Skocz do zawartości

Liga szwedzka 2012/2013


DreamT

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina.Hokej na lodzie - Szwecja - Szwedzka Elitserien

Spotkanie.Rögle BK - Luleå HF

Typ.under 5,5 gola

Kurs.1,55

Bukmacher.Betsson

Data.11.02.2013 g.19.00

 

Analiza.

 

 

Dzisiaj po przerwie na reprezentacje rozgrywki wznawia liga Szwedzka w hokeja i na poczatek zobaczymy jedno spotkanie.A mianowicie mecz pomiedzy Rögle BK - Luleå HF ,a wiec jesli hokej i Szwecja to i under 5,5 gola w meczu...Nie odkryje Ameryki,jak napisze,ze to bardzo underowa liga...Spotykaja sie tutajh ekipy Rogle ktora jak na warunki Szwedzkie troche bramek traci-60,9% to procent meczy z underem 5,5 gola...Moj caly typ opieram jednak na ekipie gosci ktorzy maja wskaznik 82,6% meczy z underm 5,5 gola...a wiec najlepszy taki wynik obok Vaxjo w lidze...Ostatnie mecze Lulea na wyjezdzie to porazka po dogrywce 1-2 z Modo i wygrana 1-0 po karnych z Skellefteaa.Tak wiec defensywa tam po raz kolejny zadzialala...Takze wyniki ostatnich spotkan pomiedzy tymi ekipami takze przemawiaj za underem...

 

10/01/13 ELIT Luleaa - Rogle 5:2

22/11/12 ELIT Rogle - Luleaa 1:2

03/11/12 ELIT Luleaa - Rogle 1:0

13/09/12 ELIT Rogle - Luleaa 1:3

 

Na ostatnie 4 mecze tylko jeden wysoki wynik i to na tafli Luleaa,a tak gdy gospodarzem jest ekipa Rogle,to mamy under w meczu...Tak wiec mam nadzieje,ze ekipa gospodarzy postawi w tym meczu na defensywe a nie pojdzie na wymiane ognia, to o wynik mozemy byc spokojni.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina:Hokej na lodzie - Szwecja - HockeyAllsvenskan

Spotkanie:Karlskrona-Almtuna

Typ:2

kurs:2.40

Bukmacher:Betsson

Data:11.02.2013 19:00

 

Dzisiaj o godzinie 19 w szwdzkiej 2 lidze hokeja zmierzą się ze sobą dwa zespoly zamykające tabele jeden z nich ma jeszcze o co grać(utrzymanie w lidze) a drugiego nic już nie uratuje przed spadkiem.Ich bilanse na 7 kolejek przed końcem wyglądają tak gospodarze 30 punktów w bramkach 86-156 ,a goście 42 punkty 98-126.Aktualna forma wygląda Karlskrona 1zwycięstwo i 4 prażki,a Almtuna 5 porażek w tym 3 po dogrywce gdzie rywalami była sama czołówka tabeli np:porażka z Liderem z Leksands na wyjeżdzie tylko 3-2.Jeśli Almtuna tracąca do miejsca gwarantującego utrzymanie 6 punktów ,chce się jeszcze liczyć w walce o nie musi dzisiaj koniecznie wygrać.PS: bo z kim ma sie wygrywać jak nie z outsiderem rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina.Hokej na lodzie - Szwecja - Szwedzka Elitserien

Spotkanie.Brynäs IF - MODO Hockey

Typ.x

Kurs.4,10

Bukmacher.Betsson

Data.28.02.2013 g.19.00

 

Analiza.

 

Dzisiaj swoje mecze rozgrywa liga Szwedzka w hokeja a ja wybralem spotkanie pomiedzy zespolami Brynäs IF - MODO Hockey i typ.ze spotkanie po 3 tercjach zakonczy sie remisem.Typ ryzykowny ale wedlug mnie z bardzo duzym prawdopodobienstwem.Po pierwsze oba zespoly to sasiedzi w tabeli...Brynäs IF 8 miejsce 69 pkt a Modo 7 miejsce 69pkt.Po drugie ostatnio taka sama forma czyli na 6 meczy obie ekipy wygraly zaledwie po 1 razie notujac po 5 porazek.po trzecie historia spotkan obu zespolow...

 

10/01/13 ELIT MODO - Brynas 3:1

17/11/12 ELIT Brynas - MODO 5:6 (OT)

19/10/12 ELIT MODO - Brynas 2:1

25/09/12 ELIT Brynas - MODO 2:1 (OT)

 

Na 4 ostatnie spotkania zanotowalismy 2 remisy,a co najwazniejsze wtedy gdy gospodarzem tak jak dzisiaj byla ekipa Brynas,a pozostale spotkania byly dosc zaciete...Po czwarte ekipa Brynas na ostatnie 5 meczy zanotowala 4 remisy,a ekipa Modo zremisowala w ostatnim swoim meczu.Licze ,ze dzisiaj obie ekipy podtrzymaja serie remisow.Polecam ten typ za drobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,Szwecja

Spotkanie: Vaxjo - Frolunda 1:1

Typ: 1

Kurs: 2.25 :krzeslo::minus:

Bukmacher: Bet-at-home

05.03.2013 19:00

 

Analiza:

Spotkanie drużyn zajmujących niższe partie tabeli.Gospodarze na miejscu dziesiątym tuż tuż nad strefą spadkową i jeśli chcą byc nadal w najwyższej klasie rozgrywkowej to nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.goście na miejscu szóstym a co za tym idzie są na miejscu premiowanym grą w play -offach.Gospodarze ostatnio dwa mecze z rzędu wygrali więc dziś liczę na powtorkę z rozrywki.Myślę że są bardzo zdeterminowani aby pozostać w tej lidze i nie grać żadnych baraży o nią.goście ostatnie spotkanie także wygrali choć dopiero po doliczonym zcasie gry.grają w kratkę więc dziś sądzę że im noga się powinie i przegrają to spotkanie.Spotkania między tymi zespołami przynosi rożne wyniki aczkolwiek Vaxjo potrafi wygrać minimum dwiema bramkami.Sądzę że dziś na własnej tafli pokażą się z najlepszej strony i złapali wiatr w żagle.ostatnie zwycięstwa pomogły im uwierzyć w siebie że mogą wygrać z każdym.Na to liczę i tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

yscyplina.Hokej,Szwecja

Spotkanie.Brynäs - Skelleftea(-1,5)

typ.2 :jupi::plus:

Kurs.2,15

Bukmacher.Expekt

18.03.2013 19:00

 

Analiza:

To już czwarty mecz między tymi zespołami.Jak na razie to goście biją przeciwników na głowę.Pewne trzy zwycięstwa od samego początku.Dziś sądzę że będzie podobnie i mistrzowie kraju w pierwszej rundzie pożegnają się już z walki o mistrzostwo.Nie idzie im ten sezon, ledwo co weszli do play-off z ostatniego premiowanego miejsca ale na tym ich gra się zakończy.Goście to murowani faworyci do mistrzostwa kraju w tym sezonie.Grają bardzo ofensywnie i pewnie oraz bardzo skutecznie.Nie mają żadnych kompleksów przed jeszcze aktualnymi mistrzami kraju.Myślę że dziś także innej opcji nie będzie jak pewna wygrana gości i czekanie na kolejnego przeciwnika.Sądzę że nie będą chcieli rozgrywać kolejnego spotkania z Brynas a tylko jak najszybciej to skończyć.Myślę że Brynas już pogodziło się z porażką i dziś z pewnością za dużo oporu z ich strony nie będzie.Po prostu przegrają to spotkanie i zjadą z lodu z pochyloną głową bijąc brawa dla przeciwnika i życząc mu sukcesu w kolejnych spotkaniach w następnej rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,Szwecja

Spotkanie: Lulea (-1.5) - Frolunda 4:1 :plus:

Typ: 1

Kurs 2.33

Buk:Unibet

21.03.2013 19:00

 

Analiza:

Jak na razie stan rywalizacji na poziomie remisowym 2:2.No goście twardy opór stawiają , nie ma co.Myślałem że Lulea szybciej się upora z Vastrą a tu niestety.No cóż hokej jest ciężki i tu faworyci także mają wpadki i odpadają z rywalizacji tak jak zdarzyło się w lidze duńskiej gdzie Lisy tak ładnie grali w sezonie aby w play-offach odpaść już w pierwszej rundzie.Dziś jednak sądzę że gospodarze nie dadzą większych szans gościom.Ostatnie spotkanie mało brakowało aby wygrali na wyjeździe.przegrywając dwiema bramkami potrafili doprowadzić do remisu ale ostatecznie w drugiej dogrywce ulegli po ciężkiej walce.Mają potencjał i myślę ze dziś na własnej tafli rozbiją Frolundę i zabawa będzie się toczyła dalej.Sądzę że są w stanie wygrać kilkoma bramkami.U siebie dobrze sobie radzą i wygrywają minimum więcej niż jedną bramką.Dziś sądzę że pokażą że to im należy się dalsza gra w play-offach i zwyciężą wysoko to spotkanie.Aczkolwiek na takim poziomie all jest możliwe to i tak wierzę w Lulea że sobie dadzą radę dziś i się przybliżą do przejścia dalej dziś na własnej tafli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Hokej,szwecja

Spotkanie: Farjestads(-1.5) - Lulea

Typ:1 4:1 :ok::plus:

Kurs: 3,05

Bukmacher: Expekt

02.04.2013 19:00

 

Analiza:

Mecze półfinałowe wchodzą w decydującą fazę.To już trzecie spotkanie między tymi zespołami.Jak na razie w lepszej sytuacji są goście.wygrali dwa pierwsze spotkania i to pewnie bo minimum dwoma bramkami.Nie liczę jednak że tak łatwo dla nich pójdzie i dziś w końcu to Far pokaże na co ich stać.Liczę na to że to dziś oni będą grali pierwsze skrzypce i rozniosą w pył gości.Tym samym pokażą że nie należy kreslić na nich krzyż .Sądzę że dziś będą walczyć i dadzą sobie radę i w tych play-offach jeszcze powalczą o finał.Wierzę w to bo potrafią z Luleo wygrywać na własnej tafli więc dlaczego nie dziś mieliby tego nie dokonac. W końcu myślę że się zmotywowali i już za niedługo pokażą że należy się z nimi liczyć i pewnie wygrają te spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Szwecja,Hokej

Spotkanie: Lulea(-1.5) - Skelleftea 0:4 :krzeslo::minus:

Typ: 1

Kurs: 3.75

Bukmacher: Sportingbet

18.04.2013 19:00

 

Analiza:

A co tam, zagram na gospodarzy.Przegrali w finale już trzy spotkania z rzędu i są w kropce.Mam nadzieję że nie odpuszczą już do końca i wygrają chociaż jedne spotkanie .Wierzę że to nastąpi dziś i wygrają pewnie te spotkanie.Wiem że potrafią.Pokonali tyle przeszkód aby przejść do finału i grać o mistrzostwo.Myślę że dziś jeszcze na własnej tafli powalcza chociazby o jedne wygrane wysoko spotkanie aby wyjść z twarzą z tych play-offów.Ciężko im się gra ze Skellefteo aczkolwiek strzelają pierwsi bramki ale później niestety tracą więcej.Wierzę że dziś tak się nie stanie i wyjdą z tej potyczki z tarczą a nie na tarczy i zachowają choć cień szansy aby walczyć jeszcze o mistrzowską koronę w szwedzkiej extralidze hokeja.Goście też muszą w końcu złapać słabszy mecz i dziś chociaż oddać jedno spotkanie na tafli przeciwnika.Do diaska przeciez to finał i nie może im tak łatwo to wyjść.tak łatwo zdobyć te mistrzostwo.mam nadzieję że się gospodarze dziś zmotywują na tyle aby odnieść chociaż jedno zwycięstwo nad gośćmi. Mają małe szanse na wygranie mistrzostwa ale na jedno spotkanie wygrane myślę że owszem.Goście prowadząc już 3 do 0 raczej nie oddadzą pewnego mistrzostwa.Ale sądze że będą fetować w następnym spotkaniu na własnej tafli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...