Skocz do zawartości

NHL - sezon 2006/2007


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi


St. Louis Blues - Nashville Predators :arrow: 2 :arrow: 2,00 (Expekt)

Oto dlaczego wg mnie zwyci? Predators:

 

:arrow: Wygrali ju? 14 spotka? z rz?du z St Louis. Dzisiejsze b?dzie pi?tnastym :))

:arrow: Ponadto 7 z tych zwyci?stw mia?o miejsce na lodowisku w St. Louis... Wszystkie w regulaminowym czasie. Ostatnie z tych zwyci?stw na wyje?dzie mia?o miejsce 27. stycznia. (6:3)

:arrow: Nashville ogra?o ostatnio San Jose 5:0.. to musi doda? pewno?ci siebie graczom Nashville :))

:arrow: Si?a ofensywna Nashville jest imponuj?ca. Kariya, Sullivan oraz Erat graj? bardzo dobrze, a w dodatku do??czy? do nich Peter Forsberg - chyba najbardziej kompletny hokeista na ?wiecie.

 

My?l?, ?e dzi? zwyci? Predators, bo bardzo ?adnym kursie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CLB.gif√s SJ.gif

Columbus Blue Jackets - San Jose Sharks

 

typ: 2



kurs->bwin->1.90

:c::nie:wtopa, 3:0, widzialem mecz, SJ dalo dupy na calej linii, ech :c::nie:

 

Nie trzeba za wiele pisac. Druzyna gosci to jedni z glownych pretendentow to zdobycia Pucharu Staneya. Czas najwyzszy odrabiac straty do prowadzacych by zapewnic sobie lepszy start w fazie play-off.

Teraz troche liczb:

 

• SJ wygrali 1 spotkanie na 3 grajac na wyjezdzie (na podstawie ostatnich 6 meczy miedzy tymi druzynami);

• SJ moze pochwalic sie najlepszym stosunkiem zwyciestw do porazek na wyjazdach - 18:9, Columbus u siebie 13:16 dla porownania;

• Columbus w ostatnich 4 meczach z rzedu (ktore zagrali na swoim parkiecie) strzelili 8 bramek, tracac 13, a przypomne, ze nie mieli wymagajacych przeciwnikow (poza Calgary);

• SJ doznali dotkliwej porazki w ostatnim meczu z Nashville (0:5), wiec na pewno beda chcieli szybko zrehabilitowac sie za dosc slaba postawe na lodzie Predatorow. Zapewnial o tym glowny strzelec druzyny Rekinow, Patrick Marleau, ktory wraz z krolem asyst Joe Thorntonem, w dzisiejszym wywiadzie dla portalu yahoo.com obiecali dzis gradobicie i zadoscuczynienie fanom.

• jesli chodzi o bezposrednie statystyki SJ wyprzedza Columbus pod KAZDYM wzgledem, nie liczac puszczonych goli i kar dla zawodnikow :)

 

Wszystko to sprawia, ze watpliwosci nie mam. Goscie dzis wygraja z trzecia druzyna od konca tabeli NHL, mysle, ze padnie tez sporo bramek, over 6 bardzo prawdopodobny.

 

Zycze wysokich wygranych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New Jersey vs. Pittsburgh

 

NJ.gif VS PIT.gif

 

Typ: 2 (ko?cowe rozstrzygni?cie)

Kurs: 2,30 (BetGun) :t::t:

 

Druzyna gospodarzy po wygranym meczu ze slabnacym Montrealem podejmuje pingwiny,ktore idac jak burza wygraly 9 z ostatnich 10 meczow. NJ juz ma prawie zapewione Play OFF, natomiast Pittsburg musza walczyc o to by jak najlepsza pozycje wyjsciowa zajac.

Dodatkowym faktem jest, iz w NJ nie zagraja kontuzjowani: Gionta-najlepszy skrzydlowy

( 24 gole, 18 asysty) i Madden ( 8 goli, 15 asyst).Natomiast w druzynie gosci bez wiekszych kontuzji. Mam nadzieje ze swietnie dysponowany Crosby i Fleury poprowadza Pingiwny po kolejne zwyciestwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

St. Louis Blues - Nashville Predators :arrow: 2 :arrow: 2,00 (Expekt)

Oto dlaczego wg mnie zwyci? Predators:

 

:arrow: Wygrali ju? 14 spotka? z rz?du z St Louis. Dzisiejsze b?dzie pi?tnastym :))

:arrow: Ponadto 7 z tych zwyci?stw mia?o miejsce na lodowisku w St. Louis... Wszystkie w regulaminowym czasie. Ostatnie z tych zwyci?stw na wyje?dzie mia?o miejsce 27. stycznia. (6:3)

:arrow: Nashville ogra?o ostatnio San Jose 5:0.. to musi doda? pewno?ci siebie graczom Nashville :))

:arrow: Si?a ofensywna Nashville jest imponuj?ca. Kariya, Sullivan oraz Erat graj? bardzo dobrze, a w dodatku do??czy? do nich Peter Forsberg - chyba najbardziej kompletny hokeista na ?wiecie.

 

My?l?, ?e dzi? zwyci? Predators, bo bardzo ?adnym kursie :)

 

No i niestety niemila niespodzianka sie wydarzyla St. Louis wygralo z Nashville 1 - 0 :/ dobrze, ze obstawilem under 5,5 ale obstawilem na zwyciestwo pewne Nashville no i niestety sie przejechalem. Ale kazda passa musi sie skonczyc i daje 90% pewnosci, ze Nashville wygra nastepny mecz nie zaleznie od rywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUF.gif√s BOS.gif

Buffalo Sabres - Boston Bruins

 

typ: 1



kurs->bwin->1.65

:c::nie:wtopa, 3:4 AP :c::nie:

 

 

• na poczatek bilansy druzyn: Buffalo 39-15-4, Boston 26-26-4 (obecny sezon NHL), z czego Buffalo u siebie 20-9, zas Boston na wyjezdzie 16-10.

• sporym oslabieniem jest brak w druzynie gospodarzy Afinogenova, Boston z kolei zagra bez jednego ze swoich najlepszych zawodnikow Patrice Bergerona;

• Buffalo do tej pory 4 zwyciestwa z rzedu, szykuje sie piate i odskoczenie druzynie Nashville oraz pewne prowadzenie w tabeli ligi NHL. Boston ostatni mecz przegral na lodzie NY Islanders, przeplatajac zwyciestwa z porazkami (nie prezentuja okreslonego poziomu, czesto potrafia zaskoczyc swoja gra, jak i bierna postawa w nastepnym meczu).

• ostatnie spotkanie tych druzyn zakonczylo sie zwyciestwem Buffalo (mecz w Boston) 3:1, zas kilka dni wczesniej Buffalo rozgromilo Boston u siebie 7:1. W ostatnich 14 spotkaniach miedzy tymi zespolami 12 razy triumfowali gospodarze - to mowi samo za siebie. Gosciom udalo sie wygrac 2 mecze, oba na wlasnym lodzie.

 

W 8 na 14 ostatnich meczy padlo wiecej niz 6 goli. Spodziewam sie i dzis wysokiego wyniku. Oba zespoly otrzymuja sporo kar, takze dla typujacych w Bwin proponuje zagrac na pierwsza kare w pierwszych minutach. Pierwsza tercja dla Buffalo tez bardzo mozliwa. Dla mnie mecz bedzie jednostronny, choc wczoraj Nashville i San Jose pokazaly, ze mozna przegrac z kazdym ;)

 

 

 

 

NYR.gif√s PHI.gif

New York Rangers - Philadelphia Flyers

 

typ: 1



kurs->bwin->1.65

:c::nie:wtopa, 3:5 :c::nie:

 

 

• staty obu druzyn: Rangers 28-24-5, Flyers 15-34-8 (i to jest bilans najslabszej w tej chwili druzyny NHL);

• NYR 3 zwyciestwa z rzedu i jesli chce jeszcze powalczyc o play-offy to musi ta passe kontynuowac, Philadelphia po 2 zwyciestwach z rzedu, w tym z Detroit na wyjezdzie, przegrala z zespolem porownywalnym do NYR, Toronto Maple Leafes.

• bez wiekszych oslabien w obu druzynach, w druzynie gosci swoj piaty mecz rozegra bramkarz Michael Leighton, ktory oczywiscie nie jest mocnym punktem druzyny z Atlantic Division (choc to nieco dziwne ze w pierwszym zespole nie pojawi sie lepiej dysponowany Antero Niittymaki).

• w tym sezonie NYR u siebie raz wygrali z druzyna Flyers, raz tez przegrali, takze statystyki nie przechyla w tym przypadku szali zwyciestwa.

• hokeiscie Flyers otrzymuja wiecej kar, zas Rangers 1/3 strzelonych bramek zdobywaja podczas pawerplay'ow.

 

Jako, ze aby dostac sie do play-off'ow, trzeba wygrywac, a jesli nie z najslabszym zespolem ligi, to z kim? Ja tu widze gora 2-bramkowe zwyciestwo Rangers, jak bedzie - zobaczymy.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Buffalo nie bylbym taki pewien, poniewaz oni srednio sobie ostatnio radza u siebie, wygrywajac czesto po dogrywkach. Natomiast Flyers tez potrafia zaskoczyc. Niedlugo skrobne analizy do NHL :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kto by przypuszczal ... W przedmeczowych skladach nie widzialem Antero Niittymaki na bramce gosci, dlatego tak bardzo bylem za NYR. Jednak zagral i juz pierwsza tercja pokazala w jakiej jest dyzpozycji (14/15 strzalow obronil). 42:25 w strzalach na bramke dla Rangers, wynik ... 5:3 Philadelphia.

Cale NHL :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cale NHL

Co prawda to prawda :) NHL jest jak dla mnie trudne do typowania, mam srednia wiedze na temat tej ligi, ale od czego ma sie statystyki i informacje... Mimo dobrych analiz i informacji nie idzie mi obstawiac NHL :( za czeste jakies niespodzianki i mimo pomocy bardziej doswiadczonych graczy w tej lidze nie udaje mi sie zbytio ugrywac NHL. Plus dla Ciebie chmielu za wyczerpujace, dobre, i ladne analizy i powodzenia w dalszych analizach i typach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki stary, bede staral sie dawac typy z analkami w miare czesto, choc musze przyznac ze start mialem co najmniej kiepski :/ Miejmy nadzieje, ze sie to zmieni, teraz juz po falstarcie czas zaczac zarabiac.

Dzisiejsze analizy pojawia sie pod wieczor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Pittsburg Penguins - Washington Capitals 1 1.78 profesjonal

 

Pittsburgh ostatnimi czasy zdecydowanie w gazie. Wygrali 5 ostatnich spotkan strzelajac w nich az 25 bramek! Jedyne co moze martwic to to ze 3 z tych zwyciestw odniesli po dogrywkach. Jednak dzisiejszy rywal nie nalezy do najbardziej wymagajacych. Przy obecnej formie Pittsburgha mysle ze Stoleczni oni w stanie zagrozic druzynie gospodarzy. Dodatkowo w druzynie gosci nie zagra ich podstawowy bramkarz Olaf Kolzig, co jest powaznym oslabieniem. Jedyne co mnie martwi to troche dluga seria Pingwinów...ale dzisiaj powinni jeszcze dac rade :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANA.gif√s LA.gif

Anaheim Mighty Ducks - Los Angeles Kings

 

typ: 1



kurs->bwin->1.60

:c::nie:wtopa, 3:4 AP :c::nie:

 

 

• Oba zespoly z Pacific Division, jedno otwiera, a drugie zamyka stawke 5 zespolow. Oba zespoly graly w poprzedniej kolejce ze soba, mecz na lodowisku LA zakonczyl sie zwyciestwem gosci 3:2.

• Anaheim jest druzyna o wiele lepsza w tym sezonie, jednak sa 2 rzeczy ktore mnie martwia:

a) otrzymuja bardzo duzo kar (sa w czolowce pod tym wzgledem);

b) nastepny mecz graja z Vancouver, oby nie odpuscili sobie tego spotkania - juz nieraz sie na tym przejechalem.

Jesli jednak zagraja tak jak powinni, z LA nie bedzie co zbierac.

• Oba zespoly graly ze soba 15 razy po wznowieniu rozgrywek w 2005 poczawszy. Z tego 7 razy mecz odbyl sie na lodzie Anaheim, 4 razy wygrali gospodarze.

• Statystyki obu druzyn: Anaheim 35-16-8 (18-10 u siebie), LA 19-31-10 (na wyjezdzie 8-21), czyli jak widzimy roznica jest niebagatelna.

• W druzynie Anaheim wszyscy zdrowi, zas w ekipie LA znow prawdopodobnie zabraknie Dan Cloutiera, statutowego bramkarza Kings.

 

Jako, ze po ostatnich spotkaniach spodziewac sie mozna wszystkiego, nadal ryzykuje dzis stawiajac na faworyta. Obym sie znowu nie przejechal. Zwazywszy ze bramkarz druzyny LA jest w dobrej dyspozycji /chwalono go po meczu z Carolina/, proponuje rowniez under 6 oraz pierwszy gol strzelony przez Anaheim.

 

Wysokich wygranych!

 

EDIT. 42:24 dla Anaheim w strzalach na bramke :devil1: . Niesamowite! Po tej czwartej wtopie totalnie zmieniamy taktyke - widze ze stawianie faworytow ostatnio nie przynosi zyskow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nashville Predators-Phoenix Coyotes typ 1 1,57 Betsson

 

Dlaczego Nashville:

 

:arrow: Stracili fotel lidera w swojej konferencji

:arrow: Dostali 1:4 od Minnesota (napewno bolesne i będą chcieli pokazać teraz :])

:arrow: Coyotes dostali także u sibie 1:4 a teraz spotkanie na wyjeździe nie podniosą się :))

:arrow: Coyotes 4 miejsce w swojej dywizij i końcówka tabeli klasyfikacji ogólnej

:arrow: Już dwa mecze z rzędu przegrali... Czas się przełamać

:arrow: w Nashville nie zagra Timonen, Tootoo

:arrow: w Phoenix nie zagra Fischer, Ricci, Scatchard

 

Mam nadziję, że jakoś mi to wyszło ;). Proszę się nie wydzierać na mnie :p bo to jest moja 1-sza analiza z nhl i ogólnie zaczynam pisać analizy. ;)

 

Jak byście mogli podać źródła skąd korzystacie przy pisaniu analiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHI.gif√s BOS.gif

Philadelphia Flyers - Boston Bruins

 

typ: under 6



kurs->bwin->1.91

:c::nie:wtopa, 3:6 :c::nie:

 

 

• przypomnijmy statystyki obu druzyn: Philadelphia (obecnie najslabszy zespol NHL) 16-42 z czego u siebie 5-23; Boston 27-30, na wyjazdach 11-16.

• w druzynie gospodarzy zagra bedacy w swietnej dyspozycji bramkarz A. Niittymaki, ktory kolejne pochlebne opinie zebral po ostatnim meczu z NY Rangers; kontuzjowany jest natomiast Mike Knuble - 13 prawe skrzydlo NHL; zespol z Bostonu pojedzie prawdopodobnie bez swego nominalnego centra Patrice Bergerona oraz skrzydlowego Chuck Kobasewa.

• druzyna Flyers zapewne rozochocona po ostatnim dobrym wystepie przeciwko Rangers bedzie chciala powalczyc o kolejne zwyciestwo, lecz bez swego prawego skrzydla nie sadze, zeby mieli duzo do powiedzenia. Boston na pewno nie jedzie przegrac, ale na srodku zagra zapewne rezerwowy center, a wiadomo jak sie gra bez dobrego centra przez ktorego wszystkie podania przechodza.

 

Wniosek: zdecydowalem sie zagrac w tym meczu under, gdyz ciezko tu stwierdzic kto ma wieksze szanse na zwyciestwo. Moim zdaniem +1,5 Boston powinno wejsc spokojnie.

 

Rowniez dolaczam sie do opinii kolegi kob22 i podzielam jego zdanie na temat meczu Nashville - Phoenix. Druzyna gosci jest za slaba w konfrontacji z czolowym zespolem NHL i jesli sie kataklizm nie zdarzy - powinni to wygrac spokojnie.

 

pozdro

 

EDIT. I znowu 33:18 w strzalach na bramke dla Flyers, wynik - 3:6 Boston. Goalie Philadelphii A. Niittymaki po kilku dobrych wystepach gorzej nie mogl dac ciala.

Takiego pecha jeszcze nie mialem, 6 wtop z rzedu.

Dzis jest duzo meczy, cos sie na pewno wybierze na wieczor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak byście mogli podać źródła skąd korzystacie przy pisaniu analiz.

 

www.nhl.com

www.tsn.ca/nhl

www.nhl.com.pl

www.betexplorer.com/hockey/usa/NHL-2006-2007/

 

to takie najwazniejsze...i ja w sumie opieram sie na nich. Szczegolnie pierwsza i ostatnia sa najbardziej przydatne jezeli chodzi o statystyki. A dwie srodkowe to bardziej do newsow i kontuzji.

 

 

Jezeli chodzi o typy na dzisiaj to zdecydowanie Nashville Predators - Phoenix Coyotes 1.

Do tego co napisal kob dorzucilbym jeszcze, ze Forsberg musi wkoncu zacząć punktować :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nashville Predators-Phoenix Coyotes typ 1 1,57 :t: betsson

 

Dlaczego Nashville:

 

:arrow: Stracili fotel lidera w swojej konferencji

:arrow: Dostali 1:4 od Minnesota (napewno bolesne i będą chcieli pokazać teraz :])

:arrow: Coyotes dostali także u sibie 1:4 a teraz spotkanie na wyjeździe nie podniosą się :))

:arrow: Coyotes 4 miejsce w swojej dywizij i końcówka tabeli klasyfikacji ogólnej

:arrow: Już dwa mecze z rzędu przegrali... Czas się przełamać

:arrow: w Nashville nie zagra Timonen, Tootoo

:arrow: w Phoenix nie zagra Fischer, Ricci, Scatchard

 

Mam nadziję, że jakoś mi to wyszło ;). Proszę się nie wydzierać na mnie :p bo to jest moja 1-sza analiza z nhl i ogólnie zaczynam pisać analizy. ;)

 

Jak byście mogli podać źródła skąd korzystacie przy pisaniu analiz.

 

:jupi: W końcu się jedna strona przełamała. Predators Wygrali 4:1 (1:0,3:0,0:1). Po strzeleniu 4 bramki oddali kojotom incjatywę. Na szczęścię skończyło się tylko jedną bramką. :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOR.gif√s BOS.gif

Toronto Maple Leaves - Boston Bruins

 

typ: 1



kurs->bwin->1.80

:c::nie:wtopa, 0:3, oczywiscie w strzalach 44:21 dla Toronto :/ - co za skutecznosc :wsciekly: :c::nie:

 

 

• najpierw staty obu druzyn: Toronto 29-30 (u siebie 12-17), Boston 28-30 (z czego 12-16 na wyjezdzie). Jak widac oba zespoly prezentuja porownywalny poziom.

• pierwszy i najwazniejszy argument jest taki, ze Boston gral wczoraj. W bardzo wielu przypadkach druzyny grajace mecze dzien-po-dniu przegrywaja ten drugi, najczesniej z powodu zmeczenia. Toronto mialo 2 dni przerwy, wiec dzis wyjada na lod w pelni sil.

• na 15 ostatnich meczy Toronto wygralo 7 z czego 4 u siebie, jednak wystarczy spojrzec na ostatnie 2 mecze, zakonczone zwyciestwem "Lisci" kolejno 5:1 i 10:2.

• Toronto zdziesiatkowane kontuzjami, jednak nie sa to znaczacy gracze - po prostu maja wezsza lawke rezerwowych, zas Boston nadal bez Chucka Kobasewa, byc moze do skladu wroci po kontuzji Patrice Bergeron, 22 center NHL.

• oba zespoly maja na koncie po 2 zwyciestwa z rzedu - passa ktoregos zespolu zostanie dzis przerwana i jestem przekonany ze 3 zwyciestwo z rzedu zaliczy Toronto, ktore nadal walczy o miejsce w fazie play-off. Boston juz raczej niewielkie szanse.

 

Prawde mowiac polecam bardzo -1.5 Toronto, ale ze w ofercie Bwin jeszcze tego nie ma, postanowilem dac na zwyciestwo gospodarzy.

 

 

 

 

 

 

BUF.gif√s PHI.gif

Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers

 

typ: 1



kurs->bwin->1.60

:jupi::spoko:6:3 - nareszcie cos weszlo, no to teraz bedzie z gorki :spoko::jupi:

 

 

 

• Buffalo 39-20 (20-10 u siebie), Philadelphia 16-43 (11-19 na wyjazdach).

• Zespoly, ktore kolejno otwieraja i zamykaja tabele ligi NHL. Jest to typowy mecz "pierwszy z ostatnim". Ja wiem, ze takich meczy z reguly sie nie bierze, czesto od dobrych typerow pilki noznej slyszalem, ze "to jest no bet, nie stawiaj tego". Ale nie moglem sie nie skusic ;)

• Zupelnie jak wczoraj Nashville z Phoenix, dzis nieporownywanie silniejsze Buffalo zagra z cieniem NHL. Philadelphia grala wczoraj, takze 2 mecz z rzedu - jak w przypadku Toronto - jednoznaczne, przynajmniej dla mnie.

• wygrali 8 na 11 ostatnich meczy (4/5 u siebie), 4 ostatnie z rzedu wynikami 3:0, 7:1, 9:1, 5:4. Bez Afinogenova i Connolliego to juz nie ta potega i sila ataku, ale maja "wyposazona" lawke, zastapienie kontuzjowanych graczy nie powinno stanowic problemu. Philadelphia przeplatala ostatnio znakomite wystepy (jak przeciwko Detroit Red Wings na ich lodzie) z tymi beznadziejnymi (jak wczoraj u siebie z Boston Bruins), dzis oslabieni brakiem nadal kontuzjowanego Mike Knuble nie powinni nawet zipnac.

 

Jesli Buffalo tego meczu sobie nie odpusci, to wygraja roznica kilku bramek. Mam nadzieje, ze zagraja jak sie od nich wymaga i pokonaja slabiutka Philadelphie w dobrym stylu.

 

 

 

 

 

 

OTT.gif√s EDM.gif

Ottawa Senators - Edmonton Oilers

 

typ: 1



kurs->bwin->1.80

:c::nie:wtopa, 4:3 AP ... stracili bramke 18 sekund przed koncem :/ :c::nie:

 

 

 

• Osobiscie jestem wielkim fanem Senatorow, z kim by nie grali zawsze trzymam za nich kciuki. Jednak piszac analize, taki argument nie wystarczy.

• Statystyki obu druzyn: Ottawa 34-25 (18-13 u siebie), zas Edmonton 28-31 (na wyjazdach 10-18).

• Ciekawostka jest to, ze oba zespoly od momentu wznowienia NHL spotkaly sie tylko raz, 15 stycznia 2006 roku, kiedy to po bardzo ciekawym meczu Ottawa pokonala Edmonton 5:3.

• Ogromnym oslabieniem druzyny Senatorow jest brak nominowanego bramkarza Roya Emery (7 pozycja w rankingu Goalie), jednak jego zastepca radzi sobie calkiem niezle. 5 kontuzji w druzynie Edmonton, z czego powazniejsze oslabienie powoduje brak 2 dobrych centrow: Jarreta Stolla i Fernando Pisaniego.

• Passa druzyny Senatorow to 4 zwyciestwa z rzedu, zas Edmonton przegral ostatnie 3 spotkania i zeby zawalczyc o play-offy musi zaczac wygrywac.

 

 

3 typy na dzis, jak nie wejda przynajmniej 2 - robie sobie przerwe. Myslalem jeszcze nad typem na przelamanie na Washington, ale to tylko przeczucie, nie ma nawet czym poprzec.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Tampa Bay Lightning - Florida Panthers 1 1.85 Bwin

 

Kolejny mecz pomiedzy tymi rywalami z Southeast division. Mecze tych druzyn sa zazwyczaj bardzo zaciete (dotychczasowy bilans tych druzyn w meczach miedzy soba wynosi 2-2). Dzisiaj mysle ze bedzie podobnie. Ostatni, sobotni mecz pomiedzy tymi zespolami zakonczyl sie zwyciestwem Panter po dogrywce. Dzisiaj pora na rewanz. Statystyki swiadcza na korzysc gospodarzy (zaronwo ostatnie 10 meczy jak i bilas w domu). Gospodarze nie przegrali na wlasnym lodzie od 4 spotkan i dzisiaj nie powinni zepsuc tej serii ze slabiutkimi na wyjazdach Panterami. Poza tym Blyskawice maja w swoich szeregach niezawodny w tym sezonie duet Lecavalier-St.Louis ktory poprowadzi dzis druzyne do zwyciestwa :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washington Capitals-San Jose Sharks typ 1X 1,82 Betsson

 

Zacznijmy może od tego, że Capitals pozostają bez zwycięstwa juz od 4 meczy. Wczoraj przegrali w Montrealu 5:3. SJS w ostatnich 10 meczach też nie grało zbyt dobrze. 3 ostatni mecze to porażki. Z Dallas 5:2 (są wysoko w tabeli), z Columubs 3:0 (pozostawie bez komentarza) i z mocnymi w tym sezonie drapieżcami 5:0. Washington cały czas brauke czegośc, aby w końcu wygrac. Ostanie mecze to tak jak wspomniałem montreal 5:3, pingwiny 3:2 i Tampa 3:2OT. Jak widac nie wiele im brakuje do zwycięstwa. Dzisiaj powinni się zmobilizowac i przed własną publicznościa wygra ze słabym SJS. W SJS nie zagra Pavelski i Smith, natomiast w Washington wystąpi bez Kolzig, Nycholat i Muir. Sugerując się zawodnikami kontuzjowanymi i tabelą "dom" "wyjazd" powinieniem pisac analizę w drugą strone. Ale uważam, że dziś nadszedł czas dla Washington żeby pokazac swoim kibicom na co ich stac.

Dla bardziej odważnych polecam czystą 1 (3,10)

 

Pozdrawiam KoB22 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washington Capitals-San Jose Sharks typ 1X 1,82 Betsson

 

Zacznijmy może od tego, że Capitals pozostają bez zwycięstwa juz od 4 meczy. Wczoraj przegrali w Montrealu 5:3. SJS w ostatnich 10 meczach też nie grało zbyt dobrze. 3 ostatni mecze to porażki. Z Dallas 5:2 (są wysoko w tabeli), z Columubs 3:0 (pozostawie bez komentarza) i z mocnymi w tym sezonie drapieżcami 5:0. Washington cały czas brauke czegośc, aby w końcu wygrac. Ostanie mecze to tak jak wspomniałem montreal 5:3, pingwiny 3:2 i Tampa 3:2OT. Jak widac nie wiele im brakuje do zwycięstwa. Dzisiaj powinni się zmobilizowac i przed własną publicznościa wygra ze słabym SJS. W SJS nie zagra Pavelski i Smith, natomiast w Washington wystąpi bez Kolzig, Nycholat i Muir. Sugerując się zawodnikami kontuzjowanymi i tabelą "dom" "wyjazd" powinieniem pisac analizę w drugą strone. Ale uważam, że dziś nadszedł czas dla Washington żeby pokazac swoim kibicom na co ich stac.

Dla bardziej odważnych polecam czystą 1 (3,10)

 

Pozdrawiam KoB22 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zawsze druzyny, ktore graja mecze dzien-po-dniu sa na straconej pozycji. Szczegolnie gdy:

a) graja z silnym zespolem (w tym przypadku silnym zespolem bez formy);

b) graja bez nominalnego bramkarza.

SJ jak juz wspomniales kob22 przegrali 3 spotkania z rzedu, kiedys ta passe nalezy przerwac, tymbardziej gdy sie gra ze slabszym przeciwnikiem. Poza tym tuz za nimi w klasyfikacji generalnej jest kilka zespolow, ktore kazde potkniecie "Rekinow" sa w stanie wykorzystac.

Washington Capitals to druzyna juz na wylocie, o play-off'ach juz se moga tylko marzyc. Na pewno chcieliby w koncu wygrac po 4 z rzedu porazkach, ale czy sa w stanie?

 

Jak dla mnie - szykuje sie zwyciestwo San Jose. Jednak co proponuje grac w tym spotkaniu to nie zaklad na zwyciestwo, ale under 1.5 w pierwszej tercji (jesli jest taka opcja). Ladny kuszacy kurs, a dosc spore prawdopodobienstwo trafienia.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zawsze druzyny, ktore graja mecze dzien-po-dniu sa na straconej pozycji. Szczegolnie gdy:

a) graja z silnym zespolem (w tym przypadku silnym zespolem bez formy);

b) graja bez nominalnego bramkarza.

SJ jak juz wspomniales kob22 przegrali 3 spotkania z rzedu, kiedys ta passe nalezy przerwac, tymbardziej gdy sie gra ze slabszym przeciwnikiem. Poza tym tuz za nimi w klasyfikacji generalnej jest kilka zespolow, ktore kazde potkniecie "Rekinow" sa w stanie wykorzystac.

Washington Capitals to druzyna juz na wylocie, o play-off'ach juz se moga tylko marzyc. Na pewno chcieliby w koncu wygrac po 4 z rzedu porazkach, ale czy sa w stanie?

 

Jak dla mnie - szykuje sie zwyciestwo San Jose. Jednak co proponuje grac w tym spotkaniu to nie zaklad na zwyciestwo, ale under 1.5 w pierwszej tercji (jesli jest taka opcja). Ladny kuszacy kurs, a dosc spore prawdopodobienstwo trafienia.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak co proponuje grac w tym spotkaniu to nie zaklad na zwyciestwo, ale under 1.5 w pierwszej tercji (jesli jest taka opcja). Ladny kuszacy kurs, a dosc spore prawdopodobienstwo trafienia.

Musze sie czyms podzielic. Juz mniejsza o typ, ktory zapodalem - pierwszy raz w zyciu odkad interesuje sie amerykanska liga hokeja na lodzie widzialem 3 bramki na 5 strzalow w pierwszej tercji!! :c:

Wiecej grzechow nie pamietam, lece w kime :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washington Capitals-San Jose Sharks typ 1X

:t: 1,82 betsson

 

Zacznijmy może od tego, że Capitals pozostają bez zwycięstwa juz od 4 meczy. Wczoraj przegrali w Montrealu 5:3. SJS w ostatnich 10 meczach też nie grało zbyt dobrze. 3 ostatni mecze to porażki. Z Dallas 5:2 (są wysoko w tabeli), z Columubs 3:0 (pozostawie bez komentarza) i z mocnymi w tym sezonie drapieżcami 5:0. Washington cały czas brauke czegośc, aby w końcu wygrac. Ostanie mecze to tak jak wspomniałem montreal 5:3, pingwiny 3:2 i Tampa 3:2OT. Jak widac nie wiele im brakuje do zwycięstwa. Dzisiaj powinni się zmobilizowac i przed własną publicznościa wygra ze słabym SJS. W SJS nie zagra Pavelski i Smith, natomiast w Washington wystąpi bez Kolzig, Nycholat i Muir. Sugerując się zawodnikami kontuzjowanymi i tabelą "dom" "wyjazd" powinieniem pisac analizę w drugą strone. Ale uważam, że dziś nadszedł czas dla Washington żeby pokazac swoim kibicom na co ich stac.

Dla bardziej odważnych polecam czystą 1 (3,10)

 

Pozdrawiam KoB22 ;)

 

:jupi: Jak przepuszczałem Washington tanio skóry nie sprzedali %-). Padł remis :jupi:. Dopiero po karnych rekiny wygraly 3:2. 2:3 (2:1,0:0,0:1,0:0,0:1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nashville Predators - Montreal Canadiens typ 1 kurs 1,75 Betsson

 

Zacznimy może od tego, że drapieżcy wkońcu się przełamaili i wygrali 19 z kojotami 4:1. Poprzednie mecze to porażki. Montreal dwa ostanie mecze także wygrał z Columbus i Washigton. Jednak te dwa ostatnie zwycięstwa (przyznajmy, że z bardzo słabymi drużynami) nie były przekonywujące. Przejdzmy teraz do rzeczy. Jak wiadomo w ogólnie kalsyfiakcji Predators zajmuje 3 miejsce, a Montreal 15. Nashville jest jedna z najlepiej grających ekip u siebie na lodzie. Ich przeciwnicy średnio sobie radzą w wyjazdowymi meczami. W Canadiens nie zagrają : Steve Begin, Christopher Higgins, Cristobal Huet, Alexei Kovalev, Craig Rivet, natomias w drużynie gospodarzy nie zagra tylko Jordin Tootoo. Jak widac Montreal przyjeżdza w dużym osłabieniu. Ostanim decydującym czynnikiem, który mnie skusił do zagrania tego typu to jest to, że w końcu musi zacząc strzelac Forsberg, który został nie dawno sprowadzony. Podsumowując jeżeli DRAPIEŻCY dziś nie wygrają we własniej hali to bede wielce zaskoczony :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Columbus Blue Jacket - Edmonton Oilers under 5,5 1.95 profek | zaliczony 0-4

 

Obie druzyny nie graja w tym sezonie najlepiej. Przeplataja bardzo dobre wystepy ze slabiutkimi. Zarowno Kurtki jak i Nafciarze nie grzesza w tym sezonie skutecznoscia. Szczegolnie ci pierwsi nie maja sie czym chwalic...z dorobkiem 150 bramek w 60 meczach zajmuja przed ostatnie miejsce w lidze pod tym wzgledem, niewiele lepiej jest z goscmi ktorzy z dorobkiem 163 bramek sa na osmym od konca miejscu. Jezeli chodzi o formacje defensywne to tu sprawa wyglada troche lepiej i w polaczeniu z niska skutecznoscia zaowocuje to underkiem ;P (6/10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Columbus Blue Jacket - Edmonton Oilers under 5,5

Ja bym sie w tym meczu pokusil o "czysta dwojke". Poprzedni mecz 5:2, znacznie lepszy poziom prezentuje druzyna Nafciarzy, mimo iz kilku graczy jest kontuzjowanych, jednak nie sa to znaczace osobistosci. Columbus przegral 7 z ostatnich 9 meczy, szykuje sie osma porazka, gdyz nic nie wskazuje na to, ze ich gra ulegnie poprawie.

Aczkolwiek under bardzo prawdopodobny.

Jak dla mnie - typ: 2.

Jak bedzie - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - typ: 2.

Trafiony zatopiony. Mecz zdominowany przez hokeistow Edmonton, Columbus nie istnial. Wynik 4:0 dla Nafciarzy mowi sam za siebie.

Underek rowniez trafiony, wiec gratuluje dobrego typu damyanm, zapraszam do czestszego odwiedzania dzialu NHL.

 

Dzisiejsze analizy pojawia sie wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Dallas Stars - Anaheim Ducks 1 2.17 profek | zaliczony 4-1

 

Kolejny juz 6 w tym sezonie mecz oby tych druzyn. Jak do tej pory bilans tych meczy wynosi 3-2 dla dzisiejszych gosci. Jednak Kaczki po fantastycznym poczatku przystopowaly w ostatnim czasie. Jest to bardzo wazny mecz dla gospodarzy...jezeli go wygraja wciaz beda mieli realne szanse na wygranie swojej dywizji i awans z wysokiego miejsca do play-offow, powinno im to dodakowo zmobilizowac. Mysle ze bedzie to wyrownany mecz w ktorym kazdy wynik jest mozliwy, jednak stawka jest calkiem przyzwoita i warto zaryzykowac. (dla mniej odwaznych proponuje podporke :p)(5/10)

 

:arrow: Tampa Bay Lightning - Boston Bruins over 5,5 1.65 profek | zaliczony 2-6

 

Obie te druzyny w pojedynkach miedzy soba strzelaja dosyc duzo bramek (kolejno 5, 11, 7). Obie te druzyny preferuja raczej ofensywny hokej i maja w swoich szeregach dobrze punktujacych zawodnikow...podsumowujac fakty i przeczucie mowi mi ze bedzie tu overek :p(6/10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DET.gif√s EDM.gif

Detroit Red Wings - Edmonton Oilers

 

typ: 1



kurs->bwin->1.65

 

 

• standardowo zaczynam od statystyk obu zespolow: Detroit 39-16-6 (z czego 20-6 u siebie co jest najlepszym bilansem meczow w NHL), Edmonton 29-26-6 (z tego na wyjezdzie 11-19). Statystyki wyraznie na korzysc Detroit.

• Edmonton gra dzis mecz dzien-po-dniu, co sklania mnie do myslenia, ze beda zmeczeni, mimo iz przeciwnik nie byl wymagajacy (Columbus Blue Jackets). Detroit wypoczeci po dniu przerwy.

• Detroit tylko 2 razy przegrali w ciagu ostatnich 10 spotkan (oba na wyjazdach). Z kolei Nafciarze wczoraj przerwali passe 4 porazek z rzedu wygrywajac z Blue Jackets.

• Wystarczy spojrzec na historie ostatnich meczy miedzy tymi druzynami: na 23 spotkania Red Wings wygrali 19(!), przegrywajac 4, w tym 2 po dogrywkach. Strzelili wtedy 93 bramki, tracac 44. Jedyne co mnie nieco martwi, to fakt, ze dzis nie wystapi M. Samuelsson, ktory zawsze dobrze prezentowal sie w meczach z Edmonton.

 

Podsumowujac wygra dzis druzyna gospodarzy - zespol skuteczniejszy w ataku, lepszy w obronie i mysle ze w znacznie lepszej formie. Pierwsza tercja powinna wyjasnic watpliwosci.

 

Pozostale spotkanie moim zdaniem no bet, wiec sie wstrzymam.

Wysokich wygranych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...