Skocz do zawartości

WYMIANY, POŻYCZKI, KOMENTARZE (LISTA ZAUFANYCH W 1 POŚCIE)


klop22

Rekomendowane odpowiedzi


Jako, że pewnie mój jutrzejszy kupon nie wejdzie to mogę już napisać tego posta :))%-)

 

 

Brakuje mi 1013zł do opłacenia czesnego za uczelnie :D

I tym samym zwracam się z prośbą czy nie miałby ktoś pożyczyć tej niemałej kwoty na konto bankowe. Oddam w przeciągu 3 miesięcy ( płatnośc ratami %-) , ostatnia do końca lutego ) 1100zł ...

 

:k:

 

Mogę podesłać skan dowodu jakby co.

No cóż, może ktoś się znajdzie :D

Pzdr

 

podbijam.

nie muszę chyba dodawać, że wiele udanych transakcji etc. %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że pewnie mój jutrzejszy kupon nie wejdzie to mogę już napisać tego posta :))%-)

 

 

Brakuje mi 1013zł do opłacenia czesnego za uczelnie :D

I tym samym zwracam się z prośbą czy nie miałby ktoś pożyczyć tej niemałej kwoty na konto bankowe. Oddam w przeciągu 3 miesięcy ( płatnośc ratami %-) , ostatnia do końca lutego ) 1100zł ...

 

:k:

 

Mogę podesłać skan dowodu jakby co.

No cóż, może ktoś się znajdzie :D

Pzdr

 

podbijam.

nie muszę chyba dodawać, że wiele udanych transakcji etc. %-)

 

przeciez Ty ku**a pracujesz %-) , Mieszkasz z rodzicami i nie masz dupy , IRASSSS :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że pewnie mój jutrzejszy kupon nie wejdzie to mogę już napisać tego posta :))%-)

 

 

Brakuje mi 1013zł do opłacenia czesnego za uczelnie :D

I tym samym zwracam się z prośbą czy nie miałby ktoś pożyczyć tej niemałej kwoty na konto bankowe. Oddam w przeciągu 3 miesięcy ( płatnośc ratami %-) , ostatnia do końca lutego ) 1100zł ...

 

:k:

 

Mogę podesłać skan dowodu jakby co.

No cóż, może ktoś się znajdzie :D

Pzdr

 

podbijam.

nie muszę chyba dodawać, że wiele udanych transakcji etc. %-)

 

przeciez Ty kur*** pracujesz %-) , Mieszkasz z rodzicami i nie masz dupy , IRASSSS :k:

 

 

no i to jest najgorsze :( Ze teoretycznie powinienem mieć hajs, a tu wielki klops. Zachciało mi się mnożenia, zamiast głupi wpłacić na szkołe tyle ile miałem ( brakowało mi 400zl ) to nie wpłaciłem nic :f:

 

Może gdybym miał dziewczyne to by mnie ogarneła %-) a dziewczynom tez nie place, ostatni raz w burdelu rok temu bylem

 

 

Kto może pomóc proszę o kontakt, na prawdę nie jestem jakimś chujem co nie odda i ucieknie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co się chodzi do takiego miejsca? Chyba nie uczyć się statystyki :D

 

 

 

Pershing ratuje moją przyszłość na uczelni :piwo:

 

Wielka dziękówa, bo już na prawdę tylko bank mi zostawał...

 

Pzdr :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...informuje, iż środki pieniężne będą wypłacane od grudnia i tak też będzie. Pierwsze spłaty ruszą od 20.12 jednakże istnieje możliwość już od 17.12...w przypadku dużych kwot będą rozkładane na dwie raty (powyzej 500zł - 2x250zł), szczegóły będą na pw bądź gg. Zasada jest taka: najpierw idą kwoty malutkie typu: 100,150zł, 200zł potem jedne z rat np 250zł...czyli 50% i potem ostatnie z tych rat...zasada jest taka wszystkiego by zmniejszyć ilość osób czekających i spłacić połowicznie wieksze 50% kwot by kazdy był happy całkowicie inni częsciowo...a potem jak zostanie 1-2 osoby spłacić całość(drugie 50%)...to nie znaczy, iż w grudniu wszystko zostanie spłacone bo niby skąd...2-3 osoby w tygodniu beda mieli oddawane.

 

:krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy nowi userzy, ktorzy maja dobre zamiary i chojnie wynagradzac chca pozyczki moga teraz tym frajerom, ktorzy nie oddaja kasy "podziekowac" - nie dziwcie sie, ze nikt nie chce Wam pozyczyc jak co raz pojawiaja sie takie kwiatki.

Wiele udanych wymian to za malo - proponuje pozyczac tym od 500 postow wzwyz, to powinno zawezyc grono oszustow (lub miejmy nadzieje wyeliminowac), nikomu z nich nie bedzie sie chcialo pracowac tyle dla 50zl %-) A szybkie wbijanie na wlasnych typach od razu da sie zweryfikowac :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...