Skocz do zawartości

WYMIANY, POŻYCZKI, KOMENTARZE (LISTA ZAUFANYCH W 1 POŚCIE)


klop22

Rekomendowane odpowiedzi


Konkurencja tutaj nieziemska tylko dwie minuty na odpowiedź było %-)

 

Mogłem na to iść, szkoda :p

 

[ Komentarz dodany przez: BePe: 2010-05-18, 22:20 ]

kryzys %-)

każdy orze jak może :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wyjdę przed szereg i napiszę, że pożyczę 50 oddaje.. uwaga 60zł %-):k:

 

 

 

 

 

 

Dobry chwyt, to dźwignia handlu :k:

 

 

 

:)

 

Wysyłam 50 zł :) Odpisz czy są pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysyłajcie kasy na MB:

- romekzimny@gmail.com

- alley@kretyn.com

- lavangrice@yahoo.com

 

Takie dostałem propozycje na gg koleś zaklada różne numery gg i wypisuje że wyśle kase na konto bankowe ale siedzi w pracy i nie może wejść na forum ( nie wiem co to za internet gdzie do banku może wejść a na forum nie - ale to nie moja sprawa) 2 razy pisał do mnie że na pokera potrzebuje itp... Także nie dajcie się oszukać !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udane wymiany, pożyczki ostatnich dni:

 

Mazur :piwo1:

 

polamaniec :piwo1:

 

Pozdrawiam :)

 

 

 

Nadal czekam na jakikolwiek kontakt ze strony maja81szn, po pożyczce jak kamień w wodę :/ zadeklarował oddanie długu w ubiegły poniedziałek. Od niedzieli się na zalogował nawet na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekam na jakikolwiek kontakt ze strony maja81szn, po pożyczce jak kamień w wodę :/ zadeklarował oddanie długu w ubiegły poniedziałek. Od niedzieli się na zalogował nawet na forum.

 

Oddać odda, tez mu pozyczylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekam na jakikolwiek kontakt ze strony maja81szn, po pożyczce jak kamień w wodę :/ zadeklarował oddanie długu w ubiegły poniedziałek. Od niedzieli się na zalogował nawet na forum.

 

Z nim robiłem chyba z 3 lub 4 wymiany i oddawał. Też mu pożyczyłem kasę we wtorek 18stego i jeszcze nie oddał i miał oddać 21wszego. Wiem zapewne Cię wku**ia, że jak piszę, że w jakiś dzień będzie kasa zwrócona to kasa być powinna, no, ale cóż..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja też pożyczyłem maja81szn kase w piątek (21.05) i napisał że w poniedziałek (24.05) odda :/ i dupa narazie 0 kontaktu, może on mieszka na tych terenach gdzie powódź ;> i nie ma obecnie neta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego czasu nie pozyczam %-) bo jednak ma podejscie mocno hazardowe, zreszta nie pozyczajac wbrew pozorom mu pomagacie :)

 

http://www.yourbet.pl/oswiadczenie-dot-biznesow-na-mb-vt9111.htm

 

Przejrze swoje notatki i wystawie pare opinii, komu teoretycznie warto, a komu nie, niech tak teraz kazdy robi, zawsze to jakies ostrzezenie dla innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuje wymienic nie duza sume (10$) z Moneybookers/Neteller/Poker Stars/Full Tilt Poker (obojetnie na tym mam srodki) na konto bankowe BZ WBK lub mBank(preferuje mBank) najlepiej teraz odrazu daje za to symblolicznego 1$ wiecej ;). Nie chce poprostu placic zlodzieja z netka za wyplate ich karta 6$ a na predce potrzebuje hajs.

 

Jakby ktos mogl pomoc bylbym bardzo wdzieczny

Moje gg 6394846

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nim robiłem chyba z 3 lub 4 wymiany i oddawał. Też mu pożyczyłem kasę we wtorek 18stego i jeszcze nie oddał i miał oddać 21wszego. Wiem zapewne Cię wkur***, że jak piszę, że w jakiś dzień będzie kasa zwrócona to kasa być powinna, no, ale cóż..

 

ja tez zawsze oddalem %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Wiele udanych wymian. Zwrot ustalany indywidualnie z zainteresowanym *

 

Potrzebuje pożyczki 200zł (mb,mbank) do 10ego czerwca (wypłata). Bonus do ustalenia na priv. Mogę przesłać skan dowodu + wyciąg konta bankowego. Pilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...