Skocz do zawartości

Pytania i uwagi


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Przypominam o możliwości zgarnięcia dodatkowych 5 dyszek co miesiąc

 

Dodatkowa nagroda PSC 50zł dla osoby, która jako pierwsza w danym miesiącu trafi 4 typy (kurs min 1.45 każdy) pod rząd (każdego dnia z rzędu, a nie np. 1 typ 1 kwietnia, 2 typ 10 kwietnia, 3 typ 15 kwietnia itd.). Jak będzie więcej niż jedna osoba, to wygrywa ta, która podała typ z najwyższym kursem (w tych 4 typach). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak @ArcziArcz to liczył, ale mi wychodzi, że w marcu mam dokładnie 2 razy więcej punktów, czyli równiutki 1000 (950 za typy + 50 za 4 trafione z rzędu). Żadnego wpływu na moje miejsce mieć to nie będzie, ale mieć 500, a mieć 1000 to jednak spora różnica :D

A nie macie przypadkiem w planach, że zdobyte punkty będą 1:1 wymieniane na złotówki ?  ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, supcio napisał:

p.nozna  wlochy  

milan - bologna  

typ   milan wygra , over 2,5 gola w meczu i over 9,5 rz. roznych w meczu  

kurs  3,50  

godz  20  45 

buk   fortuna  

a  co w nich jest zlego  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ŻYLETA napisał:

@supcio nie widzisz ? to do optyka swoje dane tez piszesz z malej litery 

zalezy  gdzie je mam  pisac  komu podac  ... nie mowcie mi ze chodzi o to czy pisze z duzej czy malej  przewaznie zawsze taki pisalem i nikt sie nie czepial 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@supcio nikt sie nie czepiał.....no właśnie i to jest błąd -chuja dajecie od siebie na tym forum jak i innych  potem strony padają przez takich graczy właśnie  . Żadnych kont do buka czy portfela  z afilata nie zrobicie -kasy pod konkursy nie wpłacicie byle by za darmo cos wpadło....   gruby i mozg kurwa daja wam za darmo kasę i jeszcze nie potraficie sie dostosować, bo nazwy drużyn z szacunku piszemy z dużych liter czy ktoś kogoś lubi czy nie...ale  szkoda strzępić ryja bo ty i tak wiesz lepiej hehe :piwo: napij sie anatola 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ŻYLETA napisał:

@supcio nikt sie nie czepiał.....no właśnie i to jest błąd -ch**a dajecie od siebie na tym forum jak i innych  potem strony padają przez takich graczy właśnie  . Żadnych kont do buka czy portfela  z afilata nie zrobicie -kasy pod konkursy nie wpłacicie byle by za darmo cos wpadło....   gruby i mozg ku**a daja wam za darmo kasę i jeszcze nie potraficie sie dostosować, bo nazwy drużyn z szacunku piszemy z dużych liter czy ktoś kogoś lubi czy nie...ale  szkoda strzępić ryja bo ty i tak wiesz lepiej hehe :piwo: napij sie anatola 

anatolek sie skonczyl  ... no wlasnie jakby ktos od razu  mi  zwrocil uwage  zebym pisal z duzych liter  to bym to zrobil  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem tabele po 6.04 :P następna będzie po 11.04 :P a i tych co dali nieregulaminowy buk to po prostu typ jest nieważny np whyduck ostatnio dał typy z forBET i go nie uwzględniłem w tabeli.

50zł wygrywa za 4 typy z rzędu trafione (min kurs 1.45) @marcin11021995 :klask:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Właśnie dodając typ zajrzałem do regulaminu, aby się upewnić które buki są obecnie dozwolone i z tego co widzę to Forbet  się tam jednak znajduje :zaskoczony: Chociaż też mógłbym przysiąc, że wcześniej go tam nie było... ;):D No nieważne... :D Tak, czy siak, wszystkie typy z Forbet powinny w takim razie zostać uwzględnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubakopl na dzień 11.04.2022 podałem drugi typ zastępczy bo mój mecz został przesunięty na 12.04.2022 na godzinę 00.00 .Ten poniżej typ zamieszcze w temacie na dzień 12.04.2022

 

Dyscyplina: Piłka nożna Argentyna Copa De La Liga Profesional
Spotkanie: Huracan-Barracas Central
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.07
Godz: 2.30
Bukmacher: Betfan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...