Skocz do zawartości

Argentyna


Rekomendowane odpowiedzi

Data: 25.11.12 (23:15)

Dyscyplina: Pilka nozna

Spotkanie: Boca Juniors - Racing Club

Typ: over 3,5 goli

Kurs: 5,50

Bukmacher: Bet365

 

Lubie takie duze kursy na overy bo 4 bramki to nie jest az tak duzo w meczu pilki noznej, w meczach Barcelony w lidze hiszpanskiej na takie overy sa kursy czasem ponizej 2,00, ale to taka dygresja. Wszystko przeciez opiera sie o statystyke goli ktore padaja w meczach w danej lidze. W lidze argentynskiej 4 bramki w meczu zdarzaja sie bardzo rzadko, a bardzo czesto zdarza sie wyniki 0:0 albo 1:0. Dlatego bukmacherzy tak wysoko cenia overy w tej lidze bo na jedna kolejke spotkan zdarzy sie moze jeden czy dwa wyniki z suma 4 bramek a za to mnostwo jest underowych wynikow. To spotkanie Boca z Racingiem tez sie na takie underowe zapowiada zwlaszcza ze Racing ma najlepsza jak na razie obrone w lidze bo w 16 meczach stracil tylko 7 bramek, strzelil 21. Boca stracila duzo wiecej 17 a strzelila 20. W tabeli Racing teraz jest 4 a Boca 6 a zwyciestwo w dzisiejszym spotkaniu moze dac duzy zysk tej druzynie ktora wygra. Racing przy zwyciestwie bardzo zblizy sie punktami z liderujacymi Lanus i Velez ktore maja po 32 i teraz wlasnie graja swoje mecze gdy ja pisze ta analize. Boca jesli by wygrala to moze awansowac o dwie pozycje na miejsce czwarte, a minimum o jedna pozycje, wyprzedzajac na pewno wlasnie Racing. Takze jak widac oba zespoly maja o co grac bo wygrana da im duzo po tej kolejce. Remis nie zmieni zbytnio sytuacji zadnej z nich dlatego podzial punktow nie bedzie dla tych druzyn taki satysfakcjonujacy. Dlatego mysle ze obie srony zdecyduja sie zagrac odwaznie, o zwyciestwo. 4 bramki zeby tu padly to wydaje sie bardzo duzo, ale w poprzedniej kolejce Racing potrafil sam tyle zdobyc wygrywajac 4:0 z Quilmes. Bylo to u siebie ale jak teraz na wyjezdzie strzela chociaz polowe tego to jest duza szansa na taki over bo Boca traci prawie tyle samo bramek ile strzela. Dlatego licze na bramki obu zespolow i duzy wynik, moze byc remis 2:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pilka nozna / Argentyna

02.12.2012 / 21:00

Valez Sarsfield vs Union

Typ - Union strzeli gola

Kurs - 2.20

Bet365

 

Wybralem taki mecz poniewaz wierze ze goscie strzela dzisiaj bramke.

Teoretycznie patrzac na miejsce w tabeli oraz forme typ wydaje sie byc nie zbyt inteligentny...

Union nie wygral zadnego z ostatnich 13 meczy,przegrywajac az 7 z nich,teraz graja z liderem tabeli Valez Sarsfield,ktory w ostatnich 5 meczach przegral tylko z Boca Juniors.

Valez to lider i ma 35 pkt na koncie,Union zajmuje pierwsze miejsce ale od konca z dorobkiem jedynie 6 punktow.

Moze wyda sie to glupie ale czesto tak jest ze gdy gra znacznie lepsza druzyna z ta gorsza to czesto rozne rzeczy sie dzieja,czesto zaskakujace.

Union nie strzelil gola od 4 wyjazdowych spotkan,dlatego wierze ze dzis sie przelamia.

W ostatnim meczu zremisowali 2:2 z Newell s Old Boys,ktory plasuje sie na wysokim 5 miejscu wiec moze forma zespolu Union sie poprawi.

Nie ukrywam tez ze do zagrania tego typu skusil mnie kurs.

Nadzieje daje tez historia bezposrednich pojedynkow,Valez zwlaszcza grajac u siebie ma problemy z druzyna gosci,co ciekawe w ostatnich 5 meczach gdy Valez podejmowal Union,zawsze tracil przynajmniej jednego gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna / Argentyna

godz: 21:00

Belgrano - Tigre

typ: Belgrano (-1.5 AH)

kurs: 3.00

buk: Bet365

 

Mecz drużyny walczącej o mistrzostwo z drużyną walczącą o utrzymanie. Belgrano o dziwo do tej pory lepiej prezentują się na wyjazdach niż u siebie, ale ja liczę, że dzisiaj zagraja bardzo dobre zawody na własnym boisku. Do tej pory u siebie zdobyli 15 pkt w 8 meczach przy bilansie bramkowym 6-3. Widać, że strzelanie na własnym boisku nie szło im do tej pory. Na wyjeździe strzelili aż 14 bramek więc jednak widać, ze siła ofenywna nie jest najgorsza. Rywal z Tigre to drużyna, która nie umie grać na wyjazdach. W 7 meczach 4 pkt i aż 14 bramek straconych. Najważniejsze przy typowaniu tego zdarzenia jest fakt, że Tigre walczyć będzie w środę w finale Copa Sudamericana, a to jest bardzo prestiżowe trofeum i dzisiaj jest oczywistym, że nie będą grali pełnym składem w dzisiejszym meczu. Dzisiaj z zespole gości zobaczymy młodzież i rezerwe, bo na pierwszy dkład będa chuchać i dmuchać, aby nic im się nie stało. Nawet w pierwszym skłądzie grając goście byliby spisywani na porażkę. W porównaniu ze skłądem półniałowym, który był grany w piątek dzisiaj nie ma w składzie aż 7 piłkarzy. Reszta grała 2 dni wczesniej więc dzisiaj nie ma szans aby grali na pełnych obrotach skoro za 3 dni finałowy mecz. Trener gospodarzy zapowiada ofensywną gre i będzie chciał zadowoilić kibiców za średnią rundę w wykonaniu Belgrano na własnym stadionie. Stawiam na pewne zwyciestwo gospodarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pilka nozna / Argentyna / Nacional B

11.12.2012 / 1:10

Rosario vs Instituto

Typ - Instituto strzeli gola przed 79:00 minuta meczu

Kurs - 2.00

Bet365

 

Kolejny typ na gola przed ustalonym czasem.

Patrzac na ostatnie mecze faworytem sa gospodarze,ktorzy wygrali 5 spotkan z rzedu nie traca ani jednego gola.

Ja jak zwykle podazajac swoja filozofia gram na przelamanie passy.

Rosario na chwile obecna plasuje sie wysoko bo na 4 miejscu ze strata 2 pkt do podium.

Jesli chodzi o ich bilans w domu wyglada on tak - 4-3-2 gole 13-8.

Goscie sa na 17 miejscu i maja tylko punkt wiecej niz ostatnia druzyna ligi Boca Unidos.

Do Rosario traca rowno 10 pkt.

Instituto ostatnio mialo problemy ze strzelaniem goli,cztery mecze pod rzad konczyly sie bez strzelonej bramki,w ostatnim meczu udalo sie im przelamac i tak wygrali oni u siebie 1:0 z Patronato ( 9 lokata ).

Nie sadze aby po przelamaniu passy i zwyciestwie nagle znowu nie strzelili bramki.

Na wyjazdach jak narazie maja bilans 2-3-3 gole 9-9.

 

Jesli chodzi o oslabienia :

 

Druzyna gosci ma zagrac w skladzie :

J. Chiarini; R. Damiani, L. Sánchez, C. Báez, R. Floris;P. Burzio, M. Bellone, M. Correa, G. Piermarteri; M. Barreiro y J. Velázquez.

 

Tak wiec braki tylko w pomocy,nie widze tu Aguirre (P/12m),Bazan (P/14m/2g),Bernardi (P/13m) i Vismara (P/12m),mozliwe ze ktorys z nich bedzie siedzial na lawce,niemam powolanej kadry na ten mecz tylko sklad.

 

Sklad gospodarzy ma zostac podany kwadrans przed meczem.

 

H2H :

 

mecze na stadionie Rosario :

 

2:1

1:0

1:0

0:0

3:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Argentyńska, godz 02.10

 

Racing Club - Boca Juniors

 

TYP: over 2

 

KURS: 1,95

 

BUK: Pinnacle Sports

 

Analiza

 

Jutro o godzinie 2 w nocy polskiego czasu zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy zespołem Racing Club a zespołem Boca Juniors. Będzie to spotkanie w cyklu turnieju towarzyskiego. Powiem szczerze że tą ligą się jakoś specjalnie nie interesuję więc na pewno z tej ligi znawcom nie jestem. Ale jak się już przyzwyczailiście czasem lubię napisać do takich egzotycznych albo niższych lig analizę gdzie w danym dniu nie ma za ciekawych spotkań. Ja osobiście wybrałem ten mecz bo kursy są strasznie wysokie na over 2 a ja strasznie lubię grać ten zakład około 85 % z tego typu mi wchodzi. A jak jutro będzie powiem wam szczerze sam nie wiem na pewno będzie to miało szansę 50 na 50. Ja jednak uważam że w tym meczu padnie dość dużo goli bo są to dwa zespoły znane w Argentynie i także u nas. Można powiedzieć dwie duże marki Argentyńskiego footballu się spotykają. Według bukmacherów faworytem w tym meczu są goście ale kursy po prostu szaleją i są bardzo wyrównane. Na zespół Boca są około 2,77 a na zespól gospodarzy około 2,87 a na remis 3,10. A więc jak widać kursy są naprawdę bardzo blisko siebie i też bukmacherzy mają problemy z wytypowaniem zwycięzców. W lidze oba zespoły po 19 kolejkach znajdują się odpowiednio na piątej i szóstej pozycji. Gospodarze tego meczu na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie 9 meczów w których to pięć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili cztery bramki. Na wyjeździe rozegrali oni 10 meczów w których to cztery mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli i stracili osiem bramek. Natomiast goście tego meczu na własnym stadionie rozegrali w tym sezonie 10 meczy w których to siedem meczów wygrali i trzy mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach aż 18 bramek i stracili zaledwie siedem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 9 meczy w których to dwa mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili 13 bramek. A więc jak widać oba zespoły znajdują się obok siebie i dlatego też te kursy mogą być tak wyrównane. Ja jednak jestem zdania że w tym meczu może paść over 2 goli bo ostatnie starcie pomiędzy oboma zespołami zakończyło się wynikiem 3:1. A więc padło aż cztery gole. Ja jednak uważam że albo w tym meczu padną dwa albo trzy gole a jak padną dwa to ja mam zwrot a jak trzy mój zakład wchodzi i to z dość ciekawym kursem a więc warto zaryzykować takie jest moje zdanie ale to od was zależy czy zagracie w tym meczu taki typ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina / Pilka nozna / Argentyna / Primera B Nacional

02.03.2012 / 21:00

Gimnasia La Plata vs Nueva Chicago

Typ - Nueva strzeli gola

Kurs - 1.83

Bet365

Teoretycznie mozna powiedziec ze jest to ryzykowny typ,patrzac na sytuacje w tabeli ligowej.

Gimnasia to obecnie trzecia druzyna ligi,zespol traci tylko 4 pkt do pierwszego w tabeli Rosario Central,goscie natomiast okupuja ostatnie 20 miejsce w tabeli.

Gospodarze w ostatnich 5 meczach doznali jednej porazki z Sarmiento 0:1 ( 4 miejsce ) oprocz tego wygrali 4 mecze,az trzy z nich po skromnym 1:0.

Goscie natomiast nie wygrali juz od 8 meczow,notujac w nich az 6 porazek i tylko 2 remisy.

Typ jest jednak statystyczny i na przelamanie.

To co najwazniejsze - gospodarze nie stracili gola u siebie od 5 spotkan a goscie nie zdobyli gola na boiskach rywali od 4 spotkan,patrzac na h2h wydaje sie ze dzis bts bardzo prawdopodobny :

 

Ostatnie 7 spotkan pomiedzy tymi zespolami :

 

Nueva 1:1

Gimnasia 2:2

Nueva 2:2

Nueva 1:2

Gimnasia 0:2

Nueva 4:1

Gimnasia 1:0

 

Nie wylada to zle,warto tez podkreslic ze za 4 dni Gimnasia gra mecz pucharowy z Excursionistas na wyjezdzie.

Mam nadzieje ze dzis goscie strzela przynajmniej jedna bramke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ARGENTYNA: Primera División

Spotkanie: Boca Juniors - Union Santa Fe

Typ:Boca Juniors HC 0-1

Godzina: 00.15

Kurs:2,06

Bukmacher: Bet-at-home

 

Ja również tak jak użytkownik wyżej stawiam na wygraną Boca tylko że z większym ryzykiem. Boca można powiedzieć że słabo zaczęli sezon jak na taką drużynę. Goście ostatnie lata występowali drugiej lidze (Nacional B) wiec nie było okazji do częstych spotkań z Boca Juniors. Od ich powrotu w 2011 roku do Primera Division rozegrano 3 spotkania. Xeneizes wygrali 2 a w 1 zanotowano remis. Xeneizes w ostatnich spotkaniach u siebie z drużyną Santa Fe wygrali wysoko 4-0 oraz 3-0 dziś spodziewam się wyniku 2-0 lub 3-0. Po środowej wygranej w Copa Libertadores na wyjeździe z Barceloną Guayaquil, nastroje w ekipie Carlosa Bianchiego mocno się poprawiły. Teraz wszyscy czekają na pewne zwycięstwo nad Unionem i przełamaniem passy dwóch spotkań ligowych bez zwycięstwa. Wydaje się, że sztuka ta nie powinna być trudna. Goście nie wygrali od 26 spotkań ligowych (6 kolejnych porażek na wyjeździe) i są murowanym faworytem do spadku z ligi. Patrząc na ich średnią punktów w tabeli descenso wydaje się, że może ich przed tym uratować już tylko cud. W Argentyńskich mediach aż wrze gdyż w tym spotkaniu w ekipie gospodarzy ma wystąpić Juan Riquelme który wraca po 8 miesięcznej przerwie Xeneizes w ostatnim czasie grają praktycznie co trzy dni. W tej sytuacji Bianchi jest zmuszony stosować rotacje w składzie i taka dzisiaj nastąpi w porównaniu do meczu środowego. W obronie dojdzie do tylko jednej zmiany. Matías Caruzzo zagra na środku obrony w miejsce Claudio Pereza. W pomocy za Ribaira Rodrígueza i Nicolása Colazo zagrają Walter Erviti i Juan Riquelme, a w ataku całkowicie nową parę napastników stworzą Santiago Silva i debiutujący w spotkaniu ligowym Sebastián Palacios. Poza wspomnianymi roszadami Bianchi zmieni również schemat gry, ze stosowanego ostatnio 4-4-2 na 4-3-1-2 w którym najlepiej czuje się powracający Roman. Warto dodać, że podczas ostatnich wewnętrznych sparingów znakomicie wyglądała współpraca Riquelme z Silvą. Zwany pieszczotliwie Tankiem (czołgiem) Urugwajczyk strzelił trzy bramki i to wszystkie po asystach Juana. O fatalnych statystykach gości już wspomniałem wyżej. Ich trener Facundo Sava "łapie" się wszelkich sposobów by coś drgnęło w ich grze. Przed dzisiejszym meczem dokona aż dziewięciu zmian w wyjściowym składzie (2 wymuszone). Wątpliwe by to coś dało w starciu z Xeneizes, ale dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.

 

Przypuszczalne składy:

 

Boca Juniors:

Agustín Orión - Emiliano Albín, Matías Caruzzo, Guillermo Burdisso, Clemente Rodríguez - Pablo Ledesma, Cristian Erbes, Walter Erviti - Juan Román Riquelme - Sebastián Palacios, Santiago Silva.

 

Unión de Santa Fe:

Martín Perafán - Emanuel Brítez, Bruno Bianchi, Nicolás Correa, Guillermo Cosaro - Fausto Montero, Nicolás Bruna, Diego Galván - Andrés Franzoia, Pablo Magnín, Damián Lizio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ARGENTYNA: Primera División

Spotkanie: Boca Juniors - Union Santa Fe

Typ:Boca Juniors

Godzina: 00.15

Kurs: 1,55

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

Nie wiem o jakiego kolege wyżej chodziło , dlatego też mój typ jest taki. Boca jestem faworytem tego spotkania i to nie ulega wątpliwosci . Wiele argumentów już napisał poprzednik. Najważniejsze jest to że wraca Riquelme, na pewno postara sie on jak i jego koledzy aby powrót został pozytywnie zapamiętany. Boca właśnie po średnim rozpoczęciu sezonu i po szczesliwie wygranym pierwszym spotkaniu, w ostatnich meczach dużo lepiej się prezentuje , i nie chodzi o same wyniki jak o styl gry . dziś Prawdopodobnie wyjdą innym ustawieniem, ale mysle ze to na pewno nie wyjdzie im na gorsze. Goście narazie zdobyli w 3 meczach tylko 1 punkt , a w ostatnim spotkaniu przegrali na własnym boisku aż 0-3. nie wróże im zdobycia choćby jednego punkty na bardzo gorącym terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pilka nozna / Argentyna / Primera B Nacional

05.04.2013 / 21:00

Almirate vs Gimnasia La Plata

Typ - 2

Kurs - 2.20

Bet365

 

Tutaj sytuacja wydaje sie dosc prosta.

Gospodarze w ostatnich meczach nie prezentuja sie najlepiej,w przeciagu ostatnio rozegranych spotkan byli w stanie pokonac na wlasnym boisku Club Ferro skromnie 1:0,obie ekipy plasuja sie obok siebie w tabeli,13 i 14 miejsce z taka sama iloscia zdobytych punktow.

Pozniej przyszly meczarnie w pucharze krajowym z Deportivo Armenio i odpadniecie po rzutach karnych,w meczu bylo 0:0.

Pozniej byly juz tylko mecze ligowe i tak zespol Almirate zremisowal na wyjezdzie z 11 zespolem ligi Defensa 1:1 aby pozniej przegrac u siebie 0:1 z Gimnasia de Jujuy oraz skompromitowac sie na wyjezdzie z Aldosivi ( 15 m ) przegrywajac 2:4,teoretycznie wynik nie wyglada az tak tragicznie to jednak gra gosci byla po prostu slabiutka,juz po 14 minutach przegrywali oni 0:3.

Gimnasia jest vice liderem tabeli ze strata 4 pkt do lidera Rosario Central.

Druzyna jest w dobrej formie,nie przegrali zadnego z ostatnich 5 spotkan,wygrywajac 4 mecze tracac zaledwie 2 gole strzelajac przy tym 13.

Co wazne druzyna Gimnasii rozbila na wyjezdzie Club Olimpo 3:0 a to przeciez zespol z 3 miejsca w tabeli,po tym padl bezbramkowy remis u siebie z Atletico Tucuman ( 7 m ) no i w ostatnich dwoch meczach Gimnasia pokonala najpierw Patronato 3:2 na wyjezdzie ( 9m ) oraz rozbili u siebie Indepediente 3:0 ( 8m ).

W pazdzierniku 2012 roku Gimnasia przegrala u siebie z Almirate az 0:3 ( od 52 min grali w "10" ),czas na rewanz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.04.2013 23:10

Newells Old Boys-Colon :plus: 1-2

Typ:X2

Kurs:1.83

Buk:bet365

Stawka:5/10

 

W dzisiejszym meczu trener da odpocząć prawie całej podstawowej jedenastce zabraknie:

Arquero Nahuel Guzmán (gk 23/0)

Marcos Cáceres (df 20/2)

Santiago Vergini (df 23/0)

Hernán Villalba (mf 24/0)

Pablo Pérez (mf 21/3)

Maximiliano Rodríguez (mf 17/2)

Rinaldo Cruzado (mf 3/1)

Marcos Figueroa (att 22/2)

Ignacio Scocco (att 23/18)

 

source http://www.elcomercial.com.ar/index.php?option=com_telam&view=deauno&idnota=301729&Itemid=116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Argentyna / Primera B Nacional

07.04.2013 / 21:00

Douglas Haig vs Aldosivi

Typ - Over 2.5

Kurs - 2.40

Bet365

 

Jedni jak i drudzy w lidze graja juz tylko o jak najlepsza poozycje na koniec sezonu ligowego.

Kurs na over nie moze dziwic,obydwie ekipy w ostatnich meczach golami nie rozpieszczali kibicow,glownie chodzi tu o gosci,ktorzy po 5 meczach bez zdobytej bramki zagrali swietny mecz u siebie z Almirate Brown i pewnie wygrali 4:2 prowadzac po kwadransie juz 3:0.

Douglas Haig w ostatnich 5 meczach strzelil tylko 3 bramki,od 5 spotkan nie stracili nawet jednego gola a od 7 nie przegrali meczu.

Dotychczasowa forma przemawia wiec za zespolem gospdoarzy,jednak dzis mecz powinien byc otwarty i moim zdaniem zobaczymy tu minimum 2 bramki w meczu a przy odrobinie szczescia i skutecznosci padna te 3 bramki i over zostanie pokryty.

Patrzac na to iz gospodarze prezentuja dobra i rowna forme ostatnio mozna w ciemno powiedziec ze gola dzis strzela,goscie natomiast po przelamaniu passy bez gola rowniez powinni pojsc za ciosem i dzis ponownie trafic do siatki.

Obydwie druzyny sa blisko siebie w tabeli,rozni ich jedynie roznica 3 punktow,wiec chociazby z widoku tabeli mozna powiedziec ze druzyny prezentuja wyrownany poziom w przeciagu calego sezonu dotychczas.

W pierwszym ich meczu w tym sezonie na stadionie Jose Maria Minella zobaczylismy az 5 goli,wowczas Aldosivi uleglo u siebie 2:3 z Douglas Haig,wtedy juz do przerwy padly 2 bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina : Piłka Nożna : ARGENTYNA - Primera División : Torneo Final

24.05.2013 23:10

Spotkanie: Colon - All Boy

Typ : Over 2.5

Kurs : 2.35

Bukmacher : Bet365

Analiza :

 

Witam w piątkowy pochmurny wieczór. Na mój trzeci typ w tym miesiącu przygoowałem dość egzotyczny typ z mało znanej europejskim kibicom ligi Argentyńskiej. O godzinie 23.10 dojdzie do bądźmy szczerzy mało atrakcjynie zapowiadającego się spotkania. Colon u siebie podejmię All Boy. Mój typ na ten mecz to over 2.5 gola co wydaje mi się ma szansę spełnienia chodź kurs mówi zupełnie co inngo. Bukmacherzy po części mają racje wystawiając takie kursy, w ostatnich pięciu spotkaniach po między obiema druzynami over na padł ani raz. Jeśli chodzi jednak o ostatnie potyczki tych drużyn w lidze to zdarzały się over i to dość często. Jak na razie gospodarze w 14 meczach uzyskali 9 meczów z minimum 3 bramkami, zaś goście na taką samą liczbę rozegranych spotkań pover 2.5 pokryli już mniej bo 5 razy. Jeśli chodzi o tablę to w nij sytuacja wygląda następująco. Goście zajmują pechową 13 pozycje, zaś gospodarze tuż za gośćmi - 14. Dziś przewiduję zacięty mecz i dużo bramek. Może nawet wynik oscylujący w wynikach 2-2, 3-3. Kto wie. Zapraszam na spotkanie które rozpocznie się już niebawem - za 40 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna : ARGENTYNA - Primera División : Torneo Final

Spotkanie:Newells Old Boys(-1,5 gola)-Boca Juniors :plus: 4-0

Typ:1

Kurs:3.00

Godz:02:30

Buk:bet365

 

Mecz walczącego o wygranie Torneo Final(dające miejsce w Copa Libertadores) Newells Old Boys a nie walczącego już o nic w lidze Boca Juniors.Te zespoły grają równocześnie ze sobą w ćwierfinale Copa Libertadores w pierwszym meczu w Piątek na wyjeżdzie Newells zremisował z Boca na wyjeżdzie 0-0.Zespół Boca,ze względu na granie w lidze o pietruszke wystawi w tym meczu zespół rezerwowy ,gospodarze są zaś dużo bardiej zmotywowani bo walczą o wygranie Ligi.Gdy Boca wystawiała rezerwy w tym sezonie kończyło się to wysokimi porażkami min. z San Lorenzo 0-3 czy San Martin 6-1.Poza tym o mistrzostwo z Newells walczy min River Plate ,więc wiadomo ,że Boca nie będą szczęśliwi gdyby River zdobył tytuł.Gospodarze są dużo bardziej zmotywowani i traktują ten mecz bardziej poważnie niż Boca Juniors i myślę ,że spokojnie wygrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna : ARGENTYNA - Primera División : Torneo Final

Spotkanie:San Lorenzo-Union Santa Fe :plus: 4-2

Typ:1

Kurs:1.62

Godz:01:15

Buk:Betsson

 

Wczoraj Godoy Cruz nie udało się wygrać z Racing Club ,dzięki temu San Lorenzo będzie zmotywowane aby dzisiaj wygrać i wskoczyć na miejsce gwarantujące udział w Copa Sudamericana. Gospodarze są ostatnio w wyśmienitej formie 5 mecze i cztery zwycięstwa i jeden remis,zaś goście pozostają bez zwycięstwa od 8 kolejek w tym 2 kolejne wyjazdowe porażki.Gospodarze dzisiaj bez Alvarado (DF 31/0) jest zawieszony i Hector Villalba (MF 8/2), występ Anioł Correa (MF 8/1) jest wątpliwy,goście bez Guillermo Cosaro (DF 13/2) i Marcelo Sarmiento (MF 15/0), nie wiadomo czy zagra Damian Lizio (MF 12/1) .Zmotywowany zespół San Lorenzo powinien dzisiaj spokojnie wygrać ze zdegradowanym już Unionem Santa Fe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna : ARGENTYNA - Primera División : Torneo Final

Spotkanie:Independiente-Estudiantes :minus: 0-0

Typ:1

Kurs:2.29

Godz:19:00

Buk:Pinnacle Sports

 

Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek spotykają się walczące o utrzymanie w lidze Independiente Buenos Aires z grającym już o pietruszke Estudiantes La Plata.Sytuacja gospodarzy nie wygląda najlepiej walczące z nimi o utrzymanie Quilmes raczej jutro odniesie zwycięstwo nad Racingiem,kursy w tym meczu strasznie zmalały i większość z bukmacherów wycofała ten mecz z oferty.Estudiantes zaś po 2 zwycięstwach z rzędu niesopodziewanie zremisował u siebie z następnym rywalem gospodarzy w walce o utrzymanie w lidze Argentinos Juniors 0-0.Independiente jest ostatnio w bardzo dobrej formie są niepokonani od pięciu meczy w lidze,zaś u siebie odnieśli ostatnio 2 zwycięstwa z rzędu nad rywalami w walce o utrzymanie Argentinos Juniors i San Martin S.J. oba w stosunku 3-1.Estudiantes jak widac po ostatnim meczu nie ma juz motywacji w tym sezonie w przeciwieństwie do gospodarzy,którzy w tym meczu będą walczyć o życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna: Primera División

Spotkanie: Tigre - San Martin S.J.

Typ: 1/1

Kurs: 3.80

Godz: 23:00

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

 

Ile może trwać seria w której gospodarze nie strzelają bramki? 2 mecze to już i tak sporo, myślę że za 3-im razem już przynajmniej jeden gol wpadnie. Jest ku temu okazją bo obie ekipy lawirują gdzieś obok siebie w tabeli, więc przeciwnicy są w miarę na równym poziomie. Do tego wszystkiego należy dodać że Tigre ostatnie mecze nie miało najłatwiejszych. Poprzednie 3 spotkania to drużyny z pierwszej połowy tabeli, w tym ostatnie wyjazdowe starcie z A. Sarandi, z którymi po dobrym spotkaniu o mały włos nie zremisowali. Z tego też względu w tabeli formy w ostatnich 5ciu meczach, Tigre jest znacznie niżej niż San Martin. Jedyne spotkanie w którym faworytami byli piłkarze Tigre, to gra u siebie z Independiente. Innymi słowy czekam tu na przełamanie, bo progres i chęci jej zakończenia, widać w grze z meczu na mecz. Dziś jest ku temu doskonała okazja i myślę że warto było by wygrać spotkanie przed kolejnym nie łatwym z Godoy Cruz. Przewiduję natarcie już od pierwszych minut spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna: Primera División

Spotkanie: Tigre - San Martin S.J.

Typ: ilość goli +2,5

Kurs: 2,15

Godz: 23:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Gospodarze dzisiejszego meczu rozegrali 15 spotkan. ich bilans bramkowy to 18:24, czyli prawie 3 bramki na mecz. goscie rowniez rozegrali 15 spotkan, a ich bilans to 23:24 co daje ponad 3 gole na mecz. tigre w ostatnich 5 meczach dwukrotnie notowali overa +2,5 (bilans 4:8). san martin takiego overa zanotowalo w kazdym z 5 ostatnich gier (bilans 10:8), a az 3 razy byl to nawet over 3,5. w meczach san martin czesto padaja czerwone kartki (3 z pieciu ostatnich meczy) co odbija sie pozytywnie na ilosci strzelanych goli. licze na mecz w ktorym duzo sie bedzie dzialo oraz podtrzymanie passy overowej gosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ARGENTYNA: Primera División - Torneo Final

Spotkanie:Tigre- San Martin S.J.

03.06.2013 23:00

Typ: over 1.5

Kurs: 1.40

Bukmacher: Expekt

Analiza: Dzisiaj o godzinie 23.00 odbędzie się spotkanie w argentyńskiej Primera Division. Tigre podejmie na własnym obiekcie San Martin.

Ciężko w tym spotkaniu jednoznacznie wskazać faworyta. Gospodarze zajmują 14 pozycje w ligowej tabeli, natomiast goście są oczko wyżej.

Jest to więc bezpośrednie starcie. W ostatnich 5 meczach między tymi zespołami zawsze padał over 1.5 gola. Gospdoarze na ostatnich 5 meczy

zanotowali 4 overy, natomiast goście z kompletem overów nie przegrali meczu. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo wyrównane i

jego poziom będzie bardzo dobry. Liczne sytuacje bramkowe zaowocują w gole, a mój typ na wynik to 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina - Piłka nożna - Argentyna, Primera División

Spotkanie - Estudiantes - Lanus

Typ - under 2 (azjan)

Kurs - 1.86

Buk - Pinnacle

Data i godz: 10.06.2013 22:00

Analiza :

Goście zajmują 3. miejsce w lidze, ale... i tu jest kilka ale:

1) 7W-8D-1L => większość remisów, w tym 4 na wyjeździe

2) 19:9 w bramkach na 16 spotkań daje średnią 1,75/spotkanie, a na wyjazdach ta średnia jest jeszcze niższa bo wynosi tylko 1,38

3) z ostatnich 5 meczy wygrali tylko 1, w tym 3 razy zremisowali 0:0

Gospodarze zajmują 16. miejsce i:

1) 3W-7D-6L => większość remisów

2) 12:16 w bramkach, co daje taką samą średnią jak goście - 1,75

3) nie przegrali od 6 spotkań, w tym 3 razy padł wynik 0:0

Do tego punkt 4), czyli ostatnie 5 H2H u gospodarzy, gdzie tylko raz padł over 2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna : ARGENTYNA - Primera División : Torneo Final

Spotkanie:Argentinos Jrs-Colon :plus: 1-0

Typ:1

Kurs:2.10

Godz:20:10

Buk:bet365

 

Spotkanie gospodarzy desperacko walczących o utrzymanie w lidze Argentinos Juniors z grającymi już o pietruszkę zespołem Colon Santa FE.Zostały 2 kolejki do konca rozgrywek gospodarze walcza o utrzymanie z zespolem San Martin ,na razie są nad strefą spadkową mając współczynnik 1,196 przy 1,189 S.Martin.Obydwa zespoły grają w tej kolejce u siebie konkurenci Argentinos grają z Estudiantes La Plata.W ostatniej kolejce oba zespoły graji o mistrzostwo zespołami Newells Old Boys i River Plate na wyjazdach,więc o punkty będzie trudno.Myąslę,że zwycięstwo gospodarzy w tym meczu zapewni im utrzymanie w lidze.Zespół gości ostatnie trzy wyjazdowe mecze kończył porażkami,przegrał nawet z pewnym już spadkowiczem Unionem 1-0.Gospodarze zaś w ostatnim meczu u siebie sprawili ogromna niespodziankę pokonując walczące o mistrzostwo River Plate 2-0.Myślę,że podbudowani tym zwycięstwem i remisem na wyjeżdzie z San Lorenzo podtrzymają dobrą passe i wygrają z Colonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: ARGENTYNA: Primera División - Torneo Fina

Spotkanie:San Lorenzo - Lanus

23.06.2013 23:00

Typ: under 2.5

Kurs:1;55

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza: Dzisiaj o godzinie 23.00 odbędzie się spotkanie w Angielskiej Primera Division. San Lorenzo podejmie na własnym stadionie Lanus. Gospodarze plasują się na 4 pozycji natomiast goście okupują 3 miejsce. Jest to więc bezpośrednio pojedynek, obier te drużyny dzieli jeden punkt. Na ostatnich pięć meczy między tymi zespołami 4 razy padł under 2.5 Dodatkowo na ostatnich pięć meczy oba zespoły 3 razy uzyskały under 2.5 Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie bardzo wyrównane i dominować będzie w nim ostra walka i o końcowym wyiku zadecyduje jedna bramka. Mój typ to 1:0 dla gospodarzy po zaciętym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna

Spotkanie: CA Talleres - CA Sarmiento

Typ: Talleres

Kurs: 2.15

Godz: 19:30

Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:

 

Gospodarze obchodzą stulecie klubu i trafiło to ciekawy moment bo awansowali Primery B czyli drugiej klasy rozgrywkowej w Argentynie. Na tym meczu spodziewane są tłumy i czeka fanów prawdziwe piłkarskie święto. A dobrze tam się układa bo transfery można ocenić pozytywnie. Udało im się zachować skład z poprzedniego sezonu, który wywalczył awans a wzmocnili się kilkoma piłkarzami min. z Independiente, Unionu, Belgrano czy Estudiantes a wszystkie te kluby w poprzednim sezonie grały w najwyższej klasie rozgrywkowej w Argentynie. Z Sarmiento odeszło kilku podstawowych piłkarzy i oczekiwania wobec nich w tym sezonie nie są zbyt wysokie. Warto zaznaczyć świetną postawę w czerwcu Talleres w Pucharze Argentyny. W pierwszym meczu wyeliminowali Sportivo Belgrano a w drugiej wielki klub Newells czyli czołową drużynę w kraju. Sprawili niesamowitą niespodziankę co ich tylko uskrzydliło przed startem sezonu ligowego. Gospodarze powinni wygrać ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna

Spotkanie: Boca Juniors vs Newells Old Boys

Typ: Boca Juniors

Kurs: 2.08

Bukmacher: Sportingbet

Godzina: 00:15

Analiza:

 

Mecz argentyńskiej ligi Primiera Division w którym jedna z bardziej znanych drużyn tamtego regionu a mianowicie Boca Juniors podejmie na własnym stadionie Newells Old Boys.Dla Newells będzie to dopiero pierwsze starcie natomiast Boca rozegra już swoje drugie spotkanie tego sezonu.W pierwszym meczu na wyjeździe pokonali 2:1 Belgrano i tutaj moim zdaniem są zdecydowanym faworytem tego spotkania.Na La Bombonera drużyna Boca jest zawsze bardzo groźna i dziś powinna to potwierdzić.Obie drużyny w bogatej historii spotkały się jak dotychczas aż 147 razy z czego Juniors wygrali 63 spotkania.Jednak jeśli chodzi o mecze na ich stadionie to ten bilans zawsze wyglądał jeszcze korzystniej.Boca posiada bardzo dobrego trenera w postaci Carlosa Bianchi która najprawdopodobniej na mecz z Newells desygnuje tą samą jedenstkę co na mecz z Belgrano i mam nadzieję że ci zawodnicy dadzą gospodarzom zwycięstwo.W drużynie Boca gra kilku znanych zawodników takich jak Riquelme czy też Pablo Ledesma którzy na pewno potrafią poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa.Przejdźmy teraz do gości jutrzejszego meczu.Newells dopiero co zaczyna sezon więc pierwszy mecz na pewno będzie dla nich bardzo trudny tym bardziej że rywal bardzo wymagający.W ostatnich czasach Newells nie spisują się za dobrze bo w ostatnich 5 meczach wygrali tylko raz przegrywając aż 4-krotnie.Na wyjazdach ich statystyki są bardzo słabe a Boca u siebie gra bardzo równo i solidnie dlatego sądzę że nie ma innego wyjścia w tym meczu niż zwycięstwo gospodarzy i bardzo na to liczę.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Data: 1.09.2013 19:00

Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna

Spotkanie: Gimnasia La Plata - Godoy Cruz

Typ: Powyżej 2,5 bramek

Kurs: 2.74

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Gimnasia po 4 meczach ma 3 wygrane na koncie i jedną przegraną (to daje 4 miejsce w tej chwili), a Godoy z bilansem 1-1-2 zajmuje 14 miejsce. Gimnasia ostatnie 3 mecze robiła overy, dwa z nich wygrała jeden przegrała, Godoy trzy mecze 3 undery w tym jeden remis i dwie porażki po 0:1. Gospodarze będą faworytem w tym meczu i przy ich formie strzeleckiej mogą go nawet wysoko wygrać. Godoy Cruz nie gra zbyt ofensywnej piłki i to widać po wynikach, że skupiają się na obronie, ale z Gimnasia La Plata grali zwykle bardziej otwarcie. W historii ich meczów widzę, że na 8 meczów 5 kończyło się wysokimi wynikami, w tym 3 gdzie padało po 4 bramki. Undery padły w 3 meczach i raz był to under gdzie padła jedna bramka. W historii tych 8 meczów nigdy nie zdarzyło się żeby padł wynik bezbramkowy. Tyle mówi statystyka. Praktyka natomiast na ten mecz mówi, że wliczając spotkanie w Copa America i porażkę z Arsenalem Sarandi Godoy nie wygrał od 4 meczów. Raz ugrał remis i 3 porażki. Jeśli dzisiaj będą grać defensywnie to tylko remis jest w ich zasięgu, ale patrząc na formę Gimnasii to defensywna taktyka jest ryzykowna bo jak Godoy da się zepchnąć do defensywy to któraś z licznych okazji gospodarzy na pewno znajdzie finał w bramce Cruz. Chcąc zdobyć 3 punkty Godoy musi iść do odważniejszych ataków bo inaczej nie przełamią czarnej passy 4 meczów bez zwycięstwa. Gimnasia jest w formie i o ich bramki się nie boję bo powinni jakieś zdobyć. Over może dużo zależeć w tym meczu od tego czy Godoy coś strzeli. Dziś muszą zagrać do przodu bo dotychczasowa gra wyników nie przynosi a jeśli jakaś taktyka się nie sprawdza to trzeba ją zmienić zamiast iść w zaparte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.09.13 / 20:00

Piłka nożna, Argentyna

Arsenal Sarandi - Argentinos Jrs

Typ: powyżej 3 bramki (w razie dokładnie 3 - zwrot)

Kurs: 4,10

Buk: Marathonbet

 

Na lidze argentyńskiej jakoś szczególnie się nie znam, ale od czasu do czasu na przysłowiowego czuja lubię poszukać tam overa bo przez wzgląd na to, że liga jest mocno underowa takie overy są bardzo dobrze płatne. Nie inaczej przy okazji meczu Arsenal Sarandi (8 pkt, 9 miejsce, bilans 2-2-0, bramki 6:2) z Argentinos Jrs (9 pkt, 4 miejsce, bilans 3-0-1, bramki 7:3). Ogólnie spotkanie według kursów zapowiada się underowo, ale zaufam statystyce h2h, która jest nadzwyczaj overowa:

 

22.02.13 PRI Argentinos Jrs - Arsenal Sarandi 1 : 2

20.08.12 PRI Arsenal Sarandi - Argentinos Jrs 2 : 2

08.06.12 PRI Arsenal Sarandi - Argentinos Jrs 3 : 1

 

To tylko trzy ostatnie, w miarę świeże mecze, do 2011 roku i głębiej nie ma sensu sięgać bo to bardziej ciekawostka dla historyków niż czynnik, który może mieć wpływ na spotkanie rozgrywane 3 lata później. Z racji gry na własnym boisku większe szanse na korzystny wynik ma dzisiaj Sarandi, ale zespół 3 dni temu grał spotkanie Copa Argentina z Godoy Cruz i pytanie czy będą na 100% gotowi do gry na pełnych obrotach z Argentinos, które odpoczywało tydzień czasu. W ostatnich tygodniach oba zespoły potrafiły zagrać solidnie overowe mecze: Arsenal z Olimpo (3:1) dwa tygodnie temu i Argentinos z Godoy (1:3) miesiąc temu. Co tu dużo mówić, upłynęło już wystarczająco dużo czasu od meczu z czterema bramkami, więc najwyższa pora taki rezultat powtórzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina.Piłka Nożna - Ligi Latynoskie - Argentyńska Inicial

Spotkanie.Argentinos Juniors - All Boys

Typ.under 1,5 gola

Kurs.2,37

Bukmacher.Betsson

Data.07.09.2013 g.23.10

 

Analiza.

 

Spotkanie w lidze Argentynskiej pomiedzy zespolami Argentinos Juniors - All Boys i typ,ze w meczu zobaczymy mniej niz 1,5 gola.Obie jedenastki bardzo defensywnie nastawione i bardzo duzo niskich wynikow notuja w tegorocznych rozgrywkach.Gospodarze jak na razie na 5 meczy 2 wyniki ponizej 1,5 gola,zreszta goscie maja identyczna statystyke,natomiat ponizej 2,5 gola w meczu znotowali we wszystkich spotkaniach.Jednak najwazniejsze dla tego typu,jest statystyka meczy pomiedzy tymi ekipami z lat poprzednich...

30/03/13 PDTF Argentinos Jrs - All Boys 1:0

15/09/12 PDTI All Boys - Argentinos Jrs 0:1

17/06/12 PDTF Argentinos Jrs - All Boys 1:0

06/12/11 PDTI All Boys - Argentinos Jrs 1:0

30/04/11 PDTI All Boys - Argentinos Jrs 0:0

23/10/10 PDTI Argentinos Jrs - All Boys 1:0

 

Tak wiec na wszystkie ostatnie 6 meczy,zawsze padalo mniej niz 1,5 gola w meczu.Widac,ze spotkania pomiedzy tymi ekipami zawsze obfituja w mala ilosc goli i mam nadzieje,ze takze w dzisiejszym meczu ta passe podtrzymaja.Warto sprobowac po takim kursie.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna Primiera Division, godz. 20.30

Spotkanie: Colon-Arsenal Sarandi

Typ: under 1,5

Kurs: 2,5

Buk: WilliamHill

Analiza: Ostatnio Colon gra bezkompromisowo, najpierw wygrał 3 mecze z rzędu, potem seria 4 porażek z rzędu w której to zespół Colon nie strzelił ani jednej bramki. Gospodarze plączą się w dolnej części tabeli. Bilans 3-1-5 oraz bramki 6-10 nie napawają optymizmem w dzisiejszym spotkaniu. Arsenal Sarandi w tym sezonie nie przegrał żadnego spotkania i zajmuje wysokie 4 miejsce w przypadku zdobycia w dzisiejszym meczu 3 pkt awansuje na 2 lokatę. Goście posiadają najlepszą defensywę w całej lidze. Bilans bramkowy po 9 grach wynosi 10-4. Co ważne nie przegrali meczu, bo 4 wygrali i 5 przegrali.

Colon ma małe problemy ze składem na dzisiaj, nie wystąpi na pewno Ramirez kluczowy zawodnik, napastnik 9/4 oraz Caire obrońca 4/0 i Raldes obrońca 2/0. U gości jedynym nieobecnym będzie obrońca Braghieri (8/0).

Nie sądzę, aby w tym spotkaniu było wiele goli. Gospodarze mają ogromny problem z bramkami, a dodatkowo zagrają bez swojego lidera w ofensywie. Goście też raczej do bramkostrzelnych zespołów nie należą, więc opcja u1,5 gola spokojnie może wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna ( Primera Division )

Spotkanie: Gimnasia La Plata - Velez Sarsfield

Typ: 1

Kurs: 2.60

Data: 08.10.2013

Godzina: 00.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na dziesiąta kolejkę Primera Division w Argentynie.

W meczu zmierzą się Gimnasia La Plata oraz Velez Sarsfield.

Gimnasia La Plata w swoich dziewięciu rozegranych meczach ligowych zdobyło czternaście punktów po czterech wygranych, dwóch remisach oraz trzech porażkach co daje obecnie ósme miejsce w lidze, bilans bramek 9-11.

Velez Sarsfield zdobył trzynaście punktów w swoich dziewięciu ligowych meczach po trzech wygranych, czterech remisach oraz dwóch porażkach i plasuje się obecnie na jedenastym miejscu w tabeli, bilans bramek 11-8.

Gospodarze grali u siebie w tym sezonie cztery razy i zanotowali trzy zwycięstwa oraz jeden remis, bilans bramek u siebie 5-1.

Goście na wyjazdach zagrali pięć razy i wywalczyli pięć punktów po jednej wygranej, dwóch remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek na wyjazdach 4-7.

Mój typ w tym spotkaniu to jedynka, Gimnasia La Plata gra w tym sezonie u siebie bardzo dobrze i traci bardzo mało goli na swoim stadionie a Velez Sarsfield ciężko się gra na terenie przeciwnika i na ostatnich pięć meczy na wyjazdach w czterech tracili bramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna ( Primera Division )

Spotkanie: Gimnasia La Plata - Velez Sarsfield

Typ: 1

Kurs: 2.60

Data: 08.10.2013

Godzina: 00.30

Bukmacher: WilliamHill

Analiza:

 

Zapraszam na dziesiąta kolejkę Primera Division w Argentynie.

W meczu zmierzą się Gimnasia La Plata oraz Velez Sarsfield.

Gimnasia La Plata w swoich dziewięciu rozegranych meczach ligowych zdobyło czternaście punktów po czterech wygranych, dwóch remisach oraz trzech porażkach co daje obecnie ósme miejsce w lidze, bilans bramek 9-11.

Velez Sarsfield zdobył trzynaście punktów w swoich dziewięciu ligowych meczach po trzech wygranych, czterech remisach oraz dwóch porażkach i plasuje się obecnie na jedenastym miejscu w tabeli, bilans bramek 11-8.

Gospodarze grali u siebie w tym sezonie cztery razy i zanotowali trzy zwycięstwa oraz jeden remis, bilans bramek u siebie 5-1.

Goście na wyjazdach zagrali pięć razy i wywalczyli pięć punktów po jednej wygranej, dwóch remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek na wyjazdach 4-7.

Mój typ w tym spotkaniu to jedynka, Gimnasia La Plata gra w tym sezonie u siebie bardzo dobrze i traci bardzo mało goli na swoim stadionie a Velez Sarsfield ciężko się gra na terenie przeciwnika i na ostatnich pięć meczy na wyjazdach w czterech tracili bramki.

 

2:1

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...