Skocz do zawartości

Bez cenzury


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi


Nie no kur***, ilez mozna? w grudniu ok 20 kuponow z jednym bledem kur*** na ponad 40 tys zl, ja pier*** i teraz juz dzis 9 kupon z rzedu z jednym bledem kur*** je*** mac

 

 

No kur*** ilez mozna?

 

Może warto mniej meczy grać :)

 

 

Chociaż ja ost też miałem passe

3kupony po 3 mecze i na każdym 1 mecz (tyle ze ja gram kursy 2+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za jebane pseudo murzyny ku**a z hiszpani c**j wam w morde jednym i drugim pierwszym za to ze jak wygrywali to ku**a odechcialo sie grac i odpierdalali super akcje ku**a typu chlopaki z liceum an w-f a drugim ze ku**a 10 sekund przed koncem ku**a mac zamiast kozlowac ta jebana piklke to sie napalil jak szczerbaty na suchary i jebnal dwojke mimo ze przegrywal iwchuj !! chuju muju dzikie weze je**ć hazard nananana dzis pierwszy dzien bez papierosa pewnie dlatego sie tak wkurwiam %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubot ty pierdolono zajebana kurwo przydrożna, je***y cwelu jak ku**a masz grac to przechodzisz pierdolony frajerze obok meczu tak ze ku**a wstyd sie przyznac ze pochodzisz z Polski, a jak kurwo masz wjebać to nagle rozpierdala cie przebłysk ambicji, zal mi cie jebana kurwo, nie bierz sie za tenis bo ku**a az wstyd, a twoj niemiecki pierdolony kompan florian frajer niech spierdala do lidla na dział z jebanymi świńskimi kurwami bo na nic innego nie zasługuje, jebał was pies pierdolony parówy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls wy pier****ne ku**y, niewolnicze ścierwa. c**j wam w dupe, jak wy chcecie wygrać do chują ten mecz jak ku**a każda piłkę po dobrym diffensie zjebiecie jak jebane zera. Do ch**a Pana, jakieś ku**a podanie jak lebiody pier****ne, albo wyjebią wam znowu offffffffffensssa skurwiałego. Widzisz jak gwizda cały mecz, to je***y murzynie ogarnij się do ch**a pierdolonego. ku**a mać jak mnei wkurwiacie, wy pier****ne murzyńskie suki. je**ć was ku**y :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls wymiotują, Brooklyn doprowadza do Game 7.

Nie pamiętam, abym kiedykolwiek widział tego typu sceny: Chicago Bulls są chudsi niż żabie pięty. Rozgrywający: D-Rose nieobecny, ma zwolnienie od mamy. Kirk Hinrich nieobecny z powodu urwanej do połowy łydki, która uniemożliwia mu bieganie. Nate Robinson gra pomimo grypy żołądkowej, w trakcie przerwy na żądanie wymiotuje do kubła na śmieci. Kolejny kluczowy gracz Luol Deng przed meczem dostał na skutek grypy takich drgawek, że postanowiono dać mu wolne. Paskudnie czuł się ponoć także Taj Gibson. Joakim Noah łzawi z bólu, gra z kontuzją stopy, to jak biegać z ziarnami żwiru w bucie. Cóż, jak pech to pech. Tylko czekać kiedy rozchorują się kolejni gracze.

 

A wiecie co jest najlepsze?

 

To że Bulls prawie wygrali to spotkanie. Z braku laku piłkę rozgrywali Belinelli z Butlerem, malutki Nate Robinson grał jako SG/ go-to-guy. W sumie trzy punkty dzieliły ich od remisu w ostatnich sekundach. Joakim Noah wywalczył rzut sędziowski z dużo niższym Deronem Williamsem, a cały zespół już ustawiał się na akcję zza łuku. Plany pokrzyżował Bykom Joe Johnson, który pochwycił piłkę niczym nocny jastrząb małą polną myszkę.

 

Co jeszcze ciekawsze, kiedy w końcówce spotkania za faule spadli Gibson (w sumie grał 18 minut!) i Carlos Boozer, gospodarze mecz kończyli w składzie: Rip Hamilton, Marquis Teague, Nazr Mohammed, Butler, Belinelli…

 

Zdziesiątkowani, grający na nie swojej pozycji w nie swojej roli, Bulls walczyli dzielnie. I niezależnie od rozstrzygnięć siódmego meczu, zasłużyli na najwyższe uznanie. :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz i zagraj z tymi "murzynami", wyr***ją Cie bez mydla %-)

 

W tym meczu poziomem to dużo bym się nie różnił, a na pewno po zbiórce nie rzucałbym piłki jak amator w out :fp:%-) Albo jak Gibson który dwa faule w ataku złapał przez to, że nie ma mózgu :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tych ku**a frajer ow z bragi którzy dają sobie strzelic 3 bramki w 4 minuty drwalom ze środka tabeli wypie rdoli stado baranów na tym boisku, jebane niemoty- kur wy mecz sprzedały.

Obyście ku**a nigdy nie zagoscili na boiskach w europie, wypierdal ać do klasy B murzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorczo muszę skurwić kilka sztuk spierdolonych łbów.

 

1. Monaco kurwo jebana za mecz z andersonem, kurwo prowadziłeś 4-2 i wjebałeś 4-6.

2. Dziwka alize cornet c**j ci w dupe szmato

3. ku**y pier****ne z man city ku**a dziwki jak można przejebać z wigan w 90 min?

4. Dziwka putniseva czy c**j wie jak to sie pisze kurwo prowadzilas 1-5 i przegrałaś 7-5.

5. stepanek ty kurwo z pizdą na ryju

 

Dziękuję to na tyle zobaczymy na czym wjebie reszte kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonto ryga to najbardziej pier****ne jebane ku**y na tej ziemi, jak kutasy nie mogliscie wykorzystac takiej przewagi? od 45 minuty graliscie pokurwieni cwele z przewaga jednego pierdolonego kutasa, zakurwiliscie 14 roznych oddajc 30 strzałów i tylko 1 gol? zycze wam ku**y lizania najbardziej spoconych psich jaj na ziemi, żeby wam ku**a wbijali pal w dupsko i podpalili a na końcui a gasili benzyną, żeby was ku**a faulik uczył polskiej ortografii a czacza zabrał na mecz widzewa, zdychajcie pier****ne ćwoki

 

screenhunter253.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**e, mam nadzieje ze was skurwysy pier****ne jankeskie psy beda je**ć dzikie rosyjskie psy, niech wam ta korea jebnie ta jądrówkę bo pojebancy jestescie i cwele zakurwienskie. pier****ne chuje skurwysynskie zebyscie tak wracajac mieli same brzozy na drodze i wykurwili w którąs równie skutecznie jak nasi pod smolenskiem. poiperdolency skurwiali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier***, mam nadzieje ze was skurwysy pier*** jankeskie psy beda je*** dzikie rosyjskie psy, niech wam ta korea jebnie ta jądrówkę bo poje**** jestescie i cwele zakurwienskie. pier*** ch**e skurwysynskie zebyscie tak wracajac mieli same brzozy na drodze i wykurwili w którąs równie skutecznie jak nasi pod smolenskiem. poiperdolency skurwiali

 

 

+ jebane ku**y hamburgery zajebane, postawiłem na was ku**y jak prowadziliście 2-0 to ku**a dostaliście chuje zbolałe cynk i nagle się zrobiło 2-2 , ja pier**e jebane baraki, cwele i jebane nieudaczniki na łyzwach, nie macie sił grać to wypierdalać z teog lodu, pier****ne buraki z nhl, biorą kase jak za zboże a graja ku**a gorzej niż nasza reprezentacja :k:

 

screenhunter254.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwiszońskie karły u siebie żeby handicapa nie zrobić to trzeba być ku**a najsłabszą drużyną na tym zjebanym świecie niech was w nowym sezonie jebie Lewy z całym Bayernem po 10-0 a Realowi to możecie possać pałki gnioty zajebane .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garcia Lopez Ty kurwo łysa!! hiszpański psie pierdolony niedojebie!!jak można z Sockiem na mące wpierdolić 0:3,grałeś z nim tydzień temu i go rozjebałeś do 2 i 3 ,ku**a co za pierdolony patałach,wypierdalaj ku**a do swojej wioski zrywać pomarańcze z drzew :fp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delpiero88

Suarez Navarro ty pier****na kobyło :mur: kiedy na ciebie postawie to wpierdalam a jak postawie przeciwko to też wpierdalam %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby zamknął ten temat
  • Tonny unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...