Skocz do zawartości

Klubowe mecze towarzyskie


Rekomendowane odpowiedzi

Pilka nozna / Spotkanie towarzyskie

PSG vs Real Madryt

Typ - Over 1.5 gola w 1 połowie

Kurs - 2.10

William Hill

02.01.2014 / 15:45

 

Szkoda,ze nie jest to mecz miary Ligi Mistrzów a tylko spotkanie towarzyskie,mimo to i tak zapowiada sie bardzo ciekawie.

Spotkanie zostanie rozegrane w Katarze a wiec,wiadomo szejki i kasa.

Kogo w swoich skladzie maja obie druzyny,chyba nie trzeba mowic.

Zarowno jedni jak i drudzy nie naleza do zespolow,ktore graja defensywny futbol,a wiec bramki dzisiaj powinny byc glowna atrakcja tego meczu.

Z jednej strony Cavani,Lavezzi,Ibrahimović,Lucas,Pastore,Verratti z drugiej Ronaldo czy Benzema i inni.

Dzis nie zagra na pewno Bale,ale z pewnoscia beda grac inni utalentowani zawodnicy.

Po raz kolejny bedziemy mogli podziwiac pojedynek Ibra vs Ronaldo,nie tak dawno gdy bylismy swiadkami meczu pomiedzy Portugalia a Szwecja gora byl portugalczyk.

W 2013 roku PSG mierzylo sie z Realem w meczu towarzyskim,mecz rozegrany zostal w Szwecji a wynik padl dosc nie satysfakcjonujacy bo tylko 1:0,to nie znaczy jednak,ze dzis musi byc podobnie.

 

Jezeli przewidywane sklady na ten mecz okarza sie prawidlowe,to o typ jestem spokojny :

 

Real Madryt: Diego López; Dani Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Xabi Alonso, Luka Modrić; Ángel Di María, Isco, Cristiano Ronaldo; Karim Benzema.

 

Paris Saint-Germain: Salvatore Sirigu; Gregory van der Wiel, Thiago Silva, Alex, Maxwell; Blaise Matuidi, Marco Verratti, Thiago Motta; Edinson Cavani, Zlatan Ibrahimović, Ezequiel Lavezzi.

 

Mysle jednak,ze troszke sie beda roznic no ale zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Mecz Towarzyski

Spotkanie: Lillestrom - Hacken

Typ: over 3.5

Kurs: 2.36

Buk: Marathonbet

Godz. 14:00

Analiza:

Czekałem kiedy pojawi się fajny kurs na over bo to że tu bramki będą jestem pewien. W meczu towarzyskim spotkają się dwie Skandynawskie drużyny a więc dla jednych i drugi jest to dopiero początek przygotowańwiele testów i tak dalej. Ligi Szwedzkiej do underowej raczej nie zaliczymy a tym bardziej ligi norweskiej, zarówno Lillestrom jak i Hacken rozczarowały w poprzednim sezonie. O kadrach nie będą tutaj nic pisał bo tak jak wspomniałem będzie pewnie mnóstwo rotacji i sprawdzania. Nie wiem czy buki wiedzą czy a to ma kolosalne znaczenie właśnie dla tego typu ale mecz rozgrywany jest w hali zespołu Lillestrom ze sztuczną nawierzchnią i nie jest to żadna nowość, już od kilku sezonów właśnie tak rozpoczynają swoje przygotowania Norwegowie. Tydzień temu grali tutaj ze Stromsgodset i skończyło się na siedmiu bramkach. Rok temu też tutaj grali i bramek nie brakowało min. przegrali z innym przedstawicielem ligi Szwedzkiej Brommapojkarna 1:3. Jednak to co jeszcze bardziej istotniejsze to z Hacken też rok temu rywalizowali i skończyło się na 3:2 dla gospodarzy, była jeszcze między nimi gra już na normalnym boisku i skończyło się jeszcze wyżej 5:2. Tak więc dla mnie cztery bramki w tych warunkach to powinna być formalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Slovan Bratysława - Zlin AH(0:1,5) 1 1.96 / AH(0:2) 1 2.60 Marathonbet

 

Spotkanie towarzyskie pomiędzy Slovan Bratysława a Zlinem. Gospodarze to lider słowackiej ekstraklasy, wygrywając 66% spotkań co jest dobrym wynikiem, mają za sobą już sporą ilość sparingów, prezentując w nich niezłą dyspozycję, słabsze zespoły bez problemu ogrywali, przeważnie różnicą 3 bramek, a w ostatnim pokonali trzeci zespół ligi węgierskiej 1:0. Na pierwszy rzut oka te wyniki tak świetnie nie wyglądają ale to dlatego że grali po dwukrotnie dwa sparingi tego samego dnia o tej samej godzinie, jednak prawda jest taka, że osiągali dobre wyniki. Są zdecydowanym faworytem tego spotkania, ponieważ goście grają zaledwie w drugiej lidze czeskiej i są tam na odległym 14 miejscu i będą się bronić przed spadkiem. W sparingach grali tylko ze słabymi zespołami, na swoim poziomie i wychodziło to im różnie (wygrywali z Dubnicą z 2 ligi słowackiej i drużyną z 3 ligi czeskiej ale przegrali też z Opavą, która też gra w 3 lidze czeskiej), dziś ze Slovanem, powinni przegrać min. 3 bramkami. Oba zespoły do rozpoczęcia ligi mają jeszcze spory kawał czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dyscyplina:Piłka nożna

Spotkanie:Wolfsberger AC - Udinese

Typ: 1 dnb

Kurs:2,1

Godz:16:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

U gości zabraknie:

Karnezis gk6/0

Widmer d6/0

Piris d4/0

Agyemang-Badu m5/0

Kone m6/0

Di Natale f6/4

Wszyscy wyżej wymienieni grali wszystkie mecze od pierwszej minuty.

Jeśli chodzi o bramkarzy - Kelava jest na wypożyczeniu jeśli się nie mylę. Grał 2 lata temu 10 całych spotkań dla Udinese. Radicon... nie mam info o tym bramkarzu.

6 powołanych piłkarzy jeszcze nie zadebiutowało w ligowym spotkaniu.

Wolfsberger zajmuje pierwsze miejsce w Austrii. Trzy tygodnie temu udało im się nawet wygrać z Salzburgiem. Mecz był dość wyrównany, tzn pierwsza połowa taka była. W drugiej połowa Wolfsberger w dziesiątkę, został zdominowany, ale mimo to mieli dobrą sytuację do zdobycia gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...