Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, crachmel napisał:

Newcastle wy jebane ku**y,raz na ruski rok się pogra handi -2 dla newcastle a te ku**y z jakimis średniakami i pizdami ledwie 1-0 wygrywaja,fakt ekipa MU zagrała mecz życia dzisiaj i udało sie im tylko 0-1 przegrać ,w manchesterze dzisiaj bedzie sie lał szampan do białego rana z okazji tego sukcesu,ehh szkoda w c**j 

 

Ewidentnie było widać że oszczedzaja sobie siły na lepszego rywala,bo już w nastepnej kolejce starcie z o wiele bardziej wymagającym Bournemouth,także nie ma co sie złościc, zrobili swoje i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 godzin temu, Monf napisał:

@AlibabaNie zapomnij mnie dziś o 21:30 odbanowac bo bede chciaal się pośmiać z Juve %-)

 

Jak cos sie dzis odpukac stanie Juve, zamykam Cie gosciu do paki na jeden miesiac slownie, Alibaba swiadkiem%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcio11 napisał:

 

Jak cos sie dzis odpukac stanie Juve, zamykam Cie gosciu do paki na jeden miesiac slownie, Alibaba swiadkiem%-)

Jak Juve nie wygra to wszyscy czerwoni out i ja przejmuje stery na tym okręcie :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, crachmel napisał:

I co gogusiu ???? Ludzie domy popostawiali i w walentynki wylądowali w kartonie :fp:

 

Żaden problem, mamy równouprawnienie, więc skoro facet zbankrutuje, to niech kobieta go utrzymuje :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crachmel czytaj uważnie to co piszę. Przecież wiele razy pisałem na SB, że pierwszy mecz prawodpodobnie Real wygra, ale awansuje i tak PSG. 3:1 to dobry wynik dla Realu, ale i tak uważam, że PSG ma spore szanse na awans. Dopiero jak Real wywalczy awans w Paryżu, to wtedy możesz pisać "a nie mówiłem" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci do tego @Tonny? Bluzgaj sobie dalej na SB bez konsekwencji bo jesteś czerwony, ładny dajesz przykład :klask: na forum jestem bo wydałem kasę na Elite i LE i z przyjemnością was ogram.

 

 

Kolejny ban z dupy, czy moze zasłużyłem @Kondi Bo wtedy byłeś? 

 

Róbta tak dalej %-):bye:

Edytowane przez Monf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kondoon

moim zdaniem z dupy, niemiec wie jak triggerowac ludzi ...

 

zeby nie bylo offtopu :k:  je**ć bvb jak tego nie wygraja :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tonny napisał:

jedna bluzga, a pół dnia bluzgania jest różnica hipokryto :lol:

 

Hipokryta możesz nazwać siebie bo rozdajesz innym za to bany A sam nie lepiej się zachowujesz ;) z resztą teraz też dajesz przyklad swoim poziomem wypowiedzi jako moderator :okok:

 

Dziękuję @Kondi i dobranoc %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...