Skocz do zawartości

Klubowe mecze towarzyskie


Rekomendowane odpowiedzi


Mallorca - Bayern M. 1 2.35

 

Od czego zaczac pisanie analizy spotkania towarzyskiego...hmm....moze od wahan kursow ;)) A wiec wczoraj okolo poludnia na Mallorce byl kurs 4.40, wieczorem juz byl w granicach 2.55 - 2.85 w zaleznosci od buka, a co sie stalo dzisiaj? Wiele bukmacherow postanowilo wycofac ten mecz ze swojej oferty, osobiscie sprawdzilem 4 firmy; Bet-at-home - blok, Unibet - blok, Bwin - 2.35 oraz Betsson - 2.25....

 

Skad takie wahania kursow?

 

Jak wiemy wczoraj Bayern rozegral 120 minut w Pucharze Niemiec w nastepujacym skladzie:

 

Kahn - Jansen (82. Lell), Lucio, Demichelis, Lahm - Altintop, Zé Roberto (71. Sosa), Van Bommel, Schweinsteiger (112. Van Buyten) - Klose, Ribéry

 

Unused Subs: Dreher, Ottl, Dos Santos, Wagner

 

A jak wiadomo w ten weekend startuje Bundesliga i z gory wiadomo, ze dzisiaj Bawarczycy nie zagraja podstawa ;))

 

Przewidywana "11" Bayernu na dzisiejszy mecz:

 

Rensing, Lell, Van Buyten, Celozzi, Lahm, - Demichelis, Fürstner - Ottl, Kroos, Dos Santos - Wagner

 

Tylko powtarza sie jedno nazwisko Van Buyten, wiemy wszyscy, ze Bawarczykow trapia kontuzje, ten mecz bedzie szansa dla rezerwowych jak i dla bardzo mlodych ludzi; ell, Ottl, Fürstner, Bopp, Wagner....

 

Dosc niedawno w podobnym ustawieniu Bayern ulegl drugoligowemu FC Köln. Oto sklad Bawarczykow z tego spotkania:

 

Bayern: Rensing - Lell, Demichelis, Van Buyten (46. Celozzi), Lahm (46. Jansen, 66. Fürstner) - Ottl, van Bommel - Sosa (49. Bopp), Kroos, dos Santos - Wagner

 

Reasumujac:

Czy Mallorca wygra ten mecz? Zalezy od jej samej, od podejscia wszystkich zawodnikow, Primera Division startuje dopiero za 20 dni, ten mecz bedzie dotarciem, przypuszczam, ze bedzie wiele zmian...Mozliwe, ze jakas gwiazda zagra w Bayernie, ale przypuszczam, ze to bedzie pare minut, bo pewnie Bayern za to spotkanie musi otrzymac troche kasy, bo nie wiem dlaczego po spotkaniu pucharowym mieliby leciec do Hiszpanii na mecz towarzyski, a start ligi tuz tuz.....

 

Wyniki Hiszpanow z tournee w Austrii:

 

- Mitterstill/Austria (11-1)

- Tyrolean/Austria (10-0)

- Wacker Innsbruck/Austria (3-1)

- Olympiacos/Greece (1-1)

 

Ale zejdzmy na ziemie, to jest mecz towarzyski, buki w tej chwili to jedna wielka organizacja obracajaca wielka kasa...kazdy wynik prawdopodobny, ale osobiscie...skorzystalem z typu na Mallorce, ten mecz z tego co patrzylem bedzie na live Bwin, wiec zawsze mozna zagrac kontre ;)) Polecam 4.5/10 ;))

 

pozdrawiam pershing

 

=======

EDIT

 

WYNIK 3:0 :yah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recreativo Huelva - Real Saragossa 1 2.80

 

Od wtorku do czwartku rozgrywany jest Turniej Trofeo Colombino, w ktorym uczestnicza trzy zespoly - wloska Parma oraz dwa hiszpanskie kluby; Huleva oraz R. Zaragoza. Wczoraj poznalismy triumfatora tych rozgrywek, o dziwo zostala nim Parma. Dlaczego takie zaskoczenie z mojej strony? Gdyz wloski klub w dwoch spotkaniach gral bardzo eksperymentalnymi ustawieniami; taktycznie oraz kadrowo. W pierwszym meczu pokonali Huelva po rzutach karnych natomiast nastepnego dnia rozprawili sie z drugim zespolem hiszpanskim, wygrywajac pewnie i zasluzenie 2:0.

 

Sklad Saragossy z wczorajszego meczu:

 

Real Saragossa: López Vallejo; Valero, Sergio (Goñi, m.46), Pavón, Chus (Víctor, m.75); Generelo (Zapater, m.60), Celades (Movilla, m.60), Matuzalem (D'Alessandro, m.46), Óscar; Esaí (Sergio García, m.46), Oliveira (Gabi, m.46)

 

Sklad Hulevy z wtorkowe spotkania z Parma:

 

Recreativo: Sorrentino; Edu Moya (Pampa Calvo, 65'), Quique Álvarez (Iago Bouzón, 65'), Beto (Cáceres, 83'), Dani Bautista; Varela, Jesús Vázquez, Carlos Martins, Aitor (Marcos, 46'); Camuñas (Barber, 74') y Sinama-Pongolle.

 

Jakby nie patrzec, to na papierze faworytem w tym spotkaniu jest Saragossa, jest to teoretycznie lepsza ekipa kadrowo...ale rowniez byli faworytami w calym turnieju, a tu boom :)

 

Dlaczego wiec na gospodarzy?

 

Jak wspominalem na poczatku jest to turniej 3-dniowy, Huelva miala o jeden dzien wiecej na odpoczynek. Poza tym to nie jest spotkanie o jakas wielka stawke, dla wszystkich ekip to jest pre-season, teoretycznie slabsze ekipy moga wygrywac mecze, co rzecz jasna udowodnila Parma - faworytem do wygrania calego turnieju byly ekipy hiszpanskie, Wlosi byli bardzo nisko notowani ;)) Ogladalem ok 50m tego spotkania, Saragossa grala bardzo slabo. A nalezy dodac, ze wloska liga i hiszpanska startuja chyba w tym samym czasie, niestety na boisku tego nie widzialem. Z tego co czytalem ma byc sporo kibicow gospodarzy :) Przynajmniej bedzie dla kogo grac...Prawdopodobnie do kontuzjowanych Ayali, Milito dolacza po wczorajszym meczu Matuzalem i Oliveira. Maja lekkie urazy, wiec wielce prawdopodobne, ze trener nie bedzie ryzykowal ich zdrowia przed poczatkiem sezonu. Wiec teoretycznie zostaje im tylko jeden bardzo uosobiony gracz ofensywny, a mianowicie; Sergio Garcia. Ale przede wszystkim kurs na zwyciestwo gospodarzy...2.80 jak dla mnie good value. Nie jest to pewne spotkanie, ale po takim kursie podjalem ryzyko, nie czekalem do godziny 20, przypuszczam, ze buki moga zmienic faworyta w tym meczu :) Zobaczymy czy tym razem ryzyko sie oplaci......Polecam 4/10 ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dynamo Kijow - AC Milan - 1 (3,20) Bwin

 

 

Carlo Ancelotti ogłosił dziś skład na jutrzejsze towarzyskie spotkanie Milanu z Dinamo Kijów. Poniżej przedstawiamy listę powołanych zawodników Ăďż˝Ăďż˝Ăďż˝żĂďż˝Ăďż˝żĂďż˝ ze względu na bliskość oficjalnego terminu rozgrywania meczów międzynarodowych w zespole pojawi się wiele nowych twarzy - w nawiasach podajemy zatem numery, z jakimi wystąpią:

 

Bramkarze: Fiori, Kalac;

Obrońcy: Bonera, Cafu, Digao, Favalli, Nesta;

Pomocnicy: Brocchi, Emerson, Ancelotti (39), Pierre Aubameyang (53), Furlan (42), Rampinini (40);

Napastnicy: Willy Aubameyang, Gilardino, Pato (7), Caraglia (38), Cosner (41).

 

Do Kijowa nie pojechali Dida, Serginho, Ronaldo, Maldini oraz piłkarze powołani do swoich reprezentacji.

 

Mecz z okazji obchodow 80-lecia Kijowskiego klubu. Do spotkania Ukraińcy na pewno przystąpią zmotywowani, a okazja na zagranie spotkania z Milanem w takim składzie może się nie powtorzyć :) Ponadto w zespole gospodarzy ma zagrać A.Shevchenko.

 

Wg mnie sprawa jest prosta...mecze z okazji jubileuszu zwykle kończą się zwycięstwem jubilata ;) Po takim kursie myślę, że warto postawić na Dynamo w meczu z mocno osłabionym Milanem.... w Expekcie ani Unibecie nie ma w ofercie - reszty nie sprawdzałem. Pozdrawiam i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Spotkanie:SV Lippstadt 08 - FC Bayern Monachium [Handicap 5:0] :n:

Typ:SV Lippstadt 08

Kurs:2,65

Analiza:

Bardzo ciekawy typ.......Dla gospodarzy to będzie wielki dzień do którego przygotowują sie od kilku tygodni.Mecz będzie rozegrany z okazji jubileuszu 100 lat piłki nożnej w Lippstadt.Bayern przyjedzie na ten mecz w bardzo okrojonym składzie....zabraknie najwiekszych gwiazd m.in.Klose, Podolski,Schweinsteiger, Lahm, Luca Toni i Francka Ribery'ego.Reszta zawodników, która przyjechała na ten sparing będzie się oszczędzać, ponieważ nie dawno wróćili z urlopów i dopiero co zaczęli treningi.Dla miejscowych to naprawdę wielkie święto, napewno zawodnicy będą grali ambitnie...walczyli do konca, bo można się wreszcie pokazać.W zespole mistrza Niemiec będą dzisiaj grali młodzi zawodnicy.Wg mnie az tak latwo nie bedzie mistrzom poprzedniego sezonu wygrac aż 5 bramkami.

Mimo gry ze słabiutkim SV Lippstadt 08, zainteresowanie jest ogromne....jest pewne, ze przyjdzie cały stadion.

Typ ryzykowny, ale naprawdę warty zagrania cool[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Spotkanie: HSV Hamburg - Chelsea Londyn

Typ: 2

Kurs: 2.30

Buk: Bwin

Analiza:

 

Ostatnim sprawdzianem Chelsea przed zblizajacym sie sezonem jest spotkanie sparingowe w ktorym to zagraja na wyjezdzie z Niemieckim HSV Hamburg. Przygotowania do sezonu trwaja pełna para i w pierwszych meczach kontrolnych The Blues nie spisywali sie nalepiej.Najpierw Skromne zwyciestwo nad Crystal Palace a potem gdy przyszlo do rywazliacji z duzo silniejszymi rywalami to l 2 porazki z Ajaxem(3-1) i Eintrachtem Frankfurt(2-1).Trzeba jednak zaznaczyc ze Chelsea grala w wiekszosci rezerwowym skladem.Dzisiaj podobieczni Ancelottiego zagraja w duzo mocniejszym zestawieniu poniewaz za 4 dni rozegraja powazny mecz z Manchasterem United o Tarcze Wspolnoty.Trzeba wiec sie dobrze przygotowac i zobaczyc w jakim miejscu Chelsea obecnie stoi.W takim wypadku wiec dzisiaj zobaczymy na boisku wielu pilkarzy ktorzy beda stanowic o sile zespolu w blizajacym sie sezonie.Nawet Drogba jest gotowy do gry i jego kontuzja zostala wyleczona szybciej niz sie spodziewano.Hamburg to dobra druzyna jednak w ostatnich trzech meczach sparingowych nie spisywali sie jakos wybitnie dobrze.Remis z 2 ligowym Monachium TSV Monachium , porazka z Shalke i ostatecznie zwyciestwo z Koln 3-0.Liga Angielska od lat jest najmocniejsza liga swiata o czym swiadczy fakt iz w Lidze Mistrzow czesto zdarza sie tak ze kluby Angielskie w komplecie dochodza do decydujacych rozgrywek w fazie pucharowej.Jest to "tylko" lub az mecz sparingowy jednak licze tutaj na pelna motywacje w obozie Chelsea bo nie wyobrazam sobie aby taki wielki Klub mogl sobie pozwolic na tak slaba serie meczow bez przekonujacego zwyciestwa.Niema co ukrywac Chelsea jest mocniejszym zespolemi i powina to dzis udowodnic tym bardziej ze sezon zbliza sie wielkimi krokami i lepszej okazji na przygotowanie sie moga juz nie miec.The Blues zagra w mocnym skladzie wiec typuje 2:0 lub 3:1 dla Angielskiej druzyny.Mecz rozpocznie sie o 18:00!

 

 

Spodziewam sie takiego skladu aczkolwiek moga byc jakies male zmiany.

 

Turbul Ivanovic , Carvalho , Terry ,A.Cole ,Essien , Lampard , Benayoun , Malouda , Anelka/Kalou , Drogba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Piłka nożna, mecz towarzyski, godzina 14.30

 

spotkanie: Rapid wieden - RB Leipzig

typ: 1

kurs: 1.50

buk: Bet365

 

analiza:

 

Jest to spotkanie towarzyskie miedzy 1 ligową drużyną austriacką a 4 ligową niemiecką.

Można powiedziec że jest to mecz Dawida z Goliatem.

Dal obydwu ekip jest to mecz przygotowujący do rundy wiosennej. Druzyna Rapidu zapewne z takim rywalem bedzie chciała wycwiczyc nowe fragmenty i warianty gry, sprawdzic nowych testowanych zawodników ale to nie oznacza ze ten mecz potraktują ulgowo.

Nie można zapominac ze ta druzyna grała w tym sezonie w rozgrywkach Ligi eurpejskiej a w lidze aktualnie zajmują 5 miejsce ale ze stratą zaledwie 3 punktów do wicelidera, którym jest Sturm Graz. Rapid ma 30 punktów a ich bilans meczów to: 8 wygranych 6 remisów i 5 porazek

RB Leipzig w swojej lidze czyli 4 niemieckiej zajmuje jak dotychczas 4 pozycje z dorobkiem równiez 30 pkt.

Myślę ze pilkarze Rapidu i władze klubu powaznie myślą o mistrzostwie Aystrii i grze w europejskich pucharach w przyzłym sezonie. Więc takie sparingowe mecze są dobre na podbudowanie atmosfery w klubie i dlatego dzis stawiam na zwycięstwo Rapidu Wiedeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Polonia Warszawa v Dnipro

Buk Bet365

Typ over 2,5 gola

Kurs 1,90

 

Kolejny mecz ale już ostatni w między narodowym turnieju Marbella Cup 2011.

Gdzie w finale spotka się Polonia Warszawa wraz z Dnipro Dnipropetrovsk. Polonia trzeba przyznać spisuje się dobrze na tym turnieju , co nie było trudne do przewidzenia jedynym godnym ich rywalem był Zenit Petersburg z którym wygrali 1:0 , mecz wcześniej polska drużyna rozgromiła 4:0 Kuban Krasnodar więc nie był to przyzwoity przeciwnik , dzś natomiast o 18:00 spotka się z 4 drużynom ligi ukraińskiej Dnipro, prawdopodobnie jeśli Poloniści zagrają tak jak we wcześniejszych meczach tego turnieju bez problemu powinni sobie poradzić z dzisiejszym rywalem , lecz analizując wyniki obydwu drużyn, w których to tylko 2 meczach nie padło więcej niż 2,5 gola wydaję się dosyć logiczne i rozsądne zagrać w tym meczu ten typ z racji że jest to finał towarzyskiego turnieju myślę że na zakończenie padnie kilka bramek. W sumie obie drużyny nie grają o jakieś złote puchary czy mercedesy , więc bardziej zagrają wszyscy na luzie i żeby się pokazać. W takich spotkaniach zazwyczaj pada dużo bramek i będzie tak tym razem ja tutaj typuję powyżej 2,5 gola dziwi mnie tak wysoki kurs na takie zdarzenie , zostało tylko korzystać typ dla odważnych over 3,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nozna , Mecz towarzyski 08-02-11 16:00

Zenit ST.Petersburg -Sparta Praga

Typ:Zenit

kurs:2.6

bet-at-home

Dzis o godzinie 16.00 dojdzie do ciekawego meczu pomiedzy zespołem z Rosji Zenitem

St.Petersburg a czeską Sparta Praga .Zenit jest obecnym mistrzem Rosji i nie dziwie sie ,grali fantastycznie w poprzednim sezonie ,aktualnie maja przerwe w rozgrywkach wiec mecze sparingowe przygotowuja ich do kolejnego sezonu .W swoich szeregach mają bardzo dobrych piłkarzy takich jak Kerzakov ,Danny i wielu reprezentantów kraju :Denisow ,Siemak czy Zyrjanov .Na boisku graja ofensywny ładny futbol a to pod wodza byłego tranera min.Romy Luciano Spallettiego.Sprawdzian ze Sparta zapowiada sie ciekawie ,Sparta jest vice liderem czeskiej ligi ostatnie 5 meczy w lidze wygrała wiec równiez graja na wysokim poziomie i walcza o mistrzostwo kraju .Mecz z rosjanami bedzie testem przed meczem z Liverpoolem który odbedzie sie 17 lutego .Trener Sparty bedzie z dystansem podchodził do dzisiejszego meczu by zawodnicy byli wypoczeci i w pełni zdrowi przed meczem z angielskim gigantem .Myśle rosjanie wygraja to spotkanie bowiem maja lepszych zawodników , lepszego trenera i zagraja na swoim wysokim poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Klubowe mecze towarzyskie, godz. 17:30

Spotkanie: Bodö Glimt - Rosenborg BK

Typ: Bodö Glimt

Kurs: 4.33

Bukmacher: Bet365

 

O godzinie 17:30 dojdzie do spotkania towarzyskiego pomiędzy norweskimi drużynami. Na boisko wyjdą jedenastki drugoligowca i mistrza Norwegii. W roli faworyta wystąpią oczywiście gracze z Trondheim, jako że mistrzowi nie należy przegrywać z 6 zespołem drugiej ligi sezonu 2010. Ja postanowiłem się wstrzymać ze zbyt pochopną oceną tego spotkania i pozwoliłem sobie dokładniej sprawdzić czy warto grać na gości. Rosenborg grał już dwukrotnie w tym miesiącu i były to mecze z zupełnie odwrotną koleją rzeczy. Na początku lutego podopieczni Hamréna rozgromili silnego rywala ze stolicy Rosji (Rosenborg 4-0 Spartak), już po pierwszej połowie nie pozostawili złudzeń przeciwnikowi, bo na tablicy widniał wynik 3-0. Trzy dni później RBK zmierzył się z mistrzem Ukrainy i tutaj nastąpiła negatywna metamorfoza, Shakhtar wypunktował drużynę ze Skandynawii wygrywając 4-1. Udało mi się dotrzeć do informacji, że RBK nie zagra dzisiaj w najsilniejszym zestawieniu, zabraknie aż 9 piłkarzy, którzy uczestniczyli w ostatnim meczu ligowym. Wśród nich są: Demidov, Annan i Iversen (wszyscy sprzedani), Henriksen, Prica, Moldeskred, Skjelbreid, Lustig, Bakenga i Dorsin. 3/4 wyjściowego składu RBK to mają być juniorzy. Gospodarze potraktują to spotkanie znacznie poważniej, w końcu nie często zdarza się mecz z mistrzem Norwegii i bez większego znaczenia jakiej rangi to mają być zawody. Liczę na pełną mobilizację ze strony Bodö Glimt i upokorzenie przeciwnika, który podchodzi do sprawy nie profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina : Piłka Nożna, Mecz towarzyski, Europa

Spotkanie : Odd Grenland - Esbjerg fB

Typ : X

Kurs : 3,30

Bukmacher : Bwin

Data: 2011-02-18 15:00

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 15:00 rozpocznie się mecz towarzyski pomiędzy Odd Grenland - Esbjerg fB. Mecz o tzw. "pietruszkę", ale godny analizy i kursy proponowanego przez bukmachera. Drużyna Odd Grenland rozegrała ostatnio mecz towarzyski z Randers i przegrali w nim 2:0. Drużyna Odd Grenland jest przecietną drużyną starającą się dorównać najlepszym w lidze norweskiej, jest ekipą ciągle rozwijającą się i sprawiającą czasmia niespodzianki. Ostatnie 2 mecze rozegrane u siebie wygrali. Zespół Esbjerg to sporo solidniejsza drużyna. Ostatnie 2 mecze towarzyski wygrali choć ostatni dopiero po karnych z bardzo bardzo przeciętna drużyną. Esbjerg trzeba przyznać, że na wyjazdach strzela sporo bramek a zarazem Odd Grenland u siebie. Dochodzi do tego mecz towarzyski, więc obstawiam wynik 2:2. Drużyny się zgrywają, trenują i ćwiczą pewne zagrania więc bedzię sporo bramek. Mój typ na ten mecz zdecydowany remis - powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dyscyplina: Piłka Nożna, Towarzysko

Spotkanie: Benfica Lizbona - Betis Sevilla

Typ: powyżej 2,5 bramki

Kurs: 1,93

Bukmacher: PinnacleSports

 

Analiza: Towarzyskie spotkanie pomiędzy drużynami z Portugalii i Hiszpanii. Zaskoczyły mnie kursy na wysoką liczbę bramek w tym meczu, które i tak troszkę spadły w porównaniu z rankiem. Obie drużyny prezentują przecież ofensywny styl gry, złożone są z zawodników dobrze wyszkolonych technicznie, kreatywnych, stwarzających dużo sytuacji bramkowych, a przecież w meczu towarzyskim nikt raczej zażarcie się bronić nie będzie. Benfica w dotychczasowych meczach ligi portugalskiej osiągała następujące rezultaty: 3:0, 0:5 i 2:2, zaś Betis w dwóch dotychczasowych kolejkach Primera Division: 1:2 oraz 3:5. Widać więc, że w meczach obu drużyn pada dużo goli. Jeżeli chodzi o mecze towarzyskie to zwłaszcza Benfica kojarzy mi się z wysokimi rezultatami: 5-2 z Gil Vicente, 5-2 z Realem Madyt, 1-3 z PSV czy też 4-2 ze Śląskiem Wrocław. Obie ekipy będą dzisiaj osłabione z powodu powołań do reprezentacji. W Betisie nie zagrają: Agra, Igiebor i Benat, zaś w Benfice na pewno: Carlos Martins, Paulo Lopes (urazy) oraz Maxi Pereira, Ezequiel Garay, Miguel Lopes, Ruben Amorim, Nemanja Matić, Oscar Cardozo. Ten mecz jest więc okazją do pokazania się dla takich zawodników jak: Ola John, Lima czy Franco Jara, może ustrzelą coś także doświadczeni Javier Saviola czy Pablo Aimar. Myślę, że należy się tutaj spodziewać ciekawego, otwartego spotkania z dużą ilością okazji bramkowych, no i co najważniejsze, dużą ilością bramek. Mecz odbędzie się w Portugalii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna - spotkanie towarzyskie

Spotkanie: Dynamo Kijów - Atletico P-R

Typ: Atletico P-R wygra lub zremisuje

Kurs: 1,72

Godz: 17:30

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Typ wybrałem ze względu na to, jak grają goście, gdyż oglądałem ich grę w ostatnich sparingach. Czwartego lutego, czyli 3 dni temu grali z mistrzem Bułgarii - Ludogorets. Ogromna przewaga gości, którzy przeważali przez cały mecz, co zaowocowało sześcioma bramkami tracąc przy tym dwie. W tamtym spotkaniu kursy na Atletico oscylowały w granicach ~3, a skoro grają kolejny sparing to ja zdecyduję się zagrać na nich ponownie. Tym razem rywal z nazwy na pewno trudniejszy, ale myślę, że goście są w stanie ich pokonać (bądź co bądź to spotkanie towarzyskie, dlatego dołączyłem też możliwość remisu, co i tak daje bardzo dobry kurs). Dynamo z tego co wiem, to do tego sparingu przystąpi bez dziesięciu zawodników, którzy dopiero będą wracać ze zgrupowań swoich reprezentacji (m.in Miguel Veloso, Niko Kranjcar, czy Artem Milevskiy). Dodatkowo Ukraiński zespół ma przerwę w lidze jeszcze przez miesiąc, więc nie są przygotowani na 100%, poza tym tak jak wspomniałem zabraknie 10 graczy, którzy reprezentują swoje kraje, więc trener Oleg Błochin postawi na młodych, mniej ogranych zawodników. Wracając do Atletico PR to coach Drubscky ma do dyspozycji wszystkich graczy, którzy są w kadrze, są to zawodnicy głównie młodzi, więc na pewno będą chcieli się pokazać scoutom (którzy bardzo dogłębnie analizują spotkania brazylijczyków, ostatnio widziałem na trybunach kilku, którzy obserwowali gości w meczu z Ludogorets, przynajmniej tak wywnioskowałem ze słów komentatora) tacy gracze jak: Zezinho, Harrison, Everton, Pablo, czy Ervin są to bardzo obiecujący zawodnicy. Także patrząc na braki w szeregach gospodarzy i dobrą formą, grą i zaangażowaniem graczy brazylijskiego klubu bez wahania stawiam na 2X. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - spotkanie towarzyskie

Spotkanie:Dynamo Kijów - Atletico P-R

typ:2

kurs:3.00

godz:18:30

Bukmacher:Betsson

 

Po raz kolejny Atletico PR jest postrzegany jako słabszy zespół w meczu towarzyskim.Po raz pierwszy uświadomiłem sobie tę sytuację podczas ich ostatniego spotkania towarzyskiego gdzie brazylijski zespół Bułgarii bułgarskiego Ludogorets. Kursy na Atletico były powyżej 3,00 i bukmacherzy całkowicie przeszarżowali wynik to wygrana brazylijczyków 6:2. Tutaj możemy otworzyć dyskusję o sile Dinamo Kijów (Ukraina) i FC Ludogorets (Bułgaria) te drużyny mają porównywalne pod względem jakości graczy,dodatkowo Dynamo osłabione dzisiaj będzIe graczami którzy grali w reprezentacjach we wczorajszych meczach.Zespoół Atletico to beniaminek ligi brazylijskiej ,według mnie brzylijczycy są bardziej wybiegani i techniczne zaawansowani od zawodników lidze ukraińskiej lub bułgarskiej.Podsumowując polecam postawić jak najszybciej bo kursy szybko spadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Spotkanie towarzyskie

Spotkanie: Dynamo Kijów - Atletico P-R

Typ: BTS

Kurs: 1,57

Godz: 18:30

Bukmacher: Bet365

 

Przed nami kolejny mecz towarzyski. Dziasiaj Dynamo Kijów podejmie Brazylijskie Atletico-PR. Według bukmacherów

to gospodarze mają przewagę. jednak nie wiem czy tak do końca powinno byc. Ukraińcy zagrali juz 6 spotkań w Międzyklubowych meczach towarzyskich,

a goście dziś rozegrają dopiero 2 spotkanie. Gospodarzom tylko w 1 meczu nie udało się strzelić gola, natomiast Atletico w

ostatnim meczu strzeliło aż 6 goli, wygrywając 2:6. Myślę że zagranie BTS jest bardzo dobrym rozwiazaniem. Mój typ to 2:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

SC Farense v AGF Aarhus AH(2,5:0) 2 3.00

 

Sparingowy mecz pomiędzy zajmującym szóste miejsce w duńskiej ekstraklasie zespołem AGF Aarhus a trzecioligowcem portugalskim SC Farense. Mecz ten zostanie rozegrany w Portugalii w miejscowości Algerve i nie było by w tym spotkaniu nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że Farense wczoraj grało mecz ligowy. Ciężko więc spodziewać się by zagrali dziś w podstawowym zestawieniu a to w roli zdecydowanego faworyta stawia zespół duński, który co prawda też w trakcie sparingów testuje zawodników, jednak różnica klas powinna dziś być aż nadto widoczna, w końcu zagra dobry zespół z najwyższej klasy rozgrywkowej w Danii, z drugim garniturem portugalskiego trzecioligowca. Liczę na wysokie zwycięstwo Aarhus, które już za niecałe dwa tygodnie rozpocznie walkę o europejskie puchary w swojej lidze, na razie zajmują w swojej lidze 6 miejsce, jednak dzięki świetnej dyspozycji na wyjazdach mają jeszcze szanse nawet na zajęcie drugiego miejsca gwarantującego udział w eliminacjach ligi mistrzów, tracąc tylko 5 punktów, natomiast do miejsca dającego ligę europejską ledwie punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Piłka nożna, Towarzyski klubowy, 14:00

Sandefjord - Stabaek

Powyżej 3.5 gola

3.10

Unibet

 

Na dzisiaj wybrałem mecz towarzyski piłki nożnej pomiędzy dwoma norweskimi zespołami. Pierwszy z nich to Sandefjord występujący od 3 sezonów w 2 lidze norweskiej, a drugi z tych zespołów to Stabaek, który w poprzednim sezonie spadł z 1 ligi. Oba zespoły spotkają się więc w nowym sezonie na zapleczu ekstraklasy norweskiej. Norwegia gra systemem wiosna/lato i nowe rozgrywki zostają wznowione 6 kwietnia, a więc za około 2 tygodnie. Do tego czasu norweskie drużyny mogą w ramach przygotowań do sezonu rozgrywać mecze towarzyskie. Stawiam w dzisiejszym pojedynku na powyżej 3.5 gola. Skłania mnie do tego przede wszystkim historia spotkań między tymi drużynami, kiedy obie grały jeszcze ekstraklasie. Mecze między Sandefjord, a Stabaek zazwyczaj obfitowały w bramki. Obie drużyny spotkały się ze sobą w ostatnich 9 latach 11 razy i aż 6 meczy kończyło się wynikiem powyżej 3.5 gola lub wyższym. Tak więc około 50% meczy między tymi drużynami to wysokie rezultaty co najmniej 4 bramkowe. Niektóre z tych meczy to wyniki takie jak 3:2, 3:1, 4:1, 4:3. Jak widać obie drużyny lubią ze sobą grać otwartą ofensywną piłkę do tego bezkompromisową bo najczęściej mecze między nimi kończyły się wygraną jednej z drużyn. Jeśli chodzi o ostatnie mecze obu drużyn to grały one wyłącznie mecze towarzyskie przygotowawcze do sezonu ruszającego 6 kwietnia. Gospodarze rozegrali tylko 3 mecze w okresie przygotowawczym, które zakończyły się wynikami 1:1, 2:2 i 4:0. Jak widać na 3 mecze 2 zakończyły się wynikiem powyżej 3.5 gola. Gospodarze w tych 3 meczach strzelili aż 7 goli tak więc są w dobrej formie strzeleckiej. Ostatnie 2 mecze gości to również spotkania towarzyskie. Kończyły się one wynikami 2:1 i 2:1. Tak więc w obu przypadkach zabrakło tylko 1 gola do przekroczenia granicy over 3.5 gola. Co ciekawe ostatni mecz ligowy Sandefjord rozegrany w listopadzie zakończył się wynikiem 4:3, a z kolei goście swój pożegnalny mecz w ekstraklasie przegrali 3:1, więc obie drużyny zaliczył over 3.5 gola. Dzisiejszy mecz będzie ostatnim sprawdzianem dla obu ekip przed ruszającym na początku kwietnia sezonem i będą chciały za wszelką cenę wygrać, a gracze pokazać się z dobrej bo zapewne do końca wielu z nich będzie walczyć o wyjściową jedenastkę na inaugurację sezonu. Zapowiada się więc ciekawy mecz i mimo, że to spotkanie towarzyskie nie powinno zabraknąć emocji. Mój typ to 3:1 dla gospodarzy i powyżej 3.5 gola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna – Mecze towarzyskie

Spotkanie: Union Berlin - Vestsjaelland

Typ: HT/FT 1/1

Kurs: 2.75

Buk: Bet365

Data i godz: 23.06.2013 17:00

Analiza :

 

Drużyna Union Berlin zakończyła 2.Bundesligę na 7 miejscu, natomiast goście w przyszłym sezonie będą beniaminkiem duńskiej Superligi, awansując z 2. miejsca. Vestsjaelland zagrał w swojej lidze znacznie lepiej niż dzisiejsi gospodarze, ale porównując ligi - liga niemiecka jest znacznie silniejsza od duńskiej. Dlatego myślę, że mówiąc, iż obie ekipy są na podobnym poziomie, a może nawet Union na troche wyższym, nie przesadzę. Dodając do tego, że Berlińczycy są gospodarzami wyłonienie faworyta mam już za sobą. Pozostaje tylko pytanie jak oba zespoły zaangażują się w spotkanie, w końcu grają towarzysko. Wyznacznikiem tego mogą być mecze towarzyskie rozegrane już wcześniej, a oba zespoły mają ich po 1. Gospodarze w miniderbach pokonali zwycięzcę Oberliga NOFV-Nord - Viktorię Berlin aż 1:7 (1:3). Goście za to przegrali z grającym w 3. Bundeslidze Hallescher 3:1 (2:1). Jak widać w obu spotkaniach padł HT/FT. Teraz też na to liczę, zwłaszcza, że duńczycy znów spotkają się z niemieckim zespołem i znów w niemczech, a kurs bardzo zachęcający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze towarzyskie

Spotkanie: Zavrc - Hajduk Split

Typ: HT/FT 2/2

Kurs: 2.3

Godz: 20:00

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Hajduk Split zajął w ubiegłym sezonie 4 miejsce w lidze, zaraz za miejscami pucharowymi. Ustąpił zespołowi z Rijeki tylko o jeden punkt. Do tej pory rozegrał 3 spotkania towarzyskie. Wszystkie wygrał:

z pierwszoligowym słoweńskim Velenje 3:0 (1:0)

Petrolul 1:0 (1:0)

i z Karpatami Lwów 2:1 (2:1)

Jak widać wszędzie HT/FT. Teraz będą grać z przyszłym beniaminkiem słoweńskiej ekstraklasy. Zavrc nie rozegrał żadnego oficjalnego spotkania towarzyskiego i jego forma jest pewną niewiadomą.

Jednak widząc, że Chorwaci wygrywali towarzysko ze znacznie lepszymi zespołami mogę spokojnie stawiać na ich wygraną. Zwłaszcza, że wygrali z pierwszoligowcem ligi tego samego kraju, co Zavrc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dyscyplina: Piłka Nożna (Emirates Cup)

Mecz: Arsenal - Napoli

Typ: liczba bramek w meczu – over 2,5

Kurs: 1,80

Bukmacher: WilliamHill

Data: 03.08.2013 godz: 17:20

 

Analiza:

 

Tradycyjnie przed sezonem na stadionie Arsenalu rozgrywany jest turniej towarzyski Emirates Cup. Tym razem jednym z rywali Kanonierów będzie zespół Napoli, prowadzony przez nowego trenera Rafę Beniteza i wzmocniony kilkoma ciekawymi graczami, choć również osłabiony odejściem Cavaniego.

Arsenal mimo ambitnych zapowiedzi na razie nikogo konkretnego nie kupił i Wenger gra sparingi składem z poprzedniego sezonu. W Azji udało się odnieść komplet zwycięstw i nastrzelać egzotycznym rywalom 19 goli w czterech meczach, ale prawdziwym testem będzie dopiero Emirates Cup. Myślę że zespół postara się pokazać z dobrej strony, by nieco uspokoić rozczarowanych brakiem wzmocnień kibiców. A że Kanonierzy potrafią poklepać i zagrać efektownie to wiadomo nie od dzisiaj.

Napoli jak wspomniałem uczy się gry według Beniteza, który zmienia taktykę Mazzariego i przechodzi na grę czwórką obrońców. Początki mogą być trudne, zwłaszcza że będzie to dopiero drugi taki poważniejszy test, kilka dni temu udało się pokonać Galatasaray 3:1. Mimo braku Cavaniego, w ataku wciąż jest kilku niezłych graczy, doszedł też z Realu Higuain i na pewno goście swoje okazje też w Londynie stworzą.

Turniej jest mimo wszystko towarzyski, więc liczę na trochę atrakcyjnej piłki i kilka goli. Kiedy dać kibicom trochę radosnej piłki jak nie teraz, kiedy ewentualne błędy aż tak drogo nie kosztują. Spoglądając na historię turnieju to z reguły Arsenal grał overy, więc tak też stawiam w meczu z Napoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski (Emirates Cup)

Spotkanie: Galatasaray - FC Porto

Typ: Czy FC Porto strzeli gole w obu połowach? Odpowiedź: TAK

Kurs: 3,60

Godz: 03.08.2013 15:00

Bukmacher: Unibet

Analiza: Osobiście wyżej cenię umiejętności FC Porto niż Galatasaray. W tym towarzyskim turnieju udział biorą: Arsenal jako gospodarz, Napoli, FC Porto i Galatasaray. Według mnie Galatasaray, choć to bardzo mocna drużyna, to trochę odstaje poziomem od pozostałych drużyn. Dość słabo wygląda Galatasaray jeśli chodzi o obronę. Niedawno rozegrali mecz towarzyski z Napoli, który przegrali 1:3 tracąc jednego gola w pierwszej połowie i dwa gole w drugiej. Pamiętam Galatasaray z występów w zeszłej edycji LM i sporo tych goli tam tracili. W dość słabej lidze tureckiej Galatasaray też sporo bramek stracili. FC Porto jest to o wiele lepiej poukładana drużyna, są świetnie zgrani, mocni zarówno w ataku jak i obronie. Porto świetnie grało w ostatnich meczach sparingowych i widać, że są w formie. Galatasaray w sparingach dużo goli traciło, więc z Porto też zapewne będzie im ciężko. Porto powinno strzelić w obu połowach, w każdym razie kurs na to zdarzenie wydaje się fajny do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski

Spotkanie: Norwich – Real Sociedad

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.25

Buk: Bet365

Godz. 20:45

Analiza:

Spotkanie towarzyskie dwóch ekip które sezon rozpoczną w tym samym tygodniu a więc są na podobnym etapie przygotowań.

Norwich City reprezentuje najwyższą klasę rozgrywkową w Anglii czyli Premier League, poprzedni sezon mogą zaliczyć na pewno do udanych miejsce w środku stawki, w obecnym też powinni walczyć o środek tabeli. Jak na razie w trwającym okienku transferowym wzmocnili się niż osłabili. Jedynym większym osłabieniem jest strata napastnika Holta (8 bramek i 4 asysty) ale za to przyszedł z Glasgow Hooper ( 19 bramek i 8 asyst ) oraz Wolfswinkel z Portugalskiej Sportingu (14 bramek, 2 asysty). Pomoc wzmocniona Ferem z Twente ( 5 bramek, 4 asysty) oraz Redmondem (2 bramki, 6 asyst). Do defensywy sprowadzono Olssona i Garrido. Tak więc bardzo dobre transfery. Mecze przedsezonowe średnio im jak na razie idą porażki w USA z Portland 1:0 i San Jose w takim samym stosunku, dopiero dwa ostatnie sparingi poprawne w ich w wykonaniu szczególnie ostatni i remis z zawsze mocną Bragą 2:2.

Zespół gości Real Sociedad to największa sensacja w poprzednim sezonie w Hiszpańskiej Primera Divison zespół zajął czwarte miejsce a więc zagrają w eliminacjach do ligi mistrzów. Skład opierają w głównej mierze na swoich wychowanka. Po tak świetnym sezonie zespół stracił tylko Ilarre który odszedł do Realu po za tym nikt inny nie odszedł ani nie przyszedł. Powinni wobec tego od początku być dobrze przygotowania do rozgrywek. Widziałem kilka spotkań w ich wykonaniu w poprzedni sezonie bardzo dobrzy w ataku pozycyjnym i świetni w grze z kontry. Atak bardzo wyrównany Vela 14 bramek, Griezmann 10 trafień i Agirettxe 12 goli, do tego doszedł z Novary Seferovic 14 trafień. Jak do tej pory rozegrali trzy gry kontrolne najpierw rozgromili Unio 1:7, następnie porażka ze Sportingiem Lizbona 2:0 a ostatnio zwycięstwo z Eibar 0:2.

Oba zespoły są mniej więcej na podobnym etapie przygotowań w ekipie gospodarzy doszło do kliku rotacji w składzie a najwięcej zyskali na ofensywie, teraz przed startem sezonu trzeba to wszystko zgrać. Goście po fantastycznym zeszłym sezonie chcą się jak najlepiej przygotować do ostatniej fazy eliminacji Ligi Mistrzów i wszystko jak na razie robią w tym kierunku. Tak jak wspomniałem kadra bez zmian i zgranie będzie ich atutem. Po prostu oba zespoły widziałem kilka razy w akcji w poprzednim sezonie i styl jaki prezentują na pewno zaliczymy do overowych i takiego spotkania dziś oczekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, International Champions Cup

Spotkanie: Real Madryt vs Chelsea Londyn

Typ; Real Madryt

Kurs: 2.20

Bukmacher: Bet 365

Godzina: 03:00

Analiza:

 

Finałowe spotkanie turnieju International Champions Cup rozgrywanego w Miami.Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy Realem Madryt a Chelsea Londyn.Bukmacherzy nie widzą tutaj faworyta ale ja postawię na wicemistrzów Hiszpanii czyli Real.Piłkarze z Madrytu jak dotychczas zanotowali tutaj dwie wygrane, 3:1 z Los Angeles Galaxy oraz 2:1 z Evertonem natomiast The Blues pokonali dwukrotnie po 2:0 Milan oraz Inter.Ten mecz będzie miał swoje znaczenie bo po raz pierwszy od swojego odejścia z Realu z klubem tym zagra były trener Madrytczyków czyli Jose Mourinho który teraz prowadzi zespół z Londynu.Portugalczyk tworzy w Londynie ciekawą ekipę ale czy będzie ona w stanie pokonać solidny i zgrany już ze sobą Real?Nie sądzę.Oba zespoły wystąpią chyba w najmocniejszych zestawieniach.Ja opierając się na tym typie liczę szczególnie na Cristiano Ronaldo który zdobył bramkę przeciwko Evertonowi.Oprócz tego widać że dobrze na Karima Benzeme podziałało odejście do Napoli Gonzalo Higuaina bo Francuz stał się regularny co pokazały 2 bramki w meczu z L.A.Do tego zawodnicy klasy światowej tacy jak Ozil, Di Maria czy też nowo pozyskany z Malagi Isco który wpasowuje się właśnie do zespołu.W drużynie Chelsea dobrymi nabytkami tej drużyny są niewątpliwie Kevin de Bruyne oraz Andre Schurlle.Obaj dobrze rozpoczęli swoją przygodę z angielską piłką.Dziś na ataku możemy zobaczyć Fernando Torresa lub Romelu Lukaku i całym szacunkiem dla nich nie jest to taka siła ognia jak w Realu.Realowi nigdy nie grało się łatwo z Chelsa.Ostatnie dwie potyczki przegrali dlatego dziś czas na przełamanie w czym mają pomóc te wszystkie gwiazdy.Ogólnie linia ataku jak i środek pola zdecydowanie na stronę Realu i to może dziś przeważyć i zdecydować o tym że Real wygra ICC.Carlo Ancelotti na pewno chciałby fajnie przywitać się z klubem i jego kibicami wygrywając ten turniej.Jedyne co może pomóc Chelsea to chyba to że Mou zna swoich byłych zawodników i wie jak grają i co zrobić by im się przeciwstawić.Z drugiej jednak strony piłkarze Realu znają założenia taktyczne The Special One i na pewno będą go chcieli zaskoczyć i jak dla mnie uda im się to w 100%.Jak może przeczytać w hiszpańskiej prasie tamtejsi redaktorzy nie traktują tego spotkania jako finał turnieju towrzyskiego ale podchodzą do niego bardzo poważnie i chcą by piłkarze Realu pokazali swoją klasę byłemu trenerowi.Tak więc Real na pewno będzie chciał wygrać to spotkanie a patrząc na ich potencjał w ataku jest to bardzo możliwe.Po takim kursie trzeba próbować.

Real Madryt: Casillas - Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo - Khedira, Modric, Isco - Özil, Cristiano Ronaldo, Benzema.

Chelsea: Čech - Ivanović, Cahill, Terry, Cole - Ramires, Van Ginkel - Mata, Oscar, Hazard - Torres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyski

Spotkanie: Southampton – Real Sociedad

Typ: over 3 azjan

Kurs: 2.54

Bukmacher: Pinnacle

Godz. 16:00

Analiza:

Spotkanie towarzyskie dwóch ekip które sezon rozpoczną w tym samym tygodniu a więc są na podobnym etapie przygotowań. Southampton reprezentuje najwyższą klasę rozgrywkową w Anglii czyli Premier League, poprzedni sezon zakończyli na 14 miejscu walcząc o utrzymanie prawie do samego końca. Byli overową ekipą z jedną z gorszych defensyw w lidze. Na rynku transferowym bez szaleństw nikt kluczowy nie odszedł a przyszło dwóch zawodników którzy na pewno będą wzmocnieniem Lovren i Wanyama. W grach kontrolnych jak na razie idzie im średnio najpierw dwa spotkania z zespołami z niższych lig w Hiszpanii wygrane 1:2 i 0:8, następnie porażka z Schalke 2:0 i wygrana z Besiktasme 3:1 a ostatnio remis z Celtą 0:0. Oglądają zespół w zeszłym sezonie szczególnie dało się zauważyć dużo błędów w defensywie, dwójka środkowych obrońców słabo wyprowadza piłkę a boczni często zapędzali się pod pole karne. Zespół gości Real Sociedad to największa sensacja w poprzednim sezonie w Hiszpańskiej Primera Divison zespół zajął czwarte miejsce a więc zagrają w eliminacjach do ligi mistrzów. Skład opierają w głównej mierze na swoich wychowanka. Po tak świetnym sezonie zespół stracił tylko Ilarre który odszedł do Realu po za tym nikt inny nie odszedł ani nie przyszedł. Powinni wobec tego od początku być dobrze przygotowania do rozgrywek. Widziałem kilka spotkań w ich wykonaniu w poprzedni sezonie bardzo dobrzy w ataku pozycyjnym i świetni w grze z kontry. Atak bardzo wyrównany Vela 14 bramek, Griezmann 10 trafień i Agirettxe 12 goli, do tego doszedł z Novary Seferovic 14 trafień. Oba zespoły są na końcowym etapie przygotowań a więc wszystko w powoli powinno się zazębiać. Oba trenerzy już nie szachują tak składami szukają zgrania i optymalnej jedenastki. Z tym pierwszym nie powinno być żadnych problemów bo jak wspomniałem kadry niemal bez zmian. Goście po fantastycznym zeszłym sezonie chcą się jak najlepiej przygotować do ostatniej fazy eliminacji Ligi Mistrzów wczoraj poznali rywala którym będzie Francuski Lyon rywal jak najbardziej w ich zasięgu i wszystko jak na razie podporządkowują temu pojedynkowi. Po prostu oba zespoły widziałem kilka razy w akcji w poprzednim sezonie i styl jaki prezentują na pewno zaliczymy do overowych i takiego spotkania dziś oczekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Międzynarodowe Mecze Towarzyskie

Real Madryt - Inter Mediolan

10.09.2013r. 20:00

Typ: Over 3.5 gola

kurs: 2.00

Gamebookers

 

Dzis Real Madryt oraz Inter rozegrają ostatni sparing za oceanem. Jedna jak i druga drużyna gra bardzo ofensywny futbol stąd mój typ. W każdym z dotychczasowych meczów w Stanach drużyny zawsze strzelały bramke. To oczywiscie nie wystarczy aby typ wszedl, jednak patrzac na siłe ofensywną Realu, na nieco eksperymentalne ustawienie defensywy przez Ancelottiego myśle ze Królewscy stracą jakąś bramke a Ronaldo do spółki z Benzemą Ozilem czy nowym w drużynie Isco strzelą też kilka. W ostatnich 5 meczach bilans Realu to 11:5 natomiast Interu 5:9 tak więc sądze że za mniejszą stawke można się pokusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Friendly

Spotkanie: Cesena - Napoli

Typ: 1

Kurs: 3.34

Godzina: 20;45

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

W dniu dzisiejszym odbędzie się memoriał Edmeo Lugaresiego i zespół gospodarzy za swojego przeciwnika w dniu dzisiejszym będzie miał drużynę prowadzoną przez Rafe Beniteza, a więc SSC Napoli. Jak wiadomo w dniu dzisiejszym są rozgrywane pojedynki towarzyskie międzynarodowe, a więc kadra zespołu Serie A na ten pojedynek z Ceseną będzie bardzo okrojona. Nie zagrają w tym spotkaniu na pewno m.in Reina, Armero, Albiol, Inler, Hamsik, Behrami, Maggio, Zuniga, Mertens, Insigne, Pandev i Higuain. Kadra jak widać na ten mecz bardzo okrojona i myślę, że po takim kursie warto zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Superpuchar UEFA, godz. 20.45

Spotkanie: Bayern Monachium ₋ Chelsea FC

Typ: under 10 rożnych

Kurs: 2.025

Bukmacher: Bet365

Analiza: Stawiam remis, dla mnie to najbardziej prawdopodobny wynik w tym spotkaniu. Liczę na powtórkę z meczu na Old Trafford. Defensywna gra Chelsea i wyczekiwanie na błąd przeciwnika. Guardiola nie potrafi na razie z Bayernu zrobić Barcelony, nie umie im wpoić tej samej filozofii gry. Każda z ekip będzie bała się jakoś specjalnie odkryć aby nie nadziać się na kontry, na dodatek Bayern nie ma żadnego z defensywnych pomocników. Nie spodziewam się ciekawego spotkania. Forma Monachijczyków nie jest chyba najwyższa na co wskazuje ostatni pojedynek ligowy z Freibourgiem który zremisowali 1:1. Chelsea natomiast też formą nie błyszczy, 2 wygrane w lidze (ale mocno wymęczone) i ostatnio ważny remis 0:0 z MU. Jeśli chodzi o rożne, to Bayern zanotował w meczach ligowych 6, 5, 6 i 10 rożnych. Te 10 rożnych to mecz z Nurnberg u siebie. A wiemy, że na Allianz Arena Bayern gra o wiele lepiej niż poza swoim stadionem. Chelsea zanotowała w sezonie 7 rożnych w 3 meczach, odpowiednio, 5 w pierwszym meczu z Hull, a potem 1 i 1 z MU w ostatnim meczu ligowym. Ja stawiam na góra 9 rożnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Superpuchar Europy

Spotkanie: Bayern Monachium - Chelsea Londyn

Typ: Powyżej 2.5 goli

Kurs: 1.91

Godz: 20:45

Bukmacher: William Hill

Analiza:

 

Już za niespełna pół godziny mecz o Superpuchar Europy inny niż wszystkie poprzednie. Pierwsza sprawa to oczywiście zmiana Monte-Carlo na Pragę, kolejna to, to, że zobaczymy na boisku dwie naprawdę europejskie potęgi,które w tym sezonie mają nowych szkoleniowców. Do Chelsea jak wiemy powrócić Jose Mourinho, Bayern natomiast w tym sezonie prowadzi Josep Guardiola czyli dwaj panowie, którzy doskonale się pamiętają z rywalizacji w hiszpańskiej Primera Division.

Mecz który według mnie nie powinien dziś zawieść oczekiwań wszystkich postronnych obserwatorów. Nie sądzę by Chelsea podobnie jak w meczu poniedziałkowym była schowana za podwójną gardą raczej będą starali się grać bardziej otwartą piłkę i próbować strzelać bramki. Bayern natomiast jak wiemy w lidze jak na razie nie zachwyca (mimo, że ma 10 pkt po 4 spotkaniach) to jednak w Niemczech uważają, że obecny Bayern jest jak na razie słabszy od tego który w maju sięgał po potrójną koronę. Obie ekipy będą jednak (tak myślę) starały się grać do przodu i strzelać bramki i patrząc na potencjał obu ekip powinno się to powieść.

Warto dodać również, że są to zespoły, które nie tak dawno grały przeciwko sobie w finale Ligi Mistrzów. W Maju 2012 na Alianz Arena Bayern przegrał po dogrywce z Chelsea 1:2, wcześniej te dwie ekipy grały ze sobą w ćwierćfinale w sezonie 2004/05 wtedy Chelsea również okazało się lepsze wygrywając 4:2 u siebie i przegrywając 2:3 w Monachium.

Jeśli chodzi natomiast o nieobecnych wiadomo, że w Chelsea nie zagra dziś David Luiz, w Bayernie natomiast nie zobaczymy Holgera Badstubera i Thiago Alcantary nie wiadomo natomiast czy do gry gotowi będą Bastian Schweinsteiger i Javi Martinez.

Podsumowując uważam, że dziś na Eden Arena w Pradze będziemy świadkami naprawdę ciekawe i emocjonujące spotkanie. Obie ekipy w poprzednim sezonie prezentowały ładny dla oka i ofensywny futbol, strzelając przy tym sporo bramek. Na początku obecnego sezonu ze zdobywaniem bramek bywało różnie u jednych i drugich ale myślę, że dziś powinno być pod tym względem dobrze. Mecz o Superpuchar Europy nie ma, aż tak wielkiego ciężaru gatunkowego jak inne mecze nawet te ligowe i myślę, że stać obie ekipy na stworzenie znakomitego widowiska okraszonego bramkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dyscyplina: Piłka nożna, klubowy mecz towarzyski

Spotkanie: Real Madryt - Paris Saint-Germain

Typ: Czy Paris Saint-Germain zdobędzie bramkę w obydwu połowach? TAK

Kurs: 3,55

Godz: 02.01.2014 15:45

Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Przeglądając ofertę na dzisiejszy dzień natknąłem się między innymi na ten mecz i pierwsze skojarzenie jakie miałem było takie, że tutaj będzie sporo goli. Mecz ten będzie rozegrany na neutralnym terenie. Jak gra Real Madryt to widać po ich wynikach. Real to jest maszyna do strzelania goli, ale też dużo ich tracą. W ostatnich dwóch ligowych meczach stracili tych goli cztery, po dwa z Osasuną i Valencią, a z Valencią stracili po golu w pierwszej i drugiej połowie. Real Madryt w meczach wyjazdowych stracił w sumie 13 goli, na dziewięć rozegranych spotkań w Primera Division, więc jest to dośc dużo. W LM w trzech meczach wyjazdowych stracili trzy bramki, w tym dwie z Juventusem Turyn, po jednej w obydwu połowach. Paris Saint-Germain jest teraz europejską potęgą, z którą muszą się liczyć największe zespoły i którą to trzeba brać pod uwagę do końcowego triumfu w LM. PSG wygrali bez problemu swoją grupę w LM strzelając w sześciu meczach 16 bramek. W Ligue 1 PSG jest na pierwszym miejscu i mają zdecydowanie najwięcej strzelonych goli spośród wszystkich drużyn tam grających, bo 44, a to przecież underowa liga. Jest to mecz towarzyski, obie drużyny, a szczególnie Real Madryt grają bardzo otwartą piłkę, więc PSG ze swoim ogromnym potencjałem powinno w tym spotkaniu nie raz dać powody do radości swoim kibicom. Nie zdziwi mnie tutaj wynik 3:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...