Skocz do zawartości

Typy na dzień 20.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Atlanta Hawks - Oklahoma City Thunder gogz. 01:35

typ: Oklahoma -6,5

kurs: 1,98

Buk: Pinnacle

 

Dzisiaj w nocy " Jastrzębie" podejmą Oklahomę. Dla mnie faworytem jest oczywiście OCT. Dawno nie widziałem tak rozpędzonego zespołu w NBA . W poniedziałek odnieśli 11 kolejne zwycięstwo i to nie byle z kim bo pokonali San Antonio Spurs 107-93. W tym meczu dość mało rzucił Durant,tylko 19 punktów ale dobrze spisali się S. Ibaka 25,R. Westbrook 22 (1), K. Martin 20 (3),który trafił trzy "trójki".

Atlanta dziś w nocy namęczyła się ze słabiutkim Waszyngtonem wygrywając po dogrywce 100-95. Wcześniej dostali baty od Golden State 115-93. Wiadomo,że każda passa się kiedyś kończy jednak myślę,że ta trochę potrwa . Koszykarze Thunder są naprawdę w wysokiej formie i patrząc na ich ostatnie zwycięstwa handicap -6,5 uważam za jak najbardziej do wygrania.

Myslę,że w dalszym ciągu wysoką dyspozycję utrzyma Durant,który został wybrany koszykarzem miesiąca za mecze rozegrane w październiku i listopadzie 2012 roku w Konferencji Zachodniej.

Mając takiego lidera Oklahoma nie powinna jeszcze długo przegrać.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1721069

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:44 ]

:plus: 98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz. 01:05

Toronto Raptors (-3,5) - Detroit Pistons

TYP: 1

KURS: 2,04

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 1 w nocy polskiego czasu rozpocznie się bardzo interesujące spotkanie pomiędzy zespołem Toronto a zespołem Detroit. Oba zespoły prezentują się w tym sezonie w kratkę lecz w tym meczu za faworyta uważa się gospodarzy ponieważ nie dość że grają na własnym boisku to również ostatnie mecze w ich wykonaniu były obiecujące i może zaczną wygrywać takie mecze jak te. Gospodarze tego meczu w tabeli ligowej w konferencji Wschodniej są na 13 pozycji z dorobkiem siedmiu zwycięstw i 19 porażek. Na własnym stadionie rozegrali oni 10 meczy w których to pięć meczy wygrali i również tyle samo spotkań przegrali. Na wyjeździe wiedzie im się gorzej ponieważ w 16 meczach tylko dwa mecz wygrali i aż 14 meczy przegrali. Natomiast goście tego meczu w lidze są na 12 pozycji z dorobkiem siedmiu zwycięstw i 20 porażek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 13 meczy w których to pięć meczy wygrali i osiem meczy przegrali. Na wyjeździe rozegrali oni 14 meczy w których to dwa mecze wygrali i 12 przegrali. Oba kluby w roku 2012 rozegrali sześć meczy w których to Toronto wygrało dwa mecze a cztery mecze Detroit. Ale moim zdaniem to ten mecz wygra Toronto i właśnie na to liczę na mecz w którym mają szansę wygrać w takim meczu ;)

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1721195

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:44 ]

:plus: 104

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Atlanta-Okc

Dyscyplina: Koszykówka,Nba 01:35

Typ: Atlanta +7,5pkt

Kurs: 1,71

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dzis zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie pomiedzy Hawks ,a Thunder.Okc ostatnio w wyśmienitej formie,wygrali kolejno 11 spotkań.Ostatnio zmierzyli sie w domu z Sas gdzie bardzo dobre zawody rozgrywali Kevin Martin 20pkt i Ibaka ktory zdobyl 25pkt,w poprzednich spotkaniach wygrywali m.in z Kings czy Noh.Atlanta męczyla sie ostatnio w Wizards gdzie wygrali po dogrywce ,przedtem dostali sromotnie z GSW ,zaś wczesniej wygrali z Charlotte.Dzis miejscowi gracze na pewno bedą sie chcieli zrehabilitowac po sromotnej wpadce u siebie z Goldenami ,mysle ze wyjdą podwojnie zmotywowani i bedą w stanie pokonac druzyne Duranta.Hawks u siebie to zawsze grozna ekipa ,jak bedzie im siedziala trojka ,to sądze ze są w stanie wygrac ten mecz .Licze na dobrą defensywe gospodarzy i opanowanie deski przez Ala Horforda i Josha Smitha.Pewnie ostatnie minuty zadecydują o końcowym wyniku i własnie albo Smith albo Al zadecyduje o 1 porazce od 11spotkań Okc.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1721207

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:45 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka NBA 20.12.2012 01:30

Spotkanie: Utah Jazz – Indiana Peacers

Typ:1 (HC+ 3)

Kurs:1,90

Bukmacher:Sportingbet

 

Analiza:

Dziś o godzinie 1 w nocy czasu polskiego w Ameryce odbędzie się kolejna seria spotkań najlepszej ligi koszykówki świata. W tym meczu spotkają się 7 drużyna Konferencji Zachodniej która obecnie ma 14 wygranych i 12 porażek Utah z 7 drużyną z Konferencji Wschodniej Indianą która ma 13 zwycięstw i 12 porażek. W tym meczu to Utah jest moim faworytem, ale zagram ostrożniej z lekkim handi jaki oferuję Sportingbet +3 punkty. Indziana u siebie w pojedynkach z Utah góruje wygrała ich 8 a przegrałą 5. Ostatnio mecze u nich układają się w ciekawe h2h ponieważ wygrywa [1,2] [1,2] [1,2][1,?]. I własnie, mam nadzieje że to jest ten mecz w którym Utah wygra to spotkanie ponieważ o wiele lepiej moim zdaniem spisują się od Indiany która nie gra źle ale nie sądzę aby ten mecz się skończył inaczej. Ale jeśli Indiana miałaby wygrać to daję handi bo wiecej niż 2 punktami nie wygrają. Powodzenia.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1721217

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:45 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: Houston Rockets - Philadelphia 76ers

Typ: 2

Kurs: 3.70

Bukmacher: Expekt

20.12.2012 02:00

Analiza:

Bardzo ciekawie się zapowiadające spotkanie w koszykarskiej lidze w stanach zjednoczonych.dziś w houston przyjeżdzają gracze ze wschodniego wybrzeża.Nie idzie im najlepiej ostatnio gdyż ulegli aż cztery razy i nie mieli nawet dogrywki w tych meczach.Ciężkie czasy nastały ale myślę że do dziś dzień gdzie na wyjeździe pokonają rakiety na ich terenie.oba zespoły zajmują dziewiąte miejsca w swoich konferencjach więc są to wyrownane drużyny.rakiety grają w kartkę chociąz w ostatnich spotkaniach prezentowali się lepiej niż 76ers.Być może grali ze słabszymi drużynami i dlatego taki bilans a nie inny.Goście grali z mocnymi zespołami więc nie ma co się dziwic że poprzegrywali te spotkania.dziś już chyba tak wysoko poprzeczka nie będzie postawiona i mam nadzieję ze powalczą o zwycięstwo.Houston na ich parkiecie można pokonac w sumie jak każdy zespół.Nikt nie jest niepokonany.Dziś liczę na przełamanie gości na hali przeciwnika.Myślę ze są w stanie sobie poradzić.Na ostatnie pięć spotkań trzykrotnie wychodzili zwycięsko wię c dlaczego i nie dziś skoro już mają dość porażek.dziś będą zmotywowani i mam nadzieję że przyniesie im to wygraną.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1721236

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:46 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xerez - Villarreal

20.12.2012 20:00

Typ 2 dnb

Kurs 1.53

Bet365

 

Gram na Villarreal bo cos tak niemrawo szaleja, tak w kratke, powiem szczerze, ze spodziewam sie o wiele wiecej od tego teamu. Do drugiej lokaty traca 6pkt to sporo, jakby, nie patrzec. Gospodarze tez nie szeleja raptem kilka punktow w ostatnich kilku meczach i to dzieki remisom, bo reszta to porazki. Jest to spokojnie ekipa do ogrania przez zespół Villrrealu. Villarreal ma 23 bramki strzelone oraz 13 straconych, dla mnie to bardzoi malo a juz 18 kolejek, powinno być z 10 wiecej, albo kilka mniej straconyxh, chociaz jak na taką marke. W ostatnim czasie Villarreal pokonał Alcorcon 4-0, 3-0 Santander, co,ciekawsze oba te mecze byly rozegrane na wyjeździe. Liczę, że goscie też na rtm terenie wygrają. Dodatkowo jak widać gram zakład bez remisu, DNB.

co daje nam większą wandę na wyjście z decyzji zagrania na gości bez strat finansowych...

Xerez topi mecze z handi, z Gironą przegrali 2-0, z Gijonem 3-0. Są w kiepskim położeniu i nie widzę im wygranej w tym meczu.

 

Villarreal wygrał ostatnio z nimi 2-0 licze na powtorke:)

 

obstawianie.com/segunda-division-vt119641,25.htm

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-21, 18:24 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna , Puchar Holandii

Spotkanie: FC Groningen - Ajax Amsterdam

Typ: over 1,5 gola w 1. połowie

Kurs: 2.20

Bukmacher: Bet365

20.12.2012 20:00

Analiza:

Dziś o godzinie 20:00 mecz kończący tę rundę Pucharu Holandii. Na tym etapie już nie ma mowy o odpuszczaniu . Oba zespoły mimo iż swoje kolejne mecze grają w niedzielę, będa musiały dać z siebie wszystko aby awansować dalej i moc zmierzyć się z dość łatwym (jak na swoje możliwość ) Den Bosch. O ile Ajaxowi w lidze wiedzie się bardzo dobrze (3 miejsce ) o tyle Groningen w tym sezonie spełnia rolę ligowego średniaka i zajmuję dopiero 10 pozycję.

Zespół dzisiejszych gości zdecydowanie lepiej radzi sobie w tym sezonie w meczach wyjazdowych, w których średnio strzela aż 3 gole ! Nie ulega watpliwości ze ma tam kto strzelać, chociażby najlepszy strzelec Ajaxu w tym sezonie - Siem De Jong (7 trafień) lub młody utalentowany Christian Eriksen (4 trafienia) .

Gospodarze nie prezentują tak solidnego futbolu jak w latach ubiegłych. Nie grają porywająco...wrecz, jak dla mnie nie spełniają wymagań ofensywnej holenderskiej piłki. Już słaba ekipa Willem II pokazała w ostatnim meczu z Ajaxem więcej woli walki niż FC Groningen w kilku ostatnich spotkaniach. Na ktorych szczerze przyznam się ze ziewałem. Ale do rzeczy. Dzisiejsi gospodarze nie zdobywają wielu bramek i dość słabo wygladaja pod tym wzgledem na tle Ajaxu, ale uwazam ze w tym meczu wezmą się w garść. NA pewno beda chcieli odegrać się za niedawną wyjazdową porażkę na Amsterdam Arena. Liczę że ambitnie podejdą do tego spotkania i na pewno nie raz zatrzeszczą kości...choć mam nadzieję ze czesciej piłka zatrzepocze w siatce.

Możliwe ze ktoras ze stron bedzie chciala przesadzic tę rywalizację juz w 1 połowie, a w drugiej tylko bronić wyniku i spokojnie dowieżć go do ostatniego gwizdka. Faworytem oczywiście jest Ajax, dla Groningen upatruję szansy w szybkich kontrach z czym w ostatnim czasie Ajax sobie nie radzi, jak na przykład w ostatnim meczu. Wiele zależy od formy najlepszego strzelca gospodarzy - Michael'a de Leeuw. Moj typ popieram formą strzelecką Ajaxu, w którego meczach często pada kilka bramek w 1 połowie ( w 5 ostatnich meczach wliczając LM zdarzyło sie tak trzykrotnie) Najbardziej prawdopodobny wynik do przerwy do 1:1 lub 2:1 dla gości.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-21, 18:23 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 20.12.12 (18:00)

Dyscyplina: Koszykowka

Spotkanie: Cadevita - Buducnost

Typ: 2

Kurs: 3,20

Bukmacher: Sportingbet

 

To jest spotkanie 14 kolejki rozgrywek ABA League. Cadevita i Buducnost sasiaduja ze soba w tabeli bo gospodarze sa aktualnie na 4 miejscu a goscie tego meczu na 5 ze strata jednego punktu do koszykarzy z Zagrzebia. Cadevita u siebie ma bardzo dobry bilans 6-1 i wydaje sie ze powinni go potwierdzic wygrywajac ten mecz ale ja mysle ze Buducnost moze postawic im wysoko poprzeczke i caly mecz wedlug mnie bedzie takim meczem walki gdzie o wyniki zdecyduja szczegoly i duzo punktow bym sie tu nie spodziewal. Cadevita u siebie czesto odnosi wysokie zwyciestwa i wyniki sa duzo wyzsze niz 144 punkty dlatego to moze budzic obawy co do undera bo jest on na pozor troche niski. Ale ja mysle ze Buducnost postawi w tym meczu na defensywe i jesli juz przegra to bedzie to po walce i wynik koncowy powinien byc wedlug mnie dosc niski. Kilka poprzednich meczow Buducnostu na wyjazdach na to wskazuje bo w wiekszosci wyniki tych meczow byly typowo underowe i to wyraznie nawet jak 74:55, 69:71, 66:53. Ostatni mecz z Olimpija Lublana to 92:95 ale po az dwoch dogrywkach bo w regulaminowym czasie bylo 60:60. Buducnost w tym sezonie na wyjazdach gra mocno w obronie i ostroznie w ataku. Mecze wygrywa defensywa i konsekwencja a jesli juz przegrywa to w niewielkich rozmiarach. To spotkanie z Cadevita powinno miec podobny scenariusz bo taki styl gry preferuje Buducnost i to przynosi efekty. Mysle ze w tym meczu nie sa wcale bez szans. Jesli zagraja tak skutecznie w obronie jak zwykle a wynik bedzie sie utrzymywal na styku to Buducnost ma moim zdaniem duze szanse na wygranie tego spotkania.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123654,50.htm#1721302

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:46 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej Rosja VHL, godz. 16.00

Spotkanie: HK Ryazan - THK Tver

Typ: over 5,5

Kurs: 2.1

Bukmacher: Expekt

Analiza: W 34 kolejce rosyjskiej VHL spotkają się ekipy z dolnej część tabeli. Co więcej gospodarze to w ogóle najgorsza ekipa ligi. Miejsce nr 27 w tabeli i zaledwie 19 pkt. na koncie i tylko 5 wygranych po 32 meczach. Goście także słabiutko, bo miejsce 21 w tabeli nikogo na pewno nie cieszy w Tverze. Obie ekipy grają ciekawą defensywę, bo jeśli liga VHL należy do bardzo underowych to i Ryazan i Tver posiadają najgorsze defensywy ze wszystkich 27 zespołów tej ligi. Gospodarze stracili już 126 goli, goście 115. U siebie Ryazan w 15 grach notuje bilans bramkowy 31-58, goście na wyjazdach w 17 grach strzelili 42 gole i 70 stracili. Oczywiście patrząc na wskaźnik under/over oraz średnią ilość bramek, padającą w meczach z udziałem tych drużyn to mamy drużyny, które mają na koncie najwięcej overów w lidze, odpowiednio 17 i 17 oraz średnią powyżej 6 goli/mecz. W pierwszej rundzie było tylko 5 goli, ale dzisiaj nastawiam się na przynajmniej 6 goli w meczu tych drużyn.

 

http://obstawianie.com/inne-ligi-hokejowe-mecze-miedzypanstwowe-vt123491.htm#1721318

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:48 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division

Data i godzina spotkania: 20.12.2012 rok – 22:00

Spotkanie: RCD Espanyol – Deportivo La Coruna

Typ: X

Kurs: 3,83

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

Przed nami dziś trzy mecze 17 kolejki Hiszpańskiej La Liga, w meczu który wybrałem na El Prat miejscowy Espanyol Barcelona podejmie Deportivo La Coruna. Po 16 kolejkach oba zespoły znajdują siew strefie spadkowej i zgromadziły zaledwie po 12 punktów, tak więc dziś jest to niezwykle ważny mecz dla obu zespołów, przegrany w tym meczu może na dłużej zadomowić się w strefie spadkowej. Takie mecze są zazwyczaj meczami walki, mało w nich finezji polotu a i goli nie spodziewam się dużo dziś. Typowy mecz na remis i chodź faworytem według bukmacherów jest Espanyol, który przecież parę dni temu zremisował z samym Realem w Madrycie 2-2 to dla mnie oba zespoły grają słabo i na żaden z nich bym nie postawił, dlatego też gram na remis. Oba zespoły mają najwięcej remisów w lidze po 6 więc tym bardziej dziś w tak ważnym meczu między sobą zapewne padnie taki wynik i to nie zdziwi mnie tu rezultat bezbramkowy. Co więcej Espanyol u siebie wygrał tylko 1 mecz w tym sezonie a Deportivo na wyjeździe nie wygrało ani 1 meczu więc wątpie by i dziś wygrało a czy przegra po raz kolejny? raczej nie bo zapewne wyjdzie od początku z myślą by nastawić się na defensywę i grę z kontry więc jeśli już ktoś by tu miał wygrać to prędzej po jakiejś kontrze Deportivo ale ja postawie na remis po super kursie jaki w tym momencie jest w Pinnacle 3,83. Do tego zazwyczaj jest tak, że jeśli zespół sprawił kolejkę wcześniej niespodziankę a mam tu na myśli remis 2-2 w Madrycie z Realem piłkarzy Espanyolu, to w kolejnym meczu z dużo teoretycznie słabszym rywalem nie wygrywa meczu, dziś liczę że spełni się to w przypadku graczy z Barcelony a, że grają z słabym rywalem to pewnie przegrać też nie przegrają wychodzi mi remis i tak stawiam. Jeśli chodzi o osłabienia to wśród gospodarzy nie zagrają: Cristian Álvarez, Rui Fonte, Cristian Gómez, Tejera, Longo, Galán a po stronie gości nie zagra tylko Zé Castro. Mój typ 0-0 lub 1-1

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,75.htm#1721330

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-21, 18:20 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.12.12 / 18:00

Koszykówka, Euroliga Kobiet

Gyor Foton - Wisła CanPack Kraków

Typ: Powyżej 135 pkt

Kurs: 1,85

Buk: Pinnacle

 

Wisła jest faworytem tego spotkania i fakt ów nie może dziwić. Odkąd Białą Gwiazdę zasiliły Alana Beard i Tina Charles Krakowianki grają zupełnie inaczej. Przed tymi transferami był moment kiedy Wisła zamykała tabelę w grupie A, a teraz coraz mocniej naciska liderujące Bourges i Spartaka. Cztery wygrane pod rząd muszą robić wrażenie, dzisiaj szykuje się piąta bo nie sądzę, aby Węgierki były w stanie zagrozić Wiślaczkom, nawet pomimo faktu, że w Krakowie to one wygrały (po dogrywce). Teraz jest świetna okazja do rewanżu. Wisła powinna pójść za ciosem i wygrać jak najwyższym stosunkiem. Mam ciche przeczucie, że to będzie otwarty mecz, chociaż statystyki z lekka temu przeczą. Węgierki w ligowych starciach grają bardzo overowo, gromiąc niekiedy swoje rywalki (poza liderującym Euroleasingiem) niemiłosiernie, przykład - ostatni mecz wygrany z Cegledi 115:57. To co udaje się w lidze, zupełnie zmienia się w pucharach gdzie Gyor nie gra już takiego ofensywnego basketu. Różnicę poziomów więc widać. Jednak uważam, że starcie z Wisłą może być ofensywnym widowiskiem. Węgierki we Własnej hali potrafią grać skutecznie, wygrane z Tarsusem i Imos Brno przy wysokich wynikach i tylko jedna underowa porażka ze Spartakiem, który w defensywie jest bardzo mocny. Wisła na wyjazdach nie grała dotąd zbyt porywająco, ale myślę, że szansę do odegrania się gospodyniom (i przy okazji wskoczenia na trzecie miejsce w tabeli) powinny wykorzystać. Linia jest chyba rozsądnie ułożona, wszystko zależy od nastawienia i skuteczności obu drużyn. Jeśli wyjdą na parkiet z zamiarem odważnej, bezkompromisowej gry to over powinien paść bez problemu. Gorzej jeśli wyjdą z zamiarem rozgrywania koszykarskich szachów w połączeniu z chodzonym stylem gry. Jednak z Amerykankami w składzie wydaje mi się, że scenariusz bojaźliwej, zachowawczej gry nie jest raczej możliwy.

 

http://obstawianie.com/euroliga-2012-2013-vt123533,25.htm#1721334

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-20, 20:48 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - Primera Division

Spotkanie: Espanyol - La Coruna

Typ: Espanyol

Kurs: 1,8

Data: 20-12-2012 Godzina: 22:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dzisiaj o dość nietypowej porze bo w czwartek odbędzie się kolejna 17 już kolejka Primera Division. O 22:00 Espanyol zmierzy się na El Prat z Deportivo La Coruna.

Moim typem na dzisiejsze spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy. Po wyjątkowym i dość niespodziewanym remisie w poprzedniej kolejce na Santiago Bernabeu uważam,

że dzisiaj Espanyol musi wygrać dzisiejszy mecz i wyjść ze strefy spadkowej. Obecnie gracze z Barcelony zajmują przedostatnią lokatę i mają tyle samo punktów co ostatnie

Deportivo La Coruna. Obie ekipy mają po 12 punktów i zajmują ostatnie lokaty w tabeli.

 

Formy obu drużyn:

 

Espanyol u siebie:

07.12.12 PRI Espanyol Sevilla 2 : 2

25.11.12 PRI Espanyol Getafe 0 : 2

10.11.12 PRI Espanyol Osasuna 0 : 3

27.10.12 PRI Espanyol Malaga 0 : 0

21.10.12 PRI Espanyol Vallecano 3 : 2

30.09.12 PRI Espanyol Atl. Madrid 0 : 1

16.09.12 PRI Espanyol Ath. Bilbao 3 : 3

25.08.12 PRI Espanyol Zaragoza 1 : 2

 

Deportivo La Coruna na wyjeździe:

09.12.12 PRI Atl. Madrid La Coruna 6 : 0

25.11.12 PRI Ath. Bilbao La Coruna 1 : 1

10.11.12 PRI Zaragoza La Coruna 5 : 3

27.10.12 PRI Celta Vigo La Coruna 1 : 1

06.10.12 PRI Vallecano La Coruna 2 : 1

30.09.12 PRI Real Madrid La Coruna 5 : 1

16.09.12 PRI Granada La Coruna 1 : 1

26.08.12 PRI Valencia La Coruna 3 : 3

 

Obie ekipy nie zachwycają w Primera Division lecz po ostatniej kolejce uważam że dzisiaj wygra Espanyol.

 

Osobisty Typ: 2-0

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,75.htm#1721354

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-21, 18:19 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HISZPANIA: Primera Division

Real Sociedad vs Sevilla

20.12.2012 22:00

Typ under 1.5 gola w pierwszej połowie

kurs 1.42

buk Unibet

 

Analiza:Ten mecz zapowiada się bardzo wyrównanie, ja osobiście delikatnie faworyzuję gości.Sevilla w ostatnim meczu zaatakowała Malagę bardzo ofensywnie skutkiem tego była porażka 0-2 na własnym obiekcie.Tym razem Sevilla powinna zagrać mądrzej i ostrożniej niż w poprzednim meczu (choć wynik meczu z Malaga sprzyjałby mojemu typowi na to spotkanie).Sevilla znacznie mniej goli strzela i niewiele więcej goli traci na obcym terenie.W meczach z udziałem gości zdecydowanie mniej goli pada w pierwszej połowie niż w drugiej przykładem tego jest także mecz z Malagą 0-0 HT i (0-2).Sevilla potrzebuje zwycięstwa remis jej nie satysfakcjonuje szczególnie po ostatniej porażce.Ryzykowanie brawurowymi atakami w pierwszej połowie byłoby po prostu nie mądre, w przypadku niekorzystnego wyniku pierwszej połowy np 1-0 lub 0-0 Sevilla zmieni styl gry z defensywnego na ofensywny (przynajmniej takiego przebiegu meczu się spodziewam).Real Sociedad na własnym stadionie gra także bardzo defensywnie i do tej pory stracił tam najmniej goli ze wszystkich drużyn Primera Division tylko 4 nawet Barcelona i Real stracili więcej bo kolejno 7 i 5.Grając na wyjeździe Sociedad strzelił 11 goli tyle samo co na własnym stadionie i stracił 15 czyli prawie cztery razy więcej.Co ciekawe w poprzednich trzech spotkaniach miedzy tymi drużynami nie padła ani jedna bramka w pierwszej połowie.

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,75.htm#1721369

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-21, 18:15 ]

:plus: 42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HISZPANIA: Primera Division

Espanyol - La Coruna

20.12.2012 22:00

Typ ilość rzutów rożnych: powyżej 13

kurs 3,75

buk Bet365

analiza:

 

W spotkaniu 17 kolejki ligi hiszpańskiej mierzą się dwie ostatnie drużyny w tabeli. Mecz powinien być zaciety bo oba zespoły potrzebuja punktów jak ryba wody. maja zaledwie po punkcie straty do strefy bezpiecznej. w ostatnim meczu espanyolu padło 18 rożnych, a w meczu depo padlo 10, ale wszystkie wykonywali pilkarze z la coruny. w ostatnim meczu bezposrednim padlo ich az 14. spotkania w ktorych wystepuja oba zespoly pada duzo goli. graja ofensywnie, ale przez slabe obrony traca jeszcze wiecej bramek. szybkie skrzydla tez sprzyjaja sporej ilosci roznych. przy malej przewadze w bramkach w koncowce meczu kornery moga posypac sie jak z rekawa. zadna ekipa nie zadowli sie remisem. uwazam, ze kurs jest godny ryzyka.

 

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,75.htm#1721385

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-21, 18:06 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...