Skocz do zawartości

WYMIANY, POŻYCZKI, KOMENTARZE (LISTA ZAUFANYCH W 1 POŚCIE)


klop22

Rekomendowane odpowiedzi


  • 2 weeks later...

Pozycze od kogos 100zł oddaje 130zł w poniedzialek...albo 80zł oddaje 100zł...dodatkowo w ciągu 14dni osoba ktora mi pozyczy dostanie gratisa +100zł wszystko na Moneybookers...wygląda nierealnie? jest realne...kto ze mną sie wymieniał z tego forum to wie ze transakcje idą płynnie i co do terminów...a nawet ostatnio co do godzin...PW albo gg 7302970.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaallloooo...nawet na tak dobrą wymianę nie ma chętnych...prosta sprawa dostaje wlew 20 kwietnia (poniedzialek) wiec od razu wlewam na bank i Moneybookers oodaje 130 lub 100 w zaleznosci od pozyczki...drugi wlew gratisowe 100zł bedzie z wypłaty na koniec misiaca...czemu gratisowe? z prostej i jasnej przyczyny...ja juz tak mam :lol: ...ostatnie wymiany z ludźmi z forum konczyly sie zwrotami pozyczek w wyższych kwotach (tych ustalanych) i w terminie...nawet jeden dzien wczesniej bo tak otrzymałem %-) moze podam kom jakby były jeszcze pytania 669957173 %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje 50zl na MB do jutra. Oddaje na poczatku przyszlego tygodnia (najpozniej wtorek) na MB lub konto bankowe. Glupia sprawa bo dzis z rana zlecilem wyplate z MB %-)

Tylko PW - dzis do 20:00 i jutro przed 14:00.

 

Edit. Nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ostrzeżenie dla innych użytkowników forum... Radzę nie udzielać pożyczek osobie o nicku: czajekmilenium gdyż nie spłaca on swoich długów... Nie będe tu pisał o kwocie bo to mniej ważne, nie była to może jakaś wielka kasa, ale nie toleruje osób nieuczuciwych dlatego tutaj przestroga dla innych... Dzięki za uwagę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...