Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


pier****ne ku**y australijskie 102 do przerwy a po z 60 . c**j wam w aborygeńskie łby . Skurwysyny 20 pkt w ostatniej, tyle to pier****ne ku**y rzucili w niecałe 2 min na początku . Skurwysyńskie jebane cioty . Co za skurwiała badziewie, z taką żałosną grą następny mecz all inem w przeciwników. Marioneki kurewskie 0/20 adelaide pizdy z czystych pozycji za 3pkt. Nawet pierdoloe karzełki z koreii albo indonezji mają lepszą skuteczność. Oby drewniaki pier****na dostali sraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier**e bez przesady ku**a nie mozna przeklnac na Sb bo jaki wielki pan moderator daje bana wez sobie kretynie sam wpi***ol bana a nie siedzisz na partyzancie pedale i sie czaisz az ktos przeklnie to nie gimnazuj

 

[ Komentarz dodany przez: JokerPila: 2014-01-18, 21:08 ]

chyba się pomyliłem napisałem 3 dni a jednak 30 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prawde moderatorzy powinni byc pełnoletni bo to jest niepoważne daliscie dzieciakowi władze i korzysta z zycia ale co zrobisz mozesz i na rok wjebac bana na Sb

 

[ Komentarz dodany przez: JokerPila: 2014-01-18, 21:17 ]

zakaz pisania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy jebane scierwa z espanyolu, c**j wam w dupe ku**y zajebane, szkoda, ze Franco was nie wyjebał, zostawiajac tylko te lepsza czesc Katalonii, brzydze sie wami ku**a, przez caly mecz ku**a stac jak pizda i byc zadowolonym z tego jebanego remisu, do tego ku**a bezbramkowego, sukinsyny jebane, oby wydymało was stado wscieklych bykow, pier****ne niedorajdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bon 5€ do Bet-at-home

 

bodajże z kampanii grudniowej (znalazłem na Onecie w temacie o transferze Lewandowskiego do Bayernu - nie wiem czy na 100% działa) :ok:

 

Minimalna liczba postów: 1444 - tylko dla stałych bywalców :ok:

 

jak Ty to znalazles :p

 

ja pier dole :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k:

 

z tejże strony jak że jest to temat bez cenzury - jestem za tym żeby obok "punktów PR" wprowadzić na forum "karnego kutasa" za między innymi takie wpisy :lol: :lol: :lol:

 

byłoby to całkiem ciekawe - po 10 karnych post byłby z automatu usuwany !!!! :smiech::smiech::smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bon 5€ do Bet-at-home

 

bodajże z kampanii grudniowej (znalazłem na Onecie w temacie o transferze Lewandowskiego do Bayernu - nie wiem czy na 100% działa) :ok:

 

Minimalna liczba postów: 1444 - tylko dla stałych bywalców :ok:

 

jak Ty to znalazles :p

 

ja pier dole :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k: :k:

 

z tejże strony jak że jest to temat bez cenzury - jestem za tym żeby obok "punktów PR" wprowadzić na forum "karnego kutasa" za między innymi takie wpisy :lol: :lol: :lol:

 

byłoby to całkiem ciekawe - po 10 karnych post byłby z automatu usuwany !!!! :smiech::smiech::smiech:

 

e tam tylko 10 osób się pośmieje %-) a tak moze wiecej %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam już c**j z tym, bardziej rozpierdala co ludzie są gotowi odjebać, żeby tylko taki bon dostać ja już mam w historii takie pw:

 

"Siema Darak słyszałem od uzytkownika czacza ze jak CIe 'przycisne' to jest szansa ze rzucisz bon do Bet-at-home :p Pozdro :piwo1:"

 

 

nic tylko idąc tokiem myślenia łysego z psów "wyrwałem chwasta" %-)

 

ps. BON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...