Skocz do zawartości

Typy na dzień 22.11.2012


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wzór podawania typów

 

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

W przypadku nie podania konkretnego typu, kursu lub bukmachera analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Typy wraz z analizami - obowiązuje zakaz rezerwowania typów.

 

Obowiązkowe jest wpisanie analizy do odpowiedniego działu tematycznego

W postach pod analizą należy wkleić link do analizy w dziale tematycznym.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, jeśli uzna, że jej zawartość merytoryczna jest słaba.

 

WAŻNE!

Jeśli zauważyłeś błąd w swojej analizie - napisz o tym w temacie http://obstawianie.com/pytania-i-uwagi-vt120027.htm

Jeśli Twoim błędem jest brak linku do analizy w dziale tematycznym - napisz drugi post z analiza i podanym linkiem a opiekun działu usunie post bez podanego linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

PSV Eindhoven - FC Dnipro Dnipropietrowsk godz. 21:00

typ: Uda się obydwu drużynom strzelić gola? TAK

kurs: 1,70

Buk: Bwin

 

PSV podejmuję w Eindhoven lidera grupy F Ukraińskie Dnipro . Mało kto się nie spodziewał,że po czterech spotkaniach na czele będzie zespół z Ukrainy,tymczasem piłkarze Dnipra mają kolejny bardzo dobry sezon,jak do tej pory u siebie nawet nie zremisowali ,pokonują wszystkich w lidze ukraińskiej jak i lidze europejskiej. W pierwszym spotkaniu tych drużyn PSV przegrało 2-0 więc teraz czas na rewanż. Dnipro gra trochę słabiej na wyjazdach,więc odpuściłem typ na nich,jednak uważam ,że gola w tym spotkaniu strzelą . PSV ostatnio się trochę rozstrzelało wygrywając z Den Haag 6-1 oraz Heerenveen 5-1,tak więc uważam,że typ jest słuszny.

Oba zespoły będą chciały wygrać to spotkanie,Dnipro przy dobrym układzie nawet remisując ,może awansować do kolejnej rundy,PSV musi wygrać. Zespół z Holandii jest w tym momencie 3 w tabeli z dorobkiem 4 punktów ,bramki 4-4 . PSV wygrało tylko jedno spotkanie z Napoli 3-0,w tej chwili Holendrzy tracą do Włochów 2 punkty ,jednak obie te ekipy spotkają się w ostatniej kolejce w Neapolu,nie wróżę w tym meczu dobrze PSV.

O bramkę Dnipro w tym spotkaniu jakoś się nie martwię,strzelali oni 3 gole w Sztokholmie,2 w Neapolu, pewnie też strzelą przy najmniej jedną w Eindhoven. Bardziej bym martwił się tutaj o gospodarzy,jednak sytuacja w grupie zmusza ich do ofensywy,ponadto dwa ostatnie mecze ligowe pokazują ,że są w wysokiej formie.

Mój typ na to spotkanie to 1-2,2-3. Dla odważnych proponuję 2 w tym meczu. Choć zaznaczam,że ten zespół traci połowę swojej wartości na boiskach rywali. Jednak Dnipro wygrał swój ostatni mecz wyjazdowy 2-1,wygrał także na wyjeździe z AIK 3-2 oraz prowadził z Neapolu 2-1. Typ,że oba zespoły strzelą jest tutaj jak najbardziej uzasadniony i wydaję mi się pewny.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2012-13-vt123191,50.htm#1713988

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:09 ]

:plus: 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska, godz 18

Rubin Kazan (-0,5 handicap azjatycki) - Inter Mediolan

TYP: 2

KURS: 2,00

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza:

 

Jutro o godzinie 18 rozpocznie się piąta kolejka w lidze europejskiej a zmierzą się ze sobą takie zespoły jak Rubin Kazań z Interem Mediolan. Faworytem tego meczu są gospodarze lecz uważam że najprawdopodobniej w tym meczu padnie remis a dlaczego zaraz napiszę. Gospodarze tego meczu w lidze europejskiej są na drugim miejscu z dorobkiem 10 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni dwa mecze w których to oba spotkania wygrali. Wygrali oni z Partizanem 2:0 i z zespołem Neftci Baku 1:0. Na wyjeździe rozegrali również dwa mecze w których to jeden mecz wygrali z zespołem z Baku 1:0 i zremisowali oni z Interem 2:2. A więc jak widać są już pewni awansu do kolejnej fazy rozgrywek więc na pewno nie będą się szarpać w tym meczu o zwycięstwo tylko zostawią siły na mecze w lidze rosyjskiej. A w lidze rosyjskiej są oni na czwartym miejscu z dorobkiem 30 oczek. Mają oni stratę 9 oczek do prowadzącego CSKA lecz wszystko jest możliwe. W ostatniej kolejce wygrali oni na wyjeździe z Alanią 2:0. Natomiast zespół Interu w lidze europejskiej jest na pierwszej pozycji z dorobkiem 10 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni dwa mecze i jeden mecz wygrali z zespołem Partizanu 1:0 i jeden mecz zremisowali z Kazaniem. Na wyjeździe również rozegrali dwa mecze gdzie dwa mecze wygrali z zespołem Partizanu 3:1 i zespołem z Baku również 3:1. A więc jak widać oba te zespoły są już pewne awansu i forsować tępa w tym meczu na pewno nie będą. W lidze włsoskiej znajdują się na drugim miejscu z dorobkiem 28 punktów i mają cztery punkty straty do Juventusu. Ostatni mecz zremisowali na własnym stadionie z Cagliarii 2:2. Moim zdaniem w tym meczu padnie remis a dlaczego bo oba zespoły są już pewne awansu i dla nich najkorzystniej będzie podzielić się punktami stawiam wynik 1:1 ;)

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2012-13-vt123191,50.htm#1714188

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:10 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Koszykowka,NBA

Spotkanie - Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets

Typ - over 199

Kurs - 2,65

Buk - Bwin

22.11.2012 02:00

 

Analiza :

jedne z wielu spotkanie jaka przygotowała nam noc.wybrałem spotkanie moim zdaniem które będzie obfitowało w mnóstwo punktów.Myślę że oba zespoły są w stanie sprostać temu zadaniu.Suma punktów koło 200 dlaczego nie.Oba zespoły jak ze sobą grają to grają z dużą ilością trafionych rzutów.Mam nadzieję że dziś tak będzie.Goście ostatnio nie rzucili nawet 100 punktów chociaż byli blisko.zabrakło im tzrech. Gospodarzom zaledwie dwóch aby osiągnąć przysłowiową setkę. Dziś w nocy myślę że oba zepsoły moga ją osiągnąć.Grają bardzo ofensywnie i nie przykładają sie zbyt mocno do obrony po koszami dając rzucać najlepszym z drużyny.Będzie to mecz myślę kosz za kosz w którym padnie wynik powyżej nawet dwustu punktów.Ich statystyki meczy pomiedzy nimi sa piorunujące jeśli chodzi o wynik powyzej dwustu.myślę że dziś w nocy także mnie nie zawiodą i rzuca tyle a nawet powyżej co zakładam.Minnesota w końcu będzie chciała się przełamać a goście po wygranym ostatniu spotkaniu z pewnością także będą dążyli do podtrzymania passy wygranych.Zapowiada się emocjonujące spotkanie w którym ciężko wytypować zwycięzcę ale z pewnością z dużą liczbą punktów.

 

 

http://obstawianie.com/nba-2012-2013-vt123624,50.htm#1714276

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:12 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.11.2012 (20:45)

Koszykówka - Euroliga Mężczyzn

Unicaja Malaga - Asseco Prokom

handi +15.5 Asseco

Kurs: 1.90

Bet365

 

 

Ten typ może się wydawać bardzo dziwny...bo jest troche dziwny ale czemu nie tak postawić ?

Asseco Prokom przeżywa teraz jeden z najgorszych sezonów nie tylko w Eurolidze ale również w naszej lidze.

Będąc bardzo upartym można jeszcze przymknąć oko na porażki w Eurolidze, ale ostatnie 2 przegrane spotkania w polskiej lidze nie świadczą dobrze o tym zespole.

Asseco rozgrywa spotkania w Eurolidze w tym sezonie w nowoczesnej Ergo Arenie mieszczącej się na granicy Gdańska i Sopotu.

A to dlatego ponieważ od tego sezonu weszły przepisu mówiące, że w drużyna jako gospodarz w Eurolidze musi grać spotkanie w hali mieszczącej min 5k osób.

Koniec o hali, czas na szczegółowszą analizę co i jak.

Obie ekipy trafiły do grupy B wraz z Montepaschi, Elan Chalon, Maccabi Tel Aviv i Albą Berlin.

Nasz zespół zajmuje ostatniej miejsce wygrywając 1 spotkanie z 6 dotychczas rozegranych.

Unicaja zajmuje 2 miejsce wygrywając aż 5 spotkań.

Wiadomo, że Asseco po ostatnich porażkach w Eurolidze a zwłaszcza po totalnych kompromitacjach z Maccabi (tutaj można jeszcze zrozumieć ponieważ są oni faworytami do Final 4) i Montepaschi (ogromne osłabienie przed tym sezonem...spodziewano się że Asseco ze Sieną może powalczyć...i powalczyło...ale tylko w 1 kwarcie) będzie starać się...żeby nie przegrać znacząco.

Do końca rozgrywek zostało jeszcze 4 spotkania, ale tylko jedno Asseco będzie grać "u siebie" i to w dodatku z Maccabi.

Oczywiście nie stracili oni matematycznych szans na awans, ale na prawdę musieliby wygrać 4 spotkania i mieć niezłego farta.

Początek tego sezonu wydawał się optymistyczny, porażki były na prawdę minimalne, choćby właśnie pierwsze spotkanie z Unicają gdze przegrali 75:77a później wygrali z Albą 77:66.

Nie będę wspominał już o ostatniej porażce z Chalon, gdzie Mistrzowie Polski prowadzili przez pełne 3 kwarty i rozdupczyli przewage przegrywając 6 pkt pokazując, że Asseco jest niezbyt zgrane, ma problemy ze skutecznością i głupimi stratami.

Problemy, przynajmniej częściowe miał rozwiązać mogący pochwalić się występami w NBA a również w mocnych zespołach europejskich jak Olympiakos czy Barcelona Alex Acker.

No ale....zawodzi na maxa... ciekawe czy dokończy sezon do końca czy zostanie z nim umowa zerwana...

Teraz coś pasuje napisać o Unicaja Malaga.

W lidze zajmuje 9 miejsce (nie dające udziałou w Play-offs) ale dopiero rozegrano 8 spotkań na 32 możliwe.

Pierwszoplanowymi zawodnikami wydają się Fran Vazquez który przez ostatnie 6 sezonów grał w Barcelonie i dosyć dobrze sobie tam radził. Do ciekawostek można dodać, że w 2005 r. wziął udział w Drafcie do NBA. Został wybrany z wysokim numerem 11 przez Orlando Magic ale zrezygnował i tak oto cały czas gra w Europie.

Kolejnym zawodnikiem jest James Gist, amerykanin który grał ostatnio w Fenerbahce i Earl Calloway który punktuje w tym sezonie w Eurolidze na średnio 13 pkt/mecz.

Trener Jasmin Represa stworzył fajną ekipą która może walczyć z najmocniejszymi. Przykładem może być zwycięstwo z Maccabi 64:62...swoją droga....badziewny wynik...dla takiej ilości rzuconych pkt szkoda oglądać mecz.

Co mnie skłania żeby postawić handi na Asseco...

Przede wszystkim wiara w lepszą gre...bo kurde ile tak można dalej grać ??

Po drugie dotychczasowe wyniki w Eurolidze, wiadomo że przegrane ale Chalon, Alba są w zasięgu ręki i tylko przez frajerskie granie przegrywają z zespołami z którymi mogą wygrać i na własne życzenie tracą szanse na awans do 16stki.

Mam tą nadzieję, że Asseco się ogarnie...bo czas najwyższy na to...czas aby walczyć o to, aby te rozgrywki w Eurolidze zakończyć totalnym blamażem.

Jeśli Adam Hrycaniuk i Łukasz Koszarek dostaną wsparcie od reszty zespołu to może być jeszcze całkiem dobrze.

Jerel Blassingame musi wreszcie grać na pełnych obrotach całe spotkania i nie tracić głupich błędów!!

Mimo niesprzyjających okoliczności licze na Asseco.

 

http://obstawianie.com/euroliga-2012-2013-vt123533,25.htm#1714283

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:13 ]

:plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.11.12 // 18:00

Neftci Baku - Partizan Belgrad

Typ: Poniżej 1,5 bramki

Kurs: 3,40

Buk: Bet365

 

W grupie H jeśli chodzi o awans to już wszystko pozamiatane. Do końca 2 kolejki, z grupy wychodzą Inter i Kazań, pytanie tylko kto z którego miejsca. Neftci i Partizan powalczą o 3 miejsce. W ich pierwszym spotkaniu w Serbii było 0:0. W ogóle Azerowe i Serbowie dostawali lanie tylko od Interu, nawet w takim samym stosunku (1:3). Reszta ich meczów w tej edycji grupy LE to undery: Neftci 0:1 i 0:1 z Kazaniem oraz 0:0 z Partizanem, a Partizan poza 0:0 z Baku zanotował jeszcze 0:1 z Interem i 0:2 z Kazaniem. Czyli Neftci zanotowało under 1,5 w trzech meczach, Partizan w dwóch. Lepszej rekomendacji do zaryzykowania kolejnego underu 1,5 już chyba nie ma. Wiadomo, że statystyki potrafią być złudne, ale tu akurat underem aż bije po oczach. Mecz zupełnie bez stawki, dla Partizana ciężki wyjazd, gra w trudnych warunkach także Serbowie na pewno nie będą forsować tempa. Azerom z kolei remis 0:0 jest na rękę bo wtedy utrzymają (przynajmniej do ostatniej kolejki) 3 pozycję korzystniejszym bilansem bramek. Dla nich faza grupowa LE to największe osiągnięcie w historii klubu, więc jeśli jeszcze na koniec rozgrywek grupowych zdołaliby zając to 3 miejsce przed Partizanem to już byłby zupełny sukces. Serbom to raczej bez różnicy, które miejsce zajmą skoro i tak awansu nie będzie. Jedynie co, to mogą chcieć walczyć o punkty do rankingu UEFA, ale nie wydaje mi się, żeby to była dla nich aż tak wielka motywacja. Ogólnie spodziewam się meczu chodzonego, pod 0:0, ewentualnie z jednobramkowym zwycięstwem którejś z drużyn po stałym fragmencie czy fartownej kontrze w końcówce. Kurs na u1,5 świetny jak się spojrzy na wszystkie okoliczności.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2012-13-vt123191,50.htm#1714288

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:13 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basel - Sporting

typ: Sporting

kurs: 3.80

buk: William Hill

godzina: 19:00

 

Analiza : Sporting bardzo słabo radzi sobie w tegorocznych rozgrywkach Ligi Europy, Basylea także liczyła na więcej, obu ekipom potrzebne są trzy punty, w gorszej sytuacji są piłkarze z Lizbony, którzy po czterech kolejkach na swoim koncie mają tylko dwa oczka, Szwajcarzy są w lepszej sytuacji mają pięć punktów. W pierwszym meczu rozgrywanym między tymi drużynami był bezbramkowy remis, w poprzednich latach jednak to drużyna ze stolicy Portugalii regularnie wygrywała. Patrząc na to jak świetnie Sportnig radził sobie w poprzedniej edycji, aż nie chcę się wierzyć w to, że mogą w tym sezonie nie wyjść z grupy, tylko zwycięstwo da im jeszcze cień nadziei na awans z grupy. Bazylea znajduję się obecnie w znakomitej formie wygrali pięć meczy z rzędu, Sportnig zaś po ośmiu meczach bez zwycięstwa w końcu przełamali fatalną passe i wygrali w lidze z Bragą 1-0. Myślę, że Sportnig wygra ten mecz i pokażę, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:14 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Arabia Saudyjska Pierwsza Liga

Spotkanie: Al-Raed - Najran

Typ: over 2.5

Kurs: 1.80

Godz. 17.35

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Gospodarze Al-Raed podejmują w 13 kolejce Arabskiej pierwszej ligi zespół Najran. Gospodarze jak do tej pory zgromadzili 14 punktów, bilans 4 zwycięstwa 2 remisy i 5 porażek (dom 2-2-1). Jeżeli chodzi o bramki to średnia ekipy dość wysoka 2.6 na co składa się 10 bramek strzelonych przy 19 straconych. Goście zajmują dwie pozycję wyżej z 18 punktami na koncie za 5 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki 2-1-2. W bramkach wygląda to bardzo dobrze średnia bardzo wysoka 3.3 (18 strzelonych 21 straconych z czego na wyjazdach 10 do 11). Obie mają w swych szeregach dobrych zawodników od strzelania bramek, u gospodarzy jest zawodnik z Konga Diba który ma na koncie 6 trafień, u gości dwójka reprezentantów Syrii, którzy na koncie mają po 4 trafienia Al Hussain i Ayan. Ostatni pojedynek między ekipami zakończył się wynikiem 3:1. I ostatnia sprawa goście którzy tak jak pisałem wyżej mają bardzo wysoką średnią bramkową i tak notują w tej chwili serię 5 underów co w poprzednim sezonie tej ekipie się nie przytrafiło a jak pokazał początek tego sezonu overowo to oni potrafią grać tak więc myślę że dzisiaj będzie przełamanie.

http://obstawianie.com/ligi-azjatyckie-vt12315,75.htm#1714367

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:14 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, liga europejska

22.11.2012 18:00

Rubin Kazań - Inter Mediolan

Typ: 1

Kurs: 2.06

Betfair

 

Oba zespoły mają już pewny awans do kolejnej fazy ligi europejskiej. Dla kibiców Rubina, całego Kazania przyjazd Interu to spore wydarzenie, dlatego pomimo jeszcze nie potwierdzonych informacji jestem skłonny przypuszczać że gospodarze zagrają dziś w mocnym zestawieniu, oprócz tego że grają u siebie, zapewne przed kompletem publiczności, to także poprzednie spotkania pokazują że Rubin puchar ten traktuje dużo bardziej poważnie od Interu. Włoska ekipa od początku rozgrywek grała na pół gwizdka, dużo słabszym składem niż w Serie A, jednak słabość grupowych rywali pozwoliła awansować im już po czwartej kolejce spotkań. Dziś przyjeżdżają zagrać spotkanie w Rosji, gdzie wiele ekip z zachodu nie lubi grać. Z powodu kontuzji w Interze, trener gości Andrea Stramaccioni dał dziś odpocząć jeszcze większej ilości niż zwykle w lidze europejskiej, w kadrze znalazło się aż 10 zawodników z akademii młodzieży Nerazzurrich, na konferencji przedmeczowej powiedział że chce sprawdzić przydatność tych zawodników do pierwszej drużyny, choć ciężko przypuszczać by wielu z nich pomimo takiej ilości dostało szansę gry od pierwszej minuty, jednak tak czy siak będzie to dziś mocno rezerwowy skład, można obawiać się o to czy będą potrafili znaleźć wspólny język na boisku. W kadrze Interu nie znaleźli się: Joel Obi, Gaby Mudingayi, Cristian Chivu, Fredy Guarin, Dejan Stankovic, Wesley Sneijder, McDonald Mariga, Diego Milito, Samir Handanović, Ricardo Alvarez, Yuto Nagatomo, Walter Samuel, Antonio Cassano. Rubin jest w formie, wygrał 6 spotkań z rzędu, gra u siebie, na pewno o wiele bardziej zależy im na pierwszym miejscu w grupie, ciężko doszukać się jakiś argumentów za Interem, więc pomimo braku konkretnej informacji na temat składu gospodarzy jestem skłonny przypuszczać że będzie on mocny, co oznacza wygraną gospodarzy być może nawet i dwiema bramkami.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2012-13-vt123191,50.htm#1714404

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:15 ]

:plus: 106

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska, g.21.05

Spotkanie: FC Brügge - FC Girondins Bordeaux

Typ: 1

Kurs: 2.60

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Girondins Bordeaux aby awansować do fazy pucharowej wystarczy w tym spotkaniu remis, FC Brügge natomiast jeśli marzy jeszcze o wyjściu z grupy to spotkanie musi wygrać. FC Brügge ostatnio miało słabszy okres w miniony weekend wygrali z Waasland-Beveren (6-2) przerywając tym samym serię 8 kolejnych spotkań bez zwycięstwa (2 remisy i 6 porażek). Bordeaux natomiast cztery ostatnie spotkania wygrała nie tracą przy tym nawet bramki. Ja mimo wszystko dziś obstawiam zwycięstwo zespołu FC Brügge.

Jak wiemy na stade Jan Breydel nie gra się łatwo przyjezdnym. W tym sezonie przekonała się o tym ekipa Maritimo, która przegrała tu 0-2 ale również Newcastle, który zremisował tu 2-2, czy jeszcze wcześniej Debrecen (4-1). Girondins Bordeaux natomiast na wyjazdach nie specjalnie sobie radziło do tej pory. Remis z Maritimo 1-1 i dość wyraźna porażka z Newcastle 0-3.

Wspomniałem na początku, że Bordeaux ma ostatnio serię czterech kolejnych zwycięstw ale wcześniej przecież Francisa Gillota miała swoje problemy, owszem jest to wicelider Ligue 1, który jednak są dobrą postawę ostatnio zawdzięcza m.in. a może przede wszystkim dwójce Ludovic Obraniak i Yoan Gouffran, których Gillot zostawił we Francji tłumaczą dziennikarzom, że chce dać odpocząć tej dwójce ponieważ ostatnio grali najwięcej. Myślę, że bez nich Bordeaux może wyglądać zupełnie inaczej (kto wie może również inni podstawowi zawodnicy rozpoczną to spotkanie na ławce) i tutaj również upatruję szansy dla Belgów. Choć u nich sytuacja kadrowa nie jest za wesoła, bo kontuzjowani są tacy zawodnicy jak Bojan Jorgacevic, Niki Zimling, Víctor Vázquez, Mohamed Tchité i Ivan Trickovski, ale liczę, że doping swoich fanów uskrzydli tą ekipę i poniesie do zwycięstwa w tym meczu, jakże ważne w kontekście walki o awans z grupy. Remis bowiem sprawi, że Brügge z rozgrywek dlatego liczę, że to właśnie gospodarze zagrają zdecydowanie bardziej skoncentrowali i zmobilizowani w tym spotkaniu. Bordeaux natomiast już w niedziele czeka ciężki mecz z mistrzem Francji Montpellier i myślę, że nie tylko Obraniak i Gouffran będą dziś oszczędzani przez Francisa Gillota.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2012-13-vt123191,50.htm#1714431

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:16 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Siatkówka (Liga Mistrzyń)

Mecz: Rabita Baku K - Trefl Sopot K

Typ: Powyżej 180.5 punktów

Kurs: 3,20

Bukmacher: Betsson

Data: 22.11.12 r. godz: 15:00

Analiza:

 

Myślę ,że jak najbardziej stać nasze siatkarki na niespodziankę w tym meczu i bukmacherzy chyba poszaleli z tym kursem ,aż 12 na nasze siatkarki. Stawką 1/10 gram dziś na Trefl , a zaciekawił mnie jeden typ , który zaoferował co ciekawe bukmacher Betsson, a to over punktowy 180.5. Trochę wysoka linia jak na ten mecz ,ale myślę ,że naprawdę nasze pokażą dobrą siatkówkę. W ostatnim meczu uległy wprawdzie 0-3 ,ale powalczyły szczególnie w drugim i trzecim secie i myślę ,że dziś ten przynajmniej jeden set jest w zasięgu , wiem ,że to trudny teren ,ale w lidze ostatnio pokazują niezłą dyspozycję , fakt ,że Rabita Baku to zespół zdecydowanie lepszy umiejętnościowo ,ale przecież to kobiety ,a tutaj może wszystko sie zdarzyć. Nie celuję tutaj kursem , tylko jestem przekonany ,że Sopocianki ugrają tego seta ,a co za tym idzie wpadnie over punktowy , jeśli sety będą wyrównane po 46 punktów na set to over padnie przy czterech setach. Jeszcze w ubiegłym sezonie ugrywały z tym zespołem seta i to dwukrotnie , w pierwszym meczu nawet wygrały 3-1 , w rewanżu jednak uległy 3-1 i po decydującym secie przegrały ostatecznie 15-6 . W lidze polskiej Trefl znajduje się na 5tym miejscu dopiero ,ale ostatnie zwycięstwa pokazały ,że stać je i będą walczyć o czołowe lokaty , ostatnia seria 3 zwycięstw została podtrzymana i wygrały z Bydgoszczą 0-3 , obecnie w lidze mają 15 punktów i w sumie posiadają tyle samo punktów co druga , trzecia oraz czwarta drużyna tej ligi. Rabita Baku w lidze Azerskiej jest na drugim miejscu z kompletem trzech zwycięstw. Mógłbym zagrać +2,5 na nasze po kursie 2,40 , jednak zdecydowałem się na nieco ryzykowniejszy typ ,ale mimo wszystko twierdzę ,że padnie ten over , wkońcu liczę tutaj na przynajmniej 4 sety ,a być może konieczny będzie tb, Trefl jest w formie , Baku też i czekać nas będzie naprawdę ciekawe widowisko. Zachęcam do obejrzenia i polecam typ.

 

http://obstawianie.com/liga-mistrzyn-2011-12-vt121422.htm#1714443

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:16 ]

:plus: 220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Europejska)

Mecz: AIK Sztokholm - Napoli

Typ: AIK Sztokholm

Kurs: 4,75

Bukmacher: Bwin

Data: 22.11.12 r. godz: 21:05

 

Analiza:

 

W dzisiejszym meczu grupy F Ligi Europejskiej, AIK Sztokholm podejmie Napoli. Normalnie faworytem byliby Włosi, ale uwzględniając specyfikę tych rozgrywek spodziewam się niespodzianki i triumfu gospodarzy. Sytuacja w grupie jest wyrównana, każdy z zespołów ma jeszcze szansę na awans. Włosi jednak wyraźnie postanowili wywalczyć awans meczami u siebie. Na własnym boisku grając pierwszym składem pewnie pokonali AIK 4:0 i Dnipro 4:2. Na wyjazdach wystawiali jednak rezerwy i kończyło się wysokimi porażkami: 3:0 z PSV i 3:1 z Dnipro. Teraz też mają jeszcze w zanadrzu mecz u siebie z Holendrami, w którym wygrana zapewni awans niezależnie od dzisiejszego wyniku. Dlatego nie spodziewam się dzisiaj pełnego zaangażowania, dla Napoli ważniejsza jest Serie A i walka o mistrzostwo lub przynajmniej udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. Wprawdzie w kadrze na mecz z AIK znalazły się gwiazdy Napoli, ale nie wiadomo czy wyjdą w pierwszym składzie i na ile zaangażują się w grę.

A w Szwecji nie gra się łatwo. Przekonał się o tym nie tylko poznański Lech, ale w poprzedniej kolejce również PSV Eindhoven, które uległo 1:0. Szwedzi mają już za sobą sezon ligowy i mogą w pełni skupić się na rozgrywkach europejskich. Na pewno jeśli pojawi się dzisiaj szansa na zwycięstwo to zrobią wszystko by ją wykorzystać i uważam że mają na to spore szanse.

 

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2012-13-vt123191,50.htm#1714458

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:17 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska, 22.11.2012, 18:00

Spotkanie: Rubin Kazań - Inter Mediolan

Typ: Rubin Kazań -1,5 gola

Kurs: 3.50

Bukmacher: BetGun

Analiza:

 

Dziś o 18 kolejna 5 już kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej. Rubin kazań na własnym stadionie podejmuje Inter Mediolan. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze. W lidze w ostatnich 4 meczach odnieśli 4 zwycięstwa co daje im w tej chwili miejsce w czołówce tabeli. W LE mają już pewny awans do dalszej fazy rozgrywek tak samo jak Inter. W Rosji o tej porze roku gra się naprawdę trudno, przekonali się o tym nawet najlepsze kluby w Europie. Na własnym boisku Rubin jest bardzo mocny i ciężko tam ugrać jakiekolwiek punkty. Jednak głównym argumentem przemawiającym za gospodarzami jest fakt, że trener Interu wystawi w tym meczu rezerwowy skład złożony głównie z zawodników poniżej 21 roku życia. Przewidywany skład Interu wygląda następująco: :Luca Castelazzi - Matias Silvestre, Andrea Ranocchia, Juan Jesus - Jonathan, Javier Zanetti, Walter Gargano, Marco Benassi, Alvaro Pereira - Philippe Coutinho, Marko Livaja. W składzie Mediolańczyków zabraknie: Joel Obi, Gaby Mudingayi, Cristian Chivu, Fredy Guarin, Dejan Stankovic, Wesley Sneijder, McDonald Mariga, Diego Milito, Samir Handanović, Ricardo Alvarez, Yuto Nagatomo, Walter Samuel, Antonio Cassano. Rubin z pewnością zechce wygrać mecz z takim rywalem i sprawić radość swoim fanom. Skład Rubina powinien wyglądać podobnie jak w ostatnim wygranym meczu ligowym. Od początku powinni narzucić swoja grę i strzelić jakieś gole. Skład Interu będzie eksperymentalny, dlatego ich gra nie będzie aż tak poukładana i w obronie mogą się pogubić. Młodzi zawodnicy zostaną rzuceni na głęboką wodę, czy uda im się wywalczyć jakieś punkty na trudnym terenie? Moim zdaniem nie, dlatego polecam grę na Rubin. Już w pierwszej połowie powinni strzelić gole i kontrolować przebieg pojedynku.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2012-13-vt123191,50.htm#1714469

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:17 ]

:plus: 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Europy

Data: 22.11.12 (godz: 18:00)

Spotkanie: Rubin Kazań - Inter Mediolan

Typ: Powyżej 2,5 bramek

Kurs: 2,01

Bukmacher: Pinnacle

 

Dużo się mówi o osłabieniach Interu w meczu na szczycie grupy H, więc nie będę powtarzać tych samych argumentów. Rubin na pewno zagra mocniejszym składem i to on jest faworytem do zwycięstwa. Myślę, że skoro Włosi zagrają w eksperymentalnym i do tego bardzo odmłodzonym składzie to defensywa nie będzie ich mocną stroną. W tym sezonie nawet gdy grają najsilniejszym składem to tracą dużo bramek, więc z rezerwami i młodzikami w obronie ciężko będzie zachować czyste konto w Kazaniu. Rosjanie Ligę Europy traktują dużo poważniej, są w dobrej formie (6 wygranych z rzędu) a mecz z taką klasową marką jak Inter to jeszcze dodatkowa motywacja dla piłkarzy, którzy mogą się wypromować. Za tydzień, miesiąc nikt nie będzie pamiętał, że Inter grał rezerwami, a wynik w statystykach zostanie. W pierwszym meczu w Mediolanie padł wysoki remis 2:2. W Rosji faworytem jest Rubin i może wygrać wysoko biorąc pod uwagę osłabienia Włochów. Obie drużyny mają awans zapewniony, goście wyżej cenią rozgrywki Serie A, więc jeśli dziś przegrają to nie będzie dla nich powód do rozpaczy. Rubin powinien wygrać zdecydowanie. Stawiam, że będzie to mecz z dużą ilością bramek ponieważ Inter nawet rezerwami może coś strzelić. Nie jestem również do końca pewna czy Rubin aby na pewno zagra najmocniejszym składem. Jeśli również wystawi rezerwy to wtedy szansa na wysoki wynik jest równie duża bo powinien to być otwarty, emocjonujący mecz.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2012-13-vt123191,50.htm#1714474

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:17 ]

:plus: 101

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSV Eindhoven - FC Dnipro Dnipropietrowsk

typ: x

kurs: 3.75

Buk: Bet365

Data 21.11.2012 godz.21.05

Analiza: dzisiaj LE i jest duzo waznych meczy od ktorych zalezy awans do kolejnych fazy rozgrywek. czesciowo karty juz sa rozdane ale pozostalo jeszcze kilka miejsce w kolejnej fazie. ciekawie sie zapowiada w Eindhoven gdzie PSV zmierzy sie z Dnipro. gospodarze w lidze ida jak burza ale w LE nie bardzo. w ostatnich 2 meczach powiedzmy szczerze dali ciala z AIK. w 2 spotkaniach miedzy tymi druzynami zdobyli tylko punkt. i teraz mocno skaplikowali sobie sytuacje w grupie. goscie sa w dobrej pozycji wyjsciowej bo zaledwie remis z PSV daje im awans i na koniec mecz u siebie ze slabym AIK a PSV w ostatniej kolejce czeka wyjazd do Napoli. ciekawie jest w tej grupie bo kazdy wygrywa z kazdym. ale dzisiaj w Eindhoven bedzie podzial punktow

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:18 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Europy

Data: 22.11.12 (godz: 18:00)

Spotkanie: Rubin Kazań - Inter Mediolan

Typ: Inter nie strzeli

Kurs: 3.00

Bukmacher: Betsson

 

Trochę sie zastanawiałem, ale jak dla mnie spore value w tym kursie. Jak wiemy sporo zmian w drużynach nie wpływa potem dobrze na grę. A tych zmian w barwach Interu dzisiaj mnóstwo.

Inter without:

Samir Handanovic (GK, 11 Ap/0 Gl)

Yuto Nagatomo (DF, 12 Ap/0 Gl)

Walter Samuel (DF, 8 Ap/1 Gl)

Ibrahima Mbaye (DF, 0 Ap/0 Gl)

Cristian Chivu (DF, 0 Ap/0 Gl)

Matteo Bianchetti (DF, 0 Ap/0 Gl)

Esteban Cambiasso (MF, 13 Ap/1 Gl)

Fredy Guarin (MF, 11 Ap/2 Gl)

Ricardo Alvarez (MF, 7 Ap/0 Gl)

Gaby Mudingayi (MF, 6 Ap/0 Gl)

Wesley Sneijder (MF, 5 Ap/1 Gl)

Joel Obi (MF, 1 Ap/0 Gl)

Joseph Duncan (MF, 1 Ap/0 Gl)

Dejan Stankovic (MF, 0 Ap/0 Gl)

Mariga (MF, 0 Ap/0 Gl)

Diego Milito (FW, 13 Ap/7 Gl)

Antonio Cassano (FW, 13 Ap/5 Gl)

Tych zawodników ma dziś zabraknąc. Bez nich moim zdaniem Inter będzie przypominał Partizan. A ten bramek w Rosji nie zdobył stracił za to dwie. Drużyny takie jak Inter (z zachodniej Europy) nie lubią grac na wschodzie i często notują tam niekorzystne wyniki Myślę, że w składzie w któym wystąpi mnóśtwo młodzieżowców ciężko będzie im postrzelac. Nie jest to jakis ogromny pewniak, ale po takim kursie mysle ze warto. Rubin ostatnio bardzo dobra forma. 6 ostatnich spotkan jakie rozegrali to 6 zwyciestw. Dzis raczej mocny sklad i powinno skonczyc się jakims 1-0 lub 2-0. Moze byc i wyzej byle by nie stracili. :)

PS. Nie ma sensu opisywac Interu, bo zagra w skladzie w jakim raczej nie wystepowal.

http://obstawianie.com/liga-europejska-2012-13-vt123191,50.htm#1714497

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:19 ]

:plus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Europy

Data: 22.11.12 (godz: 21:05)

Spotkanie: Academica Coimbra- Plzen

Typ: 1

Kurs: 3.05

Bukmacher: Pinnacle

 

 

Wielki mecz dla druzyny z Portugali, Academica podejmie lidera w tej grupie druzyne Plzen. Academica dwa tygodnie sprawila niemala niespodzianke, pokonujac 2-0 zdobywcy tego trofeum sprzed roku Atletico Madryt. To byla wielka niespodzianka i dzis daje im rowniez bardzo duze szanse na zwyciestwo. Wilson Eduardo bohater z meczu z Atletico gdzie strzelil dwa gole, jeden z karnego dzis po raz kolejny rozpocznie mecz od pierwszej minuty w linii ofensywnej, partnerami jego beda Salim Cisse z Gwinei oraz Marinho. Salim Cisse to wielki afrykanski talent tutaj, trener Pedro Emanuel stawia na niego w tym sezonie a on strzelil juz 2 gole w 8 meczach.

 

Plzen to Daniel Kolar, najlepszy zawodnik tej druzyny w ostatnich meczach, dwa tygodnie temu w meczu z outsiderem tej grupy pokonal Hapoel Tel Aviv 4-0 a Kolar strzelil dwie bramki. Plzen potrzebuje jednego punktu to bycia pewnym zagrania w nastepnej rundzie, ale maja na koncie juz teraz 10 punktow i uwazam, ze aktualnie na pewno zagraja w nastepnej rundzie juz teraz. Atletico ma rowniez 9 punktow i mecz z Hapoelem dzis, wiec pewnie trzy punkty kolejne moze doliczyc. Academica w ostatniej rundzie jedzie do Izraela na pojedynek wlasnie z Hapoelem i mysle ze ciezko bedzie tam wywalczyc trzy punkty, dlatego dzis zrobia wszystko aby to osiagnac. Dla mnie Academica dzis.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2012-13-vt123191,50.htm#1714501

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:19 ]

:minus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna, Liga Europejska

Data i godzina: 22.11.2012, 21:05

Spotkanie: Steaua Bukareszt – Stuttgart

Typ: 2 (remis nie ma zakładu) DNB

Kurs: 1,85

Bukmacher: Tobet

 

 

Dość nieoczekiwanie gospodarze zapewnili sobie już awans do kolejnej fazy rozgrywek. Steaua ma 10 punktów na koncie i ma 5 punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem który zajmuje 2 miejsce w grupie. Nie tyle postawa rumuńskiej drużyny jest zaskoczeniem gdyż w lidze rodzimej prowadzą ze zdecydowaną przewagą co łatwość zdobycia punktów w grupie jest zaskoczeniem. Steaua bowiem dwa razy łatwo ograła norweskie Molde oraz pokonała u siebie Kopenhagę a także potrafiła zremisować w Stuttgarcie 2-2. Gospodarze mogą więc w tym meczu pozwolić sobie na eksperymenty w składzie. Takiej możliwości natomiast nie Am Stuttgart, gdyż aby myśleć o awansie do kolejnej rundy niemiecka drużyna musi w tym meczu zdobyć komplet punktów, gdyż każda drużyna w grupie ma jeszcze szansę awansować do kolejnej rundy. Obecna sytuacja Stuttgartu wygląda nieco lepiej niż jeszcze kilka tygodni temu, gdyż po bardzo słabym początku sezonu goście zaczęli grać na miarę swych możliwości. Co ciekawe Stuttgart w Bundeslidze jak i Lidze Europejskiej lepiej spisuje się w meczach wyjazdowych niż przed własną publicznością. Faworytem jest drużyna niemiecka, która mimo ,że najprawdopodobniej zagra w dzisiejszym meczu bez narzekających na przeziębienie Georga Niedermeiera i Serdara Tasciego. Niemcy muszą ten mecz wygrać aby mieć nadzieję na awans do kolejnej rundy. Myślę, że Stuttgart zrobi ku temu w dniu dzisiejszym wili krok. Asekuracyjnie zagram jednak DNB.

 

Przewidywane składy:

Steaua: Tatarusanu - Szukala, Chiriches, Gardos - Bourceanu, Prepelita - Chipciu, Parvulescu - Tanase, Rusescu, Costea

Stuttgart: Ulreich - Sakai, Tasci (Rüdiger), Niedermeier (Maza), Molinaro - Kvist - Harnik, Gentner, Kuzmanovic, Traore - Ibisevic

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2012-13-vt123191,50.htm#1714505

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:19 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Liga Europejska, godzina 21:05

Molde - Kopenhaga

Kopenhaga DNB

2,05

William Hill

 

analiza:

 

Przed nami kolejna odsłona w Lidze europejskiej. O 21:05 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Molde a Kopenhagą. Może to nie są wielkie firmy w Europie jednak w piłke grac potrafią..są aktualnie najlepszymi druzynami w swoim kraju..bowiem Molde wlasnie zakonczyło sezon w lidze norweskiej, w której zdobyli mistrzostwo kraju. Natomiast Kopenhaga prowadzi w Danii Kopenhaga lideruje po 17 kolejkach, wyprzedza o 6 punktów drugą ekipę. Ja jednak stawiam wyżej lige duńską, bo to wlasnie z tej ligi jakas druzyna "błyszczy" w europejskich pucharach. Przykladowo dunskie Nordsjaelland gra w tej edycji Ligi Mistrzów Kopenhaga tez grała bodajże w zeszłym sezonie. Jesli chodzi o norweskie kluby to nie pamiętam by któraś grała w ostatnich latach w fazie grupowej LM. Dlatego moim typem na dziś będzie wygrana Kopenhagi. Wielkim atutem pod względem psychicznym jest fakt, iż goście pokonali w pierwszym spotkaniu Molde 2-1. Te spotkanie jest o dużą stawkę, ponieważ klub który wygra będzie miał wciąż szanse na awans z grupy. Presja zatem jest spora, a doświadczenie piłkarzy duńskiej może mięc w tym pojedynku decydujące znaczenie. Oczywiście doświadczenie jest popierane młodymi zawodnikami, którzy są już na wysokim poziomie. Mowa tu na przykład o 19-sto letnim Corneliusu, ktory już ma na koncie w lidze 10 bramek i jest viceliderem w klasyfikacji strzelców. Ten piłkarz strzelił bramke w pierwszym meczu z Molde więc na niego kibice Kopenhagi dzisiejszego wieczoru będą liczyć. Innym mlodym"wilkiem" w druzynie gości, kory sie wyróżnia grą, wiekiem i skutecznością jest Jorgensen. Ten 21 latek ma na koncie 9 ligowych trafień co daje mu czołową pozycje w klasyfikacji strzelców w lidze. Ci młodzi piłkarze na pewno dziś będą chcieli dziś potwierdzić swoj talent na tle rywala z innego kraju, ligi. Na stadionie zapewne będzie kilku łowców talentów, zatem jest okazja się pokazac a co za tym idzie wypromować. Dla Kopenhagi odpadnięcie w rywalizacji grupowej będzie porażką a a by mysleć o występach na wiosne dziś muszą pokonać norweską drużynę.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2012-13-vt123191,50.htm#1714510

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:20 ]

:plus: 105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 22.11.12 (21:05)

Dyscyplina: Pilka nozna

Spotkanie: AIK - Napoli

Typ: over 3,5 goli

Kurs: 3,45

Bukmacher: Tobet

 

Napoli musi ten mecz wygrac bo w grupie jest ciasno. Wszystkie zespoly nadal maja szanse na awans i ta kolejka bedzie bardzo wazna dla ukladu tabeli. Najlepsza sytuacje ma teraz Dnipro bo 9 pkt i przewaga trzech nad Wlochami i pieciu nad PSV i AIK. Dzisiaj moze sie wszystko wyjasnic, wystarczy ze Dnipro co najmniej zremisuje w Holandi a Napoli wygra w Szwecji i wtedy ostatnia kolejka bedzie bez znaczenia bo awans zapewnia sobie Ukraincy i Wlosi. Ale na pewno PSV sie nie podda tak latwo u siebie wiec Napoli nie powinno sie ogladac na Dnipro tylko musi samo sie rozprawic ze szwedami. W pierwszym meczu u siebie rozbili ich 4:0 i moze dzisiaj powtorza taki wynik. Cavani jest w formie co pokazal z Polakami i w lidze wloskiej caly czas pokazuje. Mialem grac Napoli z handicapem minusowym ale AIK na swoim boisku moze strzelic jakas bramke bo tylko we wloszech na inauguracje nie strzelili a w reszcie meczow zawsze cos ukluli. Graja u siebie, walcza o awans wiec musza zagrac ofensywnie. Napoli poza tym ze strzela bramki to rowniez traci ich dosyc duzo (ostatnie mecze 2:2 4:2 4:2) wiec dzisiaj ten mecz moze byc tak samo szalony i byc wymiana ciosow z obu stron. AIK musi wygrac, Napoli musi wygrac a remis niekomu nie pasuje zwlaszcza jesli PSV wygra z Dnipro. Wtedy sytuacja w grupie sie mocno skomplikuje obu druzynom. Napoli jest duzo lepszym zespolem wiec musi udowodnic swoja wyzszosc i powtorzyc wynik z pierwszego meczu z Aikiem.

 

http://obstawianie.com/liga-europejska-2012-13-vt123191,50.htm#1714531

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:20 ]

:minus: 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : U. Catolica – Sao Paulo

Dyscyplnia: Amer. Południowa Copa Sudamericana 22.11.2012 23:15

Typ: Over 2,5

Kurs: 2,15

Bukmacher:Bet365

Dziś o godzinie 23:15 czasu Polskiego odbędzie się 1 spotkanie meczu półfinałowego między drużyną z Chile U.Catolica a drużyną z Brazylii Sao Paulo, Moim typem w tym spotkaniu jest Over 2,5 gola? Dlaczego patrząc ostatnie mecze drużyn w ligach i pucharach swoich krajów to U Catolica u siebie Na 10 spotkań taki over padał aż 6 razy a natomiast Sao Paulo jak brało udział w meczach wyjazdowych na 10 meczy padł tylko 2 razy. Stawiam na over w tym meczu z paru różnych przyczyn, obydwie drużyny są z najszybszych i najagresywniejszych lig w świecie. Mecze w Chilijskiej lidze są tak szybkie i dynamiczne że agresja Brazylisjkiego Sao Paulo może sprawić że to spotkanie będzie obfitować w dużo goli. Aczkolwiek wiem żę to spotkanie pucharowe i Może stać się tutaj wszystko jednak jestem myśli ze over 2,5 gola zdobędą smi gospodarze ale że goście coś strzelą także mam nadzieje. W końcu to coś innego niż liga. Powodzenia!

 

http://obstawianie.com/copa-sudamericana-vt120515.htm#1714541

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:41 ]

:minus: 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : St. Marys - Drexel

Dyscyplina : koszykowka, ncaa godzina 22:30

Typ: St.Marys -4 pierwsza polowa

Kurs : 1.97

Bukmacher : Pinnacle

 

Analiza :No przyznam szczerze, jestem troche zdziwiony tym kursem na gospodarzy. Buki pewnie jeszcze maja w pamieci spotkania z zeszlego sezonu gdzie mecze z Drexel gospodarzom po prostu nie poszly, ale obecnie to sa inne sklady inni trenerzy wiec nie wiem o co chodzi Pinnacle. O ile przegrali z Purdue gdzie w moich oczach byli faworytem tak reszta spotkan zgodnie z planem. W znakomitej formie sa guardzi druzyy gospodarzy czyli Stephen Holt notujacy ponad 14 pkt na spotkanie przy swietnej 50% skutecznosci oraz Dellavedova rzucajay ponad 16 pkt na mecz, choc czesto podejmuje srednie decyje rzutowe trzeba przyznac, ze raczke ma ulozona swietnie. Deska rowniez powinna byc atutem druzyny Saint Merry, poniewaz w trzech spotkanaich udalo im sie ja zdominowac i punkty drugiej szansy byly tym co przewazylo o wygraniu spotkania . Swietnie rowniez spisuje sie James Walker III, ktory w roli 6th mena spelnia sie znakomicie rzucajac ponad 10 pkt na spotkanie , przy bardzo dobrej skutecnzosci oraz rozdajacy prawie 4 asysty na spotkanie. Druzyna jest swietnie zbudowana pod wzgledem fizycznym, naprade druzynie gosci moze byc ciezko dostac sie w pomalowane gdzie juz beda czekali Young czy Waldow a szczegolnie ten drugi ktory notuje ponad dwa bloki na spotkanie- moze robic wrazenie . Drexel ewidentnie pod forma, spotkania ktore powinni wygrac w cuglach wygrywaja bardzo nisko lub po prostu przegrywaja.Atmosfera na pewno nie jest najlepsza a na takim ciezkim terenie jakim przyjdzie im dzisiaj grac to na pewno nie wplynie dobrze na gre gosci/ Dla Saint Marry to woda na mlyn i w moim odczucie pewne zwyciestwo gospodarzy.

 

Post w dziale, niestety nie moge wyslac linku

 

[ Komentarz dodany przez: yaras_: 2012-11-23, 01:23 ]

:plus: 97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...