Skocz do zawartości

WYMIANY, POŻYCZKI, KOMENTARZE (LISTA ZAUFANYCH W 1 POŚCIE)


klop22

Rekomendowane odpowiedzi


40 zł na mb potrzebuje.Wiem, że mam mało postów ale oddam w 100% , z konczy się miesiąć to najprawdopodobniej z konkursu będe miał wygraną . oddam 60zł, jak nie z kasy z konkursu to ze swojej, pilne.proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycze 100zł na mbank lub MB, oddaje 150zł za tydzień gg: 8665706

 

oddaje 200zł 10 kwietnia...

 

kur** DZIUBEK 10 kwietnia już dawno mineło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

chyba ze miałes na mysli 2011 roku :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycze 100zł na mbank lub MB, oddaje 150zł za tydzień gg: 8665706

 

oddaje 200zł 10 kwietnia...

 

kur** DZIUBEK 10 kwietnia już dawno mineło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

chyba ze miałes na mysli 2011 roku :k:

 

Dziubkowi kilka razy pozyczalem, nigdy na czas nie oddał, zawsze z poslizgiem, nawet konkretnym ;) ale zawsze kasa wrociła z niezłym bonusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi pozyczyc 5 (piec) zl na konto bankowe? Alior jakby co, ale jak ktos ma darmowe przelewy to nie ma roznicy. Oddaje po weekendzie majowym.

Brakuje mi 5 zl do wyplaty normalnej z bankomatu, a gotowka potrzeba w trybie pilnym, po prostu sprawa zycia i smierci...

Niech nie bedzie ze bez zadnego zysku, to oddaje 7 zl. Zawsze na piwko bedzie. ;p

 

 

// edit

Juz zalatwione z Herr_Flick'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziubkowi kilka razy pozyczalem, nigdy na czas nie oddał, zawsze z poslizgiem, nawet konkretnym ;) ale zawsze kasa wrociła z niezłym bonusem.

 

a to spoko...tylko mógłby sie odezwac :zdziwiony:

 

z kontaktem tez ciezko bylo, rzadko wpadal na neta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...