Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o usunięcie poniższego typu z dnia 28.04, ponieważ omyłkowo dodałem go do 28.04 a mecz jest dzień później.

 

Dyscyplina: Piłka nożna - Polska

Godzina: 18:00

Spotkanie: Warta Poznań - Piast Gliwice

Typ: Piast Gliwice (remis=zwrot)

Kurs: 2.06

Bukmacher: Fortuna

PEWNIAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moj typ z 26 kwietnia powinien byc plus , a nie jako zwrot. Skoro buk wystawia wystawia linie na zasadzie "13+" w tym przypadku jest to zrozumiałe jako wynik 13 lub wiecej. Przynajmniej tak to wygląda w tym buku z ktorego pochodzi ten typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne wyniki za Kwiecień 2022 :klask:

1. @Kołcz   200 PLN

2. @rondo   130 PLN

3. @gregory1989  70 PLN

 

Dodatkowa nagroda PSC 50zł dla osoby, która jako pierwsza w danym miesiącu trafi 4 typy (kurs min 1.45 każdy) pod rząd (każdego dnia z rzędu, a nie np. 1 typ 1 kwietnia, 2 typ 10 kwietnia, 3 typ 15 kwietnia itd.). Jak będzie więcej niż jedna osoba, to wygrywa ta, która podała typ z najwyższym kursem (w tych 4 typach). 

 

@marcin11021995

 

 

@Gruby

@bigbraine777

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2022 o 13:29, kubakopl napisał:

Oficjalne wyniki za Kwiecień 2022 :klask:

1. @Kołcz   200 PLN

2. @rondo   130 PLN

3. @gregory1989  70 PLN

 

Dodatkowa nagroda PSC 50zł dla osoby, która jako pierwsza w danym miesiącu trafi 4 typy (kurs min 1.45 każdy) pod rząd (każdego dnia z rzędu, a nie np. 1 typ 1 kwietnia, 2 typ 10 kwietnia, 3 typ 15 kwietnia itd.). Jak będzie więcej niż jedna osoba, to wygrywa ta, która podała typ z najwyższym kursem (w tych 4 typach). 

 

@marcin11021995

 

 

@Gruby

@bigbraine777

 

wszystko wysłane

 

Gratki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wiadomość priv nie dotarła i w kolejnej aktualizacji tabeli dalej jest błąd więc piszę tutaj. W majowej tabeli zaznaczone jest, że miałem 5 błędnych typów z rzędu, choć 10. maja mam typ na plus. Pozdro ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne wyniki za MAJ 2022

1. @rondo  200PLN

2. @merdalion  130PLN

3. @huge  70 PLN

 

 

Dodatkowa nagroda PSC 50zł dla osoby, która jako pierwsza w danym miesiącu trafi 4 typy (kurs min 1.45 każdy) pod rząd

@loki123

 

@bigbraine777 @Gruby

Edytowane przez kubakopl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, w tym konkursie o PSC 50zł to, że ktoś poda "Pewniaka" i ma podwójne punkty nie jest brane pod uwagę, tak ? A  dla uściślenia... Jak jest 2 lub więcej osób z jednakową "szybkością" dodania tych 4-ch typów pod rząd, to liczy się wyższa suma tych 4-ch kursów, czy pojedynczy najwyższy kurs wśród tych 4-ch ? Bo z tego co jest napisane w regulaminie jakoś niejednoznacznie to chyba wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Prosilbym o przeniesienie mojego pierwszego typu z 1 lipca z uwagi na zmiane terminu meczu na 2 lipca. Podałem typ zastępczy 

 

Chodzi o ten mecz

Dyscyplina: Tenis atp Wimbledon
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kyrgios-Tsitsipas
Typ: Kyrgios -1.5 seta
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna

Pewniak 

Edytowane przez rondo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...