Skocz do zawartości

Typy na dzień 02.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Milwaukee Bucks - Boston Celtics

Typ: Boston Celtics (ML)

Kurs: 2,35

Godz: 02.12.2012 2:35

Bukmacher: Bwin

Analiza: Boston właśnie udowadnia, że potrafi grać bez Rondo. Celtics rozgromili w pierwszej połowie Portland 56:33. Ten mecz dla Celtów jest łatwy i przyjemny i w drugiej połowie mogą trochę odpuścić i dać odpocząć kluczowym zawodnikom, by byli świeżsi w meczu z Milwaukee. W tym samym czasie Milwaukee rozgrywa zacięte spotkanie z Minnesotą i w tej chwili przegrywają. W każdym razie pewne jest to, że Bucks nie będą sobie mogli pozwolić na ten komfort co Boston, bo będą musieli walczyć do samego końca. Na dodatek aktualna forma Milwaukee jest fatalna. Po rewelacyjnym początku sezonu Bucks mają teraz cztery porażki na pięć ostatnich spotkań, a zapowiada się kolejna przegrana z Minnesotą. Celtics w tym sezonie już raz wygrało na parkiecie Milwaukee, a wtedy Bucks byli w dużo lepszej formie niż obecnie. Stawiam w tym spotkaniu na Boston, który będzie świeższy po spacerku z Portland, jest w lepszej formie od Bucks oraz już raz w tym sezonie wygrali w Milwaukee.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,75.htm#1716787

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:04 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Orleans Hornets - Oklahoma City Thunder(-10,5) godz. 02:00

typ:2

kurs:2,20

Buk: Bet365

 

Mająca bardzo dobrą serię Oklahoma wybiera się do " Szerszeni" . Dla mnie zdecydowanym faworytem jest OCT ,wygrali 4 ostatnie spotkania w tym 3 bardzo pewnie.Pokonując Utah 106-94,z którymi dwa dni wcześniej przegrali Hornets,Houston 120-98 oraz Charlotte 114-69. Koszykarze z Nowego Orleanu nie zachwycają zaledwie 4 wygrane mecze i 10 porażek. Obie drużyny spotkały się 17 listopada również w Nowym Orleanie to spotkanie zdecydowanie wygrała Oklahoma 110-95,zresztą jak pięć ostatnich pojedynków między tymi zespołami . W tamtym spotkaniu dobrze zagrali Durant i Martin,którzy zdobyli po 27 punktów. Myślę,że będący w wysokiej formie Durant poprowadzi do kolejnej wysokiej wygranej Oklahomę. W ostatnich meczach z Houston oraz 76 ers rzucał po 37 punktów.

Patrząc na ostatnie wyniki koszykarzy Thunder handicap - 10,5 jest jak najbardziej do ugrania. Tak rozpędzoną maszynę cięzko będzie zatrzymać Hornets.

Na koniec tak dla rozluźnienia nowy kawałek Kevina Duranta

.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,75.htm#1716795

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:05 ]

:plus: 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Mecz: Milwaukee Bucks - Boston Celtics

Data: 02.12.2012 02:30

Typ: 2

Kurs: 2.35

Bukmacher: Bwin

Analiza: Bardzo ciekawy mecz zapowiada nam się dzisiejszej nocy za oceanem. Boston Celtics zagra na wyjeździe z Milwaukee Bucks, które do tej pory notuje bilans 7 wygranych i 7 porażek. Boston ma bilans 9-7. Na wyjazdach Boston 4-3, a Milwaukee Bucks u siebie 3-4. Co ciekawe obydwie drużyny zdążyły zagrać ze sobą w tym sezonie już dwukrotnie. Najpierw w Bostonie, gdzie triumfowali goście 99:88, a później Milwaukee Bucks musiało uznać wyższość rywali we własnej hali i przegrali 92:96. Ostatnio jednak Milwaukee Bucks nie gra zbyt porywczej koszykówki, a zespół nie jest do końca zgrany ze sobą. Boston już od kilku dobrych lat ma w swoim składzie świetnych graczy, którzy są kręgosłupem całego zespołu, jak chociażby Pierce, Garnett czy Rondo. W tym sezonie odszedł z zespołu Allen, jednak mimo tego uważam, że Boston zajdzie daleko w play-offach na wschodzie. Milwaukee Bucks przegrało ostatnio 95:85 z Minesotą, a jedynym zawodnikiem w składzie Bucks godnym odnotowania jest Sanders, który zanotował triple-double (10pkt, 12 zbiórek i 10 bloków!). Milwaukee Bucks zagra bez Udoha, który doznał kontuzji kostki podczas 3 kwarty meczu z Minesotą. Dla porównania Boston wygrał u siebie z Portland 96:78. 5 zawodników Bostonu zdobyło przynajmniej 10pkt, a są nimi Pierce 12pkt, Garnett 10pkt, Terry 17pkt, Lee 10pkt oraz Green 19pkt. Według mnie Boston nie powinnien mieć problemów ze zwyciężeniem.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,75.htm#1716910

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:06 ]

typ nie liczony do statystyk (powtórzony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Biathlon

Spotkanie: Pursuit 12,5 km (Oestersund/SWE) - 12:30

Typ: Alexis Boeuf (FRA) w Top 5

Kurs: 2.35

Godz. 12:30 02-12-2012

Bukmacher: Bwin

 

Bardzo się zdziwiłem ,że tak ładny kurs można złapać na to zdarzenie. Alexis może to zawodnik , który nie ma na swoim koncie ogromnych sukcesów ,ale 6 lutego 2011r. w Presque Isle odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w zawodach PŚ, wygrywając w biegu pościgowym. Właśnie do biegu pościgowego będzie startować z drugiego miejsca , traci do Kanadyjczyka 18 sekund. Za sobą ma Sumanna , który nie powinien być groźny oraz Grafa. Na dalszych pozycjach faworyci Svendsen oraz Martin Fourcade. Myślę ,że miejsce w czołowej piątce jest jak najbardziej możliwe , myślę ,że Leguelleca wyprzedzi już po pierwszym strzelaniu jeżeli będzie bezbłędnie , biegowo nie jest wcale tak źle , w biegu długim indywidualnym na 20km , mimo 3 karnych minu zajął 23 miejsce , tracąc na dystansie zaledwie 23 sekundy do Martina Fourcade , tym razem dystans jest o wiele krótszy ,bo 12,5km ,myślę ,że jeśli strzelanie będzie na poziomie i nawet popełni te 3 błędy na strzelnicy to mimo tego znajdzie się w czołowej piątce. Faktem jest ,że sporo biathlonistów jest w ścisłej grupie , która będzie walczyć o zwycięstwo i nikogo nie należy wykluczać . Oczywiście ze Svendsen i Fourcade będzie ciężko wygrać ,ale pozostali Ustyugov już traci sporo ,a mimo jest stawiany wśród faworytów, fakt 42 sekundy to nie jest jeszcze dużo ,ale z Boefem myślę ,że nie wygra. Pozostali są w zasięgu Francuza . Co ciekawe aż 20 zawodników mieści się w przedziale czasowym do minuty i tak naprawdę muszę przyznać ,że jest ścisk,ale uważam ,że jeśli będzie dobrze ze strzelaniem ,a myślę ,że tak będzie to nie powinno być problemu by Boef znalazł się nawet na podium. Dziś pokazał swój kunszt w biegu sprinterskim , pudłując raz zajął drugie miejsce. Uważam ,że jutro też potwierdzi swoją dyspozycję.

 

http://obstawianie.com/sporty-zimowe-vt292,150.htm#1717022

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:08 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 17.00

Norwich City - Sunderland

TYP: 1 DNB

KURS: 1,50

BUK: William Hill

 

Analiza:

 

W niedziele zostanie rozegrany jeden mecz w najwyższej lidze angielskiej a ten mecz rozegrają ze sobą dwa porównywalne zespoły czyli Norwich City z Sunderland. Według bukmacherów faworytem meczu będą zawodnicy gospodarzy którzy umieją sprawiać niespodzianki lecz kursy są wyrównane i cały czas się wahają. Gospodarze tego meczu w lidze są na 13 pozycji z dorobkiem 16 oczek. W tym sezonie właśnie mają taki cel aby spokojnie przetrwać i nie spaść z ligi a więc środek tabeli. Na własnym stadionie rozegrali oni sześć meczy w których to trzy mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach sześć goli i tyle samo bramek stracili. Na wyjeździe rozegrali oni osiem meczy w których to pięć meczy zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach jedynie pięć bramek i stracili aż 14 goli. Ale warto powiedzieć że na wyjazdach wywozili jeden punkt z takich meczów jak z zespołami Everton, Tottenham. A więc to nie są słabe zespoły a traciły punkty z Norwich. W ostatniej kolejce spotkali oni się na wyjeździe z zespołem Southampton i zremisowali tamten mecz 1:1. Był to sprawiedliwy wynik i po pierwszej połowie ustalony bo w drugiej goli już nie było. Natomiast goście tego meczu w tabeli ligowej są dopiero na 16 pozycji z dorobkiem 13 oczek i muszą obserwować dół tabeli bo są bardzo blisko spadku. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie sześć meczy w których to jedynie jeden mecz wygrali, trzy mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach pięć goli i stracili siedem bramek. Na wyjeździe rozegrali siedem meczy w których to jeden mecz wygrali, cztery mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem bramek i 9 stracili. A więc jak widać w tym sezonie kiepsko się spisują i jest to zespół do spadku. W ostatniej kolejce zremisowali oni bezbramkowo na własnym stadionie z zespołem QPR najgorszą drużyną w lidze. Moim zdaniem ten mecz zakończy się łupem gospodarzy bo jak oni na własnym stadionie wygrywają z Manchesterm United, Tottenham, Stoke, Arsenal to z Sunderlandem sobie też poradzą warto postawić ja stawiam wynik 1:0 :)

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,350.htm#1717040

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:07 ]

:plus: 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : koszykowka, nba

Spotkanie : Cleveland - Portland 01:30

Typ : Portland - 6

Kurs : 3.30

Buk : Bet365

 

analiza : Konsekwentnie gram na Portland. Dzisiaj wydaje mi sie, ze maja trudniejszego rywala niz takie asiory jak Detroit czy Washington ale to jest nba i wszystko sie moze zdarzyc, hehe brzmi odkrywczo. Przejdzmy do konkretow, nie mam pojecia co dzieje sie z druzyna Terrego Stottsa, graja po prostu fatalnie a druzyny nie ma wcale takiej slabej. Byc moze cos jest z Plecami Lamarcusa Aldridga na ktore notorycznie narzeka i gra poprostu z potrzeby ? Nie mam pojecia, takich infromacji nie posiadam ale naprawde nie wyglada to najlepiej. Lillard, Wess oraz Batum rowniez przystopowali i nie graja jak wyrozniajacy sie zawodnicy ligi tylko po prostu zwykli rollers, cos nie do przyjecia [ wiem Lillardowi mozna jeszcze odpuscic, jest rookie ma jeszcze czas na nabranie doswiadczenia ale Matthews i Batum nie moga miec takich skokow formy]. Qarena to nie najlepsze miejsce na przelamania tej serii gdzie Cavs po prostu gra swietnie, ale mimo wszystko probuje. Co ciekawe Cleveland od czasu kontuzji Irvinga,,, gra po prostu lepiej, czym to jest spowodowane? Moze wieksza szansa dla drugoroczniaka Pargo, ktory notuje kapitalne wejscie do pierwszej piatki. Swietna forma Varejao tez zasluguje na oddzielne zdanie, poniewaz brazylijczyk gra kapitalny sezon, swietnie zbierajac oraz trafiajac jumperki czego przez tyle lat w nba po prostu nie mial. Obawiam sie, ze Portland znowu moze miec ogromne prolblemy na descie, ale kurcze ile mozna przegrywac, to nie jest Washington i to nie jest ta slaba kadra by notowac tak fatalna serie. Licze wreszcie na dobra skutecznosc Trailblazers i walka na deskach bo z Varejao i Thompsonem bedzie niezwykle trudno.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,75.htm#1717044

__________________

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:09 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy 1

Spotkanie: Hoffenheim-Bremen

Typ: Over 3.5 bramki

Kurs:2.65

Godz:15:30

Bukmacher: Expekt

Analiza:

Z jednym z rozgrywanych jutro spotkan spotkaja się 2 bardzo mocno grajace ofensywnie drużyny a zarazem tracą bardzo dużo bramek . Przewidzieć jutrzejego wyniku meczu nie mogę ale wiem że padnie tam sporo bramek . Drużyna Hoffenheim u siebie gra mocno ofensywnie strzela dużą ilość bramek a zarazem tyle samo bądź wiecej traci czasem wychodzi im to na + a czasem grabią swoje szanse na wywalczenie choćby pkt na własnym stadionie . Drużyna Werderu nie radzi sobie na wyjazdach traci tam sporo bramek i tu otwiera się szansa dla gospodarzy aby ukąsić parę razy drużyne przyjezdnych ale nie sadze aby goscie patrzyli się jak Ci zdobywają bramki i ruszą do ataku BTS w tym spotkaniu to też ciekawe rozwiązanie natomiast tutaj atakuje over 3.5 bramki po zadawalającym kursie 2.65 . Na ostatnie 7 meczy na boisku Hoffenheim ten over padał aż 5 razy !! Jutro ta szansa też ma prawo się powtórzyć gdyż tak jak wspominałem obie drużyny pewniej grają na przodzie niż z tyłu . Pozdrawiam

// Link do analizy w dziale BundesLigi będę mogła wkleić dopiero za 2 dni . Pozdrawiam

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:09 ]

:plus: 165

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Australia – A-League

Spotkanie: Sydney – Melbourne Heart

Typ: BTS

Kurs: 1.61

Godz. 07.00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Mieliśmy w tej kolejce mecz na szczycie z górnej pułki mamy i z dolnej. Najsłabsza jak dotychczas ekipa ligi podejmują przedostatnia ekipą. Obie drużyny grają dość ofensywną piłkę i straszny „piach” w obronnie. Gospodarze Sydney zgromadzili jak do tej pory 6 oczek, w bramkach prezentuje się to rewelacyjnie 12 strzelonych przy aż 22 straconych!. W 4 meczach u siebie jak do tej pory strzelali i tracili przynajmniej po bramce. Ostatnio zagrali bardzo dobre spotkanie u siebie z ówczesnym liderem niestety przegrane 2:1 po błędach w obronnie. Goście mają dwa oczka więcej, bramki 11:12, na wyjazdach 3:6. Widziałem ich ostatnie spotkanie z Newcastle i gra defensywna to bardzo duży problem tej ekipy do przerwy prowadzili 2:0 dali sobie strzelić dwie bramki by za chwilę znowu wyjść na prowadzenie i znowu stracić bramkę. Kolejna sprawa obie ekipy nie urządza w tym spotkaniu za bardzo remis gdyż nie zmieni ich to pozycji w tabeli, natomiast zwycięstwo gospodarzy pozwoli opuścić im ostatnią pozycję, natomiast w przypadku gości trzy oczka pozwolą im wskoczyć nawet na 5 pozycję. Dwie ekipy których na pewno większym atutem jest atak niż obronna i taką taktykę powinniśmy w tym spotkaniu zobaczyć co zaowocuje mam nadzieję bramkami z obu stron.

http://obstawianie.com/australia-a-league-i-ligi-nizsze-vt119690.htm#1717055

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:10 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 2.12.12 (14:30)

Dyscyplina: Pilka nozna

Spotkanie: Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin

Typ: Zaglebie (DNB)

Kurs: 2,35

Bukmacher: Bwin

 

Proponuje taki typ bo uwazam ze warto. Lechia jest wysoko w tabeli i ogolnie w tym sezonie gra bardzo dobrze ale jest maly haczyk, a mianowicie to jak graja u siebie. Bo graja slabo, w 6 meczach 2 wygrane i 4 porazki. Swoje 6 miejsce w tabeli zawdzieczaja bardzo dobrej grze na wyjazdach , na 7 meczow bilans 5-1-1 i pod tym wzgledem tylko Lech Poznan jest lepszy w calej Ekstraklasie od Lechii. Zaglebie mialo slaby poczatek sezonu ale teraz sie rozkrecaja. Ostatnie 5 meczow i 4 wygrane, z tego 3 wyjazdowe i to z trudnymi rywalami bo Miedzowi wygrali ze Slaskiem we Wroclawiu 2:0, Z Gornikiem w Zabrzu 2:0 i z Polonia w Warszawie 1:0 czyli wszyscy przeciwnicy z czolowki. Dlatego moim zdaniem warto na nich stawiac na wyjezdzie z Lechia. Moze na czyste zwyciestwo to troche ryzyko ale draw no bet albo gra z podporka na pewno sie oplacaja. Lechia u siebie gra slabo, Zaglebie na wyjazdach bardzo dobrze i uwazam ze w Gdansku tez nie przegraja. Remis minimum wywioza a jak dopisze szczescie to beda moze nawet 3 punkty. Ostatnim razem jak pojechali w zeszlym sezonie do Gdanska to wygrali 1:0. Teraz moze byc podobny wynik.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,150.htm#1717072

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:11 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej na lodzie/ Polska

02.12.2012 18:00

Unia Oświęcim-Cracovia Kraków

typ: 2

kurs: 2,20

bukmacher: Unibet

 

Na oświęcimskiej tafli dojdzie do starcia między miejscową Unią a Cracovią Kraków. Derby Małopolski zawsze mają swój smaczek i nie inaczej powinno być dzisiaj. Po fatalnym początku sezonu mało kto spodziewał się chyba, że Unia będzie faworytem tego spotkania. Poprawili się w defensywie, zmiana bramkarza na Flirkta okazała się być również strzałem w 10. W ofensywie szalejący Chomko. To wszystko pomogło uwierzyć popularnym paluszkom we własne siły i możliwości. Na drugim biegunie Cracovia, aktualny wicemistrz kraju. Coś jednak popsuło się w maszynie spod Wawela. Aktualnie notują kiepską serię 3 porażek. O ile przegrana z Sanokiem 2:3 nie jest jakąś wielką tragedią o tyle porażka z Sosnowcem była zaskakująca. Dzisiejszy pojedynek jest o tyle ważny, że w przypadku wygranej Unii, ta zbliży się do Cracovii na bardzo niebezpieczną odległość 1pkt. Dlatego dla krakusów, jest to bardzo istotny mecz. Wygrana pozwoli poprawić morale, które aktualnie nie są najwyższe a także da chwilowy oddech w walce o play off. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić Cracovii przegrywającej 4 spotkanie z rzędu. Myślę, że taki strateg jak Rudolf Rochacek wymyśli odpowiednie warianty taktyczne, które pozwolą Cracovii podnieść się z kolan, a bracia Laszkiewiczowie poprowadzą zespół do zwycięstwa.

 

http://obstawianie.com/liga-polska-2012-2013-vt123405.htm#1717084

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:11 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - SZWAJCARIA: Super League

Spotkanie: Grasshopper Club Zürich - FC Zürich

Typ: 1

Kurs: 2,30

Godz: 16:00

Bukmacher: Tobet

Analiza: W 18 serii spotkań szwajcarskiej Super League lider tabeli w derbach

spotka się z ósmym FC Zürich. Trochę dziwi mnie tak wysoki kurs na gospodarzy,

bo już sam fakt miejsc w tabeli mówi kto w dzisiejszym meczu jest faworytem, a do

tego należy dodać, że Grasshopper gra u siebie. Co prawda ostatnio gospodarze mają

pewne kłopoty, lecz na własnym boisku przeważnie nie zawodzą. Na 15 ostatnich

spotkań odnieśli 10 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki nie przegrywając przy tym ani

razu u siebie w lidze. Gościom wiedzie się o wiele gorzej i zakotwiczyli nad

strefą spadkową. W ostatnich swoich 15 meczach odnieśli tylko 5 zwycięstw z czego

3 w lidze a dwa w pucharach. Trzeba też dodać, że w ostatnim meczu pomiędzy tymi

drużynami rozegranym pod koniec września lepsi okazali się gracze Grasshoppers i

to na wyjeździe. Owszem derby rządzą się swoimi prawami, ale myślę, że gospodarze

są faworytem meczu i podołają tej roli spokojnie wygrywając.

http://obstawianie.com/szwajcaria-vt119691.htm#1717097

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:12 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁOCHY: Serie A Lazio - Parma

02.12.2012 15:00

Typ 1

kurs 1.9

buk.Pinnacle

 

Analiza:Faworytem tego meczu jest Lazio.Gospodarze w ostatnim meczu pokazali piękna grę z pokonując 3-0 Udinese.Ofensywa Lazio już na samym początku przejęła dominację nad Udinese i wręcz rozniosła obronę przeciwnika, to że po pierwszych 30 minutach piłkarze ze stolicy prowadzili 2-0 nie było przypadkiem.Lazio w tym sezonie spisuje się ponad oczekiwania i obecnie zajmuje piątą pozycję z dwoma punktami straty do Interu i Fiorentiny.Lazio jeszcze lepiej spisuje się na własnym terenie więc atut własnego boiska w tym meczu może być także istotny.Parma natomiast na wyjeździe spisuje się bardzo słabo, w siedmiu meczach zdobyła tylko 5 punktów.Parma w ostatnim meczu także miło zaskoczyła swoich fanów zwycięstwem 1-0 nad Interem Mediolan jednak wynik ten nie był efektem świetnej gry Parmy tylko dużej ilości szczęścia,obie ekipy zaczęły niemrawo i przez cały mecz dominował Inter, strzałów na bramkę Interu było naprawdę kilka i to z dużej odległości.Parma w tym meczu nie będzie mgła skorzystać z kontuzjowanego Maceachen, Galloppa.W poprzednim meczu między tymi zespołami zwycięsko wyszła drużyna Parmy, ale trzeba zwrócić uwagę na to że Parma grała wtedy na własnym stadionie i była w szczytowej formie, Lazio w tym czasie przechodziło chwilowe załamanie formy przegrywając kilka meczów z rzędu.Tym razem forma gospodarzy jest nie do podważenia, drużyna jest bardzo uniwersalna w każdym meczu prezentuje inny styl gry odpowiedni do przeciwnika, w meczu z Juventusem wszyscy tą drużynę krytykowali za tak zwany antyfutbol,a w meczu z Udinese zaprezentował finezyjny atak obfitujący w wiele soczystych strzałów i podbramkowych okazji. Uważam że jakikolwiek inny rezultat jak wygrana Lazio będzie dużą niespodzianką.

 

Przewidywane składy:

 

Lazio: Marchetti – Konko, Biava, Cani, Radu, Candreva, Gonzalez, Ledesma, Hernanes, Mauri, Klose

 

Parma: Miranete – Zaccardo, Paletta, Lucarelli, Rosi, Marchionni, Valdes, Acquah, Gobbi, Biabiany, Amauri

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,50.htm#1717106

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:13 ]

:plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Biathlon PŚ w Ostersund kobiet

02.12.2012 14:30

Spotkanie: Kto wygra bieg pościgowy?

typ: Tora Berger

kurs: 2.00

buk: bet-at-home

 

Dzisiaj w szwedzkim Ostersund biegi pościgowe mężczyzn i kobiet. Pani ruszą na trasę o godzinie 14:30 i dla mnie zdecydowaną faworytką jest Tora Berger, a obok takiego kursu nie można przejść obojętnie.

Po zakończeniu kariery przez Magdalenę Neuner, wiele mówiło się, że to właśnie Norweżka będzie dzielić i rządzić na trasach biathlonowego Pucharu Świata. Widać na razie, że jest to całkiem możliwe, gdyż Tora jest na razie po za zasięgiem. Wygrał bieg indywidualny, wczoraj zwyciężyła w sprincie i myślę, że dzisiaj powinna ustrzelić hat-tricka. We wczorajszym sprincie Berger zaliczyła jedno pudło i upadek na ostatniej rundzie, a mimo to bardzo pewnie wygrała. Nad drugą zawodniczką, którą była niespodziewanie Ukrainka Olena Pidruszna(1 pudło), ma przewagę 16.9 sekundy. Dalej są dwie Rosjanki Wiłuhina i Zajcewa, które również miały po jednym niecelnym strzale, a straciły odpowiednio 19.4 oraz 23.9 sekundy. Następna była Niemka Henkel, która mimo, że strzelała bezbłędnie straciła ponad 26 sekundy. Wydaje się, że groźna powinna być jedynie Domracheva, która traci prawie 38 sekund. Białorusinka musiała by jednak strzelać bardzo dobrze, a jakoś w to nie chcę mi się wierzyć, zważywszy na to, że dzisiaj każda z pań musi oddać 20 strzałów. Tora Berger, to zawodniczka bardzo pewna na strzelnicy i świetnie biegająca, a jeśli zaprezentuje taką formę jak dotychczas to o powodzenie tego typu jestem spokojny.

 

http://obstawianie.com/sporty-zimowe-vt292,150.htm#1717122

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:14 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - SŁOWACJA: Extraliga, godz. 18.00

Spotkanie: SHK 37 Piestany - HK Nitra

Typ: under 4,5

Kurs: 2.3

Bukmacher: Expekt

Analiza: Zakład na under 4,5 gola bardzo odważny jak na ligęsłowacką, ale akurat w meczu tych ekip bardzo prawdopodobny. Beniaminek SHK 37 Piestany radzi sobie znakomicie w najwyższej klasie rozgrywkowej na Słowacji. W tej chwili pozycja nr 3 i kilka naprawdę dobrych meczów na koncie. Co prawda ostatnio 2 porażki z Banská Bystrica 0:1 i Trencinem 1:2 okraszona męczarniami (2:1) z młodzieżową reprezentacją Słowacji. U siebie grajągorzej niżna wyjazdach, ale na 13 meczów stracili tylko 28 goli. Ważne jest także to, że gospodarze posiadają najelpszą defensywę w lidze, tylko 61 goli straconych. Tutaj brawa należą się dla Tomka Tomáša, który broni 94.3% strzałów ze współczynnikiem 1.85GAA. Jeśli chodzi o gości to jest to 2 ekipa w tabeli. Zespół ten ostatnio gra świetnie, 7 wygranych na 8 gier, porażka tylko w Skalicy 5:6, ale tam zawsze gra sięw otwarte karty. Nitra ograła m.in. Zvolen 2:1 na wyjeździe. W bramce Laco (2,67GAA), także ostatnio zawodnik zbierający świetne noty. W meczach między tymi zespołami było 1:0 i 3:2 dla Piestan. Patrząc na granicę 4,5 gola można zauważyć, że w ostatnich 15 grach Nitra miała 10 meczów z underem dla tej granicy, a gospodarze aż 13. Według mnie mecz na under bramkowy 4,5 a już 5,5 także po niezłym kursie musowo.

 

http://obstawianie.com/liga-slowacka-2012-2013-vt123499.htm#1717125

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:15 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02.12.2012 14:00 Piłka Nożna Francja Ligue 1

Stade Brest - Olympique Marsylia

typ Wyścig do 2 bramek - żadna drużyna nie zdobędzie 2 bramek

kurs 1,85

William Hill

 

Dzisiaj odbędzie się dokończenie 15 kolejki Ligue 1 i taki ciekawy typ znalazłem, czy któraś z drużyn strzeli dwie bramki. Uważam że szanse są bardzo nikłe gdyż zmierzą się ekipy, mocno osłabione w ofensywie. Gospodarzem spotkania jest zespół Stade Brest, który na swoim terenie w tym sezonie jeszcze nie przegrał notując 5 zwycięstw i 1 remis między innymi wygrywając z Valenciennes (2-1) i remisując z Bordeaux (1-1). Dziś jednak zespół Landry Chauvina będzie musiał sobie radzić bez Alexandra Alphonsa, Adama Ba, który właśnie nabawił się kontuzji w meczu z Valenciennes, Richarda Soumaha i Ousmana Coulibalego (rezerwowy obrońca w tym sezonie jeszcze nie zagrał pełnych 90 minut). Pierwsza trójka to zawodnicy ofensywni. No i perełka moja Ben Basat (teoretycznie powinien być zawieszony w praktyce całkiem, możliwe że jednak zagra informacji nie znalazłem) , który jest najlepszym snajperem gospodarzy (13/5) Marsylia natomiast od dłuższego czasu ma duże problemy w ataku nadal nie zagra Pierre Gignaca (9/5) do tego zawieszony jest obrońca Fanni Rod (13/1) oraz młody Senah Mango. Brest na pewno będzie murowało bramkę co sprawi, że podopieczni Elie Baupa będą musieli się nieźle natrudzić aby coś strzelić a przy okazji uważać na kontry co w rozsypanej defensywie sprawi, że mecz ten może toczyć się w większości w środkowej części boiska. Punkt Marsylczykom daje awans na pozycje wicelidera po 15 kolejkach. Brest też będzie zadowolony z podziału punktu, tym bardziej, że u siebie nie tracą wielu bramek ostatnim zespołem, który wpakował podopiecznym Landry Chauvina 2 bądź więcej bramek na ich terenie był zespół Nicei, który wygrał 4-2 było to spotkanie 29 września w pucharze ligi.

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-1-vt123330.htm#1717124

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:15 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,USA: AHL

Spotkanie: Manchester Monarchs - Portland Pirates

Typ: 1

Kurs: 2.15

Buk: Bwin

02.12.2012 21:00

 

Analiza:

Bardzo ciekawie się zapowiadające sie spotkanie na zapleczu najlepszej ligi hokejowej świata.Wielu gracze występuje właśnie w zespołach akademickich aby nie stracić formy w razie czego jakby NHL jednak ruszył w tym sezonie.Na dziś wybrałem spotkanie zespołów które zajmują odpowiednio miejsca piąte i dziesiąte. Szczerze mówiąc obie ekipy grają w kratkę.Gospodarze na ostatnie pięć spotkań zaledwie dwa zwycięstwa.Goście lepiej bo tylko dwie porażki.W ich spotkaniu sprzed tygodniem padł remis.Jak dziś będzie?Myślę że już bez żadnych doliczonych czasów gry a jedna z drużyn wygra bez extra time.Myślę że to bedą Monarchs ktorzy od samego początku będą chcieli pokazać że to oni są lepsi i zrewanżować się za ostatnią porażkę na ich hali.dziś już nie będzie taryfy ulgowej i zmotywowani po ostatniej wygranej dziś pewnie wygrają.Goście zanotowali porażkę na wyjeżdzie i to wysoką z bruins. Dziś może będą walczyć ale i tak myślę że to gospodarze wyjdą zwycięsko z tej potyczki.Wielka ochota rewanżu zrobi swoje i pewnie wygrają to spotkanie.

 

 

http://obstawianie.com/usa-ahl-vt123699.htm#1717127

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:18 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A

Data i godzina: 02.12.2012, 15:00

Spotkanie: Inter - Palermo

Typ: 1 ( handicap 0:1)

Kurs: 2,05

Bukmacher: Sportingbet

 

 

Po piątkowym zwycięstwie Milanu z Catanią oraz wczorajszym Juventusu w derbach Turynu, Inter nie ma innego wyjścia jak tylko wygrać to spotkanie. Gospodarze w 3 ostatnich meczach zdobyli tylko 1 punkt, co nieco dziwi, gdyż słabsza forma przyszła po meczu w Turynie w którym Inter nie dał najmniejszych szans Juventusowi i zwyciężył 3-1. Postawa w ostatnich meczach dziwi tym bardziej, gdyż 3 ostatnie spotkania Nazzuri rozegrali z ligowymi średniakami, tj. Parmą, Cagliari i Atalantą. Dziś przeciwnik znacznie mniej wymagający a więc idealny do przełamania niemocy. Inter przed własną publicznością w tym sezonie nie spisuje się najlepiej, gdyż bilans 3-1-2 daje podopiecznym Stramaccioniego dopiero 11 miejsce w tej klasyfikacji. Zupełnie inaczej wygląda gra Interu na wyjazdach, który w Serie A nie ma sobie równych. Na 8 meczy Inter bowiem wygrał 6. Czas więc poprawić statystyki przed własną publicznością. Kibice Interu przyzwyczaili się już w tym sezonie do absencji w drużynie z Mediolanu. Dziś nie zagrają na pewno kontuzjowani: Cristian Chivu, Dejan Stanković, Joel Obi i Gabi Mudingay oraz zawieszony Antonio Cassano. Palermo po ostatniej wygranej w derbowym pojedynku z Catanią awansowało na 15 miejsce w tabeli, ale do Interu traci aż 14 punktów. Palermo jednak na wyjazdach spisuje się fatalnie. W 7 meczach goście zdobyli tylko 2 punkty przy a ich bilans bramkowy wygląda jeszcze gorzej gdyż strzelili tylko 2 bramki a stracili13. W dodatku w dzisiejszym meczu nie zagra ich najlepszy strzelec, czyli Fabrizio Miccoli, który jest zawieszony. Poza Miccolim w ekipie z Sycylii nie zagrają dziś: Massimo Donati, Nicolas Bertoli, Andre Mantovani, Steve Von Berg i Abel Henrandez. Tak więc nie dość, że goście nienjalepeij radza sobie na wyjazdach w tym sezonie to jeszcze są znacząco osłabieni. Inter powinien to wykorzystać i zdecydowanie wygrać ten mecz. Stawiam na co najmniej dwubramkowe zwycięstwo Interu.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,50.htm#1717132

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:16 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Argentyna

02.12.2012 / 21:00

Valez Sarsfield vs Union

Typ - Union strzeli gola

Kurs - 2.20

Bet365

 

Wybralem taki mecz poniewaz wierze ze goscie strzela dzisiaj bramke.

Teoretycznie patrzac na miejsce w tabeli oraz forme typ wydaje sie byc nie zbyt inteligentny...

Union nie wygral zadnego z ostatnich 13 meczy,przegrywajac az 7 z nich,teraz graja z liderem tabeli Valez Sarsfield,ktory w ostatnich 5 meczach przegral tylko z Boca Juniors.

Valez to lider i ma 35 pkt na koncie,Union zajmuje pierwsze miejsce ale od konca z dorobkiem jedynie 6 punktow.

Moze wyda sie to glupie ale czesto tak jest ze gdy gra znacznie lepsza druzyna z ta gorsza to czesto rozne rzeczy sie dzieja,czesto zaskakujace.

Union nie strzelil gola od 4 wyjazdowych spotkan,dlatego wierze ze dzis sie przelamia.

W ostatnim meczu zremisowali 2:2 z Newell s Old Boys,ktory plasuje sie na wysokim 5 miejscu wiec moze forma zespolu Union sie poprawi.

Nie ukrywam tez ze do zagrania tego typu skusil mnie kurs.

Nadzieje daje tez historia bezposrednich pojedynkow,Valez zwlaszcza grajac u siebie ma problemy z druzyna gosci,co ciekawe w ostatnich 5 meczach gdy Valez podejmowal Union,zawsze tracil przynajmniej jednego gola.

 

http://obstawianie.com/argentyna-vt118237,25.htm#1717135

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:16 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia

Spotkanie:Lokeren-Genk

02.12.2012 godz. 14:30

Typ: Genk

Kurs: 3,00

Buk: Bet365

Analiza:

 

 

To bedzie spotkanie trzeciej aktualnie w tabeli druzyny Lokeren z piata Genk. Bez watpienia bedzie to interesujacy mecz, ale na wstepnie musimy pamietac ze Lokeren gralo 120 minuts plus rzuty karne w ostatnim meczu pucharowym w srode z Gnet. Po regulaminowym czasie bylo 0-0 i zadecydowaly dopiero karne gdzie podopieczni trenera Maesa przegrali 4-2. Dzis zaczna to spotkanie w nastepujacym skladzie, w ataku zagra Tunezyjczyk Hamdi Harbaoui, ktory ma na koncie 4 gole w tym sezonie, w poprzednim strzelil 12 goli w 33 meczach, obok niego w napadzie zagra Ayanda Patosi z RPA, ale jest typowy ofensywny pomocnik, wiec zagra nieco cofniety. Maes zagra dzis wiec tylko z jednym napastnikiem i to dla mnie dobra wiadomosc, kolejna jest taka ze Genk zagra dzis az z trzema napastnikami od pcozatku, to jest Vossen, Buffel and Joseph-Monrose. Ale po kolei, Jelle Vossen to prawdziwy odkrycie tego sezonu, ma na koncie juz 9 goli w 15 meczach i to bez watpienia jego najlepszy sezon od pocatku kariery, w ostatnim strzelil az 20 bramek, dwa lata temu rowniez, ale tylko w tym ma na koncie juz 9 goli po 15 kolejkach. Nastepnie Thomas Buffel z dwoma golami na koncie, bardzo doswiadczony zawodnik, woli dograc pilke niz sam strzelac, cos na ksztalt Fernando Torresa z Chelsea. Ostatnim napastnikiem dzis w Genk bedzie Steven Joseph-Monrose, talent z Francji, trzy trafienia w tym sezonie, jest bardzo szybki i ma swietna technike wykonywania rzutow wolnych. Dzis zagram czysty typ na Genk.

 

http://obstawianie.com/belgijska-1-liga-vt119672,25.htm#1717138

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:17 ]

:plus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Hokej na lodzie - Słowacja - ST Extraliga

Spotkanie. SHK 37 Piestany - HK Nitra

Typ.under 5,5 gola

Kurs.1,70

Bukmacher.Tobet

Data.02.12.2012 g.18.00

 

Analiza.

 

Dzisiaj swoje mecze rozgrywa lidza Slowacka w hokeja na lodzie a ja wybralem typ na ponizej 5,5 gola w meczu pomiedzy zespolami SHK 37 Piestany - HK Nitra.Za tym typem przemawia fakt,ze jest to pojedynek na szczycie bowiem spotykaja sie tutaj odpowiednio-gospodarz SHK 37 Piestany 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 49 punktow kontra 2 druzyna tabeli czyli Nitra z 55 punktami na koncie.Tak wiec pojedynek powinien byc w miare wyrownany z mala przewaga goli na korzysc z jednej ekip.Drugim koronnym argumentem jest gra gospodarzy na wlasnym lodowisku...Na 13 meczy u siebie stracili tylko 28 goli co daje im miano najlepszej defensywy na wlasnym lodowisku jak i w calej lidze gdzie stracili na 28 meczy 61 goli.Ostatnie mecze pomiedzy tymi ekipami takze zakonczyly sie underowo

 

04/11/12 EXTR Nitra - 37 Piestany 0:1

09/10/12 EXTR 37 Piestany - Nitra 3:2

 

Mysle,ze dzisiaj wynik takze bedzie ponizej 5,5 gola,bowiem ekipa gospodarzy to bardzo dobra obrona ktora najpierw skupia sie aby nie stracic bramki,a dopiero potem biora sie za atak.Dodam jeszcze ,ze ekipa SHK 37 Piestany na 28 meczy zaliczyla 22 undery ponizej 5,5 gola.Mysle ,ze po takim kursie warto dzisiaj sprobowac zagrac taki typ.Polecam.

 

http://obstawianie.com/liga-slowacka-2012-2013-vt123499.htm#1717149

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:18 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Champions League panowie

spotkanie: Bjerringbro-Silkeborg - KS Vive Kielce

typ: Vive wygra różnicą 4-6 bramek

kurs: 3,60

bukmacher: Bet365

godz: 17:00

analiza:

przed nami niedzielne mecze 7. kolejki tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Na dzisiaj wybrałem ostatni mecz tej kolejki w grupie C, jest to spotkanie pomiędzy Bjerringbro-Silkeborg i KS Vive Kielce. Faworytem tego spotkania, są bez wątpienia goście, którzy w tym sezonie nie zaznali goryczy porażki w LM, mało tego wszystkie mecze wygrali wyraźnie i bez większej napinki. W polskiej Superlidze zajmują 2. miejsce tuż za płocka Wisłą, z która niespodziewanie przegrali, jednak prawdopodobnie był to wypadek przy pracy, bowiem pozostałe mecze Vive wygrało demolując przeciwników. Co do Silkeborga to w tym sezonie w LM spisują się rewelacyjnie jak na swoje możliwości, wygrali 3 mecze (2x z Petersburgiem i raz z Chambery u siebie), ponieśli tez 3 porażki (Metalurg, Gorenje i Vive). W lidze duńskiej zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 23 punktów w 13 meczach, na który złożyło się 11 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka. Ich bilans bramkowy wynosi 367:307. Powyższe czynniki wpływają na to, ze mój typ jest taki, a nie inny.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,175.htm#1717161

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:19 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

2-12-2012 18-00

Turcja, Super liga

Kayserispor - Fenerbahce

typ: Fenerbahce

kurs: 2,19

Pinnacle

 

Analiza:

W czternastej kolejce Fenerbahce wyjezdza na mecz z Kayserisporem. W tym meczu będą faworytem. Wkońcu to zespół ktory marzy o odzyskaniu straconego w poprzednim sezonie mistrzowskiego tytułu kosztem odwiecznego rywala - Galatasaray. Po trzynastu kolejkach żółto-czarni byli viceliderem tabeli. Na szczescie dla nich lider Galatasaray zremisował swoj mecz i przy ewentulnym dzisiejszym zwyciestwie oba zespoły zrównaja sie punktami. Wygrana Fenerbahce powinna być dość łatwa. Gospodarze w tym sezonie nie zachwycaja i plasuja sie tuz nad strefa spadkowa. Dorobek czternastu punktów na kolana nie powalaja i nie pozwala na spokajne rozgrywanie kolejnych meczy. Przewaga bowiem nad strefa spadkowa jest niewielka. Fenerbahce jedzie tam z nastawiniem ze komplet punktow jest ich obowiazkiem. Wydaje mi sie ze to jeden z pewniejszych spotkan na dzisiejszy wieczor. Forma gości jasno wskazuje, ze sa w gazie. Z ostatnich siedmiu oficjalnych meczy tylko raz nie zdobyli kompletu punktów - w lidze zremisowali na wyjezdzie z Eskisehirsporem, czyli zespołem z czołowki ligi. W miedzyczasie odprawili takie zespoły jak solidne Orduspor czy Genclerbirligi, a w Lidze Europy wywiezli komplet punktów z Marsylii. Gospodarze z kolei ostatnio co prawda wygrali dwa ligowe mecze, ale byly to pojedynki z ligowymi słabeuszami - Elazigspor i Kardemir, a w ostatniej kolejce nie dal im szans Sivaspoor Kamila Grosickiego (gol Polaka) 4-2, a oba gole strzelili w ostatnim kwadrancie, gdy wynik juz brzmiał 0-4. Myślę, że Fenerbahce powinno również łatwo rozprawić sie z nimi, tym bardziej ze jada na mecz w najsilniejszym składzie. Do tego w ciągu tygodnia grajac mecz w ramach Ligi Europy wystapić beda mogli zawodnicy rezerwowi, bo Fenerbahce juz zapewniło sobie pierwsze miejsce w grupie. W ostatnich konfrontacjach w wiekszosci meczy górą byli oczywiście piłkarze ze Stambułu. Uważam, ze dzisiejszego wieczoru bedzie podobnie.

 

http://obstawianie.com/turcja-vt119684,50.htm#1717183

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:19 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332.htm#1717191

 

Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division

Data i godzina: 02.12.2012, 21:00

Spotkanie: Mallorca-Zaragoza

Typ: Mallorca- dnb remis zwrot zakładu

Kurs: 1,5

Bukmacher: Bet365

 

Typ na przełamanie gospodarzy w przypadku remisu zwrot stawki.Obie drużyny nie sa w najwyższej formie, bardzo ważne spotkanie dla dolnych rejonów tabeli.Mallorca na 16 miejscu w tabeli z kiepski bilansem-3-3-7 u siebie na 6 spotkań bez remisu 3 zwycięstwa 3 porażki.Po dobrym początku sezonu przyszła fatalna seria 7 porażek w tym 6 z rzędu i tylko jednego remisu. Goście na 13 miejscu w tabeli graja bez kompromisowo 5 zwycięstw i 8 porażek, na wyjazdach 2-0-4.Rożnica punktowa nie wielka w przypadku zwycięstwa gospodarze przeskakują Real Zaragoza.Obie drużyna graja bardzo słabo w ataku, maja problemy ze zdobywaniem bramek popełniają sporo błędów w obronie straciły po 22 bramki strzelając odpowiednio 13 i 15 goli a wiec nie wiele.Gospodarze ostatnie zwycięstwo 23 września z Valecia, szansa na przełamanie wiec jest duża.Mobilizacja w drużynie spora, każdy chce przełamać fatalna passę i zapowiadają gre o 3 pkt.Potencjał obu drużyn zbliżony trudno tutaj mówić o faworycie. Ja bardziej liczę na przełamanie fatalnej serii przez gospodarzy plus atut własnego boiska, gdzie Mallorca podtrawi stworzyć w miarę wyrównane widowisko np. Barca przegrywając 2-4.Goście ma serie 2 porażek, graja w kratkę raz zwycięstwo to remis jakieś porażki.Brakuje stabilizacji formy jakiej pewności w grze.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:19 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka ręczna, Champions League panowie

Montpellier - Flensburg-H.

typ: under 61,5

kurs:1,75

bukmacher: Expekt

godz: 19:00

 

W 7 kolejce francuzi podejma u siebie niemiecką ekipe o wiele lepsza i bardziej znana w europie. Wyragana druzyny niemieckiej da jej pewny awans do dalszej fazy ligi mistrzów. Bukacherzy wystawili próg u/o na 61,5 zdecydowanie wplyw mialo na to 74 bramki zdobyte w pierwszym meczu. Podobnie było w meczu Montpellier - Partizan w któy mw pierwszym meczu padlo sporo bramek a w rewanzowym juz znacznie mniej. Tylko raz w histori w ogole padl wynik powyzej 60 bramek w mecuz obu druzyn, spowodowane to bylo bardzo duza iloscia kar karnych i dosyc szybkiej gry ataka za atak bez gry pozycyjnej. Uwazam, ze dzis Flensburg bedzie chcial wygrac ten meczi skoncetruje sie na grze obronnej co nie pozwoli na wykrecenie overa na linie 61,5.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,175.htm#1717195

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:20 ]

:plus: 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka Izrael, Super League 19:45, 2.12.2012

Maccabi Tel Awiw - Hapoel Tel Awiw

typ: under 158,5 pts

1,83

Pinnacle

Analiza

Dzis w izraelskiej Superlidze koszykowki dojdzie do pojedynku derbowego, Maccabi Tel Awiw zmierzy sie z Hapoelem, z tego miasta. Oczywiscie bezapelacyjnym faworytem jest najbardziej utytulowana ekipa z Izraela, czyli Maccabi, ja jednak skupilbym sie raczej na innym ciekawym typie na to spotkanie, a mianowicie underze punktowym. Wiadomo gospodarze sa praktycznie pewni zwyciestwa w tym spotkaniu, na pewno zagraja dzis z polotem i finezja, beda probowac grac widowiskowo. Hapoel natomiast to druzyna zdecydowanie underowa i dobrze broniaca. Az szesc ostatnich spotkan tej druzyny konczylo sie underowo. Hapoel na pewno nie zagra z Maccabi na wymiane ciosow, gdyz wtedy juz na pewno przekresli swoje szanse chocby na nawiazanie walki. Koszykarze Hapoelu musza postawic na konsekwentna, twarda defensywe, na pewno nie beda szarzowac tempa, bo jest im to zdecydowanie nie na reke. Jak widac, wiec under punktowy jest tutaj bardzo prawdopodobny. Ponadto dwa ostatnie spotkania pomiedzy obiema ekipami konczyly sie wlasnie w ten sposob, w dniu dzisiejszym rowniez na to licze.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123654,25.htm#1717206

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:21 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Seria A

Data i godzina: 02.12.2012, 20:45

Spotkanie: Fiorentina vs Sampdoria

Typ: Fiorentina

Kurs: 1,51

Bukmacher: Tobet

 

Analiza:

Za ok 30 min odbędzie się spotkanie na Stadio Artemio Franchi gdzie Fiorentina będzie podejmować graczy Sampdorii.

Rewelacyjnie spisują się zawodnicy gospodarzy prowadzeni przez Vincenzo Montelle i na chwilę obecną zajmują 5 lokatę ale dzisiaj kończą 15 serie spotkań.

Gospodarze wiedzą że jeśli chcą znowu wskoczyć na 3 miejsce w ligowej tabeli to nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów bo swoje spotkania wygrał

Inter i Lazio. Fiorentina na 14 spotkań zgromadziła 28 punktów ( 8 zwycięstw - 4 remisy - 2 porażki) i z bilansem 25 goli strzelonych i 12 straconych.

Gdyby układać tabele ligi włoskiej pod względem formy z ostatnich 5 spotkań to Viola była by na pierwszym miejscu:

 

Ostatnie 5 spotkań Fiorentiny:

 

Torino 2-2 Fiorentina

Fiorentina 4-1 Atalanta

AC Milan 1-3 Fiorentina

Fiorentina 4-1 Cagliari

Genoa 0-1 Fiorentina

 

U siebie Fiorentina nie przegrała jeszcze spotkania. Na 7 spotkań aż 6 wygrała i raz zremisowała.

Oto Viola grająca na własnym stadionie:

 

18.11.12 SER Fiorentina Atalanta 4 : 1

04.11.12 SER Fiorentina Cagliari 4 : 1

28.10.12 SER Fiorentina Lazio 2 : 0

07.10.12 SER Fiorentina Bologna 1 : 0

25.09.12 SER Fiorentina Juventus 0 : 0

16.09.12 SER Fiorentina Catania 2 : 0

25.08.12 SER Fiorentina Udinese 2 : 1

 

Ekipa gości Sampdoria zajmuje obecnie 12 lokate z dorobkiem 16 punktów w 14 spotkaniach. Ich bilans bramkowy to 17:19.

Gracze Sampdorii na wyjazdach spisują się średnio: 2 zwycięstwa 1 remis i 4 porażki. Warto też wspomnieć że 4 ostatanie

spotkania wyjazdowe to 4 porażki:

 

11.11.12 SER Palermo Sampdoria 2 : 0

31.10.12 SER Inter Sampdoria 3 : 2

21.10.12 SER Parma Sampdoria 2 : 1

06.10.12 SER Chievo Sampdoria 2 : 1

 

Absencje:

 

Fiorentina: Aquilani, Toni, Jovetic, Ljajic, Camporese

 

Sampdoria: Pozzi, Maxi Lopez, Costa, Eder

 

Prawdopodobne składy:

 

Fiorentina: Viviano - Roncaglia, Rodriguez, Savic, Ciadrado, Romulo, Pizarro, Borja Valero, Pasqual, El Hamdaoui, Mati Fernandez

 

Sampdoria: Romero - Mustafi, Gastaldello, Rossini, Berardi, Krsticic, Maresca, Munari, Obiang, Poli, Icardi

 

 

Osobisty Typ: 2-1

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,50.htm#1717220

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:21 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna / Argentyna

godz: 21:00

Belgrano - Tigre

typ: Belgrano (-1.5 AH)

kurs: 3.00

buk: Bet365

 

Mecz drużyny walczącej o mistrzostwo z drużyną walczącą o utrzymanie. Belgrano o dziwo do tej pory lepiej prezentują się na wyjazdach niż u siebie, ale ja liczę, że dzisiaj zagraja bardzo dobre zawody na własnym boisku. Do tej pory u siebie zdobyli 15 pkt w 8 meczach przy bilansie bramkowym 6-3. Widać, że strzelanie na własnym boisku nie szło im do tej pory. Na wyjeździe strzelili aż 14 bramek więc jednak widać, ze siła ofenywna nie jest najgorsza. Rywal z Tigre to drużyna, która nie umie grać na wyjazdach. W 7 meczach 4 pkt i aż 14 bramek straconych. Najważniejsze przy typowaniu tego zdarzenia jest fakt, że Tigre walczyć będzie w środę w finale Copa Sudamericana, a to jest bardzo prestiżowe trofeum i dzisiaj jest oczywistym, że nie będą grali pełnym składem w dzisiejszym meczu. Dzisiaj z zespole gości zobaczymy młodzież i rezerwe, bo na pierwszy dkład będa chuchać i dmuchać, aby nic im się nie stało. Nawet w pierwszym skłądzie grając goście byliby spisywani na porażkę. W porównaniu ze skłądem półniałowym, który był grany w piątek dzisiaj nie ma w składzie aż 7 piłkarzy. Reszta grała 2 dni wczesniej więc dzisiaj nie ma szans aby grali na pełnych obrotach skoro za 3 dni finałowy mecz. Trener gospodarzy zapowiada ofensywną gre i będzie chciał zadowoilić kibiców za średnią rundę w wykonaniu Belgrano na własnym stadionie. Stawiam na pewne zwyciestwo gospodarzy.

 

http://obstawianie.com/argentyna-vt118237,25.htm#1717228

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-04, 09:22 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...