Skocz do zawartości

WYMIANY, POŻYCZKI, KOMENTARZE (LISTA ZAUFANYCH W 1 POŚCIE)


klop22

Rekomendowane odpowiedzi


Mi tez jak wiecie wisi, nie wiem czy Wam cos pisal bo mnie takie cos:

 

estem, jest tylko jeden problem...kur*** anie wiem jakim cudem mam blokniete konto w banku i nie moge uzyc kasy...bo mam jakis tytuł wykonawyczy w zwikazu z kredytem wyjansiam sprawe gdyz zgłaszałem telefonicznie i mam termin ale i 14 dni gdzie zglaszalem na tel i teraz mam kaase na koncie ale i bloka i kur*** stoje jak pała...odwiedzma tylko banki wale pismo i czekam co zrobią bo to kur*** ich bład jestem wkur*** jak h** kur***

00:11:20

przepraszam ale co mam zrobic, juz mi spieprzyla nawet polisa do zaplaty

00:14:11

jak chcesz to moge Ci przeslac pismo skanem ze mam blokade konta tylko ze w pracy moge zeskanowac

00:14:37

kiedy sie wyjasni> oby syzbko juz im mowilem i pisalem ze to ich wina a nie moja i kur*** zaraz bede pisal o odszkodowanie

 

 

 

Tyle, ze to bylo 29 maja :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie, ze tak latwo odpuszczascie dlugi. W czasach naszej klasy i fotki peel uzyskac dane do takiego goscia nie jest ciezko. Chlopak nie wiem ile ma lat, ale raczej powaznym gosciem nie jest. Zawsze mozna jakos nastraszyc mu dupsko, jakis telefon do rodzicow, lub osobiste odwiedziny ;). A jak chlopak wejdzie na forum i zobaczy co drugi post 'o c**j juz mi kasy nie odda, trudno.." to raczej nie bedzie pałał wielkimi chęciami do splaty dlugu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję pożyczyć 400 złotych. oddam za miesiąc

no jak nie 400, to stówa chociaż (oddaję 120), wówczas szybciej oddam, jakiś tydzień-dwa tygodnie (na moneybookers) %-)

nie ma chętnego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję pożyczyć 400 złotych. oddam za miesiąc

no jak nie 400, to stówa chociaż (oddaję 120), wówczas szybciej oddam, jakiś tydzień-dwa tygodnie (na Moneybookers) %-)

nie ma chętnego? :)

 

Pożyczę 85zł na 100 zł jesteś chętny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

literkate - nie polecam, pozyczylem drobna sumke 17 maja, prosil mnie zebym poczekal raz drugi, jestem w tych sprawach bardzo wyrozumialy, ale wczoraj czy przedwczoraj napisal mi, ze zapomnial o dlugu i wplacil all do buka, teraz musi obrocic bonus i zostalo mu bardzo duzo gry, imo takie szczeniackie zachowanie troche :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

literkate - nie polecam, pozyczylem drobna sumke 17 maja, prosil mnie zebym poczekal raz drugi, jestem w tych sprawach bardzo wyrozumialy, ale wczoraj czy przedwczoraj napisal mi, ze zapomnial o dlugu i wplacil all do buka, teraz musi obrocic bonus i zostalo mu bardzo duzo gry, imo takie szczeniackie zachowanie troche :))

 

chyba już to przesrał bo wczoraj ok 24 pisał o pożyczke na pw do mnie :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

literkate - nie polecam, pozyczylem drobna sumke 17 maja, prosil mnie zebym poczekal raz drugi, jestem w tych sprawach bardzo wyrozumialy, ale wczoraj czy przedwczoraj napisal mi, ze zapomnial o dlugu i wplacil all do buka, teraz musi obrocic bonus i zostalo mu bardzo duzo gry, imo takie szczeniackie zachowanie troche :))

 

chyba już to przesrał bo wczoraj ok 24 pisał o pożyczke na pw do mnie :p:

 

Do mnie też pisał %-) chciał pożyczyć 80 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że głupio wyszło. Proszę dajcie troszkę czasu. Na pewno wszystko zostanie oddane.

Nie przegrałem pieniążków za bonus. Chciałem po prostu pożyczyć od kogoś innego żeby oddać osobom, którym wisze dłuższy czas pieniądze :)) Dajcie mi jeszcze z tydzień, nadziałem się na gówno :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to troszkę właśnie zrobiłem. Po prostu nie chciałem przedłużać oddawania innym i pożyczyć od kogoś innego i oddać tamtym. A wtedy tą pożyczkę spłacić z tego obrotu co mam teraz. Mogłem nie kombinować tylko oddać od razu :mur: wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem mi ktos , dlaczego sie taka dyskusja rozwinela dopiero wtedy jak Pershing napisal ze nie poleca ? Nie lepiej napisac odrazu , a nie odrazu cala masa osob , ze tez maja popozyczane PISAC KURrwa natychmiast :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pożyczę 30 funtów, aby wypłacić troszkę z kasyna riva. Oddam od razu gdy sianko znajdzie się na koncie. Gdyby ktoś chciał, to oferty (tzn. ile zwrotu chcecie) na pw.

 

//////////

 

Nieaktualne już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...