Skocz do zawartości

Polska - pozostałe ligi


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna, II liga Polska(wschodnia)

Data i godzina: 27.03.2013r. 17,15

Spotkanie: Wigry Suwałki-Siarka Tarnobrzeg

Typ: 1

Kurs: 1,91

Bukmacher: Bet365

Analiza: Przekładana kolejka wiec dzis na nią czas, mimo że aura jeszcze w większości miast zimowa no to grać trzeba. Wigry podejmują Siarkę, Wigry mieli już okazje zareprezentować się w tej rundzie, wywalczyli o dziwo 3 punkty z Garbarnią Kraków na własnym terenie wygrywając 3-1. Obie drużyny są na dole tabeli. Goście są ostatnią drużyną z 12 punktami, Wigry zajmują natomiast 16 miejsce z 16 punktami. i mają jeden mecz wiecej rozegrany. Dzisiaj przed obiema drużynami ważny pojedynek Siarka meczu ligowego jeszcze nie grałą będzie to ich pierwszye spotkanie i myślę że może to mieć duży wpływ na to jak się dziś zareprezentują. Tarnobrzeg na wyjeździe nie wygrał jeszcze, zdobyli tylko dwa punkty, z bilansem bramek 8/16. Ich rywale czyli zawodnicy z Suwałk na włąsnym terenie prócz ostatniej wygranej z Garbarnią wygrali jeszcze dwukrotnie i raz remisowali, a 4 mecze przegrali. Dzisiaj będzie to mecz za 6 punktów praktycznie dl obu zespołów, na pewno wyglądać będzie to tak jak w pierwszym meczu iż to zawodnicy z Suwałk będą atakować ale czy udokumentują swoją przewage bramką, zobaczymy. W pierwszym meczu padł wynik remisowy 0-0, lecz to Wigry zdecydowanie lepiej się pokazały. Mecz u Siebie z ostatnią drużyną musi być motywacją do trzech punktów dla zespołu Wigier. W zespole gospodarzy nie zobaczymy P. Pianki(10/0), R. Wesełowski(11/1). Myślę że bisko dzisiaj będzie sprzyjać ekipie gospodarzy będą mieć kibiców po swojej stronie, boisko także oraz oczywiście ten jeden rozegrany mecz w lidze i wygrany, na pewno dzisiaj będą chcieli powtórzyć ten wyczyn i wygrać dzisiaj z Siarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bytovia - Tur 1 1.55 tobet

 

ogromne problemy finansowe zespołu gości co wiąże się z osłabieniami kadrowymi w przerwie zimowej. Jest to zupełnie inny, o wiele słabszy zespół niż w rundzie jesiennej, w zespole tym grać będą juniorzy z UKS SMS Łódź oraz zawodnicy, którzy jesienią grali w klasie A w barwach tego klubu (najstarszy zawodnik tej drużyny ma 22 lata). Buki nie potrafią oszacować siły tego zespołu, ponieważ wszystkie mecze do tej pory Tura były przekładana z powodu pogody. Jest to zespół słaby który w starciu z wiceliderem nie ma najmniejszych szans, Bytovia w formie, wygrali dwa pierwsze spotkania wiosenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna polska- II liga zachodnia.

Mecz: Chrobry Głogów-Elana Toruń

Typ: 1

Kurs: 1,95

Bukmacher: Sportingbet

Analiza: Nareszcie więcej meczy z II lidze zachodniej, na pewniaka wybrałem zespoły które zmierzą się w Głogowie czyli spotkanie między Chrobrym oraz Elaną Toruń. Obie drużyny zawodzą w rozgrywkach w tym sezonie, bo osobiście myślałem że zespół Chrobrego będzie walczył o awans a nie bedzie się bał czy spadnie z ligi. Na minus także postawa Elany która jest przed ostatnia, i jak ich gra pokazuje do spadku się nadają lecz po wycofaniu się Lecha Rypin już ich szansa na spadek zmalała. Także coś się wspomina że i Tur Turek ma się wycofać z rozgrywek więc nie wiadomo jak to będzie z Tą Elaną. Drużyna z Torunia wygrała tylko raz, 6 razy remisowali i na swoim koncie mają 12 punktów, ponieważ mają zaliczone 3pkt walkowera własnie z Rypinem. O dziwo 'na boisku' Elanowcy nie zdobyli bramki i 16 stracili, jeśli chodzi o wyjazdy, ostatnio bo we wtorek grali z Oławą na wyjeździe zremisowali 0-0 ten mecz. i był to dopiero drugi punkt wywalczony po grze.

Osobiście miałem okazje widzieć dwa mecze Chrobrego, z Rakowem, i zawodnicy z Głogowa bardzo fajnie grają lecz brakuje im szczęscia zarówno Chrobry jak i ELana zagrali w tej rundzie po 1 meczu, Chrobry przegrał wyjazdowy mecz z Rakowem 2-1 chociaż pokazał się tam z dobrej strony i mógł wywieźć z Częstochowy punkt. Obecnie są oni na 14 miejscu z 20 punktami, w meczach u siebie wygrali, 2 razy 3 razy remisowali a 4 przegrali wiec bilans niezbyt ciekawy, w poprzednim meczu między tymi drużynami zakończył się wynikiem 0-0 w Toruniu. Dzisiaj w zespole gospodarza nie zobaczymy trzech zawodników, za kartki pauzuje Krzysztof Ziemniak(16/1), a kontuzjowani są Bartosz Machaj(15/2) i Mateusz Hałambiec(10/1). W meczach między obiema drużynami dwukrotnie był remis, raz wygrali Głogowianie. Na pewno na niekorzyść Elanowców będzie fakt iż wyjeżdzają oni w dniu meczu już o 6 razy i to może być przyczyną lekkiego zmęczenia zespołu z Torunia. W zespole gości nie zobaczymy pauzujacego za kartki K. Lewandowskiego (15/0). Myślę że gospodarze odniosą zwycięstwo i znacznie oddalą sie od strefy zagrożenia spadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chojniczanka-Rozwój

 

Bardzo ważny mecz dla gości, jak i gospodarzy. Obie te drużyny dzielą 3 punkty i na pewno walka będzie do końca. Rozwój jeśli dzisiaj wygra będzie już 5 drużyną która będzie zaciekle walczyła do końca o awans na zaplecze ekstraklasy, lecz wydaje mi sie to ciężkim zadaniem dla nich ponieważ nie widze w nich kandydata na awans, nie te siły. Chojniczkanka po meczu w Wałbrzychu będzie chciała wziaść odwet bo krótko mówiąc w meczu z Górnikiem sfrajerzyli gorzej niż wczoraj Malaga. U siebie Chojna jest mocna, mają po swojej stronie kibiców murawe i ściany tak więc to oni powinni wygrać ten mecz. Rozwój Katowice na wyjazdach nie gra jakoś porywająco 4-2-4, a i dzisiaj Chojniczanka będzie chciała odskoczyć na 3 pkt Rakowowi i dogonić Bytovie która tak jak spodziewałem się będzie tracić głupio punkty, jak dla mnie dobry typ.

Chojniczanka @2.15

 

Elana-Calisia

 

Mecz w Toruniu to kolejny mecz o życie dla gospodarzy którzy powoli wychodzą z dołka tabeli i jest realna szansa na pozostanie w lidze. Drużyna która jeszcze w zeszłym sezonie mogła się bić o zaplecze ekstrklasy w tym sezonie zawodzi i gdyby nie wycofanie z rozgrywek się Lecha Rypin byli by na szarym końcu. Teraz jest inaczej podbudowani wygraniem meczu z Bytovią u siebie gracze Elany będą chcieli podtrzymać passe. I wydaje mi się że dzisiaj może im się to udać, wreszcie coś zaskoczyło. Przypomne że w meczach wyjazdowych Elana nie zdobyła nawet bramki jak do tej pory tak więc dzisiaj w meczu u siebie będą musieli zrobić wszystko by wygrać i wyskoczyć ze strefy spadkowej, bo nikt sobie nie wyobraża spadku drużyny. Wyczytałem na stronce że w Elanie prezes za wszelką cene chce utrzymać 2 lige i tak się stanie w moim odczuciu bo zaczynaja grać, a ta wygrana z Bytovią mocno ich podbudowała. Calisia na wyjazdach gra w kratke potrafią zremisować w Bytowie z Bytovią by przegrać 0-4 w Częstochowie, tak wiec tutaj ciężko jest. Myślę że także i w tym meczu gospodarze będą górą. Co ciekawe Calisia dopiero dzisiaj inauguruje wiosne w lidze, 5 meczy ktore ten zespół miał rozegrać i wszystkie przełożone to na pewno nie jest dla nich dobrym znakiem, dodatkowo goście z Kalisza osłabieni są brakiem dwóch podstawowych graczy Patrykiem Klofikiem(14/6) oraz Dawidem Grittnerem(4/0).

Elana @2,60

 

Górnik Wałbrzych-Bytovia Bytów

 

I ostatni mecz a więc Górnik Wałbrzych Bytovia Bytów, jak dla mnie hit tych zaległych meczy. Górnik spisuje sie na wiosne rewelacyjnie, a w ostatnim meczu z Chojniczanka pokazał klasę. Graja na prawde świetnie walka zaangażowanie i chęć zwycięstwa. Bytovia walczy o awans ale nie jest to drużyna która na ten awans zasługuje bo wcale dobrze nie gra, miałem okazje ogladać ich jedną potyczke gdzie wygrali z Rakowem u siebie 1-0. Nic specjalnego. Graja w Wałbrzychu Górnik jest mocny zwłaszcza u siebie, i według mnie będzie liczył się w awansie do ekstraklasy. Górnicy maja 29 punktów strata do Bytovii to 11 oczek ale jeśli dzisiaj zmniejsza tę stratę bedą już miec tylko 8 punktów i w tej lidze jak najbardziej do odrobienia. Bytovia przegrała na wyjeździe 2-1 z Elaną wiec czemu mieli by nie przegrać z Górnikiem który jest o wiele mocniejszy od ELany. Dodam jeszcze że to Wałbrzyszanie mają w lidze rozegranych 3 mecze mniej do swoih dzisiejszych rywali tak więc myślę że tutaj też może być ciekawie

 

Over 2,5 @2,00

Górnik Wałbrzych @3,00

Górnik Wałbrzych bądź remis @ 1,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - II liga

Spotkanie: Chrobry Głogów-Jarota Jarocin

Typ: 1

Kurs: 2,00

Bukmacher: Sportingbet

12.04.2013 18.00

 

II liga nie zwalnia, dzisiaj dwa mecze ja wybrałem jednego z nich, mecz miedzy Chrobrym a Jarotą. Faworytem tego spotkania są Głogowianie którzy są zarówno wyżej w tabeli jak i u siebie radzą sobie bardzo pozytywnie. Oba zespoły w tabeli dzieli 4 punkty. Gospodarze znajdują sie na 10 miejsu i mają 26 punktów, goście natomiast mają 22 punkty i są na 14 pozycji. Faworytem jak już wspomniałem wyżej są zawodnicy Chrobrego, w tej rundzie grając dwa mecze u siebie oba wygrali nie tracąc gola. W całym sezonie Chrobry u siebie wygrał 4 mecze, tyle samo przegrał i 3 remisował. Jarota natomiast na wyjazdach radzi sobie nie najlepiej, aż 6 porażek 2 wygrane i 3 remisy. Ostatnia wygrana wyjazdowa miała miejsce 30 marca pokonali Oławę 1-2. Ogolnie w meczach z tego roku zespół z Jarocina wywalczył 7 punktów w 4 meczach, wygrał dwa mecze jak wspomniałem z Oława oraz po walkowerze z Lechem Rypin, ostatnio zremisował bo bardzo słabym meczu u siebie z Gryfem 1-1 tracąc gola zasłużenie w końcowych minutach meczu. Chrobry natomiast w 4 meczach jakie rozegrał wywalczył 6 punktów po włąsnie dwóch wygranych na włąsnym obiekcie. W ostatniej kolejce przegrał w małych derbach w Polkowicach z tamtejszym Górnikiem 2-1. Oba zespoły będą dzisiaj osłabione. W zespole gospodarzy nie zobaczymy trójki zawodników, Mateusz Hałambiec(10/1), Bartosz Machaj(15/2) oraz Grzegorz Wan(15/2). W zespole gości natomiast nie wystąpią, Michał Grobelny(16/0) ,Igor Skowron(16/0) i zawieszony Hubert Oczkowski(15/0). Trener Jaroty będzie miał problem z zestawieniem obrony ponieważ nie wystąpi dwóch podstawowych obrońców. Myślę że stosunkiem jednej bramki to Chrobry podtrzyma passe i zdobędzie punkty które są dla nich ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROW Rybnik - Tur Turek EH(0:1) 1 1.55 myBet

 

ROW prezentuje się znakomicie i jest na najlepszej drodze do awansu na zaplecze ekstraklasy. U siebie znakomity bilans 9 zwycięstw i 2 remisy, bramki 25:2. Tur natomiast ma ogromne problemy finansowe, z tego powodu odeszli praktycznie wszyscy piłkarze i w rundzie wiosennej w klubie tym mamy juniorów z UKS SMS Łódź oraz tych którzy jesienią grali w klasie A w barwach tego klubu. Ogromna dysproporcja sił, powinno to być widoczne dziś na boisku, szykuje się wysokie zwycięstwo gospodarzy. POW w rundzie wiosennej ograł u siebie Kluczbork 1:0, Chojniczankę 3:0 i Raków 5:0. Goście rozegrali tylko jedno spotkanie ulegając 0:2 Bytovii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Polska 2liga zachodnia)

Mecz: Calisia Kalisz-Zagłębie Sosnowiec

Typ: 2

Kurs: 3,00

Bukmacher: bet-at-home

Data: 13.04.2013 godz: 19:00

 

Analiza:

Aktualności

Drugi początek wiosny JP, 2013-04-12, 18:49 Po prawie czterech tygodniach przerwy w rozgrywkach piłkarze Zagłębia wracają do walki o ligowe punkty. W Kaliszu zaczyna się okres bardzo intensywnej gry.Po 26 dniach, w których drużyna Zagłębia tylko trenowała i rozgrywała sparingi, nadchodzi 16 dni, w trakcie których sosnowiczanie rozegrają 5 meczów ligowych. Pierwszym rywalem w tej serii pojedynków będzie Calisia Kalisz, która miała najdłuższą przerwę zimową spośród wszystkich drugoligowców. Kaliszanie rundę rewanżową zainaugurowali dopiero w środę 10 kwietnia, pokonując w Toruniu Elanę 2:0.

 

Podopieczni Sławomira Majaka aktualnie zajmują w tabeli 11. miejsce, ale należy wziąć pod uwagę, że Calisia ma najmniej rozegranych spotkań i gdyby wygrała wszystkie zaległe mecze, to mogłaby awansować nawet na trzecią pozycję.

 

W rundzie jesiennej Calisia miała sporo problemów ze strzelaniem bramek. W 17 meczach kaliszanie tylko 12 razy trafili do siatki. Gorsza w lidze była i nadal jest tylko Elana Toruń. Lekarstwem na tę bolączkę ma być sprowadzony z wycofanego w zimowej przerwie rozgrywek z Lecha Rypin 21-letni napastnik Paweł Tabaczyński, który jesienią w barwach Lecha zdobył 8 bramek. Szczególnie dał się on we znaki właśnie w Kaliszu, gdzie strzelił 3 gole w spotkaniu wygranym przez Lecha 5:1.

 

W przeciwieństwie do zeszłego sezonu, gdy aż do przedostatniego spotkania nie byliśmy pewnie utrzymania, tym razem sytuacja wydaje się być spokojna. Tylko kataklizm mógłby sprawić, by sosnowiczanie znaleźli się wśród zespołów zagrożonych degradacją. O włączenie się do walki o awans także będzie ciężko (aby to było w miarę realne, Zagłębie musiałoby kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa).

 

Najbliższe mecze mogą natomiast pokazać na co sosnowiczan stać - czy będziemy ligowym średniakiem, który plasuje się gdzieś w okolicach połowy tabeli. Czy też może włączą sie do walki o awans. Ja uważam,że druga opcja jest o wiele bliższa i oddaje swój typ na Sosnowieckie Zagłębie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka Nozna, 2 liga wschodnia, 14.04 15:00

Radomiak Radom - Garbarnia Krakow

typ: 1

1,85

Bwin

Analiza

Dzis kolejne spotkanie 2 ligi wschodniej. Wreszcie te rozgrywki ruszyly pelna para, po problemach atmosferycznych. Radomiak Radom na wlasnym stadionie podejmie Garbarnie Krakow. Zupelnie nie rozumiem dlaczego gospodarze nie sa zdecydowanym faworytem tego spotkania wedlug bukmacherow. Po pierwsze, Radomiak, jako beniaminek to najlepsza ekipa 2 ligi biorac pod uwage tylko spotkania na wlasnym stadionie. Przed wlasna publicznoscia zieloni spisuja sie bardzo dobrze w ogolnym rozrachunku. Nawet remis sprzed trzech dni z ostatnim w tabeli Switem tego nie zmienia. Radomiak w tym spotkaniu po prostu wyraznie zlekcewazyl rywali, ponadto na domiar zle spotkanie bylo rozgrywane przy rzesiscie padajacym deszczu, gospodarze zupelnie sobie z tym nieradzili. Garbarnia to rowniez ekipa z dolu tabeli, ktora na wiosne w trzech spotkaniach zdobyla zaledwie jeden punkt, a wiec to ekipa pokroju Switu. Dzis nie sadze, aby radomianie popelnili ten sam blad zlekcewazenia rywala. Zapowiadaja, ze tego nie zrobia i zagraja zupelnie inaczej, chocby tak jak przed dwoma tygodniami z Resovia, pokonujac ja u siebie 4:0. Radomiak to wyraznie lepsza ekipa i tylko kataklizm moze ja pozbawic dzis trzech oczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, 2. liga polska zachodnia

Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - MKS Oława

Data: 17.03.2013 godz. 16:00

Typ: Zagłębie

Kurs: 1.75

Bukmacher: Sportingbet

 

Dokuczliwa zimowa aura zmusiła władze niższych szczebli rozgrywkowych do dokonywania zmian w terminarzu. Skutkiem jednej z nich jest środowy mecz Zagłębia z MKSem Oława w ramach 22 kolejki który w pierwotnym terminie miał odbyć się 6 kwietnia.

 

Wiosna za oknem poczyna sobie coraz śmielej i z tego na pewno cieszą się w Sosnowcu, zaległości do nadrobienia jest już wystarczająco. Zagłębie mogło zagrać zgodnie z planem jedynie dwie marcowe kolejki by potem przez blisko miesiąc (wy)grywać...sparingi - odwołany mecz z Rozwojem, walkower z Rypinem czy wreszcie przesunięte spotkanie z Oławą były przyczyną tego stanu rzeczy.

 

W minioną sobotę podopieczni trenera Kmiecia wrócili w końcu na ligowe boiska i zrobili to w dobrym stylu. Sosnowiczanie wygrali zasłużenie wyjazdowe spotkanie w Kaliszu 3-1. Po wcześniejszym zwycięstwie nad Gryfem w Wejherowie i porażce w Chojnicach bilans z 3 kolejnych wyjazdowych wojaży nie wygląda najgorzej. Generalnie na wyjazdach Zagłębie radzi sobie świetnie i w tej klasyfikacji nawet lideruje. Bolączką są jednak mecze na własnym obiekcie i z pewnością trener Kmieć zdaje sobie z tego sprawe. Szkoleniowiec kóry ma za soba 4 oficjalne mecze na stanowisku trenera jutro poraz pierwszy zagra na Stadionie Ludowym i wydaje się że ma szanse dobrze przywitać się z kibicami. Rywale z Oławy sezon zaczęli od remiów z Polkowicami i Elaną oraz porażek z Jarotą i Gryfem.

 

Dyskusje czy Zagłębie stać na awans należy odłożyć na bok, w Sosnowcu chcą pewnej stabilizacji i drużyny która będzie regularnie wygrywać mecze na własnym terenie. Trener Kmieć zapowiadał że jego zespół ma być znany z determinacji i ofensywnej gry. Wierzę że potwierdzi się w to w trzecim kolejnym meczu, tym razem z będącym w nieco słabszej formie MKSem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna - Polska 2 liga zach. 20.04.2013

Spotkanie : Zagłębie Sosnowiec-Chrobry Głogów

Typ: 1

Kurs : 2.25

Bukmacher : Bwin

godz:17

Analiza

W sobotę (20 kwietnia) o godz. 17:00 nasi piłkarze podejmą gości z Głogowa. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie. Głogowanie zajmują aktualnie w tabeli zajmuje 11. miejsce z dorobkiem 27 punktów (7 zwycięstw, 6 remisów, 9 porażek, bilans bramkowy – 22:28). W ostatniej kolejce Chrobry zremisował na własnym obiekcie z Jarotą Jarocin 1:1.

Zagłębie jest podbudowane po ostatnim środowym meczu (zaległe spotkanie 22. kolejki) z MKS Oława. Sosnowiczanie przegrywali 0:1 i „wrócili do gry” pokonując przeciwnika 2:1. Bramki na wagę 3 punktów zdobyli Jovan Ninković i Michał Cyganek (długo Sosnowiczanie nie mógli poradzić sobie z takim przebiegiem spraw, ostatnie zwycięstwo, po tym, jak traciliśmy pierwsi bramkę, odnieśliśmy w 2009 roku! 15 sierpnia w Legnicy Zagłębie pokonało Miedź 2:1)Chrobry do II ligi awansował w 2011 roku i w dotychczasowych trzech meczach ma lepszy bilans z Zagłębiem (2 zwycięstwa, 1 remis, bilans bramkowy 5:3, choć patrząc na historię wszystkich meczów, oba zespoły mają po 2 zwycięstwa, gdyż w sezonie 2003/04 Zagłębie dwukrotnie pokonało Chrobrego 2:1 i 3:2, więc łącznie bilans bramkowy jest 8:8).Ciekawostką jest fakt, iż w II lidze, grupie zachodniej, wszystkie trzy bramki w spotkaniach z rywalem z Głogowa strzelił Rafał Jankowski, co więcej zawsze wpisywał się na listę strzelców po 70. minucie (71. i 89. w przegranym 2:3 - 13 sierpnia 2011, obie z rzutów karnych i w 73. minucie w spotkaniu które zakończyło się remisem 1:1 - 17 marca 2012). Popularny „Jankes” jesienią tego sezonu (14 września 2012) nie mógł wystąpić w Głogowie z powodu kontuzji, było to jedyne spotkanie, w którym Zagłębie nie strzeliło ani jednej bramki Chrobremu i przegrało 0:1.Tak więc sosnowiczanie mają szansę przerwać kolejną złą serię, czyli spotkań bez zwycięstwa z Chrobrym i myślę,że tak własnie sie stanie tymbardziej,że Zagłębie z każdym meczem zbliża sie do upragnionej 1 ligi .

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina : Piłka Nożna - POLSKA III Liga opolsko-śląska

Mecz: Odra Wodzisław Śląski - Odra Opole

Typ: 2

Kurs: 1.60

Bukmacher: Tobet

Godz: 20:00

 

Dziś kolejny mecz dwóch ekip pod nazwą "Odra" i zapewne kolejne zwycięstwo Drużyna z Opola. Goście przystąpią do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta ( ostatnio licząc występy w pucharze oraz w lidze seria 4 kolejnych zwycięstw ) . Atmosfera w ekipie gości bardzo bojowa, kontuzji brak ( za wyjątkiem rezerwowego bramkarza Marcina Fecia ), nie ma co ukrywać Opole liczy w tym sezonie na awans i takie mecze musi wygrywać . ostatnio te dwie ekipy spotkały się w Pucharze Polski na szczeblu okręgowym, w Opolu gospodarze rozgromili drużynę z Wodzisławia aż 5-0, będąc w tym spotkaniu o klase lepszą ekipą. Gospodarze dzisiejszego spotkania praktycznie o nic nie grają już od dawna, natomiast goście tracą już tylko 2 pnk do lidera i dzisiejsze zwycięstwo będzie kolejnym krokiem do awansu. Spokojnie dawać dwójeczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna - POLSKA III Liga opolsko-śląska

Mecz: Odra Wodzisław Śląski - Odra Opole

Typ: 2

Kurs: 1.60

Bukmacher: Tobet

Godz: 20:00

 

Dziś kolejny mecz dwóch ekip pod nazwą "Odra" i zapewne kolejne zwycięstwo Drużyna z Opola. Goście przystąpią do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta ( ostatnio licząc występy w pucharze oraz w lidze seria 4 kolejnych zwycięstw ) . Atmosfera w ekipie gości bardzo bojowa, kontuzji brak ( za wyjątkiem rezerwowego bramkarza Marcina Fecia ), nie ma co ukrywać Opole liczy w tym sezonie na awans i takie mecze musi wygrywać . ostatnio te dwie ekipy spotkały się w Pucharze Polski na szczeblu okręgowym, w Opolu gospodarze rozgromili drużynę z Wodzisławia aż 5-0, będąc w tym spotkaniu o klase lepszą ekipą. Gospodarze dzisiejszego spotkania praktycznie o nic nie grają już od dawna, natomiast goście tracą już tylko 2 pnk do lidera i dzisiejsze zwycięstwo będzie kolejnym krokiem do awansu. Spokojnie dawać dwójeczkę :)

 

0-2 :piwo: lekko, gładko i przyjemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna - POLSKA II Liga zachodnia

Mecz: Jarota Jarocin-Raków Częstochowa

Typ: 1

Kurs: 2.30

Bukmacher: Expekt

Godz: 17:00

Dzisiaj dość sporo meczy w ofercie, także i grają zawodnicy w II lidze, ja wybrałem mecz swojej drużyny czyli Rakowa Częstochowa który na wyjeździe podejmie Jarotę Jarocin. Wyżej sklasyfikowani są Częstochowianie lecz ich gra niestety jest słaba...Brakuje tego czegoś i praktycznie w tej rundzie nie mieliśmy zbyt wielu okazji by cieszyć się ze zwycięstwa. Co najważniejsze było powiedziane. Trener Jurek Brzęczek robi rewolucje w składzie i będzie dawał ogrywać się zawodnikom z Juniorów którzy grają w makroregionie, natomiast zawodnicy z pierwszego zespołu w większości wylądują w rezerwach, lecz jest to wszystko przemyślane, w rezerwach po to by zrobić awans do 4 ligi. Dzisiaj na pewno zabraknie w zespole Rakowa, już dwóch podstawowych obrońców, lewego A. Łyska(13/0) oraz środkowego B. Soczyńskiego(23/0). Lecz co do składu ciężko określić kto będzie tutaj górował ponieważ w kadrze znalazło się 7 zawodników z Juniorskich kadr Rakowa i Ci na pewno co niektórzy dostaną szansę gry od pierwszej minuty. Raków jest rozbity nie walczy już o nic a w Jarocinie zawsze im się grało Ciężko. Jarota jeszcze nie może czuć się bezpieczna, lecz dzisiejszym meczem może się znacząco oddalić od strefy barażowo/spadkowej. są na 13 miejscu z dorobkiem 29 punktów, dzisiaj jest okazja bo dół tabeli gra ze sobą. Jarotę stać na pewno na 3 punkty ale też jak dla mnie jest to drużyna która często remisuje i tutaj też może być ciężko, mimo że wygrali oni ostatnio 2 mecze z rzędu w ostatniej kolejce wyjazdowy pojedynek z Wałbrzychem aż 0-3 i u siebie z Rowem Rybnik 1-0 ! Dzisiaj w zespole z Jarocina nie wystąpi zawieszony za kartki Ł. Białożyt(23/5), lecz do składu wracają ważne ogniwa tego zespołu, K. Czabański(21/0), M. Filipiak(7/1) oraz S. Kamiński(24/5). Jarota jest w stnie wygrać dzisiaj z Rakowe i są do tego spore szanse jak już wspominałem wyżej i mam nadzieje że pod kątem Bukmacherskim tak i będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, II liga zachodnia - Polska

Raków-Zagłębie

TYP: 2

KURS: 2,55

BUK: bet-at-home

 

Analiza:

 

Do zakończenia rozgrywek w II lidze zachodniej polskiej pozostało już tylko a może jeszcze 7 kolejek, dzisiejszy mecz niestety wskazuje znowu przeciwko swojej drużynie, Raków na Limanowskiego podejmować będzie Zagłębie Sosnowiec. Zawsze te mecze były dla nas jak i dla Sosnowiczan bardzo ważne wkońcu to derby. Niestety jak już wspomniałem dzisiaj stawiam na Zagłębie, wiec przejdę do konkretów. Jak już wspomniał trener Rakowa, pierwszy zespół nie ma na co liczyć i już niestety gra o nic, natomiast Zaglębie jest w bardzo pozytywnym "gazie", Sosnowiczanie włączyli się bardzo poważnie do walki o awans i wygląda to bardzo poważnie. Zespół rezerw Rakowa walczy o awans do IV ligi i jest na dobrej drodze do tego, po tym jak pierwsza drużyna zaprzepaściła swoją okazje to i trzeba postawić na rezerwy i taka jest też motywacja Jurka Brzęczka. Ogólnie na pewno w obronie wystąpi jeden zawodnik z Juniorów Starszych z makroregionu, ze składu wypadło trzech podstawowych obrońców urazów nabawili się Łysek(16/1), da Silva(19/1) oraz Pluta (6/0), dodatkowo niepewny występu jest Soczyński (23/0). Zespół rezerw Rakowa rozgrywa wazny wyjazdowy mecz i na pewno 4-5 graczy z pierwszej drużyny bęzie przesuniętych do rezerw. Raków przegrał 3 mecze z rzędu, ostatnio ulegli w Jarocinie tamtejszej Jarocie nie wykazali woli walki ani ambicji i czy dzisiaj się to zmieni ? Raczej nie, niestety posiadamy takich zawodników którzy nie porafią raczić sobie w meczach o stawke. Zagłębie nie przegrało juz od 9 spotkań, zaliczyli 6 wygranych i 3 remisy, w tym remisy 0-0. W ostatnim spotkaniu na włąsnym terenie rozbili Górnik Wałbrzych5-0. Mają niewielką już startę do miejsc premiowanych awansem, 10 punktów starty przy tym co się dzieje w czubie tej ligi jest niczym, może się wydawać że ROW Rybnik awans już sobie odpuścił, najlepiej w tej chwili wygląda zespół z Chojnic lecz i ci na pewno stracą punkty, Bytovia także nie jest zbyt pewna. Zagłębie w meczach wyjazdowych wywalczyła 26 punktów, i są najelpeij grająca drużyną na wyjazdach w lidze. Warto dodać że Zaglębie czuje się bardzo dobrze na stadionie Rakowa gdzie w ostatnich latach wygrali 2 mecze jeden przegrali i w jednym padł wynik remisowy 0-0. Dzisiaj to Sosnowiczanie są faworytem są w gazie i myślę że powinni ten mecz wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, II liga zachodnia - Polska

Gryf Wejherowo-Raków Częstochowa

TYP: X

KURS: 3,25

BUK: Bet365

 

Analiza:

 

 

No to czas na mecz Rakowa który wybrał się do Wejherowa na spotkanie z tamtejszym Gryfem. Oba zespoły w tabeli dzielą 4 punkty, praktycznie nie walczą o nic bo są na spokojnych miejscach. Zawodnicy Rakowa na mecz Wyjechali już w piątek do doo pokonania mieli prawie 500km. Ja dzisiaj postawię na remis, już wyczuwałem ten remis w środe gdzie Raków zremisował 0-0 z Kluczborkiem. Zespół wyjdzie najprawdopodobniej najmocniejszym skladem jaim do tej pory dysponują lecz na wyjazdach i ogolnie ta gra ostatnio się nie klei brakuje mądrości w grze jaka była w pierwszej częsci sezonu. Gryf na własnym terenie gra dobrze 6 wygranych 4 remisy i tyle samo porażek, raków natomiast bilans 6-2-6. Gryf w ostatniej kolejce przegrał 1-0 na wyjeździe z zespołem z Chojnic. Wcześniej u siebie pokonali ROW Rybnik 2-1. Raków może zagrać dzisiaj dobry mecz, lecz nie są w stanie wygrać z ich szczęściem oraz nieporadnością w końcówkach pierwszej połowy oraz meczu. W poprzednim meczu jakie te kluby rozegrały padł wynik 1-1. Zawodnicy Rakowa mają problemy z piłkami wrzucającymi czy to ze stałych fragmentów czy też po akcjach, natomiast gracze Gryfa bardzo dobrze przy stałych fragmentach. Odradzający się Raków może zacznie grać piłką tak jak w pierwszej rundzie i wtedy Gryf może mieć problemy z grą, lecz i Raków może mieć problem ze strzeleniem gola tak jak to było w ostatnim czasie, jak dla mnie będzie to drugi mecz z rzędu 'na remis'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III liga podlasko-warmińsko-mazurska

 

Motor Lubawa - Dąb Dąbrowa Białostocka 1 3.60; 1X 1.83 TOBET

 

Bukmacherzy wystawiając kursy opierali się zapewne na grze lubawskiej ekipy na własnym boisku. Motor w tym sezonie wygrał tylko raz i to na dodatek przed tygodniem w środę, przedtem notując 10 z rzędów spotkań bez wygranej na własnym boisku. Tak słaba forma sprawiła, że drużyna z aspiracjami co najmniej na środek tabeli musi walczyć o utrzymanie. W lubawskim zespole nie brakuje doświadczonych piłkarzy, głównie byłych zawodników Jezioraka Iława, którzy opuścili ten klub po pięciu sezonach gry w II lidze wschodniej i spadku (Dawid Kowalski, Bartosz Dobroński, Piotr Piceluk, Arkadiusz Wietecha, Piotr Dymowski, Jarosław Rzeźnikiewicz). Oba zespoły w tabeli dzielą zaledwie dwie pozycje, ale aż osiem punktów. W kontekście walki o utrzymanie dla gospodarzy może to być kluczowy pojedynek i zarazem ostatni szansa, żeby zachować jeszcze jakiekolwiek szanse na III ligowy byt. Wiadomo, że w tego typu pojedynkach możliwe jest wszystko, a kurs na gospodarzy wydaje się być bardzo przesadzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina - Piłka nożna 2 liga Polska Grupa Zachodnia 2013.06.01 godz. 19.00

Spotkanie - Chrobry Głogów : MKS Kluczbork

Typ - MKS Kluczbork

Kurs - 2.65

Buk - Bwin

Analiza :

 

..... na dziś coś z Polskiej 2 ligi , mecz pomiędzy 7 w tabeli Chrobrym a 6 Kluczborkiem , gospodarze mają rozegrane 32 mecze natomiast goście tylko 30 i gospodarze na swoim koncie mają 46 pkt i ten mecz praktycznie o nic natomiast goście z 53 pkt i .............. no i teoretycznie jeszcze jakaś nadzieja no bo do drugiego Bytowa co prawda tracą aż 9 pkt ale popatrzmy oni mają do rozegrania 4 mecze czyli do zdobycia 12 pkt natomiast Bytow ma 63 pkt i 31 meczy , wiem musiałby się zdarzyć cud ( ale cuda się zdarzają ) żeby Bytow wszystkie mecze przegrał a Kluczbork wygrał ale dziś liczę na gości z Kluczborka , w ostatnich 5 kolejkach Kluczbork 3-2-0 i 6:1 popatrzmy tylko 1 bramka stracona a w ogólnym bilansie bramkowym Kluczborka to 46:22 i goście mają najlepszą obroną w lidze , na 3 dotychczasowe pojedynki między tymi drużynami to bilans 0-0-3 i 0:7 w bramkach na korzyść gości tak więc nie widzę innej opcji jak wygrana Kluczborka po fajnym kursie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna - POLSKA II Liga Wschodnia.

05.06.2013 17:00

Mecz: Motor Lublin - Puszcza

Typ: 2/2

Kurs: 3.20

Bukmacher: Expekt

Analiza:

 

Mecz o awans do pierwszej ligi. Poprawka, mecz o awans dla Puszczy do pierwszej ligi gdyż bądź co bądź ale Motor na to najmniejszych szans już nie ma w porównaniu do swoich dzisiejszych rywali. Jest to spotkanie z trzydziestej pierwszej kolejki, a więc do końca zostały jeszcze trzy mecze. Aktualnie w Tabeli pierwsze miejsce zajmuje Wisła Płock z 63 punktami, z takim samym dorobkiem punktowym na drugiej lokacie plasuje się Puszcza. Trzecie miejsce to aktualnie Pelikan Łowicz z 61 oczkami. Czwarte miejsce szans na awans już nie ma gdyż ich strata do drugiego miejsca wynosi 10 punktów, tak więc Resovia Rzeszów na awans będzie musiała jeszcze poczekać. Mecz o awans dla Puszczy? Na pewno tak. Goście aby awansować, muszą wygrywać spotkania z drużynami z dolnej części tabeli bo taką drużyną jest na przykład Motor. Piętnaste miejsce w stawce na osiemnaście możliwych to na pewno nie jest powód do większej dumy. Ja nawet z tak drobnej statystki odważę się postawić na Puszczę. Kursy w granicach 2.00 na pewno ulicą nie chodzą i trzeba je wyłapywać. W niektórych bukach już stawki na gości poszły znacząco w dół. Co do kolejnego argumentu przemawiającego za Puszczą, dodam że w pierwszym meczu tych drużyn ówczesny gospodarz pewnie pokonał rywala 3:0, myślę że dziś będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nozna 4 liga kuj-pom 17:00

Mień Lipno -Krajna Sępólno Krajeńskie

Krajna Sępólno

1,7

Tobet

 

W Lipnie spotkają sie druzyny ktore w tym sezonie mają (mieli) na celu utrzymanie sie w szeregach 4 ligii.Mień to druzyna ktora przed tą rundą znacznie sie osłabiła ,odeszlo kilku czołowych graczy i praktycznie co mecz dostają becki.Nic nie daje doswiadczenie kapitana Serafina czy tez bramkarza Ziemniańczyka ktory ostatnio ma problemy ze zdrowiem.Mień Lipno juz praktycznie spadła do 5 ligii i nic ich raczej nie uratuje bo slabo przedą finansowo i kadrowo.Krajna chce za wszelką cene wygrac ten mecz jak wypowiadal sie trener po ostatnim zremisowanym meczu z liderem Startem Warlubie 2-2.Do Krajny przed rundą wrocił z zagranicy wszędobylski Dądela ,mają dobrego bramkarza i stabilny sklad .W krajnie grają tez doswiadczony Kosmela ,Mrugalski czy tez wrocił z wojazów w Cuvii Nowak.Krajne stac w nastepnym sezonie na czołowke ligii i dziesiejszym mecz powinni wygrac.Licze ,ze wbią gospodarzą 2-3 bramki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Calisia Kalisz - Ruch Zdzieszowice godz. 19:00

typ:1

kurs: 2,25

Buk: Bet365

 

Dziś rozpoczyna 11 kolejkę II liga zachodnia. W Kaliszu przedostatnia w tabeli Calisia podejmuję piętnasty Ruch Zdzieszowice. Calisia fatalnie rozpoczęła sezon przegrała sześć pierwszych meczy. Zespół w ogóle miał nie przystąpić do rozgrywek,już przed sezonem zespół opuścił trener Sławomir Majak. Klub chciał się połączyć z inna kaliską drużyną KKS -em lub sprzedać licencję rezerwom Lecha. Ostatecznie Kaliszanie wystartowali jednak jak pisałem bez powodzenia. W końcu nastąpiło przełamanie i zwycięstwo z ostatnią Jarotą.

Przejdźmy do rzeczy dlaczego uważam,że Calisia wygra?? W klubie pojawiły się pieniądze,nowy trener i cele. W ostatniej kolejce Calisia niespodziewanie pokonała na wyjeździe Gryf Wejherowo.

Teraz celem zespołu jest utrzymanie w lidze za wszelką cenę . Warto zaznaczyć,że z ligi spada 10 zespołów. Więc po tak słabym początku punkty są potrzebne.

Ponadto Ruch również gra słabo zdobył 10 punktów w 10 meczach i jego celem również jest utrzymanie.

Dodam tutaj link o zmianach i celach Calisii :

http://kalisz.naszemiasto.pl/artykul/2018082,calisia-kalisz-ma-grac-w-i-lidze,id,t.html

Wychodzę z założenia : " będzie sianko - będzie granko " a przeciwnik nie jest jakąś rewelacją i dlatego warto obstawić na Calisię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, II liga wschodnia

Spotkanie: Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Typ: X

Kurs: 3.55

Godz: 15:00

Bukmacher: Betsson

 

II liga wschodnia. W derbowym pojedynku spotkają się rywale zza miedzy czyli Stal Stalowa Wola podejmie u siebie Siarkę Tarnobrzeg. Siarka ledwo została w lidzę, Stalówka ledwo dostała licencje, a tutaj druga ekipa prowadzi w tabeli, znowu Siarka też nienajgorzej w środku stawki się znajduje. Obie ekipy mają kłopoty kadrowe, wciąż bez 5 zawodników zagra Stalówka ale kadra i tak się polepszyła. Znowu u gości nie zagra Dariusz Frankiewicz , a na bramce stanie dopiero wracający po kontuzji bramkarz. Gospodarze niewątpliwie są faworytami, ich gra może się podobać ale derby rządzą się swoimi prawami. Siarka potrafi zaskoczyć, mimo, że na wyjazdach to jest koszmar 0-1-3 co przy takiej twierdzy jaką jest stadion Stalówki i ich bilans u siebie 5-2-0 daje małe podstawy aby myśleć, że goście coś ugrają. Jednak ciekawa jest historia, rok temu remis w Stalowej Woli 2:2, 13 lat temu podobna sytuacja ale znowu w Tarnobrzegu to Stalówka wygrywa. Także remisy w Stalowej Woli między tymi ekipami były, do tego dodać, że nie wierzę w jakąś niesamowitą regularność dobrej gry u gospodarzy to dla mnie to może być gdzie padnie remis. Stawiam 1:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Polkowice - Calisia Kalisz

Typ 1

Kurs 1.85

 

Spróbuję swoich sił w drugiej lidze zachodniej, tym razem z większym przekonaniem co do typu. Więc tak obie ekipy znajdują się w dolnych rejonach tabeli. Calisia tabelę zamyka, natomiast Polkowice są na trzecim miejscu od końca. I o ile w przypadku Calisii można się jeszcze było spodziewać takiego obrotu sprawy o tyle w Polkowicach jest to wynik zdecydowanie poniżej możliwości i potencjału tej ekipy. Konsekwencją takich wyników było zwolnienie Kubota (swoją drogą jest to kolejne miejsce gdzie Kubot sobie nie radzi i odchodzi w niesławie, tak było i w Bydgoszczy i Głogowie) i trenerem jest jego asystent Mandziejewicz. Patrząc na grę Polkowic w poprzednich spotkaniach to nie wyglądało to jakoś tragicznie. W miarę solidna obrona, mocne skrzydła, ale zawsze czegoś brakowało. W ostatnim meczu u siebie przez cały mecz dominowali gracze Polkowic. Dostali przypadkową bramkę po rożnym w pierwszej połowie a później gonili, gonili, ale już nie dogonili mimo kilku wyśmienitych okazji. Teraz wszyscy w Polkowicach zapowiadają olbrzymią motywację, wszyscy są zdrowi i liczą na znaczącą poprawę gry. Warto jeszcze dodać słówko o Calisii. Jak można wyczytać są tam straszne problemy finansowe w efekcie czego zaczęło dochodzić do sytuacji, że piłkarze chodzą na treningi wybiórczo. Taktyka Calisii będzie zapewne podobna do tej Jaroty, czyli postawienie autobusu i liczenie na jakąś kontrę czy też rzut rożny. Według mnie wszystko jest jednak w nogach Polkowic i tylko od ich skuteczności będzie zależał wynik tego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Raków-Ruch

Aż chce się wykrzyknąć nareszcie ! Dzisiaj startuje II liga polska, na początek mecz Rakowa z Ruchem Zdzieszowice. Typ, oczywiscie na moich pupili. Są ku temu poważne powody. Priorytetem dla Rakowa w tym sezonie a raczej rundzie jest utrzymanie się w II lidze a następnie walka o awans. W drużynie z dnia na dzień dzieje się coraz lepiej. Panuje wyśmienita atmosfera, pieniędzy jest coraz więcej i zatrudniani sa coraz lepsi zawodnicy. Raków przed startem rundy rewanżowej wzmocnił się i to na bogato. Jedyny minus przed disiejszym meczem są kontuzje ale kadra jest na tyle szeroka że Częstochowianie nie powinni sobie tym zawracać głowy. Kadra liczy ponad 30 zawodników, szkoda że dzisiaj nie zobaczymy skrzydłowego Brazylijczyka pozyskanego w tym okienku bardzo dobrego zawodnika Vitinho. Oba zespoły w tabeli dzieli 10 punktów. Raków pokazywał bardzo dobrą gre w meczach sparingowych na tle pierwszoligowych zespołów jak i ekstraklasowych. Dzisiaj przed włąsną publicznością będą chcieli rozpocząć sezon bardzo dobrze. Mam nadzieje że tak będzie. Obie drużyny między sobą często remisowały. Dzisiaj to Raków po prostu musi wygrać i tak też będzie, polecam ten typ bardzo serdecznie :)

 

Typ: Raków @1,9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka Nożna | 2 Wschodnia - POLSKA

Godzina: 18:00

Spotkanie: Garbarnia Kraków - Legionowo

Typ: Garbarnia Kraków

Kurs: 3,00

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Przenosimy się na Polskie podwórko , dziś rozgrywane są rozgrywki 2 Ligi Wschodniej. Nie każdy zna te dwie drużyny dlatego przybliżę co nie co o moim typie.

Garbarnia Kraków - mistrz Polski z 1931 i vice mistrz Polski z 1929 zmierzy się z Legionowem. W pierwszym spotkaniu to drużyna z Krakowa przywiozła do miasta

z Wisły trzy punkty , zwyciężyła wówczas 2;1. Jak podaje strona internetowa Brązowych , zmieni trenera i właśnie dzięki jej taktyce w ostatniej kolejce

zwyciężyła z wyżej notowanym zespołem z Pruszków. Garbarnia w tej rundzie miała 3 trenerów i za każdym razem na początku grali wyśmienicie, wygrywali

spotkanie za spotkaniem aby potem polec. Dlatego dziś jestem pewny że Gospodarze zwyciężą na własnym obiekcie. Wracając jeszcze do porównania drużyn

to obie walczą o utrzymanie. W lepszej sytuacji są Goście którzy w ostatnich trzech kolejkach zdobyli komplet punktów.

Stawiałbym 2;1 dla Garbarni. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrovia Ostrów Wielkopolski-Raków Częstochowa

Krótko, zwięźle i na temat. Raków jest w dobrym gazie, po kilku słabszych meczach przyszły nareszcie zwycięstwa i awans do grupy która się utrzymuje. Po meczach z czołówką i nieudanych wynikach lecz nie najgorszych przyszły mecze z dolną częścią tabeli i od razu są efekty w postaci wygranych, (Gryf oraz Lechia) Dzisiaj przychodzi im grać znowu z zespołem z dolnej częsci tabeli lecz zespołem który ma tylko 5 punkty mniej niż drużyna z Częstochowy. Ostrovia Ostrów z tą drużyna mierzyć się będzie Raków. Ekipa z Częstochowy przystąpi do tego meczu praktycznie w najmocniejszym składzie. Co najważniejsze zostało zauważone w grze Rakowa. Własnie to że graja ładnie i strzelają gole a tego do tej pory brakowało, myślę że dzisiaj będzie zarówno dobra gra jak i 3 punkty któe w Częstochowie są bardzo potrzebne do utrzymania drużyny na trzecim froncie polskiej piłki. Ostrovia u siebie gra dobrze, ale to samo mozna powiedzieć o drużynie Rakowa który w meczach wyjazdowych także radzi sobie bardzo dobrze, dodatkowo goście nie przegrali meczu od 6 kolejek i są w widocznym "gazie". W pierwszym meczu tego sezonu między tymi drużynami padł wynik 4-1 dla Rakowa, któy był wyraźnie lepszy. Jeśli ekipa gości podtrzyma passę strzelecką powinien wygrać bez problemu z zespołem gospodarzy.

 

Typ: Raków Częstochowa @2,70

Raków & remis @1,60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...