Skocz do zawartości

USA: AHL


hunter

Rekomendowane odpowiedzi


Dyscyplina:Hokej,USA: AHL 18.10.2012 02:00

Spotkanie: Chicago Wolves - Peoria Rivermena 1:1 (d.2:1)

Typ: 1

Kurs: 2.00 :minus::f:

Bukmacher: Betclic

Analiza:

To już trzecia kolejka w akademickiej lidze hokejowej w Stanach Zjednoczonych.dziś między sobą zagrają drużyna która rozpoczęła bardzo dobrze sezon jak i drużyna która początek ma niemrawy. Gospodarze mają dwie wygrane z rzędu i na własnej tafli z pewnością chcą się pokusić o jeszcze jedną.Goście natomiast dwa pierwsze spotkania na wyjazdach nie mogą zaliczyć do udanych.Dziś z pewnością będą walczyć o każdy krążek ale i tak sparaliżuje ich obca tafla i obcy kibice.Myślę właśnie że atut własnego stadionu pomoże wilkom odnieść zwycięstwo.Są na fali i przy wsparciu ze strony fanów dziś wzniosą po spotkaniu ręce do góry w geście zwycięstwa.No a Peoria no cóż musi szukać punktów gdzie indziej.Być może zrobią to we własnej hali ale to być może w następnym spotkaniu.Ta dzisiejsza noc będzie należeć do wilków.Na co bardzo liczę i na to stawiam.w ostatnim spotkaniu między tymi zespołami to wilki przeważały i wygrały.Mam nadzieję że dziś też tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: hokej,USA: AHL

Spotkanie: Peoria Rivermen - Lake Erie Monsters 3:3 :krzeslo::minus:

Typ: 1

Kurs: 2.30

Bukmacher: Betclic

02.11.2012 01:05

 

Analiza:

Dla dzisiejszych gospodarzy to dopiero szóste spotkanie a dla gości juz dziewiąta potyczka.Sezon akademicki dopiero się rozkręca ale kursy są tu także dobre do typowania i grywania za prawdziwe pieniądze.na dziś wybrałem spotkanie zespołu ktory obecnie zajmuje ostatnią pozycję w swojej konferencji z drużyną gości będące na miejscu piatym. Dlaczego na dziś 1?dlatego że to jest dopiero początek sezonu i Peoria nie jest słabym zespołem, dziś ma atut własnej hali jak tez kibiców.U siebie pokazała że potrafi grać i wygrywać:

Peoria Rivermen - Chicago Wolves 4:1 27.10.12

Peoria Rivermen -Rockford IceHogs 2:1 20.10.12

Może i ostatnie spotkanie ulegli z Checkers u siebie ale wtdy goście byli wspaniale dysponowani i mieli dobrą passę.Dziś myślę że gospodarze nie będą chcieli okupowac dolnych partii tabeli i muszą szukać punktów.A dzisiejszej nocy jest wspaniała okazja aby zainkasować komplet punktów na swojej hali.Zagrali jak na razie dwa spotkania mniej więc nie są tak zmęczeni jak przeciwnicy.Kurs jest wysoki na gospodarzy i myślę że warty zaryzykowania i postawienia na nich choćby złotówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: hokej,USA: AHL

Spotkanie: Abbotsford Heat - Toronto Marlies 3:0 :ok::plus:

Typ: under 5,5

Kurs:1,80

Bukmacher: Bwin

02.11.2012 03:05

 

Analiza:

Ciekawe spotkanie sie zapowiada.Trudno tutaj wskazać zwycięscę tej potyczki.Mecz z pewnością będzie bardzo wyrównany i być może dopiero zakończony po dodaniu do regulaminowego czasu dogrywki i rzutów karnych.Gospodarze ostatnie dwie potyczki nie mogą zaliczyć do udanych bo ulegli.Goście ostatnie spotkanie mieli dobre bo zwyciężyli.jak dziś będzie to zależy tylko od nich kto wyjdzie z tego na pozycji z podniesionymi rękoma do góry.W każdym więć razie myślę że tutaj nie ma co się spodziewać gradu bramek.Ostatnie spotkania między tymi zespołami nie obfitowały w wiele bramek.Dziś w nocy nie sądzę aby także tak było.Jeśli w sumie wpadnie pięć bramek to będzie i tak dużo.Toronto ostatnie dwa spotkania miała powyżej 5,5 bramki.Na obecną chwilę ta passa raczej się skończy z drużyną dzisiejszych gospodarzy.oni grają w kratkę z tymi overami. Raz mają dobry mecz z wieloma trafieniami aby w następnym trafić zaledwie raz lub dwa.będzie ostra walka o punkty więc gradu goli nie rokuje.Z resztą same zespoły pokazują że jak grają ze sobą to nie ma się co wielu trafień spodziewać.Mam nadzieję że sie nie mylę i mój typ okaże się trafny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie: Houston Aeros - Rockford IceHogsH

Typ: over 5,5 :krzeslo::minus:

Kurs: 1,88

Bukmacher: Pinnacle

19.11.2012 00:05

 

Analiza:

Po wczorajszym underowym spotkaniu na tafli Rockford dziś przyszedl czas na granie w Houston.Myślę ze dzis juz chlopaki się rozstrzelają i padnie wynik powyżej 5,5 bramki.Jeśli gra toczy się na tafli Aeros to wynik prawie zawsze oscyluje wokoł wyniku powyżej 5,5 bramki.Na to liczę także dziś.Oba zespoly sa bardzo bramko strzelne ale tez traca tyle samo prawie bramek co strzlili.Dziś licze ze jak jeden zespół strzeli to i drugi się odgryzie a więc wynik wysoki jest bardzo prawdopodobny.oba zespoly w ostatnim spotkaniu zaliczyli wynik under między soba ale cztery ostanie to wyniki same powyżej 5,5 bramki.I to zarówno u jednego jak i drugiego zespolu.Myśle że to byl taki mecz na odetchnięcie ale dziś w Houston znowu sie oba teamy się rozstrzelaja i padnie wynik powyżej 5,5 bramki.W tabeli sa obok siebie więc z pewnością bedzie to zacięte spotkanie ale z dużą liczbą bramek.Być moze padnie wynik na remis ale taki jak 3:3.Jeden drugiemu nie odpuści i gole padną już od pierwszej tercji.Kurs jest ciekawy i warty zaryzykowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Chicago Wolves – Milwaukee Admirals

Dyscyplina:Hokej AHL USA 21.12.2012 02:00

Typ:2

Kurs:3,20

Bukamcher:Bet365

Przeglądając jutrzejszą ofertę zaciekawiło mnie spotkanie w Amerykańskim Hokeju dokąłdnie drugiej lidze tych rozgrywek. Spotkanie między 9 drużyną Chicago która po 14 spotkaniach zaliczyli 4 zwycięstwa w regulaminowym czasie oraz 3 po nim. Zaliczyli 7 porażek a liczba punktów jakie zdobyli to 16. Drużyna gości znajduje się obecnie na 10 pozycji i na koncie ma 6 zwycięstw i 8 porażek oraz 13 punktów. Wybierając ten typ kieruję się ostatnią grą tych zespołów ponieważ Milwakuee grając u siebie z Wolves wygrali 7:4 i pokazali kawał dobrego hokeja mecz był zacięty i ciekawy oraz nie zaprzeczę gospodarze mieli ciężko ale oni grali skuteczniej. Dlatego też w tym meczu daję na Milwaukee ponieważ wydają mi się lepszą drużyną niż gospodarze. Over 5,5 takżę w tym meczu jest ciekawym tyem ale zostanę przy wygranej gości. Powodzenia.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Hokej,USA: AHL

Spotkanie: Manchester Monarchs - Portland Pirates

Typ: 1 :f::minus:

Kurs: 2.15

Buk: Bwin

02.12.2012 21:00

 

Analiza:

Bardzo ciekawie się zapowiadające sie spotkanie na zapleczu najlepszej ligi hokejowej świata.Wielu gracze występuje właśnie w zespołach akademickich aby nie stracić formy w razie czego jakby NHL jednak ruszył w tym sezonie.Na dziś wybrałem spotkanie zespołów które zajmują odpowiednio miejsca piąte i dziesiąte. Szczerze mówiąc obie ekipy grają w kratkę.Gospodarze na ostatnie pięć spotkań zaledwie dwa zwycięstwa.Goście lepiej bo tylko dwie porażki.W ich spotkaniu sprzed tygodniem padł remis.Jak dziś będzie?Myślę że już bez żadnych doliczonych czasów gry a jedna z drużyn wygra bez extra time.Myślę że to bedą Monarchs ktorzy od samego początku będą chcieli pokazać że to oni są lepsi i zrewanżować się za ostatnią porażkę na ich hali.dziś już nie będzie taryfy ulgowej i zmotywowani po ostatniej wygranej dziś pewnie wygrają.Goście zanotowali porażkę na wyjeżdzie i to wysoką z bruins. Dziś może będą walczyć ale i tak myślę że to gospodarze wyjdą zwycięsko z tej potyczki.Wielka ochota rewanżu zrobi swoje i pewnie wygrają to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: AHL,Hokej

Spotkanie: Connecticut Whale - Bridgeport Sound Tigers

Typ: 2 :krzeslo::minus:

Kurs: 2.70

Bukmacher: Betclic

06.12.2012 01:00

 

Analiza:

Jak to mówią do trzech razy sztuka, w tym przypadku to raczej do siedmiu razy sztuka.Dziś w nocy mam nadzieję że mój typ się sprawdzi i goście w końcu się przełamią i wygrają.Zła passa zostanie przełamana i hokeiści Tigers wyjadą od Whale z pełną pulą punktów.Na to liczę i dlatego też mój typ na ten zespół.Gospodarze mieli swoje pięć minut ale od trzech spotkań same porażki.Ale myślę że to będzie za mało na bardziej zdeterminowanych do zwyćięstwa graczy gości.w tabeli są obok siebie na dziewiątym i dziesiątym miejscu.Goście spuścili z tonu ale w dzisiejszym spotkaniu powinni pokazać że są dobrzy i tylko mieli złą passę, jak to dla każdego zespołu się zdarza w każdej lidze.Dziś liczę na nich więc mam nadzieję że mnie nie zawiodą i nie będą czekać z wygraniem spotkania do swojej tafli lub aż minie dziesięć spotkań.W poprzednich spotkaniach między tymi zespołami pokazali że potrafią wygrać z Connecticuat więc dziś w nocy mam nadzieję że się nie zawiodę z tym typem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: AHL,Hokej

Spotkanie: Grand Rapids Griffins - Peoria Rivermen

Typ: over 5,5 :f::minus:

Kurs: 2.00

Bukmacher: Wiiliam Hill

06.12.2012 02:00

 

Analiza:

Bardzo interesujące spotkanie między tymi zespołami.Nie stwiam tutaj zwycięscy ale wynik powyżej 5,5 bramki.Gospodarze już od czterech spotkań nie zanotowali wyniku ponad 5,5 gola w meczu między dwoma drużynami.goście w kratkę z tym wynikiem ponad.dziś liczę że między tymi zespołami w końcu padnie wynik koło sześciu bramek lub wyżej.jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania między nimi to padają różne wyniki od over i under ale częsciej powyżej.peoria obecnie niestety na ostatniej pozycji w tabeli a gospodarze na miejscu siódmym.Wkażdym więc razie obronę goście mają nieszczelną bo puszczają duóz bramek ale tez potrafią coś strzelić.Myślę że dziś oba zespoły się rozstrzelają i padnie wynik na jaki typuję a więc powyżej 5,5 bramki.Liczę na nich i mam nadzieję że mnie nie zawiodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej AHL 06.12.2012 02:00

Spotkanie: Milwaukee Admirals – Texas Stars

Typ: 2 KZ :plus:

Kurs:2,25

Bukmacher:Bet365

Analiza:

A więc za 2,5 gtodziny odbędzie się mecz między 12 w tabeli posiadającą na swoim koncie 20 oczek drużyną Admirals a drużyną która obecnie jest na 9 miejscu i po 20 spotkaniach ma na koncie 22 oczka Stars. Moim typem w tym spotkaniu jest końcowe zwycięstwo Teksas czyli po dogrywce i ewentualnych karnych bądź też w regulaminowym czasie. Dlaczego daję taki typ? Ponieważ Admirals nie są moim faworytem w tym spotkaniu, zaliczyli ostatnio 2 cieżkie spotkania które wygrywali zaledwie 1 bramką a ich gra była całkiem przyjemna ale to jednak Texas moim zdaniem są silniejszą druzyną. Wiem też że Starsi nie spisują może się wysmienicie ale to właśnie ta drużyna w tym spotkaniu moim zdaniem wygra bój. Ostatni mecz wygrali z Peorią po karnych wcześniej zaliczyli porażkię z Griffins i wcześniej 3 zwycięstwa które oodnosili na wyjazdach. Mam nadzieje że i w tym meczu pokażą że potrafią wygrywać ale taki małe ubezpieczenie w razie gdyby padł remis nie zaszkodzi. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie: Charlotte Checkers - Lake Erie Monsters

Typ: 1 :plus::spoko:

Kurs: 2.10

Bukmacher: Bwin

08.12.2012 03:00

 

Analiza:

No dziś chyba w końcu przyszedł czas na zwycięstwo gospodarzy.Przegrali pięć spotkań z rzędu i to już ostatni dzwonek aby na własnej tafli pokonali przeciwników.Goście ostatnio wygrali z checkers jedną bramką.Dziś myślę że zła karta odwróci się od Charlotte i wygrają wysoko te spotkanie tym samym pomszczą wczorajszą porażkę.Zajmują wysokie drugie miejsce w tabeli.Goście są tuż za nimi bo na miejscu trzecim.W końcu musi się odwrócić ta zła karta od gospodarzy i na to liczę w tym spotkaniu.Myślę że są w stanie wygrać te spotkanie i pokazać że nie na darmo są na tym miejscu na pozycji wicelidera.Wygrali już dziesięć meczy w tym sezonie bezpośrednio.Goście o dwa mniej.Wczoraj zwyciężyli z nimi ale dziś przyszedł czas zemsty.Myślę że to właśnie dziś w nocy na własnej tafli i hali gospodarze się przełamią i w końcu zaczną grać jak nas przyzwyczaili.czyli wygrywanie spotkań i po drodze gdzieniegdzie porażki, czyli wiadomo jak to w sporcie.W każdym więc razie liczę na nich i mam nadzieję że mnie nie zawiodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA AHL Hokej na Lodzie

12/12 2012 01:05 Hokej na Lodzie

Rochester Americans - Abbotsford Heat

Typ:2DNB

Kurs: 2.00

Bukmacher:Oddsring

Dziś o godzinie 01:05 czasu Polskiego w USA odbędzie się spotkanie między Rochester Americans a Abbotsford Heat. Gospodarze tego meczu obecnie zajmuja 13 pozycję w lidze z 22 oczkami na konice. Przegrali 10 spotkań a 11 razy wygrywali. W ostatnich 5 sotkaniach niestety załapali lekki kryzys ponieważ 4 z nich przegrtali a w jednym meczu u siebie pokonali Phantoms 3-1. U siebie gospodarze wygrali 6 spotkań a 5 przegrywali. W meczu z 17 listopada Rochester przegrali z Abbotsford 2-3 po ciężkim spotkaniu dla gości jednak to oni okazali się lepsi i w tym meczu także tak będzie. Hat to obecny lider Konferencji Zachodniej. Po 23 meczach 33 punkty 14 zwycięstw i 9 porażek. W ostatnich 5 spotkaniach 2 zwycięstwa i 3 porażki. I te 3 porażki były zaliczone na własnej płycie. Mieli lekki kryzys ale widać szybko został zażegnany i wracają na dobrą drogę. Wydaje mi się ze w tym meczu głatko pokonają Rochester a jeśli oni postawili by jakiś opór to wiecej niż remis w Reg czasie nie jest osiągalny. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sotkanie: Connecticut Whale – Worcester Sharks

Dyscyplina: USA AHL 13.12.2012 01:00

Typ:2 DNB

Kurs:1,95

Bukmacher:Oddsring

Analiza:

Dziś o godzinie 01:00 w nocy czasu Polskiego w USA odbędzie się spotkanie tamtejszej 2 ligi Hokeja na Lodzie. Moim typem w tym spotkaniu jest wygrana Sharks aw przypadku jakby im się to nie udało to podpieram się DNB. Sądze natomiast po ostatniej grze obu zespołów że to jednak goście wygrają to spotkanie ponieważ w ostanich meczach wyjazdowych własnie wygrywają. Zagrali bardzo ładny mecz z Monarchs ciężki bo ciężki ale wygrali go 2:3 potem 2 zwyciestwa pod dogrywce i porażka z Pirates. Whale u siebie nie idzie im ostatnio najlepiej. W ostatnich 5 spotkaniach 3 porażki 2 zwycięstwa. Zwycięstwa odniesione dość wysokie ale z nie wielkimi przeciwnikami. Myślę że tej nocy to jednak Rekiny wygrają to spotkanie ponieważ ich ostatnia forma pokazuje zę mają ogromne szanse na to zwycięstwo. Jeśli jednak mieliby cieżko to remis także zadowoli moją osobę. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Hokej USA AHL

Data:15.12.2012 02:00

Spotkanie:Milwaukee Admirals – Rosckford IceHogs

Typ:2 KZ

Kurs:2,00

Bukmacher:William Hill

Analiza:

Dziś w nocy dokładnie za ponad 1,5 godziny odbędzie się spotkanie między drużynami, kolejno z 6 I 12 miejsca. Roskford zajmuje właśnie 6 miejsce które uzyskali dzięki 13 wygranym pojedynkom w których zdobyli 27 oczek. Milwaukee ma na koncie 23 punkty i pozycja na jakiej się teraz znajdują to 12. W tym sezonie tw Dryżyny grały ze sobą 2 razy pierwszy mecz Admiralsi wygrali na wyjeździe 4:2 a drugi natomiast Rockford wygrali u siebie 5:3. Sądzę że w tym meczu to własnie goście wygrają to spotkanie w regulaminowym czasie bądź po dogrywce czy też karnych. Pokazują ostatnio bardzo ciekawą gre i całkiem przyjemnie się patrzy na ich wyniki w meczach wyjazdowych na 5 ostatnich meczy to 1 porażka i 4 zwycięstwa. Myślę ze warto zagrać ten mecz ponieważ goście mają ogromne szanse na zwycięstwo z przeciętnie sisującymi się Admiralsami. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie:Hershey Bears - Worcester Sharks

dyscyplina:Hokej,AHL godz.1:00

Typ: over 5,5 :spoko::plus:

Kurs: 2.00

Buk: William Hill

 

Analiza:

Bardzo fajnie się zapowiadające spotkanie na zapleczu najlepszej ligi hokejowej świata.Dziś na własnej tafli Bears zajmujący siódmą pozycję zagrają z zespołem będącym o oczko niżej od nich.ciężko wskazać tu zwycięscę jednakże myślę że w tym spotkaniu mogę się spodziewać dużej ilości goli.Takiej powyżej 5,5 bramki .Gospodarze od trzech spotkań bez wyniku powyżej 6 bramek a goście już od czterech spotkań bez takiego wyniku.Jednym słowem dziś mecz na przełamanie dla obu ekip z wynikiem powyżej 5,5 bramki.Myślę że są w stanie tego dokonać oba zespoły.Od czterech spotkań także między nimi nie padał taki wynik a wynik końcowy kończył się na około 5 bramkach.Także po dogrywkach.Dziś myślę że koniec tej niechlujnej passy z małą ilością bramek i dziś chłopacy powalczą i postrzelają sobie.Gospodarze dwa spotkania z rzedu wygrane.Goście grają w kratkę, ostatnio ulegli nieznacznie na wyjeździe.dziś także grają wyjazd ale z pewnością mają już dość stzrelania takiej małej liczby bramek.Muszą w końcu zacząć stzrelać i pokazać że potrafią to robic.Oba zespoły mają podobny bilans w stzrelonych bramkach.dziś myślę że się już za dużo między nimi trafiało wyników under oraz to że ostatnie spotkania grali także na under.Dziś będzie spotaknie na granie powyżej 5,5 bramki a być moze i wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: hokej,AHL

Spotkanie: Syracuse Crunch - Adirondack Phantoms

Typ: over 5,5 :ok::plus:

Kurs: 1.85

Bukmacher: Expekt

22.12.2012 01:30

 

Analiza:

Jedno z wielu spotkań rozgrywanych dziś na arenach akademickiej ligi hokejowej w USA.Na dziś wybaralem spotkanie na over 5,5 bramki strzelonej przez oba zespoły.Moim zdaniem jest bardzo prawdopodobny taki wynik a nawet i wyższy.Grają ze sobą lider rozgrywek oraz miejsce ostatnie.Gościom nie idzie jak na razie gra w tej konferencji.Na dwadzieścia sześć spotkań jak na arzie wygrali zaledwie dziewięc. Gospodarze o dużo lepiej bo mają wygranych aż pietnaście spotkań.Niedawno bo 15 grudnia crunch wygrało z Phantomas tzrema bramkami na ich lodowisku.dziś liczę że będzie więcej bramek.goście coś także strzelą nie jedną ale więcej bramek.Na wlasnej tafli syracuse powinno się w końcu rozstrzelac i dac przeciwnikom także.ich ostatnie spotkania kończyłu się underami.ostatnie dwa spotkania.strzelili w nich aż siedem bramek ale nie stracili żadnej.Taka gra się w końcu skończy że bramakrz nie wpuścił żadnego krążka do siatki.dziś myślę że będzie musiał wyjmowac parę razy krążek.jeszce do tego gospodarze dorzucą swoje w tym spotkaniu to o wynik over nie mam co się martwić.Na to licze i stawiam ze tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: hokej,ahl

Spotkanie: Grand Rapids Griffins - Chicago Wolves

Typ: over 5,5

Kurs: 2.05

Bukmacher: Pinnacle

23.12.2012 01:00

 

ANALIZA:

Kolejna nocka z akademicką ligą hokejowa w Stanach Zjednoczonych.rozkręciła się na dobre i mamy wiele wspaniałych widowisk.Na dziś wybrałem kolejne spotkanie na wynik powyżej 5,5 bramki w meczu.Gospodarze zajmujący wysoką piątą pozycję w tabeli podejmą dziś na własnej tafli graczy z Chicago będących na miejscu dwunastym.Faworyt tego spotkania zdawało by się że sa gospodarze ale to jest złudne marzenia.W ligach hokejoweych nie ma pewniaków i dlatego tez kursy są takie wysokie.Ja stawiam na wynik powyżej 5,5 bramki gdyż Grand ostatnio bardzo dobrze w ofensywie.dwa ostatnie spotkania na over 5,5 bramki.Goście ostatnie dwa bardzo słabo bo under ale zwycięskie mecze.Dziś zapowiada się zażarta walka gdyż oba zespoły zanotowały ostatnio wygrane i dziś ciężko wskazac zwycięscę.myślę że goście będą chcieli się pokazać z najlepszej strony i w końcu zaczną więcej strzelać bramek niż w ostatnim meczu gdzie strzeli tylko raz trafnie na bramkę przeciwnika.między tymi zespołami gra wygląda różnie ale jesli gra się toczy u Griffins to mamy dużo wyników powyżej 5,5 bramki.I ja na to licze dziś że tak będzie i oba hokejowe zespoły zagrają ofensywnie strzelając przynajmniej na swoje konto po trzy bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Hokej USA AHL 27.12.2012 02:05

Spotkanie: Houston Aeros – Texas Stars

Typ:2KZ

Kurs:2,15

Bukmacher:Bet365

Dziś w nocy a dokładnie za niecałe 2 godziny odbędzie się 29 spotkanie obu drużyn. Gospodarze obecnie są na 7 pozycji w lidze i mają na koncie 32 oczka które zdobyli w 14 spotkaniach wygranych. Texas natomiast to drużyna z miejsca 5 która ma tylko 2 oczka więcej od gospodarzy dzisiejszego meczu czyli 34. Moim typem w tym spotkaniu jest wygrana Gości którzy ostatnio w 5 spotkaniach zaliczyli 3 zwycięstwa i 2 porażki na wyjazdach spisują się całkiem przyzwoicie bo 11 meczy wygrali a 5 przerali. Houston w ostatnich 5 meczach to 4 porażki i 1 wygrana. Drużyna gości jednak bardziej mnie przekonuje do wygrania tego spotkania dlatego typ na 2 a wrazie co wygrania po dogrywce jest moim zdaniem bardzo możliwym typem. Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej USA AHL 28.12.2012 01:05

Spotkanie: Wilkes – Barre – Hershey Bears

Typ:2KZ

Kurs:2,10

 

Bukmacher:William Hill

Analiza:

Dziś w nocy zaciekawiło mnie spotkanie które odbędzie sięo godzinie 01:05. Spotkanie między 10 drużyną z Konferencji Wschodniej Wilkes które po 28 spotkaniach na koncie mają 30 punktów zdobyte w 14 meczach wygranych. Ostatnie spotkania gospodarzy to spotkania wyjazdowe na 4 mecze wygrali tylko 1. I zaliczyli 3 porażki. Wczoraj obie drużyny grały ze sobą ale po przeciwnych stronach bears byli gospodarzami i wygrali to spotkanie. Dlaczego daję tutaj na Miśków ? Ponieważ w ostatnich 5 meczach na wyjeździe nie przegrali zadnego w jednym meczu wygrali dopiero po dogrywce , i w ostatnim meczu z Wilkes który był wczoraj wygrali 2:0 nie był to łatdny i łatwy mecz ale wygrany i na pewno byli lepszą drużyną niż Wilki. Moim zdaniem dzisiejszej nocy także to Bears wygrają ten mecz i zdobędą 3 punkty. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej USA AHL 29.12.2012 02:05

Spotkanie: Houston Aeros - Charlotte Checkers

Typ:2KZ

Kurs:2,06

Bukmacher:Unibet

 

Dziś w nocy dokładnie o 02:05 czasu polskiego rozpocznie się spotkanie W akademickiej lidze między gospodarzami z Houston którzy po 29 spotkaniach mają na swoim koncie 34 oczka a gośćmi którzy zajmują pozycję lidera I po 30 meczach mają na koncie 39 punktów. Moim typem w tym spotkaniu jest wygrana gości po dogrywce i karnych. Charlotte to drużyna która gra bardzo różnie ponieważ mają wygranych 18 spotkań a 12 przegranych. Ale to oni w tym meczu mają duże szanse na wygraną ponieważ ostatnio na wyjeździe nie idzie im najgorzej w 5 meczach tylko jedna porażka i przegrali z Texas po karnych. Aeros u siebie również spisują się nie nagannie bo w 5 meczach jedna porażka z Peorią Rivermen. Sądzę jednak że w tym spotkaniu to goście odniosą zwycięstwo i zdobędą 3 punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej USA AHL

02.01.2013 00:05

Spotkanie: Houston Aeros - Oklahoma City

Typ: X

Kurs: 4,00

Bukmacher: Expekt

 

Dziś odbędzie się jedyne spotkanie w hokejowej lidze AHL w którym Houston podejmować będzie u siebie Oklahome City. Obie drużyny w tabeli konferencji zachodniej dzieli jeden punkt, a gospodarze obecnie zajmują szóste miejsce natomiast goście czwarte. Najważniejsze jednak jest to, że w tym sezonie mierzyli się ze sobą już sześć razy z czego co drugi mecz właśnie remisowali. W tym sezonie ogólnie na 31 spotkań Houston remisowało dwanaście razy, a Oklahoma siedem, więc można zauważyć, że z tej średniej ilości remisów to właśnie grając ze sobą mecze bezpośrednie spory procent jest tych wyników remisowych. Można też nadmienić, że Houston Aeros ostatnie trzy spotkania ligowe z rzędu remisowało natomiast Oklahoma City dziś wygrała z Texas Stars 5:2, ale już mecz wcześniej również zaliczyła remis. Stawiam na wynik 3:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL godz 00:05

Houston Aeros - Oklahoma City

TYP: over 5,5 :ok::plus:

KURS: 1.93

BUK: Pinnacle

 

Analiza:

Jedyne spotkanie rozgrywane dziś tuż po północy.Grają ze sobą zespoły które są bardzo wysoko w tabeli ligowej.Ciężko więc tu wskazać zwycięscę tego spotkania dlatego też mój typ właśnie na wynik nierozstrzygnięty w regulaminowym czasie gry.dzieli ich zaledwie punkt więc zapowiada się zacięta walka między hokeistami.Na ostatnie pięć spotkań między tymi zespołami padło aż trzy wyniki remisowe.Hokeiści dużo strzelają i nie odpuszczają jeśli któryś z zespołów odskoczy z bramką.Gospodarze od trzech spotkań nie mogą skończyć spotkania w regulaminowym czasie.Goście ostatnie spotkanie na plus grając u siebie.Ale przedostatnie już rozstrzygnięcie po dogrywce.Dziś myślę że Aeros także nie wygra spotkania bezpośrednio i będziemy musieli czekać na rozstrzygnięcie dopiero po doliczonym czasie gry.Myślę także że może być tu wynik powyżej 5,5 bramki gdyż oba zespoły lubią grac na wynik 3 do 3.Gospodarze także bez over wyniku od dwóch spotkań więc dziś powinni się wstrzelić w bramkę przeciwnika.City z pewnością nie odpuści więc zapowiada się zażarta walka w którym poznamy wygranego po doliczonym czasie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie: Toronto Marlies - Hamilton Bulldogs

Typ: over 5,5 :ok::plus:

Kurs: 2.11

Bukmacher: Pinnacle

03.01.2013 01:00

 

Analiza:

Nie wiem czemu ale kusi mnie te spotkanie na wynik powyżej 5,5 bramki.Gospodarze jak i goście ostatnio nie mogą się wstrzelić i zagrać spotkanie na wynik powyżej sześciu bramek.Toronto od trzech spotkań grają swoje i wygrywają spotkania. Są na pierwszym miejscu w tabeli więc nie przemęczają się zbytnio tymi bramkami ale swoje ugrywają. Goście niestety zajmują ostatnią pozycję i w ostatnich dwóch spotkaniach nawet nie udało się im strzelić żadnego krążka w bramkę przeciwnika.Jak będzie w dzisiejszym spotkaniu?Myślę że właśnie goście się przełamią i coś w ich grze zacznie się dziać z tego powodu że grają z liderem rozgrywek.Strzelą bramkę czym podrażnią gospodarzy i wtedy się zacznie strzelanie i to ostre.Ostatnie ich spotkanie zakończyło się wynikiem 3 do 2 dla Toronto.Myślę że w tym spotkaniu oba zespoły się rozstrzelają i jak to w hokeju bywa nie wiadomo kto może wyjść zwycięsko z tej potyczki.W każdym bądź razie myślę że te spotkanie zakończy się wynikiem oscylującym wokół sześciu bramek a ja będę mógł dopisać sobie plusika za czujny nos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie: Milwaukee Admirals - Chicago Wolves

Typ: Over 5,5 :ok::plus:

Kurs: 2.07

Bukmacher: Pinnacle

04.01.2013 02:00

 

Analiza:

Jak nie teraz to kiedy.W końcu oba zespoły powinne się rozstrzelać i pokazać kibicom że potrafią.Gospodarze od pięciu spotkań bez wyniku w którym padło w sumie dla obu ekip ponad sześć bramek.Goście aż od sześciu spotkań bez takiego rezultatu.Myślę że dziś w końcu obie się przełamią i padnie powyżej granicy 5,5 bramki.W ich ostatnich spotkaniach było blisko przełamania tej granicy ale brakowało zawsze jednej bramki w siatce przeciwnika.Ich ostatnie pięć spotkań zakończyło się trzykrotnie wynikiem powyżej 5,5 bramki.Ostatnie na tafli Admirals zakończyło się wynikiem 3 do 2 a więc znowu poniżej granicy.Dziś myślę że po krótkiej przerwie spowodowanej świętami obie ekipy się odblokują i postrzelają sobie nawzajem.są w tabeli obok siebie na niskich pozycjach ale to nie znaczy ze w tym spotkaniu muszą zagrac tak jak ich miejsca w tabeli czyli minimalna liczba bramek.Dziś przyszedł w końcu czas na granie na najwyższych obrotach i strzelanie bramek.Może będzie to mecz na remis ale z pewnością na wynik powyżej 5,5 bramki w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie: Hershey Bears - Worcester Sharks

Typ: over 5,5 :krzeslo::minus:

Kurs: 2.18

Bukmacher:Pinnacle

06.01.2013 23:05

 

 

Analiza:

Moim zdaniem najciekawsze dziś spotkanie do wytypowania wyniku over 5,5."Miśki" od sześciu spotkań nie mogą wraz z drugą ekipą osiągnąć wyniku powyżej 5,5 bramki.Rekiny" mają sam problem gdyż od pięciu spotkań bez rewelacji i także nie mogą pokonac granicy sześciu bramek z drużyną przeciwną.Kursy na wynik poniżej są bardzo niskie ale myślę że na wyrost.Zespoły grają swoje ale w końcu musi przyjść takie spotkania że grają na wynik w którym pada wiele bramek.Myślę że będzie dziś tak samo wczesną nocą.Oba zespoły grają w ostatnich spotkaniach na wynik pięciu bramek i brakuje tej jednej do przełamania granicy 5,5.Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 3 do 3.Tak więc padł wynik powyżej 5,5 bramki.Liczę na to i w dzisiejszym spotkaniu ze uda się im to osiągnąć.Może nie będzie wyniku nierozstrzygniętego w regulaminowym czasie ale wynik powyżej granicy 5,5 bramki.W końcu ekipy się muszą przełamać i zagrać kilka spotkań w którym padnie więcej bramek niż tylko pięć w sumie albo mniej.Typ mam nadzieje będzie na plus gdyż w końcu czas na przełamanie dla obu ekip.Jak nie dziś to kiedy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHl

Spotkanie: Portland Pirates - Worcester Sharks

Typ: over 5,5 :ok::plus:

Kurs: 2.03

Bukmacher: Pinnacle

09.01.2013 01:00

 

Analiza:

Mecz będący z pewnością bardzo emocjonujący.Zagrają ze sobą drużyny które są na miejscach w tabeli obok siebie czyli czwarte i piąte.Gospodarze od trzech spotkań bez wyniku powyżej granicy 5,5 bramki i dziś moim zdaniem zagrają lepiej niż we wcześniejszych spotkaniach razem z druzyną przeciwną.Goście to już wogle zapomnieli jak się strzela więcej bramek.Od sześciu spotkań nie mieli spotkania w którym padło by ponad sześć bramek.Ale jak to bywa w końcu musi przyjść taka passa w której przez kilka spotkań będą same wyniki over zespołu.Moim zdaniem ten czas w końcu przyszedł dla "rekinów".Ile to można grać tak słabo w ataku i strzelać tak mało bramek.Myślę że w tym spotkaniu obu ekipom uda się odblokować z bramkami i padnie tu wynik powyżej granicy 5,5 bramki.Między tymi zespołami na tafli "piratów" wiele razy padał wynik powyżej granicy 5,5 bramki.W tym spotkaniu także licze na wiele bramek i będę mógł się cieszyć z trafnego typu.Portland gra u siebie bardzo dobrze i mam nadzieję że w tym spotkaniu udowodnią to ale że będą strzelać bramki to wierzę że Worcester także się będzie odgryzać .W takim przypadku nie powinienem się martwić o wynik w którym padnie minimum sześć krążków do bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,AHL

Spotkanie:Rochester Americans - Syracuse Crunch

Typ: over 5,5 :ok::plus:

Kurs: 1.90

Bukmacher: Unibet

10.01.2013 01:05

 

 

Analiza:

Lider konferencji zachodniej przyjeźdza na taflę dziesiątej drużyny konferencji wschodniej.Goście ostatnie spotkania na plus gdyż wszystko wygrali.Gospodarze ostatnie spotkanie przegrali.Tak wiec nie zachwycili kibiców będących i kibicujących im na obcej tafli.Dziś nie stawiam na zwycięscę tego spotkania ale na wynik powyzej granicy 5,5 gola w spotkaniu.oba zespoły obecnie grają w kratkę z taką granicą.Gospodarze na wynik ponizej ostatnie spotkanie a goście na wynik powyżej 5,5 gola.Dziś myślę że oba zespoły zaaplikują sobie po kilka bramek a spotkanie zakończy się wynikiem koło sześciu bramek.Ich ostatnie pięć spotkań to same wyniki powyżej 5,5 bramki.Mają chyba to do siebie ze ja grają to padają wynik powyżej.Po prostu grają ofensywny hokej i udaje im się strzelać bramki obu zespołom.Dlatego tez myślę że i dziś mnie nie zawiodą i padnie wynik powyżej 5,5 bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej – USA AHL

Spotkanie: San Antonio Rampage – Lake Erie Monsters

Typ: over 5.5

Kurs: 2.04

Godz. 02.00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Ekipa gospodarzy San Antonio Rampage plasuje się bardzo nisko w tabeli dopiero 13 pozycja i tylko 34 punkty zdobyte po 37 kolejkach, bramki 94:104 – średnia 5.4. Na własnej tafli radzą sobie nie najgorzej bilans prawie po równo 10 zwycięstw 9 porażek, bramki na plusie 53:48 –średnia 5.3.

Ostatnie trzy pojedynki u siebie t bardzo dobra gra ofensywna: dwa zwycięstwa z Peoria pierwsze 3:0 drugie 5:2, a także pewne zwycięstwo z trzecim w tabeli Charlotte 5:2.

Goście Lake Erie Monsters kilka pozycji wyżej bo na ósmy miejscu w dorobku 39 punkty. Goście zaliczamy do najbardziej overowych ekip trzecia średnia bramkowa w lidze 6.3 na co składają się 111 bramki strzelone przy 114 straconych – słaba defensywa nadrabiana mocną ofensywą. Po za własną taflą idzie im bardzo dobrze 10 zwycięstw 9 porażek, bramki 57:57 (średnio równo trzy bramki na mecz strzelone i tyle samo stracone).

Jedna z najbardziej overowych ekip czyli goście dzisiejszego pojedynku, mają serię 5 spotkań underowych co w ich przypadku jest rzadkością więc czas na przełamanie. Na wyjazdach problemów większych ze strzelaniem nie mają, z traceniem zresztą też a gospodarze w bardzo dobrej dyspozycji ofensywnej. Szukałem coś o bramkarzach i goście mają dwóch bardzo młodych bramkarzy zaledwie 20-letnich którzy średnio wpuszczają po trzy bramki na mecze to stąd tyle bramek straconych, jednak nadrabiają to strzelaniem. Obie ekipy spotkały się w tym sezonie dwukrotnie i oba mecze na tafli dzisiejszych gości zakończyły się overami 2:6 i 2:4, pora żeby i na tafli San Antonio wpadło kilka bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Hokej,AHL

Spotkanie : Manchester Monarchs - Albany Devils

Typ: over 5,5 :ok::plus:

Kurs: 2.26

Bukmacher: Pinnacle

12.01.2013 01:00

 

Analiza:

Mecz drużyn ze środka tabeli.Gospodarze na miejscu ósmym grają z drużyną będącą dwa oczka niżej. Monarchs rozegrali o cztery spotkania więcej niż dzisiejsi ich przeciwnicy.Bilans bramkowy prawie równy bo 94 na 92.Goście mają skromniejszy bilans bo 78 na 80.Bilans mniejszy bo rozegrane tylko trzydzieści jeden spotkań.Dziś stawiam i myślę że być może padnie over w tym spotkaniu chociaż drużyny nie zachwycają taką grą na wynik w granicach sześciu bramek.Gospodarze od sześciu spotkań są bez takiego spotkania w którym padło by tyle bramek aby granica 5,5 bramki została przekroczona.Goście ostatnie spotkanie rozegrali na wynik powyżej.W sumie padło siedem bramek grając u siebie gdzie smai strzelili pięć bramek.dziś po cichu liczę na Manchester ze to oni zwyciężą.Grają u siebie i przed własną publicznością.To dużo daje w grze mając doping swoich kibiców.Mam nadzieję i wierzę że dziś sie odblokują gospodarze z bramkami i strzelą minimum z pięć swoim przeciwnikom.Myślę także że goście także coś dorzucą, przynajmniej strzelą gola honorowego co da mi upragniony over w tym spotkaniu.W końcu zła passa powinna zostac przełamana z tymi underami i wierzę że to nastąpi w siódmym spotkaniu dla Monarchs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina:Hokej,AHL

Spotkanie:Syracuse Crunch - Lake Erie Monsters

Typ: over 5,5 :ok::plus:

Kurs:1.95

Betclic

20.01.2013 01:30

 

Analiza:

Oba zespoły są bardzo wysoko w swoich konferencjach.Gospodarze na miejscu wicelidera a goście na czwartej pozycji.Goście z bilansem na czterdzieści spotkań to wyrównanie 124 na 123 a gospodarze na trzydzieści osiem spotkań to 132 na 104.Tak więc oba zespoły są bardzo bramkostrzelne i lubią to robić.Można dla nich także strzelić bramki tylko że oni strzelają więcej i temu są na wysokich pozycjach.Gospodarze od trzech spotkań bez meczu w którym padła granica 5,5 bramki.dziś myślę że w końcu to się stanie.ostatnie spotkania to suma bramek równe pięć.Dziś przyszedł czas na zdobycie jeszcze jednej aby spotkanie zakończyło się po mojej myśli.Goście od dwóch spotkań bez takiego wyniku aczkolwiek także w tych spotkaniach padało po pięć bramek.Dziś z pewnością bedzie wyrównane granie i nawet może paść remis ale po sumie bramek powyżej 5,5 .Jak już remis to na trzy do trzech.A być moze crunch wygrają bo ostatnio to dwa mecze do tyłu i bez punktów. Cięzko wskazać wygranego ale myślę że over padnie bardzo szybko przy tych bardzo skutecznych zespołach w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...