Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Jak rzadko rzucam mięsem, to po tym co zobaczyłem na boisu w Walencji to zamarłem. Jak można ku**a strzelić sobie samobója, będąc w 5 obrońców w polu karnym i jebiąc na pałę jeden w drugiego?!?!?! Żadnego zagrożenia a jakiś pajac z całej pizdy wali w drugiego i bramka na 1-1. Co za skurwysyny jebane, debile ku**a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy pier****ne ku**y z united, zycze wam chuje jebane zebyscie ku**a mieli trenera moyesa przez kurwas nastepne 10000000000000 lat pier****ne wellebecki kagaway i inne skurwiele, kto was ku**y wpusza na boisko, paraolimpiada pier****na przez pseudograjków, aż dziw ku**a ze macie jeszcze kibiców, żebyscie ku**y spadły to ligi conference i mieli derby z united of manchester, ku**y zajebane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brandy Mina, to moja mina tygodnia.

 

Najpierw w singlu mam na rywalkę 2-0, prowadziła 6-3 *4-1, 5-3 i 2MP, wjebała seta i mecz

 

W deblu mam przeciwko Minie 2-0, rywalki prowadzą 4-1*, 5-3* i SP.. wjebały w TB

 

 

Na obu zdarzeniach byłą do wygrania po około 13-14K.

 

Co za shit. Eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W deblu mam przeciwko Minie 2-0, rywalki prowadzą 4-1*, 5-3* i SP.. wjebały w TB.

Na obu zdarzeniach byłą do wygrania po około 13-14K.

Nie przejmuj się Laandzat, znam Twój ból. Na tym deblu też wtopiłem... 15 zł. psu w pupe %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 razy, 2 razy ta sama klientka i 2 razy tak sama wyjebka, na taką samą kwotę.

 

Kurwica nieziemska. Pierwszy raz jako tako dałem radę bez wielkich nerwów, ale teraz to kurwica totalna.

 

4-1, 5-3 i SP, *5-4 i w pizdu..

 

Jedna z lasek wygrała 3/10 przy swoim podaniu (połamała się 2 razy i w taju 0/3), druga 14/17 od momentu startu przy *3-1 15-15

 

a w drugim secie nagle zaczęła do 0/15 wygrywać :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koreańskie ku**y overa nie zrobić w takim szybkim meczu :fp: zjebaliście 1 połowię i na c**j w 3 kwarcie dajecie nadzieję rzucając 42 żeby w 4 rzucić o 4 za mało do overa pizdy niemyte, murzyny tam grający to największe ścierwa w koszykówce chyba w żadnym innym kraju nie chcieli was zatrudnić żeby ku**a spod kosza pudłować to trzeba nie mieć mózgu a wolne to się zjebane żółtki nauczcie wykonywać bo łatwiejszych punktów być nie może, nigdy więcej tego waszego zjebanego gówna które zwiecie w swoim kraju liga koszykówki nie ruszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skurwiele alba berlin, jebane paralityki 30 % z gry, zajebali mi over. c**j wam w niemieckie ryje razem z kurwami z furth. Buahahah :lol: nawet dla niedojebów dogrywka nie wystarczyła

 

 

Jeszcze niemieckie ryje wygraly ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cirstea ty kur*** zaje*** szmato. 1 set wygrywasz gładko 6-2 w 2 dałas dupy w TB, a kur*** w 3 wyszłas chyba bez naciagu w rakiecie. ty kur*** pier***

Troszkę zmienię

Cornet ty kur*** zaje*** szmato. 1 set wygrywasz gładko 6-3, w 2 secie dałaś dupy od 5 gema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...