Skocz do zawartości

US Open


duncan

Rekomendowane odpowiedzi


BAW pomyliło kursy. Jak macie kasę to walcie na Hanley / Ullyett, bo są faworytami. Pewnie BAW anuluje zakład, ale zawsze to ich błąd, co nie?

a skąd wiesz ze pomyliło....

 

nie mogą anulować :) hehe... poszedł surebet... na FB było 2.90 na naszych a tutaj 2.55 na Hanleyi

 

teraz na BAW już zniknął kurs na Hanleyów ale na naszą pare dalej 1.32 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robredo T. - Fish M. typ 2 - 1,95 :c:

Henman T. - Tsonga J.-W. typ 2 - 1,70 :cwaniak:

Safin M. - Wawrinka S. typ 2 - 2,20 :cwaniak:

Ginepri R. - Gabashvili T. typ 2 - 2,90 :c:

Chela J.I. - Odesnik W. typ 2 - 3,20 :c:

Ljubicic I. - Pavel A. typ 2 - 4,20 :c:

Nalbandian D. - Malisse X. typ 1 - 1,30 :cwaniak:

Youzhny M. - Kohlschreiber P. typ 1 - 1,30 :c:

Black C./Huber L. - Camerin M.-E./Dulko G. typ 1 - 1,25 :c:

 

Armagjedon... :( Ale po paru "tłustych" dniach, ten słabszy przyjść musiał... :zdegustowany:

 

Na początek pozwolę się wtrącić do dyskusji o meczu Blake - Koubek. Dla mnie to mecz z rodzaju tych nie ruszać i omijać szerokim łukiem. Fakt, po tym, co Blake pokazał w meczu z Russellem i Santoro stwierdziłem, że gdy tylko okazją będzie odpowiednia spróbuje zagrać przeciw Amerykaninowi, bo jest on jakiś taki na razie niewyraźny w tym turnieju. Russell toczył z nim wyrównany pojedynek (miałem okazję oglądać) choć w zasadzie nie prezentował wiele oprócz siły. Santoro to wiadomo. Klasa sama w sobie, mimo wieku. Doświadczenie, technika, precyzja uderzeń, a przede wszystkim umiejętność dostosowania odpowiedniej taktyki do tego, co dzieje się na korcie. A więc tym, że ten pojedynek trwał aż 5 setów jakoś szczególnie mocno zaskoczony nie byłem. No a wracając to szukania tej okazji do zagrania przeciw Amerykaninowi, to myślę, że chyba dziś nie jest odpowiednia. Bo Koubek to naprawdę nic specjalnego. Mówicie, że dobry serwis. Nie zgadzam się, bardzo przeciętnie...Zresztą ostatnie wyniki na hardzie też niespecjalne. Dać się ograć Hornie na pewno chluby nie przynosi. To, że wygrał z Querrey'em też nie jest jakimś super wyczynem. Ci młodzi amerykańscy tenisiści bardzo często nieźle prezentują się w turniejach tuż przed US Open, a na najważniejszej imprezie zjada ich trema i dziwna nieumiejętność pokazania wszystkich swoich atutów. Weźmy na przykład wczorajszy pojedynek Robredo - Fish, choć Fish już do tych młodych nie należy. Ryba gra niesamowity tie-break w czwartym secie, cudem unika porażki i nie potrafi potem wykorzystać frustracji i złości Robredo. Prowadzi 4:1 i staje. Wydaje mu się , że już wygrał, wyraźnie się dekoncentruje, wali df i ogólnie ma problemy z trafieniem w kort. Przegrywa w zasadzie na własne życzenie. Pewny jestem, że gdyby taka okazja przytrafiła się, dajmy na to, takiemu Santoro, to z rąk on by jej nie wypuścił. Tu się gra 5 setów i przypadków jest mało, nie można zagrać dobrze jednego czy dwóch. Wielki Szlem charakteryzuje się właśnie tym, że jest to swoista walka z samym sobą, walka o maksymalne skracani przestojów, chwil słabości. I wracając do dzisiejszego meczu Blake. Wątpię, czy Koubka stać na taką grę, bo Ameryknaina, żeby z nim wygrać trzeba non stop atakować, zmuszać do obrony, umiejętnie grać na backhand. Nie sadzę, żeby Koubek to potrafił zrealizować. Szukanie underdoga właśnie tu bym odpuścił. Z drugiej strony zagrać tego Blake bez błysku za 1,15 to też głupota, bo jak tu ktoś słusznie zauważył, strasznie długi maraton zrobił sobie przed US Open i słabszy dzień musi przyjść. Tyle że powstaje znak zapytania, czy tego słabszego dnia już nie było w pojedynku z Russellem czy Santoro. Reasumując, dla mnie no bet, nie ruszać, nie dotykać. W następnej rundzie prawdopodobnie będzie Haas, więc wtedy pewnie ja się skuszę...

 

A dziś proponuje:

 

Haas T. - Grosjean S. typ 1 - 1,40

 

Niemiec poniżej pewnego poziomu nie schodzi, na duże zawody potrafi sie koncentrować. Groszek też solidny, ale szybki hard raczej mocno sprzyja siłowemu tenisowi Haasa. Jeśli tylko Niemiec nie da się wkręcić w dłuższe wymiany to będzie izi. Francuz z czytelnym, przejrzystym, schematycznym tenisem Mirnyi'ego sobie poradził, ale Tommy wachlarz rozwiązań taktycznych ma dużo szerszy.

 

Petrova N. - Szavay A. typ 1 - 1,40

 

Siła, dynamika, serwis, gra kątowa po stronie Rosjanki. Do tego dochodzą problemy ze zdrowiem, jakie ma podobno Węgierka. Dla Szavay to chyba przeciwniczka za trudna i turniej za wysokiej rangi. Jeszcze za młoda, by w wielkim Szlemie ogrywać te najlepsze.

Chakvetadze A. - Mirza S. typ 1 - 1,20

 

Trzy razy grały ze sobą na hardzie w tym roku, w tym dwa razy tuż przed US Open i Rosjanka zawsze była górą. Bo Czaki jest solidna, nie bije może szczególnie mocno, ale niezwykle dokładnie. Mirza ostatnio nieźle, ale na taką klasową zawodniczkę jak Anna to wciąż za mało.

 

Hanley P./Ullyet K. - Fyrstenberg M./Matkowski M. typ 1 - 1,35

 

Nasz eksportowy debel w tym roku wyraźnie spuścił z tonu. Po prostu cały rok, w porównaniu do poprzedniego zdecydowanie słabszy. Na US Open będzie to pierwszy pojedynek naszych z kimś naprawdę liczącym się. Hanley P / Ullyett K są w gronie ścisłych faworytów to wygrania całego turnieju. Gdyby Polakom udało się wygrać byłaby to niespodzianka nieprzeciętna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haas - Grosjean

Suma gemów Over 35.5 Games 1.68 BF

Czas meczu: Poniżej 166.5min. 1.85 Unibet

WIN Sebastien Grosjean 3.05 BF

 

 

Ostatnie spotkania

01/05/07 Haas, Tommy - Grosjean, S 0-2

03/09/04 Haas, Tommy - Grosjean, S 3-1

16/08/02 Haas, Tommy - Grosjean, S 2-1

09/05/02 Grosjean, S - Haas, Tommy 0-2

 

Haas, Tommy Ostatnie mecze

30/08/07 Haas, Tommy - Petzschner, P 3-1

27/08/07 Haas, Tommy - Darcis, S 3-1

14/08/07 Haas, Tommy - Ancic, Mario 1-2

09/08/07 Haas, Tommy - Stepanek, R 1-2

08/08/07 Haas, Tommy - Russell, M 2-0

 

Grosjean, S Ostatnie mecze

30/08/07 Grosjean, S - Mirnyi, M 3-1

27/08/07 Goldstein, P - Grosjean, S 0-3

06/08/07 Grosjean, S - Youzhny, M 0-2

30/07/07 Kunitsyn, I - Grosjean, S 2-1

28/06/07 Söderling, R - Grosjean, S 3-1

 

Jak widać obaj często tracą sety i toczą zacięte pojedynki i chodź by ze sobą. H2h 3-2 dla Niemca,ale w tym roku grali razi górą był Grosejan, liczę na powtórkę a kurs 3.05 mi odpowiada. Chodźby dlatego że Niemiec miał dwie czterosetówki z przeciętnymi kwalifikantami.

Francuz ostatni mecz z Mirnyi

- 68% skuteczności przy siatce

- serwuje przeciwnik, a Sebastien 56 winnerów i tylko 16 niewymuszonych błędów.

a Haas jak narazie w tym turnieju słabo serwuje co pokazał w ostatnim meczu z Petzschner obronił 11 BP, ale 3 przegrał.

Chociaż z 2.40 w Fonbet na 2.75 podnieśli kurs, no ale tak jak w m.in. innych bukach w końcu w końcu kurs. W GB: 2.85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haas T. - Grosjean S. typ 1 - 1,40 :cwaniak:

Petrova N. - Szavay A. typ 1 - 1,40 :c:

Chakvetadze A. - Mirza S. typ 1 - 1,20 :cwaniak:

Hanley P./Ullyet K. - Fyrstenberg M./Matkowski M. typ 1 - 1,35 :cwaniak:

 

 

 

Djokovic N. - Del Potro J.M. typ 1 - 1,20

 

Nie ma innej możliwości. Skoro Djoko nawet obolały toczył świetny, zacięty pojedynek ze Stepankiem, to Argentyńczyka ogra tym bardziej. Nawet jeśli znów Novak nie będzie w pełni sprawny. Del Potro po prostu nie ma argumentów na hard w pojedynku z takim rywalem. Serwis, siła, gra kątowa zdecydowanie po stronie Serba.

 

Wawrinka S. - Ginepri R. typ 1 - 1,75

 

Konsekwentnie na Wawrinke i konsekwentnie przeciw Amerykaninowi. Stasiu z formą trafił, co pokazały turnieje przed US Open. O Gineprim się mówi, że niby do formy wrócił, ale jak już pisałem wcześniej, średnio mnie to przekonuje. Szwajcara widziałem w meczu z Safinem. Grał przyzwoicie, choć Marat trochę w zwycięstwie mu pomógł. Jeśli Wawrinka zagra na tym samym poziomie, co w meczu z Rosjaninem, to powinien poradzić sobie z Amerykaninem.

 

Ljubicic I. - Chela J.I. typ 4 lub więcej setów - 1,45

 

W zasadzie to mocno kusi mnie zagranie przeciw Ljubie, ale to jednak bardzo duże ryzyko. Chyba, że jeszcze kurs na Argentyńczyka trochę podskoczy, to wtedy może... ;) To mecz w zasadzie dwóch zawodników, dla których obecny sezon to całkowita porażka, przynajmniej, jeśli chodzi o drugą jego cześć. Będzie to zapewne mecz błędów, nieudanych zagrań itd, itp. Żaden nie jest w takiej formie, by zagrać większą część spotkania bez dłuższego przestoju. Skoro Ivan strasznie męczył się z Pavelem (choć rezultat tego nie wskazuje, to każdy tam w zasadzie gem był grany na przewagi), to z Chelą przeprawę będzie miał jeszcze trudniejszą. To raczej nie ma prawa skończyć się w 3 setach.

 

Moya C. - Kohlschreiber P. typ 1 - 1,45

 

Zwycięstwo Niemca nad Youzhnym zawdzięczamy prawdopodobnie znów problemom z plecami Rosjanina. Nie wiem, nie widziałem, ale innego rozwiązania nie potrafię sobie wyobrazić. Po przecież Kohlschreiber od RG to pasmo porażek. A Moya to stary wyjadacz, rewelacyjnie spisujący się w tym sezonie. Wiadomo, że Carlos najlepiej czuje się na mączce, ale w tym roku już kilkakrotnie udowadniał, że na hardzie też potrafi poszaleć. Nie ma mowy, by Niemiec znów się prześlizgnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ljubicic I. - Chela J. 1 1.40 (interwetten)

 

Tak jak napisał duncan, nie jest to najlepszy sezon dla obu graczy lekko mówiąc. US Open Series dla Ljuby fatalne: 1 runda Montreal (przegrana z Odesnikiem), 2 runda Cincinnati (przegrana z Almagro). Ale w samym US Open Ivo chyba odżył. W pierwszej rundzie łatwe 3 sety z Vliegenem, w drugiej rundzie malutkie kłopoty z Pavelem miał tylko w trzecim secie, ale i tak go wygrał w tb. Teraz czas na Chelę. Juan w US Open Series taki sam wynik jak Ljubo, czyli 1 i 2 runda.

Dlaczego gram na Ivana?

Ano dlatego, że ma on o wiele więcej klasy i charyzmy od swojego dzisiejszego przeciwnika. Nawierzchnia zdecydowanie pasuje pod Chorwata. W tym turnieju u Ljuby świetnie funkcjonuje serwis, czego dowodem jest ponad 30 asów w pierwszych dwóch spotkaniach. Mocne uderzenie z forehandu też jest jego atutem. Ale tak naprawdę do gry na ten typ przekonało mnie H2H między tymi graczami. W historii rozegrali między sobą 6 spotkań - wszystkie na korzyść dryblasa. Do tego warto dodać, że 3 odbyły się na clay'u czyli na ulubionej nawierzchni Cheli, co świadczy o tym, że po prostu ten zawodnik Ljubie leży :] Do tego 2 na carpecie i jeden na właśnie amerykańskim hardzie i to w tym roku (Miami)

Oboje chcą się przełamać dobrym wynikiem w US Open, ale wygrać może tylko jeden. Moim zdaniem będzie to Ivan. Podpieram to wyżej przedstawionymi argumentami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ljubicic I. - Chela J. 1 1.40 (interwetten)

 

Tak jak napisał duncan, nie jest to najlepszy sezon dla obu graczy lekko mówiąc. US Open Series dla Ljuby fatalne: 1 runda Montreal (przegrana z Odesnikiem), 2 runda Cincinnati (przegrana z Almagro). Ale w samym US Open Ivo chyba odżył. W pierwszej rundzie łatwe 3 sety z Vliegenem, w drugiej rundzie malutkie kłopoty z Pavelem miał tylko w trzecim secie, ale i tak go wygrał w tb. Teraz czas na Chelę. Juan w US Open Series taki sam wynik jak Ljubo, czyli 1 i 2 runda.

Dlaczego gram na Ivana?

Ano dlatego, że ma on o wiele więcej klasy i charyzmy od swojego dzisiejszego przeciwnika. Nawierzchnia zdecydowanie pasuje pod Chorwata. W tym turnieju u Ljuby świetnie funkcjonuje serwis, czego dowodem jest ponad 30 asów w pierwszych dwóch spotkaniach. Mocne uderzenie z forehandu też jest jego atutem. Ale tak naprawdę do gry na ten typ przekonało mnie H2H między tymi graczami. W historii rozegrali między sobą 6 spotkań - wszystkie na korzyść dryblasa. Do tego warto dodać, że 3 odbyły się na clay'u czyli na ulubionej nawierzchni Cheli, co świadczy o tym, że po prostu ten zawodnik Ljubie leży :] Do tego 2 na carpecie i jeden na właśnie amerykańskim hardzie i to w tym roku (Miami)

Oboje chcą się przełamać dobrym wynikiem w US Open, ale wygrać może tylko jeden. Moim zdaniem będzie to Ivan. Podpieram to wyżej przedstawionymi argumentami :)

Hmm... Chela miał bardzo dobry sezon. Potem trochę zwolnił (zrobił sobie wakacje) ale zdaj e się że powrócił do swojej formy. Ljubicic jest przez cały rok w dołku. Nie wiem czemu, ale wiem, że zmienił rakietę tenisową i odkąd gra nową to wszystko mu nie wychodzi. W wywiadzie sam powiedział, że nie ma w ogóle pewności siebie. Miał bardzo łatwych przeciwników a Chela zmiótł Osesnika - gracza, który niedawno wygrał z Ljubicicem. Ja zastanawiam się czy by tu nie zagrać Cheli. Jeszcze pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djokovic N. - Del Potro J.M. typ 1 - 1,20 :cwaniak:

Wawrinka S. - Ginepri R. typ 1 - 1,75 :cwaniak:

Ljubicic I. - Chela J.I. typ 4 lub więcej setów - 1,45 :cwaniak:

Moya C. - Kohlschreiber P. typ 1 - 1,45 :cwaniak:

 

Roddick A. - Berdych T. typ 1 - 1,35

 

Dwóch wielkich serwisowych bombardierów. Za Amerykaninem zdecydowanie przemawia aktualna dyspozycja, bo cały sezon w wykonaniu Czecha jest jakiś nieprzekonujący. Andy nieźle pokazał się w US Open Series czego o Berdychu nie można powiedzieć. Poza tym to, co Roddick zrobił w trzeciej rundzie z ToJo robi spore wrażenie, bo Szwed nie należy do zawodników, którzy łatwo tracą podanie. Do tego Amerykanin gra przed własną publicznością a w takich meczach wiadomo, że ściany pomagają.

 

Blake J. - Haas T. typ 1 - 1,55

 

No i zagrałbym i może przeciw Blake'owi, tak jak się do tego przymierzałem, gdybym nie zobaczył w akcji Haasa w meczu z Grosjeanem. Niski poziom spotkania, masa niewymuszonych błędów z obydwu stron, bicie w zasadzie na środek kortu i czekanie na błąd przeciwnika. Z Francuzem jeszcze Haas się mógł w ten sposób prześlizgnąć, ale z Jamesem już się to nie uda. Nie jest Haas w optymalnej formie, po prostu to, co aktualnie gra to za mało na Amerykanina. Zresztą trzykrotnie spotykali się na hardzie i trzykrotnie lepszy był Blake.

 

Chakvetadze A. - Paszek T. typ 1 - 1,20

 

Czaki idzie jak burza, czego zresztą można było się spodziewać po świetnych wynikach w turniejach poprzedzających US Open. Nie odbieram talentu i umiejętności Paszek, ale to już dla niej ciut za wysokie progi. Rosjanka jest niezwykle konsekwentna, dokładna, świetnie przygotowana pod względem taktycznym do każdego spotkania. Poza tym przed Czaki otwiera się wielka szansa na świetny wynik na Flashing Meadows, bo przecież w tej połówce drabinki nie ma już Szarapowej. Zdeterminowana Anna nie da raczej większych szans Austriaczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murray A. - Lee H.-T 2.50 :ok:

Haas T. - Grosjean S 1.40 :ok:

Nalbandian D. - Ferrer D 1.65 :c:

Federer R. v Isner J. [Games HC] 0:6.5 :ok:

 

Federer R. v Lopez F. [Games HC] 0:8 1.90 GB

 

Tym razem na drodze Szwajcarskiego mistrza stanie Hiszpan Feliciano Lopez.Handi 8 gemów jest w tym meczu bardzo realne.Roger nie lubi się przemęczać i zawsze stara się wygrać mecz jak najszybciej.Hiszpan poza serwisem i grą przy siatce nie ma innych atutów na pokonanie Szwajcara.Maksimum szans dla Feliciano to wygranie 1 seta z głównym faworytem tego turnieju.Dziś w nocy czeka go los podobny do Johna Isnera który po dobrym jednym secie w następnych 3 został zmiażdżony przez Fedexa.Wg mnie Szwajcar wygra ten turniej a Hiszpan nie będzie dla niego znaczącą przeszkodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roddick A. - Berdych T. typ 1 - 1,35 :cwaniak:

Blake J. - Haas T. typ 1 - 1,55 :c:

Chakvetadze A. - Paszek T. typ 1 - 1,20 :cwaniak:

 

 

Wawrinka S. - Chela J.I. typ 1 - 1,65

 

U Stasia forma jest, u Argentyńczyka chyba nie bardzo. Zresztą miałem grać przeciw Cheli już w poprzedniej rundzie, ale niestety los przydzielił Ljube, który prezentuje się jeszcze słabiej. Teraz już jednak pora przyszła właściwa. Nawierzchnia na korzyść Szwajcara, forma też, H2H 2:0 dla Stasia. Chela w aktualnej dyspozycji i tak tegoroczne US Open może uznać za udane.

Moya C. - Gulbis E. typ 1 - 1,50

To, że Gulbis ograł Robredo znów takim wielkim zaskoczeniem dla mnie nie było. Bo Hiszpana ograć ostatnio aż taką wielką sztuką nie jest. Moya to stary wyjadacz, który wyraźnie odnalazł dawną formę w tym sezonie. I nawet szybkie nawierzchnie o dziwo nie za bardzo mu przeszkadzają. Po wyeliminowaniu sławnego nazwiska u Gulbisa przyjdzie dużo słabszy dzień, bo tak to się po prostu w większości przypadków kończy. Carlos to zbyt doświadczony zawodnik, aby nie wykorzystać takiej okazji na awans do ćwierćfinałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chakvetadze A. - Peer S. <1> 1,55

 

Na dzisiaj proponuje zagrac na mloda Rosjanke, ktora ostatnio znajduje sie w rewelacyjnej formie. Zaczne od tego, ze ulubiona nawierzchnia Anny jest hard na ktorym odnosi najwieksze sukcesy. Potwierdzila to w tym sezonie odnoszac niedawno dwa turniejowe zwyciestwa kolejno w Cincinnati i Stanford. Swoja postawa w US Open potwierdza, ze wysoka forma sie utrzymuje, a fakt ze w dotychczasowych meczach nie stracila jeszcze nawet seta pozwala upatrywac w niej zdecydowanego faworyta dzisiejszego spotkania. Kilka slow o Peer, ktora w tym sezonie gra w kratke. W US Open dosyc zaskakujaco pokonala Czeszke Vaidisova w 3 setach po zacietym meczu, a w ostatnim swoim spotkaniu pokonala gladko nasza Age Radwanska, ktora trzeba uczciwie przyznac nie wytrzymala presji meczu, ale dzisiaj w starciu z Rosjanka nie wroze jej zwyciestwa. Konczac w statystykach H2H prowadzi Chakvetadze 2-1 i sadze, ze dzisiaj dosyc latwo pokona tenisistke z Izraela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie dzisiaj o Denko - Haas ?

 

Denko wygrywa wszystko jak narazie po 3-0 :)

A haas ciezki boj z blakem i wczesniejz grosjeanem czy jakos tak %-)

Davydenko - Haas tylko na live niestety. Kursy są wystawione dobrze i nie można znaleźć przewagi żadnego. Myślę jednak, że nie będzie 3-0 dla żadnego z nich, a więc nawet 5 setów może się szykować. Dlatego też wg. mnie pierwszy set wcale nie musi być proroczy. Po trzecim secie wyglądało na to, że Haas przegra a tu nagle wyjął seta do zera, więc sytuacja zmienia się bardzo szybko. Dlatego też jak Davydenko wygra pierwszego seta to można będzie wziąc Haasa po kursie 5 albo wyżej a jak wygra Hass to można będzie dać Davydenko po kursie ok 2,5 albo wyżej. Wszystko wyjdzie w praniu. Wg. mnie przed meczem to jest wielki no - bet. Niestety takie no bety pewnie będą już do końca turnieju, no ale może uda się wyłapać niespodziankę. Tak czy siak live @ Betfair rządzi :cwaniak: Tylko na live da się teraz złapać wartościowy zakład.

 

PS. Warto też zagrać jeśli będzie przełamanie w pierwszych czterech gemach, bo wtedy zmienia się kurs a takie pierwsze przełamanie prawie nie ma w ogóle wpływu na przebieg meczu, gdzie gra się czasem nawet 5 setów i jest w sumie 10 przełamań i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chakvetadze A. - Peer S. <1> 1,55

 

Na dzisiaj proponuje zagrac na mloda Rosjanke, ktora ostatnio znajduje sie w rewelacyjnej formie. Zaczne od tego, ze ulubiona nawierzchnia Anny jest hard na ktorym odnosi najwieksze sukcesy. Potwierdzila to w tym sezonie odnoszac niedawno dwa turniejowe zwyciestwa kolejno w Cincinnati i Stanford. Swoja postawa w US Open potwierdza, ze wysoka forma sie utrzymuje, a fakt ze w dotychczasowych meczach nie stracila jeszcze nawet seta pozwala upatrywac w niej zdecydowanego faworyta dzisiejszego spotkania. Kilka slow o Peer, ktora w tym sezonie gra w kratke. W US Open dosyc zaskakujaco pokonala Czeszke Vaidisova w 3 setach po zacietym meczu, a w ostatnim swoim spotkaniu pokonala gladko nasza Age Radwanska, ktora trzeba uczciwie przyznac nie wytrzymala presji meczu, ale dzisiaj w starciu z Rosjanka nie wroze jej zwyciestwa. Konczac w statystykach H2H prowadzi Chakvetadze 2-1 i sadze, ze dzisiaj dosyc latwo pokona tenisistke z Izraela.

 

 

Odpuściłbym ten mecz, albo zagrał na dokładny wynik 2:1 dla któreś z tenisistek....Rosjanką już nigdy nie zaufam... Anna gra równo i wygrywa ale nikogo znaczącego nie pokonała, spotkanie z Peer nie będzie takie łatwe jak poprzednie, o niespodzianke trudno nie będzie a chyba ryzyko za duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wawrinka S. - Chela J.I. typ 1 - 1,65 :c:

Moya C. - Gulbis E. typ 1 - 1,50 :cwaniak:

 

 

 

Davydenko N. - Haas T. typ 4 lub więcej setów - 1,35

 

Prześlizguje się Haas :zdegustowany: Po meczu z Grosjeanem myślałem, że w pojedynku z Blake'em nie ma czego szukać. I co się dzieje? Niemiec gra jeden z najlepszych swoich meczy w tym sezonie, Amerykanin ma za długie chwile przestoju. I Haas w ćwierćfinale. Na pewno część z tego jest dziś w stanie Tommy powtórzyć. Denko na razie idzie jak burza bez straty seta przez US Open. A przeciwnicy od drugiej rundy wcale tacy wybitnie łatwi na drodze nie stali. Ani Haas ani Davydenko nie przewyższa swojego przeciwnika dziś na tyle by wygrać do zera. Będzie to kolejna prawdziwa batalia na Flushing Meadows. Pewnie podobna do ich tegorocznego meczu na AO.

 

Chakvetadze A. - Peer S. typ 1 - 1,50

 

Wcale Peer nie grała wielkiego tenisa w meczu z Agą. Określiłbym jej postawę jako solidną, ale bez żadnych rewelacji. To Polce chyba w główce się po prostu troszkę zagotowało, a może, jak to się starali na siłę pokazać ci beznadziejni komentatorzy na ES, po prostu brakło sił. Nawet jeśli to drugie, to i tak świadczy to o tym, że "Isi" jeszcze dużo do tych najlepszych brakuje. No ale nie o Radwańskiej miało być :D Peer niczym mnie nie zaskoczyła. Było to, czego się spodziewałem, czyli: słaby serwis, dużo biegania, świetnie w defensywie i beznadziejnie, bo prawie w ogóle, pod siatką. A Czaki jest bardzo solidna. Może nie bije aż tak silnie, ale niezwykle dokładnie, o czym już wielokrotnie pisałem. A do tego niezwykle precyzyjna. Jej gra kątowa potrafi wykończyć nawet te z żelazną kondycją. Póki będą siły Shahar będzie biegać. Ale to wiecznie trwać nie będzie. Rosjanka udowodni, że jest w świetnej dyspozycji, co dobitnie pokazały turnieje przed US Open jak i jej dotychczasowa postawa na kortach Flushing Meadows.

Williams V. - Jankovic J. typ 1 - 1,40

 

Nie widzę tu innego rozwiązania. Jelena już nie jest tą tenisistką z początku sezonu. Sprawia wrażenie zmęczonej, znudzonej, porusza się jakoś ospale, nie bije już tak energicznie i mocno. Zresztą po tym maratonie z pierwszej części roku nie ma się wcale czemu dziwić. Dla organizmu kobiety, nawet świetnie przygotowanej pod względem fizycznym, to zdecydowanie za dużo. A Williams wiadomo atomowy serwis i kapitalny forehand. I z formą też trafiła. Skoro gładko ograła Ivanovic, która z Jankovic wygrała w tym roku wszystkie pojedynki, to dziś też sobie łatwo poradzi. Za wcześnie na US Open bez żadnej z sióstr Williams. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davydenko N. - Haas T. 3-0 3.30

 

Jest to pojedynek dwóch zawodników,którzy prezentują się na tym turnieju całkowicie inaczej.Rosjanin nie stracił nawet seta,ba nawet nie był przez chwilę tym zagrożony.Pokonał swoich dotychczasowych rywali bardzo pewnie,a nie byli to wcale tenisowi kelnerzy.Widać,że ten zawodnik bardzo się przejął oskarżeniami o korupcję i wygrywa teraz mecz za meczem.Na pewno będzie chciał zrewanżować się swojemu rywalowi za porażkę podczas AO gdzie był w tragicznej formie.Haas natomiast trochę szczęśliwie przeszedł ostatnie dwie rundy.Jestem fanem tego zawodnika,ale niestety to nie jest Haas w najlepszym wydaniu.Serwis nie funkcjonuje jak powinien,a i Fh często wychodzą poza końcową linie.Wg mnie wynik taki jak w poprzednich meczach Denki czyli 3-0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okonał swoich dotychczasowych rywali bardzo pewnie,a nie byli to wcale tenisowi kelnerzy.

Sęk w tym, że byli :) Miał łatwą drabinkę, więc nikt nie sprawdził tak naprawdę jego umiejętności. Dopiero dziś będzie miał sprawdzian i to wg. mnie jest argument za Haasem, ale i tak zostawiam to na grę na live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okonał swoich dotychczasowych rywali bardzo pewnie,a nie byli to wcale tenisowi kelnerzy.

Sęk w tym, że byli :) Miał łatwą drabinkę, więc nikt nie sprawdził tak naprawdę jego umiejętności. Dopiero dziś będzie miał sprawdzian i to wg. mnie jest argument za Haasem, ale i tak zostawiam to na grę na live.

 

Już troszkę za późno na dyskusję o tym meczu, ale się jeszcze wtrącę :) . Handicap tacy kelnerzy to znów to nie byli... Nie przesadzajmy. To znaczy powiem tak. Ogranie ich bez straty seta świadczy bardzo dobrze o Mikołaju. Kiefer zawsze groźny na szybkich nawierzchniach, Almagro błysnął w US Open Series, Lee kilku znanych grajków z Flushing Meadows wysłał do domu. Wiadomo, że nie jest to światowa ekstraklasa, ale chodzi o to, że każdy z nich, jeśli Davydenko by miał dłuższą chwile słabości, wykorzystałby to i seta urwał. Żadnemu się nie udało, a to znak, że Rosjanin trzyma w miarę równy, wysoki poziom przez całe spotkania. A to bardzo ważne, gdy gra się pięciosetówki w Wielkim Szlemie.

Pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już troszkę za późno na dyskusję o tym meczu, ale się jeszcze wtrącę

 

A że i ja mam czas to krótko dwa słowa. Haas niczego wielkiego nie pokazał. W meczu z Blakiem tak naprawdę zapamiętałem tylko jego serwis dzięki, którem uratował tyłek przy 3 meczbolach dla James'a. Ostatnie mecze między Haasem i Denko są bardzo wyrównane i długie. Co by nie mówić o Rosjaninie to w turniejach wielkoszlemowych regularnie dochodzi bardzo daleko: 3 ostatnie AO to 1/4, w RG 2x 1/2 i 1x 1/4, US przed rokiem 1/2. Słabiej w Wimbledonie bo jego styl nei bardzo się na trawę nadaje.

Ten jego styl tenisa jest taki dziwny. Niby bez wyrazu, niby nudny a jednak skuteczny. A Haas już nieraz dał się poznać jako nerwus kiedy coś nie idzie. Widzę dłuuuugi mecz z wygraną Rosjanina :))

 

[ Komentarz dodany przez: duncan: 2007-09-05, 21:18 ]

:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davydenko N. - Haas T. 3-0 3.30 :cwaniak:

 

Ferrer D. - Chela J.I 3.60 Bet-at-home

 

W tym meczu jest jedna bardzo ważna informacja,a mianowicie to że Hiszpana w USA już nie powinno być za sprawą Dawida Nalbandiana,który prowadząc 2-1 w setach i mając breaka w 4. nagle zaczął popełniać masę błędów,które rzadko mu sie zdarzają.Ferrer to wykorzystał no i jakoś udało mu się z tego wygrzebać.Później pokonał swojego rodaka Rafe Nadala,który jak wiemy był tutaj kontuzjowany i nie był to ten Rafa z mączki czy trawy.Wcale nie dziwi mnie fakt porażki Rafy ze swoim solidnym rodakiem.Chela natomiast pokonał Ljubicica oraz Wawrinkę.Większy wymiar ma spotkanie z młodym Szwajcarem,który był tutaj w bardzo dobrej formie.Sęk w tym,że Juan Ignacio również pokazał się tutaj z bardzo dobrej strony.Gra swoją grę zza linii końcowej,bardzo mocno,ale i skutecznie.Do tego solidna gra przy siatce i dodatni bilans winnerów do niewymuszonych błędów świadczą o tym,że Argie nie sprzeda łatwo skóry.U obydwóch zawodników serwis funkcjonuje głównie jako wprowadzenie piłki do gry ,a nie jako dodatkowy atut.Choć tutaj trzeba przyznać wyższość Hiszpanowi,który wyraźnie poprawił swoje podanie.Zapowiada się bardzo wyrównany mecz,ale wg mnie górą będzie Chela ponieważ jest zawodikiem bardzo skutecznym oraz grającym bardzo solidny,zróżnicowany tenis.Ferrer natomiast za bardzo trochę trzyma się lini końcowej no i agresywność w jego uderzeniach jest zdecydowanie mniej nasilona.Chela zna sposób na ,,komara'' którego pokonał już dwukrotnie na ich ulubionej mączce.No i najważniejsza rzecz która przechyli szalę zwycięstwa na korzyść Argentyńczyka to statystyka wykorzystanych Bp w meczu z Wawrinką: 7/8 czyli ok 88%.To daje trochę do myślenia.Wg mnie w kluczowych momentach górą będzie Chela i to on zagra w półfinale.Transmisja w Europorcie o godzinie 18:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chela, J-I - Ferrer, D

Całkowita liczba gemów Ponad 38.0 1.85

How many minutes will the match last? Ponad 179.5 1.85

 

Gram tutaj na powyżej 38 gemów, ponieważ nie widzę tutaj zdecydowanego faworyta,który mógłby wygrać tutaj pewnie i to w stosunku 3-0. Dla mnie ten mecz rozstrzygnie się w 5 setach i możliwe,że wygra ten mecz Chela. Gra Ferrera mnie nie przekonuje w tym turnieju, bo wg mnie miał sporo szczęścia, np. Nalbandian, który jest bez formy, Nadal z kontuzją. Pamiętam jego mecz z Davydenką w turnieju przed US Open, gdzie dostał bardzo,ale to bardzo łatwo, a styl jego gry był fatalny(wyrzucał wszystko co się dało). Z drugiej strony stanie Juan Ignacio Chela,który też mnie nie przekonuje, ale jego bardziej widzę w półfinale niż Ferrera. Chela ograł dwóch bardzo dobrze serwujących graczy: Ljubicica(fakt,że jest bez formy,ale zawsze wygrać z nim to sztuka) i Stanislasa Wawrinkę, który w tym turnieju pokazał się z dobrej strony. Chela w 5 secie właśnie ze Szwajcarem miał *0-2 i przełamał Wawrinkę 2 razy i ostatecznie wygrał 5 seta 6-4. Ferrer jak i Chela grają z głebi kortu i powinniśmy spodziewać się długich wymian,a także długiego, 5 setowego spotkania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davydenko N. - Haas T. 3-0 3.30 :cwaniak:

 

Ferrer D. - Chela J.I 3.60 BAH

... No i najważniejsza rzecz która przechyli szalę zwycięstwa na korzyść Argentyńczyka to statystyka wykorzystanych Bp w meczu z Wawrinką: 7/8 czyli ok 88%.To daje trochę do myślenia.Wg mnie w kluczowych momentach górą będzie Chela i to on zagra w półfinale.Transmisja w Europorcie o godzinie 18:30.

 

I tutaj całkowicie się nie zgodzę ponieważ Chela otrzymywał bardzo piękne prezenty od Stasia w postaci wyrzucanych piłek przy szansie na przełamanie dla Cheli. oglądałem cale spotkanie Stasia i Cheli, i tak naprawdę Chela nic wielkiego nie pokazał to stasiek sie podpalał w decydujących momentach a Chela to bezlitośnie wykorzystywał :/

 

EDIT: i tak jak sądziłem , gładkie 3-0 dla Ferrera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Federer R. - Djokovic N. 1 (1.21)

Rano podam kursy na mecz, bo narazie nie będe pisał wiadomo zaniżonych kursów z BAW, a chce ten typ już dać dzisiaj. Dobra tyle OT. Przejdźmy do szczegułów. Dla mnie ten mecz 8/10 i postaram się przybliżyj w tej analizie dlaczego tak sądzę. Roger ma coś do udowodnienia. Może dzisiaj nie zagrał jakiegoś bardzo dobrego meczu, bo moim zdaniem grał średnio (nie wspomne o Rosjaninie, który mnie zawiódł na całej linii). Roger to po prostu nr 1 na hardzie i dzisiaj to udowodni z Serbem. Uważam, że Szwajcar odgryzie się za zwycięstwo w Montrealu, gdzie to właśnie Novak wygrał z Ferdkiem 2-1, no ale moim zdaniem nie można porównywać tamtej formy Serba do tej, która jest obecnie. Niby dzisiaj Serb wygrał 3-0, ale to nie był łatwy mecz. Dla osób. które nie widziało co się działo na Arthur Ashe Stadium to powiem wam, ze młody 20-letni Serb wziął 2 razy pomoc lekarza gdyż miał problemy z oddychaniem. O forme i kondycje Rogera się nie boję, bo jest to zawodnik doświadczony i na pewno właśnie 100% będzie grał na finał. Djoko nie wygrał tego dzisiejszego meczu z Hiszpanem.. po prostu Ferrer je przegrał. Zamiast stosować swoją taktykę, długie wymiany, gra kątowa, aby zmęczyć tego już zdyszanego Novaka to też David robił mnóstwo niewymuszonych błędów no i to o czym mówiłem wcześniej. To zaważyło na tym zwycięstwie numeru 3 na świecie. Novak grał przeciętnie... 1 ładne zagranie przeplatane błędami. Dzisiejsze zwycięstwo właśnie tego młodego, bardzo utalentowanego zawodnika to właśnie jego pierwszy finał Wielkiego Szlema w życiu i myślę, że na tym się skończy (może za kilka lat). Roger miał dzisiaj słabą skuteczność BP, ale mam nadzieję, że jutro to się wszystko poprawi. Federer to taki zawodnik, który z meczu na mecz gra coraz lepiej.. z Djoko już grał i wie czym Serb może go zaskoczyć. Na pewno Szwajcar podejdzie do tego meczu bardzo skoncentrowany, ale mam nadzieję, że wybierze taktyke gry kątowej, aby zmęczyć już Novaka do bulu. Dla mnie aby Roger przegrał to spotkanie to Djoko musiał by być na podwójnych prochach, musiał by być duży wiatr, bez słońca hehehe i może wtedy, no ale to New York, a prognocy jutro znowu dobre i słoneczko będzie grzało w czuprynke Serba. Można spróbować takze DW 3-0, bo też b. prawdopodobne. vamo$$$ Roger. Zdobądź 4-ty tytuł i bij rekord !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Federer R. - Djokovic N. 1 (1.21)

Rano podam kursy na mecz, bo narazie nie będe pisał wiadomo zaniżonych kursów z BAW, a chce ten typ już dać dzisiaj. Dobra tyle OT. Przejdźmy do szczegułów. Dla mnie ten mecz 8/10 i postaram się przybliżyj w tej analizie dlaczego tak sądzę. Roger ma coś do udowodnienia. Może dzisiaj nie zagrał jakiegoś bardzo dobrego meczu, bo moim zdaniem grał średnio (nie wspomne o Rosjaninie, który mnie zawiódł na całej linii). Roger to po prostu nr 1 na hardzie i dzisiaj to udowodni z Serbem. Uważam, że Szwajcar odgryzie się za zwycięstwo w Montrealu, gdzie to właśnie Novak wygrał z Ferdkiem 2-1, no ale moim zdaniem nie można porównywać tamtej formy Serba do tej, która jest obecnie. Niby dzisiaj Serb wygrał 3-0, ale to nie był łatwy mecz. Dla osób. które nie widziało co się działo na Arthur Ashe Stadium to powiem wam, ze młody 20-letni Serb wziął 2 razy pomoc lekarza gdyż miał problemy z oddychaniem. O forme i kondycje Rogera się nie boję, bo jest to zawodnik doświadczony i na pewno właśnie 100% będzie grał na finał. Djoko nie wygrał tego dzisiejszego meczu z Hiszpanem.. po prostu Ferrer je przegrał. Zamiast stosować swoją taktykę, długie wymiany, gra kątowa, aby zmęczyć tego już zdyszanego Novaka to też David robił mnóstwo niewymuszonych błędów no i to o czym mówiłem wcześniej. To zaważyło na tym zwycięstwie numeru 3 na świecie. Novak grał przeciętnie... 1 ładne zagranie przeplatane błędami. Dzisiejsze zwycięstwo właśnie tego młodego, bardzo utalentowanego zawodnika to właśnie jego pierwszy finał Wielkiego Szlema w życiu i myślę, że na tym się skończy (może za kilka lat). Roger miał dzisiaj słabą skuteczność BP, ale mam nadzieję, że jutro to się wszystko poprawi. Federer to taki zawodnik, który z meczu na mecz gra coraz lepiej.. z Djoko już grał i wie czym Serb może go zaskoczyć. Na pewno Szwajcar podejdzie do tego meczu bardzo skoncentrowany, ale mam nadzieję, że wybierze taktyke gry kątowej, aby zmęczyć już Novaka do bulu. Dla mnie aby Roger przegrał to spotkanie to Djoko musiał by być na podwójnych prochach, musiał by być duży wiatr, bez słońca hehehe i może wtedy, no ale to New York, a prognocy jutro znowu dobre i słoneczko będzie grzało w czuprynke Serba. Można spróbować takze DW 3-0, bo też b. prawdopodobne. vamo$$$ Roger. Zdobądź 4-ty tytuł i bij rekord !!

Ja po tak niskim kursie tego nie postawię, ale dodam swoje trzy grosze :) Federer teraz da z siebie wszystko bo nie ma ważniejszego trofeum dla niego niż to, więc tu odpuszczać nie będzie. Myślałem, że bukmacherzy zasugerują się wcześniejszą wygraną Djoko z Federerem i wystawią wyższy kurs na Federera, ale jednak takich błędów nie popełniają :) Djoko na pewno nie czuje się najlepiej więc to go osłabia. To prawda, że większość zawodników przegrywa mecz z Fedem zanim go zacznie a to z tego powodu, że podchodzą do niego bez wiary w możliwość wygrania. Tylko paru zawodników wie, że może z nim wygrać. Jest to przede wszystkim Nadal, który przegrałby 3-0 na Wimbledonie gdyby nie wierzył, że może wygrać a tak zmusił Feda do maksymalnego wysiłku. Drugim jest Canas a trzecim Djoko. Są tez pewnie inni, ale nie jest ich zbyt wielu. Słyszałem opinię, że Djoko dołączył swoją klasą do Federera i Nadala. Chodzi tu o generalne umiejętności i ja muszę powiedzieć, że wg. mnie jest on prawdziwym numerem 3. To, że nie boi się Feda jest ogromnym plusem dla niego. Do tego ma świetną statystykę w tie breakach. Monaco wymęczył tb z Djokovicem, bo grał świetny tenis, jednak Djoko w tie breakach ma świetny bilans. To też duży plus dla niego. Co ciekawe właśnie tb dał mu wygraną z Federerem ostatnim razem. Gdyby nie wygrał tie breaka w pierwszym secie, byłoby najprawdopodobniej 2-0 dla Federera. Djoko może i ma jakieś problemy ze zdrowiem, ale uważam, że jest zbyt niebezpieczny żeby stawiać tu kurs 1,2. Djoko już raz wygrał z Federerm i może ta przegrana siedzieć w głowie Federera, a to może być ogromna blokada i klucz do tego spotkania. Wprawdzie Federer to tak klasowy zawodnik, że powinien potrafić "oczyścić" umysł z takich blokujących wspomnień i zagrać na swoim poziomie, ale z drugiej strony Canas pokonał Federera dwa razy z rzędu w tym roku na hardzie, więc może wcale nie jest to tak łatwe dla Federera. Generalnie to jest takie gdybanie i spekulowanie. Nie zagram Federera tylko dlatego, że to Federer. Zbyt dużo znaków zapytania tu jest jak na ten kurs. Może nawet się skuszę na zagranie na Djoko albo na chociaż jednego seta, bo do tb powinien Djoko dotrwać a skoro tak dobrze sobie radzi w tie breakach to ma duże szanse jednego wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z wami nie zgodzę.Djoko dzisiaj wygra z Rogerem,gdyż jest to dla niego życiowa szansa.

Oto szersza analiza:

 

Federer R. - Djokovic N 5.00 Unibet!!!!

 

Novak jest jednym z dwóch zawodników którzy w tym roku pokonali Rogera na hardzie.Było to całkiem nie dawno w Montrealu.W tym turnieju Serb prezentuje się bardzo dobrze.Znakomicie serwuje,a jego mocne ataki są bardzo często nie do obrony.Fedex natomiast to nie ten dominator z Australian Open,lecz normalny ,,człowiek'' Roger Federer.Zdarzają mu się błędy.Nie jest już zawodnikiem nie do pokonania.Strata seta z Lopezem czy Isnerem świadczy o tym,że sam serwis wystarczy aby wygrać z nim seta.A jeśli dodamy do tego wszechstronność Novaka oraz odporność psychiczną w kluczowych momentach,to możemy mieć dziś nie lada niespodziankę.Wg mnie Mecz zakończy się wynikiem 3-2 lub 3-1 dla Novaka.VAMOS Novak!!!Transmisja od 22:30 na Eurosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata seta z Lopezem czy Isnerem świadczy o tym,że sam serwis wystarczy aby wygrać z nim seta
Nie obraź się, ale to co napisałeś to totalna bzdura. Może nie do końca to miałeś na myśli, ale to napisałeś i nie jest to prawda. Ani lopez ani Isner nie wygrali seta z Fedem, tylko on go im dał. Jakoś Davydenko ani Roddick seta nie ugrał... nie wiesz przypadkiem czemu? Czyżby Isner i Lopez byli lepsi od nich? Federer oddał seta Isnerowi a potem się wziął do roboty i nic z jego przeciwnika nie zostało. Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś, to Federer inaczej gra z leszczami a inaczej z prawdziwymi zawodnikami. Dlatego Roddick ani Denko nie ugrali nawet seta. Tak samo Federer będzie grał z Djokovicem na najwyższych obrotach. Rozumiem Twój typ, ale Twoja argumentacja jest chybiona. Djoko nie może wygrać dlatego, że to dla niego życiowa szansa. Może być zmotywowany tym, że to jego życiowa szansa jeśli już, ale nie wygra z tego powodu. Ja zastanawiam się nad typem, że Djoko wygra pierwszego seta, ale sam nie wiem czy postawię. Kurs ładny i chętnie sam bym postawił na Djoko, ale musze mieć uzasadnienie takiej decyzji. Twoje jest jednostronne. Wybierasz mało znaczące fakty i z nich wyciągasz pochopne wnioski. Pojedynek ciekawy, ale zakład na zwycięzcę to trudny orzech do zgryzienia. Możliwe, że inny zakład będzie bardziej prawdopodobny tutaj - trzeba się rozejrzeć. To, że Djoko ma wszystko, co potrzebne aby pokonać Federera to fakt, ale chyba nie jest w 100% sprawny, bo ciągle lekarza musi wołać, więc dziś nie sądzę aby zdrowie pozwoliło mu wygrać ten mecz. Jedno jest pewne: jeśli nie Djoko to nikt, bo aktualnie nie ma innego zawodnika, który mógłby się mierzyć z Fedem na hardzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się z waszymi opiniami.. to właśnie że Djoko wygrał z Federem w poprzednim z ich meczy to tym bardziej jestem przekonany, że Szwajcar ten mecz wygra. Nie porównujcie formy, dyspozycji Novaka z meczu z Montrealu, bo grał wtedy zajebisty tenis. Dzisiaj tu będzie 3-0 albo 3-1. Piszecie że niski kurs... 1.20 niski na hardzie? heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się z waszymi opiniami.. to właśnie że Djoko wygrał z Federem w poprzednim z ich meczy to tym bardziej jestem przekonany, że Szwajcar ten mecz wygra. Nie porównujcie formy, dyspozycji Novaka z meczu z Montrealu, bo grał wtedy zaje*** tenis. Dzisiaj tu będzie 3-0 albo 3-1. Piszecie że niski kurs... 1.20 niski na hardzie? heh

Tzn z którą opinią się nie zgadzasz? On mówi, że Djoko a ja jeszcze nic konkretnego. Same przemyślenia :) Kursy są wg. mnie dobrze wystawione. Finały zwykle są najlepsze do oglądania a nie do obstawiania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...