Skocz do zawartości

ATP- Rotterdam, Memphis, Buenos Aires, WTA- Dubai, Bogota


kamil248

Rekomendowane odpowiedzi

Kuznetsova S. - Schnyder P. typ 1 - 1,50 :cwaniak1:

 

 

Dziś, przynajmniej w dwóch przypadkach, ciut bardziej ryzykownie... :)

 

Djokovic N. - Robredo T. typ 2 - 1,95

 

Odnoszę wrażenie, że Djoko męczy się jakoś ostatnio na korcie. Tzn. ma on warunki i umiejętności do łatwego wygrywania, ale coś mam wrażenie nie działa tak, jak powinno. Robredo z kolei bez większych przygód narazie w Holandii. Trochę na czuja, ale dla mnie Hiszpan wyraźnym faworytem.

 

 

Davydenko N. - Kohlschreiber P. typ 1 - 1,20

 

Zakładając, że beznadziejny mecz Denko z Sodą to był wypadek przy pracy (a tak moim zdaniem właśnie było), to Niemiec bez większych szans w tym pojedynku. Tym bardziej, że Rosjanin oba mecze w Rotterdamie wygrał bardzo łatwo.

 

 

Mauresmo A. - Jankovic J. typ 2 - 1,90

 

Obie wczoraj widziałem w akcji i ciut lepsze wrażenie zrobiła na mnie Serbka. Mauresmo naprawdę powinna opatrzności podziękowa, że wczoraj nad nią czuwała, bo Hantuchova grała wczoraj świetne zawodny i było to mecz z rodzaju tych, w których 2-3 błędy mniej decydują o wygranej. Jankovic z kolei w drugim secie zniszczyła wprost wczoraj Martine i rzadko widywałem Szwajcarkę tak bezradną. Jeśli chodzi o Serbkę to duże znaczenie ma to, że jest dużo mocniejsza psychicznie. Jeszcze w tamtym roku kłótnie z sędziami, pretensje do całego świata po zepsutej piłce, niepotrzebne nerwy, dekoncentracja były na porządku dziennym i często przez to ponosiła porażki. Dziś Jelena to na korcie ostoja spokoju i przynosi to wymierne korzyści, bo umiejętności i technikę to dla mnie ona ma na pierwszą 5 (no może 7) WTA.

 

 

Henin J. - Kuznetsova S. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,85

 

Świetny wczoraj mecz Kuznetsovej. Patty biegała jak nigdy, mało (jak na nią psuła), a w zasadzie przegrałą dość wyraźnie. Każdą piłkę, którą Schnyder choć trochę podniosła Svetlana atakowała z niesamowitą siłą i co najważniejsze nie lądowały te ataki na aucie lub w siatce. Henin gra podobny tenis do Patty, więc duże prawdopodobieństwo, że dzisiejszy mecz będzie wyglądał podobnie. A do tego mam wrażenie, że Belgijka to w jakiejś super formie nie jest. Kuznetsova seta powinna jej urwać bez problemu. Dla prawdziwych hardcorowców dwójeczka po 2,75, ale jak dla mnie to ryzyko zbyt duże.

 

 

Murray A. - Koubek St. typ 1 - 1,15

 

Andy, że tak się wyraże "daje rade" w tym roku i to daje całkiem nieźle. Dla Austriaka to za wysokie progi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Duncan co do twoich typów są one bardzo kontrowersyjne. Dlaczego twoim zdaniem miał wygrać Robredo?? Nie ma znaczenia kto jak idzie przez turniej. Djokovic jest to znakomity tenisista i jak dla mnie ten typ był NOT BET. Tak samo MOMO jest w bardzo dobrej formie i dlaczego miała by przegrać. Jelena dostała zadyszki po początku sezonu i nie jest w stanie obecnie walczyć z tymi najlepszymi jak Clijsters czy MOMO.

Nie wiem czy wiesz ale podobno Davydenko ma lekką kontuzje i niewiadomo czy wyjdzie na kort. Jeżeli tak to będzie mu naparwde cieżko wygrac ten mecz, ponieważ Niemiec znakomicie się spisuje i napewno wykorzysta swoja okazje, jak dla mnie także NOT BET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.Montanes-A.Di Mauro---1---1.36

 

Jak dla mnie dzisiaj jeden z pewniejszych typów z tenisa. Montanes mimo słabego początku sezonu, rozkrecał się z turnieju na turniej. W Vina del Mar, udowodnił ze jest w stanie walczyć z najlepszymi zawodnikami. W tym turnieju gra bardzo dobrze. Gra pewnie i w żadnym meczu nie lekceważy przeciwnika. Di Mauro mimo iż zajmuje 95 lokate w rankingu ATP, jest to dla mnie słaby tenisista. Jak dotąd żadnych osiagnięć. Zazwyczaj odpada w pierwszych rundach lub w kwalifikacjach do turnieju. Jednie co w tym osiognoł to ćwierćfinał w challenger Florianopolis, gdzie się bardzo mocno męczył. Jest bez formy i jak dla mnie Montanes powinien go spokojnie, bez straty seta pokonać. Obaj sie już spotkali w zeszłym sezonie w San Marino i Hiszpan rozniósł z kortu Włocha 6-1 6-2. Jak dla mnie spokojnie można grać i kurs nie jest aż taki niski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotterdam:

 

M.YOUZHNY - N.Djokovic 1 2.0 (gamebookers)

 

Mimo, że Novak jest nadzieją Serbów nie daję mu szans przy obecnym graniu na zwycięstwo z Mikhailem po pierwsze dla tego, że procent pierwszego podania Rosjanin zawsze ma w granicach 80 % a Djokovic ok.70 % , po drugie broni 90% bp, po trzecie ma za sobą tylko jeden mecz 3 setowy natomiast Djoko ma tylko jeden mecz dwu setowy. H2H 1:1 ale mecz na hard'zie w tym roku wygrał M.Yozhny. Jak dla mnie kurs dobry i po małej walce zwycięsko wyjdzie Rosjanin.

Można spróbować jeszcze takiego rozwiązania:

ILOŚĆ SETÓW: 3 SETY 2.22

Ostatni mecz na hard'zie zakończył się właśnie w trzech setach a i obecna forma Djokovic'ia świadczy, że lubi grać pojedynki 3 setowe leczwedług mnie tym razem polegnie w trzecim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubai WTA :

A.MAURESMO(+2,5 gema) - J.Henin 1 1.80 (gamebookers)

 

Obecna gra Henin mnie nie przekonuje, bardzo kiepski mecz z Paszek :/ później cieżka walka na początku meczu z Kuznetsova nie świadczy dobrze o Justine, natomiast Momo gra drugi turniej z rzędu bardzo dobrze jedynie straciła seta z Daniela H. ale to już przeszłość, jeżeli Jankovic ugrywa dwa gemy i w poprzednim turnieju Kim dostaje od Momo srogie lanie to na handicup'ie +2,5 gema warto zagrać tym bardziej że kurs jest zachęcający i gra Amelie bardzo dobra. Wydaje mi się że będą trzy sety i zwycięsko z tego meczu wyjdzie Francuzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Handi można zaryzykować i zagrać. Jednak co do typu meczu dla mnie NOT BET. MOMO po wygranym turnieju w tym gra znakomicie jednak wynik tego meczu stoi pod znakiem zapytania. Henin moim zdaniem, zbyt bardzo lekceważy swoje przeciwniczki, np. Paszek czy Kuznetsovą w pierwszy secie. Jeżeli podejdzie do tego meczu poważnie, napewno powalczy o zwycięstwo ponieważ MOMO to nie Federer i jest do ogrania. Wszystko moim zdaniem będzie zależało od dyspozycji dnia i która będzie mądrzej grała ta odniesie zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djokovic N. - Robredo T. typ 2 - 1,95 :f:

Davydenko N. - Kohlschreiber P. typ 1 - 1,20 :cwaniak1:

Mauresmo A. - Jankovic J. typ 2 - 1,90 :f: - krecz

Henin J. - Kuznetsova S. (-1.5/+1.5) typ 2 - 1,85 :cwaniak1:

Murray A. - Koubek St. typ 1 - 1,15 :cwaniak1:

 

Djokovic N. - Youzhny M. typ 1 - 1,70

 

Jeśli Djoko zagra taki mecz, jak wczoraj z Robredo to raczej wygra. Novak uderzał mocno, głęboko, po narożnikach. Zmuszał Hiszpana do biegania z jednej strony kortu na drugą. I tu upatruje właśnie przewagi Serba, bo Jużny takiej gry nielubi. Rosjanin preferuje krótsze wymiany, bo w tych dłuższych ma tendencje do popełniania dużej ilości błędów. Obaj grali już ze sobą w tym roku i Djoko przegrał w zasadzie wygrany mecz, prowadził, jeśli dobrze pamiętam, w trzecim decydującym secie 4-1, a przegrał w tie-breaku. I to jest właśnie jedyna rzecz, która mnie dziś niepokoi, te właśnie przestoje Serba. Wczoraj w drugim i trzecim secie posiadając inicjatywę, narzuciwszy swój styl gry Robredo, dawał się niespodziewanie przełamywać, tracąc podanie, że tak się wyraże przechodząc obok gema. Fakt, plus dla niego, że oba te sety ostatecznie wygrał, jednak takie nawet krótkie przestoje mogą nieraz zaważyć na wyniku, ale miejmy nadzieję, że dziś tych chwili dekoncentracji uniknie. Poza tym, jak dla mnie, technika gry, mądrośc gry i różnorodnośc wyuczonych uderzeń zdecydowanie po stronie Djoko. Siła też, choć tu przewaga Serba już mniej wyraźna. Reasumując, dla mnie jutro Novak gra w finale.

 

 

Henin J. - Mauresmo A. typ 1 - 1,65

 

Późno Henin zaczęła sezon i dla mnie też jeszcze w optymalnej formie nie jest. Ale nawet nie z meczu na mecz, ale ona z gema na gem gra coraz lepiej! Wejścia w spotkania ma jeszcze różne. Zarówno z Paszek, jak i wczoraj z Kuznetsovą zaczynała nienajlepiej. Mecz z Paszek to ogólnie nie był cały najlepszy, ale to co wczoraj zrobiła z Rosjanką było niesamowite. W trzecim secie po prostu nie było na Justine mocnych. Wygrała do zera nie dlatego, że Sveta psuła czy zmieniła styl gry (ona cały mecz uparcie grała to samo), ale dlatego, że grała wyśmienity tenis, zdobywała punkty wprost niesamowitymi zagraniami z wydawałoby się beznadziejnych pozycji. U Henin funkcjonowało po prostu wszystko backhand, forehand, wolej, skrót, smecz i każdy inny element tenisowego rzemiosła. Z tak grającą Henin nikt nie ma żadnych szans. Pytanie tylko, czy Belgijka jest w stanie dziś zagrać choć 80% tego, co wczoraj w trzecim secie. Jeśli tak, a moim zdaniem są na to ogromne szanse, gdyż jak pisałem forma Henin wciąż idzie w górę, to MoMo raczej nie będzie zdolna jej powstrzymać.

 

Duncan co do twoich typów są one bardzo kontrowersyjne. Dlaczego twoim zdaniem miał wygrać Robredo?? Nie ma znaczenia kto jak idzie przez turniej. Djokovic jest to znakomity tenisista i jak dla mnie ten typ był NOT BET. Tak samo MOMO jest w bardzo dobrej formie i dlaczego miała by przegrać. Jelena dostała zadyszki po początku sezonu i nie jest w stanie obecnie walczyć z tymi najlepszymi jak Clijsters czy MOMO.

 

Jejku, szkoda tylko, że wszedłeś w polemikę już po tym jak Djoko przegrał mecz, a MoMo przełamała Jelene :lol: - po meczu lub w jego trakcie ja też sobie często mówie, że mógłby obstawić inaczej :zdegustowany: Bo tak się składa, że po meczu to dużo jest najmądrzejszych i wszystkowiedzących, którzy jakoś przed meczem nie byli bardzo chętni do podzielenia się swoją wiedzą.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzisiaj proponuje mecz monaco-di mauro. finał w beunos aires ,moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest młody argentyńczyk.publicznośc,własne korty,młodośc i forma przemawiaja za nim.pokonał trudnych rywali w drodze do finału.Włoch miał zdecudowanie łatwiejsza drogę,Widziałem di mauro na turnieju w szczecinie,nic specjalnego moim zdaniem,dziwię się że tak daleko tu zaszedł.Jest to zawodnik juz troche wiekowy więc mysle ze może juz odczuwać trudy tego turnieju w finale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...