Skocz do zawartości

WYMIANY, POŻYCZKI, KOMENTARZE (LISTA ZAUFANYCH W 1 POŚCIE)


klop22

Rekomendowane odpowiedzi


Witam!

Czy jest ktoś w stanie udzielić pożyczki w wysokości 100zł na mb albo mBank??

Oddaje 150zł do 13 listopada ( wiem, że dużo ludzi jak zobaczy że chce aż połowe więcej oddać od tego co pożyczam to nikt nie uwierzy w moją wiarygodność - jeśli tak to na innym forum można sprawdzić że jestem wiarygodny i uczciwy w oddawaniu)

 

oferta ważna do jutra - czekam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycze 100pln na mb, oddaje 125pln w poniedzialek wieczorem

Nie oddal, nie kontaktuje sie i juz pewnie nie odda %-)

Powinien zniknac z listy zaufanych, skad w ogole sie tam wzial :/

 

DzIuBeK napisał/a:

pozycze 500zł na mb, oddaje 800zł do 14 pazdzernika

 

 

aż musialem coś napisać bo nosi mnie jak to czytam...ten koleś powienien w trybie szybkim znaleźć sie na CZARNEJ LISCIE !!!!! w kwietniu pozyczył ode mnie 100zł miał oddac do 10.04 200zł i co?? cisza jak makiem zasiał!! Myslalem ze gość zaginął w akcji a tu prosze jeszcze ma czelność pożyczac??

 

--->> to napisałem na poprzedniej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pozycze 50 zl na MB (ewentualnie na konto bankowe w Aliorze), potrzebne mi sa na wyjazd do stolycy a jestem w tym miesiacu juz lekko splukany. :/ Oddaje okolo 20-25 tego miesiaca z malym bonusem.

 

Do tej pory mam sporo udanych, czyli zakonczonych calkowitym oddaniem w terminie pozyczek z bonusami.

 

PS. Dodam, ze aktualne do dzisiaj do wieczora, maksymalnie jutro rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycze 100zł na mb oddaje jutrro 115 .jest to pierwsza tranzakcja wiec nieposiadam chwilowo zadnych opinii ale kiedys musi byc ten pierwszy raz . chetni pisac na pw

 

Ps. dodatkowo jesli by ktos chciał zamiast na mb moge oddac poprzez karte paysafe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie też bym pożyczył 550zł na konto bankowe :)) to pokłosie czarnej serii sprzed 3 miesięcy jeszcze :D . Bo wiszę koledze :D Z tym, że oddam 20 grudnia %-) Może grube forumowe ryby pomogą ? :k:

 

 

 

 

hehe %-)

 

Pzdr %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...