Skocz do zawartości

[Zamknięty] Primera Division


barcatom1

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Barcelona - Real

Typ: gospodarz over 2,5

Kurs:2,35

Godz:21:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Osobiście grałem jeszcze po kursie 1,95. Mocno spadł. To było pewne, że tak będzie. Forma Realu pozostawia wiele do życzenia. W mediach po meczu Real - Levante tytuły "Bale wraca do formy" / "Bale nie słucha krytyków" - po tej 'cieszynce' przy golu zdaje się na 1-0.

Wiecie co ja na to powiem? Moim zdaniem Bale nadal nie jest w formie! Oprócz tych dwóch goli (w sumie jeden to fartowny), nie był to jego dobry występ. Co najwyżej średni. Bale potrafi więcej. Jednak to nie jest jego moment. Podobnie zresztą jest z Ronaldo.

Strzela gole co prawda, ale wykorzystuje jedynie umiejętność dobrego ustawienia się. Błysku nie widać. Portugalczyka kojarzymy z szybkości, z dryblingu, a także z gry głową. O ile to ostatnie mu nadal wychodzi, powiedzmy... o tyle te dwie pierwsze jego szczególne umiejętności go opuściły chwilowo Emotikon unsure

Gran Derbi... "rządzi się swoimi prawami". Moim zdaniem jest następująco... wystarczy widzieć co grają obie drużyny i wcale to nie jest tak do końca, że w meczu dzieje się co chce. Oczywiście na pewno zaangażowanie każdego zawodnika 101%, dlatego czasem pokazywane są czerwone kartki, bo jest gra do końca, bez odpuszczania. To one często zmieniają mecz w GD i dlatego "trudno przewidzieć mecz", jak to wiele osób mówi. W tym spotkaniu Barcelona wydaje mi się zdecydowanym faworytem, nawet jak na taki mecz, który "rządzi się swoimi prawami". Blaugrana nawet w dziesiątkę może sobie poradzić z wbiciem trzech goli. Ale wydaje mi się, że jeśli tu ktoś dostanie czerwoną kartkę to Real. Messi pokazuje w ostatnim czasie, że jest w wyśmienitej formie. Nie zawsze strzela, a jednak w styczniu w 90% meczów Barcelony był wybierany najlepszym zawodnikiem spotkania. W środę ośmieszał zawodników Manchesteru City. widać, że bawi się tą piłką! I to na tym zawodniku może zostać podyktowany faul, po którym zostanie wyciągnięta czerwona kartka. Czemu tak wałkuje tą czerwoną kartkę...wystarczy spojrzeć w ostatnie Gran Derbi jak często sędziowie wyciągali czerwone kartoniki. To jest nieodzowna część spotkań Blagrana - Los Blancos.

Jedyne co może mnie martwić to psucie tych setek w meczu z City przez Neymara i Suareza. Mogli się zablokować jakoś.

Oby nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Atletico - Getafe

Typ: 1 (-1ah)

Kurs:1,5

Godz:16:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Getafe z Sociedad pokazało się ze średniej strony. Grali przecież u siebie. Drużyna swojego boiska, a zagrali w drugiej połowie słabiutko. Ta pierwsza połowa mogła dać prowadzenie, ale nie udało się. Zasłużyli na max remis (przegrali 0-1). Nie sądzę, aby na wyjeździe zagrali lepszy mecz, niż na swoim stadionie. W dodatku z tak wymagającym rywalem jak Atletico. Ostatnie 5 bezpośrednich meczów na Vicente to same wygrane Atletico. W pięciu tych meczach stosunek goli to 17-0 Emotikon gasp 

Atletico bardzo dobrze gra u siebie szczególnie. Ostatnio nawet na wyjeździe z Espanyolem zagrali dobre spotkanie i mimo gry o jednego zawodnika mniej w drugiej połowie, wcale nie odstawali poziomem. Z Leverkusen niestety doszło do dogrywki i gracze mogą być nieco zmęczeni. W pomocy i w ataku jest jednak wielu dobrych zmienników. Na pewno sobie poradzą. A co do gry w tym meczu; dobre spotkanie Atletico, nie pozwolili stworzyć, zdaje się, żadnej dobrej sytuacji Niemieckiej ekipie.

To już jest taka faza w lidze, że nie można sobie pozwolić na błędy. Valencia punkt przed, Sevilla 4 punkty za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Elche - Valencia

Typ: 2

Kurs:1,85

Godz:20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

No no. Valencia wraca na właściwe tory. Aktualnie trzecia pozycja w lidze.

Dobry mecz z Deportivo, gdzie zasłużyli na 3-0 albo i nawet 4-0. Wcześniej niezłe spotkanie na Vicente Calderon i wywalczony punkt! Valencia na wyjeździe zaliczyła trzy wpadki, a raczej cztery. Porażki z Malagą, Deportivo i Levante. Te dwie ostatnie miały miejsce na początku sezonu jeszcze. Także zremisowali z Granadą, ale to na początku grudnia. Może na wyjeździe tak znakomicie nie grają, ale z takim rywalem jakim jest Elche nie powinni przegrać. w ostateczności zwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Hiszpania

Elche vs Valencia

Typ - Valencia over 1.5 gola

Kurs - 2.00

Bet365

20.03.2015 / 20:45

 

Bardzo dobry kurs na Valencie dzisiaj.

Obie druzyny z zupelnie innej polki,nie widze innej mozliwosci jak pewnej wygranej gosci.

Elche w tym sezonie bedzie walczyc o utrzymanie,na chwile obecna maja tylko 2 punkty przewagi nad strefa spadkowa,tak wiec dla nich kazdy punkt bedzie na wage zlota.

Gospodarze dzisiejszego pojedynku w tym sezonie wygrali 7 spotkan,okazli sie lepsi od Rayo,Espanyolu,Bilbao,Levante,Rayo,Eibaru i Almerii.

Druzyny wyzej wymienione,sa na podobnym pilkarskim poziomie co Elche,no moze oprocz Espanyolu i Bilbao,gracze z Katalonii jednak na wyjazdach nie graja niczego specjalnego a Bilbao ma sezon taki jak kazdy widzi.

W starciach z zespolami ponad kreska ligowego sredniaka,druzyna Elche prezentowala sie znacznie gorzej,widac bylo po prostu roznice.

Ostatnie ich mecze to wygrana z Eibar 1:0,tylko cud sprawil,ze Eibar nie strzelil tam ze 3 bramek,porazka z Realem 0:2,remis z Celta 1:1,wygrana z Almeria 1:0 i porazka 0:3 z Sevilla.

 

Valencia z kolei prezentuje sie bardzo ladnie w tym sezonie.

Na chwile obecna zajmuja 3 miejsce ale czuja za plecami oddech Atletico,ktore ma punkt mniej,do drugiego w tabeli Realu nietoperze traca 7 punktow.

Pod wodza Santo Valencia gra naprawde elegancka pilke,milo jest na nia popatrzec,zwlaszcza,kiedy graja na Mestalla.

Dzisiaj co prawda zagraja na wyjezdzie ale Elche jest po prostu zespolem slabszym,co prawda z pewnoscia pilkarze powalcza ale czy starczy im umiejetnosci,aby zrobic cos z Valencia?Watpie.

Valencia w ostatnich 5 meczach wygrala 4,zremisowali z Atletico na Vicente Calderon 1:1.

W tym sezonie po jednostronnym meczu Valencia wygrala u siebie 3:1,po 18 minutach bylo juz 2:0,honorowego gola w 93 minucie dla gosci strzelil Jonathas,dzisiaj powinno byc podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Barcelona-Real
Godz:21:00
Typ: 1
Kurs 1.71
Buk Unibet
Analiza: Na niedzielny wieczór wybrałem spotkanie z Hiszpańskiej Primera Division, Barcelona an swoim stadionie bedzie podejmowała ekipę Madryckiego Realu. Jest to zdecydowany hit tej kolejki Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, bowiem pomiędzy obiema ekipami jest na chwilę obecną tylko 1 punkt róznicy na korzyść gospodarzy jutrzejszego spotkania. Barcelona nadrobiła stracone wcześniej punkty a wyjazdowe spotkania "Królewskich" pozostawiają bardzo dużo do życzenia , porażka z Atletico , następnie porażka z Bilbao, na pewno nie napawa optymizmem przed spotkaniem na stadionie Barcelony, która jest obecnie w bardzo dobrej dyspozycji, najgorsze jest to że Real w wymienionych przeze mnie wyżej spotkaniach wcale nie grał w piłkę , Atletico na swoim stadionie nie pozwoliło Realowi praktycznie na nic, w Bilbao też real jakiejś ogromniej przewagi nie posiadał, w tym spotkaniu uważam że może być podobnie ponieważ Barcelona z samym Manchsterem City mogła w Lidze mistrzów wygrać znacznie wyżej tylko zabrakło skuteczności i skończyło się na 1:0, tutaj realowi zawsze łatwo się nie grało, wyniki były rózne,ale wszystko zależało od aktualnej formy, której Madrcyki Real po prostu obecnie nie ma, mój typ na to spotkanie to pewna wygrana zespołu gospodarzy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Hiszpania

Atletico Madryt vs Getafe

Typ - Atletico over 2.5 gola

Kurs - 2.75

Bet365

21.03.2015 / 16:00

 

Kuszacy kurs na dzisiaj.

Atletico ostatnio troche obnizylo loty,ale moim zdaniem wywalczony awans ostatnio z Bayerem moze bardzo dobrze wplynac na podopiecznych Diego Simeone.

Gracze z Madrytu w lidze beda walczyc o 3 miejsce,nie bedzie to jednak latwe,poniewaz swietnie spisuje sie takze Valencia,ktora wczoraj pewnie wygrala z Elche 4:0 i tym samym ma juz 4 punkty przewagi nad Atletico.

Ostatnie mecze dzisiejszych gospodarzy byly jednak bardzo wymagajace,najpierw starcie a wlasciwie dwumecz w LM z Leverkusen zakonczony awansem a miedzy czasie mecze ligowe z takimi ekipami jak Sevilla i Valencia.

Terminarz ostatnio byl naprawde bardzo wymagajacy dla nich,teraz natomiast mozna powiedziec,ze bedzie zdecydowanie latwiej,przynajmniej teoretycznie,poniewaz kolejne mecze beda z druzynami takimi jak Getafe,Cordoba,Real Sociedad i Malaga.

 

Getafe z kolei tradycyjnie juz priorytetowo walcza o to,aby w kolejnym sezonie dalej byc w Primera Division i aby zajac jak najwyzsze miejsce.

W chwili obecnej sa niby na nie tak tragicznym 13 miejscu,ale przewaga nad spadkiem wynosi tylko 4 punkty,to pokazuje,ze walczyc bedzie trzeba do ostatniej kolejki.

Ich forma ostatnio typowo w kratke,poniewaz graja na przemian - wygrana/porazka/wygrana/porazka,tak bylo w ostatnich 9 meczach tej druzyny...

Moze napisze ich wyniki w tych 9 meczach,a wiec :

Getafe 0:3 Real

Getafe 2:1 Celta

Almeria 1:0 Getafe

Getafe 2:1 Sevilla

Valencia 1:0 Getafe

Getafe 2:1 Espanyol

Malaga 3:2 Getafe

Cordoba 1:2 Getafe

Getafe 0:1 Sociedad

 

Idac ta tendencja dzisiaj mecz powinni wygrac,ale ja osobiscie nie widze takiej opcji.

Atletico na Calderon jest bardzo mocne,w tym sezonie ligowym maja bilans 11-2-1,gole 35:10,wiecej strzelonych u siebie bramek maja tylko Barca i Real.

Getafe na wyjazdach z kolei ma bilans 3-2-8,gole 13:21.

 

Dodatkowo Getafe jest druzyna,ktora odpowiada ekipie Atletico,w ostatnich 8 meczach ani razu nie wygralo Getafe a bilans wyglada tak :

 

Atletico - 6 wygranych

2 remisy

 

Bramki - 18:0 ....

 

Sytuacja kadrowa :

 

W Atletico nie zagraja Mandzukic (N/23m/12g) i Raul Garcia (N/24m/4g),z kolei w Getafe nie widze w powolaniach takich graczy jak Alexis (O/20m),Lafita (P/15m/2g),Juan Rodriguez (P/24m/2g),Hinestroza (P/24m).

 

Atletico niby bez dwoch napadziorow,ale sa Torres i Griezzmann,ktorzy powinni godnie ich zastapic.

 

Mozna pograc tez Atletico over 1.5 gola po kursie 1.57,ale trzeba przyznac,ze kurs na zaklad 3 goli ze strony Atlletico jest bardzo soczysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; HISZPANIA: Primera Division - Kolejka 28

Spotkanie: Barcelona    -              Real Madrid

22.03.2015 21:00

Typ:  handicap : -1.5 Typ? Barcelona

Kurs:  2.56

Bukmacher:  Pinnaclesports

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21.00 odbędzie się spotkanie w hiszpańskiej Primera Division pomiędzy drużynami Barcelony i Realu Madryt.Gospodarze z dorobkiem 65 punktów plasuje się na 1  pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem 64  punktów zajmują  2 pozycje.Eipa Barcy w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 4 zwycięstwa i jedną porażkę . Zawodnicy z Madrytu natomiast zdołali uzyskać 3 zwycięstwa, remis i porażkę.W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami górą byli ci pierwsi. Wygrali 24 razy przy 16 remisach i 15 zwycięstwach Realu , W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie sporo bramek, Oba zespoły zapewne zdecydują się na szaleńcze ataki i może to spowodować że będziemy mieli dużo strzałów na bramkę, a co za tym idzie – wiele goli. Z racji tego iż jest to bezpośredni pojedynek o fotel lidera i że są to Gran Derbi emocje powinny być bardzo duże. Zwycięstwo gospdoarzy wydaje się być wielce prawdopodobne, gdyż forma Realu nie zachwyca w ostatnich spotkaniach.  Mój typ to 3:1 po pasjonującym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dyscyplina:Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Eibar-Rayo
Typ: 1 DNB
Kurs 1.84
buk Unibet
Godz: 20:45
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy z racji tego iż repertuar w tych najsilniejszych ligach europy jest raczej krótki, postanowiłem przyjrzeć się spotkaniu z Hiszpańskiej Primera Division, w którym beniaminek z Eibar, na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Rayo Vallecano Madryt, Dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów, w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy, która znacznie lepiej radziła sobie w początkowych fazach obecnego sezonu aniżeli w tych ostatnich spotkaniach ligowych, ekipa Eibaru na swoim stadionie tak jak ekipa gości w spotkaniach wyjazdowych zaliczyła 4 kolejne porażki pod rząd, obie drużyny mierzyły się w tymi samymi przeciwnikami, ogólnie pomiędzy tymi dwoma ekipami jest aż 7 punktów przewagi na korzyść drużyny z Madrytu. Gospodarzom według mojej oceny te punkty przydały by się bardziej ponieważ do tej strefy spadkowej mają znacznie bliżej, nie wygrali od 10 kolejnych spotkań, a jeżeli już ponosili porażki to zazwyczaj były to porażki przeważnie róznicą zaledwie jednej bramki, ogólnie te drużyny na stadionie Eibaru grały ze sobą już 4 spotkania, dwukrotnie wygrywał Eibar i dwa razy zespołem lepszym było Rayo, myślę że jutro gospodarze będą zespołem o tą jedną bramkę lepszym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Eibar-Rayo
Typ: 2
Kurs 3.10

Bet365
03.04.2015 godz: 20:45

 

W dzisiejszym spotkaniu na Estadio Municipal miejscowa drużyna Eibar podejmować będzie Rayo Vallecano. Gospodarze zajmują obecnie w tabeli czternaste miejsce z dorobkiem 28 punktów notując siedem zwycięstw, siedem remisów i czternaście porażek, bilans bramkowy 26-38. Natomiast goście z Rayo są trzy oczka wyżej w tabeli z 35 punktami, notując jedenaście zwycięstw, dwa  remisy i piętnaście porażek, bilans bramkowy 33:50. Łatwo zwrócić uwagę, że zespół Francisco Jemeza gra dość bezkompromisowo i nie lubi remisować. Eibar spisuje się ostatnio tragicznie, w ostatnich dziesięciu spotkaniach przegrali aż osiem i tylko dwa razy zremisowali, widocznie już nie pamiętają jak się wygrywa. Ostatnie zwycięstwo to 10 stycznia z Getafe 2:1. Rayo Vallecano natomiast spisuje się w kratkę, ostatnie dziesięć spotkań to pięć zwycięstw i tyle samo porażek. Szczególnie boli porażka na Camp Nou 6:1, ale myślę że tego można było się spodziewać. Fakt jest taki, że ostatnio mecze wyjazdowe nie są najmocniejszą stroną tej drużyny, ale większość meczy grali z klasowymi zespołami - Ateltic Bilbao, Athletico Madryt czy FC Barcelona. Szkoda na pewno wyjazdowego meczu z Elche przegranego 0:2, ale myślę że pora na przełamanie. W szczególności w momencie w którym grają z naprawdę słabym zespołem. Stawiam na 1:2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Hiszpania

Eibar vs Rayo

Typ - Over 2.5

Kurs - 2.24

Pinnacle Sports

03.04.2015 / 20:45

 

Obie druzyny podobaja mi sie pod wzgledem swojej filozofii gry,glownie mam tu na mysli Rayo Vallecano,ktore preferuje ofensywny styl.

W lidze zostalo juz tylko 10 kolejek do rozegrania,tak wiec jestesmy na ostatniej prostej.

W chwili obecnej Rayo moze czuc sie bezpiecznie,poniewaz zajmuja 11 pozycje i maja 10 punktow przewagi nad strrefa spadkowa.

Gorzej wyglada to jesli chodzi o beniaminka,czyli zespol gospodarzy.

Eibar zajmuje 14 miejsce i ma tylko 3 punkty wiecej od Levante,ktore zajmuje miejsce gwarantujace spadek,

Za Eibarem dzis przemawia wlasny stadion i fakt,ze przeciwnik nie bedzie dzis murowal bramki.

Eibar nie ma wyjscia,dzisiaj musza zagrac o zwyciestwo,poniewaz z meczow,ktore im jeszcze zostaly do rozegrania latwo o punkty nie bedzie.

Z teoretycznie latwiejszych rywali zostana im mecze z Almeria,Getafe i Cordoba,jednak nawet z nimi latwo grac nie bedzie a to dlatego,ze wszystkie te druzyny rowniez walcza o to,aby utrzymac sie w lidze.

Rayo ma praktycznie takich samych rywali pozniej co Eibar,no ale podopieczni Paco Jemeza sa w znacznie lepszej sytuacji.

 

Mysle,ze to moze byc podobny mecz do spotkania Eibar - Elche,tam skonczylo sie na wyniku 1:0 dla gosci,ale tylko ze wzgledu na dobra postawe..Przemyslawa Tytonia,ktory chyba zostal wtedy zawodnikiem meczu.

Eibar mial tam mnostwo okazji do zdobycia gola i mogl,a w zasadzie powinien strzelic minimum 3-4 gole ale niestety zabraklo szczescia i skutecznosci.

Eibar z pewnoscia strzeli minimum jednego gola,goscie z kolei ostatnio sa w formie a ze dodatkowo graja ofensywna pilke to swoje okazje tez stworzyc sobie powinni,obrony nie do przejscia nie maja jedni jak i drudzy,tak wiec powinny dzis pasc bramki.

W pierwszym meczu w tym sezonie Rayo przegralo u siebie z Eibarem 2:3,mecz stal na bardzo dobrym poziomie,dzisiaj powinno byc podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Cordoba - Atletico
Typ: 2 (-1,5)
Kurs:2,2
Godz:18:00
Bukmacher:bet365
Analiza:

Na wstępie, Cordoba bez czterech zawodników: Inigo - podstawowy środkowy obrońca; Pantić - to samo; Pinillos - rezerowy boczny obrońca; Bebe - ściągnięty z Benfiki w zimę - aktualnie podstawowy pomocnik (asystował przy golu z Sociedad na 1-0).
Co dalej...Ostatnie miejsce i strata 7 punktów do wyjścia ze spadku. Drużyny 13-19 blisko siebie, tym trudniej o wyjście ze strefy spadkowej. Nie wiem co sobie myślą zawodnicy, działacze klubu, ale dla mnie to już jest drużyna, która w przyszłym sezonie zawita w Segunda Division. Końcówka meczu z Sociedad pokazała, że zawodnicy mogą myśleć podobnie. Tak patrzyłem na tych graczy to im przy 1-1 się już średnio chciało grać albo po prostu są tacy słabi że wyglądało to jak by im się nie chciało grać.
Bronią Sociedad w tym meczu były wrzutki, tak w miarę to wychodziło. Widać było, że Cordoba sobie nie radzi z ustawieniem w takich sytuacjach. Atletico świetnie gra wrzutkami i powinno im pójść to zdecydowanie sprawniej niż Sociedad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Valencia-Villareal
Typ: 1 DNB
Kurs 1.50
buk Buk Bet 365
Godz: 17:00
Analiza: Witam, na niedziele wybrałem spotkanie , które się zapowiada bardzo ciekawie w hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej , Valencia na swoim stadionie bedzie podejmowała Villareal, w tym momencie ekipa gospodarzy jest na miejscu 3 z dorobkiem 60 punktów na swoim koncie , 11 punktów mniej zgromadził Villareal, który jest na miejscu 6. Postanowiłem w tym spotkaniu zagrać na zwycięstwo popularnych "Nietoperzy " ponieważ do tej pory Valencia jest na swoim stadionie praktycznie bezkonkurencyjna , zdobyła 37 punktów w 14 spotkaniach zanotowała 12 zwycięstw, remis oraz porażkę, Villareal dużo słabiej wyglądał przynajmniej jak do tej pory w spotkaniach rozgrywanych na wyjazdach zdobył tam tylko 19 punktów , zbyt czesto remisował , wygrał 4-krotnie poza tym w tym momencie nie może przełamać złej passy , ostatnie spotkanie wyjazdowe wygrał w grudniu, ciężko bedzie na tym stadionie gościom zdobyć chociażby jeden punkt, ponieważ Valencia w tym sezonie jest zmobilizowana i chcę awansować bezpośrednio do rozgrywek Ligi Mistrzów w sezonie przyszłym co daje im właśnie 3 pozycja w lidze. Ogólnie rzecz biorąc w 16 spotkaniach na tym stadionie w poprzednich sezonach Valencia wygrała aż 11 razy , 3 razy wygrał Villareal , 3 razy obie ekipy podzieliły się punktami , według mnie druzyna gospodarzy w tym spotkaniu okażę się lepsza o tą jedną bramkę od zespołu Żółtej Łodzi podwodnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Hiszpania

Cordoba vs Atletico Madryt 

Typ - Atletico over 1.5 gola

Kurs - 1.60

Bet365

04.04.2015 / 18:00

 

Ze wszystkich druzyn Primera Division w najgorszej sytuacji jest Cordoba,ktora zajmuje ostatnie miejsce i do wyjscia ze strefy spadkowej potrzebuja 7 punktow.

Beniaminek nie robi tego,co powinna kazda druzyna walczaca o utrzymanie,chodzi tu o zdobywanie punktow na wlasnym boisku,ktore w przypadku takich druzyn ma ogromne znaczenie.

W obecnym sezonie udalo sie ugrac jedynie 9 punktow co jest zdecydowanie ponizej oczekiwan.

Jedyne zwyciestwo udalo sie wywalczyc w starciu z Granada,wowczas gospodarze wygrali 2:0 a wynik zostal ustalony do przerwy.

Cordoba nie jest druzyna,ktora strzela duzo bramek,gorszy bilans strzelonych bramek u siebie ma tylko Granada i Almeria.

Jesli chodzi o bramki stracone to w 14 meczach stracili 18.

 

Atletico ostatnio obnizylo loty ale tak jak juz pisalem odnosnie ostatniego meczu z Getafe,mieli dosc ciezki terminarz ostatnio co tez moglo wplynac na ich wyniki.

Wyeliminowanie Bayeru powinno dobrze zrobic zawodnikom Diego Simeone,chociaz ostatnio mnie zawiedli grajac z Getafe juz do przerwy prowadzili 2:0 i oczywiscie nie grali pozniej na dobicie rywala tylko oszczedzali sily i takim sposobem zabraklo mi jednego gola,choc oczywiscie sytuacje mieli ale jak zwykle czegos musialo zabraknac przy wykonczeniu.

Ostatnio na wyjazdach glownie grali piach i dzisiaj powinni poprawic swoj bilans bo lepszego rywala miec juz nie beda.

Jesli chodzi o sytuacje kadrowa to nie zagra ponownie Raul Garcia z graczy ofensywnych.

W tym sezonie na Vicente Calderon Atletico wygralo 4:2,trzeba przyznac,ze Cordoba mimo,ze stracila 4 bramki to strzelila 2 na bardzo trudnym terenie.

Bramki zdobywali wtedy Griezzmann x2,Mandzukic i Raul Garcia dla gospodarzy i Ghilas x2 dla gosci.

Faworytem tego meczu jest Atletico i 2 gole z ich strony dzisiaj to nie powinien byc problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie: Valencia-Villareal
Typ: 1 
Kurs: 2.00
Buk: Bet 365
Godz: 17:00

05.04.2015

 

W 29 kolejce hiszpańskiej Primera Division na Estadio de Mestalla miejscowa Valencia podejmować będzie zespół Garcii Torala. Goście walczą w tym roku o szóste miejsce w tabeli, które obecnie zajmują z dorobkiem 49 punktów notując czternaście zwycięstw, siedem remisów i siedem porażek - bilans bramkowy 43:26. Gospodarze natomiast toczą zażarty bój z Atletico Madryt o trzecie miejsce i bezpośrednią grę w Lidze Mistrzów. Obecnie są czwartym miejscu, ale tracą tylko dwa punkty do trzeciego zespołu z Madrytu który swój mecz rozegrali i wygrali wczoraj. Valencia do tej pory wygrała osiemnaście spotkań, sześć zremisowała i tylko cztery przegrała - bilans bramkowy 52:22. Drużyna Santo jest w tej chwili w wyśmienitej formie, wygrywają mecz za meczem i nie dają szans drużynom teoretycznie słabszym, a ostatni remis zanotowali nie tak dawno ale to w Madrycie właśnie z Atletico. Ostatnie spotkanie przegrali na wyjeździe 2-ego lutego z Malagą. W dużo gorszej formie są żółte łodzie podwodne, a ich niemoc wykorzystała Sevilla eliminując ich z Ligi Europejskiej i wygrywając ostatnio spotkanie na Camp El Madrigal również w meczu ligowym. Wszystkie statystyki i obecna forma zespołów każe na stawiać na drużynę nietoperzy i myślę, że będzie to spokojny mecz w którym wygrają 2:0, a kursy oscylujące w granicach 2.00 są bardzo kuszące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna / Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Celta Vigo - FC Barcelona

Typ: 2
Kurs: 1,44
Godz: 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

W 29 kolejce hiszpańskiej Primera Division Celta Vigo na Estadio Balaídos podejmie lidera rozgrywek FC Barcelonę. Gospodarze na swoim koncie zgromadzili jak na razie 35 punktów. Celta odniosła 9 zwycięstw, 8 remisów i 11 porażek. W ostatniej kolejce drużyna Eduardo Berizzo grała na Ciudad de Valencia z Levante. Goście mieli w całym spotkaniu przewagę, której jednak nie potrafili zamienić na bramkę i w końcu strzał rezerwowego w tym spotkaniu Charlesa dał zespołowi trzy punkty.

Barca jest w bardzo dobrej formie. W ostatniej kolejce mimo słabej pierwszej połowy pokonała w El Clasico Real Madryt 2:1. W poprzedniej rundzie Barcelona sensacyjnie przegrała z Celtą na swoim stadionie. Oczywiście Katalończycy mieli w meczu przewagę w posiadaniu piłki i sytuacjach podbramkowych, ale tego nie byli bardzo nieskuteczni. Obecnie drużyna Luisa Enrique gra zdecydowanie lepiej. Goście będą chcieli zrewanżować się za porażkę na własnym stadionie i będąc w tej formie jakiej są teraz powinni tego dokonać.

Kurs na Barcelonę podskoczył i jest warty grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Hiszpania – Primera Division

Spotkanie: Real Madryt - Granada

Typ: 1 (3-drogowy handicap 0-3)
Kurs: 2,43

Godzina: 12:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Królewscy w 3 ostatnich meczach zdobyli tylko 3 punkty. W ostatniej kolejce przegrali prestiżowy mecz z Barceloną 2-1, choć zostawili po sobie dobre wrażenie. Nie mały wpływ na to ma powrót do drużyny po kontuzji Luki Modrića. To nie zmienia jednak faktu, że teraz do Katalończyków tracą 4 punkty a z kolei nad Valencią maja tyleż przewagi. Real przed własną publicznością w tym sezonie ma bilans 11-1-1 i bramki 38-8. Granada tymczasem to 19 drużyna w tabeli, która w 5 ostatnich meczach zdobyła tylko 4 punkty. Goście na wyjazdach spisują się najgorzej z całej ligi, bowiem w 14 meczach odnieśli tylko jedno zwycięstwo i zanotowali 4 remisy przy bilansie bramkowym 10-30. W 5 ostatnich meczach w delegacji Granada zdobyła tylko 1 punkt remisując z La Coruną 2-2. Real w dzisiejszym meczu będzie musiał sobie radzić bez kontuzjowanego Pepe i pauzującego za kartki Isco. Granada tymczasem zagra dziś bez kontuzjowanego Colungi. W pierwszym meczu w tym sezonie Real wygrał z Granadą na wyjeździe 4-0. Myślę, że ten wynik jest jak najbardziej do powtórzenia, tym bardziej, że Królewscy mają podrażnioną ambicję po meczu z Barceloną. A kto wie może zobaczymy prawdziwy festiwal strzelecki. Stawiam na 4 lub 5 do zera. 

 

 

Przewidywane składy:

Real M.: (1-4-3-3): Casillas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Lucas Silva, Kroos, Modrić - Bale, Benzema, Ronaldo

Granada (1-4-5-1): Oier - Nyom, Babin, Murillo, Insua - Lass, Rico, Iturra, Marquez, Piti - Cordoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:

Espanyol - Elche

Typ: 1

Kurs:1,67

Godz:20:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Espanyol z drużynami 9-20 u siebie raczej sobie radzi. Elche na 15 pozycji. Espanyol na 12, ale naprawdę widać sporą różnicę w prezentowanym przez oba zespoły poziomie. Wystarczy spojrzeć choćby na zdobyte/ stracone gole. Espanyol 32-37, czyli mały minus w bilansie, a Elche 23-52 (tracą najwięcej goli w lidze razem z Levante).

Espanyol potrafił u siebie remisować z Atletico (co prawda trochę szczęścia też mieli, bo Atl 45 minut w dziesiątkę za faul w środku pola). Ugrywali punkt z Villarreal i Malagą. Porażki z Sevillą i Valencią - jednobramkowe. Z Valencią na punkt zasłużyli moim zdaniem. W pucharze przegrali z Athletic. Ale w odróżnieniu od meczów ligowych wygrali z tą Sevillą i Valencią, odpowiednio 3-1 i 2-0.

Mocna drużyna u siebie co pokazują choćby w derbach Katalonii. Na ostatnie 10 spotkań: 1 wygrana - 5 remisów i 4 porażki. Porażki głównie jednobramkowe. Realowi przecież też ostatnio sprawiali problemy, grając w Barcelonie. Ostatnie 3 mecze (od maja 2013) 1-1; 0-1; 0-1.

Oprócz wyników, grając też ładną piłkę na swoim stadionie, wspierani przez kibiców.

Elche z czołówką sobie nie radzi! Z miejscami 1-6 zagrali 10 spotkań(u siebie i na wyjeździe). Zdobyli 4 gole (w tym 2 z Villarreal w zremisowanym spotkaniu). Miał to miejsce na początku stycznia. Poza tym był to mecz w Elche. Z tego co pamiętam to raczej na wyrost ten punkt. Trochę szczęście dopisało! 

Espanyol mocny w Barcelonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna / Hiszpania - Primera Division

Spotkanie: Celta Vigo - FC Barcelona

Typ: 2

Kurs: 1,44

Godz: 21:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

W 29 kolejce hiszpańskiej Primera Division Celta Vigo na Estadio Balaídos podejmie lidera rozgrywek FC Barcelonę. Gospodarze na swoim koncie zgromadzili jak na razie 35 punktów. Celta odniosła 9 zwycięstw, 8 remisów i 11 porażek. W ostatniej kolejce drużyna Eduardo Berizzo grała na Ciudad de Valencia z Levante. Goście mieli w całym spotkaniu przewagę, której jednak nie potrafili zamienić na bramkę i w końcu strzał rezerwowego w tym spotkaniu Charlesa dał zespołowi trzy punkty.

Barca jest w bardzo dobrej formie. W ostatniej kolejce mimo słabej pierwszej połowy pokonała w El Clasico Real Madryt 2:1. W poprzedniej rundzie Barcelona sensacyjnie przegrała z Celtą na swoim stadionie. Oczywiście Katalończycy mieli w meczu przewagę w posiadaniu piłki i sytuacjach podbramkowych, ale tego nie byli bardzo nieskuteczni. Obecnie drużyna Luisa Enrique gra zdecydowanie lepiej. Goście będą chcieli zrewanżować się za porażkę na własnym stadionie i będąc w tej formie jakiej są teraz powinni tego dokonać.

Kurs na Barcelonę podskoczył i jest warty grania.

0:1  :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Atletico-Sociedad
Typ: Atletico -1 ( w razie wygranej dokładnie 1 golem -Zwrot
Kurs 1.48
buk Buk Bet 365
Godz: 20:00
Analiza: Na jutro wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie z Hiszpańskiej Primera Divison, w którym mistrz kraju z poprzedniego sezonu podejmował bedzie Real Sociedad. Atletico jakiś czas temu straciło sporo punktów w lidzę , miało załamanie formy, teraz jednak się odbudowało gra coraz lepiej i wygląda na to że w tym spotkaniu jest zdecydowanym faworytem, goście natomiast w poprzednich spotkaniach grają w kratkę, szczególnie słabo właśnie wychodzą im spotkania wyjazdowe , w których zazwyczaj albo przegrywają albo remisują w ostatnich 20 spotkaniach przeanalizowanych przeze mnie goście odnotowali zaledwie zwycięstwa, 8 remisów oraz aż 10 porażek . Tutaj ekipa gości przyjeżdza na luzie , nie ma szans na grę w europejskich pucharach, przed spadkiem też bronić się nie musi. Atletico dzięki wczorajszemu remisowi Valencii i własnemu zwycięstwu z Cordobą na wyjeździe teraz wskoczyło na miejsce 3 , które daje im bezpośrednio awans do Ligi Mistrzów, gospodarze jednak muszą jeszcze o to powalczyć ponieważ pomiedzy nimi a Valencią jest tylko 1 punkt różnicy. Ogólnie jeżeli zajrzymy w historię spotkań pomiedzy obydwiema ekipami to na sowim stadionie zawodnicy Madrytu zazwyczaj wygrywali, 3 razy zostali pokonani i padło kilka remisów,ale nie sadzę że tym spotkaniu goscie w obecnej dyspozycji zdołają zdobyć chociażby jeden punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Hiszpania

Atletico Madryt vs Real Sociedad

Typ - Atletico over 1.5 gola

Kurs - 1.50

Bet365

07.04.2015 / 20:00

 

Kurs maly,ale typ powinien byc ok,przynajmniej teoretycznie...

Atletico jest tu zdecydowanym faworytem,pomimo mojej sympatii do Sociedad,to nie sadze,zeby mecz wygrali,czy nawet zremisowali.

Mysle,ze gospdoarze strzela minimum dwie bramki i to mnie interesuje w tym meczu,natomiast co zrobia goscie w ofensywie?Gola strzelic z pewnoscia moga,mimo,ze to bardzo trudny teren to Atletico nie gra juz tak znakomicie jak jeszcze jakis czas temu,male czy stac ich na wiecej goli?

Wiadomo,ze w lidze trwa zacieta walka o 3 miejsce,boj toczy sie miedzy 3 ekipami,a glownie pomiedzy Atletico i Valencia,pomiedzy ktorymi jest punkt roznicy.

No wlasnie,na weekendzie Valencia bezbramkowo zremisowala z Villarrealem i tym samym stracila 3 pozycje na rzecz Altetico,ktore pokonalo na wyjezdzie najslabsza w calej lidze Cordobe 2:0.

Gracze z San Sebastian w 4 ostatnich meczach ugrali 10 punktow co jest bardzo dobrym wynikiem,jednak grali u siebie z Espanyolem i Cordoba,a wiec z druzynami,ktore na wyjazdach nie graja nic wielkiego,poza tym zremisowali na wyjezdzie z Malaga 1:1 i pokonali Getafe 1:0.

 

Na Vicente Calderon gracze Diego SImeone maja bilans 12-2-1,gole 37:10.

Sociedad na wyjazdach z kolei ma bilans 1-7-6,gole 10:22 a wiec bardzo mizernie.

Ostatnia wizyta Realu w Madrycie skonczyla sie porazka 0:4.

Co jest bardzo wazne,w tym sezonie Atletico przegralo w San Sebastian 1:2,mimo,ze po golu Mandzukicia prowadzili 1:0,od 50 minuty grali w "10".

Nie ma co ukrywac,ze gospodarze beda chcieli wziasc rewanz,ciekawy kurs jest na over 2.5  - 1.95,wydaje sie tez dobra opcja.

 

Atletico u siebie bardzo mocne a Sociedad na wyjazdach nie gra delikatnie mowiac dobrze,tak wiec dzis over 1.5 gola na Atletico.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Levante - Sevilla
Typ: 2
Kurs:1,8
Godz:22:00
Bukmacher:WilliamHill 
Analiza:
 
Atletico raczej stabilnie działa na swoim terytorium. Tylko dwa remisy i jedna porażka (Valencia, Celta i porażka z Villarreal). Co do tego punktu ugranego przez Celtę... jedne z najbardziej fartownie ugranych punktów w tym sezonie La Liga. 3-1/4-1 - to powinien być prawidłowy wynik dla Atletico, a mimo to zakończyło się 2-2 Emotikon gasp
W meczu z Leverkusen w Madrycie też pokazali co potrafią grać. W grupie LM z Olympiakosem 4-0, z Malmo 5-0, z Juventusem 1-0. 37-10 w bramkach w lidze, w LM u siebie 11-0.Sociedad trzy 3 kolejki wstecz pierwsza raz wygrał w spotkaniu wyjazdowym, po niezłej grze z Getafe. Jednak mecz z Malagą pokazał, że to był taki jednorazowy wypad. Poza tym rywal też z niższej półki. Co prawda remis wywalczyli ale też taki nie do końca zasłużony. Sytuacje raczej zdobywali sobie po błędach Malagi. Atletico na pewno popełnia bardzo mało błedów w obronie. Bardzo trudno im będzie im wygrać w Madrycie. Trudno będzie strzelić gola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Rayo Vallecano - Real Madry

Typ: over 3,5

Kurs:1,73

Godz:22:00

Bukmacher:bet365

Analiza:

 

Sami wiecie co wydarzyło się w niedzielę w Madrycie... 9-1 to nie przypadek moim zdaniem. 4-1/5-1 to jeszcze ale 9 ?! Może z defensywą nie jest do końca kolorowo, ale ofensywa zdaje się działa jak potrzeba.

Nie wyobrażam sobie jak mogliby tu nie zebrać kompletu punktów po tym jak kilka dni wcześniej ograli Granadę 9-1. Co prawda tamto było u siebie, teraz wyjazd i jednak z nieco mocniejszą ekipą, ale dwie powinni wbić. Natomiast nie wydaje mi się, aby Rayo wbiło dwójkę.Wrócił James, wrócił Ramos, wreszcie jest komplet. Cristiano, Bale pokazali, że wracają do formy, Benzema w sumie też niby strzelił, ale raczej w cieniu tych zawodników był, a mimo to Real wygrał zdobywając dziewięć goli! Oczywiście nie mówię, że Benzema bez formy. Po prostu było dwóch lepszych od niego, którzy go przyćmili.

Krótko o Rayo... Potrafili ograć Villarreal półtora miesiąca temu. Tak średnio zasłużeone mimo że dwubramkowe zwyciestwo. Villarreal przygotowywało się, z tego co pamiętam, do LE. Nie da się też ugrać punktów jak się nie wykorzystuje setek. Do połowy mogło być 0-2, a nie 2-0 i mecz na pewno ułożyłby się inaczej.

Rayo przegrało z Barcą 2-0 u siebie (mogło być ze 4-0 śmiało); remisować 0-0 z Atletico i przegrać 0-1 z Sevillą. Raczej Atletico i Sevilla nie należą do drużyn, które potrafią grać na wyjeździe. Real i Barcelona dominują w tej statystyce. Są to dwie drużyny w Hiszpanii, które potrafią grać u siebie i na wyjeździe i wygrywać z tymi lepszymi i słabszymi. (tzn trochę Realowi to 4-0 z Atletico psuje statystykę).

1-3... tak myślę. Albo znów grad goli.

Spodziewam się szybkiego meczu, obfitgo w gole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie:Villarreal - Espanyol 

Typ: 1 (-1ah)

Kurs:1,95

Godz:22:00

Bukmacher:bet365

Analiza:

 

Gram to bez względu na poniedziałkowy wynik meczu Espanyol - Elche. Nawet jeśli Espanyol zagra jakiś wyśmienity mecz to i tak będę szedł uparcie w stronę Villarreal. Ogólnie Espanyol u siebie gra świetnie jak na średniaka ligowego. Nawet liczę na ich bardzo dobry występ i nie wyobrażam sobie aby mogli słabo zagrać z Elche. Problem Espanyolu leży po stronie wyjazdów. Dwie wygrane, 3 remisy (z Deportivo, Almerią i Cordobą, czyli "elitą inaczej"). Cały plus meczów Villarreal co 3-4 dni leży po stronie kadry. Szeroka kadra. Porównując pierwszy skład i drugi to prawdopodobnie proporcje najlepsze z całej La Liga. Przykład: rezerwowym składem zremisowali z Realem.

Z kim w lidze przegrywa Villarreal: 0-1 z Barcą, 0-2 z Realem, 1-3 z Valencią, 0-2 z Sevillą. Reszta wygrane! Z drużynami 8-20 zagrali 10 meczów, bilans: 10-0-0 a w bramkach 25-4!! Espanyol, przypomnę, na 12 miejscu.Spojrzycie pewnie na ostatnie mecze obu ekip i zagracie x2. Spójrzcie jednak najpierw na rywali z jakimi się mierzyła Żółta Łódź Podwodna... Ostatnie 10 meczów: Valencia, x3 Sevilla, Barcelona, Real, Salzburg, Celta, Eibar, Almeria. Trzy ostatnie ze słabszymi przeciwnikami. W dodatku z Almerią akurat wyjazdowy.

No nie mieli łatwo, absolutnie!

Niedzielny mecz z Valencią pokazał, że po meczach reprezentacji Villarreal nie straciło na jakości/formie. Co prawda bliżej było porażki, aniżeli zwycięstwa, ale jak na mecz wyjazdowy z 3 (po tej kolejce już 4) drużyną ligi to było OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vallecano - Real Madrid
Data i godzina: 08.04.2015, 22:00
Typ: Over 3,5 albo Over 4,5
Kurs: 2,00  /   3,30
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Najciekawszym z jutrzejszych 4 spotkań w Primera Division będzie mecz pomiędzy Vallecano - Real Madrid na Campo de Fútbol de Vallecas. To właśnie jutro miejscowa drużyna podejmie na swoim stadionie Królewskich, którzy powoli wracają do świetnej formy.

Gospodarze od kilku lat znani są ze swojego ofensywnego usposobienia i słabej gry w defensywie. Część winy z pewnością ponoszą ciągłe zmiany, które powodują, że na początku sezonu Jemez musi wkomponowywać nowych graczy do drużyny, z drugiej strony jednak od lat szkoleniowiec Rayo preferuje ofensywną taktykę. Ich głównym problemem jest kiepska gra w defensywie. Problemy z defensywą widać szczególnie w meczach z drużynami z czołówki, które Rayo zwykle przegrywa bardzo wysoko.Podopieczni Paco Jemeza grała w ostatniej kolejce z Eibar, które w ostatnich kilkunastu tygodniach jest jedną z najgorszych drużyn w Primera Division, wygrali z nimi 2:1. W ciągu ostanich 5 spotkań gospodarze wygrali aż 4, ale były to drużyny przeważnie z połowy tabeli, natomiast ich dzisiejszym rywalem będzie vice-lider Real Madryt, który ostatnio zacząl grać wspaniały futbol.

Goście bez wątpienia są faworytem w tym meczu, dzięki ostatnim zwycięstwie nad Granadą, aż 9:1. Real grał u siebie z Granadą licząc, że po przerwie reprezentacyjnej Królewscy od razu przystąpią do gry na najwyższych obrotach. I rzeczywiście tak się stało choć mało kto spodziewał się, że Real strzeli Granadzie aż dziewięć bramek i będzie to najniższy wymiar kary. Podopieczni Ancellotiego po zadyszce którą złapali wracają na dobry tor, w ostatnich 3 spotkaniach przegrali z Barceloną 2:1, wygrali z Granadą 9:1 oraz z Levante 2:0. Kluczowym zawodnikiem w tej drużynie jest Cristiano Ronaldo, ostatnie tygodnie były trudne także dla Cristiano Ronaldo, którego w tabeli strzelców dogonił Lionel Messi, a prasa rozdmuchiwała jego konflikt z Garethem Bale'm. Po zdobyciu 5 bramek CR7 wysłał do Messiego czytelny sygnał, że nie odpuszcza walki o koronę króla strzelców.

Kiepskie w defensywie Rayo nie było w stanie w żadnym z ostatnich 10 spotkań z Realem nawet minimalnie zagrozić Królewskim .w tych spotkaniach strzelali aż 33 bramki, a stracili zaledwie 9. Sam Ronaldo w trzech ostatnich spotkaniach z drużyną z Campo de Vallecas strzelił cztery gole więc i tym razem może liczyć na poprawienie dorobku bramkowego. Drużyny te znajdują się na 1 i 3 miejscu w stosunku średniej ilości zdobytych bramek. Królewscy są na czele, ze średnią aż 3,9 na mecz, a Vallecano odziwo jest na 3 miejscu w tej klasyfikacji z dorobkiem średnio 3 bramek na mecz.

Edytowane przez pawelo1274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division

Spotkanie:  Ath. Bilbao – Valencia

Typ: over 2 azjan

Kurs: 1.63

Buk: Pinnacle

Godz. 20:00

Analiza:

Czwartkowe zmagania kończące 30-tą kolejkę Hiszpańskiej Primera Division rozpoczniemy od bardzo interesującego spotkania na San Mames gdzie miejscowa ekipa Ath. Bilbao będzie podejmować Valencie. Bilbao uratowało dość słaby sezon tym że zagrają w finale Pucharu Króla z Barceloną tak więc udział w Lidze Europejskiej już jest bo droga prze ligi jest już zamknięta. Jest to na pewno słaby sezon patrząc przez pryzmat tego co grali przed rokiem. Bardzo słabo rozpoczęli sezon i nawet w pewnym momencie trzeba było ich brać pod uwagę jako zespół walczący o ligowy byt. Długo nie mogli odnaleźć swojego rytmu i nawet niesamowite San Mames przestało być ich atutem.  To co jednak w perspektywie finału z Barceloną cieszy sympatyków tego klubu najbardziej to powrót do formy  pomimo porażki z Sevillą w ostatniej kolejce pod bardzo dobry meczu (przespali początek) wygranie pięciu spotkań z rzędu w tym z Realem Madryt jest na pewno faktem że wróciła skuteczność bo to był ich największy problem.  Nie ma co ukrywać sezon ligowy dla nich tak naprawdę się skończył pozostaje im utrzymanie aktualne pozycji ale jak podkreśla trener chce w tej chwili budować na nowo twierdze San Mames a właśnie takimi starciami to się robi. Problemy jeszcze w grze są a dziś na pewno takim będzie defensywa ze względu na to że wypada za kartki czołowy środkowy obrońca Laporte 20/0 oraz defensywny pomocnik Iturraspe 21/2, to na pewno będzie miało znaczenie dla ich poczynań defensywnych. Powinni jednak postawić na to co wychodzi im najlepiej czyli szeroka gra i wrzutki na fantastycznego w powietrzu  Aduriza, no i jeszcze stałe fragmenty gry. Valencia co prawda jest świetnie dysponowana i walczy o podium ale nie ukrywam ten zespół na wyjazdach mnie nie przekonuje a już na pewno w aspekcie defensywnymi może tego nie widać czysto po wynikach ale mi wystarcza to co widziałem po ich wyjazdowej grze.  Są momenty dużego zastoju defensorów którzy też do szybkich bym nie zaliczył.  Mimo wszystko gości trzeba chwalić w tym sezonie za rok moim zdaniem włączają się do walki o mistrza.  Dużo jakości już teraz ten zespół ma w ofensywie a co ważniejsze trener ma pole manewru Alcacer, Negredo, Piatti czy Rodrigo.  Celem jednak jest Liga Mistrzów i tutaj muszą uważać jest szansa zajęcia trzeciego miejsca i bezpośrednia awans do fazy grupowej ale może też w ogóle  tych rozgrywek nie być Sevilla po wczorajszym spotkaniu ma tyle samo punktów.  Tak wiec Valencia potrzebuje kompletu punktów i z takim nastawieniem dziś przyjeżdża.  Taka gra jaką prezentują ostatnio obi ekipy i taki kurs na over 2 azjan to dla mnie prezent z którego korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna / Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: 
Villarreal - Espanyol

Typ: 1
Kurs: 1,54
Godz: 22:00
Bukmacher: 
Pinnacle
Analiza:

 

W 30 kolejce Primera Division będący ostatnio w nieco słabszej formie Villarreal podejmie na El Madrigal Espanyol. Gracze Marcelino w pięciu ostatnich seriach gier wygrali tylko raz, ale w potyczce z Katalończykami będą mieli dużą szansę na triumf. 

Gracze Marcelino w 29 kolejce zremisowali na wyjeździe z Valencią 0:0. W 5 poprzednich spotkaniach ligowych zawodnicy Villarrealu zdobyli 6 oczek. Aktualnie zawodnicy z El Madrigal zajmują szóste miejsce w tabeli z 50 punktami. Do tej pory piłkarze tego zespołu zanotowali 14 zwycięstw, 8 remisów i 7 porażek.

Piłkarze z Barcelony ostatnio zremisowali na swoim terenie z Elche 1:1. W 5 poprzednich meczach ligowych gracze Espanyolu zainkasowali także 6 oczek. Obecnie podopieczni Sergio plasują się na 12 miejscu w tabeli z 35 punktami na koncie. W tym sezonie gracze z Barcelony zanotowali 9 zwycięstw, 8 remisów i 12 porażek.

Typujemy triumf gospodarzy. Piłkarze z El Madrigal walczą o puchary, a dodatkowo dobrze grają u siebie. Z kolei gracze Espanyolu zdobyli w tym sezonie ligowym na wyjazdach tylko 9 oczek.

Edytowane przez lukaszw92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HISZPANIA: Primera Division - Kolejka 30 09.04.2015 22:00

Elche     -              Getafe

Typ:1

Kurs:2.35

Bukmacher:Bet365

 

Witam, dzisieszjego wieczora zapraszam wszystkich do Hiszpani na stadion  Estadio Manuel Martínez Valero gdzie w ramach trzydziestej kolejki zmierzą się ze sobą ekipa Elche z gośćmi z Getafe. Zespół gospodarzy w którym gra nasz Przemysław Tytoń, mimo słabego początku teraz złapał bardzo dobry puls do gry, chłopaki mimo że z faworytami z góry przegrywają to zdarza się że potrafią zagrać bardzo dobry mecz, mają na swoim koncie zdobyte 28 oszek są w dole tabeli bo na pozycji 16 która jest bezpieczna aczkolwiek różnice punktowe są niewielkie bo 1 czy 2 punkty nad strefą sadkową, także chłopaki mają nóż na gardle. Do ońca sezonu zostało 9 spotkań w których to musza urywać punkty takim ekipom jak getafe by utzymać się w lidze. Getafe ostatnio także gra bardzo przyzwoicie w 5 meczach 2 zwycięstwa oraz 3 porażki. Obie ekipy z ostatnich pięciu meczy podobna forma getafe 6 pkt zdobytych elche 5 z tym że elche bardzo mało bramek strzela bo przy dziewięciu straconych zaledwie 3 strzleone, co w sumie nie zmienia daktu że ostatnie mecze grali np. z Sevilla czy Valenciza które są w znakomitej formie. Składów na podany mecz jeszcze nie znalazłem nigdzie ponieważ dopiero co usiadłem do komputera, ale czuję ten mecz i jestem z całego serca za Przemkiem oraz wiem że jego ekipa z pewnością po walczy o 3 oczka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Primera Division

1084.png?timestamp=1428743813098 es1.png13.png?timestamp=1428743813102

Spotkanie: Malaga - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 2,05
Data i godzina: 11.04.2015 18:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Zapraszam na spotkanie trzydziestej pierwszej kolejki hiszpańskiej Primera Division, pomiędzy Malagą CF a Atletico Madryt. Zaledwie jeden z pięciu ostatnich meczy w Primera Division wygrali piłkarze Malagi. W ostatnich tygodniach rozczarowywali oni szczególnie, nie radząc sobie nawet w konfrontacjach z ekipami z dolnych rejonów tabeli. Wyjazdowe porażki po 0:1 z Granadą, Rayo Vallecano i Eibar chwały podopiecznym Javiego Garcii nie przyniosły. Dzisiaj przyjdzie im mierzyć się na La Rosaleda z dużo trudniejszym przeciwnikiem, Atletico Madryt. Mistrz kraju nie zamierza rezygnować z wyścigu po mistrzowski tytuł, co potwierdził niedawno notując trzy kolejne zwycięstwa po 2:0 nad Getafe, Cordobą i Realem Sociedad. Wszystko wskazuje, że i na wyjeździe z Malagą goście sięgną po trzy punkty. Ostatnio na jej obiekcie wygrali 1:0, a w listopadowym starciu obu ekip też pewnie dopisali sobie trzy oczka, triumfując 3:1. Malaga nie potrafi wygrać z Atletico od 2011 roku, na siedem meczy od tamtego czasu, cztery razy przegrała oraz trzykrotnie zremisowała, myślę, że dziś też jest bez większych szans. W drużynie prowadzonej przez Javiego Garcie zabraknie dziś kontuzjowanego Ignacio Camacho. Natomiast w ekipie Diego Simeone nie wystąpią dziś kontuzjowani Raul Garcia oraz Miguel Angel Moya. Dosyć wysoki kurs na Atletico jest dla mnie sporym zaskoczeniem i tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że warto grać tutaj dwójkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania – Primera Division
Spotkanie: Real Sociedad – Deportivo La Coruna
Typ: 1
Kurs: 1,91
Data: 12.04.2015
Godzina: 19:00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

                                 

Gospodarze po serii meczu bez porażki w ostatniej kolejce ulegli na wyjeździe Atletico Madryt 2-0. Kolejkę wcześniej z kolei Baskowie zremisowali na wyjeździe z Malagą 1-1. W 3 ostatnich meczach przed własną publicznością Sociedad zdobył komplet punktów pokonując kolejno Sewillę 4-3, Espanyol 1-0 i Cordobę 3-1. Baskowie obecnie zajmują 12 miejsce w tabeli i raczej nie mają co się obawiać o utrzymanie, gdyż ich przewaga nad strefą spadkową wynosi 10 punktów. To jednak nie oznacza, że gospodarze spoczną na laurach i odpuszczą ostatnie mecze. Wręcz przeciwnie myślę, że podopieczni Moysea zagrają teraz bez obciążenia i pokażą prawdziwy potencjał jaki drzemie w tej drużynie. Na taki komfort psychiczny nie mogą liczyć goście, bowiem zajmują 18 miejsce w tabeli. La Coruna w 5 ostatnich meczach zdobyła tylko 2 punkty. W 4 ostatnich meczach wyjazdowych goście zdobyli tylko 1 punkt. Słabe wyniki osiągane ostatnio przez drużynę z Galicji spowodowały, iż w tym tygodniu pożegnano się z Victorem Fernandelem. Nowy szkoleniowiec jeszcze nie jest znany. Ta sytuacja na pewno nie wpłynie mobilizująco na drużynę. W dodatku w ekipie gości nie zagrają dziś kontuzjowani: Postiga, Wilk, Salomeo. W ekipie gospodarzy zabraknie tylko De la Belli. W listopadzie ubiegłego roku w La Corunie obie ekipy po bezbarwnym meczu podzieliły się punktami. Taki wynik jest teraz mało prawdopodobny, gdyż Baskowie sa ostatnio w formie zwłaszcza w meczach u siebie, gdzie z 5 ostatnich meczy nie wygrali tylko jednego z Celtą 1-1. Faworytem są więc gospodarze, którzy wykorzystując problemy goście powinni dziś sięgnąć po komplet punktów.   

 

  Przewidywane składy:

Sociedad (4-2-3-1): Rulli - Zauldua, Martinez, Ansotegi, Yuri - Granero, Pardo - Prieto, Canales, Castro - Agirretxe

Deportivo (4-2-3-1): Fabricio - Luisino, Sidnei, Insua, Juanfran - Bergantinos, Borges - Cavaleiro, Farina, Lucas - Riera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Hiszpania

Valencia vs Levante

Typ - Valencia over 1.5 gola

Kurs - 1.50

Bet365

13.04.2015 / 20:30

 

Kurs niski co prawda ale chyba powinno wejsc bez problemu.

Niby derby rzadza sie swoimi prawami,ale w tym przypadku jest nie co inaczej.

Valencia na chwile obecna jest o jedna klase lepsza druzyna niz Levante i jutro powinni zainkasowac 3 punkty.

Nietoperze maja naprawde bardzo udany sezon,ktory jeszcze sie nie skonczyl,wciaz trwa otwarta walka o 3 miejsce.

W tej kolejce potknelo sie Atletico,ktore pokazalo,ze jeszcze nie sa w swojej optymalnej formie.

Remis z Malaga 2:2 sprawil,ze w przypadku jutrzejszej wygranej Valencii strata zmaleje do 2 punktow.

Gdyby to byl wyjazd,to mogloby byc roznie,ale chyba wszyscy wiedza,jak w tym sezonie na Mestalla gra Valencia.

Statystyki mowia wszystko - bilans 12-2-1,bramki 31:8.

Wygrala tu jedynie Barcelona,ktora strzelila bramke w doliczonym czasie gry,

Valencia w dwoch ostatnich meczach ugrali jedynie 2 punkty,martwic moze remis z Villarrealem,ktory wydawal sie byc mocna ekipa i tak to sobie tlumaczylem,jednak Villarreal przegral ostatnio na wlasnym stadionie z Espanyolem az 0:3,wiec...

Wyjazdowy remis z Bilbao mozna jeszcze wytlumaczyc,bo wiadomo,ze mimo wszystko nie jest to latwy teren.

 

Levante z nozem na gardle,czy cie utrzymaja czy nie?

Na razie Cordoba jest w najgorszej sutyacji,ale spadaja jeszcze dwie ekipy.

Granada,Deportivo,Elche,Almeria,Levante i Eibar - to zespoly,ktore maja wielkie szanse na zajecie mijesc spadkowych na koniec sezonu.

Levante jutro jednak chyba nie ma czego szukac...ich mecze wyjazdowe rowniez mowia same za siebie - 2-4-9,bramki 13:29.

Ostatnie ich mecze to albo wygrana albo porazka.

Pokonali u siebie Eibar 2:1 oraz wygrali efektownie na wyjezdzie z Almeria az 4:1,co naprawde bylo duzym zaskoczeniem.

Oprocz tego przegrali z Realem,Celta i Sevilla.

W tym sezonie Levante u siebie wygralo 2:1 z Valencia,tak wiec jutro czas na rewanz.

 

Valencia u siebie gra piekna pilke,niby derby ale rywal znacznie slabszy,dlatego tez jutro stawiam na gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...