Skocz do zawartości

Liga duńska 2012/2013


DreamT

Rekomendowane odpowiedzi

Finał play off 2012

 

Odense Bulldogs - Herning Blue Fox 2:0 07.04.2012

Herning Blue Fox - Odense Bulldogs 2:3 ET 09.04.2012

Odense Bulldogs - Herning Blue Fox 1:8 12.04.2012

Herning Blue Fox - Odense Bulldogs 1:2 14.04.2012

Odense Bulldogs - Herning Blue Fox 0:2 17.04.2012

Herning Blue Fox - Odense Bulldogs 3:0 19.04.2012

Odense Bulldogs - Herning Blue Fox 0:4 21.04.2012

 

Mistrz Oddset Ligaen 2011/2012 Herning Blue Fox

 

Sezon 2012/2013

 

1 kolejka 21.09.12

 

AaB Ishockey - Copenhagen

Herning Blue Fox - Sonderjyske

Odense Bulldogs - Frederikshavn

Herlev - EfB Ishockey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Herning - Sonderjyske :minus:

21.09.2012 19:30 1 @ 2.40 Expekt

I w końcu zaczynają się rozgrywki w duńskiej lidze hokejowej w tak zwanej DANIA: AL-Bank Ligaen.Pierwszy mecz i od razu szlagier rozgrywek.Między sobą przeciwstawią się dwa zespoły które od lat walczą o miano najlepszej drużyny w tabeli.Gospodarz dzisiejszego spotkania już 11 września grał z przyjezdnymi i wygrał 4 do 1.Było to jednak spotkanie towarzyskie ale między tymi zespołami zawsze jest zażarta walka o miano lepszego.Ogólnie przed sezonem gospodarze bardziej wydajnie grali i zwyciężali swoje mecze.Przeciwnicy grali w kratkę, nie prezentując się specjalnie.Może to jakaś podpucha przed sezonem.Być może , bo w pucharze wygrali swój mecz i remis z Odense. Herning oba swoje mecze wygrali i to wysoko.Tak więc nie odpuścili sobie pucharu. Myślę że dziś przy własnej hali i kibicach pokażą się z najlepszej strony i zwyciężą przyjezdnych graczy.Typuje wynik 3:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 21.09.12 (20:00)

Dyscyplina: Hokej, AL-Bank Ligaen, Dania

Spotkanie: Herlev - EfB Ishockey

Typ: over 4,5 bramek

Kurs: 1,44

Bukmacher: Bwin

 

Sezon hokejowy w Danii wlasnie dzisiaj sie rozpoczyna. Na razie nie wiadomo czego sie spodziewac ale ja znalazlem taki mecz po ktorym spodziewam sie przynajmniej duzej ilosci bramek. To spotkanie Herlev z EfB Ishockey. Nie bede sie dlugo rozwodzil bo argumenty sa wystarczajaco konkretne. Przed liga druzyny graly sporo meczow towarzyskich i forma nie blyszczaly bo zbieraly manto az milo. Herlev z 4 meczow towarzyskich i dwoch pucharowych nie wygral nawet jednego, EfB gralo 7 meczow sparingowych i tylko ostani wygrali ale za to okazale 6:2 z Bremerhaven. Forma slaba ale wazniejsze jest dla mnie to ze w meczach tych druzyn padalo duzo bramek. Nie bede wymienial po kolei, moze tylko te najaktualniejsze - we wrzesniu Herlev 4 mecze z czego w 3 padlo minimum 5 bramek. EfB we wrzesniu tylko jeden mecz (padlo 8 bramek), a z sierpniowych siedmiu tylko w jednym padlo mniej niz 5 bramek. Herlev i Isehockey rzadko graly ze soba bezposrednio, ale jak juz mialy okazje to zawsze padaly wyniki overowe (ostatni mecz w styczniu tego roku i wynik 4:5). Uwazam ze na otwarcie sezonu tez nie beda grac zachowawczo tylko obie postawia na atak. Faworytami do zwyciestwa sa goscie ale Herlev na pewno tez swoje strzeli. Ogolnie spodziewam sie otwartego widowiska z wynikiem prawdziwie hokejowym i duza ilosci goli. Piec bramek powinno pasc lacznie na spokojnie. Jak zagraja otwarty hokej to moze nawet jedna z druzyn sama zdobedzie tyle bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Hokej, DANIA: AL-Bank Ligaen

Spotkanie: Herning - AaB Ishockey :minus:

Typ: 1 :n:

Kurs:2.00 :n:

Godzina: 19:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w hokejowej lidze duńskiej. Dla gości to dopiero trzecie spotkanie, ale dla gospodarzy to już czwarta potyczka.Gospodarze to aktualni mistrzowie kraju i te rozgrywki zaczęli bardzo niemrawo.Na trzy spotkania wygrali tylko jeden raz i to po dogrywce na własnej tafli.Jednym słowem nie przystoi chyba taka gra na mistrzów.Przed sezonem radzili sobie bardzo dobrze i wygrywali mecz za meczem w meczach towarzyskich.Goście aktualnie okupują 3 miejsce w tabeli po dwóch zwycięstwach.Początek sezonu znakomity, na własnej tafli i przy własnych kibicach ugrali na własną korzyść dwa spotkania.Dziś jednak troszkę już poważniejsze zadanie bo walczą z mistrzami kraju na ich "boisku".Herning w końcu musi się przełamać i zwyciężyć bez żadnych dogrywek i wrócić do gry.Dlatego też myślę że spotkanie dzisiejsze będzie grą pod dyktando jednej drużyny.I będzie to właśnie drużyna gospodarzy która na własnej tafli i przy udziale swoich kibiców odprawi z kwitkiem przyjezdnych i zgarnie komplet punktów.W końcu musi się przełamać i włączyć się do gry jak na obrońców trofea przystało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, Dania

Spotkanie: Copenhagen - Sonderjyske :plus: 2:6

Typ: over 6.5 :t:

Kurs: 2.80 :t:

Bukmacher: Expekt

04.10.2012 19:00

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiadające sie spotkanie w duńskiej lidze hokejowej.Aktualni przodownicy w tabeli podejmują ostatnią drużynę.Tak więć sprawa jasna kto jest faworytem tego spotkania, ja jednak tutaj upatruje wyniku overovego. Może i goście i zagrali jeszcze żadnego dotychczasowego meczu over 5.5 ale w tym spotkaniu myślę że to nastąpi i to jeszcze większy niż tylko sześć bramek. Gospodarzom także powinno udać sie coś strzelić jakieś dwie jedną bramkę ale goście w dzisiejszym spotkaniu powinni się rozstrzelać i na to liczę.Obrona gospodarzy nie jest szczelna i przeciwnicy zawsze dużo trafią krążka do siatki.W dzisiejszym spotkaniu myślę że to będzie kanonada i wynik bez minimum siedmiu bramek będzie niespodzianką.Goście są na fali i w tym spotkaniu powinni pokazać swoją wyższość w każdym elemencie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Hokej, Dania

Spotkanie: EfB Ishockey - Herning 1:3 :plus::plus::plus:

Typ: 2

Kurs:2.20

Bukmacher: Pinnacle

16.10.2012 19:00

Analiza:

Teraz to już myślę że mistrzowie kraju się przełamią i w końcu wygrają w regulaminowym czasie gry.Tyle czekałem na ich przełamanie że powoli zaczynałem w nich wątpić.Dziś grają z drużyną która nie wygrała jeszcze żadnego spotkania nawet po dogrywce. Herning także nie wygrał w regulaminowym czasie ale za to dwa razy po dogrywce.Być może to nie będzie spotkanie na wynik over i liczący wiele bramek ale w każdym razie punkty na korzyść aktualnych mistrzów kraju.Sezon nie rozpoczęli obiecująco i teraz grają z sąsiadującymi w tabeli przeciwnikami.Myślę że będzie to zacięte spotkanie, tafla obca i kibice ale no właśnie jak nie teraz to kiedy?Czas już chyba wziąć sie w garść i pokazać że właśnie przyszedł czas na pokazanie że słusznie należało im się mistrzostwo kraju.Gospodarze dzisiejszego spotkania rozpoczęcie sezonu tez nie mogą zaliczyć do udanych.Od początku sezonu nie ugrali żadnego spotkania chociaż że zdarzały się ku temu okazję po regulaminowym czasie.dziś jednak myślę że i tak to nie będzie wieczór dla nich tylko dla przyjezdnych mistrzów.Chociaż im też nie idzie na początku sezonu to jednak dziś liczę na ich wyższość.W końcu się przełamią i spokojnie będzie można ich typować w kolejnych spotkaniach z lepszej klasy zawodnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina : Hokej ,DANIA: AL-Bank Ligaen

Spotkanie : Herning (-2.5) - Odense

Typ : 1

Kurs : 3.60

Bukmacher : Sportingbet

30.10.2012 19:00

 

Analiza :

To już jedenasta kolejka w duńskiej lidze hokejowej.dziś na własnej tafli drużyna gospodarzy zajmująca piąte miejsce zagra z sąsiadem z tabeli miejscem szóstym.Oba zespoły są w odmiennych nastrojach. Herning zaczął w końcu grać i wygral ostatnie dwa spotkania , a odense ostatnie dwa spotkania niestety przegrali.Czyżby spadek formy?być moze goście dostali zadyszki i teraz mają słabszy czas.to z pewnością jest na korzyść gospodarzy.dziś myślę ze powinni sobie poradzić i wygrać kolejny trzeci mecz .W końcu złapali wiatr w żagle i mam nadzieję ze podtrzymają passę zwycięstw.Dziś jest ku temu wspaniała okazja gdyż grają na własnej tafli i przy udziale swojej publiczności.to z pewnością im pomoże w odniesieniu zwycięstwa.W ogolnym rozrachunku między tymi zespołami to herning większość meczy dawał radę i odnosił zwycięstwa.teraz jak jeszcze nie idzie gościom to dziś nie powinno być żadnych problemów z rozstrzygnięciem tego spotkania na własną korzyść.Kurs jest wysoki i warty zaryzykowania, tak więc myślę że jest warto.Mam nadzieję że sie nie pomylę.Myślę że nie padnie tu duzo bramek ale w każdym razie o ten handicap który typuję po stronie dzisiejszych gospodarzy.Mistrzowie kraju w końcu powinni pokazać że nie zdobyli tego mistrzostwa przypadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Hokej Dania

Spotkanie: Sonderjyske - Herlev

Typ: over 6.5

Kurs: 2.60

Bukmacher:Sportingbet

23.11.2012 19:30

 

Analiza:

 

Zagra dziś drużyna ktora bardzo długo była liderem tych rozgrywek. Złapała jednak parę porażek i spadła na tzrecie miejsce.Goście są na miejscu siodmym i jak już o coś grają w tej lidze to tylko o utrzymanie.Faworyt jest jeden ale jak to z tym bywa może trafić się remis w regulaminowym czasie i wygrają dopiero po doliczonym czasie.ja dziś stawiam na wynik powyżej.Gospodarze od dwóch spotkań nie mogą zlaiczyć wyniku ponad 5,5 bramki .Przeciwieństwo jest natomiast po stronie Herlev. Ale jak wiemy oni grają słabo w defensywie więc ich obrona jest nieszczelna i dają sobie wbijac wiele bramek.Myślę że będzie także i dziś pogrom ze strony gospodarzy.Myślę że minimum piątkę powinni strzelić dla gości.Grają u siebie więc z pewnościa przypodobają się tym kibicom.Atut własnej hali i tafli też dużo daje więc nie powinno być dziś dla nich problemem wielkim strzelanie bramek.Goście no cóż z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą a i być może trafia z jedną czy dwie bramki i wtedy wynik powyżej jest gotowy.na to liczę że goście będą odpowiadać trafieniami na gole gospodarzy.Ich poprzednie mecze między sobą obfitowały w bramki więć myślę że dziś będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, DANIA: AL-Bank Ligaen, godz. 19.00

Spotkanie: Odense Bulldogs - Herning Bluefox

Typ: under 4,5

Kurs: 2.3

Bukmacher: Bet365

Analiza: To jest mecz 17 kolejki w duńskiej lidze hokejowej. Spotykają się zespoły, które mają sobie coś do udowodnienia po poprzednim sezonie. Jak wiadomo Herning ograł Odense w finale i został mistrzem Danii. Mecze obu ekip są bardzo zacięte i z pewnością zawodnicy obu zespołów nie przepadają za sobą. W tej chwili obie ekipy sąsiadują w tabeli, mając po 26 pkt. na koncie. To wystarcza na miejsca 4 i 5. Lideruje Aalborg z 42 pkt. Gospodarze w tym sezonie zanotowali tylko 6 gier z wynikiem 4 lub mniej bramek w meczu, ale też i 6 z 5 golami w meczu. Średnio w meczach z ich udziałem pada 5,1 gola. Jeśli chodzi o gości to aż 10 gier kończyło się wynikiem 4 lub mniej goli po 60 minutach gry. Średnia ilość goli, padająca w meczu z ich udziałem wynosi niewiele powyżej 4. Dodatkowo ten zespół posiada Lubosa Pisara w bramce (92,6% obronionych strzałów i 1,83GAA). Gospodarze wystawiają Alex Petiziana, który co prawda ma gorsze staty co jego vis-a-vis, ale 90,6% i 2,57GAA też robią wrażenie. Herning to najbardziej underowy team w lidze, dodatkowo ostatnio grali Continental Cup z Bolzano (2:3), Torosem (1:3) i Landshut Cannibals (4:0) i wszystkie mecze kończyły się niskimi wynikami. W tym sezonie w pierwszej rundzie Odense wygrało 2:1 na wyjeździe. Ogólnie licząc finały 2011/12 i ligę to ostatnie 9 gier to undery. Według mnie nie będzie więcej niż 4 gole. Dogrywka się nie liczy.

:n: 1:4 :n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

DANIA: AL-Bank Ligaen Dodany obrazek Herning - Copenhagen Dodany obrazek 28.12.2012 19:30

Typ Herning wygra pierwszą tercję

kurs 1.5

buk Bet365

 

Analiza Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Hierning.Gospodarze mają świetną forme w ostatnich pięciu meczach wygrali aż cztery w regulaminowym czasie gry.Copenhagen natomiast w ostatnich pięciu spotkaniach przegrali aż cztery razy.Hierning zdobył do tej pory 45 punktów jego dzisiejszy przeciwnik tylko 7 to prawie siedmiokrotna różnica.Hierning w tym meczu będzie miał atut własnego lodowiska, ostatnie dziesięć spotkań gości na wyjeździe to same porażki trudno spodziewać się innego rezultatu w meczu przeciwko tak dobrej drużynie. Copenhagen w tym sezonie stracił już 106 goli dla porównania Hierning tylko 43, przy tak słabej obronie gości i tak dobrej gospodarzy szanse na objecie prowadzenia do pierwszej przerwy jest jeszcze większe.Ostatnie pięć spotkań między tymi zespołami to same zwycięstwa Hierning i to dość wysokie.Hierning gdy gra z słabszym od siebie przeciwnikiem rzadko zawodzi i szybko strzela pierwsze bramki tak było między innymi w meczu Rodovre(4-1 ) i Ishockey (4-1)(a to i tak zespoły lepsze od copenhagen) 30.11.12 ALB Copenhagen Herning 1 : 5 23.10.12 ALB Herning Copenhagen 4 : 2 18.02.12 ALB Herning Copenhagen 5 : 1 09.01.12 ALB Copenhagen Herning 1 : 2

(1 : 1) 03.12.11 ALB Herning Copenhagen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dania Hokej ODDSET LIGAEN 22.01 19-00

spotkanie Herning Blue Fox-Rodovre Mighty Bulls

under 6

kurs 1,4

Bet365

 

Ja gram troszkę bezpieczniej niż kolega w przypadku 6 bramek zwrot.Herning po serii 3 meczów wyjazdowych(komplet zwycięstw) wraca na własne lodowisko, gdzie az 66% spotkań kończyło sie underem 5,5 10 / 15 66.7 %. Goście natomiast maja taki sam bilans procentowy z meczów wyjazdowych 10 / 16 66.7 %.Obie drużyny zagrały w tym sezonie 3 razy i za każdym razem linia under 6 była rozliczana jako zakład wygrany- 2 mecze bardzo wyrównane.Gospodarze na 3 miejscu w tabeli sa najlepszym zespołem jeśli chodzi o defensywę tylko 54 bramki stracone na 30 spotkań.Kursy na ich zwycięstwo niskie w granicach 1,45, opcja z bramkami wydaje sie dużo pewniejsza i bezpieczniejsza. Myślę ze warto pograć tagze under1,5 w 1 tercji po kursie 1,8.Jeśli chodzi o formę gości graja ostatnio w kratkę porażka z Aalborg Panthers 2-3 i zwycięstwo po dogrywce w takim samym rozmiarze z Odense. Taki ligowy średniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dania Hokej ODDSET LIGAEN 22.01 19-00

spotkanie Herning Blue Fox-Rodovre Mighty Bulls

under 6 :plus:

kurs 1,4

Bet365

 

Ja gram troszkę bezpieczniej niż kolega w przypadku 6 bramek zwrot.Herning po serii 3 meczów wyjazdowych(komplet zwycięstw) wraca na własne lodowisko, gdzie az 66% spotkań kończyło sie underem 5,5 10 / 15 66.7 %. Goście natomiast maja taki sam bilans procentowy z meczów wyjazdowych 10 / 16 66.7 %.Obie drużyny zagrały w tym sezonie 3 razy i za każdym razem linia under 6 była rozliczana jako zakład wygrany- 2 mecze bardzo wyrównane.Gospodarze na 3 miejscu w tabeli sa najlepszym zespołem jeśli chodzi o defensywę tylko 54 bramki stracone na 30 spotkań.Kursy na ich zwycięstwo niskie w granicach 1,45, opcja z bramkami wydaje sie dużo pewniejsza i bezpieczniejsza. Myślę ze warto pograć tagze under1,5 w 1 tercji po kursie 1,8.Jeśli chodzi o formę gości graja ostatnio w kratkę porażka z Aalborg Panthers 2-3 i zwycięstwo po dogrywce w takim samym rozmiarze z Odense. Taki ligowy średniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: hokej,dania

Spotkanie: Frederikshavn - AaB Pirates

Typ: under 5,5 :ok::plus:

Kurs: 1,80

Bukmacher: WilliamHill

29.01.2013 19:00

 

Analiza:

Na dziś wybrałem spotkanie z duńskiej ligi hokejowej.także dziś gram na wynik poniżej 5,5 bramki.Oba zespoły są bardzo mocne i w poprzednich spotkaniach swoje postrzelały.Gra lider z wiceliderem więc jest to spotkanie na szczycie a tutaj liczę że nie będzie gradu bramek.Gospodarze ostatnie cztery spotkania na plus.goście gorzej ale swoje ostatnie także wygrali i to bardzo wysoko z ostatnią drużyną w tabeli.Ale dziś się zapowiada wogle inne granie. Każdy krążek będzie ważny więć zespoły nie będa grały widowiskowo ale zachowawczo aby nie stracić bramki.Na to liczę w tym spotkaniu że nie będzie tu gradu bramek.Swoje w ostatnich spotkaniach nastrzelały już.Między nimi zdarzały się różne wyniki.Ostatnio remis po 2 do 2 a przedostatnio wynik na remis 3 do 3.tak więc dzieje się różnie.ja jednak i tak pozostaje na tym ze dziś nie zagrają porywającego widowiska z mnóstwem bramek ale wynik będzie w granicach pięciu.jak nie remis to ktoś wygra jedną bramką. Cięzko wskazać wygranego ale myślę że nie pomylę się z tym underem w tym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: DANIA: AL-Bank Ligaen - Play Offy hokej,

Spotkanie: Sonderjyske(-1.5) - Odense :minus::krzeslo:

Typ: 1

Kurs: 2.08

Bukmacher: Pinnacle

24.03.2013 18:00

 

Analiza:

Stan rywalizacji remisowy bo 1 do 1.Oba zespoły swoje spotkania wygrały po trzy do dwóch.W trzecim spotkaniu sądze że już zespoły się poznały na sobie i już taki wynik sie nie powtórzy.dziś wygrają gospodarze i to wysoko.Sądzę że dziś pokażą że są w formie i to im nalezy się wygrana w ich hali.Son na ostatnie pięć spotkań w e własnej hali z Odense wygrała all mecze.dziś myślę że nie będzie inaczej i to spotkanie zanotują także na plus.No i oczywiście już będą prowadzić w rywalizacji dwa do jednego.Myślę że już nie będzie żadnej taryfy ulgowej z bramkami i oba zespoły się rozstrzelają z tym jednak różnicą że to gospodarze zaaplikują przeciwnikom o wiele więcej.Myślę że jest ich stac wygrać minimum 2-3 bramkami.Własna tafla im pomoże tak jak i fanatyczni kibice.Sądzę że jak się wstrzelą już w pierwszej tercji to już później worek z bramkami dla tego zespołu się rozwiąże.Myślę ze wynik zakaończy się w granicach 5:2 lub 4:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, DANIA: AL-Bank Ligaen, godz. 19.00

Spotkanie: SønderjyskE - Frederikshavn [u/o 5,5]

Typ: under 4,5

Kurs: 2.02

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Finał ligi duńskiej, mecz nr 2. Faworyta trudno wskazać, choć bardziej należy zastanowić się nad grą na gości. W pierwszym meczu Frederikshavn miał przewagę, choć gola na 3:! strzelili w 60 minucie. W strzałach 28-23. W sezonie zasadniczym też gościom udawało się wygrać na lodowisku w SønderjyskE. Ja jednak postawię na under bramkowy w tym spotkaniu. Goscie w sezonie zasadniczym byli wyżej sklasyfikowani, bo na 2 miejscu, gospodarze na 4 i zanotowali 10 pkt. mniej. Patrząc na wyniki w tym sezonie to spodziewam się tutaj bardzo niskiej sumy bramek. Goscie zaliczyli 15 underów, a gospodarze 14 w sezonie zasadniczym dla tak postawionej granicy na 40 gier. W ostatnich 17 grach gosci padło tylko 7 overów. Jednak już patrząc na spotkania tych zespołów w tym sezonie to było 2x 1:0, 2:1 czy 3:2. Widać więc, czego możemy spodziewać się dzisiaj. Dodatkowo to jest finał. Nikt nie będzie chciał tutaj stracić przypadkowej bramki, a dodatkowo w pierwszym meczu były tylko 3 wykluczenia więc widać, że nikt nie chce dać rywalowi szansy na łatwe gole. Obie ekipy zagrają bardzo uważnie z tyłu i z tego względu gram na under bramkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej, DANIA: AL-Bank Ligaen, godz. 19.00

Spotkanie: Frederikshavn White Hawks ₋ SonderjyskE

Typ: under 4,5

Kurs: 2.05

Bukmacher: Bwin

Analiza: Finał ligi duńskiej, mecz nr 3. Faworyta trudno wskazać, choć bardziej należy zastanowić się nad grą na White Hawks. W pierwszym meczu Frederikshavn miał przewagę, choć gola na 3:1 strzelili w 60 minucie. W strzałach 28-23. W 2 meczu wynik 2:1 dla Sonderjyske padł w 43 minucie, a kolejne gole dla tego zespołu w 56, 58 i 60 minucie meczu. Wynik końcowy 5:1 zupełnie nie odzwierciedla przebiegu gry. Gospodarze w sezonie zasadniczym byli wyżej sklasyfikowani, bo na 2 miejscu, goscie na 4 i zanotowali 10 pkt. mniej. Patrząc na wyniki w tym sezonie to spodziewam się tutaj bardzo niskiej sumy bramek. W ostatnich 17 grach gosci padło tylko 7 overów. Jednak już patrząc na spotkania tych zespołów w tym sezonie to było 2x 1:0, 2:1 czy 3:2. Widać więc, czego możemy spodziewać się dzisiaj. Dodatkowo to jest finał. Nikt nie będzie chciał tutaj stracić przypadkowej bramki, a dodatkowo w pierwszym meczu były tylko 3 wykluczenia więc widać, że nikt nie chce dać rywalowi szansy na łatwe gole. Obie ekipy zagrają bardzo uważnie z tyłu i z tego względu gram na under bramkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...