Skocz do zawartości

Typy na dzień 18.11.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Piłka nożna, ANGLIA: Premier League, 18.11.2012, 17.00

Spotkanie: Fulham - Sunderland

Typ: Sunderland lub remis

Kurs: 2.10

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Fulham niby wydaje się pewnym faworytem, ale nie dla mnie. Zaczne od Sunderlandu. Uważam, ze jest to jedna ze słabiej grajacych druzyn w lidze. Jednak trzeba podkreślic, ze ten stan rzeczy nie bedzie trwał wiecznie, ponieważ maja oni duzy potencjał i na ławce dobrego trenera, który jednak do tej pory zawodził. Nie wiem czemu, ale tan Sunderland w ogóle nie gra jakby prowadził ich O`Neill. Graja bardzo asekuracyjnie, zwracają głównie uwage na obronę. W ataku niby jest jakość, ale gra sie nie klei i nie było widac często pomysłu. Cała gra była chaotyczna i nie było widać walki o 3 pkt. Troche inaczej to wygladało tydzień temu w meczu z Evertonem. Stworzyli więcej okazji nież przez 3 ostatine mecze, strzelili gola, a punkty oddali dopiero w ostatnim kwadransie. Z meczu tego na pewno nie moga być zawstydzeni. Ze świetna ekipa zaprezentowali się bardzo dobrze i myślę, że jest to początek zwyzki ich formy. Większych absencji nie doczytałam się. dalej chyba nie bedzie Browna, ale jego nie ma od początku. Fulham za to gra ostatnio dobrze, głównie w ataku, ale traca też sporo goli. Ostatnio 3 z Arsenalem, a jeszcze mogli dostać z karego w 94 i 2 z Evertonem, co jednak wstydem ni jest. Świetnie gra Berbatov, i to głównie on ciagnie ta druzyne do przodu. Ja jednak sceptycznie podchodzę do jakości Fulham. Nie jest ona mała, ale wątpię, aby przez cały sezon potrafili tak grać jak do tej pory. Jest to drużyna, która mocno została osłabiona przed sezonem, po odeściu Dempsey`q, Murphy`ego i Dembele. Jak narazie tylko berbartov na prawdę dobrze się prezentuje z nowych nabytków. Myślę, że to będzie trudny mecz dla Fulham, bo tooni beda raczej musieli atakować. Sunderland umie się bronić, na początku sezonu mieli sporo szczęścia, ale ostatnio ich obrona prezentuje sie naprawdę solidnie. Myslę, ze przy dobrych wiatrach spokojnie remis moze wywieźć Sunderland, a nawet i zwycięstwo.

 

http://obstawianie.com/premier-league-anglia-vt119634,300.htm#1712645

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:35 ]

:plus: 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Belgijska, godz 18

Anderlecht (-1.5 handicap azjatycki) – Kortrijk

TYP: 1

KURS: 1,98

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 18 rozpocznie się interesujące spotkanie (na pewno interesujące według mnie nie wiem jak dla was) w lidze Belgijskiej. Dawno nie pisałem do tej ligi analizy a jak już napisałem to mi nie weszła. Jednak teraz jestem przekonany że będzie inaczej i jestem nastawiony na optymizm. A zmierzą się ze sobą Anderlecht Bruksela zespół Marcina Wasilewskiego z zespołem Kortrijk. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze i dziwić nie może to ponieważ ostatnie mecze po prostu grali rewelacyjnie i mam taką cichą nadzieję że i w tym meczu tak zagrają. Gospodarze tego meczu w tabeli ligowej znajdują się na pierwszym miejscu z dorobkiem 31 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni siedem meczy w których to sześć meczy wygrali i jeden mecz zremisowali. Strzelili oni w tych meczach aż 21 goli !!! i stracili zaledwie cztery bramki. A więc jak widać jest to maszyna która szczela grad bramek a ostatnie trzy mecze kończyły się over 3.5 gola !!! Na wyjeździe rozegrali w tym sezonie osiem meczy w których to trzy mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i dwa mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 14 goli i stracili 10 bramek. A więc jak widać na wyjeździ nie mają takiej doskonałej formy lecz mieli oni słaby początek sezonu ale teraz zaczynają wskakiwać na szósty bieg i po prostu rozjeżdżają rywali. W ostatniej kolejce wygrali oni bardzo pewnie z Club Brugge na własnym stadionie aż 6:1. A więc jak widać naprawdę grają rewelacyjnie teraz i w Lidze Mistrzów mogą wyjść z grupy bo są na trzeciej pozycji z dorobkiem czterech oczek ale do drugiego miejsca mają stratę jedynie jednego punktu. Natomiast goście tego meczu w tabeli ligowej znajdują się na piątej pozycji z dorobkiem 25 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie siedem meczów w których to trzy mecze wygrali, trzy zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 11 goli i stracili siedem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni osiem meczy w których to cztery mecze wygrali, jeden zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili sześć bramek. A więc jak widać w tym sezonie spisują się dobrze lecz uważam że na zespół Anderlechtu po prostu to nie wystarczy. W ostatniej kolejce zagrali oni z Leuven na wyjeździe i bezbramkowo zremisowali tamten mecz. Moim zdaniem w tym meczu warto zagrać handicap oraz warto postawić over 2.5 albo over 3.5 bo w tym meczu może to wszystko paść. Dla graczy którzy lubią ryzykować można postawić że jedna z tych drużyn nie strzeli gola a stawiam na wynik 4:0 ;)

 

http://obstawianie.com/belgijska-1-liga-vt119672,25.htm#1713072

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:35 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Australia A-League

Spotkanie: Perth – Sydney Wanderers

Typ: over 2.5

Kurs: 2.20

Godz. 07.00

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Ekipa gospodarzy Perth Glory to ubiegłoroczny finalista rozgrywek w obecnym sezonie po 6 kolejkach zajmują 4 miejsce z bilansem 3-1-2, bramki 8:2. Jak do tej pory rozegrali 3 mecze przed własną publicznością i wszystkie zakończone na swoją korzyść w bramkach wygląda to tak 6 strzelonych przy 2 straconych. Przed nimi czwarty pojedynek przed własną publicznością i są w nim zdecydowanym faworytem gdyż przyjeżdża debiutująca w najwyższych rozgrywkach ligi Australijskiej ekipa Sydney Wanderers która jak do tej pory zgromadziła 7 oczek za dwa zwycięstwa jeden remis i trzy porażki, bramki 2:4 (wyjazdy 1-0-1,bramki 1:1). Typ na over może wydawać się dziwny patrząc na to ze jak na razie w tym sezonie średnie bramkowe obu ekip nie powalają ale już wyjaśniam czemu over w tym spotykaniu. Po pierwsze gospodarze są w tym pojedynku zdecydowanym faworytem i podobnie jak rok temu będą się liczyć w walce o mistrza a więc takie pojedynki muszą wygrywać, goście natomiast jak zapowiada trener nie przyjeżdżają się tu bronić i rola drużyny skazanej na porażkę bardzo im odpowiada (już raz w tym sezonie zaskoczyli wygrywając 0:1 na terenie Brisbane ). Widziałem ostatnie skróty z ich meczy i ich gra wcale nie wygląda słabo brakuje troszeczkę skuteczności. W ekipie nie brakuje gwiazdy bo za taką w tamtych rejonach uważany jest pozyskany z Shimizu Japończyk Ono. Ten doświadczony gracz daje dużo dobrego w środkowej strefie boiska tej ekipie. Gospodarze to ekipa grająca twardy futbol i zdarza się im czasami troszeczkę pogubić w obronie. Kolejna bardzo dobra wiadomość do kadry Perth powraca wicekról strzelców z ubiegłego sezonu Smeltz i jest to bardzo ważna postać w ofensywie tej ekipy, do tego w formie od początku sezonu jest drugi strzelec tej ekipy z poprzedniego sezonu Mehmet który w tym sezonie ma już 3 trafienia, tak więc siła ofensywa w pełnej okazałości . Podsumowując faworyt tego pojedynku jest jeden i sami są wstanie pokryć ten over jednak czuję że i goście coś w tym spotkaniu trafią co pozwoli spokojnie pokryć overa.

http://obstawianie.com/australia-a-league-i-ligi-nizsze-vt119690.htm#1713104

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:36 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, Davis Cup, 18.11.2012, 13.05

Spotkanie: Berdych - Ferrer

Typ: Ferrer

Kurs: 1.67

Bukmacher: William Hill

Analiza:

Świetne spotkanie zapowiada nam się w Davis Cup. Tomas Berdych na pewno bardzo będzie chciał wygrać to spotkanie. Gra przecież przed własna publicznością. Motywacji więc nie zabraknie. I pewnie nie jednego tenisitę przeraziłaby ta owacja po każdym udanym zagraniu rywala, ale nie Hiszpana. Ferrer to typowy walczak, jak widzielismy ostatnio może grać 3 tygodnie pod rząd w turniejach i cały czas prezentować się świetnie. Teraz trochę wypoczął. W pierwszym swoim spotkaniu gładko rozprawił się ze Stepankiem 3:0. I od tego czasu znowu mógł odpocząć, choć tak jak mówiłem odpoczynek nie jest dla niego czymś koniecznym. Ruszanie jednak tak sporego ciała jakie ma Berdych kosztuje wiele sił. A te siły podbierał mu już Almagro, którego pokonał ze sporymi problemami w piątek, walcząc 4 godziny. Wczoraj z kolei wystawiony został w deblu i też udało się wygrać, jednak kolejne siły stracone. Na korcie spędzone 3 godziny i 20 minut. To musi odbić się na jego formie. Jak wiadomo w jego grze najważniejszy jest serwis. Jeśli ten będzie zawodził, Czech przegra swoje podanie, bo Hiszpan potrafi to wykorzystywać. Z resztą on w wymianach gra na wyniszczenie i musi wyniszczyć Berdych, który będzie mega zmęczony. Oczywiście granie przed własna publike wyzwoli nowe siły, ale według mnie Hiszpan sobie poradzi. Z resztą nawet bez tego ogromnego zmęczenia rywala, według mnie wygrały z Berdychem. W tym roku naprawdę świetne forma, może przebijać ile chce, serwis nie mocny ale bardzo kąśliwy. Pewnie nie skończy się w 3 setach i będzie sporo trwało, ale im dalej tym do głosu powinien dochodzić tylko Ferrer.

http://obstawianie.com/davis-cup-fed-cup-hopman-cup-vt121464.htm#1713106

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:36 ]

:plus: 67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palencia - Barcelona B godz. 11:00

typ: 2 ( w tym dogrywka)

kurs: 3,20

Buk: Pinnacle

 

Dziś w drugiej lidze hiszpańskiej Adecco Oro Palencia podejmie rezerwy Barcelony Reagal. Bukmacherzy faworyta upatrują w zespole gospodarzy,dla mnie szanse są wyrównane. Oba zespoły mają taki sam bilans zwycięstw 4-2 ,Palencia jest wyżej w tabeli bo ma lepszą różnicę małych punktów. Palencia po trzech kolejnych zwycięstwach w ostatniej kolejce przegrała z niżej notowanym od siebie rywalem Clavijo 97-87. U siebie Palencia w tym sezonie ma bilans 3-1 jest więc do pokonania.

Koszykarze z Barcelony wygrali natomiast trzy spotkania,następnie ponieśli klęskę z Leyma Coruna 93-56 i w ostatniej kolejce wygrali po dogrywce z Navarra 89-85. Ogólnie Barcelona wygrała w tej rundzie już dwa spotkania po dogrywce,jeżeli by do niej doszło to możemy raczej być spokojni o zwycięstwo koszykarzy z Barcelony. Barcelona na wyjeździe ma bilans 1-3 ,sądzę że w dzisiejszym spotkaniu bilans ten będzie poprawiony. Koszykarze z Barcelony mimo,że nie mogą awansować na pewno nie odpuszczają meczy,jeżeli będą grać na wysokim poziomie,któryś z nich może trafić do pierwszego zespołu.

Kursy na to spotkanie są bardzo zróżnicowane np. w Bet-at-home na zwycięstwo Barcy jest 2,35,jedynie Pinnacle wyskoczyło powyżej 3.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123654,25.htm#1713123

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:38 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Spotkanie: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Typ: 1

Kurs: 2.38

Godz: 17:00

Bukmacher: Tobet

Analiza:

 

 

Wisła Kraków i Śląsk Wrocław, czyli w uznaniu kibiców mecz przyjaźni. Oba zespoły nie zachwycają grą w tym sezonie, a już w szczególności Wisła Kraków. Gracze Białej Gwiazdy zajmują dopiero 13 pozycję z zaledwie dwunastoma oczkami na koncie, podczas gdy ich rywale mają na koncie punktów dziewiętnaście i zajmują szóste miejsce. Ale nie tabela tutaj jest najważniejsza. W Wiśle naprawdę w tym sezonie dzieje się coś złego , czekają oni na takie przełamanie, które mogłoby im dać nadzieję i pozwolić wrócić przynajmniej do pierwszej połowy tabeli, czyli do czołowej ósemki. Takie spotkanie właśnie może być ze Śląskiem. Tym bardziej, że Śląsk ma pewien rodzaj przysługi do zrobienia dla Wisły. Pamiętamy bowiem ostatni mecz poprzedniego sezonu kiedy to Śląsk grał właśnie z Wisłą w Krakowie i musiał to spotkanie wygrać i oczywiście wygrał skromnie 1:0. Wiślacy w tym meczu skutecznie marnowali dobre okazje do zdobycia bramki czym ewidentnie przyczynili się do zdobycia przez Śląsk Mistrzostwa Polski. Tym razem to Wisła jest w potrzebie, to Wiśle potrzebne są punkty i przełamanie. Także według mnie wszystko jest jasne i liczę na skromne zwycięstw graczy z Krakowa.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,125.htm#1713144

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:38 ]

:plus: 138

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Zamora – San Sebastian Reyes

Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania Segunda Division B gr. 1 18.11.2012 17:00

Typ: 2

Kurs: 3,80

Bukmacher:Bet365

 

A wiec dziś o godzinie 18 odbędzie się spotkanie między 8 drużyną w tabeli San Sebastian która do tej pory zdobyła 6 punktów i na koncie ma 1 zwycięstwo 3 remisy i 1 porażkę. San Sebastian na wyjeździe zaliczyli remis i porażkę do tej pory i zdobyli w tych meczach zaledwie punkt. Zamora na 5 meczy ma 5 remisów Zamora grając u siebie zdobyła 2 punkty. Daję tutaj na San Sebastian ponieważ sądzę że w końcu się przełamią i wygrają na wyjeżdzie dając tym samym 1 porażkę drużynie Zamora. I chociaż H2h przemawia za Zamorą to moje przeczucie jest inne że to jednak Goście dziś wygrają i zdobędą 3 punkty. Powodzenia!

 

 

http://obstawianie.com/hiszpania-pozostale-ligi-vt119640.htm#1713147

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:40 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - La Liga Primera g.19.45

Spotkanie: Granada - Atletico Madryt Połowa/Cały mecz

Typ: Atletico Madryt/Atletico Madryt

Kurs: 2.70

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

Atletico Madryt to drużyna, która jako jedyna od początku sezonu potrafi dotrzymać kroku FC Barcelonie. Rojiblancos w tym sezonie raptem dwa razy tracili punkty (remis z Levante i ostatnio porażka z Valencią). Zresztą porażka z Valencią przerwała serię 13 kolejnych zwycięstw drużyny prowadzonej przez Diego Simeone. Dziś Atletico zagra z Granadą na Estadio Nuevo Los Carmenes i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że to właśnie Atletico w tym meczu jest faworytem i powinna go wygrać. Ja postanowiłem zagrać, że Rojiblancos będzie prowadzić już po pierwszych czterdziestu pięciu minutach jak i oczywiście wygra całe spotkanie.

Skąd taki typ? Po pierwsze Atletico już za dwa tygodnie czeka spotkanie z Realem Madryt i po raz pierwszy od dawien dawna drużyna Rojiblancos przystąpi do tego spotkania jako drużyna wyżej notowana w tabeli. Oczywiście jeżeli tylko wygrają spotkanie z Granadą i nie ulegną Sewilli w następnej kolejce to i po spotkaniu z "Królewskimi" zostaną wyżej w tabeli niezależnie od wyniku tego meczu. Atletico więc ma o co grać i myślę, że już od pierwszych minut starcia na Estadio Nuevo Los Carmenes, będzie chciało nadpocząć przeciwnika by jak najszybciej zapewnić sobie prowadzenia i później kontrolować przebieg spotkania. Ponadto patrząc już czysto statystycznie Atletico w tym sezonie rozgrywek ligowych strzeliło 24 bramek z czego połowę w pierwszych połówkach spotkań. Ponadto w dotychczasowych 11 spotkaniach ligowych Atletico w 6 przypadkach uzyskiwało prowadzenie po pierwszej połowie i w każdym z tych przypadków potrafiło to prowadzenie zamienić w końcowe zwycięstwo.

Jeśli chodzi natomiast o Granadę to jest to ekipa, która ostatnio miała słabszy okres, przegrała cztery kolejne spotkania i dopiero przed tygodniem zdołała wygrać z Betisem Sewilla na wyjeździe. Nie zmienia to jednak faktu, że podopieczni Juana Antonio Anquela są uznawani za kandydatów do spadku i w tym sezonie będzie im jednak ciężko utrzymać ligowy byt. W dzisiejszym spotkaniu Juan Antonio Anquela nie może skorzystać z kilku zawodników kontuzjowanych jak Diego Mainza, Jaime Romero, Frana Rico, Manuel Lucena, Antonio Floro Flores oraz Hassana Yebdy. Zdecydowanie lepiej sytuacja kadrowa wygląda w Atletico w którym jedynym nieobecnym jest Silvio pozostali gracze są do dyspozycji Diego Simeone.

Podsumowując liczę w tym spotkaniu na zwycięstwo Rojiblancos, piłkarze Atletico wiedzą doskonale jak ważne jest zdobycie trzech oczek w tym spotkaniu o czym świadczą ich wypowiedzi na konferencji prasowej przed tym spotkaniem. Myślę, że od początku to Atletico będzie starało się narzucić swój styl gry i szybko strzelić bramkę, która na pewno ułatwi im grę. Mój typ to prowadzenie gości po pierwszej połowie jak i oczywiście zwycięstwo w całym spotkaniu.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,25.htm#1713157

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:40 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.11.2012

Pilka nożna, Ekstraklasa Polska, godzina 14:30

 

Lech Poznań - Legia Warszawa

Legia Draw No Bet

2,15

William Hill

 

analiza:

 

Przed nami 2 niedzielne spotkania w Lidze polskiej. Na przeciwko siebie staną Lech Poznań i Legia Warszawa. Jest to jeden z 3 hitów tej kolejki. Dwa inne to mecze pomiedzy Polonią a Gornikiem oraz Wisłą a Śląskiem. Jednak mecz Lecha z Legią budzi najwieksze emocje bowiem ekipa która wygra zasiądzie na fotelu lidera Ekstraklasy. Na stadionie w Poznaniu prawdopodobnie zobaczymy komplet widzów a więc zapowiada się gorąca atmosfera. Ja w tym meczu stawiam na Legie, ogladalem kilka spotkan warszawskiej druzyny i stwierdzam, że jest to nieliczny zespoł ktory potrafi rozegrac atak pozycyjny. Widać pomysl z grze pilkarzy Legii. Moim typem bedzie zwycięstwo gości podpierając się remisem bez zakładu. Kurs na ten zakład wynosi 2,15, zdecydowanie polecam. Lech kilka pojedynków w tym sezonie wygrał dość szczęsliwie, rywale nie byli gorsi od Lechitow a mimo to przegrywali, no ale taka jest pilka i tak Lech znajduje sie aktualnie na 3 pozycji z punktem straty do Legii. Prawdopodobnie w Lechu dzis nie zagra Arboleda, filar defensywy, bez niego obrona traci dużo na wartosci, zatem łatwiejsze zadanie przed Ljuboją, Radovicem, kucharczykiem i Koseckim. Skoro juz mowa o ofensywie to Lech aktualnie nie ma kim postraszyc, Ślusarski, Ubiparip, Bereszyński..przy calym szacunku ale myslę że to nie są pilkarze pokroju chociazby Ljuboji. Legia tydzien temu przegrała z Jagielonią i to na wlasnym boisku, dzis na pewno podopieczni trenera Urbana będą chcieli sie zrehabilitować i pokonac Lecha. Myslę, że gdy goscie zdobea dzis komplet punktów to juz nikt nie bedzie pamietał o porazce z Jagą. Liczę na szybką bramke Legionistów i kontrolowanie gry i wyniku do konca spotkania.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,125.htm#1713168

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:41 ]

:plus: 115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa

Spotkanie: Lech - Legia

Typ: 1

Kurs: 2.66

Godz: 14:30

Bukmacher: Betfair

Analiza:

 

Mecz na szczycie w lidze polskiej. Spotkanie, które elektryzuje wszystkich kibiców w Polsce. Dla Lecha jest to najważniejsze spotkanie w tym sezonie , oni wiedzą, że na stadion przyjdzie komplet blisko 42 000 widzów i że nie mogą oni zawieść swoich fanatyków. Tym bardziej, że Lech w ostatnich sezonach potrafił grać z Legią czy to u siebie czy na wyjeździe. Ponadto jest to mecz, który zadecyduje, kto będzie na pozycji lidera bowiem w przypadku zwycięstwa gospodarzy, to właśnie Lech wskoczy na pierwszą pozycję w tabeli. Lech w tamtym sezonie zremisował z Legią 0:0 oraz wygrał 1:0, podobnie jak dwa sezony temu. Sporym osłabieniem dla Lecha będzie brak Arboledy, który doznał kontuzji na kilkanaście godzin przed spotkaniem. Ale dobrym prognostykiem może być to , że do składu powraca Ślusarski. Tak wiec Lech ma ogromną szansę na osiągniecie sukcesu.

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,125.htm#1713174

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:41 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 18.11.12 (13:00)

Dyscyplina: Tenis, Davis Cup

Spotkanie: T. Bedrych - D. Ferrer

Typ: Ferrer asian handicap -1,5 seta

Kurs: 2,25

Bukmacher: Unibet

 

Hiszpanie po trzech meczach przegrywaja 1:2. Dzisiaj w czwartym meczu na kort wyjda liderzy obu reprezentacji czyli Tomas Berdych i David Ferrer. W swoich pierwszych spotkaniach obaj wygrali ale Ferrer wygral duzo latwiej bo 3:0 ze Stepankiem a Berdych meczyl sie 3:2 z Almagro. To moglo go kosztowac troche sil i wczoraj gral przeciez jeszcze debla 4 wyrownane sety. Ferrer mial duzo wiecej czasu na odpoczynek i to mu daje dodatkowa przewage. Ale to nie jest moj glowny argument. Ten glowny jest po prostu taki ze wedlug mnie Ferrer jest lepszy od Berdycha i to potwierdzi. Hiszpan jest duzo bardziej regularny w swojej grze, nie popelnia tyle bledow co Czech, gra swietnie w obronie i nigdy sie nie poddaje nawet gdy wynik jest niekorzystny. Hiszpan wie ze musi ten mecz wygrac, jest liderem i to wlasnie on powinien dac swojemu zespolowi sygnal do dalszej walki. W tym sezonie David gra bardzo dobrze, takze na twardych halowych nawierzchniach wiec tu Berdych nie bedzie mial takiej przewagi. Bylem zdziwiony ze we wczorajszym deblu nie zdradzal zadnych oznak zmeczenia ale dzisiaj moze juz nie byc tak latwo. Zreszta nawet jak Czech bedzie w pelni sil to uwazam ze i tak Ferrer wygra ten mecz. Hiszpan bardzo dobrze czyta gre rywali, odnajduje w trakcie spotkania ich slabe punkty i bez mrugniecia okiem je wykorzystuje. Zawodnikom takim jak Berdych daje duzo okazji do popelniania niewymuszonych bledow i to czesto doprowadza ich do frustracji. Ferrer jest swietny w dluzszych wymianach, dobrze broni, jest regularny, nie popelnia wielu bledow, to wszystko powinno dac mu zdecydowane zwyciestwo nad podmeczonym Czechem.

 

http://obstawianie.com/davis-cup-fed-cup-hopman-cup-vt121464.htm#1713179

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:42 ]

:plus: 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁOCHY: Serie A

Catania - Chievo

18.11.2012 15:00

Typ handicap meczowy Catania wygra- 1 bramka

Buk WilliamHill

kurs 3.2

 

Analiza:Faworytem tego meczu jest Catania która w tym sezonie spisuje się o wiele lepiej od dzisiejszego rywala.Catania na własnym obiekcie spisuje się rewelacyjnie na sześć meczy cztery wygrała jeden zremisowała z Napoli i jeden przegrała z Juventusem 0-1.Chievo na wyjazdach gra fatalnie we wszystkich tych meczach nie zdobyło ani jednego punktu tracąc przy tym 14 goli.Ogólnie Chiewo łącznie z Romą straciło najwięcej goli w lidze przy czym Roma strzeliła ponad dwa razy więcej goli (nie ma co porównywać tych drużyn). Uważam że dla gospodarzy dzisiejszy rywal będzie łatwym kąskiem, w przypadku wygranej mogło by awansować nawet o dwa oczka do góry.

http://obstawianie.com/serie-a-vt123383,25.htm#1713185

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:43 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.11.2012 (18:00)

Piłka ręczna - Liga Mistrzów

Metalurg Skopje - VIVE Kielce

Typ: 2

Kurs: 1.65

Expekt

 

5 kolejka Ligi Mistrzów w piłce ręcznej czas zacząć. Najciekawszym spotkaniem w tej grupie jest niewątpliwie potyczka na szczycie tabeli Metalurg Skopje - VIVE Kielce.

Obie ekipy do tej pory wygrały wszystkie spotkanie, jednak tylko do dzisiaj.

VIVE prowadzi w tabeli przez to, że ma lepszy stosunek bramek.

Dzisiejszy mecz nie tylko będzie ciekawym przez to, że walczyć będą ze sobą najlepsze w grupie zespoły, ale również spotkanie odbędzie w stolicy Macedonii, a jak wiadomo każdego rodzaju mecze na Bałkanach odbywają się przy żywiołowej atmosferze będącej nie raz na pograniczu huligaństwa.

Spotkanie odbędzie się w hali mogącej pomieścić 7tyś osób..bilety rozeszły się w niecałe 2 godziny na to spotkanie.

Dodatkowo będzie to starcie z podtekstami, ponieważ zw VIVE występuje m.in. kolonia chorwatów...także bałkański kocioł się szykuje.

Ekipę Metalurga charakteryzuje bardzo agresywna obrona co świadczy o tym, że tylko wyprzedza ich Barcelona pod względem straconych bramek.

W bramce stać będzie Serb Darno Stanic który został w minionych ME uznany za najlepszego bramkarza turnieju, do tego dochodzą prawo rozgrywający ale już leciwy Renato Vugrinec i Naumace Mojsovski.

Dodać mogę, że w największych derbach Bałkan w ręczniaka Metalurg przegrał Vardarem Skopje 26:27 tracąc bramke w ostatniej akcji po rzucie wolnym.

O ekipie VIVE szkoda pisać, bo akurat jest to znana w Polsce ekipa.

Gra będzie zależała od skuteczności Ivana Cupicia, Manuela Strleka, Urosa Zormana, postawy Sławka Szmala w bramce....zresztą od całej drużyny zależy sukces.

 

http://obstawianie.com/pilka-reczna-vt62,175.htm#1713193

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:44 ]

:plus: 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, T- Mobile Ekstraklasa

Lech – Legia (godz 14:30)

Typ: remis

Kurs: 3,30

buk: Bet365

 

Jednym z hitów T-Mobile Ekstraklasy jest na pewno starcie Lecha z Legią . Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco, ponieważ podrażnieni pierwszą przegraną w sezonie legioniści będą chcieli udowodnić, że są głównymi faworytami do zdobycia mistrzostwa Polski. Natomiast Lech Poznań w tym sezonie przegrał u siebie zaledwie raz – z ostatnim pogromcą „Wojskowych” – Jagiellonią Białystok. Mecz także jest określany jako pojedynek najskuteczniejszej defensywy z najlepszą ofensywą. Jeżeli chodzi o spotkanie w naszej krajowej lidze najlepiej zacząć od analizy statystyki H2H. Poprzednie starcia tych drużyn nie rozpieszczały kibiców pod względem bramek. Myślę, że i tym razem będzie podobnie dlatego rozsądnie byłoby zagrać na under 2,5 gola. Jednak gdy mówimy o Ekstraklasie nie możemy być takiego rezultatu pewni. Dodatkowo kursy na under nie zachwycają. Dlatego postanowiłem bardziej zaryzykować i próbować postawić remis. Faworytem bukmacherów są nieznacznie piłkarze „Kolejorza” jednak trudno się spodziewać, że będą w stanie przechylić szalę zwycięstw na swoją stronę. Warto spojrzeć także do tabeli, liderem tabeli jest Polonia Warszawa ex aequo z Legionistami, którzy mają jednak jeszcze spotkanie przed sobą tuż za nimi ze stratą jednego punktu plasuje się Lech Poznań. 3 punkty w tym spotkaniu pozwolą jednej z tych drużyn wskoczyć na fotel lider. Obydwie ekipy są obecnie w dobrej formie strzeleckiej, jednak spotkania pomiędzy tymi drużynami przyjmują zazwyczaj formę piłkarskich szachów, gdzie ciągłą gra do przodu schodzi na drugi plan, a głównym celem staje się bezbłędna gra w defensywie. Drużyny w takich spotkaniach szukają raczej swoich szans po stałych fragmentach czy wykorzystywaniu kontrataków. Dlatego mając na uwadze takie nastawienie piłkarzy Legii i Lecha warto postawić na remis z dosyć ciekawym kursem. Pozdrawiam

 

Dla zainteresowanych przewidywane składy:

Lech: Burić - Ceesay, Wołąkiewicz, Kamińśki, Henriquez - Lovrencsics, Murawski, Drewniak, Trałka, Tonev - Bereszyński

Legia: Kuciak - Rzeźniczak, Żewłakow, Jędrzejczyk, Wawrzyniak - Kucharczyk, Łukasik, Radović, Furman, Kosecki - Ljuboja

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,125.htm#1713204

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:45 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania Liga Adelante g.18:00

Spotkanie: Numancia-Almeria

Typ: Almeria

Kurs: 3.30

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

 

Na poczatek spojrzcie na tabele, Numancia aktualnie jest dopiero 16 w lidze and Almeria zajmuje 3 miejsce i goni dwie czolowe druzyny aktualnie w tablei czyli Elche i Girona. Numancia ma przed dzisiejszym starcie problem z kontuzjami, nie zagra Javier Del Pino ,bardzo wazny zawodnik tej druzyny, gral w 12 meczach tego sezonu, co prawda strzelil tylko jedna bramke, jednak bardzo czesto dogrywal swoim kolegom w pole karne. Del Pino pauzuje dzis poniewaz otrzymal juz 5 zoltych kartek w tym sezonie. Nastepnym niebocenym jest Nieto, bardzo wazny gracz w obronie. Co ciekawe zagral tylko 17 minut w ostatnim meczu Numancii z Barcelona B a jego zespol zremisowal ten mecz 3-3.

Almeria w ostatniej kolejce grala z Mirandes i zremisowala 0-0, sa nie pokonani od 4 meczy, 3 z nich wygrywajac a tylko jeden wlasnie remisujac. Almeria zagra dzis bez Charlesa i Soriano za to z Leo Ulloa i Aleix Vidal w ataku. Ufam tej formacji i wierze ze poprowadza oni Almerie do zwyciestwa dzis. Kurs na gosci przesadzony wedlug mnie i warty grania dzis. Polecam!!

 

http://obstawianie.com/segunda-division-vt119641,25.htm#1713228

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:47 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka, NBA

Spotkanie: New York Knicks - Indiana Pacers

Typ: New York Knicks -9

Kurs: 2.2

Godz: 18.11.2012 18.00

Bukmacher: Bet365

Analiza: Knicks po serii wyjazdowej i pierwszej porażce w sezonie wraca do swojej hali, by rozegrać spotkanie z Indianą. U gości poza składem jest Granger, a drugi lider zespołu Hibbert gra bardzo przeciętnie. Knicks sprawiają wrażenie bardzo zorganizowanych od początku sezonu. 6-1 ranking jest w pełni zasłużony, bo gra gospodarzy naprawdę może się podobać. Kidd, Wallace, Anthony czy Prigioni stworzyli ciekawy zespół, a nad dzisiejszym rywalem zdecydowanie górują doświadczeniem i wiekiem. Knicks mają wiele atutów, a MSG to już twierdza, o czym przekonali się niedawno np. Miami Heat. Przede wszystkim poprawili obronę, znacznie lepiej bronią na obwodzie. Gospodarze są zdecydowanym faworytem w dzisiejszym spotkaniu i inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianką. Knicks wygrali już u siebie ze znacznie lepszymi drużynami - Heat czy 76ers i to z przewagą ponad 15 pkt. Dzisiaj mają coś do udowodnienia kibicom po ostatniej porażce i myślę, że wygrana przynajmniej 10 pkt jest w ich zasięgu. Goście przegrali wszystkie wyjazdy, ostatnio z Bucks 14 pkt.

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624.htm#1713233

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:47 ]

:plus: 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna

Spotkanie: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 0-1

Typ: 1

Kurs: 4.20

Godz: 17:00

Bukmacher: Bet at home

Analiza: Dzis o godzinie 17:00 w Krakowie przed własna Publicznością Wisła Podejmować będzie mistrza Polski Śląsk Wrocław dla kibiców jest to mecz przyjaźni ale ba boisku obje drużyny będą chciał za wszelka cenę wygrać. Wisła Kraków nieoczekiwanie plasuje sie dopiero na 13 lokacie w 11 spotkaniach Krakowianie zgromadzili 12 oczek 3 razy wygrywali 3 razy remisowali i 5 razy przegrywali zaś Śląsk jest na 6 miejscu w ligowej tabeli Wrocławianie wygrali 6 razy tylko raz podzielili się punktami i 4 razy przegrali. Oba zespoły w ostatniej kolejce sie nie popisały Sląski na własnym stadionie przegrał 1-3 z beniaminkiem Piastem Gliwice a Wisła podzieliła się punktami z Korona w wyjazdowym spotkaniu a warto wspomnieć ze Wiślacy grali z przewaga 2 graczy. Dzis jednak stawiam na wygrana Wisły która w koncu musi zacząć wygrywać i myślę ze w tym meczu wystrzeli z forma i będzie sie pięła w górę tabeli dlatego stawiam na gospodarzy

 

http://obstawianie.com/ekstraklasa-2012-2013-vt123287,125.htm#1713245

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:48 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sensejjag

koszykówka, HISZPANIA: ACB

Spotkanie: Manresa - Real Madryt

typ: 1 kwarta: Real -4

kurs: 1,93

buk: Pinnacle sports

Czas rozpoczęcia: 18.11.2012 19-00

 

analiza:

W ósmej kolejce w hiszpańskiej ACB lidze łatwe zadanei przed vicemistrzami kraju i liderami tabeli - koszykarzami Realu Madryt. Wyjazd na mecz z zamykającymi tabele koszykarzami Manresy wydaje się czystą formalnością. Oba zespoły znajdują się na przeciwległych biegunach tabeli. Królewscy z kompletem siedmiu zwyciestw zdecydowanie przewodzą w tabeli, natomiast Manresa również maja komplet, tyle że porażek, tym samym pozostając jedyną ekipą w lidze bez zwyciestwa. Nie ma innej opcji by ta sytuacja zmieniła się po tym meczu. Real w tym sezonie jest faworytem do odebrania Barcelonie mistrzowskiego tytułu i narazie te aspiracje potwierdza swietnymi meczami. Swoj ogromny potencjał zespół z Madrytu potwierdza również w Eurolidze gdzie juz teraz są prakycznei pewni awansu do drugiej fazy grupowej. Manresa w zeszłym sezonie walczyła o utrzymanie w lidze cały sezon. trud włożony w walkę się opłacił, bo dość pewnie udało im sie utrzymać. W tym roku jednak wydaje sie, ze o powtórzenie tego wyniku może byc niezmiernie trudno. Przynajmniej tak pokazuje fatalny początek w wykonaniu gospodarzy. A przeciez na poczatek nie mieli zbyt wielu wymagajacych rywali. Poza Barcelona i Unicaja reszta rywali była zdecydowanie w ich zasiegu. Wieczorne spotkanie to bedzie z pewnością lekcja koszykówki na najwyższym poziomie. Nie liczę na to by gospodarze byli wstanie przeciwstawić się Realowi w żaden mozliwy sposób. Statystyka H2H jest bezlitosna - Real zwyciężał gospodarzy w osiemnastu kolejnych ligowych meczach, a wielu meczach ich wręcz demolował. Dzisiejszego wieczoru spodziewam sie kolejnej pewnej wygranej Realu. Bukmacherzy ustawili dość wysoką linie handi na mecz ( w granicach 13-15 pkt) co moim zdaniem nie jest do końca pewnym rozwiązaniem. Często bowiem w meczach Realu dochodzi do sytuacji, ze przy wysokim prowadzeniu pod koniec meczu koszykarze z Madrytu odpuszczają i wtedy rywale potrafią ich podgonić z punktami. Uważam, ze ciekawym typem bedzie tu zagranie na Real -4 w pierwszej kwarcie. Wszystkie atuty przemawiaja zdecydowanie za Królewskiemi. Szczególnie zwracam uwagę na swietna defensywę Realu, która nalezy do najmocniejszych nie tylko w Hiszpanii ale takze w Europie. Z tą beda mieli z pewnością kłopoty gospodarze, którzy należa do najsłabiej puktujących ekip w całej lidze. Uważam, że Real juz od początku meczu narzuci koszykarzom Manresy wysokie tempo i od początku spotkania uzyskaja wysoką przewagę, by spokojnie kontrolować przebieg spotkania

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123654,25.htm#1713250

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:49 ]

:plus: 93

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania – Primera Division

Data i godzina: 18.11.2012, 19:45

Spotkanie: Granada - Atletico

Typ: Atletico powyżej 1,5 bramki w meczu

Kurs: 1,75

Bukmacher: Tobet

 

 

W przed ostatnim dzisiejszym meczu Granada przed własną publicznością podejmie Atletico Madryt. Gospodarze jak na razie oscylują w pobliżu strefy spadkowej. Granada po serii 3 porażek z rzędu ( z Athletic Bilbao 1-2, Levante 1-3 i Saragossą 1-2) w ostatniej kolejce się przełamała pokonując, dość niespodziewanie drużynę, która z kolei była niepokonana od 5 kolejek, czyli Betis Sewilla 2-1. Co ciekawe gospodarze lepiej czują się w tym sezonie w meczach wyjazdowych niż przed własną publicznością. U siebie bowiem Granada zdobyła tylko 5 punktów w tym sezonie. W zupełnie inne sytuacji jest Atletico, które zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą 6 punktów do Barcelony, która wczoraj wygrała z Saragossą 3-1. Na konferencji prasowej przed tym meczem trener Simeone podkreślał, iż drużyna z Madrytu musi za wszelką cenę zdobyć w tym meczu komplet punktów, tym bardziej, że przed nimi seria ciężkich spotkań. Już za tydzień mają derby Madrytu a za 3 tygodnie kolejny trudny wyjazd do Barcelony. Tak więc aby w komfortowej sytuacji podchodzić do tych spotkań w dzisiejszym meczu goście muszą koniecznie sięgnąć po komplet punktów. Trener i kibice Rojiblancos liczą przede wszystkim na Falcao, który jest najlepszym strzelcem drużyny w tym sezonie a zarazem 3 strzelcem ligi tuż za Messim i C.Ronaldo. Atletico w ostatnim meczu wyjazdowym przegrało z Valencią i była to ich pierwsza porażka w sezonie. Atletico w klasyfikacji wyjazdowej jest podobnie jak w tabeli na drugim miejscu tuż za Barcą. Granada nie dość, że przed własną publicznością spisuje się najgorzej z całej ligi to jeszcze trener Granady nie będzie dziś mógł skorzystać z kontuzjowanych Diego Mainza, Jaime Romero, Frana Rico oraz Hassana Hebdy. Z kolei trener Atletico Diego Simeone nie będzie mógł skorzystać tylko z usług Portugalczyka Silvio. Atletico jest zdecydowanym faworytem w tym meczu i bez problemów powinni zdobyć komplet punktów.

 

http://obstawianie.com/primera-division-vt123332,50.htm#1713273

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:49 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : WŁOCHY: Lega A

Spotkanie Cimberio Varese - Banco di Sardegna Sassari : Wynik gości

Data : 18-11-2012 20:00

Typ: Over 80.0 pkt.

Kurs: 1.85

Bukmacher: Betsson

 

Bardzo wysoka linia ,ale mimo tego jestem skłonny do gry tego zdarzenia. Spotkania tych drużyn zawsze kończyły się wynikami over 160pkt. co na drużynę przypadało ponad 80 punktów , także myślę ,że w tym spotkaniu drużyna gości przekroczy tą magiczną liczbę. Poza tym to patrząc na ostatnie wyniki to jestem niemalże w 90% przekonany do trafienia tego typu. W ostatnich 4 spotkaniach w lidze tylko w jednym zdobyli mniej niż 80 punktów , a było to 78 punktów , w pozostałych zdobywali 100 , 93 czy 102 punkty. Widać po ostatnich wynikach ,że stawiają na ofensywę ,ponadto dziś zmierzą się z liderem ,a jest to spotkanie wieczoru , gdyż będzie grać lider z wice liderem i zapewne nie zabraknie tutaj emocji , uważam ,że całkiem możliwa tutaj będzie dogrywka ,ale to tylko minimalne szanse. Varese ma na swoim koncie komplet zwycięstw i także w dzisiejszym meczu są faworytem. Sassari zaliczyło tylko 1 porażkę i są tuż tuż za nimi. Spoglądając jednak na ostatnie wyniki Varese to praktycznie w ostatnich 5 meczach,ani razu nie oddali więcej niż 74 punkty ,ale jestem dobrej myśli ,bo z drużynami , które grają otwartą rozgrywkę jak np. drużyna Brindisi padł wynik powyżej 200 punktów! . Ponadto to mecz na szczycie i nie może zabraknąć tutaj pięknych akcji . Typuję over 80 punktów drużyny gości i jestem dobrej myśli , mecz za niespełna 30 minut , zachęcam do obejrzenia ciekawego widowiska. Polecam.

 

http://obstawianie.com/pozostale-ligi-2012-2013-vt123654,25.htm#1713295

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:50 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - FRANCJA: Ligue 1

Spotkanie: Bordeaux - Marseille

18.11.2012 21:00

Typ: oby dwie strzelą bramke

Kurs: 1.95

Bukmacher: Bwin

Analiza: W dzisiejszy wieczór o godzinei 21.00 odbędzie się hitowe spotkanie we francuskiej Ligue 1. Bordeaux podejmie na własnym stadionie ekipe z Marsylii. Dystans dzielący oby dwa zespoły w lidze to 2pkt oraz różnica czterech lokat. Dzisiejsi gospodarze zajmują7 miejsce, natomiast goście plasują się na 3 pozycji. W ostatnich 10 meczach między tymi zespołami, aż 7 razy widniał wynik w którym oby dwa zespoły strzeliły bramke. Mecze między tymi zespołami zawsze są bardzo emocjonujące i zazwyczaj oscylują wokół remisu. Nie bez powodu aż 5 spotkań na 10 to remisy. Moim zdaniem w dzisiejszy wieczór obejrzymy bardzo ciekawe widowisko z wieloma sytuacjami bramkowymi oraz dużą ilośćią goli. Mój typ 1:2

 

http://obstawianie.com/francuska-ligue-1-vt123330.htm#1712758

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-21, 01:51 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...