Skocz do zawartości

Typy na dzień 22.12.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

CF Malaga - Real Madryt godz. 20:00

typ: 1X

kurs:2,32

Buk: Bet-at-home

 

W najciekawszym meczu 17 kolejki primera division Malaga podejmuję Real Madryt. Dla mnie faworytem tego spotkania jest zespół gospodarzy,gdyby w konkursie liczone były by wyższe kursy śmiało dałbym na gospodarzy. Malaga jest tuż za Realem i tarci do "Królewskich" 5 punktów. Zespół gospodarzy wygrał dwa ostatnie spotkania nie tracąc bramki,w niedzielę wygrał w Sevilli 2-0 natomiast wcześniej pokonał na własnym stadionie Granadę 4-0. Wczoraj Malaga zremisowała w pucharze 1-1 z Eibar,jednak na te spotkania Manuel Pellegrini wystawia skład rezerwowy. Trener Malagi zna trochę Real bowiem pracował tam przez jeden rok.

W Madrycie dzieje się coraz gorzej , Real traci już do Barcelony 13 punktów i ma nikłe szansę na końcowe zwycięstwo,zespół gra słabo remisuję u siebie ze słabiutkim Espanoylem 2-2,przegrywa w pucharze z Celtą Vigo 2-1 ledwo wygrywa w Valladolid 3-2. W lidze mistrzów zajmują tylko drugie miejsce w grupie. Ponadto coraz głośniej mówi się o odejściu Ronaldo i Mourinho do PSG.

To wszystko nie wpływa na dobrą postawę piłkarzy na boisku o czym świadczą ostatnie wyniki.

W składzie Malagi jest dużo świetnych piłkarzy m.in. Saviola,Santa Cruz, Demichelis oraz Isco,młody Hiszpan powoli puka o bram pierwszej reprezentacji.

Uważam,że typ na Malagę z podpórką jest jak najbardziej trafny wobec słabej postawy Realu w ostatnich meczach. Malaga słabszy okres w środku rundy ma już chyba za sobą ,ponadto wygrali oni silną grupę Ligi Mistrzów z Milanem,Zenitem oraz Anderlechtem.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,75.htm#1721093

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:23 ]

:plus: 132

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Manchester City - Reading

Typ: Wynik 1. połowy - Manchester City (-1.5 AH)

Kurs: 2.42

Godz. 16.00

Bukmacher: Bet365

 

Dla mnie wynik tego spotkania jest oczywisty. Zwyciestwo zespołu manchesteru powinno byc pewne i myślę, że mecz rozstrzygnie się już w pierwszej połowie. Zacznę od gości. Zespół Reading zaliczył ostatnio 2 bardzo słbe mecze. 3-0 z Sunderlandem i 5-2 z Arsenalem. W obu meczach nie miali praktycznie nic do powiedzenia w pierwszych połowach. Trzeba zauwazyć, ze ani Arsenal ani Sunderland ostatnio to nie są zespoły, z którymi można tak ławtwo polec. Sunderland cały sezon gra słabo, a w meczu z nimi reading nie miało nic do powiedzenia. Z Arsenalem również, a wiemy w jakim kryzisie ostatnio był zespół Emirates. Obrona Reading jest tragiczna. Arsenal mógł spokojnie 5-0 prowadzic po 1. połowie. City ostatnio dobry mecz z Newcastle, które trzeba oddac jest równiez w słabej formie. Jednak bardzo wazny był styl tego zwyciestwa. City w 1. połowie zdecydowanie przeważało, w drugie oddali troche inicjatywę i stracili gola, ale potem kilkukrotnie ładnie kontratakowali i zakończyło sie to golem na 3-1. Ważne, że do formy wraca Yaya Toure, którty świetnie dzilił piłki w ataku, strzelił gola i popisał sie swietnym podanie do Aguero przy pierwszej bramce. W końcu w ataku zagrali razem Tevez i Aguero i widac było, że dobrze im sie gra. Mam nadzieje, ze znowu wystapia razem, a wtedy o wynik będe spokojny. Do skłądu wraca Barry i najprawdopodobniej Kompany. Co wązne równie z dla mojego typu - zaczyna się Boxing Day. W przeciagu 12 dni drużyny zagraja po 4 razy. Myślę, ze wazne bedzie załatwicv ten mecz juz w pierwszej połowie, aby w drugiej oszczędzac siły i zmnienic waznych zawodników. Myślę, że City ma spore szanse na pewne prowadzenie do przerwy i nie boje sie tego zagrac.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,375.htm#1721134

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:24 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DYSCYPLINA: Pilka nozna, Premier League

SPOTKANIE: Tottenham - Stoke

TYP: under 2,5 goals

KURS: 1,82

GODZ: 16:00

BUKMACHER: Pinnacle

ANALIZA:

Mecz 18 kolejki Premier League w ktorym raczej nie nalezy spodziewac sie wielu bramek.

 

Stoke to druzyna z najlepsza obrona w lidze, w tym sezonie stracili tylko 13 bramek, wiecej niz jednego gola w ligowym meczu ostatnio stracili 20 pazdziernika w wyjazdowym meczu z Manchesterem United, przegranym 4:2 a w 17 dotychczasowych kolejkach PL zdarzylo im sie to jeszcze tylko raz - 1 wrzesnia zremisowali z Wigan 2:2.

 

W przypadku Tottenhamu wyglada to troche gorzej, stracili w tym sezonie juz 25 bramek, ale jak przyjrzymy sie tej statystyce blizej to okaze sie, ze wiecej niz jednego gola tracili tylko w meczach z Newcastle (otwarcie sezonu), Manchesterem United, Chelsea, Manchesterem City, Arsenalem i Evertonem.

 

Nalezacy do najgorszych w lidze atak Stoke (zdobyli tylko 15 bramek, tyle samo co QPR i Aston VIlla) nie powinien wiec sprawic ich obronie wiekszych problemow.

 

W ostatnich 3 kolejkach obie druzyny zachowaly po 2 czyste konta, under w tym meczu wydaje sie wiec bardzo prawdopodobny.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,375.htm#1721464

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:24 ]

:plus: 82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA, godz. 01:35

Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers (-4,5)

TYP: 2

KURS: 2,00

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 1:35 polskiego czasu zostanie rozegrany najbardziej interesujący w sobotę w NBA. Mam nadzieję że nie muszę szczegółowo tłumaczyć co ten skrót oznacza ale dla nie zorientowanych napiszę że jest to najlepsza koszykówka na świecie a rozgrywana jest w USA. Wybrałem ten mecz ponieważ kurs na gości tego meczu jest bardzo interesujący a przecież ostatnio grają wyśmienicie i warto postawić na ten właśnie mecz. Ale może zacznijmy wszystko od początku. Zacznę jak to bywa zawsze w moich analizach od gospodarzy tego meczu. W tabeli konferencji wschodniej znajdują się na 14 pozycji czyli jest to przed ostatnia pozycji w konferencji z dorobkiem pięciu zwycięstw i aż 22 porażkami. Na własnym obiekcie w tym sezonie rozegrali oni 11 meczy w których to trzy mecze wygrali i aż osiem meczy przegrali. Udaje im się wygrać niespodziewanie tak jak to było z Miami lecz tylko sporadycznie przeważnie to przegrywają i zostają zmiecieni z parkietu i tak uważam właśnie że ten mecz się zakończy. Na wyjeździe grają jeszcze gorzej ponieważ rozegrali 16 meczy i tylko dwa mecze wygrali a przegrali ich 14. Więc jak widać ta drużyna po odejściu James gra po prostu fatalnie i nie są wstanie nic ugrać w tych meczach. Natomiast goście tego meczu w tym sezonie mnie zaskakują ponieważ nieoczekiwanie znajdują się w konferencji wschodniej na szóstym miejscu z dorobkiem 14 zwycięstw i 12 porażek. Na własnym obiekcie rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy i wygrali w nich osiem meczy i jednie trzy mecze przegrali. Na wyjeździe idzie im troszkę gorzej ponieważ rozegrali oni 15 meczy i wygrali sześć spotkań i przegrali 9 meczy. Lecz i tak spisują się bardzo dobrze jak na taką drużynę i sądzę że sześcioma oczkami powinni pokonać swoich rywali. W ostatnich sześciu meczach gospodarze wygrali jeden mecz i przegrali pięć meczy. Wygrali oni z Lakersami 100:94 ale właśnie jak już mówiłem potrafią wygrać taki mecz a na własnym terenie nie potrafią poradzić sobie z zespołem takim jak np Toronto gdzie jest zdecydowanie słabsze od Miami czy Lakersów. Natomiast goście tego meczu w ostatnich sześciu meczach wygrali cztery mecze i przegrali dwa mecze. Oba zespoły w 2012 roku spotkały się ze sobą pięć razy i cztery razy lepszymi okazali się goście tego meczu a raz gospodarze. Ja uważam że ten mecz wygrają goście bo są naprawdę na fali i jakiś mały handicap można w tym meczu postawić ;)

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1721571

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:25 ]

:plus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 22.12.12 (18:00)

Dyscyplina: Pilka nozna

Spotkanie: Valladolid - FC Barcelona

Typ: over 4,5 gola

Kurs: 3,60

Bukmacher: Sportingbet

 

Zbliza sie polmetek sezonu a Barcelona pomimo tego ze w 16 meczach tylko raz stracila punkty remisujac z Realem u siebie a pozostale 15 meczow wygrala to wciaz nie moze czuc sie na 100% komfortowo. I wcale nie z powodu Krolewskich bo oni traca juz 13 punktow. Dzielnie trzyma sie Barcy Atletico Madryt ktore gdy ja teraz pisze analize rozegralo juz mecz 17 kolejki i wygralo z Celta 1:0 i strata do Barcy wynosi 6 punktow. Jesli Barca wygra z Valladolid bedzie 9 punktow no ale trzeba wygrac. Mysle ze gracze Vilanovy to zrobia i to bardzo efektownie. Przerwa zimowa juz za chwile i w tych ostatnich meczach beda chcieli jeszcze wydobyc z siebie jak najwiecej zeby wygrac wszystko do konca i ze spokojem udac sie na zasluzony odpoczynek. Maja motywacje nie tylko dla siebie ale takze dla Messiego ktory jeszcze moze wysrobowac juz teraz swoj wlasny rekord bramek zdobytych w jednym roku. Moga tez miec motywacje gry dla trenera bo z tego co czytalem u Vilanovy wykryto nowotwor i powaznie zaczeto sie w Barcelonie rozgladac za zastepstwem w roli trenera. To wszystko wedlug mnie moze sie przyczynic do jeszcze wiekszej motywacji w meczu z Valladolid niz w poprzednich spotkaniach. Gospodarze tez nie maja nic do stracenia i moga zagrac bez kompleksow, spadek im nie grozi a moga tylko zyskac bo do miejsca dajacego gre w LE traca 6 punktow a do miejsca dajacego gre w kw. LM 8 pkt. To wcale nie tak duzo. Teraz jeszcze sie okazuje, ze UEFA wykluczyla Malage z pucharow na przyszly sezon czyli jedno miejsce sie zwolnilo. Valladolid ma o co grac. Bronic sie calym zespolem z Barca nie ma sensu bo i tak predzej czy pozniej wjada z pilka do bramki. Juz lepiej mozna isc na wymiane ciosow bo juz kilka druzyn potrafilo w tym sezonie grajac w ten sposob postraszyc Barcelone. Ale i tak nie widze tu zadnych szans dla gospodarzy. Jak strzela 1-2 bramki to bedzie bardzo dobry wynik. Licze ze Barcelona i Messi stana na wysokosci zadania i strzela ze 4 albo i wiecej.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,75.htm#1721617

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:25 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - Primera Division, 22.12.2012 18:00

Spotkanie: Valladolid - Barcelona

TYP: over 2,5

KURS: 1,44

BUK: Bet365

Analiza:

 

Dzisiaj na stadionie Estadio Municipal José Zorrilla odbędzie sie spotkanie w którym zmierzą się ekipy Valladolid oraz Barcelony.

Nie trzeba pisać ze jedynym i zdecydowanym faworytem tego spotkania są gracze Blaugrany którzy nie przegrali jeszcze spotkania w tym sezonie.

Będzie to ostatnie spotkanie ligowe obu ekip w 2012 roku. W tym spotkaniu uważam za godne grania liczbę bramek. Obstawiam więcej niż 2,5 gola.

Warto napisać że piłkarze Barcelony zagrają dla swojego trenera Tito Villanovy który jest w szpitalu. Tito przeszedl operacje i nie będzie obecny na ławce

trenerskiej. Barcelona zajmuje pierwszą lokate w tabeli z niesamowitym dorobkiem 46 punktów po 16 kolejkach ligowych co oznacza remis oraz same

wygrane spotkania. Dorobek bramkowy jest nie mniej imponujący gdyż wynosi 54 bramki strzelony i 18 straconych co daje średnią ponad 4 gole na jedno spotkanie.

W tym sezonie ekipa Barcelony 14 razy osiągała over 2,5 goli w meczu i tylko 2 razy było tych goli strzelonych mniej. Warto dodać, że w wyjazdowych spotkaniach

Barcelona na 8 meczy 8 razy robiła over 2,5 bramek. W ekipie Blaugrany nie zagrają: Fabregas, Cuenca, Song, Adriano oraz Muniesa.

 

Valladolid zajmuje 11 pozycje w ligowej tabeli i ma aż 9 punktów przewagi nad 18stą drużyną Granady która znajduje się na pozycji spadkowej.

W 16 kolejkach Real zdobył 22 punkty a ich bilans bramkowy wynosi: 22:18 czyli łatwo wywnioskować że strzelają ponad 1 bramke na spotkanie.

Gospodarze tego spotkania na Estadio Municipal José Zorrilla na 8 spotkań 3 razy odnotowali over 2,5 goli i 5 razy padło mniej bramek.

W ekipie z Valladolid nie zobaczymy: Eberta i Ruedy.

W ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami Barcelona nie dała szans rywalom i na 5 spotkań wygrała wszystkie strzelając aż 18 bramek i tracąc tylko dwie.

Moim zdaniem Blaugrana efektownie zakończy rok kalendarzowy i spokojnie wygra spotkanie a Leo jeszcze bardziej wyśrubuje swój rekord.

 

Przewidywane składy:

 

Valladolid: Hernandez - Rukavina, Sereno, Valiente, Balenziaga - Rubio, Perez - Ramos, Gonzalez, Bueno - Manucho

 

Barcelona: Valdes - Alves, Pique, Puyol, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Pedro, Messi, Sanchez

 

 

Osobisty Typ: 0-3

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,75.htm#1721620

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:26 ]

:plus: 44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Philadelphia 76ers(-4.5) - Atlanta Hawks

Dyscyplina: Koszykówka NBA

Typ: 1

Kurs: 3.05

Bukmacher: Bet365

22.12.2012 01:05

Analiza:

Jedne z ciekawiej się zapowiadających spotkań w najlepszej koszykarskiej lidze świata.na przeciw siebie zagrają drużyny z odmiennych biegunów tabeli.Goście na miejscu trzecim a gospodarze na miejscu dziesiątym.Muszę przyznac że stawiam na 76ers gdyż myślę że w końcu się przełamią bo nie są drugimi "czarodziejami" i mają potencjał do dobrej i efektownej gry.Ostatnie spotkania przegrali, było ich az pięć.straszna passa gospodarzy zaczęła się na bykach u siebie.dziś myślę że zagrają odmiennie niż w ostatnich spotkaniach i wywalczą wygraną.Grają u siebie więc doping kibiców powinien im pomóc.goście grają w kratkę ostatnio.Potrafią wygrać z każdym jak i przegrać ze slabeuszem.Gospdoarze byli także wysoko w tabeli w samej czołowce ale wystarczyła czarna seria i mamy etraz miejsce takie jakie jest.dziś jednak myślę że dadzą sobie radę.Ostatnie pieć spotkań między nimi było na korzyść Philadelphi.Dziś jest bardzo dobry czas na przełamanie i granie już tylko o wygrane.dadzą radę i liczę na to że powini wygrać minimum pięcioma punktami.

 

 

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,125.htm#1721623

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:26 ]

:plus: 205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123654.htm#1721637

 

Data: 22.12.12 (18:00)

Dyscyplina: Koszykowka GRECJA: Puchar

Spotkanie: Panathinaikos-KAO Dramas

Typ: under 152.5

Kurs: 2,04

Bukmacher: Pinnacle Sports

 

Jest to półfinał pucharu Grecji.Bardzo fajna linia,dość niska,jak dla mnie ciekawy zakład warty pogrania.Oczywiście Panta jest faworytem tego spotkania.Sprawdzałem składy drużyn na oficjalnych stronach obu klubów. Oba zespoły bez osłabień maja zagrać w najsilniejszych składach.Panta w tym sezonie gra nie równo w lidze slaby początek oprócz porażki z Olympiakos Pireus wpadka tagze na Ikaros Esperos.W Eurolidze szału tez nie ma.Grały oba zespoły miesiąc temu w lidze i po bardzo ciężkim meczu Panathinaikos wygrał TYLKO 63-60 a wiec do dzisiejszej Lini wystawionej przez Pinnacle sporo brakuje.Widziałem parę spotkań Panty w Eurolidze i z skutecznością bywa rożnie, miewają problemy z rzutami osobistymi, nie zawsze koncentracja i mobilizacja jest na najwyższym poziomie. Maja sporo przestojów w grze,Mamy okres przedświąteczny wiec rożnie to może być z forma, staty tez wyglądają ciekawie: bo w lidze Panathinaikos rzuca średnio 79,8pkt traci 59,2pkt w Eurolidze 75,25pkt /73.62pkt. KAO Dramas w lidze rzuca 75,4pkt/78pkt,bilans 4-6 nic więcej o grze ich nie mogę powiedzieć bo ich nie widziałem ale myślę ze jakiegoś szalonego mocno overowego spotkania nie będzie.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:28 ]

:plus: 104

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, HISZPANIA 22.12.12, 20.00

Spotkanie: Malaga - Real

Typ: 2

Kurs: 1.63

Bukmacher: Pinnacle

 

Mecz 4 drużyny z 3, zapowiada się jako hit 17 kolejki ligi hiszpańskiej. Real ma 5 punktów przewagi nad Malagą, lepszych piłkarzy i podrażnioną ambicję. Ciekawostką jest fakt, że jest to pojedynek dwóch drużyn z najlepszymi defensywami w lidze, lecz o dziwo Malaga jest liderem, straciła tylko 10 bramek a Real 14. Natomiast w ofensywie, Real wyprzedza gospodarzy aż o 14 punktów. Ostatnie słabsze występy Realu, według mnie wzmocnią motywację Królewskich w tym meczu, a fakt, że gospodarze nie będą murować bramki, pomoże gościom, gdyż w tkich meczach lepkiej im sięga. Do kadry wraca także Benzema. Myślę, że w hicie, Królewscy udowodnią swoją wyższość.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,75.htm#1721639

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:28 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siena - Napoli

22.12.2012 15:00

typ 2 dnb

kurs 1.44

Bet365

 

 

Jest to ważny mecz dla obu ekip. Siena w tym jak i w zeszłym sezonie nie spisuje się najlepiej i okupuje dolne miejsca w tabeli. Siena na tę chwilę jest ostatnia, ma 11 punktów po 17- tu kolejkach. Ostatnio trzy wysokie porażki z ekipami pokroju Napoli:

16.12.12 SER Fiorentina Siena 4 : 1

09.12.12 SER Siena Catania 1 : 3

02.12.12 SER Siena AS Roma 1 : 3

 

Napoli też ostatnio w dołku przegrali z Bologną i w lidze 3-2 i w Coppa Italia 2-1, i to na własnym terenie. Liczę, że dziś ostatnie wyniki zrekompensują swoim fanom i wygrają na terenie Sieny, która przystępuje do tego spotkania osłabiona.

 

Dziś w ekipie Sieny nie ujrzymy:

Ze Eduardo 8/1 napad

Campagnolo 0/0 bramkarz

Angel 13/0 pomoc

Sestu 15/0 pomoc

Paciego 12/2 obrona

Neto 16/1 obrona

Vergassoli 17/2 pomoc

 

Napoli dziś bez:

Dzemailiego 16/1 pomoc

Inlera 17/3 pomoc

Cannavaro 16/0 obrona

Gravy 0/0 obrona

 

Prawdopodobne składy:

Siena: Pegolo - Dellafiore, Contini, Felipe, Valiani, Bolzoni, D'Agostino, Rodriguez, Del Grosso, Rosina, Calaio

 

Napoli: De Sanctis - Campagnaro, Gamberini, Britos, Maggio, Behrami, Donadel, Zuniga, Hamsik, Insigne, Cavani

 

Napoli już chyba nie dogoni lidera, którym jest obecnie Juventus, który ma na swoim koncie 44 punkty. Napoli jest na piątej pozycji, a na swoim koncie posiadają 31 punktów. Do drugiego Interu Mediolan tracą tylko trzy punkty, to nie jest dużo i stać ich na to by być drugą ekipą w lidze po Juventusie Turyn. Jeżeli chcą tego dokonać, muszą dziś wygrać, bo jak nie ze słabą Sieną to z kim? Łatwiejszych meczy nie spodziewam się, choć wcale nie mówię, że będzie to spacerek. Siena walczy i umie urywać punkty nawet tym najsilniejszym ekipom na własnym boisku. Jeżeli tak patrze na ostatnie wyniki Sieny czyli te porażki z Fiorentiną, czy Catanią, dziś wynik może być podobny, choć uważam, że Napoli nie da sobie strzelić bramki. Wynik typu 2-0 dla Napoli jest całkiem prawdopodobny. Ostatnio Napoli wygrało 2-1 ze Sieną w maju, a wcześniej 2-0, właśnie taki wynik stawiam dzisiaj i gram ten typek.

 

Powodzenia i 0-2 ;)

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,50.htm#1721660

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:28 ]

:plus: 44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A

Data i godzina: 22.12.2012, 15:00

Spotkanie: Siena - Napoli

Typ: Napoli -1 AH

Kurs: 3,11

Bukmacher: Pinnacle

analiza:

 

W ostatniej kolejce przed świętami mierzą się piąta drużyna z ostatnią. Napoli przegrało dwa ostatnie mecze jednak nie sadze zeby byla to jakas dluzsza zadyszka. tydzien temu stracili punkty u siebie z bologna przegrywajac w ostatnich minutach spotkania. bologna potrafi platac figle nawet najlepszym. chociazby zwyciestwo z roma gdy przegrywali juz 2:0. dwie kolejki do tylu napoli przegralo z interem, ale taka strate punktow mozna wkalkulowac (ale i tu napoli przewazalo). Siena to czerwona latarnia. 3 ostatnie mecze przegrywala roznica co najmniej dwóch goli. W dobrej formie jest cavani i hamsik, a to oni stanowia o sile tego zespolu. Napoli do drugiego miejsca traci zaledwie trzy punkty i na strate punktow z najgorsza druzyna nie moze sobie pozwolic. Kurs na moj typ jest bardzo wysoki, ale nie widze tu haczyka. siena co prawda w ostatnich meczach strzela bramki ale traci ich duzo wiecej. mysle, ze napoli wygra bez klopotu roznica dwoch a moze trzech goli.

 

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,50.htm#1721662

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:31 ]

:plus: 211

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Newcastle - QPR

Typ: QPR

Kurs: 3.85

Godz. 16.00

Bukmacher: Pinnacle

 

Dla mnie to spotkanie ma jednego faworyta i jest nim QPR. Newcastle z takimi osłabieniami jak ben Arfa, Cabaye czy Taylor traci bardzo wiele. Ostatnio ogladałem mecze z Fulham i City i oprócz haosu niec nie dało sie w tej drużynie zaobserwować. Pomysłu na gre brak, bez Ben Arfy, który sam potrafił stworzyc cos z niczego ta druzyna nie ma jakiegokolwiem stylu, a w dodatku brak cbaya w środku powoduje, ze operowanie piłka sprawia im dużo problem. Dość powiedziec, ze ataku ostatnio najwięcej tworzy Collocini, który przy stałych fragmentach cos tam czasami przypadkowo wykreuje. obrona kulej, brak pomysłu na gre i mocne osłabienia powpduja, ze absolutnie nie ufam tej druzynie. QPR ostatnio podnosi poziom. W ostatnich 4 meczach nie przegrali odkąd przejął ich Redknapp. Potencjał ta druzyna a i dzisiaj to moim zdaniem pokaze. W swietnej formie Taarabt, który tutaj powienie brylowac. Punkty sa im bardzo potrzebnie i uważam, że mają tutaj wielkie szanse na 3 pkt.

 

\http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,375.htm#1721688

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:32 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A, godz. 15.00

Spotkanie: Bologna - Parma

Typ: 1

Kurs: 2.44

Bukmacher: Betfair

Analiza: Bologna w ostatnim czasie gra naprawdę dobrą piłkę i mimo, że jest to klub niżej klasyfikowany od Parmy to jednak postawię na wygraną gospodarzy. Po fatalnym początku sezonu teraz odskakują strefie spadkowej. Co prawda bilans domowy typu 3-3-2 nie zachęca do gry na Bolognę, ale pozory mylą.

Gospodarze naprawdę imponują w ostatnich meczach. Na 7 pojedynków przegrali zaledwie jeden (z Sampdorią, ale grali przez 85 minut w 10 zawodników) natomiast ograli Palermo, Atalnta, Lazio czy Napoli (i w lidze i w pucharze). Na Parmę, która na ostatnich 8 meczy wygrała zaledwie 2 wystarczy. Ponadto Parma to zdecydowanie zespół własnego boiska. Na wyjazdach w 9 meczach mają bilans 1-2-6, wygrywając zaledwie z Torino.

Nieosiągalni u gospodarzy to Peraz i prawdopodobnie Pazienza. W Parmie natomiast zabraknie 4 kluczowych graczy: Galloppa, Rosi, Mirante i Paletta. Nie ma więc pierwszego bramkarza i podstawowego obrońcy, Rossi też w ofensywie coś tam pokazywał. Według mnie warto grać nawet 1 dnb, też po niezłym kursie.

 

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383.htm#1721698

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:32 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁOCHY: Serie A Bologna - Parma 22.12.2012 15:00

Typ Handicap Azj Parma +0,5 gola typ Parma

kurs 1.68

buk Pinnacle

 

Analiza: W tym meczu bukmacherzy faworyzują Bolognę ja jednak mam inne zdanie na ten temat.Bologna w przeciągu ostatniego tygodnia rozegrała bardzo trudne dwa pojedynki z Napoli oba wygrane.Bologna ma zaledwie trzy dni na regenerację, według mnie to za mało.Ostatnie dziesięć minut w meczu o puchar Włoch było bardzo słabe w wykonaniu Bologny piłkarze byli całkiem wyczerpani i nie mieli sił biegać, jednorazowy zryw Kone dał jednak zwycięstwo gościom.Bologna jest bardzo przeciętnym zespołem który chce sprawić niespodziankę dobrymi wynikami w pucharze i to na nim zużywa całą energię.Bologna ma coraz większe problemy kadrowe i w meczu przeciwko Parmie nie wystąpią miedzy innymi Pazienza, Perez i Gimenez.Parma w tym sezonie spisuje się o wiele lepiej od swojego dzisiejszego przeciwnika zajmuje bowiem 10 pozycję w lidze.Parma z pewnością zdaje sobie sprawę z osłabienia przeciwnika i będzie grała w tym meczu o trzy punkty które w obecnej klasyfikacji miałyby ogromne znaczenie.Parma przeciętnie spisuje się w meczach wyjazdowych ale to Bologna przed własną publicznością także nie błyszczy.W ostatnim meczu między tymi zespołami

górą była Parma uważam że i dzisiaj też tak będzie.

 

Bologna: Agliardi – Motta, Portanova, Antonsson, Cherrubin, Krhin, Guarente, Diamanti, Taider, Gabbiadini, Gilardino

Parma: Pavarini – Benalouane, Zaccardo, Lucarelli, Gobbi, Marchionni, Valdes, Parolo, Biabiany, Belfodil, Sansone

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,50.htm#1721705

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:33 ]

:plus: 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Anglia Championship 22.12.2012 16:00

Spotkaie: Leicester – Cardiff

Typ:2DNB

Kurs:3,40

Bukmacher:Bet365

Dzisiejszego dnia odbędzie się przedświąteczna kolejka w Angielskich ligach. W 2 lidze angli zainteresował mnie mecz między obecnym liderem z Cardiff a drużyną która przez początek sezonu zaskakiwała ponieważ długo górowała nad innymi ale teraz jest na 5 pozycji. Moim typem w tym meczu jest wygrana Cardiff bądź w przypadku remisu to zwrot stawki. Ostatnie spotkania gospodarzy to porażka na wyjeździe z Millwall a goście przegrali sensacyjnie z ostatnią drużyną z Tabeli u siebie. U siebie Leicester przegrali tylko jedno spotkanie z Crystal Palace ale w dzisiejszym meczu po trej dość hańbiącej porażce Cardiff musi spiąć się i wejść na wysokie obroty ponieważ w tabeli razaz za plecami mają Hull i9 Crystal palace także to nie są żarty. Leicester wygrywając w tym meczu nie wzniesie się w tabeli aczkolwiek może uciec millwall. Myślę żę ten mecz będzie pod dyktando gości aczkolwiek remis jest tutaj możliwy. Powodzenia.

 

http://obstawianie.com/championship-anglia-vt119633,50.htm#1721707

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:36 ]

:plus: 240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.12.12 / 16:00

Piłka nożna, Hiszpania

Betis - Mallorca

Typ: Betis AH -1 gol

Kurs: 2,32

Buk: Pinnacle

 

Mecz 17 kolejki Primera Division pomiędzy Betisem Sewilla a RCD Mallorca zapowiada się bardzo ciekawie. Betis jest w tej chwili na 5 miejscu, ma tyle samo (28) pkt co czwarta Malaga a do trzeciego Realu traci 5 oczek. Co istotne, to fakt, że Malaga i Real zmierza się dziś w bezpośrednim meczu czyli któraś z tych drużyn na pewno straci punkty. Co jeszcze istotniejsze to fakt, że Malaga została wykluczona z przyszłorocznych pucharów, więc jej pozycja w lidze nie będzie miała żadnego znaczenia. A to oznacza w praktyce, że już teraz Betis znajduje się na miejscu dającym prawo gry w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Wystarczy tylko to miejsce utrzymać. Strata do Realu też nie jest wielka, dziś może się jeszcze zmniejszyć, więc przed Betisem otwiera się w tym sezonie realna szansa walki o Ligę Mistrzów. Dlatego dzisiejszy mecz z Mallorcą będzie dla gospodarzy piekielnie istotny. Za ich plecami czai się Levante, które wczoraj przegrało z Vallecano, więc jeśli dziś Betis pokona Mallorcę to zwiększy przewagę nad Levante do 4 punktów. Mallorca w tej chwili prezentuje się naprawde słabo. Przedostatnie miejsce w lidze, na wyjazdach z 8 meczów nie wygrali żadnego, udało im się urwać tylko trzy remisy. Co ciekawe Betis ma lepszy bilans na wyjazdach niż u siebie (5-1-2 w stosunku do 4-0-4) ale pocieszający jest fakt, że grają bardzo bezkompromisowo. Tylko jeden remis w 16 meczach czyli taktyka wóz albo przewóz, co mi się bardzo podoba. Dzisiaj zwycięstwo nad Mallorcą potrzebne jest Betisowi jak butla z tlenem płetwonurkowi. Oni sami dobrze wiedzą, że łatwiejszych rywali do ogrania już zbyt wielu w tym sezonie nie będzie, także bezdyskusyjne zwycięstwo jest dzisiaj ich obowiązkiem. Sądzę że grając na pełnej mobilizacji udowodnią swoją wyższość i wygrają różnicą kilku bramek.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,75.htm#1721722

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:37 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League

Spotkanie: West Bromwich-Norwich City

22.12.2012 godz.16:00

Typ: 1

Kurs: 2.10

Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

 

West Brom w ostatnim meczu nie mogli wygrać na The Hawthorns z West Ham United i wyciągneli tylko 0-0. W tej grze wiele dobrych szans przegapili, Shane Long i Peter Odemwingie i nie mieli oni dobrego dnia, West Brom zdobył tylko jedną bramkę w czterech ostatnich spotkaniach. Zespół Pana Steve Clarke nadal mają bardzo wysoką pozycję w tabeli, 7 miejsce w tej chwili to wciaz wielkie nadzieje na europejskie puchary w przyszłym sezonie, ale najpierw musi wygrać tutaj. Być może, ostatnie złe wyniki, pomoga dla nich i dzisiaj w grze takiej jak ta przeciwko Norwich City, gdzie zespół musi atakować od pierwszej minuty i coś zmienić w swojej taktyce. Myślę Romeo Lukaku powinien zagrać od pierwszej minuty dzisiaj, a takze Marcus Rosenberg, po jego przeprowadzce z Niemiec. Obaj gracze zagrał tylko kilka minut w meczu z West Ham United i trener dzisiaj da im zapewne więcej minut na boisku. Norwich City bez kapitana Granta Holta i to jest wielki brak, bardzo ważną strata. Dla mnie West Brom tutaj.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,375.htm#1721748

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:37 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Piłka Nożna - Francja - Francuska 1. Liga

Spotkanie.Bastia - Nancy

Typ.x

Kurs.3,27

Bukmacher.PinnacleSportsSports

Data.22.12.2012 g.20.00

 

Analiza.

 

Bastia kontra Nancy.Tutaj tylko jeden wynik jest mozliwy i ja go typuje bez wzgledu z kim gra ekipa Nancy.A to ze wzgledu na ich ostatnie wyniki w Ligue 1...Ostatnie 6 meczy to 6 remisow...A ,ze rywal nie jest jakis z wyzszej polki to mysle,ze warto zaryzykowac na taki rostrzygniecie w tym spotkaniu...Goscie s w katastrofalnej sytuacji i zamykaja tabele z 11 oczkami...z 1 wygrana ,8 remisami i 9 porazkami...Tak wiec dzisiaj zrobia wszystko aby nie stracic punktow,a przy okazji,ze by za duzo nie zdobyl konkurent do utrzymania w Ligue 1...

16/12/12 L1 Nancy - Bordeaux 1:1

18 12/12/12 L1 Ol. Lyon - Nancy 1:1

17 08/12/12 L1 Nancy - Valenciennes 1:1

16 01/12/12 L1 Evian - Nancy 1:1

15 24/11/12 L1 Nancy - Ajaccio 1:1

To sa ostatnie spotkania zespolu Nancy i widac,ze nie sa tacy slabi jak pozycja w tabeli.Remisy z Lyonem czy Bordoux musza budzic szacunek.JJa typuje dzisiaj rowniez podzial punktow z nie najsilniejsza Bastia...

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-1-vt123330,25.htm#1721773

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:38 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q9Rl9gj9-fLPBCr2l.pngMalaga - Real MadridE99TZ05n-ltK0Xogb.png

HISZPANIA: Primera Division

22.12.2012 20:00

Typ: over 2,5

Kurs: 1.69

Buk: Pinnacle

 

Już za chwilę 17 mecz ekipy z Malagi i Realu w Primera Division. Wydaje się że gospodarze wracają na właściwe tory z początku sezonu, nie można tego powiedzieć o Realu który nie wygrał dwóch ostatnich meczy ( z Celtą i Espanyolem). Goście dzięki wygranej w tym meczu zwiększą swoją przewagę nad właśnie 4tą Malagą. Real musi wygrać to spotkanie inaczej nie może myśleć już ani o mistrzostwie ani o vice. Malaga to dosyć dobra ekipa jedyny mankament tej drużyny to słabsza gra z topowymi drużynami. Moim typem sa 3 bramki w meczu minimum dlaczego na to zdecydowałem, ponieważ uważam, że w tym meczu obie ekipy strzelą bramki, Malaga jest w formie gra u siebie co przemawia za tym, iż ukują przynajmniej raz Real . Goście też strzelą ponieważ są pod presją muszą wygrać mecz a bez 2 bramek to im się nie uda bo jestem pewien gola dla Malagi. Można też postawić, że obie drużyny strzelą, niestety nie jestem w stanie przytoczyć teraz kursu. Historia pokazuje, że w meczach obu ekip pada dużo bramek, ale zdarzają się tez mecze z mniejsza ilością goli. Ostatnie 2 mecze były uderowe i myślę, że passa 2 meczy bez o2,5 dziś sie skonczy.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,75.htm#1721776

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:38 ]

:plus: 69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division

Spotkanie: Athletic Club - Zaragoza

Typ: Remis + Poniżej 2.5

Kurs: 4.50

Godz: 22:00

Bukmacher: Betsafe

 

 

Analiza: W swoim ostatnim meczu w rundzie jesiennej Athletico Bilbao podejmuje na własnym stadionie ekipę Zaragozy. Bilbao, które zajmuje 12 miejsce w tabeli prezentuje się bardzo przeciętnie w tym sezonie. Nieprzyjemna atmosfera w szatni i niezbyt dobra postawa na boisku mają swoje odzwierciedlenie w tabeli. Bilbao pożegnało się w ostatnim meczu z udziałem w rozgrywkach o Puchar Króla, w którym byli jednym z faworytów do zwycięstwa. Pozostało jedynie zrobić dobre wrażenie w lidze co także im nie wychodzi. Obie ekipy w ostatnich spotkaniach nie strzelały dużo bramek i ich mecze kończyły się underowo. Drużyna gości także znajduje się w środku tabeli, wynikami nie zachwyca lecz wydaje się mieć bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Zaragoza ostatnie mecze gra w kratkę, zwycięstwa przeplatane są porażkami, czasem też ich spotkania kończą się remisem. Niezbyt efektywna gra obu ekip pozwala z nadzieją spoglądać typ przeze mnie podany.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,75.htm#1721789

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-12-27, 12:39 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...