Skocz do zawartości

Walia


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

 • 2 months later...

Dyscyplina : Piłka Nożna, Walia, League Of Wales

Spotkanie : Aberystwyth Town - Bala Town

Typ : Aberystwyth Town

Kurs : 2,35

Bukmacher : Bwin

Data: 2011-09-03 15:30

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 15:30 rozpocznie się 4 kolejka League Of Wales pomiędzy Aberystwyth Town, a Bala Town. Bala Town po trzech kolejkach jest niespodziewanie liderem rozgrywek. Prowadzi w ligowej tabeli z dorobkiem 7 pkt.(2-1-0) i jeszcze nie przegrali żadnego meczu. Aberystwyth Town jest na czwartym miejscu z dorobkiem 4 pkt.(1-1-1). Gospodarze rozegrali u siebie tylko jedno spotkanie z Newtown, wygrywając 4:1. Natomiast goście jeszcze nie przegrali na wyjeździe (zremisowali z TNS 1:1 i wygrali z Newtown 2:0). W ostatnim sezonie w obu spotkaniach lepsi okazali się zawodnicy Bala Town wygrywając po 2:1. Jednak na trzy ostatnie spotkania rozgrywane na stadionie Aberystwyth Town, dwa razy wygrywali gospodarze. Licze, że dzisiaj też uda im się wygrać, a co za tym następuje, wyprzedzą zespół Bala Town w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 weeks later...

Bangor City - Newton AFCTYP 1 kurs: 1,15

Bukmacher: betpuzzle.com

 

Mistrz kraju podejmuje ostatnią ekipę tego sezonu. Bangor jest teraz dopiero piąty, ale traci tylko trzy punkty do lidera. Z czterech wrześniowych pojedynków, trzy rozstrzygnął na swoją korzyść. Newton jedyne trzy punkty zdobył w pierwszej kolejce. Potem doznał sześciu porażek tracąc w każdym meczu od dwóch do dziewięciu goli. Zespół ten na wyjazdach średnio traci cztery gole na mecz. Zdecydowanie jeden i można zapewne typować z handicapem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia - Premier League

Data: 24.09.2011

Spotkanie: Airbus - TNS

Typ: TNS -1.5 AH w Pierwszej połowie

Kurs: 3.90

Bukmacher: Bet365

Godzina Rozoczęcia: 16:45

Analiza:

 

Mecz 8 kolejki walisjkiej ekstraklasy pomiędzy trzecią od końca w tabeli drużyną Airbus UK a jej wiceliderem z TNS.Goście przy dzisiejszej wygranej obejmą prowadzenie w tabeli i będą mieli trzy punkty przewagi na wiceliderem LLanelli i tyle samo rozegranych spotkań.Ostatnie 5 meczów TNS to same wygrane w tym 3:0 z Bangor(4 miejsce) i 3:0 z Neath(5 miejsce) i ostatnia wygrana 3:0 z Afan Lido.Z każdą z tych ekip strzelali już gola w pierwszej połowie i dwie bramki z Lido, a jednak różnica między Bangorem , Nethem a Airbus jest jednak znacząca, pokazują to wcześniejsze sezony.Aribus przegrał ostatnio a Neath 0:3 i Bangorem 2:4 i zremisował dwa mecz z ekipami z miesca 8 i 9.

Dziś u gospodarzy nie zagrają:

Pomocnik Leah 0/0

Obrońca Holmes 5/1

Obrońca Caldwader 4/0

Pomocnik Desormaux 7/0

Pomocnik Hope 0/0

Czyli dwóch podstawowych obrońców, których brak będzie napewno widoczny w spotkaniu z ekipą która jest teraz w najwyższej formie, nawet na stronie Airbus boją się tego meczu i raczej wiedzą że dziś nie wygrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Port Talbot - Neath

Port Talbot podobnie jak opisany w poprzednim moim typie z ligi Walijskiej Bala Town najwięcej punktów gromadzi li zazwyczaj w meczach z drużynami z dolnych rejonów tabeli. Tak było w zeszłym sezonie tak było kilka sezonów pod rząd. Jednak kiedy przychodzi do gry z największymi klubami Walii ich poczynania na boisku już nie wyglądają różowo. Ogólnie w tym sezonie grają trochę słabiej . Zdarzają się porażki z Carmarthen Town, choć na własnym boisku jeszcze w tym sezonie nie przegrali.

Żywiołowy doping licznej publiczności pomagał zazwyczaj w rozstrzyganiu mecz na własną korzyść. Tak było z Newtown czy w jednym z pierwszych meczy sezonu kiedy to zrobili ogromną niespodziankę wygrywając z TSN 2-1.

Teraz jednak są w słabszej formie. maja kilka kontuzji. najważniejszym nieobecnym będzie dzisiaj

Chris Hartland który jest zawieszony za kartki. Dodatkowo jeszcze nieobecni są Dylan Blain i Gareth Phillips, a Mark Jones może dzisiaj zagra jak zda testy sprawnościowe.

Neath idzie jak burza. Trzy kolejne mecze wygrane, przy okazji stosunek bramek to 9-0. W drużynie właściwie nie ma jakiś większych osłabien.

Jedyne co może mnie tu troszkę martwic, to porażka na początku sezonu w meczu wyjazdowym z Afan, której racjonalnie nie potrafię wyjaśnić do dzisiaj.

Faworytem spotkania jest zespól przyjezdny ale tym razem bez większych wodotrysków. Zwykła wygrana gości.

Neath @ 1.94 interwetter 4/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna, Walia, Premier League

Spotkanie : Prestatyn Town - Llanelli AFC

Typ : Llanelli AFC

Kurs : 2,20

Bukmacher : Bet365

Data: 2011-10-01 16:45

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 16:45 rozpocznie się 9 kolejka walijskiej Premier League pomiędzy Prestatyn Town, a Llanelli AFC. Prestatyn Town zajmuje obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 14 pkt.(4-2-2). Llanelli AFC jest na trzecim miejscu z dorobkiem 16 pkt.(5-1-2) i traci do liderującego TNS trzy punkty. Gospodarze u siebie mają bilans rozegranych meczy (1-1-1). Natomiast goście jak na razie dobrze radzą sobie na wyjazdach (3-1-1). Prestatyn na ostatnie pięć meczy wygrał trzy razy, raz zremisował i uległ tylko Bangorowi. Llanelli natomiast na pięć meczy wygrało cztery, przegrało jeden z TNS. Jeśli natomiast chodzi o bezpośrednie spotkania tych drużyn w lidze na terenie gospodarzy to na cztery spotkania goscie trzy razy wychodzili z nich zwycięsko i tylko raz padł remis. Warto również wspomnieć, że w ostatnich latach drużyna gości za każdym razem kończyła sezon wyżej niż drużyna gospodarzy. Spodziewam się zaciętego meczu i wyniku podobnego do tego z ubiegłego sezonu (2:1 dla Llanelli) kiedy to wygrała drużyna gości. Także w tym pojedynku wydają się oni murowanym faworytem do zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna, Walia, Premier League

Spotkanie : Afan Lido - Bala Town

Typ : Bala Town

Kurs : 2,05

Bukmacher : Tobet

Data: 2011-10-08 15:45

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 15:45 rozpocznie się mecz 10 kolejki walijskiej Premier League pomiędzy Afan Lido, a Bala Town. Afan Lido zajmuje obecnie ósme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 8 pkt.(2-2-5). Bala Town jest na piątym miejscu z dorobkiem 16 pkt.(5-1-3). Gospodarze u siebie mają bilans rozegranych meczy (2-2-1). Natomiast goście jak na razie dobrze radzą sobie na wyjazdach (3-1-1). Afan Lido nie przegrał czterech kolejnych meczy u siebie (pokonując m.in. Neath). Ostatnio przegrali jednak na wyjeździe ze słabo spisującym się Newtown. Bala Town po świetnym poczatku (pięć zwycięstw i jeden remis na sześć pierwszych meczy) ostatnio zanotowała trzy porażki z rzędu (Llanelli, Neath i Bangor). Teraz zespół ten będzie chciał udowodnić, że dobry początek sezonu to nie była żadna pomyłka i jest w stanie na dłużej zadomowić się w górnej części tabeli. Ma ku temu znakomitą sposobność, ponieważ beniaminek jest w ich zasięgu i powinni sobie z nim poradzić. Mecz ten jednak powinnien być dość zacięty bo spotkają się ze sobą zespoły, które dobrze radzą sobie: Afan Lido u siebie, Bala Town na wyjeździe. Jednak to Bala Town wydaje się zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Liczę na skromne zwycięstwo gości, którzy powinni poradzić sobie z gospodarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna, Walia, Premier League

Spotkanie : Neath FC - Prestatyn Town

Typ : Neath Athletic wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5

Kurs : 1,81

Bukmacher : Gamebookers

Data : 2011-10-09 15:30

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 15:30 rozpocznie się mecz 10 kolejki walijskiej Premier League pomiędzy Neath FC, a Prestatyn Town. Neath FC zajmuje obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 21 pkt.(7-0-2) i traci do liderującego TNS cztery punkt (trzy pierwsze drużyny w tabeli wczoraj wygrały swoje mecze). Po zwycięstwie nad Prestatyn gospodarze wskoczą na drugie miejsce w tabeli. Prestatyn Town jest na szóstym miejscu z dorobkiem 14 pkt.(4-2-3). Gospodarze u siebie mają znakomity bilans rozegranych meczy (5-0-0). Sa jedyną ekipą, która u siebie wszystkie mecze wygrała, a grali m.in. z rewelacyjnym Bala Town i z Bangor. Natomiast goście jak na razie dobrze radzą sobie na wyjazdach (3-1-1). Jednak o zwycięstwo z druzyną Neath FC będzie im bardzo trudno. Gospodarze wygrali dotychczas wszystkie mecze rozgrywane u siebie, gdy tymczasem goście graja w kratkę (ostatnio przegrali, wygrali i zremisowali). Dodatkowo nigdy jeszcze nie wygrali na wyjeździe z Neath. W ubiegłym sezonie zremisowali 1:1 i przegrali 3:2. Mecze między tymi drużynami są bardzo wyrównane i rzadko kiedy kończą się zwycięstwem. Jednak przy obecnej formie drużyny Neath goście mają małe szanse na wywiezienie choćby jednego punktu. Gospodarze strzelają dużo bramek u siebie, goście znów mają patent jak strzelać bramki ekipie Neath, więc spodziewam się wyrównanego spotkania ze wskazaniem na gospodarzy. Licze, że będzie 2:1, 3:1 lub 3:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna, Walia, Premier League

Spotkanie : Prestatyn Town - Afan Lido

Typ : Prestatyn Town -1,5

Kurs : 3,10

Bukmacher : Bet365

Data : 2011-10-15 15:30

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 15:30 rozpocznie się mecz 11 kolejki walijskiej Premier League pomiędzy Prestatyn Town, a Afan Lido. Prestatyn zajmuje obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 14 pkt.(4-2-4). Afan Lido zajmuje miejsce dziewiąte z dorobkiem 8 pkt.(2-2-6). Gospodarze u siebie grają słabo (1-1-2). Goście na wyjeździe spisują się jeszcze gorzej, nie zdobyli nawet punktu (0-0-4). Obie ekipy ostatnie dwa spotkania przegrały. Jednak to gospodarze są w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem, który w końcu powinnien się przebudzić i odnieść przekonywujące zwycięstwo. W pierwszym meczu między tymi zespołami na terenie Afan Lido Prestatyn odniosło skromne zwycięstwo 1:0. Wtedy to był pierwszy mecz beniaminka w najwyższej lidze w Walii i nikt nie wiedział co mżna się po nim spodziewać. Teraz po dziesięciu kolejkach można stwierdzić, że beniaminek słabo spisuje się na wyjazdach i obecnie średni zespół jakim jest Prestatyn powinnien sobie z nimi poradzić bez problemu. Jak dla mnie kurs na zwycięstwo różnicą conajmniej dwóch bramek jest strasznie wysoki i jak najbardziej realny do grania. Gospodarze dzisiaj w końcu się przełamią i pokażą beniaminkowi, że w najwyższej klasie rozgrywkowej nie jest łatwo. Liczę na conajmniej 3:0 lub 3:1. Nie zdziwiłbym się jednak gdyby padł wynik podobny do tego z meczu z Carmarthen Town (Prestatyn wygrało 6:1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The New Saints FC - Port Talbot TownTYP 1 kurs: 1,20

 

Kolejny pewniak w lidze walijskiej. The New Saints jest liderem, mającym doskonały bilans gier u siebie 5-1-0. Port Talbot znajduje się w dolnej połowie tabeli na siódmym miejscu, grając szczególnie beznadziejnie na obcych terenach 1-1-4 i tylko cztery zdobyte bramki. Punkty wyjazdowe zdobył grając ze słabiutkimi przeciwnikami. Kurs 1.2 wydaje mi się być wysoki jak na takie spotkanie. Może on wynikać trochę z tego, że w pierwszym meczu tych drużyn Port Talbot wygrał u siebie 2-1, ale był to początek sezonu kiedy to The New Saints nie potrafił wygrywać, a potem gdy już osiągnął odpowiednią dyspozycję to nie przegrał dziewięciu kolejnych spotkań w tym osiem razy wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna, Walia, Premier League

Spotkanie : Afan Lido - Llanelli AFC

Typ : (HC 1:0) Llanelli

Kurs : 1,91

Bukmacher : Bwin

Data: 2011-10-21 20:30

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 12 kolejki walijskiej Premier League pomiędzy Afan Lido, a Llanelli AFC. Afan Lido zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 8 pkt.(2-2-7). Llanelli jest na drugim miejscu z dorobkiem 25 pkt.(8-1-2). Gospodarze u siebie mają bilans rozegranych meczy (2-2-2). Natomiast goście jak na razie dobrze radzą sobie na wyjazdach (3-1-1). Afan Lido przegrało ostatnio trzy kolejne mecze, w tym jeden u siebie. Llanelli wygrało siedem ostatnich meczy, m.in. z Bangor, Prestatyn, Bala Town. Teraz przed nimi szansa na kolejne zwycięstwo i zwiększenie passy do ośmiu meczy bez porażki. Że są w stanie tego dokonać wie każdy, gdyż mają dużo lepszy i bardziej doświadczony zespół niż beniaminek. W pierwszym meczu między tymi zespołami, Llaneli u siebie okazało się lepsze od dzisiejszych gospodarzy i wygrali pewnie 4:1. Dzisiaj będą także zmotywowani, żeby wygrać i przynajmniej do jutra objąć prowadzenie w tabeli. Powinni wygrać dość pewnie, co pokazują ostatnie wyniki (z dużo silniejszymi rywalami wygrywali na wyjeździe róźnicą dwóch bramek - Prestatyn i Bala Town). Jak dla mnie w dzisiejszym meczu stawiam na pewne zwycięstwo gości. Liczę na 2:0 lub 3:1 dla Llanelli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna, Walia, Premier League

Spotkanie : Bala Town - Newtown AFC

Typ : Bala Town (HC 0:1)

Kurs : 2,15

Bukmacher : Bwin

Data: 2011-10-28 20:30

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 20:30 rozpocznie się mecz 13 kolejki walijskiej Premier League pomiędzy Bala Town, a Newtown AFC. Bala Town zajmuje obecnie piąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 23 pkt.(7-2-3). Newtown jest na miejscu jedenastym z dorobkiem 9 pkt.(3-0-9). Gospodarze u siebie mają bilans rozegranych meczy (2-1-2). Natomiast goście na razie kiepsko radzą sobie na wyjazdach (1-0-5). Bala Town po przegraniu trzech spotkań pod rząd pozbierało się i nie przegrało trzech kolejnych spotkań (dwa zwycięstwa i remis z TNS). U siebie ze słabszym rywalem radzą sobie świetnie (po 2:0 z Port Talbot i Carmarthen Town), z silniejszym gorzej im się gra (remis z TNS i przegrane z Bangor i Llanelli). Newtown na cztery ostatnie spotkania dwa wygrali i dwa przegrali. Na wyjeździe przegrali pięć kolejnych spotkań, ostatnio wygrali w pierwszej kolejce z najsłabszym Carmarthen Town. Cztery z pięciu porażek zakończyło się porażkami różnicą conajmniej dwóch bramek. W dzisiejszym spotkaniu także faworytem będzię drużyna Bala Town, która powinna poradzić sobie ze słabym przeciwnikiem, którego pokonała w pierwszym meczu na jego terenie 2:0. Nie zmieni tego nawet fakt, że w ubiegłym sezonie Bala Town przegrało u siebie 2:0. Była to jednak porażka bez znaczenia dla gospodarzy, a bardzo cenna wygrana dla gości. Jeden sezon wcześniej gospodarze rozprawili się z Newtown bez problemu pokonując ich 4:1. Dzisiaj gospodarze powinni znów wygrać i to z przewagą conajmniej dwóch bramek, jesli nie jeszcze wyżej. Jak dla mnie wygrana Bala Town 2:0 lub 3:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 weeks later...

Piłka nożna Walia Premier League

08.11.2011 20:30

Port Talbot - Bala Town

typ: 2

kurs: 2.70

buk: Sportingbet

 

Długo zastanawiałem się nad wyborem typu na wtorek z powodu bardzo ubogiej oferty.Ostatecznie zdecydowałem się na spotkanie 15 kolejki walijskiej Premier League pomiędzy Port Talbot a Bala Town.Początek meczu planowany jest na godzinę 20:30.

Gospodarze tego meczu zajmują obecnie 7 pozycję z dorobkiem 17 punktów.Po 14 kolejkach zanotowali 5 zwycięstw,2 remisy i aż 7 porażek.Ich bilans bramkowy nie wygląda także najlepiej,strzelili 16 bramek przy 20 straconych co na pewno nie jest zbyt dobrym wynikiem.U siebie prezentują się dobrze,notując 4 zwycięstwa i po 1 remisie i porażce.Natomiast ostatnio grają w kratkę.Wprawdzie wygrali z Airbus 2:1 oraz z Carmarthen 2:0 jednak przegrywali z Bangor 3:1,TNS 3:2 czy w ostatniej kolejce z Newtown 2:0.Drużyna składa się przede wszystkim z zawodników walijskich,lecz to Anglik Cortez Belle (11/6) jest najlepszym strzelcem zespołu.Doznał on jednak kontuzji w meczu z liderem i jutro z całą pewnością nie wystąpi.Zabraknie także podstawowego bramkarza Kristiana Rogersa.Są to dwa bardzo poważne osłabienia w drużynie Port Talbot.

Co prawda goście są tylko dwie lokaty wyżej lecz ich sytuacja wygląda znacznie lepiej.W czubie tabeli jest bardzo ciasno,mają oni 27 punktów i tracą tylko dwa do wicelidera z Bangor.Ich bilans spotkań to 8 zwycięstw i po 3 remisy i porażki.Zdołali oni strzelić już 24 gole,tracąc ich 15.Świetnie spisują się na wyjeździe,gdzie spośród 7 spotkań wygrali aż 5 po 1 remisując i przegrywając.Całkiem inaczej jak u gospodarzy wygląda kadra tego zespołu.O grze Bala Town decydują przede wszystkim Anglicy,a w głównej mierze Hunt i Connolly,którzy w tym sezonie strzelili już po 6 bramek.W tym spotkaniu zagrają w najsilniejszym składzie.

Dla mnie osobiście goście są lepszą drużyną,zarówno pod względem kadrowym jak i ostatniej formy.Dodatkowo gospodarze bez dwóch kluczowych zawodników.To wszystko skłania do gry na Bala Town.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WALIA: Premier,08.11.2011 20:30

Spotkanie:Llanelli - Carmarthen

Typ:under 3,5

Kurs:1,83

Bukmacher:bwin

Analiza:

 

 

Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się mecz Premier League Wali pomiędzy 3 a 12 (ostatnim ) zespołem w tabeli ligowej. Gospodarze zdobyli jak dotąd 27 pkt wygrywając 8 z 14 spotkań zdobywając przy tym 34 bramki tracąc 16 , w ostatnich 5 spotkaniach wygrali 2 razy, 2 zremisowali i odniesli porażkę 4-2 z liderem The New Saints. o prócz tej wysokiej porażki padły następujące wyniki w tych 4 pozostałych spotkaniach: Airbus UK( 8 w tabeli) 1-1,

Afan Lido(10) 0-0, Bangor City(2) 2-1 i z Aberystwyth Town (11) 2-0. Patrząc na te rezultaty wyniki nie były duże, nawet z słabym jak dzisiejszy Carmarthen , który jest tuż za Aberystwyth Town gdzie dzisiejsi gospodarze zremisowali 0-0. Srednia strzelobych bramek na mecz przez Llaneli wynosi nieco ponad 2,4, głównie dzięki zwycięstwu nad Newtown gdzie padł wynik 9-2. Gdybyśmy nie patrzyli na to spotkanie to średnia wyniosła by w 13 meczach tylko 1,92. Goście zas ostatni w tabeli z dorobkiem 9 pkt stracili 29 bramek co daje średnią 2,07 straconego gola na spotkanie. W ostatnich meczcah z porazek 4-0 z liderem z tygodnia na tydzień grali coraz lepiej przegrywając m,in tylko 0-1 z 5 Bala Town az w ostatniej kolejce odnieśli cenne zwyciestwo 2-1 nad 6 Prestatyn Town. Goście potrzebują punktów, musza o nie walczyć w każdym z meczy i sądzę że ostatnie wyniki mogą wskazywac ,ze nie zobaczymy tutaj batów typu 4-0 lub wyżej. Gospodarze mają dobry wynik strzelecki, ale jakby nie te 9-2 to ich wyczyn nie jest już tak dobry tylko całkiem przecięty. Faworytem są oczwiście gospodarze ale nie sadze ,abyśmy zobaczyli w tym spotkaniu pogrom z ich strony. Co więcej 2 tygodnie temu w meczu z równie słabym Aberystwyth Town nie potrafili trafić do siatki. W przeciagu 2 lat LLanelli wygrało 5 z 5 spotkań w których 60% mieliśmy under 3,5 w bramkach, Carmarthen Town strzelała rzadko tylko 3 gole, sądze jeśli goście nie dołożą jakiejś liczącej zdobyczy to o under można być spokojnym tym bardziej ,że Llanelli wyraxnie puściło z tonu a i goście zrobia wszystko aby wywieź choćby 1 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.11.2011r.

 

 

 

Dyscyplina: Piłka nożna, WALIA: Premier

Spotkanie: Neath - TNS

Typ: over 2.5

Kurs: 1.45

Bukmacher: Expect

Godzina: 20:30

 

Analiza:

Jutro wieczorem na stadionie The Gnoll Neath podejmie pierwszą drużynę w tabeli – The New Saints. Jutrzejsi goście prowadzą różnicą 6 punktów. Rozegrali w tym sezonie 14 spotkań, w których to zdobyli 35 punktów. Ich wyniki pokazują, że w ostatnim czasie są nie do zatrzymania, a ich forma jest coraz wyższa. Na 5 ostatnich spotkań aż 4 razy odnieśli zwycięstwo, ani razu nie przegrali oraz raz zremisowali. Najlepszy jest bilans ich spotkań w domu – na 7 aż 7 razy zwyciężyli. Mecze wyjazdowe także wychodzą im doskonale, a bilans jest dokładnie taki, jak ich ostatnich 5 spotkań. Rozgrywki z uczestnictwem TNS zawierają to, czego kibice oczekują najbardziej – pada w nich wiele bramek, a co za tym idzie, emocje sięgają zenitu. Zdarza się, że remis jest do końca, a w ostatniej minucie liderzy wychodzą na prowadzenie. Tak było w ostatnim meczu Airbus UK - The New Saints (1 – 2). W ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych The New Saints strzelili 10 bramek, stracili zaś 3.

Gospodarze to drużyna plasująca się na 4 miejscu w tabeli ligowej. W tym sezonie grają naprawdę dobrze. Podobnie jak goście na wyjeździe, to oni w 5 spotkaniach u siebie aż 4 razy zwyciężyli i raz zremisowali. W spotkaniach tych strzelili aż 12 (!) goli, stracili natomiast tylko 2. Jeśli chodzi o punkty, to z pewnością będą walczyli, aby zdobyć komplet, ponieważ każde miejsce jest jeszcze dla nich osiągalne. Mają tę przewagę, że grają u siebie.

Ciężko wskazać dzisiejszego faworyta, dlatego zdecydowałam się na typ over 2.5. Bukmacherzy przewagę kładą po stronie gości, jednak moim zdaniem żadna z tych drużyn nie będzie łatwa do pokonania. Goście będą walczyli o umocnienie swojej pozycji, gospodarze zaś o jej polepszenie. Jedni i drudzy strzelają wiele goli. Myślę, że podobnie będzie w ich jutrzejszym spotkaniu.

 

Ostatnie wyniki Head to Head:

Wed 07/09/11 PRL The New Saints 3 - 0 Neath

Fri 22/04/11 PRL The New Saints 2 - 3 Neath

Fri 25/03/11 PRL Neath 2 - 2 The New Saints

Wed 24/11/10 PRL Neath 1 - 1 The New Saints

Sun 31/10/10 PRL The New Saints 3 - 1 Neath

Sat 13/03/10 PRL Neath 0 - 1 The New Saints

Sat 24/10/09 PRL The New Saints 2 - 2 Neath

Sat 07/03/09 PRL Neath 1 - 4 The New Saints

Tue 09/12/08 CHC The New Saints 3 - 0 Neath

Tue 25/11/08 CHC Neath 2 - 0 The New Saints

Sat 18/10/08 PRL The New Saints 2 - 1 Neath

 

Powodzenia!

 

 

______

Na innych forach piszę jako paaaulina28 i refulgeo, więc prosze nie traktować moich analiz jako plagiatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newtown-Llanelli

 

 

Typ:2

Kurs:1.55

 

 

 

Niestety najsilniejsze ligi w europie mają właśnie przerwę na reprezentację dlatego musiałem zająć się nieco słabszą ale mimo to dość interesującą ligą walijską. Wybrałem sobotni pojedynek pomiędzy Newton a Llanelli, w ostatnich latach dużo bardziej utytułowaną drużyną są goście ale niestety w ubiegłym sezonie zagrali słabo czego konsekwencją było niskie miejsce w lidze. W tym również spisują się już dużo lepiej niż w poprzednim sezonie czego konsekwencją jest wysoka trzecia lokata z 30 oczkami na koncie. Gospodarze natomiast to drużyną, która gości raczej w dolnej części tabeli i ich celem jest utrzymanie się w lidze a nie walka o mistrzostwo jak w przypadku Llanelli. Newton aktualnie jest na 10 miejscu z dorobkiem 13 punktów. Goście przegrali tydzień temu mecz na szczycie z TNS i myślę, że teraz będą bardzo zmotywowani podchodzić do każdego meczu ponieważ nie mogą już pozwolić sobie na stratę punktów teraz już tylko zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNS-Bangor

 

 

 

Typ:1

Kurs:1.67

 

 

I jeszcze jedn mecz z ligi walijskiej tym razem postanowiłem wybrać mecz na szczycie pomiędzy drużyną TNS a Bangorem. Goście to aktualny mistrz kraju natomiast TNS to aktualny lider, który ma na swoim koncie już 36 punktów i dość pewnie prowadzi przed swoim dzisiejszym rywalem, który ma 4 oczka mniej w dorobku i zajmuję drugą lokatę. Postanowiłem postawić na TNS ponieważ gra on ostatnio bardzo dobrze zwłaszcza rewelacyjnie spisuję się przed własną publicznością gdzie wygrał aż siedem z ośmiu rozegranych spotkań co jest znakomitym wynikiem zaś Bangor niestety trochę gorzej radzi sobie w meczach wyjazdowych gdzie wygrał cztery na siedem spotkań co na drużynę walczącą o mistrza jest dość średnim wynikiem. Myślę, że przy tak dobrych drużynach decydujące znaczenie będzie miał fakt, że TNS gra przed własną publicznością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 weeks later...

Newtown-Bangor

 

 

 

Typ:2

Kurs:1.33

 

 

 

Tym razem już dużo słabsza i trochę mniej znana liga a mianowicie postanowiłem zająć się mecze ligi walijskiej. Wybrałem pojedynek pomiędzy Newton a Bangorem. Jak doskonale widać po kursie zdecydowanym faworytem są goście i nic dziwnego ponieważ Bangor spisuję się bardzo dobrze w tym sezonie czego efektem jest druga pozycja z 38 punktami na koncie z tym, że lider ma jeden mecz więcej i jak Bangor wygra to spotkanie znowu zostanie liderem. Gospodarze natomiast to bardzo słaba drużyna o czym najlepiej świadczy ich bardzo niska 11 lokata niżej od nich jest już tylko jedna drużyna. Jak dotąd Newtown zebrał jednie 13 punktów. Myślę, że z tak słabą drużyna Bangor nie będzie miał żadnych problemów z łatwością wygra to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Walia

Data: 11.12.2011 - 15:30

Spotkanie: Llanelli - Prestatyn

Typ: I Polowa - Remis

Kurs: 2,60

Bukmacher: Bet365

 

Wybrałem mecz z jednej z mniej znanych lig - walijskiej, jeśli chodzi o obstawianie dzieki tej lidze troche zarobiłem ;) Dzisiaj spotkanie drużyn, które w prawie każdym sezonie, nie mają problemów z utrzymaniem się w najwyższej lidze. Llanelli - pewna obrona i jeszcze lepszy atak o czym świadczą statystyki (42 strzelone i 17 straconych goli w ciągu 18 kolejek) w dzisiejszym meczu podstawową mają jedynie obronę, do ataku wychodzą rezerwowi gracze. Prestatyn w tym sezonie gra w kratke - zajmuje ostatnie miejsce niezagrozone strefą spadkowa ale gra dzisiaj pełnym składem. Mój typ - remis do przerwy - Llanelli moim zdaniem, bedzie sie bronic i czekac na kontrataki. Sądze, że całe spotkanie zakończy się wynikiem 0-0, ale to już jest większe ryzyko, ale za drobne mozna zagrac :) Statystyki przemawiają za Llanelli, w ostatnich 5 spotkaniach miedzy tymi drużynami 4 razy zwycięstwo Llanelli i 1 remis - może wygrają ale do przerwy ma być remis i tyle w tej sprawie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 weeks later...

Llanelli-Neath

 

 

Typ:1

Kurs:1.65

 

 

Kolejny typ z nieco mniej znanej ligi ale myślę, że za to przynoszącej zyski a mianowicie postanowiłem zająć się ligą walijską w której zmierzą się Llnaelli z Neath. Jeżeli chodzi o ligową tabelę to obie drużyny są dość blisko siebie bo gospodarze zajmują 2 miejsce a goście czwarte ale jeżeli chodzi o dystans punktowy, który ich dzieli jest już znacznie większa różnica ponieważ Llanelli uzbierało jak dotąd 45 oczek zaś ich dzisiejsi rywale mają na koncie 33 punkty. W dodatku grające przed własną publicznością Llanelli znajduję się w znakomitej formie o czym najlepiej świadczy aż 6 wygranych z rzędu co jest naprawdę znakomitym wynikiem. Neath natomiast ostatnio głównie remisuje na 5 ostatnich spotkań udało im się odnieść zaledwie jedno zwycięstwo przy aż 4 remisach. Jak widać gospodarze znajdują się w zdecydowanie lepszej formie dzięki czemu powinni bez większych problemów wygrać to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rPyQfjQt-dnmIR4LQ.pngBangor - Prestatyn httLO5En-MJuXaqJ2.png

27.12.2011 15:35

Typ: over 2,5

Kurs: 1,45

Buk: Bwin

 

Dziś w Walijskiej Premier zostaną rozegrane 2 mecze. Jednym z nich będzie spotkanie pomiędzy Bangor a Prestatyn. Gospodarze to mistrz z tamtego sezonu, goście średniak tej ligi który w ostatnich latach maksymalnie plasował sie na 5 miejscu. Obecnie gospodarze zajmują w lidze 3 miejsce z bilansem 14-2-4, 43-25 średnia 3,8 gola w meczu, w tym mecze u siebie 8-1-1 25-11 średnio 3,6gola/mecz i tylko 3 mecze z 20 poniżej 2,5gola !!. Goście dobrze się spisując zajmują 5 miejsce 8-3-8 ze srednią 2,89gol/mecz. Faworytem spotkania są gospodarze, aczkolwiek kurs 1.30 do mnie nie przemawia, wolę podjąć większe "ryzyko" i postawić na pewny over 2,5 bramek. Gospodarze nie mają problemu ze strzelaniem bramek o czym świadczy ostatni mecz z liderem rozgrywek, gdzie załadowali 3 bramy. Ciekawie prezentuje się zestawienie obu ekip, 3 wygrane Bangoru 1 remis i 1 wygrana Prestatyn z czego w 4 meczach padało więcej niż 2,5 bramki, tylko raz przytrafił sie underek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia

Data: 02.01.2012

Spotkanie: Airbus - Bala Town

Typ: 2

Kurs: 3.25

Bukmacher: Bet365

Godzina Rozoczęcia: 15:30

Analiza:

 

Mecz 22 kolejki pomiędzy 7 ekipą Airbus a 5 w tabeli Balą Town.Według buków faworytem w tym spotkaniu są gospodarze, ale myśle że to błąd bo jednak goście dysponują lepszym kadrowo składem niż gospodarze i umią grać na boisku Airbusu o czym świądczą dwie wygrane i remis.Bala ostatnio gra w kratkę a przecież początek sezonu mieli dość dobry bo przez jakiś czas mieli nawet miejsce w fotelu lidera, ale mecze z TNS, Bngorem i Llanelli pokazały że jeszcze nie są w stanie gra na poziomie tej wielkiej walijskiej trójki.Dziś jest szansa na zwycięstwo bo jednak zespół gospodarzy nie jest tam jakąś potęgą, a goście liczą jeszcze na 4 miejsce na ktorym jest Neath bo mają do nich tylko 3 punkty straty.Bala n na wyjazdach bilans 5 wygranych , 2 remisy i 3 porażki, zaś Aibus u siebie 4 wygrane, 4 remisy i 2 porażki.Jak można wyczytać na stronach klubów, do gości dołączył już jeden nowy zawodnik Ben Collins z niższej ligi angielskiej i podobno to nie koniec, zaś u rywali nieoczekiwanie w piątek zespół opuścił pierwszy trener ekipy co może spowodować iż nowy trener nie będzie za dobrze znał składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 8 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Walia, Premier

04.09.2012 20:30

Aberystwyth - Bangor

typ: 2 (-1,5)

kurs: 2,42

buk: Bet365

analiza:

 

Kurs na to spotkanie wydaje się bardzo kuszący, a tym bardziej jeśli wziąć pod uwagę wysokość kursu z handicapem -1,5 na bangor. 01.09 mecz tych drużyn zakończył się pogromem aberystwyth aż 7:1. bangor juz dawno pożegnał sie z pucharami i dlatego całą uwagę mogą poświęcić wyłącznie lidze. Żeby walczyć o mistrzostwo bangor musi wygywać z takimi drużynami (ostatnie miejsce w tabeli). Myślę, że przegranej nawet nie biora pod uwagę. Pytanie tylko jaka roznica bramek bangor wygra ten mecz. Z kolei aberystwyth w trzech meczach zdobyli tylko jeden punkt i z pewnością będą chcieli zdobyc punkty na własnym boisku przez co nie powinni murować wlasnej bramki, a raczej zdecyduja sie na bardziej otwarta gre. Moze to stworzyc kilka okazji do przeprowadzenia ataku dla bangor'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Walia, Premier

Spotkanie: Aberystwyth - Bangor City

Data spotkania: 4.09.12 (20:30)

Typ: over 4,5 goli

Kurs: 3,40

Bukmacher: Bet365

 

To spotkanie czwartej kolejki ligi walijskiej. Na razie poczatek sezonu ale widac juz kto bedzie walczyl o jakie cele. Bangor na razie zajmuje trzecie miejsce w tabeli, wygral dwa spotkania i jedno przegral co daje 6 punktow a Aberystwyth ma tylko jeden punkt za remis z Bela Town i jeszcze dwie porazki w tym jedna z dzisiejszym rywalem. Widac wiec ze Bangor bedzie sie bil w tym sezonie o czolowe lokaty a Abery o unikniecie zajecia ostatniej pozycji w lidze. Dzisiaj polecam probowac w tym spotkaniu grac gruby over na bramki. Po trzech kolejkach Bangor ma najwiekszy w lidze bilans strzelonych/straconych goli (11:5) a Abery najgorszy (2:10) wiec dzisiaj powinno to miec przelozenie na ilosc bramek jakie zobaczymy w meczu zwlaszcza ze te zespoly graly ze soba zaledwie 3 dni temu na stadionie BC i wtedy Bangor rozgromil Abery az 7:1. Mowi sie ze nic dwa razy sie nie zdarza ale tutaj mam nadzieje ze bedzie wyjatek od tej reguly i drugi raz zobaczymy ostre strzelanie. Atut wlasnego boiska niewiele pomoze gospodarzom, chociaz moze uda im sie strzelic wiecej niz ostatnim razem bo defensywa jest slaba jak barszcz dlatego bramki dla Bangoru sa dzisiaj niemalze oczywista oczywistoscia. Mam nadzieje ze goscie siada od poczatku na gospodarzach tak jak to zrobili na swoim stadionie i beda strzelac dotad az strzela minimum piec bramek. Kurs na taki over jest bardzo wysoki, bukmacherzy nie wierza w powtorke z rozrywki, ale ja wierze bo skoro trzy dni temu w meczu Bangoru z Abery moglo pasc az 8 bramek to dzisiaj 5 tez moze pasc. Przez trzy dni ani Bangorowi forma nie spadla ani Abery nie urosla wiec szansa na kopie wyniku z pierwszego spotkania jest na pewno a po takim kursie na pewno warto taki over zagrac dlatego polecam i licze na sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 1 month later...

Penrhyncoch FC - Airbus UK

 

Dzisiaj o 20:30 rozegrane zostaną cztery zaległe spotkania drugiej rundy Pucharu Walii, które nie odbyły się w pierwotnym terminie z powodu złych warunków atmosferycznych przez co murawy były w mizernym stanie. Rozgrywki w Walii stoją na bardzo przeciętnym poziomie, odbywają się na malutkich kameralnych stadionach dla garstki widzów. Penrhyncoch FC to zespół występujący w Huws Gray Alliance, jest to tamtejsza druga klasa rozgrywkowa, podzielona na północ i południe, w 16-zespołowej lidze zajmują na północy siódme miejsce, miejsce niby przyzwoite jednak tracą do zespołów ich wyprzedzających już bardzo dużą ilość punktów a zespoły za nimi są tuż tuż, ostatni zespół ma tylko cztery punkty straty. Gospodarze są w beznadziejnej formie, od 4 września kiedy to wygrali w pierwszej rundzie Pucharu Walii z Buckley Town notują bardzo słabe wyniki, w lidze w pięciu meczach zdobyli tylko punkt notując bilans bramkowy 3:13, ostatnio wygrali co prawda 2:0 z Presteigne St Andrews w Challenge Cup, ale to zespół z czwartej ligi, czyli już naprawdę bardzo niski poziom. Natomiast Airbus UK grają w najwyższej klasie rozgrywkowej i zajmują świetne czwarte miejsce, ostatnie mecze bardzo dobre w ich wykonaniu, zwycięstwa 7:1, 5:1 i ostatnio remis 1:1 z Llanelli, wynik tego ostatniego spotkania powinien być jednak z goła inny, Airbus miał ogromną przewagę i według pomeczowych relacji miał dużego pecha nie zdobywając kompletu punktów. Niestety typu nie mogę poprzeć składami, mało informacji można znaleźć na temat rozgrywek w Walii, jednak statystyki, duża różnica jakościowa pomiędzy kolejnymi ligami wystarczą dla mnie by zdecydowanie zagrać na gości, menedżer zespołu Airbus jest bardzo zadowolony z ich dotychczasowej postawy, pokazali się z dobrej strony z zespołami z czołówki, strzelają bardzo dużo bramek, mecze z ich udziałem są ciekawe. Gra nie opiera się tylko na jednym zawodniku, jest kilku graczy potrafiących zdobywać bramki, pogoda wydaje się być dziś dobra do gry w tej części kraju, a boisko w Penrhyncoch wydaje się być w nie najgorszym stanie jak na ten poziom rozgrywkowy, dlatego też goście nie powinni mieć problemu z udowodnieniem różnicy pomiędzy tymi ekipami i pewnie awansować do trzeciej rundy Pucharu Walii.

 

2 -> 1.48 Betfair

EH(1:0) 2 -> 2.10 PaddyPower

EH(2:0) 2 -> 3.75 PaddyPower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Walia, Premier

Spotkanie: Airbus - Prestatyn

Data spotkania: 19.10.12 (20:30)

Typ: over 3,5 goli

Kurs: 2,15

Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

 

W tej kolejce mierza sie ze soba drużyny, ktore maja najwyzsze bilanse brankowe. Prestatyn ma bramki 28:15, a Airbus 28:14. Trzeba nadmienic, ze taki bilans notuje sie po 10 kolejkach. dobry bilans bramek strzelonych w obu zespołach psuje marny bilans w bramkach straconych. gospodarz w 5 meczach rozegranych u siebie ma bramki 10:7, a goscie na wyjezdzie 9:8. Oba zespoły preferuja gre do przodu co czesto wykorzystuja rywale i strzelaja gole. w dzisiejszym meczu w ktorym spotykaja sie dwie tak ustawione druzyny powinien pasc grad bramek. akcja za akcje, dziurawe obrony, duzo akcji podbramkowych to mysle bedzie zank tego spotkania. obie druzyny mecze z wysokimi wynikami bramkowymi przeplataja z meczami w ktorych padas malo bramek, jedank sadze ze w tym meczu akurat padnie ich sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 weeks later...

Data: 30.10.12 (20:30)

Dyscyplina: Pilka nozna, Walia, Puchar Ligi

Spotkanie: Connahs Q. - Airbus

Typ: over 4,5 goli

Kurs: 3,20

Bukmacher: PaddyPower

 

Niewiele sie znam na rozgrywkach w Walii ale do takiego typu przekonalo mnie kilka rzeczy. Po pierwsze statystyki obu druzyn. W lidze graja one bardzo overowo zreszta cala liga walijska jest bardzo overowa ale akurat te druzyny zaliczaja sie do scislej czolowki zespolow w meczach ktorych pada bardzo duzo bramek. Connahs w 11 meczach ma bilans bramek 24:26 a to daje srednia prawie 5 goli na mecz, Airbus niewiele ustepuje bo z bilansem 35:15 rozegral 12 meczow ale srednia tez bliska 5 golom na mecz. Gospodarze dzisiejszego meczu w lidze sa na 7 pozycji, sa bezkompromisowi bo nie zremisowali zadnego jak dotad meczu, 5 wygranych i 6 porazek, bilans bramkowy obfity atak z obrona niemal tak samo skuteczne. Airbus w lidze jest 2, ale on juz choc gra overowo to zdecydowanie wiecej strzela niz traci. Dzisiejszy mecz bedzie grany na terenie Connahs i mysle ze mozemy zobaczyc tu duzo bramek. Oprocz tego ze zagraja ofensywnie usposobione druzyny to trzeba jeszcze zauwazyc ze to jest Puchar Ligi czyli rozgrywki mniej wazne niz liga. Dlatego to jest tez dobrym prognostykiem ze druzyny zagraja dzisiaj otwarty futbol. Airbus ma lepszy atak i powinien strzelic pare bramek ale na awansie niekoniecznie musi im zalezec bo walcza o wyzsze cele w lidze, czyli o mistrzostwo. Connahs na tytul nie ma szans takze moga powalczyc w Pucharze ligi. Obojetnie kto awansuje licze ze bedzie tu duzo goli bo w lidze zespoly przywyczaily do takich meczow wiec w pucharze ligi powinni jeszcze to potwierdzic i zagrac jeszcze bardziej otwarty futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 1 month later...

Data: 14.12.12 (20:30)

Dyscyplina: Pilka nozna, Walia, Premier

Spotkanie: Connah's Q. - Prestatyn

Typ: over 3,5 goli

Kurs: 1,95

Bukmacher: Expekt

Analiza:

 

Mecz otwierający siedemnasta kolejkę ligi walijskiej. statystyki wskazuja ze w meczu powinno pasc duuuza ilosc goli. gospodarze maja bramki 34:39, a goscie 38:26 w szesnastu meczach. Connah's w meczach u siebie ma 17:18 w osmiu meczach. a goscie na wyjazdach 15:18 w ośmiu meczach. w pięciu ostatnich meczach prestatyn dwa razy padło mniej niż 4 gole. W pieciu ostatnich meczach gospodarzy trzy razy padło mnie niz 4 gole, a le za to w dwoch pozostałych po 7 bramek. jak widac druzyny nie sa zbyt dobrze poukladane w tylach, ale za to nadrabiaja iloscia strzelanych goli. ponadto oba zesply realnie mysla o zakwalifikowaniu sie do play-offow i z pewnoscia beda chcialy ten mecz wygrac. mecz bezposredni rezegrany we wrzesniu tego roku zakonczyl sie wynikiem 4:1 dla prestatyn. wedlug mnie wiele wysoki wynik z bramkami po obu stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna > Walia 1. liga, godz. 15.30

Spotkanie: Connah's Quay - Airbus UK

Typ: over 3,5

Kurs: 1.78

Bukmacher: Betsson

Analiza: Liga walijska w tym sezonie obfituje w bramki, a już mecze zespołu gospodarzy tym bardziej. Obie ekipy rozegrały spotkanie w poprzedniej kolejce na boisku The Airfield (Broughton, Flintshire). Wynik 2:2 odzwierciedla potencjał i ofensywny i defensywny obu drużyn. Dzisiaj można powiedzieć, że rewanż.

Patrząc na statystyki obu drużyn można zauważyć, że gospodarze to najbardziej overowa ekipa w lidze walijskiej. Średnio w meczach z ich udziałem pada 4,61gola. W sezonie zaliczyli 7 underów i 11 overów dla tak postawionej granicy. W ostatnich 7 grach 4 overy. Airbus niewiele im ustępuje. To trzeci zespół w ligowej tabeli, ale posiadający najskuteczniejszy atak, bo aż 49 strzelonych goli w 18 spotkaniach. W sezonie 9 underów i 9 overów dla takiej granicy, ale w ostatnich 7 grach 4 overy. Dzisiejszy mecz bedzie grany na terenie Connahs i mysle ze mozemy zobaczyc tu duzo bramek. Gospdoarze u siebie mająbilans bramkowy 17-18 (8gier), goście na wyjazdach 23-13 (8gier). Airbus ma lepszy atak, średnia prawie 3 gole na mecz na wyjazdach, gospodarze u siebie strzelają i tracą średnio ponad 2 gole/mecz. W obu ekipach kilku dobrych strzelców, u gospdoarzy Petrie i Healey, u gości Abbott i Riley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bala Town - TNS

01.01.2013 15:30

typ 2

kurs 1.65

Unibet

 

TNS ma sporą przewagę nad wiceliderem, którym jest Bangor wynosi ona dokładnie 7 punktów, ale też ma jeden mecz więcej, czyli w gruncie rzeczy to nie jest taka wielka przewaga, jeszcze dojdzie mecz bezpośredni i może się zrobić gorąco. TNS jak chce iść spokojnie po majstra to musi wygrać taki mecz. Bala Town to nie jest taka słaba ekipa, dobra w defensywie i trudno się im strzela bramki. W ostatnim czasie jeżeli przegrywają to przegrywają co najwyżej jedną bramką. TNS to dobra ekipa, która dobrze sobie radzi, strzela średnio ponad dwie bramki na mecz, tracąc przy tym stosunku jedną. TNS jest w gazie ostatnie wygrane 1-0 właśnie z Bala Town, 6-1 z Connah's Q. i 3-1 z Port Talbot napawają optymizmem przed tym starciem. Bangor ostatnio strasznie gubi punkty nie wygrał od trzech meczów, dlatego liczę, że TNS wykorzysta to i powiększy swój dorobek punktowy nad Bangorem. Dodatkowo kursi H2H

 

26.12.12 PRE TNS Bala Town 1 : 0 :plus:

30.10.12 PUC Bala Town TNS 2 : 3 :plus:

15.04.12 PRE Bala Town TNS 0 : 1 :plus:

31.03.12 PUC Bala Town TNS 0 : 4 :plus:

02.03.12 PRE TNS Bala Town 3 : 2 :plus:

14.10.11 PRE Bala Town TNS 2 : 2 ??

 

Ja zagram, stawiam 0-2 :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...