Skocz do zawartości

WYMIANY, POŻYCZKI, KOMENTARZE (LISTA ZAUFANYCH W 1 POŚCIE)


klop22

Rekomendowane odpowiedzi


Mam do sprzedania dysk twardy Seagate 500gb sata 2 32mb.Dysk jest w 100% sprawny bez bad sektorów.cena 130+15 zł za wysyłkę. Mam też kartę graficzną 8600Gt Palit-sonic+ 25bmb DDR3 w 100% sprawna cena to 100zł +15 zł za wysyłkę.Wpłata na konto Moneybookers.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na

 

GG17562149

lub na pw

 

aha mam tez 2 licencje na 12miesiecy kazda na 1 stanowisko kaspersky antywirus2009 i kaspersky internet security 2009 ,nówki nie smigane po 30 zł za kazdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczę 450zł ( WBK,mbank , MB) oddaje 500 za 3-4 tyg..

info PW GG

Mija rok od kiedy zostałem wyrolowany przez tego kolesia. Z racji pierwszej rocznicy przestrzegam przed pożyczkami ludziom nawet ogólnie znanym jako zaufane (tak był postrzegany ten user).

 

PS: gdyby ktoś utrzymywał kontakt z tym człowiekiem, proszę o namiary, ewentualnie o przypomnienie mu o należnościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nas2kany napisał/a:

Pożyczę 450zł ( WBK,mbank , MB) oddaje 500 za 3-4 tyg..

info PW GG

 

Mija rok od kiedy zostałem wyrolowany przez tego kolesia. Z racji pierwszej rocznicy przestrzegam przed pożyczkami ludziom nawet ogólnie znanym jako zaufane (tak był postrzegany ten user).

 

PS: gdyby ktoś utrzymywał kontakt z tym człowiekiem, proszę o namiary, ewentualnie o przypomnienie mu o należnościach.

 

To byl mi czlowiek znany i ogolnie szanowany, ale poplynal z tematem na pozyczal kasy i nie pooddawal, nie wiem czy jesli podam namiary godnosc( imie nazwisko) to czy to bedzie zlamanie, ustawy o ochronie danych osobowych , wiec wal PW jak ktos ma taki problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycze 50zł na mBank lub mb, oddaje 2x wiecej w pierwszy dzien po swietach :) mam nadzieje ze ktos sie odwazy zaryzykowac XD

 

napisz na gg/pw, ale zwrot na pl bank

 

Potrzebuje 40zł na mb! odrazu zlecam przelawam na konto bankowe

 

odezwij sie na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...