Skocz do zawartości

[Zamknięty] Pozostałe ligi - 2015/2016


Lehane

Rekomendowane odpowiedzi

Zawody: Siatkówka - Rosja Superliga 15.04.2014 godz.17:30

Wydarzenie: Dynamo Krasnodar - Kuzbass

typ: Kuzbass (+2,5seta)

Kurs: 1.66

Bukmacher: Bet365

 

Na jutro moja propozycja z rozpoczynających się playoffów Rosyjskiej Superligi i spotkania pomiędzy drużynami Dynama Krasnodar i Kuzbass. Dynamo Krasnodar do ćwierćfinałów playoff zakwalifikowali się z 4 miejsca w sezonie zasadniczym legitymując się 15 wygranymi i 7 porażkami, natomiast Kuzbass z miejsca 9tego dzięki 12 wygranym i 10 porażkom. Wytypowałem taki wynik, a nie inny ponieważ uważam, że ten mecz nie zakończy się w trzech setach, a drużyna gości w ostatnim czasie jest w formie przytaczając choćby ostatni wyjazdowy mecz z niedzieli wygrany przez nich 3:0 z finalistą europejskich pucharów drużyną z Novogorodu. Co prawda był to mecz o pietruszkę dla gospodarzy, ale pogrom szczególnie w trzecim secie gdzie Kuzbass wygrał do 12 wskazuje, że goście byli wyraźnie lepsi i utrzymali dobrą formę z końcówki sezonu odnosząc 4 zwycięstwo z rzędu, a ogólnie w ostatnich 10 spotkaniach przegrali tylko 3 razy. Ekipa gospodarzy też ostatnio jest w formie stąd też zapewne bardzo niskie kursy na ich zwycięstwo w tym meczu, oni z kolei w ostatnich 10 spotkaniach 8 razy wychodzili zwycięsko. Zespoły w tym sezonie spotkały się tylko raz i górą na wyjeździe była drużyna Dynama wygrywając 3:1, ale było to spotkanie na początku listopada. Reasumując, moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy, ale nie nie do tego stopnia żeby wygrać to spotkanie w cuglach, myślę że ten mecz będzie miał co najmniej 4 sety, a ekipa gości przy odrobinie szczęścia i utrzymaniu wysokiej formy może nawet powalczyć o zwycięstwo. Zachęcam do swojego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość delpiero88

Dyscyplina: Siatkówka- Liga turecka kobiet

Spotkanie: Eczacibasi Zentiva -Fenerbahce

Typ: Eczacibasi Zentiva

Kurs: 3,50

Godz: 18:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

 

Rozpoczynamy półfinały w tureckiej lidze kobiet w siatkówce i dzisiaj o godzinie 18:30 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy zespołami Eczacibasi Zentiva i Fenerbahce. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest zespół przyjezdnych, przynajmniej w odczuciu bukmacherów. Moje zdanie? Dla mnie śmieszne są kursy na Fenerbahce nie przekraczające nawet 1,30 w takim spotkaniu. Przecież gospodynie tego pojedynku to nie są dziewczyny do bicia. W lidze zajęły 3 lokatę w tabeli z dorobkiem 16 zwycięstw w 22 spotkaniach. Fenerbahce natomiast zajęło 2 lokatę z dorobkiem 21 zwycięstw. No tak wszystko przemawia za tą ekipą. Jednak należy pamiętać, że Eczacibasi Zentiva w tym sezonie 3 razy się mierzył ze swoimi dzisiejszymi rywalkami i za każdym razem padał wynik 3-2 dla Fenerbahce. Ostatnie spotkanie pomiędzy oboma ekipami odbyło się 4 dni temu w spotkaniu pucharu Turcji w którym decydującą partię Fenerbahce wygrało 15-7. Jeśli chodzi o pierwszą rundę play-offów to gospodynie tego pojedynku mierzyły się z Ilkerem Bankasi dwa razy wygrywając w stosunkach 3-0 i 3-1. Natomiast Fenerbahce wygrało z Besiktasem bez straty seta w obu spotkaniach. Jak dla mnie takie kursy dzisiaj na gospodynie to wielka promocja od bukmacherów i ja bym spróbował, nawet za stawkę zachowawczą. Bo byłoby grzechem aby taki kurs przeszedł obok nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Siatkówka - Serbia 17.04.2014 godz.18:00

Wydarzenie: Vojvodina Novi Sad - Crvena Zvezda Belgrad

typ: Crvena Zvezda Belgrad

Kurs: 1.48

Bukmacher: Marathonbet

 

Na dzisiaj moja propozycja z 3 finałowego spotkania playoff ligi serbskiej pomiędzy Vojvodiną Novy Sad, a Crveną Zvezdą Belgrad. Zdecydowanym faworytem ligi serbskiej od rozpoczęcia ligi był zespół Crveny Zvezdy Belgrad, udowodnił to plasując się na pierwszym miejscu po rundzie zasadniczej ligi gdzie doznał tylko jednej porażki w 18 meczach. Później w fazie playoff szybko rozprawili się bez straty meczu w ćwierćfinale z zespołem Mladi Radnik 2:0, a w półfinale z zespołem Radnicki również bez porazki 3:0. Po tych spotkaniach podchodzili do spotkań finałowych w roli głównego i bezapelacyjnego faworyta w spotkaniu z Vojvodiną Novy Sad, której droga do tego finału była bardziej kręta i wyboista. Rundę zasadniczą zespół z Nowego Sadu zakończył na 3 miejscu z 12 wygranymi i 6 porazkami, później spotkanie ćwierćfinałowe ze Spartakiem Ljig wygrane po dwóch spotkaniach 2:0 i emocjonujący półfinał z Partizanem Belgrad gdzie nie byli faworytem zakończony dopiero w piątym spotkaniu wynikiem 3:2 w meczach. Partizan z Crveną był już na papierze finalistą, ale Vojvodina pokrzyżowała im szyki. W rozpoczętą przed przed tygodniem serią finałową faworyci z Belgradu pokazali klasę i rozgromili w pierwszym meczu 3:0 Vojvodinę udowadniając swoje aspiracje do wygrania ligi, ale już 3 dni temu również w spotkaniu u siebie zagrali katastrofalnie i przegrali w takim samym stosunku 0:3. Osobiście uważam tą porażke za wypadek przy pracy drużyny Crveny i moim zdaniem dzisiaj pokażą, że są lepszym zespołem co pokazali w kontekście całego sezonu. W końcu przez cały sezon łącznie z tą porażką sprzed 3 dni doznali tylko 2 porażek, więc obliguje ich to do pokazania Vojvodinie, że ta jedna porażka ostatnio to był przypadek. Zachęcam do swojego typu.

 

U góry moja analiza sprzed poprzedniego meczu rozegranego przed czterema dniami, nic się nie zmieniło od tamtego meczu oprócz tego, że goście tamto spotkanie zdecydowanie wygrali 0:3 w setach do 22,20,20 i dzisiaj liczę na powtórkę tego wyniku w 4 spotkaniu pomiędzy tymi drużynami. Crvena znowu wygra i zapewni sobie tytuł mistrzowski. Zachęcam do swojego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody: Siatkówka - Turcja 24.04.2014 godz.17:00

Wydarzenie: Halkbank Ankara - Fenerbahce Stambuł

typ: powyżej 3,5 seta

Kurs: 1.422

Bukmacher: Pinnacle

 

Na jutro moja propozycja z drugiego finałowego meczu ligi tureckiej panów pomiędzy Halkbankiem Ankara, a Fenerbahce Stambuł. Obrońcy tytułu siatkarze Halkbank którzy będą jutro gospodarzami od początku ligi byli jej faworytami, jednak bardzo duże wzmocnienia z mojego rodzimego Kedzierzyna w postaci Brazylijczyka Fontelesa i trenera Castellaniego spowodowały, że z kolejki na kolejkę było widać, że siatkarze Fenerbahce będą im się starali przeszkodzić w drodze do obrony tytułu. Tak też się stało, bo w pierwszym meczu u siebie wygrali po bardzo wyrównanym meczu z Halkbankiem 3:1 (32:30,21:25,28:26,25:20) i wyszli na prowadzenie w rywalizacji finałowej 1:0. Moim faworytem tej rozgrywki jest oczywiście Fenerbahce które praktycznie przez cały sezon grało bardzo równo w całym sezonie ponosząc tylko 2 porażki w tym jedną z Halkbankiem i po drodze wygrywając puchar Challenge Cup z włoską Latiną. Siatkarze z Ankary natomiast z urzędu jako, że byli gospodarzami zagrali w turnieju final four Ligi Mistrzów gdzie zdobyli drugie miejsce przegrywając z moim zdaniem najlepszą obecnie drużyną na świecie z Biełgogradu w finale 1:3. W lidze również spisywali się bardzo dobrze odnosząc tylko 3 porażki. Moim zdaniem to nie jest pojedynek gdzie można bez zawachania wytypować zwycięzcę, decydować będą tak jak w pierwszym meczu pojedyncze piłki, a co za tym idzie nie ma możliwości, żeby jeden z zespołów schodził z boiska pokonany bez zdobyczy choćby jednosetowej. Mój typ jest taki, że w tym meczu rozegrane będą co najmniej 4 sety, ale wcale bym się nie zdziwił jakby doszło do tiebreaku, w pierwszym meczu było blisko to czemu nie. Zachęcam do swojego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka

Godzina: 15:00

Spotkanie: Dynamo Moskwa- Omichka Omsk

Typ: Dynamo Moskwa- 2.5seta

Kurs: 2.37

Buk: Bet365

Analiza:

 

Już za niespełna godzinę rozpocznie się 3 mecz półfinałowy w Rosyjskiej lidze siatkówki Kobiet pomiędzy Dynamo Moskwa a Omichką Omsk. Jak dla mnie bezwzględnie faworytkami tego meczu są zawodniczki ze stolicy Rosji i typuje tutaj ich wygraną w stosunku 3-0. Gospodynie tego meczu to od kilku lat druga siła w Rosji po Dinamie Kazan. Od 2010 roku rok w rok są wicemistrzyniami. Wcześniej 2006,2007,2009 były mistrzyniami. Jeśli dzisiaj wygrają to zapewnią sobie już conajmniej drugie miejsce bowiem w walce do 3 wygranych prowadzą z Omichką 2-0. Dodam że w finale czekają siatkarki z Kazania. Omichka Omsk nie ma takich sukcesów jednym z większych było zajęcie 3 miejsca w poprzednim sezonie ale zarówno siatkarki z Kazania jak i z Moskwy wyraźnie od nich odskoczyły. W tym sezonie Dynamo Moskwa w fazie zasadniczej u siebie wygrały 8 z 10meczy w lidze, grały także w lidze mistrzyń gdzie odpadły z Kazaniem. Jak by popatrzeć na faze zasadniczą to ciężko by wskazać faworytki tego półfinału ale co pokazały pierwsze dwa mecze w Omsku, siatkarki z Moskwy są o co najmniej 2 poziomy lepsze, bowiem zarówno w 1 jak i 2 meczu rozgrywanymi w zeszłym tygodniu wygrywało Dynamo 3-0 bez większych problemów. Ogólnie na ostatnich 8 meczy Dynama siatkarki z Moskwy straciły tylko 1seta. Tak więc widać że są w bardzo wysokiej formie. Skład Dynama jest bardzo imponujący, wiele znanych nazwisk nawet dla średnio znających się na siatkówce: Morozowa, Honczarowa, Popovic, Koszelewa czy najbardziej znana Obmoczajeva. Ja myślę że Omichka może czuć już trudy tego sezonu co pokazał zeszły tydzień, taki zespół jak Dynamo Moskwa na pewno będzie chciało zamknąć już dzisiaj ten półfinał a z seta na set będzie grało im się lżej, stawiam 3-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dyscyplina: Siatkówka, Brazylia Superliga

Godzina: 22:00

Spotkanie: Sao Jose Dos Campos - Vivo Minas

Typ: Powyżej 3,5seta

Kurs: 1.555

Bukmacher:Pinnacle

Analiza:

 

Spotkanie brazylijskiej Superligi panów pomiędzy gospodarzami Sao Jose Dos Campos, a Vivo Minas. Przybliżając obydwa zespoły warto wspomnieć, że gospodarze to jedyny z beniaminków w tym sezonie ligi brazylijskiej ponieważ druga drużyna która miała grać w tym sezonie po awansie zrezygnowała ze startu ze względów finansowych. Już przed startem ligi siatkarze beniaminka uważani byli przez fachowców za drużynę która nie będzie sprawiała kłopotów faworytom ligi, ale w inauguracyjnym spotkaniu poradzili sobie jednak dość dobrze z obrońcą tytułu Sada Cruzeiro w spotkaniu u siebie urywając im seta, a w całym spotkaniu przegrywając 1:3 i tylko w jednym z setów przegrali gładko do 11, ale w pozostałych walczyli z rywalem jak równy z równym. Goście natomiast to drużyna zaliczana do szerokiej czołówki ligi i obok Sada Cruzeiro, Sesi SP, czy wzmocnionego w tym sezonie Funvic zaliczana do tych ekip które będą walczyć o najwyższe laury, a w tamtym sezonie odpadła z rywalizacji o mistrzostwo dopiero z Sadą Cruzeiro w półfinale. Siatkarze Vivo rozegrali już dwa spotkania w tym sezonie, w pierwszym wygrali u siebie z drużyną UFJF zgodnie z oczekiwaniami 3:1, a w drugim ze wcześniej wspomnianą bardzo wzmocnioną drużyną Funvic po wyrównanym meczu jednak bez wygranego seta uległa 0:3 na wyjeździe. W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się zwycięstwa gości, ale nie po łatwym meczu dlatego też mam nadzieję, że gospodarze zagrają tak ambitnie jak w pierwszym meczu z Sada u ugrają upragnionego seta, który pozwoli mi wytypować trafny typ, że będzie w tym spotkaniu powyżej 3,5 seta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Brazylia Superliga

Godzina: 22:00

Spotkanie: Sao Jose Dos Campos - Vivo Minas :gol:

Typ: Powyżej 3,5seta

Kurs: 1.555 :plus::plus:

Bukmacher:Pinnacle

Analiza:

 

Spotkanie brazylijskiej Superligi panów pomiędzy gospodarzami Sao Jose Dos Campos, a Vivo Minas. Przybliżając obydwa zespoły warto wspomnieć, że gospodarze to jedyny z beniaminków w tym sezonie ligi brazylijskiej ponieważ druga drużyna która miała grać w tym sezonie po awansie zrezygnowała ze startu ze względów finansowych. Już przed startem ligi siatkarze beniaminka uważani byli przez fachowców za drużynę która nie będzie sprawiała kłopotów faworytom ligi, ale w inauguracyjnym spotkaniu poradzili sobie jednak dość dobrze z obrońcą tytułu Sada Cruzeiro w spotkaniu u siebie urywając im seta, a w całym spotkaniu przegrywając 1:3 i tylko w jednym z setów przegrali gładko do 11, ale w pozostałych walczyli z rywalem jak równy z równym. Goście natomiast to drużyna zaliczana do szerokiej czołówki ligi i obok Sada Cruzeiro, Sesi SP, czy wzmocnionego w tym sezonie Funvic zaliczana do tych ekip które będą walczyć o najwyższe laury, a w tamtym sezonie odpadła z rywalizacji o mistrzostwo dopiero z Sadą Cruzeiro w półfinale. Siatkarze Vivo rozegrali już dwa spotkania w tym sezonie, w pierwszym wygrali u siebie z drużyną UFJF zgodnie z oczekiwaniami 3:1, a w drugim ze wcześniej wspomnianą bardzo wzmocnioną drużyną Funvic po wyrównanym meczu jednak bez wygranego seta uległa 0:3 na wyjeździe. W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się zwycięstwa gości, ale nie po łatwym meczu dlatego też mam nadzieję, że gospodarze zagrają tak ambitnie jak w pierwszym meczu z Sada u ugrają upragnionego seta, który pozwoli mi wytypować trafny typ, że będzie w tym spotkaniu powyżej 3,5 seta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka-Brazylia Superliga Mężczyzn

Godzina: 00:30

Volei Brasil Kirin - Funvic/Taubate

typ:Funvic/Taubate

kurs:1.425

Pinnacle

 

Na noc kolejne spotkanie z ligi brazylijskiej pomiędzy zespołami Volei Brasil Kirin i Funvic/Taubate. Przy okazji poprzedniego typu wspomniałem o drużynie gości, która w tym sezonie z roli przeciętniaka ligowego jakim to była w sezonie ubiegłym wyrosła na jednego z faworytów obok Sada Cruzeiro i Sesi SP. Po ubiegłym sezonie i 10 miejscu goście dokonali niemałych wzmocnień. Największym niewątpliwie jest przyjście uznawanego za jednego z najlepszych rozgrywających świata Raphaela, ale oprócz niego doszły jeszcze dwie sławy brazylijskiej siatkówki, z Panasonic Panthers przyszedł nie kto inny jak znakomity Dante Amaral i jeden z najlepszych serwujących i atakujących świata nie tylko w mojej ocenie Felipe Fonteles. Bardzo dobry rozgrywający mający u boku takich zawodników to zdecydowanie potężna moc która może utrzeć w tym roku nosa corocznym faworytom ligi. Już w pierwszym spotkaniu sam Fonteles pokazał na co go stać zdobywając dla swojego zespołu 17 punktów z bardzo dobrą 65% skutecznością ataku. Gospodarze, którzy w tamtym sezonie skazywani na odległe miejsce w tabeli niespodziewanie dobrze sobie radzili i odpadli w półfinale ligi z Sesi nie powinni sprawić kłopotu takiej ekipie. Uważam, że spotkanie to nie będzie miało jednostronnego przebiegu, ale według mnie faworytem tego spotkania jest zdecydowanie zespół Funvic. W pierwszym spotkaniu poradzili sobie u siebie z drużyną o podobnym potencjale Vivo Minas i to w stosunku 3:0, więc i dzisiaj ograją swojego przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka-Brazylia Superliga Mężczyzn

Godzina: 00:30

Volei Brasil Kirin - Funvic/Taubate

typ:Funvic/Taubate :gol:

kurs:1.425 :plus:

Pinnacle

 

Na noc kolejne spotkanie z ligi brazylijskiej pomiędzy zespołami Volei Brasil Kirin i Funvic/Taubate. Przy okazji poprzedniego typu wspomniałem o drużynie gości, która w tym sezonie z roli przeciętniaka ligowego jakim to była w sezonie ubiegłym wyrosła na jednego z faworytów obok Sada Cruzeiro i Sesi SP. Po ubiegłym sezonie i 10 miejscu goście dokonali niemałych wzmocnień. Największym niewątpliwie jest przyjście uznawanego za jednego z najlepszych rozgrywających świata Raphaela, ale oprócz niego doszły jeszcze dwie sławy brazylijskiej siatkówki, z Panasonic Panthers przyszedł nie kto inny jak znakomity Dante Amaral i jeden z najlepszych serwujących i atakujących świata nie tylko w mojej ocenie Felipe Fonteles. Bardzo dobry rozgrywający mający u boku takich zawodników to zdecydowanie potężna moc która może utrzeć w tym roku nosa corocznym faworytom ligi. Już w pierwszym spotkaniu sam Fonteles pokazał na co go stać zdobywając dla swojego zespołu 17 punktów z bardzo dobrą 65% skutecznością ataku. Gospodarze, którzy w tamtym sezonie skazywani na odległe miejsce w tabeli niespodziewanie dobrze sobie radzili i odpadli w półfinale ligi z Sesi nie powinni sprawić kłopotu takiej ekipie. Uważam, że spotkanie to nie będzie miało jednostronnego przebiegu, ale według mnie faworytem tego spotkania jest zdecydowanie zespół Funvic. W pierwszym spotkaniu poradzili sobie u siebie z drużyną o podobnym potencjale Vivo Minas i to w stosunku 3:0, więc i dzisiaj ograją swojego przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Siatkówka-Brazylia Superliga Mężczyzn
Godzina: 23:00
Spotkanie: Funvic/Taubate - Sesi SP
Typ: powyżej 3,5 seta
kurs:1.446
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Na dzisiaj ponownie zaproponuję spotkanie ligi brazylijskiej panów tym razem pomiędzy Funvic/Taubate i Sesi SP. Jeśli chodzi o gospodarzy to stawiałem na nich dwa dni temu przybliżając wzmocnienia jakich dokonali w tym sezonie. Spotkanie w którym na nich stawiałem wygrali z drużyną Brasil Volei Clube po tiebreaku 3:2 w ciężkich bojach, a wygrywali już 2:0 w setach. To wyjazdowe spotkanie pokazało, że drużyna ta jednak jeszcze nie gra tego co powinna i nie potrafili dobić przeciwnika, który doprowadził do stanu 2:2 w setach, ale już w decydującym tiebreaku też wyrównanym ostatnie słowo należało do Funvic. Była to ich 2 wygrana w tym sezonie i dzisiaj prawdziwy sprawdzian umiejętności z aktualnym wicemistrzem kraju Sesi SP. Drużyna gości u bukmacherów tak jak w poprzednim sezonie uznawana jest za jednego z trzech faworytów do mistrzostwa, a gra praktycznie tym samym składem co w ostatnim sezonie. Początek sezonu jednak dla tej drużyny nie jest zbyt udany, w pierwszej kolejce ograli na wyjeździe 3:1 zespół Montes Claros, ale już w kolejnym spotkaniu niespodziewanie ulegli przeciętnej drużynie Voleisul/Paqueta 1:3. Biorąc pod uwagę ten drugi wynik i spotkanie które odbyło się dzisiaj w nocy pomiędzy aktualnym mistrzem Sada Cruzeiro i pogromcami Sesi drużyną Voleisul/Paqueta zakończone wynikiem 3:0 dla Sada po krótkim spotkaniu, jestem za obstawieniem że Funvic wygra to dzisiejsze spotkanie zdecydowanie, ale jednak obawiam się tego meczu. Może być tak jak przed dwoma dniami, przewaga Funvicu w pierwszych setach i później zadyszka, dlatego też zdecydowałem, że postawię over 3,5 seta w tym meczu. Funvic powinien wygrać to spotkanie, ale jakiegoś seta im Sesi urwie i może być 3:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka - Puchar Rosji Kobiety
Godzina: 15:00
Spotkanie:Dynamo Kazań - Poly Kursk
Typ: Dynamo Kazań (-23 pkt)
Kurs:1.571
Bukmacher : marathonbet

Analiza:

Na dzisiaj proponuję spotkanie 3 kolejki rundy wstępnej Pucharu Rosji Kobiet pomiędzy mistrzyniami Rosji, aktualnymi zdobywczyniami Ligi Mistrzów i klubowego Mistrzostwa Świata zespołem Dynama Kazań, a rosyjskim siatkarskim kopciuszkiem Poly Kursk. Obydwa zespoły do tej pory rozegrały dwa spotkania i obydwa zespoły zgodnie wygrały, lecz nie podlega dyskusji, że dla zespołu Poly Kurs nawiązanie walki z zespołem Dynama choćby w jednym secie graniczyć będzie z cudem. W dotychczasowych meczach Dynamo wręcz wbijało swoje przeciwniczki w parkiet, w pierwszym meczu wygrały z Saratov-em 3:0 w setach do 15,19,10 oraz drugie spotkanie z UFA też 3:0 w setach do 15,19 i 6. Jak widać więc siatkarki Dynama nie dają pograć swoim rywalkom i w dzisiejszym meczu przewiduję podobny przebieg spotkania jak tych wspomnianych stąd wysokie handi ze zespół z Kazania. Co prawda Poly wygrało dwa pierwsze spotkania z Irkutsk-iem 3:1 i z Ufa 3:0, ale Dynamo to zdecydowanie nie ta półka i zapewne będzie pogrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka - Volleyligaen
Godzina: 16:00
Spotkanie: Ishoj - Hvidovre
Typ: 1
Kurs: 3.3
Bukmacher : WilliamHill

Analiza:

Gospodarze to beniaminek który w cuglach awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej w Danii. Co ciekawe trenerem zespołu z Ishoj jest Polak Adam Łukasik a skład stanowią Polacy jak S Sobczak, A Łukasik czy T Guziałek. Nie da się ukryć, że poziom tamtejszej siatkówki jest o wiele niższy od tego w Polsce. W Polsce ci zawodnicy byliby średniakami, a w Danii z powodzeniem mogą powalczyć w Volley Lidze. Według informacji z 30 kwietnia na zapleczu VolleyLigaen zawodnicy w tamtejszej lidze nie otrzymywali nawet pieniędzy za grę. Polacy piszą historię klubu z Ishoj a plany mają bardzo ambitne. Póki co spisują się bardzo przyzwocie. Na inaugurację wygrali z mistrzem Danii 3:1 na własnym podwórku, w drugim meczu ulegli na wyjeździe 3:2 trzeciemu zespołowi ubiegłego sezonu - aktualnemu liderowi. Goście z Hvidore to zdaje się zespoł przeciętny jak na tamtejsze warunki( w zeszłym sezonie 6 miejsce na 8 możliwych) ale trzeba mieć na uwadze ich imponujący start ligi. 3 mecze i 3 wygrane, inauguracyjna wygrana u siebie z wicemistrzem i 2 wygrane ze słabszymi drużynami. Uważam że "polski" zespół ma trochę większe szanse niż się bukmacherom wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka Czechy Extraliga
Godzina: 20:10
Spotkanie: Ostrava - Usti nad Labem
Typ: Usti nad Labem(+2,5seta)
kurs:2.03
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Na dzisiaj pojedynek z czeskiej ekstraligi panów i spotkanie pomiędzy Ostravą, która gościć będzie siatkarzy Usti. Pojedynek drużyn, które jak dotychczas legitymuję sie w tym sezonie takim samym bilansem spotkań, a mianowicie 2 wygranych i 5 porażek. Tylko lepszy bilans setów sprawia, ze gospodarze zajmują 7 miejsce, a goście ostatnie 12ste. Aż 6 drużyn ma dwie wygrane na swoim koncie więc wygrany z tego spotkania odskoczy trochę rywalom, gdyż będzie to spotkanie kończące 8 kolejkę ligi. Obydwie drużyny spotkały się ze sobą w listopadzie dwukrotnie z okazji rozgrywania spotkań w pucharze Czech, u siebie Usti wygrało 3:1, ale już na swoim parkiecie Ostrava ograła rywali 3:0 i awansowała do ćwierćfinału tych rozgrywek. W dzisiejszym spotkaniu faworytem niewątpliwie są gospodarze, ale myślę że goście łatwo tego spotkania nie oddadzą i nie powtórzy się wynik z Pucharu sprzed kilku dni. Dlatego też stawiam na plan minimum czyli na zdobycie choćby jednego seta przez gości, skoro u siebie ograli siatkarzy Ostravy to wygranie seta w spotkaniu wyjazdowym na pewno w ich zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Challenge Cup
Godzina:19:00
Spotkanie: Omonia Nikozja - Dukla Liberec
Typ: Omonia Nikozja (+1,5seta)
kurs:2.09
Bukmacher:Pinnacle

Na dzisiaj pojedynek siatkarskiego pucharu Challenge pomiędzy drużyną cypryjską Omonią Nikozja i czeską Duklą Liberec. Na pierwszy rzut oka można by postawić śmiało na zwycięstwo Dukli Liberec, W końcu liga czeska może nie jest najmocniejsza, ale na pewno o wiele silniejsza od ligi cypryjskiej. Tym bardziej, ze Dukla u siebie w lidze ma w tym sezonie komplet 8 zwycięstw. Ale pojedynek w Cev Cup z ostatnich tygodni z francuską Touluzą przegrany dwukrotnie 0:3 pokazał, że jednak liga czeska nie jest w zbyt dobrej kondycji skoro z przeciętnym zespołem francuskim nie są w stanie siatkarze Liberca ugrać seta. Dlatego, też zaryzykuję dzisiaj typ na Omonię Nikozja, która na pewno nie jest faworytem tego spotkania, ale wzmocniona 3 brazylijczykami co prawda nie z górnej półki, ale którzy ciągną grę może się na swoim terenie pokusić o niespodziankę. Można nawet postawić jakieś dodatkowe handi, że cypryjczycy zdobędą 2 sety w tym spotkaniu, żeby się zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Grecce A1
Godzina:18:00
Spotkanie: PAOK - AEK
Typ: AEK (+2,5seta)
kurs:5
Bukmacher:Bet365

 

Grecka liga mężczyzn - A1. Typ opieram głównie na bardzo korzystnym stosunku bezpośrednich spotkań:

 
data: 19.01.14 liga A1 AEK - PAOK 3 : 1
data: 19.10.13 liga A1 PAOK - AEK 2 : 3
data: 30.01.10 liga A1 AEK - PAOK 3 : 2
data: 14.11.09 liga A1 PAOK - AEK 1 : 3
 
Po 6 spotkaniach obecnego sezonu można uznać, że zespół z Aten zaliczył falstart. Oprócz premierowej wygranej zaliczył kolejno 5 porażek.
Poprzedni sezon był całkiem udany dla AEK bowiem zakończyli rozgrywki na 5 miejscu. Dla porównania PAOK zakończył rozgrywki na 7 miejscu ze stratą 9 punktów do zespołu z Aten.
Trudno znaleźć informację o tym czy zespół w jakiś sposób się osłabił w porównaniu do poprzedniego sezonu. Przedsezonowe wypowiedzi trenera który twierdził że na każdej pozycji ma wartościowych zawodników można uznać za dobry zwiastun. Z pewnością na plus można uznać fakt że, AEK zyskał na pozycji rozgrywajcego - przed sezonem do zespołu dołączył doświadczony rozgrywający obieżyświat - Inoslav Krnic. 
Wydaje mi się że tą drużynę stać choćby na jednego seta a kursy na to zdarzenie naprawdę ogromne. Polecam próbować handicap +2.5 seta na gości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dyscyplina: Siatkówka Grecce A1

Godzina:18:00

Spotkanie: PAOK - AEK

Typ: AEK (+2,5seta)

kurs:5

Bukmacher:Bet365

 

Grecka liga mężczyzn - A1. Typ opieram głównie na bardzo korzystnym stosunku bezpośrednich spotkań:

 
data: 19.01.14 liga A1 AEK - PAOK 3 : 1
data: 19.10.13 liga A1 PAOK - AEK 2 : 3
data: 30.01.10 liga A1 AEK - PAOK 3 : 2
data: 14.11.09 liga A1 PAOK - AEK 1 : 3
 
Po 6 spotkaniach obecnego sezonu można uznać, że zespół z Aten zaliczył falstart. Oprócz premierowej wygranej zaliczył kolejno 5 porażek.
Poprzedni sezon był całkiem udany dla AEK bowiem zakończyli rozgrywki na 5 miejscu. Dla porównania PAOK zakończył rozgrywki na 7 miejscu ze stratą 9 punktów do zespołu z Aten.
Trudno znaleźć informację o tym czy zespół w jakiś sposób się osłabił w porównaniu do poprzedniego sezonu. Przedsezonowe wypowiedzi trenera który twierdził że na każdej pozycji ma wartościowych zawodników można uznać za dobry zwiastun. Z pewnością na plus można uznać fakt że, AEK zyskał na pozycji rozgrywajcego - przed sezonem do zespołu dołączył doświadczony rozgrywający obieżyświat - Inoslav Krnic. 
Wydaje mi się że tą drużynę stać choćby na jednego seta a kursy na to zdarzenie naprawdę ogromne. Polecam próbować handicap +2.5 seta na gości.

 

Nowe info odnośnie spotkania: kursy lecą na PAOK bo zawodnicy AEK zapowiadali bojkot spotkania z powodu zaległości finansowych. Będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka, Chiny CVL
Godzina: 12:00
Spotkanie: Hebei - Bayi
Typ: Hebei (+2,5seta)
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Na dzisiaj dość egzotyczny typ bo z Chińskiej ligi siatkówki panów i mój typ w stronę "dog-a" w tym spotkaniu. Na przeciw siebie staną zespoły Hebei, który gościć będzie zespół Bayi. Patrząc na tabelę niewątpliwie faworytem tego spotkania jest zespół gości, który w 7 rozegranych kolejkach odniósł 4 zwycięstwa i 3 porażki i zajmuje obecnie 4 miejsce. Gospodarze natomiast zajmują ostatnie 12 miejsce bez wygranej z 7 porażkami. Dlaczego więc stawiam, na to że gospodarze zdobędą seta? Po pierwsze wysoki kurs kusi, po drugie zespoły spotkały się już w tym sezonie i zespół gospodarzy przegrał co prawda na wyjeździe 0:3 ale po wyrównanym meczu w setach do 19,23 i 25, więc u siebie powinno być lepiej. Po trzecie w ostatnich dwóch spotkaniach u siebie Hebei podejmował dwa najlepsze zespoły ligi Chińskiej Jaingsu - wicelider (do tej pory 6 zw. i 1 porażka) oraz lidera ligi Beijing (7 zw. 0 porażek) i potrafił z nimi ugrać seta obydwa mecze przegrywając 1:3. Więc dlaczego dzisiaj nie miałby wygrać co najmniej 1 seta z zespołem gorszym? No właśnie dlatego typ idzie w stronę handi dla słabeusza ligi Chińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka -Włochy, Serie A
Godzina: 17:30
Spotkanie: Macerata - Perugia
Typ: Perugia
Kurs: 3.4
Bukmacher : Bet365

Na dzisiaj spotkanie na szczycie siatkarskiej serie A i spotkanie pomiędzy Maceratą i Perugią. Dziwi mnie trochę, aż taki wysoki kurs na Perugię, oglądałem w ostatnim czasie mecze zarówno jednej i drugiej drużyny i wydaje mi się, że ten mecz będzie wyrównany i może zakończyć się nawet tiebreakiem. Perugia bardzo dobrze spisuje się w Lidze Mistrzów, mecze z ich udziałem które udało mi się obejrzeć (wygrana z Halkbankiem Ankara i dosłownie zmiażdżenie Noliko Maseik) zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Z kompletem 3 wygranych Perugia prowadzi w swojej grupie Ligi Mistrzów, a jeśli chodzi o ligę Włoską to po dwóch porażkach w pierwszych kolejkach z Modeną i Trentino Perugia idzie jak burza i kolejne 6 wygranych spotkań daje im obecnie 3 miejsce w tabeli. Obecnie goście dzisiejszego spotkania legitymują się 9 wygranymi z rzędu licząc Ligę Mistrzów i serie A. Gospodarze natomiast w lidze włoskiej radzą sobie trochę lepiej od gości, zajmują obecnie 2 miejsce z 7 wygranymi i 1 porażką z Trentino z końca listopada. Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów Macerata trafiła do bardzo mocnej grupy i po dwóch porażkach z Biełgorodem i Fenerbahce oraz wygranej z Paryżem zajmuje 3 miejsce. W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się wielu emocji i meczu w którym będzie na pewno więcej niż 3 sety, a moje typ idzie w stronę Perugii będącej w ostatnim czasie w lepszej formie niż gospodarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka,Korea Południowa,Volleyball League

Godzina: 11:00

Spotkanie: Kepco-LIG Greaters

Typ: 2

Kurs: 2,50

Buk: Bet365

Analiza:

 

W dniu dzisiejszym znów decyduje sie obstawić mecz siatkówki w Korei Poludniowej.Koreańczycy na prawde daja zarobić,ostatnio pisałem o kursie 15 który wszedł a przedparoma dniami kursy ponad 2. Na dzis wybieram z reguły porażke faworyta,jednak jest to tylko faworyt na papierze , bo rzeczywistość pokazuje co innego.Mimo tego że Kepco zajmuje 4 a LIG 6 miejsce,dla mnie druzyna która powinna zwycięzyć w tym meczu jest druzyna gości. W ostatnich 3 spotkaniach Lepco zaliczyło 3 porazki grajać z 3 najlepszymi drużynami ligi,ogladałem ostatni ich mecz z KAL Jumbos (3 w tabeli) ta drużyna na prawde niczego wielkiego nie prezentuje,przegrali chociażby z ostatnim w tabeli Woori(kurs 15 o którym pisałem) a Kepco pokazło brak doświadczenia i pewności przegrywajac w TB,na pewno te 3 przegrane mecze z rzedu zle na nich wpływaja i sa w dołku psychicznym,natomiast LIG z ostatnich 5 meczów ( z czzego 3 z druzynami z pierwszych 3 miejsc) wygrali 2 mecze , a z liderującym Samsung Blue Fangs ulegli dopiero w TB.LIG to drużyna dla której 6 miejsce jest zupełnie poniżej oczekiwań,wygrywając dziś i w nastepnej kolejce z Woori zbliża sie się do 5 miejsca które zajmuje Hyundai i do 4 zajmowanego przez wspomniane Kepco.Ten mecz bedzie bardzo wazny,bo dzisiejsza porazka LIG najprawdopodobniej eliminuje ich z walki o Play Off.Ponad to w ostatnich 7 meczach wyjazdowych granych z  Kepco LIG zawsze zwyciężało i tylko raz drużynie Kepco w tych 7 meczach we wlasnej hali udało sie wygrac więcej niż 1 set, a było to w Styczniu 2013 roku.Historia lubi sie powtarzac i w dzisiejszym dniu inna opcja niż wygrana LIG Greaters nie może dojsc do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka Puchar Włoch

06.01.2014
Godzina: 17:30
Spotkanie: Perugia - Verona
Typ: 2
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet 365
Analiza:

Dziś moim zdaniem bardzo ciekawy mecz ćwierćfinałowy pucharu Włoch w siatkówce. W Perugii spotkają się 4 i 5 drużyna Serie A. Perugia początek sezonu bardzo udany jednak ostatnio lekka zadyszka. Oglądałem mecz z Modeną i Perugia niewiele miała do powiedzenia wydaje mi się ,że sam Atanasijevic nie da rady wygrać wszystkich meczów. Gra Perugii stała się łatwiejsza do rozszyfrowania gdy nie ma pomysłu to wystawa do Serba. De Cecco to moim zdaniem przereklamowany rozgrywający co pokazał Bruno w niedzielnym meczu. Fromm nie przekonuje widziałem go w dużo lepszej formie. Vujevic to jednak melodia przeszłości i jego zmiany niewiele wnoszą gdy drużynie nie idzie. Verona oczywiście ma mniejszy potencjał , ale ogranie w ostatniej kolejce Lube robi wrażenie. Nazwiska nie porywają ale gra tak. Coscione mało znany rozgrywający jednak niedoceniany. Sander i Deroo grają bardzo solidnie. Moim zdaniem więcej należy wymagać od Gaspariniego. Bardzo ciekawy środek szczególnie podoba mi się Anzani. Według mnie faworytem jest Perugia wiadomo atut własnego parkietu ja jednak dziś próbuję grać na Veronę według mnie lepszy kolektyw poza tym jeden mecz a w przypadku słabszego dnia Atanasijevica szanse Verony wzrastają bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dyscyplina: Siatkówka, Włochy Serie A

Godzina: 18:00
Spotkanie: Modena - Macerata
Typ: 2
Kurs: 2,32
Bukmacher: marathonbet
Analiza:
przed nami ostatnia kolejka włoskiej Serie A siatkarzy, do dzisiejszej analizy wybrałem jej hit, czyli spotkanie pomiędzy Parmareggio Modeną, a aktualnym Mistrzem Włoch Lube Banca Macerata. Modena zajmuje obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 57 punktów, zdobytych dzięki 19 zwycięstwom i 4 porażkom. Gospodarze dysponują obecnie niezłym i równym składem z którego wybijają się Bruno Rezende i Erwin N'Gapeth. Wydaje się, że złapali oni ostanio mały kryzys bowiem z trzech ostatnich spotkań przegrali dwa. Macerata natomiast w tabeli ligi włoskiej zajmuje 3. miejsce, legitymując się takim samym bilansem jak ich dzisiejsi rywale. Mistrzowie Włoch ostatnio są w świetnej formie, nie zaznali porażki w lidze od 3 stycznia, przegrali natomiast play-off LM ze Skrą Bełchatów, ale Skra w tamtym okresie grała o niebo lepirj niz obecnie. Ostatnio kontuzje odniósł podstawowy rozgrywający druzyny, czyli Michał Baranowicz i w jego miejsce został zakontraktowany doświadczony brazylijczyk Ricardinho, więc możemy być pewni, że Macerata zagra w swoim podstawowym składzie aby zawodnicy zgrali się przed PO. Stawką tego meczu jest gra z teoretycznie słabszym rywalem w play-off i przewaga psychologiczna przed dalszymi grami. Uważam, że zwycięstwo odniesie Macerata bowiem ma ona lepszych zawodników i obecnie prezentuje lepszą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka,Dyscyplina: Siatkówka, Orlen Liga

Godzina: 19:00
Spotkanie: Ostrowiec Swietokrzyski - Dabrowa Gornicza 

Typ: 2( -14.5 punktów)
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Ostrowiec Świętokrzyski boryka się ze znacznymi problemami kadrowymi, zaś Dąbrowa Górnicza ze słabymi wynikami sportowymi. Zdecydowanymi faworytkami rywalizacji w tej parze są Zagłębianki. 
Drużyna dzisiejszych gospodarzy nie dokończy sezonu w najmocniejszym składzie. W pomarańczowo-czarnych barwach z pewnością nie wystąpią atakujące Katarzyna Brojek i Ralitsa Vasileva oraz środkowa Aneta Duda. 
Trener Parkitny stanął przed trudnym wyzwaniem - musi dokończyć sezon bez nominalnej atakującej w składzie, w środowej konfrontacji przeciwko dąbrowiankom na tę pozycję zostanie przesunięta jedna z przyjmujących.
Edytowane przez artwizard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka Orlen Liga

Data:01.05.2015
Godzina: 17.30
Spotkanie: Chemik Police - Atom Trefl Sopot
Typ: Atom Trefl Sopot
Kurs: 4.95
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Pierwszy mecz finałowy Orlen Ligi. Bukmacherzy oczywiście zapatrzeni w zespół gwiazd z Polic, który pokazał w finale Ligi Mistrzyń , że Wielkiego zespołu nie tworzy to raczej zlepek indywidualności. Wiadomo w lidze nie miały Policzanki z kim przegrywać. Jednak finał Pucharu Polski obnażył ich słabości. Chemik najlepszą formę prezentował w pierwszej części sezonu szczególnie w Lidze Mistrzyń. Skład na duży wynik: Glinka , Bednarek-Kasza, Bjelica, Werblińska, Veljkoviv, Ognjenovic same gwiazdy ,ale w półfinale przegrały pierwszy mecz u siebie ze słabym w tym sezonie Impelem. Atomówki grają dość równo były blisko pucharu CEV minimalna porażka w złotym secie z Dynamem Krasnodar. Paradoksalnie mimo wielu gwiazd Chemika Atom ma moim zdaniem bardziej wyrównany skład. Rozegranie moim zdaniem dużo lepsza Bełcik niż Ognjenovic. Przyjęcie Kaczorowska oraz zawsze dobra Leys. Powrót do formy Miros , dobra Zaroślińska, Środek Cooper , Efimienko , Tokarska libero Durajczyk. Trener moim zdaniem również lepszy Micelli. Nie wiem czym kierują się bukmacherzy ale dziś oraz w całym finale stawiam na zwycięstw i tytuł Atomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka Orlen Liga

Data:02.05.2015
Godzina: 14.45
Spotkanie: Chemik Police - Atom Trefl Sopot
Typ: Atom Trefl Sopot
Kurs: 3.65
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Bukmacherzy nadal swoje lekko obniżyli kursy na Atom, ale ciągle faworyzują Policzanki. Dziś drugi mecz wczoraj Atom grał zdecydowanie lepiej poza pierwszym setem. Po raz kolejny Chemik pokazał , że poza pierwszą szóstką nie bardzo jest kogo wprowadzić na boisko przy niekorzystnym wyniku. Druga sprawa to forma zawodniczek Bjelica to cień zawodniczki plasy zamiast gwoździ w parkiet rozegranie Ogniejovic również zostawiało sporo do życzenia. Glinka przeciętnie. Jedynym jasnym punktem była wczoraj Bednarek - Kasza 17 punktów. Natomiast w Atomie wiadomo życiowa forma Zaroślińskiej 25 punktów trochę słabiej Cooper, ale Atom tworzy drużynę imponuję szeroką 12 wejścia Tokarskiej ,Miros , Fonoimoany wnoszą wiele do gry. Poza tym forma fizyczna wyraźnie po stronie Atomu. Ważna jest atmosfera w drużynie po każdym punkcie widać radość z gry. Według mnie dziś ponownie wygra Atom bo więcej atutów po ich stronie. Ważna była wczorajsza wygrana co może podłamać Policzanki. Jeżeli dziś Zaroślińska utrzyma poziom odrobinę lepiej zagrają Cooper, Kaczorowska i Leys to Chemik nie będzie miał żadnych szans. W pojedynku trenerów zdecydowanie lepiej zespół prowadzi Micelli to kolejna przewaga Atomu. Oczywiście potencjał Chemika robi wrażenie i mają potencjał aby wygrać, ale uważam ,że finał w tym roku może zakończyć sięszybko na korzyść niedocenianego Atomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka - Włochy

Godzina: 20:30

Spotkanie: Modena - Trentino

Typ: over 182.5

Kurs: 1.9

Bukmacher: Bet365

 

W dzisiejszym dniu, o godzinie 20:30 w finale

włoskich Play Off staną naprzeciw siebie

drużyny Modeny i Trentino. .Drużyny w tej rywalizacji zagrają już

swój czwarty mecz. Stan rywalizacja wynosi

2-1 dla siatkarzy Trentino. Czy drużyna

Trentino postawi dzisiaj kropke nad i? Jak

wiemy rywalizacja toczy się do trzech

wygranych, więc gospodarze na porażkę nie

mogą sobie pozwolić. Siatkarze Modeny to

drużyna sklasyfikowana na drugim miejscu po

sezonie zasadniczym, tuż za plecami Trentino.

W tej rywalizacji dwukrotnie przegrali z

Trentino na ich terenie, 3:2 i ostatnio 3:0.

Jedyne jak do tej pory zwycięstwo to wygrana u

siebie 3:1. Czy uda im się wyrównać stan

rywalizacji? Zadanie bardzo trudne, bo i rywal

z najwyższej półki. Siatkarzom Trentino z

pewnością marzy się wygrana jednak, przed

nimi ostateczne starcia. O formie zarówno

Modeny jak i Trentino dużo nie ma co

dywagować. Obie drużyny rzadko odnoszą

porażki, a w tych Play Offach, łącznie przegrały

jeden mecz, Trentino "oddało" ten mecz Perugi.

Ja skłaniam się bardziej na punkty, ponieważ

tak naprawdę trudno mi powiedzieć kto wygra.

Opcja na over 182.5 wydaje mi się

przemyślana. Taka liczba punktów zdarza się

często w pojedynkach czterosetowych. Dla

porównania takie wyniki padały w ostatnich

starciach Modena vs Trentino (gospodarz

Modena): 3:0, 3:1, 1:3, 3:1, 1:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

 Dzisiaj rozpoczyna się dwumecz siatkarskiej kadry B pań z pierwszą reprezentacją Grecji w ramach Ligi Europejskiej. 

 

Oto skład Polek:

 

Skład reprezentacji Polski na dwumecz Ligi Europejskiej kobiet w Kaliszu:
Rozgrywające: Paulina Bałdyga (Pałac Bydgoszcz), Ewelina Tobiasz (Budowlani Łódź)
Atakujące: Ewa Bimkiewicz (RSMS Police), Magdalena Wawrzyniak (Igor Gorgonzola Novara)
Środkowe: Kamila Ganszczyk (Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza), Kornelia Moskwa (BKS Aluprof Bielsko-Biała), Joanna Pacak (SK bank Legionovia Legionowo)
Przyjmujące: Monika Bociek (SK bank Legionovia Legionowo), Martyna Grajber(Budowlani Łódź), Julia Twardowska (Budowlani Łódź), Olivia Różański (SMS PZPS Szczyrk)
 
Dla mnie śmiech na sali, podobnie jak kursy na Polki w granicach ~1,3. Biało-czerwone według mnie wcale nie będą faworytkami i spokojnie można stawiać na Greczynki po dobrych kursach oscylujących w graniach nawet 3,0. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Spotkanie: Turcja K - Węgry K

Typ: Turcja K DW 3:0

Godzina: 17:00

Kurs: 2.30 

Bukmacher: /Unibet/

Analiza: Witam. Tym razem coś z siatkówki a mianowicie spotkanie Turczynek z Węgierkami w ramach finału Ligi Europejskiej czego stawką jest awans do World Grand Prix. Turczynki grają tutaj rezerwową drużyną tak samo jak Polki i one już grają w World Grand Prix więc wiemy że do 3 dywizji World Grand Prix awansowały Węgierki. W pierwszym spotkaniu wygrały 3-0 wygrywając sety do 23, 23 oraz 21 co było sporą niespodzianką że tak łatwo poradziły sobie z Turczynkami które do tej pory nie przegrały ani jednego spotkania w tej edycji LE. Teraz rewanż w Turcji i żeby wygrać tegoroczną edycję LE Turczynki muszą wygrać 3-0 lub 3-1 i wtedy będzie decydował złoty set. Obie reprezentacje spotkały się w grupie dwa razy właśnie tutaj w Turcji i wtedy Turczynki wygrały dwa razy 3-0 jednak były to zwycięstwa bardzo pewne. W pierwszym meczu wygrywały w setach do 24, 15 oraz 10. W drugim spotkaniu natomiast wygrały do 14, 14 oraz 21. Czyli były to bardzo łatwe zwycięstwa. Uważam że tak będzie i tym razem i Turczynki na własnym parkiecie zdominują mecz i wygrają go pewnie 3-0. Węgierki na pewno będą oszczędzały siły na złotego seta i tam będą szukały swojej szansy. Polecam bo kurs bardzo fajny a szansa duża. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dyscyplina: Siatkówka Mistrzostwa Europy Kobiet
Spotkanie: Holandia - Polska
Typ: Under 157,5 pkt w meczu
Kurs: 1,93
Bukmacher: Marathonbet
Godzina: 19:00

 

Analiza:

 

Ćwierćfinałowe spotkanie siatkarek pomiędzy Holandią i Polską. Moim zdaniem na jutro zdecydowany typ dnia i raczej Polki nie są w stanie niczym postraszyć swoich rywalek. Już w pierwszym spotkaniu grupowym za wyjątkiem jednego przegranego seta po prostu zmiotły nasze rodaczki wygrywając 3:1 i w wygranych setach do 15,11 i 18. Później potwierdziły swoje bardzo wysokie aspiracje, żeby na własnym terenie powalczyć o wygranie Mistrzostw gromiąc Włoszki 3:0 w setach do 15,18 i 22 i wygrywając grupę. Holenderki miały przerwę w grze kiedy Polki musiały walczyć o awans do ćwierćfinału z Białorusią co jest kolejnym atutem po stronie "pomarańczowych", bo przystąpią do tego spotkania na większej świeżości. Co tu dużo pisać, Holenderki po prostu co najmniej klasę lepsze od naszych zawodniczek co udowodniły nie tylko już w tym turnieju, ale również w sierpniowym finale WGP gdzie ograły Polki gładko 3:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma osobnego tematu więc podaje tutaj.

Dyscyplina: Siatkówka, Mistrzostwa Europy Mężczyzn
Spotkanie: Włochy vs Estonia
Typ: Włochy poniżej 75,5 pkt w meczu
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:00
Analiza:

Zaczynamy ME w Siatkówce Mężczyzn.Co tu dużo mówić, po tym co zaprezentowali na PŚ siatkarze z Włoch śmiało można ich wymieniać w gronie faworytów tego turnieju.Jedyne co może im zabrać szybkie zwycięstwo z Estończykami to zbytnie rozluźnienie i jeszcze lekkie zmęczenie po katordze na PŚ w Japonii.Trzeba jednak powiedzieć że obie reprezentacje dzieli kilka klas.Włosi poukładany zespół z ciekawymi zawodnikami na każdej pozycji.Na turniej powołane największe gwiazdy zespołu czyli Juantorena i Zaytsev a to pokazuje że będą chcieli na własnym parkiecie pokazać się z jak najlepszej strony.Do tego ciekawi, perspektywiczni zawodnicy jak Lanza czy Vettori dodają temu zespołowi kolorytu.Na Pucharze Świata para Zaystev-Juantorena praktycznie w dwójkę potrafiła wygrywać mecze.Co możemy powiedzieć o rywalach Italii czyli reprezentacji Estonii?A no niezbyt wiele bo drużyna ta nie jest w żaden sposób łączona z czołówką europejską.Drużyna bez żadnego znaczącego siatkarza potrafiącego w pojedynkę wygrać mecz, żadnego siatkarza grającego na najwyższym światowym poziomie.Widziałem ich kilka razy w ostatnim czasie gdy grali z Polską w Lidze Europejską i nie wygląda to na fakt żeby Włochom mogli urwać więcej niż 20 punktów w danym secie.Ostatnio wygrane dwa sparingi z Holandią ale już w pierwszym meczu mistrzostw zderzą się ze ścianą w postaci Włochów którzy podbudowani dopingiem własnych kibiców na 99% przejadą się po Estończykach w 3 krótkich setach.Mój typ uwzględnia właśnie takie rozwiązanie więc nie biorę pod uwagę żadnego grania na przewagi i tylko jakieś rozkojarzenie lub kompletne odpuszczenie meczu może do tego doprowadzić.W innym wypadku klasa Włochów jedna tyle dużo że powinni się rozprawić z rywalami w nieco ponad godzinę.Ja to gram po miłym kursie 1.50 bo nie spodziewam się by Estonia cokolwiek tu ugrała.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Siatkówka, Superpuchar Polski
Spotkanie: Rzeszow - Gdansk
Typ: Gdansk + 1,5 seta
Kurs: 2.11
Bukmacher: Betsafe
Godzina: 20:30
Analiza:

 

Będzie to pierwszy mecz o stawkę w sezonie dla obu zespołów. Spotkanie odbędzie się na neutralnej hali, w Poznaniu. Jak na start rozgrywek nie co spodziewać się oszałamiającego poziomu. Obie drużyny miały spore problemy z przeprowadzeniem przygotowań do sezonu w pełnych składach a szczególnie zespół Resovii który nie dość, że kilku zawodników było przemęczonych po przerwie reprezentacyjnej to zespół przetrzebiły jeszcze kontuzje. Fizjoterapeuci robili co mogli ale jak wiadomo na starcie nie można oczekiwać od zawodników wysokiego poziomu. Plusem na zespołu Anastasiego jest to, że ten zespół praktycznie nie zmienił się w porównaniu do zeszłego sezonu, w zespole Resovii jest kilka znaczących zmian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...