Skocz do zawartości

ATP: Walencja, Bazylea, WTA: Stambuł


duncan

Rekomendowane odpowiedzi

ATP - WALENCJA

 

2628538241C244938DBB4EB38A98E13D.ashx?w=221&h=110

 

Miejsce: Walencja, Hiszpania

Ranga: ATP World Tour 500

Uczestników: S-32 D-16

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: €1,424,850

Strona oficjalna: http://www.valenciaopen500.com/

 

 

ATP - BAZYLEA

 

2011BCF4D0A542B2BFDA9343D70789B8.ashx?w=221&h=110

 

Miejsce: Bazylea, Szwajcaria

Ranga: ATP World Tour 500

Uczestników: S-32 D-16

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: €1,404,300

Strona oficjalna: http://www.swissindoorsbasel.ch/

 

 

 

WTA - STAMBUŁ

 

mediumimage_742.jpg

 

Miejsce: Stambuł, Turcja

Ranga: Tour Championship

Uczestników: S-8 D-4

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $4,900,000

Strona oficjalna: http://www.wtachampionships.com/page/WelcomeWTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tenis, ATP Basel, 22.10.12 (20:00)

Spotkanie: R. Haase - R. Gasquet

Typ: Gasquet asian handicap -4,5 gema

Kurs: 1,96

Bukmacher: Pinnacle

 

Uwazam ze Gasquet powinien to wygrac bez najmniejszego problemu i to w szybkim tempie. Ryszard odpoczal po turniejach w Azji, zrobil przerwe prawie 2 tygodnie i powinien byc w pelni wypoczety zeby w Basel zagrac dobre zawody. Na pierwszy ogien dostal Robina Haase ktory nie dosc ze gral ostatnio bardzo malo to jeszcze kolekcjonowal same porazki ktorych na razie ma 7 pod rzad i 9 w 10 meczach. Marna statystyka ale w pelni uzasadniona bo ta druga czesc sezonu zupelnie Holendrowi nie lezy. Forma bardzo slaba spowodowana tez problemami zdrowotnymi, Haase na pewno chce juz zapomniec o tym sezonie i skupic sie na przygotowaniach do kolejnego. Oczywiscie w koncowce bedzie sie chcial dobrze pokazac ale dzisiaj mu sie to nie powinno udac bo Gasquet jak jest w formie, a jest i jak jest wypoczety a tez jest to jest bardzo mocny na twardym korcie, takze w hali. Uwazam ze z Haasem poradzi sobie szybko w dwoch setach i bedzie to wygrana okazala takze w gemach bo Holender wedlug mnie nie ugra ich duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dimitrov G. (Bul) - Troicki V. (Srb)

23.10.2012 20:00

Kurs @2.10 PinnacleSports

 

Bardzo atrakcyjny kurs na Bułgara, dlatego z chęcią pobieram ten typ. Obaj panowie nie mają stabilnej formy ,ale to według mnie Dimitrov ma większy talent i technikę , którą powinien dziś wykorzystać. Ostatnio Troicki dosyć sensacyjnie przegrał z Jazirim , który nie należy do światowej elity. W Szanghaju obaj panowie dotarli do drugiej rundy, Dimitrov odpadł z Djokovicem, a Troicki z Tipsarevicem, obaj nie powalczyli zbytnio ,bo nie ugrali ani seta , myślę ,że aktualnie lepszym tenisitą pod każdym względem także taktycznym jest Dimitrov i powinien okazać się dziś lepszy, oglądałem nie jeden mecz Bułgara i ma podobny styl co Del Potro. Myślę ,że w najbliższej przyszłości wydobędzie się z niego ten ukryty talent i umiejscowi się w czołówce rankingu ATP. Typ za stawką 9/10 (90zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guillermo Garcia-Lopez - Marco Chiudinelli (1) 2.36

 

Nie bardzo rozumiem w czym tkwi przewaga Chiudinelliego w tym meczu ? W zasadzie wychodzi na to, że tylko fakt, że jest Szwajcarem, a turniej grany jest w Bazylei. GGL wirtuozem kortów może nie jest, ale prezentuje solidną grę i od swojego dzisiejszego rywala z pewnością jest lepszym tenisistą. Kurs zdecydowanie przesadzony, dlatego warto zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Querrey - Nicolas Almagro (1) 1.95

 

Almagro w pierwszym spotkaniu miał problem z utrzymaniem swojego podania w starciu z Ferrero. A jak jest to ważne w spotkaniach na nawierzchni halowej, to nie muszę nikogo przekonywać. Querrey serwować potrafi, ostatnie okres to ustabilizowana forma na solidnym poziomie. Ograł F. Lopeza to i z Nico powinien sobie dać radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, WTA Championship Istambul 16:00, 25.10.2012

Na Li - Kerber

typ: 2-0

2,80

Expekt

Analiza

Dzis w spotkaniu trzeciego dnia Mistrzostw WTA Chinka, Na Li spotka sie z Niemka, Andzelika Kerber. Obie panie nie maja jeszcze na koncie zwyciestwa w tym turnieju. Chinka w dniu wczorajszym przegrala z Serena Williams 6:7 3:6. Chinka zaprezentowala sie jednak z bardzo korzystnej strony, poza podaniem, ktore jej ewidentnie nie siedzialo, zagrala naprawde bardzo dobre spotkanie. Niemka ma za soba juz dwa spotkania. Kerber najpierw ulegla Serenie 4:6 1:6, natomiast w dniu wczorajszym przegrala z Victoria Azarenka w trzech partiach. Kerber spedzila w dniu wczorajszym na korcie ponad 3 godziny. Na pewno bedzie dzis odczuwac trudy wczorajszego spotkania. Widac bylo juz w trzecim secie wczorajszego meczu, ze mimo ze zaciekle walczyla sil jej brakowalo. Tak, wiec kondycja fizyczna powinna byc dzis po stronie Chinki. Ponadto Niemka ma juz nikle szanse na awans do polfinalu z tej grupy, a wiec jej nadzieje na zaistnienie w tym turnieju sa juz znikome. Ponadto bilans spotkan pomiedzy obiema zawodniczkami jest duzo bardziej korzystny dla Chinki, tak jakby Chinka miala sposob na Niemke, wygrywa z nia prawie zawsze. Wygrala rowniez dwa ostatnie spotkania, w Madrycie na ziemi oraz na podobnej nawierzchni w Cincinatti. Wszystko przemawia dzis, wiec za Li i ku niej kieruje swoj dzisiejszy typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Williams - Radwańska under 18,5gema 1,83

 

Spotkanie półfinałowe turnieju mistrzowskiego w Stambule. Wydaje mi się,że dzisiejszy typ to lokata. Agnieszka w 2 ostatnich spotkaniach z Sharapova i Errani spędziła ponad....7godzin, każdy widział, jak wyglądał Agnieszka wczoraj po meczu z Errani. Słaba,słaniająca się ze zmęczenia,ale jednak wygrana Polka zameldowała się dziś w półfinale. To życiowy sukces Agnieszki,że znalazła się w 4 najlepszych tenisistek świata,odzwierciedliła swoje miejsce w rankingu. Radwańska wydaje mi się,że nie będzie nawet w stanie biegać,po takim maratonie jakim zafundowała jej Sara Errani,mnóstwo długich wymian,mnóstwo biegania. Dziś już tak nie będzie,wiemy jak gra Serena,mocno,szybko i dokładnie. Będzie to mecz do 'jednej bramki' a Agnieszka jeśli ugra w tym meczu 3,4 gemy to będzie wszystko. Dla mnie pewny typ.:piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis, WTA Championship Istambul, godzina 14:00

Spotkanie: Serena Williams - Agnieszka Radwańska

Typ: I set powyżej 8.5 gema

Kurs: 1.80

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Dziś o godzinie 14:00 półfinał WTA Championship Istambul: Serena Williams - Agnieszka Radwańska, jak wiadomo zdecydowaną faworytką jest zawodniczka z USA, prezentuje się lepiej, niż Polka, jest wypoczęta, jednak według mnie Agnieszka jest w stanie chociaż w tym spotkaniu powalczyć, przynajmniej w pierwszym secie. Zacznę od zawodniczki z Ameryki, Serena wygrała wszystkie spotkania we swojej grupie czerwonej, jednak pragnę przedstawić wyniki pierwszego seta: 6:4 z Azarenką, 7:6 z Li N. z Chin, oraz 6:4 z Keber z Niemiec, jak widzimy pierwsze sety wy wykonaniu Amerykanki, to zazwyczaj 10 gemów, czyli sety wyrównane. Teraz pora na Agnieszkę Radwańską, w pierwszym swoim spotkaniu w Stambule Polka pokonała Kvitovą 2:0, wygrywając pierwszego seta 6:3, później porażka z Sharapovą 1:2, jednak pierwszy set wygrany przez Agnieszkę 7:5, oraz wczorajsze spotkanie z Włoszką Errani to wygrana 2:1, mimo przegranego pierwszego seta 6:7. Jak widzimy minimalnie w spotkaniu Agi mieliśmy 9 gemów w pierwszym secie, które mi dają typ trafiony. Wiadomo, że Polka nie jest faworytką, ale te 3 gemy w pierwszym secie według mnie jest w stanie ugrać. Ostatnia konfrontacja między Williams, a Radwańską, to wygrana zawodniczki z USA 2:1. Według mnie są naprawdę wielkie szanse, by w pierwszym secie było przynajmniej 9 gemów. Będę kibicował naszej z całych sił, by walczyła jak równy z równym z faworyzowaną Amerykanko. Transmisja od 14:00 w Eurosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Federer - Del Potro (Potro +1,5 seta) 1.95

 

Argentyńczyk gra tutaj bardzo dobrze. A jak on jest w formie to jest trudny do ogrania dla każdego. Kombinacja serwis + forehand i nie ma czego zbierać w obronie. Z Federerem od jakiegoś czasu potrafi grać dość równo - przede wszystkim wytrzymuje te mecze psychicznie, z czym ma większość rywali Szwajcara. Myślę, że JMDP jest w stanie wygrać przynajmniej seta w tym finale, a przy dobrym układzie powalczyć o końcowe zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...