Skocz do zawartości

USA: AHL


hunter

Rekomendowane odpowiedzi

Hokej,AHL

Spotkanie: Binghamton Senators - St. John's IceCaps

Typ: under 5,5 :plus:

Kurs: 1.94

Bukmacher: Pinnacle

22.01.2013 01:05

 

Analiza:

Jedyne spotkanie rozgrywane dziś w nocy.zapowiada się emocjonująco gdyż oba zespoły są po przeciwnych stronach tabeli ligowej.Gospodarze bardzo wysoko bo są na miejscu drugim a więc wiceliderzy konferencji.goście odmienna strona na miejscu trzynastym.senators mają dwa razy więcej wygranych od IceCapsow.Faworyt jest jeden tego spotkania się wydaje.Lecz to jest hokej w ameryce północnej a tam wszystko jest możliwe.ja dziś jednak stawiam na wynik ponizej magicznej granicy 5,5 bramki.Senators od czterech spotkań grają mecze z wynikami powyżej 5,5 bramki i taka gra musi się kiedyś skończyć.Myślę że to nastąpi właśnie dziś.Goście ostatnie dwa spotknia bardzo nisko z bramkami więć i dziś może być podobnie.Myślę nawet że mogą wymęczyć wygraną po minimalnym golu przewagi.sądzę że to będzie zacięte spotkanie w ktorym padnie góra cztery bramki.senators na jakiś czas się wystrzelali i w dzisiejszym spotkaniu to powinno wyjść im w skuteczności.Chociaż ostatnie spotkania wogle za tym nie przemawiają między nimi ale sądzę ze w dzisiejszym spotkaniu to właśnie nastąpi że zagrają dla mnie czyli na wynik ponizej 5,5 gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: hokej AHL

Spotkanie: Portland Pirates - Worcester Sharks

Typ:over 5,5 :krzeslo::minus:

Kurs: 2,08

Bukmacher: Pinnacle

02.02.2013 01:00

 

Analiza:

Gra zespoł gospodarzy zajmujący miejsce czwarte z miejscem ósmym goście.Gospodarze po trzech porażkach z rzędu w końcu się przełamali i we własnej hali pokonali dwoma bramkami Monarchs.Wynik 3 do 1.Goście nie grają teraz za różowo.We własnej hali ostatnie spotkanie przegrali po dogrywce.pech ale wynik był ponad 5,5 bramki.dziś właśnie między tymi zespołami liczę na taki wynik.Jeśli gra toczy się w portland to są wysokie wyniki między tymi zespołami.liczę na to i w tym spotkaniu.Myślę że gospodarze pójdą za ciosem i będą chcieli wygrać te spotkanie za wszelką cenę.A co za tym idzie będą strzelać bramki.Myślę ze z cztery są w stanie utrafić w tym spotkaniu.goście łatwo nie odpuszczą.Ostatnio im się nie udało w dogrywce ale teraz na wyjeździe będą chcieli zacząć passę zwycięstw bo ostatnio strasznie grali i mało bramek strzelali.ostatnio pokazali ze potrafią więc na dziś noc myślę że będą strzelać dużo.kurs jest dobry i myślę ze warto postawić parę złotych na taki typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej AHL

Spotkanie: Chicago Wolves - Peoria Rivermen(0-1)

Typ:1 :krzeslo::minus:

Kurs:3.00

Bukmacher: Tobet

03.02.2013 02:00

 

Analiza:

Jeden z wielu spotkań rozgrywanych dziś na halach w akademickiej lidze hokejowej.Wielu zawodników gra teraz w klasie wyżej bo w końcu ruszyło to widowisko.Ja jednak typ stawiam z AHLa.Na dziś wybrałem spotkanie ktore myślę zakończy się po mojej myśli.Wilki radzą sobie bardzo dobrze.ostatnio dwa zwycięstwa na wyjeździe i teraz wracają na swoje śmieci.grają u sibie w hali a to już mały plusik po ich stronie chociaż że w hokeju różnie bywa.W każdym razie wielu kibicow będzie ich dopingowac. Peoria po dwoch z rzędu wygranych na wlasnej tafli w trzecim spotkaniu uległa po dogrywce.dziś gra na wyjeździe.Oba zespoły w tabeli rózni tylko dwie pozycje ale to Chicago wygrało aż 18 spotkań bezpośrednio.Goście zaledwie 12.Różnica spora i dziś myślę że jeszcze bardziej się powiększy.Liczę na gospodarzy gdyż grają u siebie i nieźle im to wychodzi.Passa trwa więc w tym spotkaniu myślę że ją jeszcze podtrzymają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : AHL.Hokej

Spotkanie: Abbotsford Heat - Rochester Americans 3:2

Typ:1

Kurs:2.05 :plus:

Bukmacher: Expekt

05.02.2013 19:30

 

Analiza:

Jedne z dwóch rozgrywanych dziś w dzień spotkań w akademickiej lidze hokejowej.Zapowiada się bardzo ciekawie gdyż goście obecnie idą jak burza.Wygrana pięciu spotkań z rzędu,fiu fiu bravo ale czy i w dzisiejszym spotkaniu podtrzymaja tą świetną passę.Zaczęli od czterech zwycięstw u siebie i ostatnio wygrana z Crunch na wyjeździe. Dziś nie sądzę aby tak długo trzymali formę.Nie w takiej lidze hokejowej.To nie ligi europejskie gdzie takie cuda się zdarzają ze zespół wygrywa i ponad dziesięć spotkań z rzędu.Myślę że to może być zacięte spotkanie ale dziś w końcu Rochester będą musieli uznać wyższość rywali.Gospodarze na wysokim czwartym miejscu w tabeli a goście na miejscu siódmym po tych pięciu wygranych.Mają oba zespoły po tyle samo wygranych spotkań teraz .Jak na razie gospodarze w ostatnich spotkaniach grają w kratkę.To wygrają na wyjeździe to u siebie ulegną nieznacznie.Ostatnie spotkanie między tymi zespołami na tafli Heat zakończyło się wygraną gospodarzy 3 do 1.dziś liczę na powtórkę z rozrywki.Heat są mocni i dlatego też są tak wysoko w tabeli.Dziś myślę że rozgromią gości i pokażą że takie passy szybko się kończą.Dziś ku temu i jest okazja bo nie grają ze słabeuszami ale z czołówką w tabeli więc było by im ciężko.No cóż ale sport jest nieprzewidywalny a hokej szczególnie.Ale i tak myślę dziś że te spotkanie będzie dla gospodarzy którzy zakończą świetną passę Americans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: hokej,AHL

Spotkanie: Syracuse Crunch - Adirondack Phantoms 4:2

TYP: over 5,5 :t::plus:

KURS: 2.08

BUK: Pinnacle Sports

09.02.2013 01:30

 

 

Analiza:

Typ dość odważny aczkolwiek myślę że jest warty zaryzykowania i postawienia na niego choćby złotówki.Goście chociaż że są na ostatnim miejscu w tabeli to od dwóch spotkań nie strzelili żadnej bramki.dziś z pewnością będą zdeterminowani aby strzelić przynajmniej dwie.Chociaż że grają mecz wyjazdowy to w hokeju to nie przeszkadza aby trafić krążkiem do bramki przeciwników.Mają dziś nie lada zadanie gdyż grają z trzecią drużyną w tabeli która ostatnie dwa spotkania przegrała.Z pewnością dziś za wszelką cenę będą walczyli o zwycięstwo aby nie stracić kontaktu z czołówką konferencji.Crunch ostatnie trzy spotkania to mecze z mnóstwem bramek.Troszkę tego się obawiam bo w hokeju ciężko grać takie mecze w którym skuteczność jest bardzo duża.Jednak dziś myślę że jeszcze pociągną czwarty mecz na over.U siebie i to że nie mają za przeciwnika wybitnego zespołu z dobrą defensywą.Liczę na to że dadzą radę strzelić te minimum cztery bramki ale także tez dadzą się przełamać z bramkami przeciwnikowi. Phantomas na pewno będa bardzo zawzięci w swoich poczynaniach aby strzelic w końcu upragnione bramki.Ile to można w hokeju nie strzelać goli.takie spotkania w końcu się kończą i myślę że to nastąpi właśnie dziś.Myślę że mecz będzie otwarty i obie ekipy zafundują nam wspaniałe widowisko z mnóstwem bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: NHL,Hokej

Spotkanie: New York Rangers - Tampa Bay Lightning

Typ: X

Kurs: 3.98 :krzeslo::minus:

Bukmacher: Pinnacle

11.02.2013 01:30

 

Analiza:

Ale fajny mecz się zapowiada.Tampa bez remisu jeszcze a zagrała już dziesięć spotkań.Sześć razy wyszła zwycięsko a tylko cztery poległa.Ostatnio pod rząd aż trzykrotnie.Gospodarze w kratkę grają.Ale zanotowali już remis na swoim koncie i to we własnej tafli.Było to siedem spotkań temu w meczu z Bruins.Tak więc także hokeiści Rangers nie są skorzy do nie rozstrzygnietego czasu po trzech tercjach.Ale jak to mówią "przychodzi kryska na matyska".Dziś myślę że właśnie przyszła na oba zespoły.No tym bardziej dla Tampy.Dziś z pewnością nie będzie chciała przegrac czwartego spotkania z rzędu i będzie za wszelką cenę chciała nie ulec w tym spotkania.Na ostatnie pięć spotkań między tymi zespołami były aż trzy remisy.W ostatnim spotkaniu wynik był tylko różnicą jednej bramki.Jak bedzie dziś? Myślę że właśnie na remis. Rangers tak łatwo nie odpuszczą ale Tampa będzie nacierała ale myślę że poradzą sobie z tym natarciem.Po prostu będzie to mecz gol za gol.Sądzę że w końcu Tampa zazna gorycz dogrywki lub rzutów karnych w tym spotkaniu z Rangers. Tampa jest bardzo bramkostrzelna ale z tą ekipą i na wyjeździe myślę że dziś co najwyżej zanotuje trzy bramki tyle samo co Rangers w regulaminowym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej na lodzie AHL

Spotkanie : Manchester Monarchs - Providence Bruins

Typ: 1 :krzeslo::f::minus:

Kurs:2.30

Bukmacher:expekt

13.02.2013 01:00

 

Analiza:

Kolejna ciekawa noc w akademickiej lidze hokejowej.Na dziś stawiam na przełamanie dla Monarchs.Po czterech wygranych z rzędu przyszedł czas na pięć porażek pod rząd. Wszystkie były na wyjeździe.ostatni bój przegrali nieznacznie bo jedną bramką z dzisiejszymi rywalami.gospodarze mają tyle samo zwycięstw co przyjezdni.Oni w ostatnim spotkaniu ulegli aż 2 do 5.Zostali w końcu przełamani bo ostatnio bardzo dobrze im szło. Mieli wiatr w żaglach i grali jak znut.Ale jak to mowią w końcu passa się kończy.Na to też liczę w dzisiejszym spotkaniu że to monarchs się przełamią na plus.Grają bardzo dobrze u siebie i na to liczę że we własnej hali i tafli poradzą sobie z bruins. Ostatnio dostali baty więc dlaczego i dziś nie mogą.Spadek formy przyszedł i morale spadły.Gospodarze powinni dziś w końcu się obudzić i zaaplikowac gościom z kilka bramek i wygrać pewnie te spotkanie.w ostatnim spotkaniu na tafli Monarchs nie padło wiele bramek ale Manchesters pewnie wygrał 3 do 0.dziś liczę na podobny wynik że to gospodarze będą lepsi i przerwą swą niechlubną passę.dziewiętnaście wygranych bezpośrednio z niczego się nie wzięło więc dziś całym sercem za Manchester Monarchs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, AHL

Spotkanie: Manchester Monarchs - St. John's IceCaps 5:2

Typ: 1

Kurs: 2.20 :ok::plus:

Bukmacher: Expekt

16.02.2013 01:00

 

Analiza:

Hmm, no jak nie teraz to kiedy.jak długo bedą czekać aż w końcu wygrają spotkanie.W pierwszym spotkaniu z Bruins na własnej tafli gonili do remisu i dogonili ale nie udało im się wygrać po dogrywce i karnych.Ale jakaś iskierka nadzieji zabłysła gdyż potrafili dojść przeciwnika i strzelić w spotkaniu aż pięć bramek.Dziś po sześciu przegranych spotkaniach sądzę że już się obudzili gospodarze i rozniosą w pył przeciwnika.Wygrają minimum dwiema czy trzema bramkami.Bruins złapali niezłą formę więc cieżko było im się przełamać ale dziś w spotkaniu z IceCaps powinno się udać.Są o oczko niżej od nich w tabeli.Wygrali bezpośrednio o trzy spotkania mniej.Na własnej tafli przegrali cztery spotkania z rzędu.Chyba złapali zadyszkę i w dzisiejszym spotkaniu raczej to gospodarze będą bardziej zmotywowani aby się przełamać.W ostatnich spotkaniach na tafli Monarchs gospodarze wygrywali 4 do 2 i 4 do 1.Myślę że dziś może być podobnie jak nie lepiej.Liczę na to i stawiam że w siódmym spotkaniu MOnarchs okażą się lepsi i w końcu zaczną wygrywać.będą mieli teraz passę samych zwycięstw i zaczną ja od przełamania z IceCaps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej AHL

Spotkanie: Rockford IceHogs - Lake Erie Monsters

Typ: 2 ML :krzeslo::minus:

Kurs: 2.10

Bukmacher: Bet365

18.02.2013 00:05

 

Analiza:

Kolejna nocka z akademicką ligą hokejową.Na dziś spotkanie na przełamanie dla gości.Od siedmiu spotkań nie potrafią wygrać spotkania.W hokeju to jest dopiero wyczyn a jeśli chodzi o grę za oceanem to taki rezultat musi się szybko skończyć.stawiam na to dziś że Monsters pożrą gospodarzy.Co jak co ale w końcu uda im się spotkanie w którym zwyciężą i myślę że to dziś nastąpi.Gospodarze grają w kratkę.Ostatni mecz wygrali aż 7 do 2.Fajny wynik ale ciężko będzie go powtórzyć dziś w nocy gdyż myślę ze Monsters będą bardzo mocno zmotywowani aby wygrać te spotkanie i w końcu zakończyć czarną serię.Lake w swoich meczach z IceHogs pokazało że potrafi z nimi wygrać na wyjeździe i dziś liczę właśnie na taki wynik.Myślę że są w stanie tego dokonać właśnie dziś.Są na ósmym miejscu w tabeli więc jakoś musieli tam się znaleść. Goście są na czternastym , bardzo niskim bo przed ostatnim.Sądzę że dzisiejsza noc będzie należała do MOnsters którzy pokonają gospodarzy i zakończą złą serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie: Chicago Wolves - Abbotsford Heat

Typ: 2

Kurs: 2.89 :krzeslo::minus:

Bukmacher: Bet365

21.02.2013 02:00

 

Analiza:

Spotkanie zespołów których w tabeli rózni zaledwie cztery pozycję.wilki na miejscu dziewiątym a goście na miejscu piątym.Oba zespoły bezpośrednio mają wygrane po tyle samo meczy tzn bezpośrednio.Obecnie wilki grają w kratkę.raz wygrana raz zwycięstwo to trafi się remisik. Goście obecnie coś przysiedli z grą.ostatnie cztery spotkania ulegli.wszytskie one odbyły się na wyjazdach no i dziś znowu wyjazd.Ale jak to każda zła passa musi się kiedyś skończyć.dziś sądze że to nastąpi w przypadku heat. Już limit przegranych myślę że mają wyczerpany i dziś powalczą o zwycięstwo na które liczę.Dlatego też stawiam na chłopaków z Abbotsford. Dziś jest ich noc na przełamanie i myślę że mnie nie zawiodą.W końcu wygrają i zakończą czarną serię meczy bez zwycięstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie: Lake Erie Monsters(-1.5) - Milwaukee Admirals 7: 1

Typ: 1

Kurs: 3.30 :t::plus::plus:

Bukmacher: Unibet

22.02.2013 01:00

 

Analiza:

Czekam czekam i doczekać się nie mogę na tą wygraną w końcu Lake Erie. Od ośmiu spotkań bez wygranego spotkania więc jestem już troszkę w szoku ze to tyle to trwa z tym przerwaniem czarnej passy.wygrali bezpośrednio szesnaście spotkań co jest tylko o jeden mniej od dzisiejszych przeciwników.No a teraz mają tą czarną serię więc statystyk sobie nie poprawiają.W każdym razie w tabeli zajmują o trzy pozycję lepiej niż Admirals. Admirals słabiej grają na wyjazdach więc dziś myślę że mnie nie zaskoczą i przegrają te spotkanie.Sądzę że w końcu Lake się obudzą i rozbiją w puch przyjezdnych.No może w ostatnich spotkaniach tego nie pokazywali ale w końcu muszą przerwać tą fatalną passę i liczę na to że nastąpi to właśnie dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie: Abbotsford Heat (-1)- Charlotte Checkers

Typ: 1 :krzeslo::krzeslo::krzeslo::minus:

Kurs: 3.50

Bukmacher: Tobet

23.02.2013 04:00

 

Analiza:

Hmm, no w końcu mam nadzieję że tych Heat trafie.Poprzednia moja analiza okazała się remisowa ale i ML by nie weszło.Sądzę jednak że dziś na własnej tafli gospodarze się przełamią i po pięciu spotkaniach z rzędu wygrają wysoko te spotkanie.To nie hokej europejski gdzie taki zespół jak Herning wygrywa trzynasty mecz z rzędu co jest nie lada wyczynem.Ale to Europa. A w Ameryce Północnej co zespół to gwiazdy i one mogą przechylić szalę zwycięstwa na własną korzyść.korzyść drużyny swoimi zagraniami.Tutaj seria dziesięciu wygranych z rzędu mało kiedy ma miejsce i tak samo tyczy się przegranych spotkań.Gospodarze od pięciu spotkań nie mogli wygrać spotkania na wyjeździe.szok jak na tak dobrą drużynę.Są na piątym miejscu w tabeli i dziś grają z wiceliderem u siebie.Będą bardzo mocno zmotywowani gdyż w końcu przydało by się im zwycięstwo aby ruszyć w górę tabeli.Wczoraj Checkers minimalnie przegrali wyjazdowe spotkanie z Grand.Dziś myślę że dostaną jeszcze większe baty od Heat gdyż flustracja tego zespołu zostanie zamieniona na bramki.I handicap spokojnie powinien wejść jeśli chodzi o przełamanie fatalnej passy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie: Abbotsford Heat(-1) - Charlotte Checkers

Typ: 1

Kurs: 3.45 :krzeslo::minus:

Bukmacher: Tobet

24.02.2013 04:00

 

Analiza:

To już sześć porażek z rzędu drużyny gospodarzy.Wczoraj już myślałem że się przełamią ale ulegli Checkers.co tu dużo mówic dostali baty od nich aż 1 do 5.Wicelider pokazał pazur że nalezy się z nimi liczyć. heat prowadzili ale ostatecznie ulegli.Dziś myślę że w drugim spotkaniu między nimi już nie będzie żadnej niespodzianki i to Abbotsford pewnie wygrają.pomszczą wczorajsza porażkę.Posiłkuję się tu statystykami że jak pierwsze spotkanie wygrało Checker to w następnym starciu dzień po dniu wygra i to wysoko Heat.Przemawia jeszcze za tym to ze w końcu przełamią fatalną passę sześciu zwycięstw bez wygranej. Sa na wysokim miejscu w tabeli i wygrali wiele spotkań. Sądze że dziś będzie to ich noc.W końcu czarna seria się skończy i znowu będzie można ich typować.Tylko niech dziś się przebudzą i rozbiją Charlotte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej -AHL

Spotkanie: Abbotsford Heat(-1) - Houston Aeros

Typ: 1 :spoko::plus:

Kurs: 3.50

Bukmacher: Tobet

02.03.2013 04:00

 

Analiza:

Kolejna noc i kolejna z hokejem rozgrywanym w Ameryce Północnej.Na dziś noc wybralem spotkanie w którym myślę że w końcu gospodarze się przełamią i po siedmiu spotkaniach bez zwycięstwa wygrają i to pewnie.gospodarze są wysoko w tabeli ale ostatnio zanotowali spadek formy.czas w końcu się obudzić i grać swoje.na to liczę.goście grają w kratkę.nie mają żadnych serii zwycięstw ani porażek.grają co im los przyniesie.tak więć myślę ze dziś to do gospodarzy los się uśmiechnie i pewnie pokonają hokeistów przyjezdnych.we wcześniejszych meczach pokazali że potrafią z nimi wygrywać i to wysoko więc dlaczego nie miało by się tak stać i dziś.Sądzę że wynik w dzisiejszym spotkaniu będzie wysoki i to na korzyść heat którzy po tylu porażkach z rzędu z pewnością w końcu nabrali motywacji do wygrania spotkania.Myślę ze są w stanie wygrać minimum dwoma bramkami i dlatego też stawiam na nich. wierzę w nich ze w końcu nie zawiodą i przełamią fatalną passę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie: Bridgeport Sound Tigers(-1.5) - Adirondack Phantoms 4:3

Typ: 1

Kurs: 2.85 :krzeslo::krzeslo::krzeslo::minus:

Bukmacher: Unibet

03.03.2013 01:00

 

analiza:

Kolejna nocka z akademicką ligą hokejową.Wczoraj dobrze poszło więc liczę na powtórkę.grają ze sobą zespoły z dolnych partii tabeli.Gospodarze na miejscu trzynastym a goście na ostatnim czyli piętnastym. Tigers jak do tej pory wygrali bezpośrednio 17 spotkań a Phantomas 15.Aktualnie to gospodarze nie wygrali spotkania od siedmiu meczy i dziś liczę na wysokie przełamanie z Adirondack.Zawsze czarna passa musi się skończyć i licze że to nastąpi właśnie dziś.Nie są słabym zespołem więc myślę że poradzą sobie z ostatnią drużyną w tabeli.dziś sądze że będą bardzo zmotywowani i skorzy do wygrania w końcu spotkania.Pokazali we wcześniejszych spotkaniach ze potrafią walczyć i strzelac bramki.Grają na własnej tafli więc dziś wraz z publicznością pokażą jak się walczy w Bridgeport. Wygrają i to wysoko i odprawią z kwitkiem Phantomas. Goście grają w kratkę.Ostatnie dwa spotkania wygrali u siebie.dziś nie liczę że zagrają spotkanie życia na obcej tafli.W dodatku to gospodarze są w kropce z tyloma porażkami pod rząd.dziś sądzę że motywacja zrobi swoje i pewnie wygrają te spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie: Binghamton Senators - Rochester Americans 3:3

Typ: over 5,5

Kurs: 2.02 :t::spoko::plus:

Bukmacher: Pinnacle

10.03.2013 01:05

 

Analiza:

akademicka liga hokejowa także jest bardzo dobra i grają tam zawodnicy którzy ocierają się o grę w najlpeszej lidze hokejowej świata.Na dziś spotkanie na wynik over.Oba zespoły są w górnej częsci tabeli i są bardzo bramkostrzelne.No też prawda że nie ustrzegają się błędów i także ich troszkę tracą.dziś liczę właśnie na takie spotkanie w którym oba zespoły sobie postrzelają sobie.gospodarze od dwóch spotkań nie zanotowali wyniku powyżej.Goście w ostatnim spotkaniu rozbili Heat aż 5 do 0.Tak więc sobie postzrelali i naostrzyli łyżwy.Może dziś nie liczę na to że Rochester strzeli aż pięć bramek ale myślę że na tzry będzie ich stac. Gospodarze także z pewnością coś dorzuca i wynik powyżej jest jak najbardziej realny. Cięzko tu wskazac wygranego tego spotkania aczkowiek myślę że spotkanie będzie obfitowało w wiele bramek na ktore liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie: Hershey Bears - Bridgeport Sound Tigers

Typ: 1

Kurs: 2.15

Bukmacher: Expekt

17.03.2013 00:05

 

 

Analiza:

Dziś jest tyle spotkań w NHLu że nie wiem co wybrać na ktory się zdecydować.mam swoje przemyślenia ale jednak wybiorę zaplecze tej najlepszej ligi hokejowej świata.Stawiam dziś na Miśków z hehshey.Ostatnie tzry spotkania dostali po tyłku ale na własnej tafli radzą sobie nadzwyczaj dobrze.dziś sądzę że po trzech spotkaniach bez wygrania meczu się przełamią w czwartym spotkaniu na własnej tafli.Goście grają w kratkę, ostatnie spotkanie ulegli nieznacznie na wyjeździe.dziś nie widzę innej opcji jak także nie wywiozą nawet punktu z Hershey. Na ostatnie pięć spotkań między tymi drużynami aż czterokrotnie wygrywali gospodarze.Liczę na to że ta statystyka znowu okaże się po stronie miśków.Dziś nie widzę innej opcji jak wygrana gospodarzy.Goście nie grają nic szczególnego, mają czasami przebłyski dobrej gry i trafiają im się także jakieś wygrane.Ale na wyjazdach nie wygrywają zbyt często.Na ostatnie pięć spotkań udało im się raz.Myślę że dziś też za dużo nie zdziałają.Aczkolwiek hokej w Ameryce jest ciężki do typowania i może im się w doliczonym czasie jesli do tego dojdzie.ja jednak i tak stawiam na Miśków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...