Skocz do zawartości

Polska - pozostałe ligi


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi


Sokół Sokółka - Resovia 2 @4.60 :minus: , X2 @1.95 :plus: Tobet

 

Najciekawsze jest to, że w Tobet kursy na mecz Sokół Sokółka - Resovia są wystawione 1.70 - 3.40 - 4.60, a np. w Tobet 2.55 - 3.05 - 2.55. Nie wiem cz to pomyłka czy nie, ale na pewno warto grać na Resovię czystą "1", albo z podpórką, czyli X2. Sokółka jak wiemy ledwo się utrzymała w minionym sezonie i chodziły też głosy, że mieli nie przystąpić do rozgrywek. Dla mnie to trochę taki zespół znikąd i bez charakteru (bez obrazy dla kibiców). Z tego co oglądałem ich grę w Iławie to prezentowali się naprawdę fatalnie. Resovia z kolei jak co roku spore zapowiedzi, duże ciśnienie na górę tabeli, ale grają poniżej oczekiwań. Wydaje się, że w tym sezonie mają silną zgraną przez kilka lat kadrę i cała maszyna wreszcie ruszy. Wiadomo, że to pierwsza kolejka i wszystko może się zdarzyć, ale na pewno po wymienionych kursach warto grać.

 

Pogoń Siedlce - OKS 1945 Olsztyn 1 @ 4.95, 1X @2.10 Tobet :plus::plus::plus:

 

Haha i w Tobet kursy ponownie zupełnie inaczej zostały wystawione niż w Betsafe!!! Pogoń Siedlce - OKS 1945 Olsztyn 4.95 - 3.65 - 1.60, a np. w Betsafe: 2.50 - 3.10 - 2.60. Już kilka tygodni temu szukałem meczu w polskich ligach (Ekstraklasa, I liga, II liga), gdzie beniaminek gra pierwszy mecz u siebie. Wybór już dawno padł na to spotkanie. Jak wiemy często się zdarza, że drużyna zaraz po awansie, grając na dodatek na swoim boisku prezentuje się bardzo dobrze. Piłkarze są zmobilizowani, na trybunach pełno kibiców, a w mieście wielkie święta i spore oczekiwania. Tak właśnie widzę ekipę Pogoni w potyczce z OKS. Zespół Olsztyna na pewno będzie się rozkręcał z kolejki na kolejkę, ale stracił zbyt dużo wartościowych zawodników (Alancewicz, Kowalski, Koprucki), żeby liczyć się w walce o najwyższe cele. Na dodatek olsztynianie mają w nogach środową, męczącą potyczkę z ŁKS Łomża i może to mieć spore znaczenie.

 

Znicz Pruszków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 2.40 :plus:

 

To był dla mnie początkowo typ weekendu. W KSZO wielki bałagan. Do dymisji podał się prezes, odeszło z drużyny kilkunastu zawodników i w ogóle był problem, żeby zespół przystąpił do rozgrywek. Jak się okazało ekipa z Ostrowca wybierze się jednak do Pruszkowa, ale dla mnie są tam skazanie na porażkę. Według niepotwierdzonych informacji ostrowianie nie zdołali zgłosić wszystkich piłkarzy do rozgrywek i możliwe, że będą grać rezerwami bądź juniorami. Znicz to z kolei jak co sezon silny zespół, szczególnie na własnym boisku. Po rewelacyjnej jesieni minionego sezonu zdecydowanie obniżyli loty na wiosnę, ale teraz ze sporymi zapowiedziami uderzają w nowy sezon. Trzon kadry pozostał, doszło kilku piłkarzy no i młody ambitny trener - Mariusz Pawlak. Kurs 2.40 biorę w ciemno!

 

Pozostałe spotkania to dla mnie typowe no bet. Mogę jedynie kilka słów napisać o meczu mojego Jezioraka. Drużyna ostatnio zanotowała porażkę z Elaną w sparingu u siebie 0:4 i przegrała Pucha Polski z III-ligowym Lechem Rypin 0:1. Kilku podstawowych zawodników nie trenowało praktycznie w okresie przygotowawczym i mają spore zaległości (Kowalski, Sobociński). Ponadto po kontuzji jest Żaglewski i też jego forma jest wielką niewiadomą. Pelikan wygrał z kolei z Zagłębiem Sosnowiec 2:0 w Pucharze i z natłoku tych informacji mam w głowie jeden wielki mętlik. Kurs na ekipę z Iławy około 2.10 i nie zadowala mnie to dlatego odpuszczam. Mimo to sądzę, że Jeziorak wygra mecz. Skromnie, ale wygra. Na wiosnę nie przegraliśmy ani jednej potyczki w Iławie, a na własnym boisku iławianie grają naprawdę dobrze. Zespół za wszelką cenę będzie chciał zmazać plamę z Pucharu, no i okazję do rehabilitacji będzie miał Sobociński, który w 90. min. nie strzelil karnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyspcyplina: Piłka nożna, polska II liga wschodnia

Mecz: Sokół Sokółka - Resovia Rzeszów

Data: 2011-07-24 17:00

Typ: Połowa/Koniec meczu - 2/2

Kurs: 4.90

Bukmacher: Expekt

Analiza: Dzisiaj o godzinie 17:00 odbędą się ostatnie mecze inaguracyjnej rundy rozgrywek II ligi wschodniej. W jednym z meczów Sokół Sokółka zmierzy się na własnym stadionie z najstarszym klubem w Polsce, czyli Resovią Rzeszów. Kursy u bukmacherów wskazują na minimalnego faworyta wśród gospodarzy tego pojedynku, jednak ja stawiam na pewne zwyciestwa Rzeszowian. Trener Artur Łuczyk może swobodnie wybierac jedenastkę na ten mecz, ponieważ ma do dyspozycji prawie wszystkich zawodników, oprócz Nykanowicza, który musi pauzować w tym meczu, z powodu nałapania kartek w poprzednim sezonie. Dyspozycja piłkarze a także ich nastrój są wyśmienite i można z pewnością powiedzieć, że zaliczą ten wyjazd do udanych a na swoje konto dopisza po tym meczu 3 punkty. Sokół Sokółka to 11 zespół poprzedniego sezonu, który w przerwie wakacyjnej pozbył się kluczowych graczy, którzy stanowili o sile właśnie tego zespołu. To napewno nie pomoże dzisiejszym gospodarzom, gdyż z pewnością, nie będą już się tak liczyli jak rok temu, a nawet będą musieli grać o utrzymanie. Co więcej przyjdzie im dzisiaj grać z jednym z potentatów do awansu do I ligi. Jak dla mnie pewne zwyciestwo Resovii !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Resovia Rzeszów - Puszcza Niepołomice 1 @1.92 Tobet :minus:

 

Około godz. 10:00 kurs na Resovie wynosił jeszcze 2.20, także spada mocno w dół i lepiej brać póki "gorące". Rzeszowianie jak co sezon podchodzą do ligi ze sporymi aspiracjami, ale tylko na tym się kończy. W tegorocznych rozgrywkach w końcu wydaje się, że nadszedł moment na walkę na serio o najwyższe cele. Trzon drużyny pozostał niezmieniony a dołączyli kolejni wartościowi gracze - m. innymi doświadczony Piotr Piechniak. W pierwszych dwóch kolejkach Resovia zanotowała dwa remisy 0-0, a w środę w Pucharze Polski pokonała Wisłę Płock 5:3. Warto zauważyć, że w meczu tym w ekipie z Rzeszowa zagrało kilku graczy drugiego składu. Puszcza to z kolei zespół, który będzie walczył raczej o utrzymanie niż o wyższe cele. W minionym sezonie utrzymali się tylko dzięki nie przystąpieniu do rozgrywek zespołów z III ligi. W tegorocznych rozgrywkach podobnie jak Resovia zanotowali dwa remisy. Liczę na pierwsze zwycięstwo gospodarzy, którzy w końcu zaczną piąć się w górę tabeli. Ekipie z Niepołomic pozostaje szukać punktów przed własną publicznością. Kurs nadal atrakcyjny, więc warto skorzystać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skupiam się na III lidze podlasko-warmińsko-mazurskiej. Jako, że to inauguracyjna kolejka ze stawkami trzeba ostrożnie, bo nie do końca wiadomo na co stać poszczególne ekipy, ale w oko wpadły mi trzy mecze:

 

Olimpia 2004 Elbląg - Pogoń Łapy 1 2.55 :plus: ; 1X 1.43 :plus: @Tobet

 

Na boisku beniaminka w pierwszej kolejce gra się zawsze trudno. W tym głównie upatruje szans Olimpii 2004 Elbląg. W drużynie gra sporo doświadczonych piłkarzy Olimpii Elbląg (tej z I ligi), którzy grali w jej składzie w starej III i IV lidze. Z łap odszedł z kolei najbardziej doświadczony zawodnik - Dzidosław Żuberek. W zeszłym sezonie zajęli przeciętne 9. miejsce, a Olimpia wymiatała w czwartej. Kurs naprawdę warty grania, tym bardziej, że elblążanie zagrają u siebie.

Start Działdowo - Dąb Dąbrowa Białostocka 1 1.80 :plus: @Tobet

 

Start to może być dla mnie rewelacja rozgrywek. Już w zeszłym sezonie po przyjściu byłego szkoleniowca Jezioraka - Wojciecha Tarnowskiego na wiosnę grali najrówniej ze wszystkich ekip, ponosząc jak się nie mylę tylko jedną porażkę. Do zespołu dołączyło trzech piłkarzy z Iławy. Dwóch bardzo zdolnych juniorów: Dawid Zmora i Zbigniew Marchlewski oraz Mariusz Opałka, który jest wychowankiem Jezioraka, ale ostatnio grał bodajże we Wkrze Żuromin. Ponadto działdowianie mają wyrównany skład, który jest mieszanką doświadczenia z młodością. W zespole panuje dobra atmosfera, jest sponsor, więc teraz tylko wygrywać.

Granica Kętrzyn - Czarni Olecko 1 2.00 :plus: ; 1X 1.25 :plus: @Tobet

 

Czarni już zaczęli sypać się w zeszłym sezonie. Teraz jest niby lepiej, ale na ostatnie sparingi zebrali ledwie 13 piłkarzy, w tym dwóch bramkarzy. Granica z kolei zawsze była czwartą/piątą siłą na Warmii i Mazurach i ma spory potencjał. Rewelacyjnie spisywali się w IV lidze i jako beniaminek powinni sprawić sporo kłopotów piłkarzom z Olecka. Kurs również bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal Rzeszów - Wisła Puławy 1 2.10 @Tobet :minus:

 

Stal przed własną publicznością spisuje się zawsze solidnie. Pokazałą to już dwukrotnie w tym sezonie, wygrywając z zawsze prezentującym dobry poziom Świtem Nowy Dwór Mazowiecki i z niewiadomą jaką jest Garbarnia Kraków. Rzeszowianie co sezon konsekwentnie pną się w tabeli coraz wyżej i przy aktualnej formie Resovii, to oni mogą stać się główną siłą Rzeszowa. Wisła to z kolei nadal wielka niewiadoma. Jedyny ich mecz to remis uratowany w 94. min. z OKS 1945 Olszyn. Z tego co słyszałem Wisła prezentowała się w tym spotkaniu strasznie słabo i przy lepszej skuteczności OKS mogła przegrać nawet cztery, czy pięć do zera. Nie wykorzystane okazje się zemściły i puławianie uratowali jeden punkt. Z beniaminków wydaje mi się to najsłabsza ekipa, która punktów będzie szukała jedynie przed własną publicznością. Stal bez większych osłabień + kibice + własny stadion i lepsza forma = wygrana. Kurs ponad 2.00 biorę z pocałowaniem ręki!

 

Kilka słów jeszcze o meczu Jezioraka z Wigrami. Forma iławskiej ekipy to nadal dla mnie spora niewiadoma. Pewna wygrana z Pelikanem i wysoka porażka w Brzesku. Teraz nasuwa się pytanie, czy to Jeziorak jest taki słaby, albo zagrał słabo, czy to Brzesko jest tak silne. Póki co nasuwa się ta druga opcja, bo Okocimski wyrasta powoli na pierwszą siłę II ligi, a w czołówce już jest od dwóch sezonów. W ekipie Jezioraka problem jedynie w środku pola, bo na urazy narzekają Dariusz Imbiorowicz (nie zagra raczej na pewno) i Arkadiusz Żaglewski, a za czerwoną kartką pauzować musi Tomasz Kolibowski. Ich miejsce raczej na pewno zajmie przesunięty do tyłu Remigiusz Sobociński wraz z Łukaszem Pietroniem. W ataku powinien od pierwszych minut wyjść najwyższy w Jezioraku Christian Klein. W obronie będzie mógł zagrać już Mohammed Eid - były piłkarz Pogoni Siedlce. WIgry z kolei prezentują się cały czas poniżej oczekiwań (remis i porażka). Kiedyś w końcu będą musieli zacząć zbierać punkty. Kurs 1.75 w Tobet na ekipę z Iławy myślę, że nie warty grania. Omijałbym to spotkanie z daleka.

 

Z innych meczów nasuwa mi się jeszcze propozycja na Pelikan - Resovia under 2.5 :plus: , ale tylko po 1.55 oraz Świt - Puszcza 1 2.35 :minus: . Puszcza radzi sobie coś za dobrze i w końcu się przejadą, a Świt odwrotnie gra za słabo jak na swoje możliwości i musi się gdzieś przełamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn Typ:1 @2.15; Typ: 1X @1.28 Tobet

 

Będzie to jedno z najciekawszych spotkań 5. kolejki II ligi grupy wschodniej. Nie dość, że spotka się druga z trzecią ekipą tabeli (choć może miejsca w klasyfikacji jeszcze nie są aż tak miarodajne) to na dodatek będą to derby Warmii i Mazur (jedyne derby tego regionu w II lidze wschodniej po awansie Olimpii Elbląg). Jak wiemy każde tego typu spotkania rządzą się swoimi prawami. Mimo to mam pewną koncepcję na ten mecz i to nie dlatego, że jestem akurat kibicem gospodarzy. Po pierwsze Jeziorak od 3 lat nie wygrał w żadnym meczu oficjalnym z ekipą z Olsztyna. Po dominacji iławskiej drużyny nad OKS w czasach IV ligi (między innymi dwa zwycięstwa po 4:0 - był to jednak 2006 i 2007 rok) i kolejna wygrana w 2008 roku w Iławie 1:0, każde kolejne spotkanie kończyło się wygraną olsztynian (trzykrotnie po 2:1 w Olsztynie, raz 2:0 w Iławie i jeden wyjątek - remis 1:1 w Iławie). Czas więc na przełamanie! Zespół z Olsztyna w stosunku do poprzedniego udanego w ich wykonaniu sezonu opuściło kilku bardzo istotnych graczy: Jakub Kowalski, Eduardo, Paweł Alancewicz czy Michał Renusz. Ponadto w niedzielnym spotkaniu za czerwoną kartkę będzie musiał pauzować solidnie spisujący się obrońca Paweł Baranowski, a kontuzja w dalszym ciągu nie pozwala grać Danielowi Michałowskiemu. Co więcej, zespół z Olsztyna ma w nogach 120 min. środowego pojedynku Pucharu Polski z Pogonią Szczecin i przy dosyć wąskiej kadrze, a w szczególności małej liczbie młodzieżowców, może to się okazać dla OKS-u zabójcze. W zespole Jezioraka nieco inna sytuacja. Kontuzja wyklucza jedynie Dariusza Imbiorowicza, który jest nowym zawodnikiem i zdążył zagrać zaledwie w trzech meczach. Za czerwoną kartkę nie zagra z kolei młody Tomasz Kolibowski. Przy szerokiej kadrze, liczącej 24 piłkarzy i aż 12 młodzieżowcach taka sytuacja nie sprawi większego problemu trenerowi Piotrowi Zajączkowskiemu. Ważnym elementem jest też gra przed własną publicznością ekipy z Iławy. Iławianie ostatnie raz przegrali "na własnych śmieciach" 30 października 2010 roku w meczu z Wigrami Suwałki i od tamtej pory zanotowali u siebie 8 wygranych i 4 remisy. Na trybunach zasiądzie na pewno grubo ponad 1000 kibiców (zapowiedzianych jest około 400 sympatyków gości), a niesieni dodatkowym dopingiem i sporą adrenaliną iławianie w takich okolicznościach nie zwykli przegrywać. Kurs powyżej 2.00, a więc bardzo atrakcyjny!

 

 

Resovia - Okocimski KS Brzesko Typ:1 @3.60 :minus: ; Typ: 1X @1.66 :minus: Tobet

 

Konsekwentnie gram na Resovię, która moim zdaniem ma bardzo silny skład i jest tylko kwestią czasu kiedy się przełamią i zaczną grać na miarą swoich możliwości. Do tej pory zdecydowanie zawodzą, ale z kim najlepiej się przełamać, jak nie z liderem. Dodatkowa motywacja, do tego nowy trener i wygrana jak znalazł. Okocimski ma na dodatek w nogach wyczerpujący mecz Pucharu Polski z Polkowicami, który zakończył się dogrywką i rzutami karnymi. Kurs bardzo, ale to bardzo atrakcyjny, a piłkarze z Brzeska w kółko przecież wygrywać nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(IV liga warmińsko mazurska)

GKS Wikielec - Mamry Giżycko 1 1.75 :minus:

 

Wikielec przed własną publicznością to zawsze solidna drużyna. Gra w niej sporo byłych zawodników iławskiego Jezioraka (II liga), bądź piłkarzy, którzy grali w juniorach tego zespołu. GKS po roku przerwy wraca na swój odnowiony stadion i na pewno będzie to impulsem do jak najlepszego zaprezentowania się. Na dodatek spotkanie rozgrywane jest w niedziele o godz 11:30 i biorąc pod uwagę blisko 4godzinną podróż z Giżycka piłkarze będą musieli wstać bardzo wcześnie (a nie wiadomo czy gdzieś nie zabalują w sobotę ). W pierwszej kolejce obie ekipy poniosły porażki. Mamry u siebie z Płomieniem Ełk 0-2, a Wikielec... 0-6 w Tolkmicku. Ten drugi wynik uważałbym raczej za wypadek przy pracy, bo nie łatwo się gra w 1. kolejce na boisku beniaminka, który hukiem wdarł się do IV ligi i mierzy jeszcze wyżej. Kurs może nie jest rewelacyjny, ale zagrać można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na dzisiaj dwie opcje.

 

Resovia - Wigry 1 2.60 :plus:

 

Kurs rewelacyjny. Resovia kadrowo o wiele lepsza od Wigier, ale ostatnio grają naprawdę strasznie nieskutecznie i nie miło dla oka. Trochę antyfutbol w wykonaniu rzeszowian. W końcu jednak muszą się przełamać, a co najważniejsze strzelić gola, bo jeszcze tego nie uczynili(!). Okazja znakomita bo Suwałki również rewelacji nie grają. Ostatnio co prawda wygrali na wyjeździe w Sokółce, ale takie zwycięstwo trochę jest mało miarodajne. Liczę na doświadczenie piłkarzy Resovii i pierwsze trzy punkty w tym sezoni.

 

Ponadto proponuję jeszcze mecz Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków 1 1.95 :minus: . Gospodarze to drużyna własnego boiska. W zeszłym sezonie odnieśli tam aż 10 zwycięstw i 3 remisy, notując tylko cztery porażki, podczas gdy na wyjazdach wygrali zaledwie trzykrotnie. W tym sezonie również niezły bilnas 1-1-0. Garbarnia z kolei powoli wdraża się w II-ligowe realia i jeszcze z grą na wyjazdach mają problemy. Póki co dwie porażki i aż siedem straconych goli na boiskach rywali. Kurs myślę również warty grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów odnośnie dzisiejszych trzech spotkań. Po pierwsze skłaniam się ku graniu na mój Jeziorak. Dzisiaj chłopacy grają w Krakowie z Garbarnią. Na wyjazd nie pojechało dwóch najlepszych strzelców: Remigiusz Sobociński (pauza za kartki) oraz Wojciech Figurski (bierze ślub). Ekipa z Iławy spisuje się zdecydowanie powyżej oczekiwań i zajmuje drugie miejsce w tabeli. Warto zaznaczyć jednak, że iławianie aż pięć z sześciu do tej pory spotkań grali u siebie i na dodatek jeden mecz wygrali walkowerem. Nie zmienia to faktu, że przed własną publicznością iławianie są naprawdę bardzo silni i nie przegrali już tam od 14 spotkań, czyli od 30 października 2010 roku. Garbarnia z kolei podobnie jak iławianie u siebie prezentuje się świetnie i w tej rundzie jeszcze nie przegrali. Na dodatek w ostatniej kolejce piłkarze z Krakowa niespodziewanie pokonali na wyjeździe Stal Stalową Wolę. Serem jestem wiadomo za ekipą z Iławy, ale rozum podpowiada, że świetna seria Jezioraka skończy się dzisiaj w Krakowie.

 

Garbarnia Kraków - Jeziorak Iława 1 @2,95, 1X @1.52 Unibet

 

Do tego dorzucam jeszcze dwa typy na KSZO i Stal Rzeszów. Zacznijmy od piłkarzy z Ostrowca Świętokrzyskiego. Po tragicznym początku i wielkich kłopotach w klubie, zespół ten powoli staje na nogi. Ściągnęli sporo nowych zawodników i na pewno będą groźni. Pokazali już to w ostatnich kolejkach nie przegrywając od trzech meczów i odnosząc dwa wyjazdowe zwycięstwa nad Sokołem Sokółka i Puszczą Niepołomice. Czas więc, aby w końcu zdobyć jakieś punkty u siebie, bo w Ostrowcu KSZO jeszcze nie wygrało. Rywal z Łowicza w tym sezonie gra bardzo przeciętnie, a dwie wygrane odniósł z fatalnie spisującą się Resovia i najgorszą Sokółką. Liczę na ambicję i wolę walki gospodarzy, którzy mają sporo do udowodnienia nie tylko w Ostrowcu jak i w całej Polsce. Po takim kursie na gospodarzy na pewno Warto spróbować.

Następnie Stal Rzeszów. W meczu w Iławie przed tygodniem grali osłabieni brakiem jeśli się nie mylę czterech czy pięciu podstawowych graczy. Nie wiem dokładnie na ile teraz są sprawni ci zawodnicy, ale wiem, że Stal przed własną publicznością gra naprawdę dobrą piłkę. Do tej pory dwie wygrane, dwa remisy i bez porażki u siebie. Rywal z Lublina to dla mnie mimo wszystko nieco przeszacowana ekipa i ich miejsce w tabeli nie do końca odzwierciedla grę tej drużyny. Na wyjazdach jeszcze bez porażki, więc czas na pierwszą!

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Pelikan Łowicz 1 @2,40 Tobet

Stal Rzeszów - Motor Lublin 1 @2,45 Tobet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II Liga Wschód

 

Pogoń Siedlce - Motor Lublin

 

Typ: Pogoń Siedlce

Kurs: 3,20

 

Tobet

 

Jutro o godzinie szesnastej na nowym stadionie przy ulicy Jana Pawła II dojdzie do pojedynku siedleckiej Pogoni z Motorem Lublin. Ja jako kibic "Biało-Niebieskich" stawiam w tym pojedynku na gospodarzy. Mimo ze goście grają rewelacyjnie w tym sezonie. Zajmują oni obecnie czwarte miejsce w tabeli z piętnastoma punktami. W poprzednim sezonie Lublinianie zajęli spadkowe miejsce i tylko wskutek tego że licencji niedostały wszystkie drużyny uniknęli spadku. Ekipa jest mocna ale myślę ze Pogoniści we wsparciu z dwutysięczna publicznością poradzą sobie z rywalem. We środę poradzili sobie z dotąd niepokonanym u siebie Jeziorakiem Iława. Motor ma silny skład. Do klubu doszło sporo nowych twarzy. Najbardziej znanym i doświadczonym zawodnikami jest urodzony w Brazylii Sergio Batata i były mistrz Danii w barwach Broendby Kopenhaga Rafał Niżnik.Jako ciekawostkę mogę podać że Brazylijczyk już występował w Siedlcach w barwach Stali Niewiadów. Na szpicy graja dwaj Ukraińcy. Ihor Mihalewskij (3 gole) i Roman Karakewycz (2 gole). Gospodarze wyjdą na mecz w z dobrym morale po zwycięstwie nad niezdobytym wczesniej obiekcie w Iławie. W barwach Pogoni nie wystąpi były piłkarz Motoru – Grzegorz Krystosiak, który będzie pauzował za nadmiar kartek. Zespół z Siedlec ostatnio jest specjalistą w kończeniu osiągnięć rywali. Ja liczę na dobrą postawę "Biało-Niebieskich i komplet punktów. Liczę na doping ponad dwóch tysięcy gardeł i zapraszam na spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokół Sokółka - Pogoń Siedlce

 

Typ: Pogoń Siedlce

Kurs: 2,80

 

tobet

 

Z sobotnich spotkań wybrałem pojedynek drugiej ligi grupy wschodniej pomiędzy Sokołem Sokółka i Pogonią Siedlce. Ja liczę w tym pojedynku na wygraną gości z Siedlec. Gospodarze zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli. W dziewięciu meczach ugrali pięć punktów. Ugrać im je się udało w meczach ze Stala Rzeszów u siebie 2-1, oraz remisach z Resovią Rzeszów i Puszczą Niepołomice. Zespół z Sokółki ma poważne problemy finansowe i organizacyjne. Pierwszy bramkarz zespołu Łukasz Trudnos zawiesił treningi z powodu zaległości finansowych. W tej sytuacji na pozycji numer 1 występuje 18-letni Jakub Serafin. Odnotować warto że w ekipie z województwa podlaskiego zagra Mariusz Dzienis grający niegdyś w Jagielloni Bialystok. Ma on za sobą trzydzieści siedem gier i strzelił jednego gola. W składzie brakuje Tomasza Jakuszewskiego strzelca dwóch bramek który zerwał wiązadła i długo nie zagra. Dla graczy Pogoni Siedlce będzie to wyjazd po którym wielu oczekuje ugrania trzech punktów. Siedlczanie zagrają w podstawowym składzie. Do gry wróci Krystosiak który nie zagrał z powodu kartek w meczu z Motorem Lublin. Wzmocni to na pewno formację defensywną. "biało-niebiescy" ugrali ostatnio cztery punkty z zespołami z pierwszej piątki. Przerwali passe Jezioraka na wyjeździe wygrywając dwa jeden i zremisowali z Motorem trzy do trzech. do przerwy wygrywali trzy zero i można było uznać ten remis za porażkę. Siedlczanie graja dobry futbol i myślę że skompletują punkty w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

II liga wschodnia

 

Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz

 

Typ: 1

Kurs: 2,70

 

tobet

 

Z dzisiejszej oferty wybrałem pojedynek pomiędzy Pogonią Siedlce a Pelikanem Łowicz. Ja liczę w tym pojedynku na zwycięstwo gospodarzy. Obie te ekipy grają podobnie w rozgrywkach. W tabeli sąsiadują ze sobą ich dorobek punktowy jest taki sam, mają po szesnaście punktów. Podobnie jest z ogólnym bilansem spotkań pięć zwycięstw, jeden remi i sześć porażek widnieje w statystykach obu ekip. Rożnica to jedynie jeden gol więcej na koncie Pogoni. Biało-Niebiescy mają osiemnaście goli strzelonych zaś Pelikan jednego mniej. Jak więc widać ekipy te grają raczej bezkompromisowo, tylko jeden remis. Na swoim obiekcie gospodarze grają w kratkę, trzy zwycięstwa, remis i trzy porażki. Ale za to imponują formą strzelecką. Na własnych śmieciach więcej bramek od nich strzelił tylko lider z Brzeska bo piętnaście, pogoniści mają trzynaście trafień. łowiczanie wygrali tylko dwa wyjazdowe spotkania. Jak już wspominałem liczę na trzy punkty gospodarzy i przełamanie złej passy. Ostatnie domowe zwycięstwo to wygrana z szóstej kolejki z Wisłą Puławy cztery do jednego. Jesli tylko obrona zagra konsekwentnie a najlepszy jak narazie strzelec II ligi wschodniej Jacek Kosmalski będzie trafiał z taka częstotliwością jak dotychczas to o wynik będę spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

II liga wschodnia

 

Pogoń Siedlce - KSZO Ostrowiec

 

Typ: Pogoń Siedlce

Kurs: 2,00

 

tobet

 

Jak zawsze gdy gra klub z mojego miasta wówczas analizuje te spotkanie. Dzisiaj Pogoń Siedlce podejmie na swoim obiekcie przy ulicy Jana Pawła II spadkowicza z I ligi KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Ja jak co tydzień liczę na zwycięstwo Biało-niebieskich. Ostatni mecz ligowy to porażka z rewelacją tego sezonu Okocimskim Brzesko zero do dwóch. Nieodpowiedzialnie w tym spotkaniu zachował się Marek Kaliszewski który pierwszą żółtą kartkę dostał za faul i zaraz potem ujrzał drugi żółty kartonik za odepchnięcie Mateusza Pawłowicza. Miało to miejsce tuż przed przerwą, kara ta nie pozwala zawodnikowi na występ w dzisiejszym meczu. Mimo tego osłabienia Pogoniści dzielnie stawiali czoła liderowi i gdyby nie głupio stracona bramka zaraz na początku spotkania wynik mógł by być inny. Siedlczanie zajmują obecnie dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem dziewiętnastu punktów. Na swoim obiekcie zaś wygrali połowę rozgrywanych spotkań, cztery z ośmiu. Dodatkowo zabraknie w tym spotkaniu biorącego ślub tego dnia Przemysława Rodaka. Co do gości z Ostrowca to mieli ciężki początek sezonu. Problemy kadrowe i finansowe przyczyniły się do oddania dwóch spotkań walkowerem. KSZO ma problemy ze strzelaniem bramek jak dotąd nie posiadają lidera który mógł by etatowo trafiać do bramki rywala. najwięcej ma środkowy obrońca Stachurski. Spotkanie te jest bardzo ważne dla gospodarzy tego pojedynku. Porażka mogła by spowodować że zbliżą się oni niebezpiecznie do strefy spadkowej. Ja liczę w tym spotkaniu na charakter zespołu który już nieraz udowadniał że potrafi sobie poradzić w trudnych momentach.

 

Przewidywane składy:

Pogoń: Nerek – Kwiatkowski, Krystosiak, Marczak, Lendzion, - Grochowski, Rodak, Paczkowski, Demianiuk – Dziewulski, Czerkas

KSZO: Misztal – Łatkowski, Kardas, Klepczarek, Stachurski – Kapsa, Kosturbała, Mąka, Persona, Nogaj – Stąporski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Polska III Liga

23-10-11 12:00

Cartusia Kartuzy - Drawa Drawsko Pomorskie (0-1,5)

Typ: 1

Kurs: 4.50

Buk: Betsafe

 

Juz niebawem rozpocznie sie spotkanie trzeciej ligi polskiej w której to spotkaja sie zespoły które jak narazie dzieli róznica siedmiu punktów. Na poczatku chciałbym wspomniec o kursach które na to spotkanie wystawili bukmacherzy .|Otóz jeszcze w połowie tygodnia na ten typ kurs wynosił w granicach 3 a dzis jak widac 4.50. Wszystko to spowodowane jest najprawdopodobniej tym iz zespół z |Drawska jest bardzo nastawiony na dobry rezultat o czym swiadczy miedzy innymi fakt szybszego zameldowana sie w ósrodku gospodarzy .|Dodatkowo wplywa na to fakt iz zespół gospodarzy dzis najprawdopodobniej w wyjsciowej jedenastce postawi na młodszyh zawodników i juz od pierwszych minut w podstawowych minut zobaczymy takich graczy jak Nurek, czy tez Hejden.|Ogromne znaczenie ma równiez fakt iz we wczorajszym spotkaniu rezerw wystapiło kilku graczy z pierwszego zespołu i dzis niebeda mogli oni rozegrac całego spotkania. gram dzis na minimum dwu bramkowe zwyciestwo zespołu z Kartuz poniewaz licze ze mimo wszystko sprostaja oni temu rywalowi . Catusia po słabym poczatku zaczyna wkoncu grac i wygrywac ale jak bedzie dzis w swietle takich osłabien ?? .Przekonamy sie około godziny 14 .Polecam

 

 

http://obstawianie.com/polska-pozostale-ligi-vt119816.htm#1606990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pilka Nożna 4 liga mazowiecka poludnie 11.11.2011r 13:30

Lady - Pogon Grodzisk Mazowiecki

typ: 2

2.0

Tobet

Analiza

Dziś w spotkaniu pietnastej kolejki 4 ligi mazowieckiej poludniowej uks lady na wlasnym stadionie podejmia lidera rozgrywek - Pogon Grodzisk Mazowiecki. Tak jak wspomnialem Pogon przoduje stawce 4 ligi. Grodziszczanie w tym sezonie zaledwie trzykrotnie tracili jakiekolwiek punkty, po dwoch remisach i jednej porazce, pozostale 11 spotkan wygrali. Pogon w tym sezonie wyraznie celuje w awans do trzeciej ligi i kazdy inny wynik (brak awansu) bylby w klubie odebrany jak porazka. Narazie plan Pogon realizuje znakomicie. Jesli dziś zwyciezy bedzie mistrzem jesieni, liderem po polowie rozgrywek w tym sezonie. Lady natomiast to aktualnie 8 ekipa ligi. Ich bilans wynosi 7-1-6. Gospodarze tego pojedynku za cel na ten sezon postawili sobie utrzymanie w lidze, najlepiej za pomoca miejsca w polowie stawki. Rowniez gospodarze realizuja przedsezonowe zalozenia, nad strefa spadkowa maja aktualnie 9. punktow przewagi. Pogon w tym sezonie na wyjezdzie jeszcze nie przegrala, licze, ze dzis podtrzyma dobrą passę. Co więcej nawet wygra to spotkanie, Lady to zdecydowanie slabsza ekipa. Pogon po porazce z Energią Kozienice wygrała dwa spotkania z rzędu i chce dziś kontynuuować serię zwycięstw. Przyjezdni są zdecydowanymi faworytami tego spotkania, licze, ze udowodnia to rowniez na boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elana Toruń - Nielba Wągrowiec



TYP 1 kurs: 1,40

 

Elana jest piąta w grupie zachodniej, ale z zaledwie punktem straty do premiowanego awansem drugiego miejsca i z trzema punktami straty do lidera. Piłkarze z Torunia są w świetnej formie, gdyż w ostatnich czterech starciach wywalczyli dziesięć punktów pokonując m.in. trzecią Miedź czy czwartą Chojniczankę. Nielba jest ostatnia i jest również najgorzej grającym zespołem na wyjazdach. Jej forma też jest beznadziejna bo nie wygrała już od sześciu kolejek zdobywając w nich zaledwie dwa punkty i strzelając tylko jedną bramkę. Wychodzi na zdecydowaną jedynkę i to z całkiem przyzwoitym kursem jak na takiego pewniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeziorak.gif - okocimski.gif

Jeziorak Iława - Okocimski KS Brzesko 1 5.15 @Tobet

Jeziorak Iława - Okocimski KS Brzesko 1X 2.10 @Tobet

 

Na ten mecz "czaiłem" się już od prawie dwóch tygodni. Czekałem tylko, aby Okocimski nadal był niepokonaną drużyną, a Jeziorak (choć im tego nie życzyłem) nie wygrał kolejnego już mecz u z kolei. W końcu się doczekałem. Ekipa z Iławy, który na ostatnich jedenaście spotkań wygrała tylko raz, notabene z wycofaną już z rozgrywek drużyną z Sokółki, zagra z jakby nie patrzeć najlepszą polską ekipą od Ekstraklasy do III ligi, czyli jedynym niepokonanym do tej pory na wspomnianych szczeblach rozgrywek - Okocimskim Brzesko.

 

Iławianie wpadli w wyraźny dołek i z drugiej pozycji po siódmej kolejce wylądowali na miejscu dwunastym. Pięć porażek, które iławianie ponieśli to były jednak przegrane tylko różnicą gola, a w dwóch przypadkach rozstrzygane w ostatnich minutach meczu. Brakuje szczęścia, koncentracji, skuteczności, ale to się kiedyś musi skończyć. Ja mimo wszystko widzę kilka atutów przed skazywanymi według bukmacherów na porażkę gospodarzami.

 

Zespołem z Iławy interesuję się ponad 15 lat i na pewno coś mogę na ten temat powiedzieć. Po pierwsze chęć przełamania, czyli mój ulubiony argument. Każda seria ma swój koniec, prędzej czy później. Posada trenera Zajączkowskiego w Iławie nie jest już tak pewna i każdy kolejny mecz bez wygranej działa na jego niekorzyść. Mimo to jego kontakt z zawodnikami jest bardzo dobry. Atmosfera w drużynie również, więc nie ma mowy tu o graniu przeciwko szkoleniowcowi. Oglądałem w tym tygodniu kilka treningów Jezioraka i widać, że zawodnicy są zmobilizowani. Bardzo mocno starali się na zajęciach, walczyli zaciekle o każdą piłkę ze sporą ambicją, nakręcali się niesamowicie na niedzielny pojedynek.

 

Drugim ważnym aspektem jest historia, albo inaczej - sposób gry Jezioraka na własnym boisku nie w roli faworyta. Gra z kontry to jest to w czym iławianie są najlepsi. Wąskie boisko w Iławie nie sprzyja atakowi pozycyjnemu, a broniące się ekipy mogą z łatwością wywalczyć tu remis. Brzesko w roli faworyta zapewne murować bramki nie będzie. Przy głośnym dopingu, dosyć sporej jak na ten szczebel publice (ponad 1000 ludzi) iławianie niemal zawsze wznoszą się na wyżyny swoich umiejętności. W pamięci mam kilka meczów. Na pewno spotkanie z 1997 roku z Bełchatowem w starej drugiej lidze, gdy przyjechał do Iławy jako niepokonany lider i odjechał z bagażem trzech goli. Tak było również w pamiętnych meczach Pucharu Polski z Górnikiem, Amicą czy chociażby niedawno z Zagłębiem Lubin, Groclinem. Z najbliższej przeszłości przypomina mi się przede wszystkim potyczka ze Świtem, który awansował z III ligi, miał serię ponad 30 meczów bez porażki i poległ w Iławie 2-1. Podobnie w spotkaniach w minionym sezonie z Wisłą Płock 2-1 i Olimpią Elbląg 1-1, które awansowały do I ligi. Jeziorak w meczach z wyżej notowanymi ekipami jest naprawdę bardzo specyficzną ekipą i bez względu na formę, sytuację w klubie, sytuację kadrową czy atmosferę, wznosi się na wyżyny umiejętności i walczy jak równy z równym.

 

Jako trzeci powód mogę podać bilans bezpośrednich spotkań z Brzeskiem. Od 1995 roku oba zespoły zagrały ze sobą 13 razy. Pięć zwycięstw odnieśli iławianie, padło sześć remisów i dwa razy wygrali rywale. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że w Iławie Jeziorak nigdy nie przegrał z "Piwoszami", a w II lidze wschodniej wygrał wszystkie mecze przed własną publicznością.

 

W obu zespołach są pewne osłabienia. W Jezioraku nie zagra Tomasz Sedlewski (17/0) i Marcin Kalkowski (14/2). Wracają natomiast Mohammed Eid (13/2) i Piotr Skokowski (16/2). W Okocimskim zabraknie Pawła Smółki (16/6), Mateusza Urbańskiego (16/0) i Jarosława Krzaka (16/1).

 

Podsumowując - Jeziorak potrzebuję punktów jak powietrza i na pewno nie odpuści - tego jestem pewny. Piłkarze z Brzeska będą mieli bardzo trudne zadanie. Co prawda na pewno również nie odpuszczą, ale w ich grze nie ma już aż takiego ciśnienia na zdobywanie punktów. Mają sporą przewagę, do tego w zanadrzu jeszcze jeden mecz u siebie z Motorem Lublin, a więc mogą nie zagrać aż na tak dużym ciśnieniu na wygraną. Kursy wystawione wręcz rewelacyjnie i 5.15 na własnym boisku na Jeziorak biorę w ciemno. Apetycznie wygląda też typ z podpórką za 2.10. Mecz w niedzielę o 13, a więc pozostaje tylko czekać. Chciałbym jednak zaznaczyć, że powyższa analiza nie ma nic wspólnego z tym, że jestem kibicem Jezioraka. Spojrzałem na mecz obiektywnie, szanuję rywala, ale wiem jaki potencjał drzemie w gospodarzach. Oby do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jeziorak Iława



TYP 1 kurs: 2,10

 

Kurs na jedynkę jest całkiem spory, a zdecydowanie więcej szans na wygraną daję gospodarzom. KSZO znajduje się w środku stawki na dziewiątym miejscu i wyprzedza rywala o trzy lokaty. Znajduje się w świetnej formie gdyż nie przegrało już od sześciu kolejek tracąc w nich zaledwie jedną bramkę. Jeziorak wręcz przeciwnie, gra ostatnio fatalnie i nie wygrał już od jedenastu serii w których zdobył tylko cztery bramki, a ostatnie pięć spotkań zakończył bez punktu. Również postawa Jezioraka na obcych terenach nie zachwyca bo jest to sześć spotkań bez zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów ode mnie i proszę mi uwierzyć, że bezstronnie i obiektywnie patrzę na sprawę ;)

 

Ostatni mecz w tym roku i w Iławie z tego powodu cieszą się jak nikt inny, bo każdy chce już skończyć tą męczarnie (czytaj: bez zwycięstwa od 11 meczów), udać się na urlopy, przemyśleć parę spraw i ruszyć z nowymi siłami i co najważniejsze z nowymi zawodnikami w rundę rewanżową. Iławianie jednak gdy są skazywani na porażkę, gdy nikt na nich nie liczy, lubią spłatać psikusa i wznieść na wyżyny umiejętności. Zawiodłem się totalnie na swojej drużynie tydzień temu, ale jeszcze raz im zaufam, bo i tak nie mają nic do stracenia w starciu KSZO. Gospodarze na pewno nie będą się bronili, a więc dla Jezioraka nadarza się okazja na grę z kontry - czyli to co lubią najbardziej. Do Ostrowca pojechał najsilniejszy obecnie skład. Nie ma praktycznie żadnych osłabień. Do linii defensywy wraca Marcin Kalkowski, który może super grajkiem nie jest, ale na pewno wypełni swoją rolę lepiej niż Imibiorowicz, który zawalił kilka goli w tym sezonie. Zagra także Tomasz Sedlewski, czyli siła napędowa iławskich skrzydeł. Kursy na Jeziorak wysokie, bo wiadomo że nie są stawiani w roli faworyta i ja się skuszę na typ:

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Jeziorak Iława X2 1.60 @Tobet

 

P.S. Szczerze mówiąc ten kurs wystawiony przez Tobet to kpina . Kurs na czysta "2" 3.50 w Tobet. Dla porównania w Unibet mamy na czystą "2" 3.15, a na X2 też 1.60. No, ale trudno. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, 2 liga wschodnia 16:00

Spotkanie: KSZO Ostrowiec - Jeziorak Iława

Typ: 1

Kurs: 2,15

Buk: Betsson

 

Jak dla mnie taki kurs to spora niespodzianka bo KSZO w obecnych rozgrywkach sobie radzi naprawdę dobrze bo gdy nie 2 walkowery na początku sezonu i odpuszczony mecz pierwszej kolejki to KSZO byłoby znacznie wyżej w tabeli niż jest teraz(9miejsce). Obecnie do 4 pozycji KSZO traci 4 punkty ale ma jeden mecz rozegrany mniej dlatego trzeba dzisiaj wygrać aby jak najwyżej podskoczyć w tabeli. Jeziorak Iława za to zajmuje 12 pozycję i ma 2 punkty mniej od KSZO. W ostatnich 5 meczach KSZO zdobyło 11 punktów co jest 3 wynikiem w lidze, zaś Jeziorak tych punktów zdobył zaledwie 3 wygrywając spotkanie w Sokółce, a później przegrał 4 kolejne spotkania. U siebie KSZO w ostatnich 3 meczach wygrali 2 razy i raz zremisowali gdy Jeziorak w ostatnich 3 meczach wyjazdowych zdobył 3 punkty wygrywając z Sokołem Sokółka 5:0. Sądzę że dzisiaj wygrają gospodarze i podskoczą w tabeli bo kurs jak najbardziej do gry zachęca a szanse na zwycięstwo są spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Mecz Towarzyski

Spotkanie: Arka - Polonia godz. 15.30

Typ: 2

Kurs : 1.90

Bukmacher: Expekt

Analiza:

 

Na dzisiaj postanowiłem wybrać mecz towarzyski. Wiadomo że te mecze rządzą się swoimi prawami bo nie zawsze są składy takie jak wszyscy przewidują ale postanowilem zaryzykowac. Arka Gdynia to obecnie 8 zespół I ligi polskiej. Ten klub byl przez wielu typowany do awansu ale jak narazie podobieczni Petra Nemeca zawodzą. Zawodnicy ktorzy zostali sprowadzeni na poczatku sezonu w wiekszosci zawodzą. Dzisiaj w szeregach Arki na pewno nie zobaczymy mozna powiedziec gwiazdy" Arki Mirko Ivanovskiego ktory dostal wolna reke i szuka klubu. Grac nie bedzie rowniez Arifovic ktory rowniez zegna sie z klubem. Dzisiaj nie wystapi takze Budzinski, Niedziela a takze wypadaja dwaj srodkowi obroncy prawdopodonie srodkowy obronca Arki Kasperkiewicz ktory doznal kontuzji i Krzysztof Łągiewka ktory zegna sie z klubem. Dodatkowo Arka ma bardzo intensywne treningi codziennie z rana maja ciezka silownie a pozniej treningi wydolnosciowe. Mimo ze dzisiaj pilkarze beda grali mecz to Petr Nemec nie zrobil taryfy ulgowej dla zawodnikow i rowniez odbyly sie zajecia na silowni. Zawodnicy nie dosc ze maja duze braki kadrowe to do tego sa na pewno bardzo zmeczeni tymi wyczerpujacymi treningami. Polonia jest na 3 miejscu w naszej ekstraklasie. Obecnie przebywaja na obozie w Gniewinie niedaleko od trojmiasta stad napewno ten sparing. Z tego co wiem Polonia nie ma powaznych oslabien i bedziemy mogli zobaczyc taki sklad jak gral jesienia i dodatkowo zagra zapewne Aviram Baruchyan i Władimir Wladiszwij ktorzy przybyli do Poloni w tym okienku transferowym. Nie trzeba sie oszukiwac ze Polonia dysponuje duzo silniejszym skladem od zespolu z polnocy Polski dodatkowo zagraja pelnym skladem Arka nie. Sądze ze Warszawiacy zrewanzuja sie za porazke w pucharze Polski gdzie przegrali az 3-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Piłka Nożna, Młoda Ekstraklasa Polska

17 marzec 2012 godzina: 11:00

Spotkanie: Korona Kielce - Lechia Gdańsk

Typ: 1

Kurs: 1,45

Buk: Unibet

 

Długo zastanawiając się czy warto grać taki typ, bo wiadomo że to ME a tu wyniki padają różne ale zdecydowałem się wybrać ten mecz na pewniaka i mam nadzieje że nie pożałuje. Młoda Korona idzie śladami starej - wygrała 4 mecze pod rząd, w lidze zajmuje 3 pozycje, ma tyle samo punktów co 2 Zagłębie i traci 4 oczka do pierwszej Legii. U siebie Korona odniosła 7 zwycięstw i 2 porażki przy zdobytych 23 bramkach a straconych 9. Młoda Lechia Gdańsk za to idzie śladami starszej Lechii. Zajmuje dopiero 13 pozycję z dorobkiem 14 punktów, nad ostatnim miejscem ma ledwie 2 punkty przewagi. Grając w spotkaniach wyjazdowych Lechia zdobyła 6 punktów - 2 zwycięstwa i aż 7 porażek 9 bramek zdobytych i 22 stracone. Uważam że dzisiaj Koronę stać na zwycięstwo bo jest w lepszej formie oraz gra u siebie co dodatkowo ich zmotywuję. Kurs do dubelka nadaję się w sam raz bo jak na singla to byłby trochę za mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yscyplina: Piłka nożna; 3liga kuj-pom

Spotkanie: Unia Janikowo-Unia Swarzędz

Typ: 2

Kurs: 2.5

Bukmacher:Tobet

 

Dzis pierwsze spotkanie w rundzie rewanzowej 3 ligiii kuj-pom-wielk po miedzy Unią Swarzedz a miejscowym Janikowem.W ekipie Janikowa zaszly zmiany odeszlo dwoch czołowych grajkow najlepszy strzelec druzyny Chmielecki i jeden z doswiadczonych obroncow Kanik ,odeszli tez Zalewski i Deresiewicz ,Mokrzycki .Kupiono zawodnikow zas z dolnych lig ktorzy wg mnie niie bedą wzmocnieniem Pawła Rybickiego (Zjednoczeni Piotrków Kuj.) i Wojciecha Lewandowskiego (Victoria Koronowo).Janikowo nie wiedzialo w gole czy przystąpi do ligii braki w kasie klubowej ,kredyt z miasta na dodatek pilkarze raz grali spariingii raz nie zawirowania w klubie byly do ostatniej chwilii ,na dodatek maja ten klub zdegradowac po sezonie za korupcje.Swarzędz zas nie poczynił jakis korekt w swoim skladzie i mysle ze ten mecz powinni wygrac ,grali tez w sparingach m.in z Wartą Poznań,licze na doswiadczonego Gołebiewskiego ktory potrafi strzelac co czynił kiedys w 2 lidze

 

Info ze strony Swarzędza:

Sezon 11/12 – III liga

 

6. Unia Swarzędz 26 8-2-7 25-26

 

9. Unia Janikowo 24 6-6-5 23-30

 

 

 

Unia Swarzędz – Unia Janikowo 0:1

 

Składy

 

Unia Swarzędz:

 

Dec – Klepacz, Dohnal, Zandrowicz (90. Adamczak), Stawiński, Matouszek, Pluta, Maćkowiak (61. Lebioda), Ludwiczak (83. Płoska), Gołembowski, Maruniak (70. Zbierski).

 

Unia Janikowo:

 

Tomaszewski – Hadaś, Łożyński, Dreszler, Borysiak, Kanik (84. Kędziora), Dereżyński, Mokrzycki, Chmielecki, Kot, Michałowski (61. A. Mokrzycki).

 

 

 

Unia Swarzędz na wyjeździe:

 

4-1-2, gole: 10-5

 

58% zwycięstwo, 14% remis, 28% porażka

 

1,42 gola zdobytego, 0,7 gola traconego

 

 

 

Unia Janikowo u siebie:

 

4-3-1, gole: 12-5

 

50% zwycięstwo, 37% remis, 13% porażka

 

1,5 gola zdobytego, 0,6 gola traconego

 

 

 

Strzelcy

 

Unia Swarzędz:

 

6 - Marek Gołembowski, 5 - Ernest Maćkowiak, 4 - Łukasz Lebioda, 2 - Konrad Zandrowicz, 1 - Dawid Adamczak, Jakub Dohnal, Damian Ludwiczak, Mateusz Maruniak, Maciej Matouszek, Mateusz Molewski, Mateusz Rampol, Michał Stawiński

 

Unia Janikowo:

 

8 - Michał Chmielecki, 5 - Arkadiusz Dereżyński, 3 - Maciej Kot, 2 - Mateusz Biłoszewski, Radosław Kanik, 1 - Piotr Hadaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy

24 Mar 2012, 15:30

typ: 2

kurs: 2,75

buk: Tobet

 

Do Chojnic zawita aspirujący do awansu na pierwszoligowe fronty GKS Tychy. Goście dzisiejszego spotkania lepiej zainaugurowali sezon wygrywając z Jarotą Jarocin 2:0, przy czym obie bramki GKS strzelił grając w 10-tkę, gdyż za 2 żółte kartki z boiska musiał zejść K.Bizacki. Gospodarze natomiast ulegli w Częstochowie tamtejszemu Rakowowi 1:0. Chojniczanka również ma apetyt na awans do wyższej klasy rozrywkowej, jednak moim zdaniem dzisiejszy mecz zweryfikuje na ile tak naprawdę mogą liczyć dzisiejsi gospodarze. Kadrowo drużyna GKS-u wygląda lepiej, jest to drużyna z mieszanką doświadczonych rutyniarzy mających mnóstwo występów w ekstraklasie(Bizacki, Masternak) oraz młodych wilków w dużej części wywodzących się z Ruchu Chorzów. Historia starć bezpośrednich jest co prawda po stronie Chojniczanki ( 3 mecze, 2 remisy i 1 wygrana), jednak \"chemia w zespole\" i parcie na awans wydaje mi się jest większe w Tychach i dziś to właśnie goście zainkasują 3pkt.

Obie drużyny w pełnych zestawieniach.

 

Kadra meczowa:

 

Chojniczanka:

Rafał Misztal, Maciej Krakowiak, Mariusz Gogol, Bartosz Kaśnikowski, Robert Sierant, Paweł Hajduczek, Tomasz Lenart, Robert Bednarek, Marcin Trojanowski, Aleksandar Atanackovic, Sławomir Pach, Adrian Ligienza, Paweł Posmyk, Piotr Wasikowski, Karol Gregorek, Krystian Pieczara, Kacper Tatara, Szymon Kaźmierowski.

 

GKS:

Struski, Igaz, Mączyński, Odrobiński, Balul, Kopczyk, Lesik, Masternak, Łączek, Babiarz, Małkowski, Feruga, Czupryna, Kupczak, Waksmundzki, Folc, Szczęsny, Malicki, Sobczak, Bizacki.

 

Chojniczanka mecze domowe: 5-3-2 bramki: 19-14

GKS Tychy mecze wyjazdowe: 6-4-0 bramki 17-5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resovia - KSZO SSA 1 2.10 tobet

 

Resovia u siebie to bardzo mocny zespół, 5 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki, bramki 20:5. Sporo zwycięstw u siebie wyraźnych, często u siebie zdobywają nawet po 4 bramki w meczu. Jednak nie o dobrą postawę Resovii u siebie się rozchodzi przede wszystkim a o problemy organizacyjne KSZO, zespół ten przygotowania do sezonu rozpoczął dopiero w poniedziałek i jest tam dopiero kompletowana kadra, także wątpliwe by cokolwiek byli w stanie zdziałać na treningach w ciągu tygodnia. Zdecydowanie tobet przesadził z tym kursem i warto mocno pograć na gospodarzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Piast Kobylin-Sparta Brodnica

Typ : Handicap +1 Sparta

Kurs : 2,42

Bukmacher : Betsafe

Godzina : 15.00

Analiza :

 

W Kobylinie miejscowa druzyna Piastu podejmie Sparte Brodnice.Oba zespoly w tej chwili maja odmienne cele ,gracze z Kobylina raczej maja juz spokojny byt ligowy ,a Sparta bedzie walczyla do ostatniej kolejki o utrzymanie.Gracze z Kobylina w rundzie rewanzowaje jak narazie spisują sie bardzo dobrze ale nie mieli przeciwnikow z gornej półki tak dzis tez bedzie ,grali z oslabioną Wdą Swiecie z ktorą wygrali na wyjezdzie 1-0 i wygrali tez na wyjezdzie z kandydatem do spadku Notecianką Pakośc 2-0.Sparta zaś wygrala w Lesznie 2-1 i ulegla u siebie dosc silnej ekipie Unii Swarzedz 3-0 gdzie praktycznie wszystkie bramki dla Unii padly po kontrach a stroną przewazającą byla ekipa z Brodnicy.Siła ekipy z Kobylina to przede wszykim Kędzia i Rejek ale tez ,rośli obroncy.Widzialem tą ekipe w tamtej rundzie to niczym mnie nie zaskoczyli a wrecz przeciwnie myslalem ze bedą walczyc o ligowy byt ,jednak stalo sie inaczaj co jak widac liga jest slaba i kazdy z kazdym moze wygrac.Sparta dzis pewnie przede wszyskim nie bedzie chciala stracic bramki maja na tyle dobrą defensywe i bramkarza ,ze wg mnie nie stracą dzis duzo bramek ,moze nawet zadnej ale gorzej jest w offensywie gdzie maja jednego napastnika .Lepiej jest w pomocy gdzie maja kilku dobrych grajkow typu brazylijczyk Bruno ktory umiejetnie rozdziela pilki i ma dobre rzuty wolne .Jak dla mnie troszke value na ten mecz i zamierzam go pograc za jakas drobną kwote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna (IV liga mazowiecka grupa północna)

Spotkanie: Tęcza 34 Płońsk vs Wisła II Płock

Typ: 2

Kurs: 2,90

Buk: Betsafe

Data/godzina rozpoczęcia: 07-04-2012/11-00

Analiza:

Bardzo wcześnie zacznie się to spotkanie, więc jeżeli ktoś chcę zainwestować w to spotkanie radziłbym się pośpieszyć. Tobet i Betsafe wystawiają kursy na te spotkania niższych lig, i często mnie zastanawiają czym się sugerują przy wystawianiu kursów. W dzisiejszym spotkaniu byłbym skłonny zaproponować Wam zagrać na przyjezdnych, którzy są wyżej w tabeli, mają dobry, wyrównany skład, który jest połączeniem doświadczenia z rutyną. Pomimo tego, że przegrali dwa ostatnie mecze sądzę, że nie należy ich skazywać na porażkę. W spotkaniach wyjazdowych może i nie błyszczą formą, ale przy tym co płońszczanie pokazali w ostatnim meczu uważam, że płocczanie dziś zwycięża za trzy punkty. Tęczowi po bardzo dobrym rozpoczęciu rundy wiosennej (to jest dwóch zwycięstwach) przeżywają obecnie mały spadek formy. Przegrali u siebie z Gąbinem 6-1 i się zaczęło. Dużo mówi się o tym, że zawodnicy w ciągu tygodnia nie trenują, przychodzą tylko na mecze, brak jest ławki rezerwowych. Trener Robert Jadczak przed tym spotkaniem mówi nawet, że dziś z pewnością faworytem będzie Wisła. Warto zaznaczyć, że płońszczanie mają również problem z obsadzeniem pozycji bramkarza. Obecnie jest nim Michał Dudek-młody golkeaper wypożyczony z Polonii Warszawa, który popełnił w ostatnim meczu sporo błędów. Jeden z zawodników Tęczy nie zaprzecza temu, że dwa pierwsze zwycięstwa to być może i przypadek. Dziś również są trudne warunki do grania w Płońsku, jednak sądzę, że w lepszej formie są Wiślacy i to oni dziś zwyciężą-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina :Pilka Nozna ,3liga kuj-pom

Polonia Leszno-Dopiewo

typ;2

kurs;2,4

Betsafe

godz 16;00

 

 

 

Kolejnym spotkanie w rozgrywkach 3 ligowych jest mecz w ktorym spotkaja sie miejscowa ekipa z Leszna i Gks Dopiewo.Obie ekipy w tej chwili walczą o postanie w szeregach 3 ligii z tym ,ze Leszno moim zdaniem to murowany kandydat do spadku(mowi sie ze z tej grupy spadnie az 5 ekip -jedna juz sie wycofala ,Koronowo spadek na 99%),przed sezonem sie oslabili w pierwszym spotkaniu ulegii Sparcie Brodnica 2-1 ,pozniej przegrali tez u siebie z Polonią Srodą 1-0 ,ostatni mecz z Lubuszaninem zremisowali 0-0 ale gracze z Trzcianki to w tej rundzie wg mnie malo zwojują.Z goła odmiennie cele wg mnie maja w Dopiewie passa 3 meczow zwycieskim ,zaskoczylo mnie ze juz w pierwszej kolejce wygrali w Inowroclawiu ale pozniej juz sądzilem ze wygraja z Janikowem ,a ostatnio zdemolowali u siebie Koronowa 7-0.Widac forma strzelecka jest wg mnie warto dzis ten typ zagrac bo Dopiewo bedzie czołową ekipą tej rundy i bedzie piąć sie w tabeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...