Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Raonic ty kanadyjsko ku**a pier****na, wypierdalaj z tego kortu łamaga niedojebana, twój serwis jest ku**a wart tyle co gówno misia koali jebana parówo, żal ku**a żal i jeszcze raz żal, skończ jebancu najpierw jakas szkóle, zacznij myslec na tym korcie i dopiero sie cwelu bierz za gre ty łajzo jebana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość delpiero88

pierdol się ku**a Wawrinka patałachu jeden, mieć 4-1 i bp i przejebać 5-7 ze słabym hewittem to trzeba być zdolnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość delpiero88

pierdol się Iran...żeby wygrać dzień wcześniej mecz 3-0 a teraz dostawać tak w pizde od słabych niemców... a żeby was wasi fanatyczni kibice zajebali po meczu :loser:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

SĘDZIA CHILIJSKI KTORY ku**a KONCZY MECZ 30 SEKUND PRZED REGULAMINOWYM KONCEM SPOTKANIA AKURAT WTEDY KIEDY JEST ROG I TEN ROG DAJE MI 150 EURO, NIECH TA PIZDE KOLOROWA ROZPIERDOLI JUTRO JAKIS SAMOCHOD CO ZA je***y KOLOROWY CWEL ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SĘDZIA CHILIJSKI KTORY kur*** KONCZY MECZ 30 SEKUND PRZED REGULAMINOWYM KONCEM SPOTKANIA AKURAT WTEDY KIEDY JEST ROG I TEN ROG DAJE MI 150 EURO, NIECH TA piz** KOLOROWA ROZPIERDOLI JUTRO JAKIS SAMOCHOD CO ZA je*** KOLOROWY CWEL ...

 

jak cię tak urządził - to nie mam pytań :k: :k: :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

ku**a mać wy baskijskie ku**y 2 szybkie gole w 3 minuty i 2:0 do przerwy, cała druga połowa z przewagą 1 zawodnika i ku**y nie robią overa mimo mnóstwa dobrych okazji, Soriano ciulu jak można w 10 minut 2 kartki zebrać i osłabić zespół krakowska maczeta ci w plecy, żebyście wszyscy zdychali a cały pedalski kraj zwany hiszpanią pogłębił się w jeszcze większym kryzysie, więcej grania a mnie myślenia o swoim wyglądzie nażelowane pizdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je**ć was ku**y z Lechii, jebane pierdoły z bałtyka. Zeby was ku**a stado ciapatych turasów z erasmusa wyjebało w dupusko i wysadziło wam ten je***y stadion, zera jebane. Probierz je***y gnoju, naucz strzelać tych swoich zoltych pojebow, bo to ku**a zal. Juz pomijam fakt, ze zydowskie ku**y wjebały wam 4 gole, ale to co dzisiaj odjebaliscie to juz kpina, jebane nadmorskie scierwa. c**j wam w dupe i całej tej smiesznej lidze, z wami i piastem na czele. Powinni was powysylac do Afganu albo ku**a na platforme wiertnicza jebane lewusy, nieroby ku**a. Zarabial by jeden z drugim po 1500 to by zapierdalał! Ten c**j co wyżebrał koszulke Messiego powinien ją sprzedać i wysłac pieniadze mi w ramach rekompensaty, za poniesione straty moralne, ze raz w zyciu musiałem ogladac ten was zalosny futbul, jebane pedały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**** rece opadaja nawet slow brakuje...

 

Niech mi to ktos wytlumaczy,ze w tym meczu nie bylo bramek... --->> http://obstawianie.com/foto/?v=zal.jpg

 

:wsciekly:

Ty, to niemozliwe, gdziez 65 strzalow celnych. :p

 

Przy okazji... Monako ku**y jebane , przez was odpadam z PO. Chuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Unicaja - Siena 73:75

 

ku**y jebane w dupe rasa, caly mecz typek izzi wchodzil over 157,5 pkt po 3,40 puszczony wystarczylo zeby chuje 31 punktów w 4 kwarcie rzucili to fajfusy spedałowane rzucili 21 punktów w sumie :fp: jak ku**a jakieś baby jebane z euroligi ku**a jego mac i na dodatek jeszcze Unicaja czysty win bylo puszczone na innym kuponie i ku**a w koncowce remis 73:73 i dogrywka by byla i by over wszedl izzi to jakis je***y makaron z dupy wytrzasniety trafia rowno z dzwonkiem i ku**a Siena wygrywa :fp: co dostawala w dupe nawet od zastalu i od wszystkich w tej grupie jebani bez mydla byli a malaga ku**y zbolale tak frajersko dali sie wydymac :fp: Niech was tam ku**a pieruny ogniste siarczyste rozpierdola ta cala hale wy kuntryfołgi jebane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...