie kadre,co sprawilo ze Bayern w tym sezonie jest jeszcze mocniejszy niz byl.

Na chwile obecna klub z Monachium ma az 11 pkt przewagi nad Borussia i dzis moga powiekszyc przewage az do 14 oczek,taka sytuacja sprawi ze podopieczni Kloppa beda juz mogli zapomniec o obronie tytulu,z drugiej jednak strony Borussia moze zmniejszyc przewage do 8 pkt.

Mecz moze miec dwa scenariusze :

Pierwszy to taki w ktorym obie ekipy beda grac zachowawczo z tylu aby nie stracic gola,taka sytuacja moze sprawic ze over nie wejdzie jdnak ja wierze w scenariusz numer 2.

Drugi scenariusz to oczywiscie otwarta gra w ktorej obie druzyny beda chcialy szybko wyjsc na prowadzenie i zdobyc przewage na boisku.

Patrzac na styl zarowno Bayernu jak i gosci nie wierze w to ze w meczu nie bedzie pokryty over,dziala jakie maja obie ekipy po prostu zmuszaja do tego aby gole byly.

Jezeli chodzi o sytuacje kadrowa to goscie nie maja zadnych problemow,u gospodarzy pod znakiem zapytania stoi wystep Robbena,nie zagra tez Luiz Gustavo.

Osobiscie wydaje mi sie ze zobaczymy dzis piekny mecz oscylujacy w bramki.

 

http://obstawianie.com/bundesliga-vt123327,25.htm#1716883

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:51 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy, godzina 18:30

Spotkanie: Bayern Monachium - Borussia Dortmund

Typ: Bayern Monachium

Kurs: 1.75

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

 

Dziś o godzinie 18:30 w lidze niemieckiej prawdziwy hit: Bayern Monachium - Borussia Dortmund. I mimo że w ostatnich konfrontacjach na linii Bayern - Borussia to aktualny mistrz Niemiec był górą to dziś jednak zdecydowanym faworytem jest ekipa z Monachium. Bayern jest w niesamowitej formie w lidze w 14 meczach: 12 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka, strzelonych 40 bramek przy straconych 5. W Monachium w 7 meczach 22 bramki strzelone, i aż 11 punktów więcej w tabeli od Borussii Dortmund. Bayern zrobił świetne transfery, dobrze w obronie gra Dante, jest uniwersalny Martinez, czy też Mandukic który w świetnym stylu zastąpił Gomeza który był kontuzjowany, tak naprawdę Bayern ma 3 klasowych napastników bo jest jeszcze Pizzaro. Bayern w ostatnich 5 meczach ligowych u siebie stracił tylko 2 gole, jest w wyśmienitej formie, w ostatnim spotkaniu w Monachium w lidze rozbił pewnie 5:0 Hannover. Teraz do pełni szczęścia brakuje pokonania Borussii Dortmund, wtedy przewaga Bayernu nad swoim głównym rywalem do mistrzostwa będzie już wynosić 14 punktów. Rywalem Bayernu będzie Borussia Dortmund, co ciekawe aktualny mistrz Niemiec w lidze nie spisuje się aż tak dobrze, jak w Lidze Mistrzów, wydaje się że wyjście z grupy wiele kosztowała zespół z Dortmundu, jednak wyeliminowanie Manchesteru City, oraz zajęcie pierwszego miejsca w grupie przed Realem Madryt to nie lada wyczyn. W ostatniej kolejce ligi niemieckiej Borussia tylko zremisowała u siebie z Fortuną Dusseldorf 1:1. Na wyjazdach Borussia w tym sezonie średnio: 3 zwycięstwa, 3 remisy, 1 porażka, trzeba powiedzieć że długo czekali na pierwsze zwycięstwo wyjazdowe w lidze. Stawiam na Bayern Monachium, jest w lepszej formie niż Borussia Dortmund, bowiem skąd wzięłoby się te 11 punktów różnicy w tabeli? Bayern wygrał ostatnio z Borussią Dortmund w Superpucharze Niemiec, który rozgrywany był w Monachium 2:1. Teraz również liczę na wygraną Bawarczyków.

 

http://obstawianie.com/bundesliga-vt123327,25.htm#1716891

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:51 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01.12.2012 20:00 Pika Nożna Ligue 1

AS Nicea - Paris Saint Germain

typ PSG nie strzeli gola w I połowie

kurs 2,00

Bwin

 

Mecz 15 kolejki francuskiej Ligue1, gdzie zmierzy się obecnie 10 zespół AS Nicea z największym faworytem ligi zespołem ze stolicy PSG. PSG nie zachwyca, traci punkty w meczach z teoretycznie słabszymi zespołami, ostatnio podopieczni Ancelotiego odpadli z pucharu ligi przegrywając po rzutach karnych z St. Etienne. Dzisiaj mają bardzo trudny wyjazd bo zespół Clauda Puela w lidze radzi sobie bardzo dobrze, odnieśli oni ostatnio 2 zwycięstwa z FC Souchax i Toulese (po 1-0). U siebie mają bilans 3 zwycięstw 3 remisów i tylko 1 porażkę złapaną na starcie ligi. Oba zespoły osłabione PSG bez Kevina Gameiro (10/3) i pechowców Thiago Motty i Bodmera. Gospodarze natomiast bez Moussa M'Bow, Stephane Bokohen i Diacko Fofana, lecz to są młodzi piłkarze, którzy tylko uzupełniają kadrę Puela. Gospodarze rzadko tracą bramki w pierwszej części meczu ostatni raz miało to miejsce 29 września w meczu z Bastią (zremisowanym 2-2). Do tego dochodzi zmęczenie takich graczy jak Ibrahimović, który rozegrał ostatnio cały mecz w pucharze ligi i fakt, że Nicea nie traci wielu bramek.

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-1-vt123330.htm#1716894

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:53 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League

Data: 1.12.2012 18:30

Spotkanie: Reading - Manchester United

Typ: United wygra, a w meczy padnie mniej niż 3.5 gola

Kurs: 2.40

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Zaczynamy grudzień czyli chyba najtrudniejszy miesiąc w sezonie. United zagraja az 6 meczy w lidze, a w dodatku za tydzień najważniejszy mecz z City. Dzisiaj nie spodziewam się szybkiego temap, bo United bedą zainteresowani zdobyciem 3 pkt bez większych fajerwerków i utraty sił. KOntuzji mieli aż nad to w tym sezonie i tutaj nie będą ryzykowac. Brak Valenci i Naniego to osłabienie dla skrzydeł. Został tylko Ypung z tych klasowych. Myślę, że Ferguson zagęści środek pola. Bardzo wazne bedzie dla nich czyste konto zwłaszcza przed meczem z City. Zbyt dużo było wariackich meczów w tym sezonie i gonienia wyniku. Ferguson to zbyt inteligenty gości aby nie wyciagnąc wniosków z tych meczy. Siła ofensywana spora i o bramke conajmniej jedną jestem spokojny. reading dużo niby strzelało do tej pory, ale mieli sporo szcęścia, sami nie graja nic nadzwyczajnego. Obrona United powiina sobie poradzic, a wtedy będę nieml pewny o to że typ siądzie. Wątpię aby United golinili i strzelali sporo goli. Wygrac ten mecz to podstawa, styl niekoniecznie. Czyste konto i brak kontuzji jest podstawą. Kurs zacheca do ryzyka.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,325.htm#1716903

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:53 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, Francja

Mecz: Dijon - Roanne

Data: 01.12.2012 20:00

Typ: 2

Kurs: 2.09

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:00 dojdzie do spotkania w LNB, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej koszykówki mężczyzn we Francji. W spotkaniu pomiędzy Dijonem, a Roanne bez wątpienia stawiam na gości, gdyż ich potencjał jest według mnie zdecydowanie lepszy i powinni dzisiaj to udowodnić. Kurs bardzo przyzwoity. Mimo, że w tym sezonie Roanne nie gra tak jak powinno, gdyż do tej pory wygrali zaledwie 3 spotkania z 8 ogółem, jednak jest lepszym zespołem od Dijon, który legitymuje się takim samym bilansem. Porównując jednak bilans małych punktów możemy jednoznacznie wyznaczyć faworyta, a są nimi dzisiaj według mnie goście. Swoje wyjazdy zaczęli nieciekawie bo od porażki 45:58 z Nancy oraz 81:87 z Orelans, a także 65:72 z Le Mans, ostatnio wygrali 63:61 ze Strasbourgiem i mam nadzieję, że podtrzymają ten trend. U siebie potrafili wygrać 74:65 z Paris Levallois czy 94:64 z Nanterre. Dijon nie wygrał jeszcze meczu we własnej hali i liczę, że nie obudzą się także i dzisiaj. Przegrywali do tej pory z Gravelines 54:72, Elan Chalon sur Saone 70:95 czy 61:67 z Le Mans Sarthe Basket. Wszystkie te ekipy do słabeuszy się nie zaliczają, ale to samo można powiedzieć o Roanne!

 

http://obstawianie.com/francja-2012-2013-vt123505.htm#1716908

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:53 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League

Data: 1.12.2012 18:30

Spotkanie: Reading - Manchester United

Typ: Manchester United

Kurs: 1.45

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

 

Dzisiaj zaczyna się 15 kolejka spotkań Premier League. O godzinie 18:30 Reading będzie podejmować na własnym stadionie ekipe zajmującą pierwsze miejsce w tabeli - Manchester United.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania są Czerwone Diabły. Wg Bumacherów za 1 złotówke postawioną na vicemistrza można wygrać tylko 1,45 zł na gospodarzy 7,65 a na remis 4,97.

Gospodarze tego spotkania fatalnie spisali się w dwóch wyjazdowych spotkaniach przegrywając oba w końcówkach spotkań.

 

Aston Villa Reading 1 : 0 (strata gola w 80 min)

Wigan Reading 3 : 2 (strata gola w 90+2 min)

 

Reading zajmuje obecnie 19 miejce w ligowej tabeli. Na 13 kolejek zgromadzili na swoim koncie 9 punktów (1-6-6) a ich bilans bramkowy wynosi: 16:23.

Trener Brian McDermott nie bedzie mógł skorzystać w dzisiejszym spotkaniu z: Jamesa Karacana oraz Alexa McArthy’ego. Zabraknąć może również Jimmy’ego Kebe.

 

Gospodarze u siebie nie za dobrze sobie radzą na boisku. Na dotychczasowe 6 spotkań raz wygrali raz przegrali i 4 razy dzielili się punktami.

 

Ekipa Sir Alexa Fergusona zagra na wyjeździe bez: Naniego oraz Valencii, nie zobaczymy także Kagawy, Keane’a, oraz Vidica.

Chyba dużo nie trzeba pisać o Czerwonych Diabłach gdyż każdy zna tą drużyne. Ekipa gości jak wszyscy wiedzą gra do samego końca spotkania i często strzela bramki

w drugich połowach.

Ostatnie 5 spotkań United to 4 zwycięstwa i 1 porażka.

 

Manchester Utd 1-0 West Ham

Manchester Utd 3-1 QPR

Norwich 1-0 Manchester Utd

Aston Villa 2-3 Manchester Utd

Manchester Utd 2-1 Arsenal

 

Warto też dodać że w tym sezonie Manchester United jest najlepiej grającą ekipą Premier League na wyjazdach.

Na 5 takich spotkań wyjazdowych 4 wygrali i 1 przegrali.

 

Prawdopodobne składy:

 

Reading: Federici - Gunter, Morrison, Gorkss, Shorey - McAnuff, Tabb, Leigertwood, Robson-Kanu - Le Fondre - Roberts

 

Manchester: Lindegaard - Rafael, Smalling, Evans, Evra - Cleverley, Carrick, Anderson - Rooney - Hernandez, Van Persie

 

Osobisty Typ: 0-2

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,325.htm#1716913

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:54 ]

:plus: 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy, godzina 18:30

Spotkanie: Bayern Monachium - Borussia Dortmund

Typ: Borussia Dortmund

Kurs: 4,84

Bukmacher: Pinnacle

 

Analiza: Najbardziej utytułowany klub Niemiecki, podejmie dziś Mistrze kraju, tak można zapowiedzień spotkanie Bayernu Monachium z Borussią Dortmund. Obie ekipy spisują się w tym sezonie rewelacyjnie, Bawarczycy w lidze po 14 kolejkach stracili tylko 5 brame przegrali jedno spotkanie i jedno zremisowali, oraz mają 10 punktów przewagi nad drugim Bayerem. Borussia w Bundeslidze zajmuje 3 miejsce i w lidze nie idzie im najlepiej, często tracą punkty. Ale zespół z Dortmundu jest poptostu stwożony by grać z wielkimi klubami, a takim niewątpliwie jest Bayern. W Lidze Mistrzów Borussia zajeła 1 miejsce mimo że do rozegrania jeszcze jedna kolejka, a rywalizowali nie z byle kim Real Madryt, Manchester City i Ajax Amsterdam. Gorzej gra się nim z słabszymi zespołami, tak jak we wtorek zremisowali u siebie z Fortuną Dusseldorf. W poprzednim sezonie wygrywali z Bayernem jak na zawołanie, w tym roku, przegrali superpuchar Niemiec na Alianz Arenie 2:1. W tym spotkaniu kluczem do zwycięstwa może być skuteczność, ale i też wystwaiony skład. Borussia zagra w najmocniejszym zestawieniu, nie zagraja tylko Sebastian Kehl, Chris Löwe i Owomoyela, bez których BVB radzi sobie przez większość sezonu. W Bayerni nie zagrają Robben, Can i Luiz Gustavo. W nie najlepszej formie jest Mario Mandzukic który od paru kolejek nie trafił do siatki rywala, wyręczali go za to koledzy z drugiej lini. W ataku Borussi switeni radzi sobie snajper Robert Lewandowski, który strzela po dwa gole na mecz, w ostatnim meczu jednak nie strzelił. Moim zdaniem Borussia tego meczu nie przegra, bo traci aż 11 punktów do Bayernu, jednak nie do konca jestem przekonany co do zwycięstwa, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.

 

http://obstawianie.com/bundesliga-vt123327,25.htm#1716917

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:54 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej na lodzie/Białoruś

01.12.2012 15:00

Gomel-Novopolotsk

typ: over 7,5

kurs: 2,27

bukmacher: Pinnacle

 

Gomel jest ekipą, którą rozgrywa się z meczu na mecz. Trafili w wysoką formę i na ich rozkładzie pojawi się dziś drużyna z Novopolotska, która znajduje się aktualnie pod formą. Biorąc pod uwagę wysoką dyspozycję strzelecką gospodarzy skupiłem się na typie overowym. Over 7,5 z pewnością jest wysoką linią jednak jak popatrzy sie na dokonania obu drużyn w ostatnim okresie to wydaje się ona całkiem realna. W ostatniej kolejce Gomel zdeklasował ekipę z Vitebska 16:1 natomiast Novopolotsk uległ Złobinowi 5:1 (który de facto jest underowym zespołem). Kolejkę wcześniej uległ natomiast na własnym lodzie uległ 3 drużynie białoruskiej ligi Nemanowi Grodno 2:11. Jak widać defensywą w ostatnim okresie to nie jest ich największy atut. W meczach bezpośrednich między tymi zespołami na przestrzeni 7 spotkań 4 krotnie pokrywana była linia 8 bramek. Przy zachowaniu dobrej formy strzeleckiej 8 bramek nie powinno być problem dla obu zespołów.

 

http://obstawianie.com/liga-bialoruska-2012-2013-vt123403.htm#1716919

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:54 ]

:plus: 127

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, Serie A, Włochy, godz. 20.30

Spotkanie: HC Valpellice - Cortina

Typ: over 5,5

Kurs: 1.65

Bukmacher: Betsson

Analiza: Spotkanie 23 kolejki włoskiej ligi hokeja na lodzie. Liga dość egzotyczna, ale patrząc na składy w tym sezonie to jest tutaj widać sporo funduszy, bo można zobaczyć na włoskich lodowiskach kilku graczy z NHL, czy graczy z sporym doświadczeniem z kilku mocnych lig hokejowych. Jeśli chodzi o ten mecz to należy spodziewać się kilku goli, ja stawiam na przynajmniej 6 bramek. Gospodarze to 5 ekipa ligowej tabeli, 38pkt. na koncie. Zespół zanotował w tym sezonie 10 underów i12 overów. Strzelił 76 goli i to jest druga ofensywa w lidze. Goście to 8 zespół w ligowej tabeli. To też najbardziej ofensywny zespół we Włoszech. Tylko 8 underów i 14 overów oraz średnia ilość bramek 6,73gola/mecz. Gospodarze tutaj trochę niżej, ale i tak 6,6gola/mecz i co ważne w 11 grach na własnym lodowisku notują bilans bramkowy 44-34. Widać więc, że meczu obu drużyn obfitują w bramki. Potwierdza to zresztą mecz pierwszej kolejki w tym sezonie, zakończony wynikiem 7:2 dla Valpellic. W Stadio Olimpico (Cortina d'Ampezzo) było 4:1 la gospodarzy. Ja dzisiaj stawiam na over.

 

http://obstawianie.com/inne-ligi-hokejowe-mecze-miedzypanstwowe-vt123491.htm#1716932

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:55 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna -Belgia

Spotkanie: OH Leuven- Gent

01.12.2012 godz. 20:00

Typ: 0 AH Leuven

Kurs: 2,40

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Po pierwsze i mysle najwazniejsze, Gent gralo w srode az 120 minut plus rzuty karne przeciwko Lokeren w Pucharze Belgii. To na pewno bedzie mialo znaczenie podczas dzisiejszego meczu, zmeczonie moze dac sie we znaki graczom Gent. Leuven nie stoi wcale na straconej pozycji, poniewaz Gent od szesciu meczow nie potrafi wygrac w lidze i pucharze. To odsc dluga seria, zwazywszy, ze grali z takimi sredniakami jak Cercle Brugge czy Lierse. W tych szesciu meczach zanotowali tylko jeden remis, z Cercle Brugge 2-2 i wlasnie z Lokeren w pucharze 0-0.

 

Leuven ma w swoich szeregach wielu graczy z Afryki, bardzo wybieganych i dobrych technicznie jak chociazby Ibou Sawaneh, ktory strzelil i to nie pomylka 13 goli w 15 meczach. Jest niesamowitym zawodnikiem, w ostatnim meczu zapewnil punkt swojej druzynie, strzelajac karnego w 93 minucie spotkania!!

 

Leuven ma takze w ataku Christiana Pouge z Kamerunu, ktory takze zanotowal 5 trafien w tym sezonie, wedlug mnie ta para, bedzie dzis bardzo grozna i dla mnie Leuven nie powinno dzis przegrac. Polecam ten typ!!

 

http://obstawianie.com/belgijska-1-liga-vt119672,25.htm#1716945

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:56 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia

01.12.2012 - 18:30

Spotkanie: Readling - Manchester United

Typ: 2(-1.5)

Kurs: 2.31

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Jak wiadomo trzecia siła ligi a mianowicie goniące dwójkę z Manchesteru Chelsea Londyn przegrała swoje spotkanie z West Ham 3:1 a City zaledwie zremisowało u siebie z Evertonem 1:1... tak więc jeśli dziś United pokonają przedostatnią drużynę ligi będą wyprzedzać City o trzy a Chelsea już o dziesięć oczek. Motywacja jest ? Jest i to bardzo duża. W Lidze Mistrzów United już 3 tygodnie temu zapewnili sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek wygrywając swoją grupę, więc do wiosny mogą skupić się tylko na piłce Angielskiej bo walka o mistrzostwo z napakowaną pieniędzmi drużyną Manciniego to nie jest walka z gatunków łatwych. Reasumując... żeby w jednej z najlepszych lig świata zdobyć mistrzostwo, mecz z drużyną która ma nikłe szansę na utrzymanie w lidze trzeba po prostu wygrać nie ważne czy u siebie czy na wyjeździe i wygrać najlepiej więcej niż jednym golem i myślę że to zadanie gracze Fergusona dziś wykonają. Zapraszam na spotkanie które rozpocznie się już za nieco ponad 0.5 godzinny.

 

http://obstawianie.com/pr...350.htm#1716958

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:57 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANGLIA: Premier League Reading - Manchester Utd 01.12.2012 18:30

Typ Kto wygra pierwszą połowę

kurs Manchester Utd.

buk Bet365

kurs 1.91

 

Analiza:W tym meczu zdecydowanym faworytem jest Manchester United.Goście są drużyną która strzela bardzo dużo goli, najwięcej w całej lidze.W całej lidze Manchester utd. zdobył aż 33 gole stracił przy tym 18, grając na wyjeździe strzelił 14 co też tworzy najlepszą strzelecką frekwencję w Premier League.Sobotni mecz będzie ostatnim meczem dla czerwonych diabłów o dużą stawkę, później będą mogli odpocząć kilka ładnych dni.Środowy mecz Manchesteru u siebie o ligę mistrzów nie będzie zbyt istotny ponieważ gospodarze tego meczu zapewnili sobie awans z pierwszego miejsca.Uważam że podopieczni Alexa Fergusona w meczu z Reading dadzą z siebie wszystko i nie będą się oszczędzać.Ostatnie mecze Manchesteru mogły się wydawać bardzo niemrawe ale uważam że styl gry był efektem mądrze gospodarowaniem siłami które musieli rozłożyć na kilka meczy.Trudno mówić coś dobrego o zespole Reading drużyna znajduje się na przed ostatnim miejscu w tabeli i ma trzy punkty straty do Southampton.Reading jest głównym kandydatem do spadku stracił w tej edycji Premier League aż 23 gole.W tym meczu na przeciw siebie stanie jak na razie najlepsza drużyna i prawie najsłabsza drużyna ligi angielskiej, prawdopodobieństwo tego że Manchester nie wygra pierwszej połowy jest niewielkie w stosunku do kursu.Lider ma tylko jeden punkt przewagi nad swoim głównym rywalem tak więc nie może sobie pozwolić na żadną wpadkę.

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,350.htm#1716962

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:57 ]

:plus: 91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka 1.12.2012 21:00 ABA League

Split - Buducnost

typ: -3,5 pkt Buducnost

2,01

Pinnacle

Analiza

Dzis w spotkaniu jedenastej kolejki ligi adriatyckiej druzyna Splitu podejmie na wlasnym parkiecie Buducnost Podgorica. Faworytem spotkania wydaja sie byc goscie. Co ciekawe Buducnost Podgorica w tym sezonie lepiej spisuje sie na wyjazdach. Sposrod czterech rozegranych spotkan w halach rywali wygrali az trzy. Czarnogorzanie wystepuja rowniez na europejskich parkietach, w Eurocupie i trzeba przyznac ze radza sobie bardzo dobrze. Buducnost w europejskich rozgrywkach przegralo tylko z silna hiszpanska ekipa z Bilbao i to po dogrywce. Czarnogorzanie w ostatnim czasie osiagneli bardzo dobra forme. Wygrali szesc ostatnich spotkan. Ich dzisiejsi przeciwnicy graja w kratke. W ostatnim czasie co prawda potrafii wygrac z Cibona, ale ulegli rowniez Sirokom i to roznica prawie czterdziestu punktow. Kadrowo rowniez druzyna z Czarnogory wyraznie wydaje sie byc lepsza ekipa, a wiec forma, umiejetnosci, wszystko przemawia za Buducnoscią w tym spotkaniu.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123654,25.htm#1716965

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:59 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - FRANCJA: Ligue 1

Spotkanie: Valenciennes - Reims

Typ: Wynik do przerwy/wynik końcowy 1 / 1

Kurs: 2,25

Godz: 20:00

Bukmacher: Tobet

Analiza: Dziś w Ligue 1 dojdzie do spotkania szóstego zespołu w tabeli

z drużyną zajmującą piętnastą pozycję. Zdecydowanym faworytem są gospodarze,

którzy co prawda ostatnio byli w lekkim dołku i nie grzeszyli taką skutecznością

jak na początku sezonu,myślę jednak, że dla Valenciennes jest to idealna okazja,aby

wrócić na właściwe tory. Para napastników Le Tallec - Pujol wsparta prawym skutecznym

pomocnikiem Dossevim na pewno coś ustrzeli w pierwszej odsłonie meczu a jak uczy

historia tego sezonu gospodarze takiej przewagi nie pozwolą sobie wydrzeć.

Jeśli Valenciennes miało lekką zadyszkę, to co można powiedzieć o gościach? Prawdziwy

kryzys, którego raczej nie uda się przełamać na boisku rewelacji początku sezonu Ligue 1.

Reims ostatnie zwycięstwo odniosło 06.10.12r. a więc prawie dwa miesiące temu

w między czasie notując cztery porażki i dwa remisy.Uważam, że dziś

przekonujące zwycięstwo odniosą gospodarze.

http://obstawianie.com/francuska-ligue-1-vt123330.htm#1716968

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 08:59 ]

:plus: 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...