Skocz do zawartości

Typy na dzień 07.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna Włochy Serie B

07.12.2012 20:45

Spotkanie:Sassuolo - Modena

Typ:1

Kurs:1,80

Bukmacher:Bet365

 

Analiza:

Dziś o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie 17 kolejki Serie b między Liderem który ma na swoim koncie 39 punktów Sassuolo a drużyną która obecnie jest na 7 pozycji w lidze i ma na koncie 25 oczek. Moim typem w tym spotkaniu jest wygrana gospodarzy którzy ostatnio grają w kratkę ponieważ w ostanich 5 spotkaniach zaliczyli 2 remisy 2 zwycięstwa i 1 porażkę. U Siebie Sassuolo jest nie pokonaną drużyną na 8 meczy zaliczyli 7 zwycięstw i 1 remis. Modena natomiast to przeciętniak w ostatnich 5 meczach fakt zagrali ładnie bo zaliczyli 3 zwycięstwa 1 porażkę oraz remis ale to mnie nie przekonuję do tego żeby zagrać na nich. W końcu grają z Liderem który u siebie nie przegrał i na wyjeździe ani razu Modena u nich ich nie pokonała natomiast często padał remis. Sassuolo ostatni mecz zremisowali z Bari 3:3, Modena natomiast spotkanie z Bari przegrała 2:0. Sassuolo moim zdaniem jest pewniakiem w tym meczu ale zaczekajmy z tym do rozstrzygnięcia spotkania.

 

 

http://obstawianie.com/serie-b-i-nizsze-ligi-wloskie-vt123384.htm#1718359

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:12 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Polska

Spotkanie: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok (07.12.12 18:00)

Typ: 2

Kurs: 3.1

Buk: Bet365

 

 

Analizuję ten mecz i nie rozumiem dlaczego kurs na Jagiellonię jest taki wysoki. Drużyna z

Białegostoku u siebie może nie błyszczy skutecznością lecz na wyjazdach gra świetnie. W tym

sezonie jeszcze nie ponieśli żadnej porażki jako gość na innym stadionie. W ostatnich meczach

Jaga dostawała solidne baty (3:0 ze Śląskiem, 0:2 z Bełchatowem) ale należy podkreślić że żadnego

z tych meczy nie przegrała! Ruch drużyna nie zorganizowana wręcz rozbita. Wciąż brakuje im

pełnego zaangażowania. Jacek Zieliński nie dał rady podnieść drużyny. Polecam :)

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,150.htm#1718380

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:13 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Miami Heat - New York Knicks

TYP (Chris Bosh (Miami Heat) Points) Under 19

Kurs: 1,85

Godz: 07.12.2012 02:05

buk Tobet

 

Miami Heat - New York Knicks (Chris Bosh (Miami Heat) Points) Under 19 1.85 Tobet

 

Długo sie zastanawiałem nad tym meczem, jak go ugryźć w głowie wiele opcji, padło na zakłady na pkt zawodników. Tym razem underek Bosha myślę ze realny.Miami gra bardzo słabo jak dla mnie zawodzą strasznie, porażka z Washington to po prostu kpina.Oglądem ich parę razy i na prawdę graja dziwnie. Maja mocniejsza ławkę ale jakoś to sie nie przekłada, graja bardzo słabo w defensywie- sporo łatwych pkt tracą.Dzisiaj będą mieli cos do udowodnienia, taki chyba prawdziwy test NY w gazie w formie. Graja bardzo fajny ofensywny basket, nie wiem co z Melo bo wczoraj w koncowce meczu jakiś uraz. W 1 meczu w medison po prostu masakra 84-104 dla NY.Wracając do mojego typku CHRIS TO 3 opcja- sila w ataku żarów średnio w sezonie 19.3. W 3 ostatnich spotkaniach; 20, 8, 18.Myślę ze dzisiaj będzie to mecz walki, jeśli Melo nie zagra może w końcu Maimi zagra na swoim poziomie i odbije to sie na wyniku.Bosh gra na niezłej skuteczności średnio w meczu oddaje ok.13 rzutów trafia 6-7 z gry, za 3 praktycznie nie rzuca. Dobry na Lini wolnych, raczej od walki zbierania- typowy siłowy podkoszowy zawodnik/ Od grania rzucania ważnych pkt ,rzutów sa inni w drużynie, myślę ze Chendler troszkę ograniczy możliwość Bosha w ataku, będzie go pod deska absorbował.

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624.htm#1718396

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:03 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – A-League

Spotkanie: Adelaide – Melbourne Victory

Typ: over 2.5

Kurs: 1.89

Godz. 9.30

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Spotkanie rozpoczynając 9 kolejkę Australijskiej A-League i chyba najciekawsze gdyż mierzy się wicelider tabeli Adelaide z trzecią ekipą Melbourne Victory. Goście są najbardziej ofensywnie i overowo grającą ekipą w lidze a to głównie za sprawą myśli szkoleniowej ich trenera. W ostatnich dwóch meczach zanotowali jednak dwa zwycięskie undery i teraz przyszła pora chyba na spotkanie overowe a na korzyść takiego rozwiązania składa się kilka czynników. Tak jak wspomniałem Melbourne bardzo overowa ekipa średnia 3.4, gospodarze nie mogą się pochwalić taką średnią ale wcale tak najgorsza to ona nie jest 2.2. Kolejna spraw Adelaide musi sobie radzić bez swojego podstawowego i doświadczonego bramkarza Galekovica i jego zastępcą pewnie znowu będzie zaledwie 17-letni Izzo. W dalszym ciągu nieobecny jest także obrońca McKain. Jest też i dobra nowina do składu wraca dwójkach niezwykle istotnych zawodników linii pomocy którzy to napędzają akcję ofensywne tej ekipy a mowa o Vidosicu który ma na koncie już 5 trafień oraz Argentyńczyku Carrusca a w ataku jest jeszcze jeden istotna postać Neumann. Goście też mogą się pochwalić dużą siłą ofensywną i kreatywnością w środku pola jest młody Rojas autor 5 trafień, Nabbout 3 trafienia nakręcający akcję ofensywne Flores. Nie ma za to ważnego obrońcy Milligana co jest dobrą informacją dla overa. Tak więc dwie ofensywnie nastawione ekipy z problemami w tyłach powinny być tu bramki.

http://obstawianie.com/australia-a-league-i-ligi-nizsze-vt119690,25.htm#1718454

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:13 ]

:plus: 89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa

Spotkanie: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Typ: powyżej 2,5

Kurs: 2,00

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza: Dzisiaj we Wrocławiu odbędzie się mecz między aktualnym jeszcze mistrzem

Polski z liderem ekstraklasy. Oby dwa zespoły ostatnio są w dobrej formie strzeleckiej.

W dziesięciu poprzednich meczach gospodarzy aż osiem zakończyło się overem 2,5 a tylko

dwa nie. W przypadku Legii ta statystyka jest jeszcze lepsza i wynosi 9 do 1.

Ponad to goście notują serię już 15 meczy ze zdobytym golem. Obie drużyny

grają ofensywną piłkę: Legia strzeliła do tej pory 32 gole i jest najlepsza

pod tym względem w lidze , a Śląsk 23 i okupuje trzecią pozycję w tej klasyfikacji.

O ile pod względem ofensywnym drużyny prezentują się dobrze o tyle w obronie posiadają wiele

luk co również zapowiada dzisiejszy over. Uważam, że over 2,5 jest dosyć bezpieczny

a stawka całkiem dobra.

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,150.htm#1718484

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:13 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna: Primera Division Hiszpania

Spotkanie - Espanyol-Sevilla

07.12.2012 godz. 21:30

Typ - Sevilla

Kurs - 2.65

Buk - Pinnacle

Analiza :

 

 

Espanyol w ostatnich meczach grał bardzo źle, nawet nie strzelił gola w trzech ostatnich spotkaniach, tylko jeden punkt w pięciu ostatnich meczach, a nie jest to niespodziankapo takich rezultatach, gdy drugi zespół z Barcelony jest na ostatnim miejscu w tabeli. Espanyol dziś również bez napastnika bardzo ważnego jest to Sergio Garcia i bez niego atak wygląda bardzo słabo. Samuele Longo jest to obecnie główny rozgrywający w Espanyolu, ale nie ma wątpliwości, że jest bez formy, tylko trzy gole w tym sezonie. Espanyol będzie miał wiele problemów, dzisiaj w meczu z Sevilla, Alvaro Negredo z powrotem do linii ataku Sevilla dzis wraca i dla mnie kurs na gości smacznie wygląda teraz. Sevilla bez Gary Medel tylko i Luny w obronie, ale nadal mają bardzo silną tę linię z Navarro, Spahić, Coke i dla mnie Longo będzie miał wiele problemów w strzeleniu czegokolwiek bowiem w atakach bedzie osamotniony. Sevilla zagra w drugiej linni z Reyesem i Baba za Negredo i dla mnie to swietne posuniecie trenera, obaj graja bardzo ofensywnie i czesto podlaczaja sie do atakow. Wierze dzis w Sevilla po ostatniej niespodziewanej poraze z Real Valladolid 1-2 na Sanchez Pizjuan.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,50.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:14 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej na lodzie, Ekstraliga, g.17.00

Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - KH Sanok

Typ: Zagłębie +2.5 (handicap)

Kurs: 2.15

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Zagłębie Sosnowiec w tym sezonie jak na razie zdobyło raptem 12 punktów (gorszy jest tylko zespół z Torunia), KH Sanok natomiast to drużyna bezapelacyjnie najlepsza w polskiej lidze - 65 punktów i 19 punktowa przewaga nad drugim GKS Jastrzębiem. Wynik spotkania więc nie powinien być trudny do przewidzenia, zapewne wygra ekipa gości, kurs na Ciarko to 1.22. Ja natomiast spróbuje zagrać handicap bramkowy w stronę gospodarzy, a granica 2.5 goli wydaje mi się niezłym pomysłem.

Ciarko jak już wspomniałem mają ogromną przewagę nad drugim zespołem, co sprawia, że wcale nie muszą się wysilać by zachować pierwsze miejsce po fazie zasadniczej. Ponadto warto zwrócić również uwagę, że ekipa z Sanoka gra ostatnio sporo spotkań, bo są to nie tylko mecze w lidze ale również w Pucharze Konfederacji. I tak dzisiejszy mecz będzie 7 spotkaniem w przeciągu 12 dni tej drużyny i kto wie jak drużyna wytrzyma kondycyjnie tą napięty terminarz, ostatni z GKS-em Tychy wygrali raptem 5-4. Kolejna ważna sprawa to, że w dzisiejszym spotkaniu w ekipie Ciarko nie zobaczymy już Wojtka Wolskiego, który powrócić już do Stanów.

Jak widać więc wcale nie musi to być łatwe i przyjemnie spotkanie dla Ciarko. Ja osobiście typuję, że goście wygrają ale nie będzie to jakieś przekonujące zwycięstwo, a bardziej wymęczone jedną bądź dwoma bramkami. Myślę tym samym, że typ na handi +2.5 w stronę Zagłębia to niezły pomysł i warty zagrania tym bardziej, że kurs wygląda naprawdę nieźle.

 

http://obstawianie.com/liga-polska-2012-2013-vt123405.htm#1718488

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:14 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Primera Division

07.12.2012 / 21:30

Espanyol vs Sevilla

Typ - Espanyol strzeli gola przed 56:00 minuta meczu

Kurs - 1.83

Bet365

 

Rozpoczynamy 15 kolejke w Primera Division.

Katalonczycy sa w zupelnym kryzysie formy,nie wygrali zadnego z ostatnich 5 meczow a w przeciagu 13 rozegranych ostatnio spotkaniach wygrali ledwie 2 mecze.

Espanyol w tym sezonie ligowym wygral tylko 2 mecze,w tym tylko raz u siebie,na chwile obecna jesli nic sie nie zmieni bedzie to jeden z glownych kandydatow do spadku.

No wlasnie...jesli chodzi o zmiany to zespol ma juz nowego trenera,zostal nim Javier Aguirre,ktory prowadzil ostatnio Saragosse i uratowal ja przed spadkiem w poprzednim sezonie,w przeszlosci prowadzil on tez Osasune czy Atletico Madryt.

Z pewnoscia jest to dobry trener,poprowadzil juz Espanyol w poprzednim meczu z Granada,spotkania nie ogladalem ale skonczylo sie na 0:0.

Espanyol nie strzelil u siebie gola od 4 spotkan i bedac wierny swojej filozofii stawiam konsekwentnie na przelamanie,w przypadku Herculesu wygladalo to bardzo dobrze,teraz czas na zarabianie z Espanyolem.

Mysle ze gola strzela pytanie jest tylko czy strzela tego gola przed 56 minuta.

Sevilla to totalnie zwariowana druzyna,przynajmniej jesli chodzi o ostatnie mecze...

Kibice maja zawroty glowy...najpierw porazka ze slabym w tym sezonie Bilbao 1:2,pozniej pogrom w debach z Betisem i wygrana az 5:1,nastepnie kleska z Atletico i 0:4 w plecy,pewna pucharowa wygrana z Espanyolem 3:0 i znowu porazka u siebie z Valladolid...

Naprawde ciezko za nimi nadazyc...

W meczu z Atletico posypalo sie kilka czerwieni i tak w meczu z Valladolid bylo troche brakow,dzis nie zagraja m.in.Trochowski,Maduro czy Medel,w ekipie gospodarzy nie zagra Garcia.

Niema co patrzec na mecz pucharowy gdzie Espanyol zebral becki i przegral 0:3 nie porownujmy Copa del Rey z liga.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,50.htm#1718489

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:15 ]

:plus: 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej - SŁOWACJA: Extraliga, godz. 18.00

Spotkanie: SHK 37 Piestany - MHC Martin

Typ: MHC Martin under 2,5

Kurs: 1.5

Bukmacher: Expekt

Analiza: I po raz kolejny na tapecie zespół beniaminka z Piestan. Beniaminek SHK 37 Piestany radzi sobie znakomicie w najwyższej klasie rozgrywkowej na Słowacji. W tej chwili pozycja nr 4 i kilka naprawdę dobrych meczów na koncie. Co więcej to zespół, który o wiele lepiej radzi sobie na wyjazdach niż na własnym terenie. Na swoim terenie tylko 6 wygranych na 14 gier i 32 stracone bramki. Ważne jest także to, że ta ekipa posiada najelpszą defensywę w lidze, tylko 65 goli straconych. Tutaj brawa należą się dla Tomka Tomáša, który broni 94% strzałów ze współczynnikiem 1.92GAA. Jeśli chodzi o gosci to jest to 9 ekipa w tabeli, a na wyjazdach strzelili 35 goli w 14 grach. Ogólnie 66 strzelonych goli na 29 spotkań i miano najgorszej ofensywy ligi. Zespół tylko w 10 grach w tym sezonie ustrzelił przynajmniej 3 gole, w tym 3 razy w ostatnich 15 grach, a ponadto zaliczył 6 porażek pod rząd. W meczach między tymi zespołami było 3:0 dla Piestan na wyjeździe oraz 3:2 (karne) dla Martina w Piestanach i 3:2 po karnych dla Martina w 3 rundzie spotkań u siebie. Gospodarze w całym sezonie tylko 7 razy tracili 3 lub więcej bramek w meczu, w tym w ostatnim spotkaniu u siebie z Nitrą 3:3 (gole na 3:2 i 3:3 w 59 i 60 minucie), 3:4 po karnych. Według mnie mecz na under bramkowy, a goście nie powinni się za bardzo rozstrzelać.

 

http://obstawianie.com/liga-slowacka-2012-2013-vt123499.htm#1718512

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:15 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07-12-12 20:40 - Polska Ekstraklasa

Śląsk Wroclaw - Legia Warszawa(-1)

typ:2

kurs: 4,33

Buk: William Hill

 

Lider tabeli udaję się do mistrza Polski,Śląska Wrocław. Legia jest dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania. Prowadzi w tabeli z przewagą siedmiu punktów nad Lechem. Oba zespoły rozbiły ostatnio Kolejorza przy Bułgarskiej. Jednak Legia gra równo wygrała trzy ostatnie mecze,przegrała niespodziewanie z Jagiellonią. Śląsk gra w kratkę i nie wygrał żadnego z trzech ostatnich meczy na własnym boisku,zdobywając zaledwie jeden punkt w tych spotkaniach. Przegrywał mecze z Zagłębiem Lubin oraz Piastem Gliwice i zremisował wygrany mecz z Jagą.

W Legii ostatnio błyszczy Kosecki,który w ostatnich trzech meczach strzelił 4 gole. Myślę,że dzisiaj też strzeli gola. Również Ljuboja w dalszym ciągu jest solidny,w ostatnim spotkaniu,także strzelił gola.

Ponadto ostatni raz Legia rozgromiła Śląsk we Wrocławiu 4-0,po dwóch golach Gola oraz Ljuboji i Astiza. Nie zdziwiłbym się jakby dzisiaj padł taki sam rezultat. Ostatnio w Śląsku dzieje się coraz gorzej,dochodzi do kłótni między zawodnikami. Zespół nie tworzy już takiego kolektywu,jak wtedy gdy zdobywał mistrzostwo Polski.

Tak więc stawiam dzisiaj na wysoką wygraną Legii.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,150.htm#1718601

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:16 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka, Euroliga, 7.12.2012 19:00

Anadolu Efes - Caja Laboral

typ: +8,5 pkt Caja Laboral

1,56

Bet365

Analiza

Dzis w spotkaniu dziewiatej kolejki dojdzie do spotkania tureckiego, Efesu Pilsen z hiszpanska, Caja Laboral. Zdecydowanym faworytem spotkania wedlug bukmacherow sa gospodarze, ja jednak mam co do tego nieco odmienne zdanie, a juz pisze dlaczego. Hiszpanie po przyjsciu nowego trenera graja zupelnie inaczej, duzo lepiej, wygrali trzy ostatnie spotkania, w ich grze wyraznie widac poprawe. Spojrzmy teraz na tabele tej grupy Euroligi. Turcy sa juz pewnie awansu, nie straca rowniez raczej trzeciej lokaty, maja oczywiscie szanse na awans wyzej, jednak bedzie to ciezkie nawet w obliczu dwoch wygranych. Czy aby wiec Turcy tego spotkania nieco nie odpuszcza? Uwazam ze tak moze byc. Hiszpanie natomiast zaciekle walcza o awans, dzieki ewentualnemu zwyciestwu zrownaliby sie wygranymi z Armani Milano. Hiszpanie sa w dobrej formie, wiec dlaczego by nie? Tym bardziej, ze na papierze wydaja sie byc nawet zespolem lepszym.

 

http://obstawianie.com/euroliga-2012-2013-vt123533,25.htm#1718614

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:16 ]

:plus: 56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Polska: T-Mobile Ekstraklasa

Spotkanie: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Typ: Legia Warszawa Powyżej 1.5

Kurs: 2,23

Godz: 20:45

Bukmacher: Betsafe

Analiza:

Już dzisiaj wieczorem czeka nas wspaniałe widowisko we Wrocławiu gdzie spotkają się drużyny Śląska i Legii będzie to z pewnością piękny ofensywny mecz z którego również i ja postanowiłam wybrać Typ Dnia a jest to typ że w dzisiejszym meczu Legia strzeli minimum 2 bramki . Typ wydaję się dośc ciekawy patrząc na obecną formę Legionistów która jest znakomita . W 6 ostatnich meczach na wyjeździe drużyna Legii pakowała minimum 2 razy piłkę do siatki swoich przeciwników uważam że dzisiaj będzie podobnie gdyż piłkarze Śląska Wrocław o wiele pewniej czują się z przodu niż z tyłu w 3 ostatnich spotkaniach u siebie stracili minimum 2 bramki co daję większą szansę na wpadnięcie tego typu patrząc jak Legia gra w ofensywnie . Do tego dochodzi znakomita forma Jakuba Koseckiego z którego uważam że nie tylko Legia ale i reprezentacja Polski będzie miała wielki pożytek tak jak jeden z komentatorów powiedział że Jakub jest dowodem na to że geny naprawdę istnieją … W 2 ostatnich spotkaniach w lidze Kosa strzelił aż 3 bramki dzisiaj będzie miał szansę zdobyć kolejną . Uważam że Legia powinna sobie dzisiaj poradzić z zespołem Ślaską i wywieśc z Wrocławia pewne 3 pkt . Pozdrawiam

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,150.htm#1718631

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:17 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, POLSKA 7.12.12, 20.45

Spotkanie: Śląsk – Legia

Typ: DNB 2

Kurs: 1.54

Bukmacher: Unibet

 

Lider i niekwestionowany kandydat na mistrza w ty sezonie Legia, podejmuję zespół Śląska z perspektywą 10 punktów przewagi. Na wyjeździe w tym sezonie Legioniści jeszcze nie przegrali 4 2 0 14-6. Ostatnie 3 wyjazdowe mecze Legii to 3 pewne zwycięstwa: Lech, lechia, pogon. Drużyna jest rozpędzona i ciężko ją pokonać. Prawdziwą wartością dodaną stanowi duet Ljuboja – Kosecki, który jest postrachem ligi. Z kolei Śląsk u siebie przegrał 2 mecze, wprawdzie ostatnio gra coraz lepiej, ale biorąc pod uwagę fakt, że od 2009 nie potrafili wygrać z Legią u siebie, wyżej cenię wygraną gości.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,150.htm#1718681

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:17 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 7.12.12 (23:15)

Dyscyplina: Pilka nozna

Spotkanie: Tacuary - Rubio Nu

Typ: over 2,5 goli

Kurs: 1,76

Bukmacher: Pinnacle

 

Wybralem na dzisiaj mecz z ligi Paragwaju pomiedzy Tacuary i Rubio Nu. To co godne uwagi to fakt, ze obie druzyny sa na spodzie tabeli ale gospodarze maja widoki zeby awansowac do srodka, a goscie do stracenia nie maja nic bo i tak juz do najblizszego miejsca czyli 10 (oni sa 11 - przedostatni) traca 10 punktow. Przy takiej stracie moga sobie pozwolic na otwarta gre bez kompleksow bo przeciez remisami nie odrobia takiej straty dlatego w kazdym kolejnym meczu musza walczyc o 3 punkty. Na razie zupelnie im to nie wychodzi bo w 5 poprzednich meczach mieli 4 porazki i jeden remis. Jak wziac pod lupe wlasnie 5 ostatnich meczow to Tacuary ma calkowicie odwrotne statystyki. Zlapali dobra forme bo zaliczyli 4 wygrane i jeden remis. Jesli dzisiaj wygraja to moga awansowac o dwie pozycje z 9 na 7. Na pewno beda chcieli podtrzymac dobra passe zwalszcza ze przeciwnik jest slaby i nie ma formy. Uwazam ze Tacuary moze tu wygrac wysoko bo w poprzednich meczach imponowali skutecznoscia. Zwyciestwa 4:0, 4:0, 2:0 i 2:1 i remis 2:2. A Rubio Nu najbardziej zaimponowalo meczem z Libertad ktory przegrali u siebie az 2:7. Mysle ze gospodarze podtrzymaja dzisiaj skutecznosc a goscie tak jak poprzednio tez beda grac otwarta pilke bo do stracenia wlasciwie nic nie maja. Tylko zwyciestwami moga zaczac gonic rywali bo remisami jeszcze nikt takich strat w lidze nie odrabial.

 

http://obstawianie.com/paragwaj-2012-2013-vt124086.htm#1718710

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:18 ]

:plus: 76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...