Skocz do zawartości

jakie alko %-)


Bart

Rekomendowane odpowiedzi


stock by polmos

 

coś mi to mówi, piłem ale jako dokładkę do fazy i niepamiętam czy było dobre, a jak nie pamiętam to mogłobyć dobreee. napewno było w przystępnej cenie bo ostatnie flaszki na melanżu kupujemy zazwyczaj za ostatnie hajsy. ostatnio po ogólnej ściepie dobiliśmy się 0.7l 1906 i czy to było jakie zło czy co :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie najwięcej pije spirytusu ratyfikowanego w różnych wersjach rozrobienia. oj idzie tego. najszybszym i w miarę dobrym jest mieszanie ze spritem i sokiem z cytryny. mniam dobra opcje tez jest pół litra spirytusu szklanka cukru i sok z kg cytryn. kiedyś się robiło z landrynkami, z miodem i cytrynką. ostatnio lubuję się też w porterówce :respekt:

 

Cytrynóweczka jak jest jakaś impreza w bliższej przyszłości zawsze mnie zatrudniają jako Alchemika :k: chcesz dobry przepis pisz na pw %-)

 

Z dostępnych rzeczy dobra jest Soplica wiśniowa troszkę słodkawa ale jak się wymiesza z ćwiartką czystej to można to chochelkami pić :p

Absolut gruszkowy daje rade.

Też proponuję się napić żołądkowej gorzkiej na trawie żubrowej

No i number 1 moim zdaniem jest Irishman jeszcze w sklepie nie widziałem ( zawsze z butelke lub 2 przywiezie mi kuzyn z Irlandii ) , może u kogoś jest to polecam :))

A tak to standardowo Jacek Daniel :))Tylko czy to przystępna cena Hm .. dla mnie tak raz na jakiś czas się szarpnę i nie żałuję wydanej kwoty .

 

Co do Deluxa u mnie dalej jest pycha :)) testowałem ostatnio przez 4 dni i nie trafiliśmy na felerny towar .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malibu+mleczko :D

 

gey, sory gdybys jezdzil mercem mieszkal w NY, pracowal na Wall street, to pilbys gejowskie drinki, tys to zwykly pedal :k:

 

Ja polecam Gentelmen Jack Daniels, ogolnie Whisky, jest w deche, kac maly dobry wysublimowany smak, ladnie grzeje, i dupy zawsze sie pytaja co pijesz, a ty burzujsko, mowisz ze alko ktore jest starsze od Ciebie( bo kobiety sa jak whiskey, 18 lat to maximum , sprzedal raz to rade zyciowa Wuj Dobra Rada, Wladimir Jebakov i tego trzeba sie trzymac ) ;)

 

Z Vodek, to lubie Finlandie Absolut, inne tez pijam tylko w opor zmrozone,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soplica wisienka spoczko jest, u nas w jednym lokalu jednak cos do niej dodaja i robia taki nektar Bogow, ze szklankami bez zapitki sie wlewa :)) Uwalic sie czyms takim to czysta przyjemnosc :D

 

Luksusowa rzadzila u nas na rewirach przez dobre 2 lata, ale ilez mozna pic ta sama wodke? To sie na DeLuxe przerzucilismy i ten juz powoli tez sie przepija. Finki nigdy nie odmowie, tak jak na łyskacza nie dam sie namowic, moze to i slogan, ale nie mam zoladka do perfum %-) Zadne krupniki, zadne smakowe (procz w/w wisienki i sliwowicy takiej prawdziwej, goralskiej) - tylko czysta, jak nas pradziadkowie nauczyli %-) Taka moja filozofia picia i nigdy na tym zle nie wychodze ;)

 

Absynth tez rzeznia, kiedys po sporej jego ilosci wybylem na miasto po lokalach polazic, to dopiero po 3 dniach znalazlem na komorce filmiki, ktore wtedy krecilem. Rzecz jasna nic z tego co na nich zobaczylem nie dano mi pamietac %-) Od tego czasu raczej stronie od tego trunku :k:

 

Jak juz jest porzadna okazja, to szarpne sie uroczyscie na Tequile :] Tradycyjnie z sola i cytrynka :)) Najczesciej jest to SIERRA, ta z kapelusikiem, cos pieknego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malibu+mleczko :D

 

gey, sory gdybys jezdzil mercem mieszkal w NY, pracowal na Wall street, to pilbys gejowskie drinki, tys to zwykly pedal :k:

 

 

A Ty to wszystko pod lans, pod dupy itd. %-) a ja mowie co mi smakuje, je bie mnie czy to jest gejowskie czy nie, jak juz mam wypic drina (ogolnie bardzo malo ich pije) to se wole wziac takiego, a nie jacka, albo walkera czy cos innego, 2x drozsze aby sie polansowac, ale wykrzywiac ryja bo to takie niedobre %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absynth tez rzeznia, kiedys po sporej jego ilosci wybylem na miasto po lokalach polazic, to dopiero po 3 dniach znalazlem na komorce filmiki, ktore wtedy krecilem.

 

to nie Ty kreciłeś tylko zielona wróżka :mrgreen:

 

2x drozsze aby sie polansowac, ale wykrzywiac ryja bo to takie niedobre

 

dobrze spłentowane. pijesz takie cudo dla smaku a nie dla poróbki. od zwalania z nóg to jest spirytus, który de facto też może być pyszny tylko trzeba umieć zrobić. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Cytrynóweczka jak jest jakaś impreza w bliższej przyszłości zawsze mnie zatrudniają jako Alchemika chcesz dobry przepis pisz na pw

 

dawaj ten przepis :mrgreen: pisałem na PW już dawno, ale cisza

 

ja ostatnio piłem bolsa cranberry ze spritem bardzo dobre było :))

 

a potem się dobiłem tequilo z biedry (oczywiście sól/cytryna) i też dobre było :k:

 

na tego bolsa to mam ochotę i dziś, chyba pęknie butelczyna albo dwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Nie piję . Jak mam już wypić na jakieś imprezie to robię mieszankę wtedy wódka+ nie będę mówił co bo zostanę nazwany śmieciem :)

 

jeżeli to nie jest mocz ani nic na podobę to nie masz co się wstydzić.

 

różne żeczy się piło i co? czy to zło czy co?

 

 

dykta ? %-)

 

raczej nie. odbija się ze dwa dni. straszny posmak :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...