Skocz do zawartości

Typy na dzień 08.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, godzina 16:00

Spotkanie: Sunderland - Chelsea

Typ: Chelsea (-1 AH)

Kurs: 2.58

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Dla mnie sprawa tego meczu jest bardzo prosta. Zwycięstwo Chelsea, tylko jak wysokie? Wcale nie zdziwi mnie tutaj jakis większe zwycięstwo, a nawet porgom. Sunderland to najabrdziej zadziwiająca mnie druzyna tego sezonu. Potencjał niby mają, bo w tej drużynie są i dobrzy obrońcy, i fajne skrzydła, ndynamiczni i zwrotni piłkarze i dobry napadzior, a w dodatku sa podpopiecznymi świtego menedzera jakim niewątpliwie jest O`Neill. I właśnie w nim widzę problem. Chyba nie jest to klub dla niego. W tym sezonie Sunderland cechuje minimalizm, słabosc w rozgrywaniu oraz stwarzaniu sytuacji bramkowych. Minimalizm, ponieważ może raz w tym sezonie widziałem jak walczyli o zwyciestwo, a kilka ich meczy ogladałem, czego z kibicowskiego punltu widzenia żałuje, ale z prespektywy bukmachera absolutnie nie. Rozgrywanie jest żałosne, a sytuacji stwarzają jak na lekarstwo. Szczerze powiedziawszy, ze po paru meczach tego sezonu byłem pewny, ze w Końcu się obudzą i zaczną grac efektownie i efektywnie, przynamniej w niektórych spotkaniach. NIestety, albo stety nic z tych rzeczy. 2 zwyciestwa w lidze, z WIgan i Fulham, które zostały odniesione dzieki szczęśliwemu zbiegowi sytuacji. W obu meczach trywale dostawali czerwone kartki za głupie faule. Nie były to kartki spowodowane dobrą grą Sunderlandu, ich ruchliwoscią, stwarzaniem sytuacji. NIe, po prostu w pewnym momencie wjazd rywala w nogi w środku pola i wykluczenie. Wielkie szcęście. Jak dodamy do tego, że w meczu z Fulham dodatkowo oprócz czerwa w pewnym momencie musiał zejsc Petric i Sunderland grali w podwójnej przewadze, to zobaczymy, ze zwyciestwa Sunderlandu to nic innego jak zwykły fart. Ostatnie 2 mecze wołaja o pomstę do nieba. 0-0z QPR gdzie moze raz zagrozili bramce ówczesnych gości, a potem przegrana 2-1 z Norwich. Ktoś powie, ze grali dobre zawody w drugiej połowie. Fakt, ale tylko dlatego, że taka była taktyka NOrwich. To nie jest druzyna która dobija rywala tylko dojeżdza do końca z tym co ma. Sunderland mieli okazje, ale i tak w tej połowie ich gra była chaotyczna. W pierwszej dosłownie nie istnieli. Ich jakby nie było na boisku. Norwich ich stłamsiło, wgniotło w ziemie. Tak samo bedzie teraz.

 

Tak musi byc teraz, nawet rzeknę, pbo przyjeżdża spragniona zwyciesrtwa jak ryba wody, Chelsea. Chelsea, po zwyciestwie 6-1 z NOrdjaelland, ale wcześniej w lidze 7 meczy bez wygranej. Benitez przyszedł, zanotował 2 remisy 0-0 na Sta ford, a potem przegrana 3-1 z West Hamem. Najbardziej mnie zawiódł mecz z Fulham, bo zagrali po prostu bardzo słabo. Jednak bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie pierwsza połowa meczu z West Hamem. Grali skiwtnie, mieli kilka okzaji do strzelenia gola i jedna wkorzystali. Dobrze grała kazda formacja i naprawdę ich gra mogła sie podobac. Dlatego zdziwiły mnie takie komentarze jakie były po meczy. Mało kto pamietał o ich pierwszej swietnej połowie, ale pamieta się wynik. Po przerwie jednak mecz się źle ułozył dla The Blues. Gol na 1-1 po faulu, potem słupek Maty, szansa Torresa i Hazarda. W końcówce zostali skarani, ale tam wynik mówgł isc w obie strony. Teraz gra będzie podna, bo rywal gorzszy i to zdecydowanie, a Chelsea podniesiona na duchu po 6-1 z mistrzem Dani. Jednak wynik bedzie inny i tego jestem niemalze pewien. Benitez moim zdaniem zrobił dobry ruch rozrywajac tą ofensywna trójcę Hazarda, Matę i Oscara. To raczej piłkarze, którzy nie są raczej skrzydłowymi wszyscy wolelibyby aby gra była pod nich, aby to oni rozdawali karty, no moze Oscar trochę mniej, bo jeszcze nie jest tak ukszałtowanym piłkarzem. Do składu wszedł Moses i mam nadzieje ze zagra w sobotę. Daje on troche szybkości i wiatru na skrzydle. Boczni obrońcy nieźle spisują się więc skrzydła oba powunny działąc alegancko. Torres ostatnio strzelił 2 bramki, watpie aby był to jakis moment zwrotny w jego karierze w Chelsea, ale moze dac mu to troche pewnosci pod bramka przeciwnika. Na plus Chelsea na pewno również środek pola, który kuleje u gospodarzy sobotniego pojedynku, a w Chelsea jest wyborny. Moim zdaniem moze i nawet najlepszy w lidze. Obi Mikel i Ramires swietnie sie uzupełniaja, zwłaszcza podoba mi się gra Ramiresa, który zaskakuje mnie swoja inteligencja. Obrona na taki napad ma aż nadto jakosci więc po prostu nie pozostaje nic innego niz zagrac za grubo na Chelsea co i równiez polecam innym typerom.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:47 ]

:plus: 158

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DYSCYPLINA: Pilka nozna, Premier League

SPOTKANIE: Arsenal - West Brom

TYP: both teams to score - Yes

KURS: 1,73

GODZ: 16:00

BUKMACHER: Bet365

ANALIZA:

 

Bedacy w kryzysie Arsenal podejmuje rewelacje poczatku sezonu West Brom. Zapowiada sie ciekawe i prawdopodobnie dosc wyrownane spotkanie.

 

Obie druzyny nie radza sobie w ostatnich tygodniach najlepiej, w ostatnich 3 meczach Arsenal zdobyl 2 a West Brom 3 punkty.

 

Sytuacja kadrowa arsenalu podpowiada, ze bedzie to duzo bardziej wyrownane spotkanie niz wskazuja na to kursy (ok. 1,5 na zwycietwo gospodarzy).

 

Zabraknie dwoch filarow obrony - Sagni i Koscielnego, oraz zdobywcow 8 z 24 goli Arsenalu w tym sezonie - Podolskiego i Walcotta.

 

West Brom powinien zagrac w swoim najsilniejszym skladzie.

 

O ile brak Walcotta i Podolskiego moze nie byc tak bardzo odczuwalny (sa jeszcze Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Ramsey, Arshavin), zwlaszcza jesli duet Wilshere-Cazorla zagra w koncu na miare swoich mozliwosci, to po obronie (Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs) mozna sie spodziewac wszystkiego co najgorsze.

 

Garsc statystyk:

 

W meczach Arsenalu na wlasnym stadionie w tym sezonie pada srednio 3,71 gola na mecz (strzela 2,29, traci 1,43), w przypadku wyjazdow West Bromu to 3,29 gola (strzelaja 1,43, traca 1,86).

 

W ostatnich 6 spotkaniach PL obie druzyny tylko raz zachowaly czyste konto (Arsenal z Aston Villa - druzyna z drugim najgorszym atakiem w EPL, a West Brom z Southampton - dziesiatym atakiem EPL.

 

W tym sezonie West Brom nigdy nie zachowal czystego konta w meczu wyjazdowym, a Arsenal tylko dwa razy nie stracil gola w meczu u siebie (QPR i Sunderland).

 

Kurs 1,73 na both to score uwazam wiec za niezwykle atrakcyjny.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,350.htm#1718426

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:48 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, godzina 16:00

Spotkanie: Sunderland - Chelsea

Typ: Chelsea wygra 1. połowę

Kurs: 2.40

Bukmacher: Betclic

Analiza:

 

Wyżej juz ktoś podał typ na zwyciestwo Chelsea więc muszę szukac innego typu. Myślę, ze typ na prowadzenie Che;sea jest równie prawdopodobny, a kurs równiez bardzo fajny. SUnderland nie pasuje mi w tym sezonie. O ile jeszcze defensywa jest jako taka, o tyle atak wygląda tragicznie. Liczba sytyacji w meczu zawsze jest bardzo znikoma. Na początku to przynajmniej w formi był Fletcher, który strzelał wszystko co miał. Jak on sie zaciął to cała druzyna się zacięła. Teraz bardzo cięzki rywal i watpię, aby Sunderland pokazał się z innej strony niż wczesniej. Chelsea w dołku, ale taki blub musi w końcu z niego wyjść. W formie ostatnio jest siła ofensywana, brakuje jedynie skureczności, bo gdyby taka była w meczu z West Hamem to 3 pkt byłyby po stronie Chelsea. Trener gospodarzy nie może skorzystac z Browna i Cattermola, a nie wiadomo jak z O`Shea i Gardnerem. Są to powazne osłabienia. Chelsea bez wiekszych urazów w ostatnim czasie. Ci piłkarze, których nie bedzie pauzuja juz dłuższy czas, ale jest szansa na występ Terry`ego, Lamparda i Sturridge`a, ale raczej nie w pierwszym składzie. Dla Chelsea Sunderland to swietny zespół na przełamanie,bo nie prezentuje nic nadzwyczajnego. Mysle, że juz w pierwszej połowie Chelsea ustawi sobie mecz.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,350.htm#1718527

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:49 ]

:plus: 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.12.2012 (03:30)

Koszykówka - NBA

Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers

Kobe Bryant over 39 (pkt+zb+as)

Kurs: 1.85

Betsafe

 

Zapowiada się w nocy naprawdę niezłe spotkanie, dwóch pretendentów do wygrania Konferencji Zachodniej a nawet i Ligi.....Thunder i Lakers.

Za nami minęło 19 spotkań obecnego sezonu i pozycja obu ekip jest całkiem inna.

Z ekipy Oklahomy przed sezonem do Rockets przeszedł najlepszy rezerwowy ligi James Harden co i tak nie zmienia faktu, że bardzo dobrze sobie radzą.

Lakersi natomiast biorąc udział w dużej wymianie stracili Andrew Bynuma.... ale za to zakontraktowali przy innej sposobności Steva Nasha z Suns i Dwighta Howarda z Magic....wydało się, że powstaje mega ekipa.

Jednak fatalne staty w spotkaniach przedsezonowych (0:7) i równie kiepski początek sezonu a do tego słaba postawa Pau Gasola i spekulacje że zawodnik ten możę być wymieniony nie napawa optymizmem.

Inaczej jest z Kobem....

"Black Mamba" od lat lider Lakers nie zawodzi.

W ostatnim spotkaniu przeciwko New Orleans Hornets rzucił swój 30000 pkt w NBA.

Statystki w tym sezonie również ma imponujące notując średnio 28 punktów, 1,6 przechwytu, 4,9 asysty, 5,3 zbiórki i trafia 49% z gry.

Mówiąc o Oklahomie trzeba powiedzieć pare słów o ich liderze...Kevin Durant prowadził zespół od zwycięstwa do zwycięstwa.

W ostatnich 10 spotkaniach wygrali aż 9 razy.

Godne uwagi jest fakt, że Durant i Bryant rywalizują o miano najlepszego strzelca ligi, Durant notuje średnio 26,5 pkt/mecz.

Ojjj będzie się działo :)

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,75.htm#1718719

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:51 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

8-12-2012 16-00

Anglia, Premier League

Swansea - Norwich

typ: Swansea

kurs: 1,87

Pinnacle

 

 

Analiza:

Spotkanie Łabędzi z Kanarkami to chyba najciekawsze spotkanie sobotniej serii meczy w angielskiej Premier League. Może to brzmi przesadnie, ale spotkaja sie zespoły, ktore w ostatnim czasie graja rewelacyjnie. Walijczycy w lidze sa niepokonani od sześciu meczy, majac na rozkładzie takie ekipy jak Newcastle, rewelacje tegorocznych rozgrywek West Brom oraz Arsenal. Szczególnie w meczu z Kanonierami na wielkie słowa pochwały zasłużył Hiszpan Michu, ktory zanotował tam dziewiąte i dziesiąte trafienie w sezonie. Sprowadzony za dwa miliony funtów były piłkarz Rayo Vallecano robi furore na wyspach. Kanarki również ostatnio prezentuja wyborną formę. W lidze nie przegrali ostatnich ośmiu meczy, a potrafili w miedzy czasie wygrac z Arsenalem czy Manchesterem United. Na wyjazdach jednak nie potrafia w tym sezonie tego uczynic. Ostatnie cztery mecze to remisy, choć rywale poza Evertonem zdecydowanie należały do ligowych słabeuszy. W Walii trudno będzie im o komplet punktów. W ich zespole brak przede wszystkim takich indywidualnośći jak w zespole gospodarzy. Do tego w ich składzie zabraknie ppodstawowego bramkarza i reprezentanta kraju, Johna Ruddy’ego, który przeszedł niedawno operację uda. To z pewnościa spore osłabienie, bo ostatnio prezentowal on wyborną formę. Co ciekawe w zeszłym szonie to Kanarki dwukrotnie byli górą. U siebie wygrali 3-1, natomiast na Liberty Stadium zwyciezyli 3-2. Powtorzenie tego wyniku w sobotnim spotkaniu bedzie bardzo trudno. Swansea u siebie przegrali w tym sezonie tylko raz - z Evertonem. Nie uważam Kanarki na tyle mocnym zespołem, by przywieźli z Walii jakiekolwiek punkty. Własny stadion, solidny trener Laudrup, Michu i kilku bardzo ciekawych graczy przemawiaja zdecydowanie za gospodarzami. Uważam, że Łabędzie zrewanżują sie Kanarkom za dwie porażki w poprzednim sezonie

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,350.htm#1718749

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:51 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie: Charlotte Checkers - Lake Erie Monsters

Typ: 1

Kurs: 2.10

Bukmacher: Bwin

08.12.2012 03:00

 

Analiza:

No dziś chyba w końcu przyszedł czas na zwycięstwo gospodarzy.Przegrali pięć spotkań z rzędu i to już ostatni dzwonek aby na własnej tafli pokonali przeciwników.Goście ostatnio wygrali z checkers jedną bramką.Dziś myślę że zła karta odwróci się od Charlotte i wygrają wysoko te spotkanie tym samym pomszczą wczorajszą porażkę.Zajmują wysokie drugie miejsce w tabeli.Goście są tuż za nimi bo na miejscu trzecim.W końcu musi się odwrócić ta zła karta od gospodarzy i na to liczę w tym spotkaniu.Myślę że są w stanie wygrać te spotkanie i pokazać że nie na darmo są na tym miejscu na pozycji wicelidera.Wygrali już dziesięć meczy w tym sezonie bezpośrednio.Goście o dwa mniej.Wczoraj zwyciężyli z nimi ale dziś przyszedł czas zemsty.Myślę że to właśnie dziś w nocy na własnej tafli i hali gospodarze się przełamią i w końcu zaczną grać jak nas przyzwyczaili.czyli wygrywanie spotkań i po drodze gdzieniegdzie porażki, czyli wiadomo jak to w sporcie.W każdym więc razie liczę na nich i mam nadzieję że mnie nie zawiodą.

 

 

http://obstawianie.com/usa-ahl-vt123699.htm#1718758

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:51 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Utah Jazz - Toronto Raptors

Typ: Toronto Raptors (ML)

Kurs: 3,50

Godz: 08.12.2012 3:05

Bukmacher: Bet365

Analiza: Toronto to jedna z najbardziej pechowych drużyn tego sezonu. Oni nie grają źle, a jednak co chwilę przegrywają. Warto jednak zwrócić uwagę na to w jaki sposób przegrywają. Oglądałem ich spotkanie z Denver Nuggets, które przegrali 110:113. W końcówce tego meczu pokazali charakter i o mało co nie dogonili rywali. Bardzo pechowo grali między 22-25 listopada, gdzie przegrali trzy mecze, ale w dwóch z nich przegrali zaledwie jednym punktem oraz przegrali z San Antonio po dogrywkach(chyba dwóch o ile dobrze pamiętam). Czy to nie jest zwyczajny pech tej drużyny? Teraz pora na mecz z Utah Jazz. Drużyny te grały już ze sobą w tym sezonie na parkiecie Toronto Raptors i Toronto po niesamowitym meczu i kilku dogrywkach znów pechowo przegrało. Co ciekawe w tamtym sezonie między tymi drużynami(tym razem na parkiecie Utah) też była dogrywka, ale wtedy to Toronto wygrało będąc dużo większym underdogiem niż teraz. Widzę szanse na zwycięstwo Toronto szczególnie, że Utah jest teraz w jakimś dołku. Na cztery ostatnie mecze Utah przegrało trzy z nich.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,75.htm#1718775

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:52 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/holenderska-eredivisie-vt123320.htm#1718785

 

Dyscyplina: Piłka nożna, Eredivisie, 08.12.2012, 19:45

Spotkanie: ADO Den Haag-FC Zwolle

Typ: ADO Den Haag

Kurs: 1,98

Bukmacher: pinaccle

Analiza:

 

Mój typ dnia- lekko bez szaleństw, gramy w stronę boćków. Bo w tym sezonie graja niezłe 8 miejsce bilans 15 ( 4 - 7 - 4 ) 25 : 25 - 19 pt.Mimo iz Ostatnio forma średnia-Typ na przełamanie. Szczegolnie u siebie bilans slaby 7 ( 1 - 3 - 3 ) 9 : 14 - 6 pt.Sporo spotkań Haaga remisuje, gra niezłe w ataku. Jak zawsze w obronie zdarzają sie błędy, maja cos do udowodnienia swoim kibicom po fatalnym występie z psv i porażce 1-6.Rywal na przełamanie idealny beniaminek FC Zwolle gra piłkę bardzo defensywna. Słabo wyglądając w ataku jak na razie bilans przyzwoity 15 ( 3 - 4 - 8 ) 14 : 25 - 13 pct. graja lepiej na wyjazdach gdzie podtrawia skontrować i w miarę dobrze maja opracowane stale fragmenty gry, gdzie np. zaskoczyli FC Twente ´65 remisując 2-2.Sa w niezłej formie od 3 spotkań nie pokonani.Jak dla mnie różnica zdecydowanie na korzyść gospodarzy którzy piłkarsko sa lepsi i jeśli nie popełnia jakiś głupich błędów w defensywie to wygrają ten mecz spokojnie. Chęć zwycięstwa jest duża, widać ze nie lekceważą beniaminka z którym maja bilans dodatni w historii swych gier.Na swojej stronie bardzo komplementują swoich przeciwników bardzo dokladnie analizujac ich występy-szkoda ze za kartki nie zagra Cherry to chyba jedyne poważne osłabienie gospodarzy.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:52 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Biatlon - Hochfilzen b. pościg. 10 km K. ; g.15.00

Spotkanie: 10km Pościg K. Hochfilzen 2012-2013

Typ: Kto na podium? Synnoeve Solemdal

Kurs: 4.00

Bukmacher: Betclic

Analiza:

 

Wczoraj w sprincie na pierwszych trzech miejscach uplasowały się Darya Domracheva, Kaisa Mäkäräinen i Tora Berger czyli obecnie chyba trzy najlepsze zawodniczki w stawce biathlonistek jeśli chodzi o bieg. Nic dziwnego więc, że bukmacher sugeruje nam, że całą trójka ma największe szansę na podium również dziś (kursy w granicach 1.2-1.4). Ja osobiście jednak uważam, że dziś w biegu pościgowym będą miały miejsce przetasowania na podium, a wskoczy na nie Synnoeve Solemdal.

Wczoraj 23letnia Norweżka naprawdę nieźle radziła sobie w biegu, przez dłuższy czas była lepsza nawet od swojej rodaczki Tory Berger jednak ostatecznie musiała uznać wyższość swojej starszej koleżanki. Mimo wszystko Solemdal wczoraj zaprezentowała się nam z naprawdę dobrej strony i dziś gdyby udało jej się utrzymać formę z dnia wczorajszego to jest to jak najbardziej kandydatka na podium. Dziś bowiem mamy cztery strzelania, można więc liczyć, że Kaisa Mäkäräinen nie będzie już dziś tak skuteczna na strzelnicy jak wczoraj, ponadto Tora Berger widać, że to co mówiła przed startem w Hochfilzen wcale nie było zasłoną dymną i jej po prostu ta trasa nie odpowiada (wczoraj po raz pierwszy w historii stanęła na podium w Hochfilzen). Domracheva natomiast wydaje się najmocniejsza z tej trójki i ona chyba utrzyma swoje miejsce na podium również dziś.

Co ważne jeśli chodzi o Solemdal to ona wczoraj nie straciła zbyt wiele do pierwszej trójki (16 sekund do zwyciężczyni i raptem 3 do trzeciej Berger). Ponadto warto zauważyć, że za Norweżką wczoraj uplasowały się takie zawodniczki jak Pałka, Gwizdoń, Gregorin, Skardino czy Gossner czyli zawodniczki na pewno w zasięgu Solemdal i co ważne ma nad tymi zawodniczkami ok. 20 sekundową przewagę i to według mnie przy dobrym strzelaniu powinno wystarczyć jak nie powiększyć swojej przewagi. Ja oczywiście jednak liczę na awans na podium (pierwsze w historii dla Solemdal) i według mnie jest tego naprawdę bliska jeżeli zaprezentuje wczorajszą formę.

 

http://obstawianie.com/sporty-zimowe-vt292,150.htm#1718793

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 02:02 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Polska Ekstraklasa

Spotkanie: GKS Bełchatów – Piast Gliwice

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.64

Godz. 13.30

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

W tym spotkaniu nie powinno zabraknąć bramek. Dla GKS-u każdy mecz jest teraz niezwykle istotny w kwestii utrzymania. Dziś przy zwycięstwie mają szansę odrobić 2 oczka do Ruchu który wczorajszy mecz zremisował. Nie mają co bronić tak więc muszą atakować szczególnie grając na własnym boisku a będą chcieli na pewno zwyciężyć by z nadzieją przystępować po przerwie zimowej do walki o utrzymanie. Po przejęciu ekipy przez Probierza coś drgnęło dwa remisy z trudnymi rywalami u siebie z Lechią 1:1 i na wyjeździe w Białymstoku 2:2 mimo prowadzenia 0:2 i obronna to jest główny mankament tej ekipy co potwierdzają stracone bramki druga najgorsza defensywa w lidze. Piast jest całkowicie inną ekipą na wyjazdach niż u siebie. W meczach wyjazdowych stawiają zdecydowanie na grę ofensywną. W obecnej chwili legitymują się najwyższą średnia bramek w meczach wyjazdowych 3.57. Dostali min 4:0 w Kielcach i Poznaniu potrafili wygrać we Wrocławiu 1:3 czy postraszyć Legię w Warszawie przegrywając 3:2. Futbol na tak to ich styl gry i na pewne w ostatnim meczu rundy zimowej tego stylu nie mają zamiaru zmieniać. I na koniec jeszcze jedna taka sprawa a mianowicie pogoda, zmarznięte boisku sprzyja babolom kilka takich przykładów mieliśmy we wczorajszym meczu we Wrocławiu.

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,150.htm#1718804

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:53 ]

:plus: 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TURCJA: PTT 1. Lig

Ankaragucu - Rizespor

08.12.2012 13:00

typ 2

kurs 1,95

Expekt

 

Myślę, że warto a warto to szybko zagrać, bo Expekt trzyma kurs 1,95 w innych bukach już mamy poniżej 1,85. Gospodarze grają fatalnie, fatalnie, ostatnie miejsce 7 pkt, tylko jedno zwycięstwo, ostatnio 3 wymęczone remisy z słabymi ekipami sąsiadującymi z nimi. Nie idzie im, poza tym nakładają się kłopoty zespoły, związane z finansami, po prostu klub upada. Jeszcze starają sie tam coś powalczyć, ale kiepsko im to idzie.

Jeżeli chodzi o Rizespor mają 5 lokatę, dawno nie wygrali i liczę tutaj na przełamanie właśnie. Ostatnio grali z ekipami z górnej części tabeli i niestety porażki przeplatane remisami, co w efekcie zrzuciło ich na 5 pozycję, acz kolwiek brakuje im do lidera tylko 4 oczka, jeżeli się uprą i postarają w najbliższych spotkaniach to być może wybiją się wyżej i dojdą lidera. Te ekipy dawno ze sobą nie grały, ale wstawię ostatnie h2h

 

23.03.08 SUP Rizespor Ankaragucu 0 : 0 :??:

23.01.08 PUC Rizespor Ankaragucu 1 : 0 :plus:

28.10.07 SUP Ankaragucu Rizespor 1 : 0 :minus:

28.04.07 SUP Rizespor Ankaragucu 3 : 1 :plus:

 

Liczę, że goście wywiozą cenne 3 pkt

 

http://obstawianie.com/turcja-vt119684,75.htm#1718817

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:53 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia League One

08.12.2012 16:00

Spotkanie: Bury – Leyton Orient

Typ:2 (HC 0, +0,5)

Kurs: 2,78

Bukmacher:Pinnacle

 

Analiza:

Mecz 21 kolejki angielskiej 3 Ligi. W tym spotkaniu zmierzą się ze sobą Orient które po 20 spotkaniach zajmuje 13 pozycję z 28 punktami na swoim koncie a Bury które obecnie znajduje się na 21 pozycji (spadkowej) oraz 19 punktami na koncie. Ostatnie spotkania tych drużyn to Orient wskoczyli na dobry tor ponieważ w ostatnich 5 spotkaniach zaliczyli 4 zwycięstwa a tylko jedną porażkę z 3 Milton Keynes. Bury także nie spisuje się najgorzej widać ze chcą zostać w league One i w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli 10 punktów czyli ponad 50% wszystkich. Gram tutaj jednak na Leyton ponieważ to oni mają większą szansę na wygranie tego spotkania. Pokazują w ostatnich meczach naprawdę maksimum zaangażowania co widać w takich meczach jak Carliese lub Portsmouth. Bury wystąpi również bez 2 zawodników tak jak Orient. Bury: Healy, Picken. Orient: Griffith, Clarke. Daję tutaj na Orient z lekkim handi bo wydaje Mi się że remis w tym meczu jest bardzo prawdopodobny a ja dałbym na zwycięstwo gości i ten handi tak bardziej mnie upewnia że może to wejść. Powodzenia!

http://obstawianie.com/anglia-pozostale-ligi-vt119631,50.htm#1718824

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:54 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Primera Division

08.12.2012 / 22:00

Osasuna vs Valencia

Typ - Valencia strzeli gola przed 59:00 minuta meczu

Kurs - 1.83

Bet365

 

Na poczatek moze oslabienia.

Valencia oslabiona brakiem - Jonas (N/13m/1g),Victor Ruiz (O/12m),Joao Pereira (O/10m),Cissokho (O/10m/2g).

Osasuna bez - Sola (N/13m/3g),Nino (N/8m/1g),Sisi (P/11m).

Dzis jestem przekonany w ponad 80% ze Valencia gola strzeli.

Ostatni mecz to istna kompromitacja nietoperzy,grajac na Mestalla Valencia polegla przegrywajac az 2:5 ze slabo spisujacym sie na wyjazdach Realem Sociedad San Sebastian.

Kibice nie wytrzymali i w ruch poszly biale husteczki,zwolniony zostal trener Mauricio Pellegrino a zatrudniony zostal Ernesto Valverde i tak jak w przypadku Espanyol'u uwazam ze ta zmiana wyjdzie druzynie na dobre.

Nowy trener nietoperzy ostatnio trenowal Olympiakos,wczesniej rowniez bywal na boiskach Primera Division sterujac zolta lodzia podwodna,czyli Villarrealem,ktorego juz w najwyzszej klasie rozgrywkowej niema.

Osasuna po fatalnym poczatku sezonu teraz nie przegrali zadnego z ostatnich 5 spotkan,nie stracili nawet gola,to jednak grali raczej z przecietniakami ligi nie wliczajac Malagi.

Uwazam ze po ostatniej kompromitacji Valencia powinna zmiescic sie w przedziale czasowym bez problemu.

Duzo bedzie zalezalo od dyspozycji Soldado,z Sociedad zaaplikowal dwa trafienia i jesli dzis bedzie rownie dobrze dysponowany to niema obawy o typ.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,50.htm#1718834

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:55 ]

:plus: 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League

Data: 8.12.2012 16:00

Spotkanie: Sunderland - Chelsea

Typ: Suma goli drużyny 2? +1,5

Kurs: 1,83

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dzisiejszego popołudnia rozegrana zostanie część 16 kolejki Angielskiej ekstraklasy. O godzinie 16:00

Sunderland podejmować będzie Chelsea. Goście w tym tygodniu odpadli z walki o 2 z rzędu Puchar Mistrzów.

Duża wygrana nad Nordsjaelland, niestety nie dała im awansu do fazy Play-Off LM. 3 miejsce w grupie dało im

awans do LE. Londyńczycy po zmianie trenera mają trudny okres w lidze, po liderowaniu w tabeli spadli na 3 miejsce tracąc

do obecnego lidera aż 10 punktów. Natomiast gospodarze zajmują miejsce tuż nad strefą spadkową. Z dorobkiem 13 punktów.

Bezpośrednie pojedynki tych zespołów na stadionie "Stadium of Light" kończyły się wygranymi The Blues.

Kontuzje:

Chelsea; John Terry, Daniel Sturidge, po kontuzji Lampard (nie pewny występ)

Sunderland: O'Shea, Brown.

 

Mój typ: 1:3

 

Typ w odpowiednim dziale.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:55 ]

:plus: 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 8.12.12 (15:45)

Dyscyplina: Pilka nozna

Spotkanie: Zaglebie Lubin - Wisla Krakow

Typ: over 2 gole

Kurs: 1,80

Bukmacher: Pinnacle

 

Ostatni mecz przed przerwa zimowa ale dla Wisly i tak juz caly sezon mozna chyba spisac na straty. Walki o mistrza nie bedzie, walka o puchary teoretycznie jest mozliwa bo strata do 3 miejsca to 8 punktow ale oczywiste jest ze zeby walczyc na wiosne o puchary to zima Cupial musial by rzucic duzo gotowki na transfery a to jest malo realne. Za to mowi sie o odejsciu Meliksona i moze Genkova. Wisla w tej rundzie grala bardzo slabo i 11 miejsce w lidze to oddaje dobrze. Zaglebie mialo slaby poczatek sezonu ale teraz w koncowce rundy graja coraz lepiej. Trzy zwyciestwa pod rzad z Gornikiem, Belchatowem i Polonia W, i dopiero w Gdansku zatrzymali sie na Lechii po remisie 2:2. Ale uwazam ze dzisiaj w takiej formie Zaglebie jest faworytem i moze sobie poradzic z Wisla. Jest o co grac bo jak wygraja to awansuja z 13 na 11 miejsce kosztem wlasnie Wisly. Poza tym Zaglebie nie wygralo zadnego oficjalnego meczu z Biala Gwiazda od 2005 roku kiedy wygrali i w lidze i w pucharze Polski, ale potem juz w tej rywalizacji przez kolejne lata wygrywala albo Wisla albo padaly remisy. Dzisiaj Miedzowi maja wedlug mnie bardzo duza szanse przelamac te statystyki i znowu pokonac Wislakow bo tak slabi Krakowianie nie byly od bardzo dawna i gospodarze to wiedza i musza to wykorzystac. W koncowce rundy graja coraz lepiej a Wisla pewnie juz mysli o urlopach. Spadek zadnej z druzyn nie grozi bo Belchatow i Podbeskidzie same sie pograzaja. Tak wiec w Lubinie mozna dzisiaj zagrac otwarta pilke i mysle ze bedzie to bramkostrzelne spotkanie ktore Zaglebie da rade wygrac.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,150.htm#1718851

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:56 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA: Championship

Spotkanie: Crystal Palace - Blackpool

Typ: 1

Kurs: 2,07

Godz: 16:00

Bukmacher: Tobet

Analiza: Crystal Palace drugi zespół w tabeli Championship podejmie na własnym

boisku drużynę znajdującą się obecnie dziesięć lokat niżej. Gospodaże są

ekipą bardzo skuteczną u siebie, z jedenastu meczy rozegranych w tym sezonie tylko

raz schodzili z boiska pokonani a miało to miejsce dawno temu bo 18 sierpnia.

W większości spotkań wygrywają tylko sporadycznie remisując będąc przy tym bardzo

skutecznymi. Wystarczy przytoczyć ostatnie wyniki 3:0 z Brighton , 3:0 z Derby,

5:0 z Ipswich , 2:0 z Blackburn , 4:3 z Burnley czy 3:2 z Cardiff.

Jak widać zawsze strzelali dużo bramek na ogół nie tracąc , a w meczach gdy

ich defensywa pozwalała rywalom na więcej, uzyskiwali przynajmniej jednego gola

więcej. Myślę, że podobnie będzie dzisiaj i to Crystal Palace wyjdzie zwycięsko

z tego pojedynku.

http://obstawianie.com/championship-anglia-vt119633,50.htm#1718856

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:56 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Biathlon bieg pościgowy kobiet

08.12.2012 15:00

Zwycięzca biegu?

typ: Darya Domracheva

kurs: 2.30

buk: Bet365

 

Dzisiaj w Hochfilzen odbędzie się bieg pościgowy kobiet. We wczorajszym sprincie wygrała Darya Domracheva i według mnie dzisiaj powtórzy ten sukces. Podczas wczorajszych zawodów Darya popełniła jedno pudło w pozycji leżąc, natomiast w stójce strzelała szybko i co najważniejsze celnie. Widać było, że nie forsowała ona tempa, chciała bardziej skupić się na strzelaniu i wyszło jej do bardzo dobrze. Dopiero na ostatniej rundzie, kiedy musiała pobiec już tylko do mety pokazała swoją siłę biegową i wygrała z przewagą 4.7 sekundy nad Makarainen. Gdyby nie problemy Finki podczas drugiego strzelania, gdzie miała problemy z bronią i straciła sporo czasu, to pewnie ona po słabym początku sezonu cieszyła by się z wygranej. Nie sądzę jednak, aby dzisiaj, kiedy mamy cztery strzelania, pójdzie już tak dobrze i myślę, że około 4 pudeł jest w stanie zaliczyć. Oczywiście jest jeszcze Tora Berger, świetnie biegająca i strzelająca Norweżka, jednak nie lubi ona tych tras, co było widać podczas biegu i do Białorusinki na mecie straciła 12.9 sekundy. Sądzę, że nawet jak Darya popełni jeden błąd więcej na strzelnicy to i tak ostatecznie będzie przed Norweżką. Jest jeszcze rodaczka Berger, młodsza Solemdal, która jednak wczoraj bardzo dużo straciła na ostatniej pętli na mecie mając stratę 15.5 sekundy, a podobnie jak z Finką nie wierzę w jej regularność podczas strzelania.

Jeżeli tylko Darya nie popełni zbyt dużo błędów na strzelnicy to powinna odnieść drugie z rzędu zwycięstwo.

 

http://obstawianie.com/sporty-zimowe-vt292,150.htm#1718874

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:59 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka Tauron Basket Liga, 8.12 19:00

Rosa Radom - Stelmet Zielona Gora

typ: -5,5 pkt Stelmet

1,8

Pinnacle

Analiza

Dzis w spotkaniu Tauron Basket Ligi, beniaminek Rosa Radom podejmie na wlasnym parkiecie rewelacje rozgrywek europejskich - Stelmet Zielona Gora. Czy bedzie to pojedynek Dawida z Goliatem? Tak mi sie wydaje. Rosa w ubieglej kolejce odniosla dopiero trzecie zwyciestwo w tym sezonie. Druzyna trenera Mariusza Karola to zespol zlozony glownie z zawodnikow, ktorzy bronili barw Rosy w pierwszej lidze. Widac, ze radomska ekipa odstaje od czolowki, mimo ze potrafila nawiazac wyrownana walke m.in. z mistrzej kraju, Asseco Prokomem. Zastal natomiast jest w swietnej formie. Zespol potwierdzil to na tygodniu sprawiajac ogromna niespodzianke w KAzaniu, wygrywajac z tamtejszym Uniksem, Stelmet zapewnil sobie awans do dalszej rundy eurocupu. Druzyna z Zielonej Gory zagrala swietne spotkanie. Jesli zagra podobnie w Radomiu, gospodarze nie beda mieli czego szukac w tym meczu i spotkanie zakonczy sie nokautem ze zwyciestwem gosci. Patrzac kadrowo rowniez Stelmet wyraznie goruje nad Rosa, nie widze tutaj innego wyniku niz pewnego zwyciestwa Zastalu.

 

http://obstawianie.com/polska-liga-mezczyzn-2012-2013-vt123645.htm#1718881

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:57 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HISZPANIA: Primera Division Malaga - Granada 08.12.2012 18:00

Typ kto wygra pierwsza połowę

Typ Malaga

kurs 2.1

buk Betclic

 

Analiza: Faworytem tego meczu jest zdecydowanie Malaga.Malaga na własnym stadionie gra wyśmienicie i w ostatnim meczu przed własną publicznością rozgromili Valencię 4-0.Gospodarze patrząc na pięć poprzednich spotkań przeżywają słabszy okres.Moim zdaniem przeciętna gra podopiecznych Antonio Anquela jest spowodowana dużą ilością trudnych meczów ligowych i pucharowych.Przed wtorkowym spotkaniem Ligi Mistrzów z Anderlechtem Malaga miała zapewniony awans z pierwszego miejsca, dlatego mogła oszczędzić siły na dzisiejszy mecz.Celem minimum na tegoroczny sezon dla gospodarzy jest zdobycie czwartego miejsca do którego aktualnie brakuje im trzech punktów.Granada w tym sezonie spisuje się bardzo słabo przez co znajduje się na pozycji spadkowej.Ten mecz jest bardzo istotny dla Malagi i nie wydaje się być trudny.Uważam że Gospodarze od samego początku zdominują przeciwnika i wygrają ten mecz więcej niż jednym golem.W ostatnich godzinach kurs na ten typ poszedł mocno w górę.

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,50.htm#1718905

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:57 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna: Ligue 1

Data i godzina: 08.12.2012, 17:00

Spotkanie: PSG - Evian

Typ: 1 (handicap 2:0)

Kurs: 2,75

Bukmacher: Expekt

 

 

Jeszcze nie tak dawno gospodarze byli liderem w lidze francuskiej, ale słabsze występy w 5 ostatnich kolejkach spowodowały, iż PSG spadło na 4 miejsce w tabeli i to teraz oni muszą gonić lidera, do którego tracą już 5 punktów. Duży wpływ na formę gospodarzy w lidze miały występy w Lidze Mistrzów. Teraz jednak kiedy awans już w tych elitarnych rozgrywkach wywalczony Paryżanie mogą skupić się na lidze, tym bardziej, że pojawiły się głosy o tym, iż trwają poszukiwania następcy Carlo Ancelottiego. Dzisiejszy więc mecz nie tylko jest meczem na przełamanie, ale możliwe, że o być albo nie być dla włoskiego szkoleniowca. Evian to dopiero 17 drużyna w tabeli, która zdobyła do tej pory 10 punktów mniej niż ich dzisiejsi rywale. W ostatnich 4 kolejkach goście zaprezentowali się bardzo dobrze wywalczając 2 zwycięstwa i dwa remisy. Na wyjazdach Evian o dziwo spisuje się lepiej niż przed własną publicznością. Dziś jednak goście zagrają bez kontuzjowanych: Cambona, Mensaha oraz M'Madiego. Gospodarze dziś będą musieli sobie radzić natomiast bez Matuidiego oraz najprawdopodobniej także Motty i Gameiro. Mimo tych braków zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy moim zdaniem zdecydowanie wygrają ten pojedynek. PSG przed własną publicznością do tej pory nie ma rewelacyjnych statystyk:4 mecze wygrane, 2 remisy i dwie porażki. Pora więc aby te statystyki nieco poprawić. Myślę, że to nie będzie większym problemem mając w szeregach będącego ostatnio w wysokiej formie Ibrachimovića. Stawiam na wysokie zwycięstwo PSG.

 

Przewidywane składy:

PSG: Sirigu - Armand, Silva, Sakho, Jallet - Pastore, Verratti, Sissoko - Menez, Ibrahimovic, Lavezzi

 

Evian: Laquait - Ehret, Mongongu, Angoula, Djedje - Govou, Rabiu, Kone, Wass - Sagbo - Khelifa

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-1-vt123330.htm#1718907

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:10 ]

typ nieuznany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyscyplina: Piłka ręczna, Niemcy Bundesliga

spotkanie: TUS N Lübbecke - HSG Wetzlar

typ: HSG Wetzlar wygra różnicą 1-3 bramek

kurs: 3,50

bukmacher: Bet365

godz: 19:00

analiza:

przed nami spotkanie 15 kolejki ligi niemieckiej piłkarzy ręcznych, naprzeciw siebie stają zespoły TUS N Lübbecke i HSG Wetzlar. Gospodarze w tym sezonie spisują się tak jak w ubiegłym i raczej tak jak pozwala im ich potencjał, czyli tułają się w dolnych rejonach tabeli tabeli. Obecnie zajmują 12. miejsce z dorobkiem 12 punktów w 14 meczach, ich bilans zwycięstw, remisów i porażek wynosi 6-0-8. Bramkowy to 406:402. co do spotkań u siebie to sytuacja wygląda w miarę przyzwoicie bo odnieśli 4 zwycięstwa przy 3 porażkach. Goście natomiast rozgrywają jeden z lepszych sezonów w historii klubu zajmują 5 miejsce w tabeli z 20 punktami na koncie, na ten dorobek złozyło się 9 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. ich bilans bramkowy to 417:390. Dodatkowo maja serię 6 spotkań bez porażki. Tak wiec prorokuję, że będzie to mecz na styku który nieznacznie wygrają goście.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,175.htm#1718930

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-10, 01:58 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...