Skocz do zawartości

ATP- Rotterdam, Memphis, Buenos Aires, WTA- Dubai, Bogota


kamil248

Rekomendowane odpowiedzi

ATP

ABN AMRO World Tennis Tournament

rotterdam_100X98.jpg

Miejsce: Rotterdam, Holandia

Termin: 19-25 luty 2007

Uczestników: 32

Nawierzchnia: Indoor Hard

Pula nagród: €765,000

www: www.abnamro.nl/wtt

 

2006 Singles Final:

(6)R Stepanek (CZE) d C Rochus (BEL) 60 63

2006 Doubles Final:

(2)Hanley/Ullyett d Erlich/Ram 76(4) 76(2)

 

 

Regions Morgan Keegan Championships

memphis07_150x53.jpg

Miejsce: Memphis, USA

Termin: 19-25 luty 2007

Uczestników: 32

Nawierzchnia: Indoor Hard

Pula nagród: $665,000

www: www.RMKChampionships.com

 

2006 Singles Final:

(6) T. Haas (GER) d R. Soderling (SWE) 63 62

2006 Doubles Final:

Haggard/Karlovic d Blake/Fish 06 75 10-5

 

 

Copa Telmex ATP Buenos Aires

buenos_aires07.jpg

Miejsce: Buenos Aires, Argentyna

Termin: 19-25 luty 2007

Uczestników: 32

Nawierzchnia: Clay

Pula nagród: $445,000

www: www.copatelmex.com

 

2006 Singles Final:

(5)C Moya (ESP) d F Volandri (ITA) 76(6) 64

2006 Doubles Final:

(1) Cermak/Friedl d Mazarakis/Pashanski 61 62

 

 

WTA

 

Dubai Tennis Championships

dubai.jpg

Miejsce: Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Termin: 19-25 luty 2007

Uczestników: 28

Nawierzchnia: Hard

Pula nagród: $1,500,000

www: www.dubaitennischampionships.com

 

2006 Singles Final

(4) Justine Henin-Hardenne (BEL) d. Maria Sharapova (RUS) 75 62

2006 Doubles Final

Peschke/Schiavone (CZE/ITA) d. Kuznetsova/Petrova (RUS/RUS) 36 76(1) 63

 

 

Regions Morgan Championships and the Cellular South Cup

memphis.jpg

Miejsce: Memphis, USA

Termin: 19-25 luty 2007

Uczestników: 32

Nawierzchnia: Indoor Hard

Pula nagród: $175,000

www: www.RMKChampionships.com

 

2006 Singles Final

(3) Sofia Arvidsson (SWE) d. (6) Marta Domachowska (POL) 62 26 63

2006 Doubles Final

(1) Raymond/Stosur (USA/AUS) d. (WC) Azarenka/Wozniacki (BLR/DEN) 76(2) 63

 

 

Copa Colsanitas

bogota.jpg

Miejsce: Bogota, Columbia

Termin: 19-25 luty 2007

Uczestników: 32

Nawierzchnia: Clay

Pula nagród: $175,000

www: www.copacolsanitas.com

 

2006 Singles Final

(6) Lourdes Dominguez Lino (ESP) d. (1) Flavia Pennetta (ITA) 76(3) 64

2006 Doubles Final

(1) Dulko/Pennetta (ARG/ITA) d. (2) Szavay/Woehr (HUN/GER) 76(1) 61

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Groenefeld, A - Molik, A typ 2 1,30 Betsson

 

Zacznijmy od Groenefeld. Zero kondycji (przytyła dużo), mało biega, wygląda tak jakby wogóle nie trenowała, nie ma mocnych uderzeń. Molik ma dobry serwis, co z wolną ostatnio Anną napewno się przyda. Anna ostatnio ciągle w dół w rankingach. Co tu więcej pisać to nie wiem, bo nie umiem lać wody mam nadziję, żę was przekonałem :p Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hartfield D. - Gremelmayr D. 1,5 stawka 6/10

 

Hartfielda widziałem w zeszłym roku w 1r RG w meczu z Fed-exem. Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Mocny, dobry serwis, dobra gra z głębi kortu i bardzo dobre uderzenie z fh. Urozmaicał grę, zmieniał tempo, próbował skrótów. Ciekawy zawodnik, co prawda jego poznijesze wyniki nie do końca potwierdzają moje słowa, ale jakieś tam w miare przyzowite wyniki, szczególnie w chelengerach na cegle miał. Natomiast Niemiec, raz, że na cegle to on za dużo nie gra, dwa jak już gra to raczej z marnymi efektami a trzy generalnie to moim zdaniem przeciętny zawodnik. Spotakają się dwaj chelengerwcy z czego moim zdaniem umiejętności i nawierzchni mocno faworyzują w moich oczach Hartfield'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melzer J. - Witten J. +1,5 seta 2,0 stawka 3/10

 

Amerykanina w życiu na oczy nie widziałem, z tego co udało mi się o nim znaleść w sieci to taki typowy Amerykański zawodnik, przyzwoity na swoich amerykańskich smieciach, mocny serwis, generalnie gra opierana głównie na sile uderzenia. Przeszedł kwala, gdzie zamiótł z kortu Udomchoke. Także korty ma ograne. Natomiast Mezler ostatnio zawodzi, słabiutko w davisie. Myśle, ze Jessie jest w stanie urwać mu seta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groenefeld, A - Molik, A typ 2 :t::t: :t: 1,30 betsson

 

Zacznijmy od Groenefeld. Zero kondycji (przytyła dużo), mało biega, wygląda tak jakby wogóle nie trenowała, nie ma mocnych uderzeń. Molik ma dobry serwis, co z wolną ostatnio Anną napewno się przyda. Anna ostatnio ciągle w dół w rankingach. Co tu więcej pisać to nie wiem, bo nie umiem lać wody mam nadziję, żę was przekonałem :p Pozdrawiam.

 

Tak jak się spodziewałem łatwe zwycięstwo Moli 3:6 6:4... Groenefeld zaskoczyła mnie tym, że ugrała ta 7 gemów :p:t::t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buenos Aires:

G.Canas - J.P.Guzman 1 1.20

G.Canas - J.P. Guzman 2:0 1.55

 

Canas w gazie i to bardzo dużym w zeszłym tygodniu wygrał turniej bez straty seta. Dlatego nie widzę innej opcji niż 2:0 dla Guilermo, który zagra z typowym chellenger'owcem. Za Canas;em przemawia serwis jego regularność oraz duży procent wygranych pierwszych podań. Z głębi kortu też gra wyśmienicie popełniając mało niewymuszonych błędów. Dlatego według mnie typ na win Canasa wchodzi na 100 % a typ na 2:0 (99%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramirez Hidalgo R. - Di Mauro A. 1,5 stawka 7/10

 

H2H 2:0, oba mecze na cegle z tym, że jeden to to mecz z 2001 roku, a drugi z zeszłego. Powiem tak, bez silenia się na analizy, przeciwko Di Mauro stawiam regularnie, szczególnie ze sredniakami jakim jest Hidlago. Przegrywa regularnie i rzadko zawodzi, w zeszłym roku jakimś cudem wyszedł mu jeden turniej gdzie doszedł do 3r w Monte Carlo. Po za tym epziodem, bardzo słabo nawet na poziomie chelengerów.Genrelanie bardzo przecietny zawodnik o niewielkich umiejetnosciach. Hidlago na cegle grać potrafi, jest takim powiedzmy średniakiem, ale na poziomie turniejów z cyklu ATP. Miewa przebłyski jak np 4r RG. Generalnie zawodnik o dużo wyższym potencjale od włocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moya C. - Starace P. 1,5 stawka 8/10

 

h2h 2:0 dla Starace, mecze rozgrywane na cegle w 2005 roku. Pewnie dlatego stosunkowo wysoki kurs. Myśle, ze Carlos wygra z dwóch powodów. Po pierwsze umiejetności, ma wyższe tylko nie zawsze chce mu sie z nich skorzystać i tu powód drugi. W zeszłym roku wygrał ten turniej, wiec mam nadzieję, ze zechce bronić pkt i to by było właściwie tyle jezeli chodzi i oten mecz.

 

Nalbandian D. - Horna L. +1,5 seta 1,9 stawka 3/10

Nalbandian D. - Horna L. 3,3 stawka 1/10

 

Typ bardziej przeciwko obecnej formie Bandiego, który męczy strasznie w swoich pojedynkach. Tak własciwie to nie powinien przejsc 1r w AO, ale tam pomógl mu Tipsarevic swoją kontuzją. Jak narazie gra bardzo nieregularne, dużo psuje, kondycjnie też nienajlepiej to chyba wygląda. Horna błysnał formą w Vina del Mar, jest ograny na mączce. Myśle, że kurs warty grzechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buenos Aires:

G.Canas - J.P.Guzman 1 1.20 :t: EASY :]

G.Canas - J.P. Guzman 2:0 1.55 :t::]

 

Canas w gazie i to bardzo dużym w zeszłym tygodniu wygrał turniej bez straty seta. Dlatego nie widzę innej opcji niż 2:0 dla Guilermo, który zagra z typowym chellenger'owcem. Za Canas;em przemawia serwis jego regularność oraz duży procent wygranych pierwszych podań. Z głębi kortu też gra wyśmienicie popełniając mało niewymuszonych błędów. Dlatego według mnie typ na win Canasa wchodzi na 100 % a typ na 2:0 (99%).

 

Sprawdziło się wszystko co napisałem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buenos Aires:

G.Canas - J.P.Guzman 1 1.20 :t: EASY :]

G.Canas - J.P. Guzman 2:0 1.55 :t::]

 

Canas w gazie i to bardzo dużym w zeszłym tygodniu wygrał turniej bez straty seta. Dlatego nie widzę innej opcji niż 2:0 dla Guilermo, który zagra z typowym chellenger'owcem. Za Canas;em przemawia serwis jego regularność oraz duży procent wygranych pierwszych podań. Z głębi kortu też gra wyśmienicie popełniając mało niewymuszonych błędów. Dlatego według mnie typ na win Canasa wchodzi na 100 % a typ na 2:0 (99%).

 

Sprawdziło się wszystko co napisałem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.Benneteau-Hyung-Taik Lee

Typ:2

Kurs:1.80(Bwin)

 

Julien jest dopiero po turnieju we Francji gdzie toczył 3 mecze 3 setowe i moim zdaniem jest bardzo zmęczony.Lee natomiast też ostatnio grał turniej i przegrał ze świetnym Andy Murrayem w 3 secie tiebreaku jak się potem okazało zwycięzcą później tego turnieju.Tak więc widać,że się czuje na tej nawierzchni bardzo dobrze a kurs na niego jest zachęcający. Nie widzę w tym meczu innej możliwości jak zwycięstwo Koreańczyka.Grali raz ze sobą w tamtym roku i górą oczywiście był Koreańczyk wygrał 6/3 6/4.Teraz jestem pewny,że i w tym starciu górą będzie Koreańczyk.Już w Memphis zagrał w deblu z Udomchoke i niestety odpadł ale nie z byle kim bo z parą Cermak/Levinsky 4/6 4/6.Dziś nie powinien mieć problemów z ograniem Francuza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.Benneteau-Hyung-Taik Lee

Typ:2

Kurs:1.80(Bwin)

 

Julien jest dopiero po turnieju we Francji gdzie toczył 3 mecze 3 setowe i moim zdaniem jest bardzo zmęczony.Lee natomiast też ostatnio grał turniej i przegrał ze świetnym Andy Murrayem w 3 secie tiebreaku jak się potem okazało zwycięzcą później tego turnieju.Tak więc widać,że się czuje na tej nawierzchni bardzo dobrze a kurs na niego jest zachęcający. Nie widzę w tym meczu innej możliwości jak zwycięstwo Koreańczyka.Grali raz ze sobą w tamtym roku i górą oczywiście był Koreańczyk wygrał 6/3 6/4.Teraz jestem pewny,że i w tym starciu górą będzie Koreańczyk.Już w Memphis zagrał w deblu z Udomchoke i niestety odpadł ale nie z byle kim bo z parą Cermak/Levinsky 4/6 4/6.Dziś nie powinien mieć problemów z ograniem Francuza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotterdam:

 

Simon G. - Kohlschreiber P. 1 1.70 (bet-at-home)

 

Zacznę od Niemca: nie wiem dlaczego ale Philipp spada z formą, jako że na początku sezonu jeszcze jakoś w miarę pogrywał, teraz coś mu nie idzie ostatnio 3 sety z Deliciem i porażka z Ddavide Sanguinetti w turniej w Delray Beach. Nie wierzę w to żeby Niemiec nagle się odbudował. Natomiast Francuz jest obecnie w dobrej formie podbudowany zwycięstwem w Marsylii w finale pokonując M.Baghdatisa 6:4 7:6 co świadczy bardzo dobrze o obecnej formie Simona. Serwis Francuza na przyzwoitym poziomie 70 % pierwszego podania z takimi graczami jak Soda i Marcos :)) Według mnie nie ma w tym meczu innego rozwiązania. Teraz czekamy tylko na mecz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotterdam:

 

Simon G. - Kohlschreiber P. 1 1.70 (bet-at-home)

 

Zacznę od Niemca: nie wiem dlaczego ale Philipp spada z formą, jako że na początku sezonu jeszcze jakoś w miarę pogrywał, teraz coś mu nie idzie ostatnio 3 sety z Deliciem i porażka z Ddavide Sanguinetti w turniej w Delray Beach. Nie wierzę w to żeby Niemiec nagle się odbudował. Natomiast Francuz jest obecnie w dobrej formie podbudowany zwycięstwem w Marsylii w finale pokonując M.Baghdatisa 6:4 7:6 co świadczy bardzo dobrze o obecnej formie Simona. Serwis Francuza na przyzwoitym poziomie 70 % pierwszego podania z takimi graczami jak Soda i Marcos :)) Według mnie nie ma w tym meczu innego rozwiązania. Teraz czekamy tylko na mecz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubai - WTA

 

Mauresmo A. - Dushevina V. (-1.5/+1.5) 2 2.90 (bet-at-home)

 

Jeśli grać przeciwko Amelie to na początku turnieju, kiedy Francuzka nie jest jeszcze odpowiednio skoncentrowana. Rosjanka może i nie jest jakaś klasową zawodniczką ale grać w tenisa umie i z zawodniczkami z drugiej połówki światowego rankingu potrafi wygrywać więc myślę, że jest w stanie urwać seta.

 

Hantuchova D. - KIRILENKO M. (-1.5/+1.5) 2 1.60 (bet-at-home)

 

Bardzo trudny mecz do wytypowania ze względu na obecną dyspozycję zawodniczek, która w ostatnim czasie jest nierówna. Dlatego według mnie rozwiązanie z handicap'em wydaje mi strzałem w dziesiątkę po kursie 1.60. Head 2 Head jest 2:0 dla Danieli ale te mecze odbyły sie dwa lata temu. Uważam że mecz będzie bardzo wyrównany i zakończy się w 3 setach.

Dla podwyższenia kursu można dołożyć znajdującą się w tym sezonie w wyśmienitej formie J.JANKOVIC - M.Santangelo 1.10 kurs bądź 2:0 po kursie 1.30 obie propozycje powinny wejść bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubai - WTA

 

Mauresmo A. - Dushevina V. (-1.5/+1.5) 2 2.90 (bet-at-home)

 

Jeśli grać przeciwko Amelie to na początku turnieju, kiedy Francuzka nie jest jeszcze odpowiednio skoncentrowana. Rosjanka może i nie jest jakaś klasową zawodniczką ale grać w tenisa umie i z zawodniczkami z drugiej połówki światowego rankingu potrafi wygrywać więc myślę, że jest w stanie urwać seta.

 

Hantuchova D. - KIRILENKO M. (-1.5/+1.5) 2 1.60 (bet-at-home)

 

Bardzo trudny mecz do wytypowania ze względu na obecną dyspozycję zawodniczek, która w ostatnim czasie jest nierówna. Dlatego według mnie rozwiązanie z handicap'em wydaje mi strzałem w dziesiątkę po kursie 1.60. Head 2 Head jest 2:0 dla Danieli ale te mecze odbyły sie dwa lata temu. Uważam że mecz będzie bardzo wyrównany i zakończy się w 3 setach.

Dla podwyższenia kursu można dołożyć znajdującą się w tym sezonie w wyśmienitej formie J.JANKOVIC - M.Santangelo 1.10 kurs bądź 2:0 po kursie 1.30 obie propozycje powinny wejść bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubai - WTA

 

Mauresmo A. - Dushevina V. (-1.5/+1.5) 2 2.90 (bet-at-home)

 

Jeśli grać przeciwko Amelie to na początku turnieju, kiedy Francuzka nie jest jeszcze odpowiednio skoncentrowana. Rosjanka może i nie jest jakaś klasową zawodniczką ale grać w tenisa umie i z zawodniczkami z drugiej połówki światowego rankingu potrafi wygrywać więc myślę, że jest w stanie urwać seta.

 

Hantuchova D. - KIRILENKO M. (-1.5/+1.5) 2 1.60 (bet-at-home) :t:

 

Bardzo trudny mecz do wytypowania ze względu na obecną dyspozycję zawodniczek, która w ostatnim czasie jest nierówna. Dlatego według mnie rozwiązanie z handicap'em wydaje mi strzałem w dziesiątkę po kursie 1.60. Head 2 Head jest 2:0 dla Danieli ale te mecze odbyły sie dwa lata temu. Uważam że mecz będzie bardzo wyrównany i zakończy się w 3 setach.

Dla podwyższenia kursu można dołożyć znajdującą się w tym sezonie w wyśmienitej formie J.JANKOVIC - M.Santangelo 1.10 :t: kurs bądź 2:0 po kursie 1.30 :t: obie propozycje powinny wejść bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubai - WTA

 

Mauresmo A. - Dushevina V. (-1.5/+1.5) 2 2.90 (bet-at-home)

 

Jeśli grać przeciwko Amelie to na początku turnieju, kiedy Francuzka nie jest jeszcze odpowiednio skoncentrowana. Rosjanka może i nie jest jakaś klasową zawodniczką ale grać w tenisa umie i z zawodniczkami z drugiej połówki światowego rankingu potrafi wygrywać więc myślę, że jest w stanie urwać seta.

 

Hantuchova D. - KIRILENKO M. (-1.5/+1.5) 2 1.60 (bet-at-home) :t:

 

Bardzo trudny mecz do wytypowania ze względu na obecną dyspozycję zawodniczek, która w ostatnim czasie jest nierówna. Dlatego według mnie rozwiązanie z handicap'em wydaje mi strzałem w dziesiątkę po kursie 1.60. Head 2 Head jest 2:0 dla Danieli ale te mecze odbyły sie dwa lata temu. Uważam że mecz będzie bardzo wyrównany i zakończy się w 3 setach.

Dla podwyższenia kursu można dołożyć znajdującą się w tym sezonie w wyśmienitej formie J.JANKOVIC - M.Santangelo 1.10 :t: kurs bądź 2:0 po kursie 1.30 :t: obie propozycje powinny wejść bez najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotterdam:

 

Simon G. - Kohlschreiber P. 1 1.70 (bet-at-home) :n: krecz Simon

 

Zacznę od Niemca: nie wiem dlaczego ale Philipp spada z formą, jako że na początku sezonu jeszcze jakoś w miarę pogrywał, teraz coś mu nie idzie ostatnio 3 sety z Deliciem i porażka z Ddavide Sanguinetti w turniej w Delray Beach. Nie wierzę w to żeby Niemiec nagle się odbudował. Natomiast Francuz jest obecnie w dobrej formie podbudowany zwycięstwem w Marsylii w finale pokonując M.Baghdatisa 6:4 7:6 co świadczy bardzo dobrze o obecnej formie Simona. Serwis Francuza na przyzwoitym poziomie 70 % pierwszego podania z takimi graczami jak Soda i Marcos :)) Według mnie nie ma w tym meczu innego rozwiązania. Teraz czekamy tylko na mecz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotterdam:

 

Simon G. - Kohlschreiber P. 1 1.70 (bet-at-home) :n: krecz Simon

 

Zacznę od Niemca: nie wiem dlaczego ale Philipp spada z formą, jako że na początku sezonu jeszcze jakoś w miarę pogrywał, teraz coś mu nie idzie ostatnio 3 sety z Deliciem i porażka z Ddavide Sanguinetti w turniej w Delray Beach. Nie wierzę w to żeby Niemiec nagle się odbudował. Natomiast Francuz jest obecnie w dobrej formie podbudowany zwycięstwem w Marsylii w finale pokonując M.Baghdatisa 6:4 7:6 co świadczy bardzo dobrze o obecnej formie Simona. Serwis Francuza na przyzwoitym poziomie 70 % pierwszego podania z takimi graczami jak Soda i Marcos :)) Według mnie nie ma w tym meczu innego rozwiązania. Teraz czekamy tylko na mecz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buenos Aires:

 

CANAS G. - NALBANDIAN D. 1 1.70 (bet-at-home)

 

CANAS G. - NALBANDIAN D. 2:0 2.70

 

O Guilermo pisałem kilka postów wcześniej. Ciągle w bardzo dobrej dyspozycji :], natomiast Nalbandian ostatnimi czasy słabiutko pogrywa, przegrał już w tym turnieju z L.Horna dosyć gładko 6:4 6:3 więc nie wydaje mi się by mógł zagrozić CANAS'owi. Według mnie Nalbi nawet seta nie ugra a na takie rozwiązanie jest piękny kurs 2.70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buenos Aires:

 

CANAS G. - NALBANDIAN D. 1 1.70 (bet-at-home)

 

CANAS G. - NALBANDIAN D. 2:0 2.70

 

O Guilermo pisałem kilka postów wcześniej. Ciągle w bardzo dobrej dyspozycji :], natomiast Nalbandian ostatnimi czasy słabiutko pogrywa, przegrał już w tym turnieju z L.Horna dosyć gładko 6:4 6:3 więc nie wydaje mi się by mógł zagrozić CANAS'owi. Według mnie Nalbi nawet seta nie ugra a na takie rozwiązanie jest piękny kurs 2.70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buenos Aires:

 

CANAS G. - NALBANDIAN D. 1 1.70 (bet-at-home) :t: EASY

 

CANAS G. - NALBANDIAN D. 2:0 2.70 :t: EASY

 

O Guilermo pisałem kilka postów wcześniej. Ciągle w bardzo dobrej dyspozycji :], natomiast Nalbandian ostatnimi czasy słabiutko pogrywa, przegrał już w tym turnieju z L.Horna dosyć gładko 6:4 6:3 więc nie wydaje mi się by mógł zagrozić CANAS'owi. Według mnie Nalbi nawet seta nie ugra a na takie rozwiązanie jest piękny kurs 2.70.

 

Wszystko się sprawdziło co napisałem :] więc kto zagrał moje typy ten wygrał :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buenos Aires:

 

G.Gaudio - A.DI MAURO 2

G.Gaudio - A.DI MAURO 0:2

Co tutaj dużo pisać obecnie Gaston jest w tak fatalnej formie, że przegrywa Z R.Hidalgo 6:1 6:1; nie potrafi przejść pierwszych rund; robi masę nie wymuszonych błędów. Natomiast Di Mauro ostatnimi czasy wygrywa niespodziewanie pojedynki z przeciwnikami o zdecydowanie lepszych umiejętność i niż Gaston jest w tej chwili. Jak dla mnie 2:0 dla Di Mauro jest na 100 % pewnym rozwiązniem. A mecz wygrany przez Włocha jest typem dnia. ( niestety nie znam jeszcze kursu ale będzie w granicach 1,7, a na 2:0 ok. 2,6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuznetsova S.-Schnyder P.

Typ:1

Kurs:1.55(Toto-Mix)

 

Rosjanka w tym sezonie,zawodzi nie gra już tak w porównaniu do zeszłego sezonu.Ostatnio jednak zrobiła sobie krótką przerwę,i myślę,że mogła dobrze wypocząć i znaleść gdzieś tą zagubioną formę.W tym turnieju 1 runde przeszła bez żadnych problemów w dobrym stylu ograła Shaughnessy 6:1,7:6,więc dość gładko.Jej rywalka Patti to ma już za sobą już dwie 3 setówki,z Włoszka Schiavone oraz bardzo wymęczony mecz z Molik, jestem pewien,że dziś Patti nie wyjdzie na kort już aż taka pełna sił jak w poprzednich meczach z rywalkami,wydaje mi się że jest za bardzo przemęczona i nie powalczy w tym meczu o zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuznetsova S. - Schnyder P. typ 1 - 1,50

 

Prześlizguje się Patty przez kolejne rundy. Gra ładnie i nagle staje, nie biega, wyrzuca po autach, wali w siatkę, po prostu wszystko źle. Schiavonie i Molik stać było na wygranie seta - po prostu brakowało umiejętności. Kuznetsova to wyższa liga. H2H 4-2 (właściwie 3:2, bo Patty raz w ogóle nie wyszła na kort) dla Rosjanki (Szwajcarka oba mecze wygrała w tym samym turnieju Berlin Open w latach 2003 i 2005). Jeśli nic Schnyder nie zmieni w swojej grze (a w zasadzie bardziej w podejściu do gry), na co chyba się nie zanosi, to dziś wylatuje z turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horna - Canas 2.50 1.50

 

Mecz dla Canasa może nie tak łatwy jak wczoraj ale myśle że jego dzisiejsza porażka byłaby dużą niespodzianką. Jak już wcześniej pisał bodzios861 Canas w formie, głodny sukcesu, dlatego co bym nie napisał byłoby to powtarzanie wcześniejszych wypowiedzi. Myśle że Guillermo przygotowywał się do tego meczu już wczoraj podczas gry z Nalbadianem, gdzie zbytnio się nie namęczył grając swoje i nie walcząc do upadłego o każdą piłke. Wyraźnie się oszczędzał. Podsumowując, podejrzewam że Canas celuje w finał tego turnieju, który jest rozgrywany w jego ojczyżnie i Horna mu w tym nie przeszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuznetsova S.-Schnyder P.

Typ:1

Kurs:1.55(Toto-Mix)

 

Rosjanka w tym sezonie,zawodzi nie gra już tak w porównaniu do zeszłego sezonu.Ostatnio jednak zrobiła sobie krótką przerwę,i myślę,że mogła dobrze wypocząć i znaleść gdzieś tą zagubioną formę.W tym turnieju 1 runde przeszła bez żadnych problemów w dobrym stylu ograła Shaughnessy 6:1,7:6,więc dość gładko.Jej rywalka Patti to ma już za sobą już dwie 3 setówki,z Włoszka Schiavone oraz bardzo wymęczony mecz z Molik, jestem pewien,że dziś Patti nie wyjdzie na kort już aż taka pełna sił jak w poprzednich meczach z rywalkami,wydaje mi się że jest za bardzo przemęczona i nie powalczy w tym meczu o zwycięstwo.

 

Bradzo pewne zwycięstwo w dwóh setach 6:3,6:4.Kuznetsova przeważała w całym meczu i wygrała w pięknym stylu,Patti widać było że jest zmęczona dlatego przegrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horna - Canas :niesmak:

 

 

Ferrer - Youzhny 1.62

 

Ferrer wyżej w rankingu i do tej pory z łatwością odprawiał rywali z kwitkiem ale co to byli za rywale? zupełnie bez formy Rochus i słabiutki Vliegen. Z Jużnym nie pójdzie mu tak łatwo, który w tym turnieju pokonał juz Berdycha. w H2H jest po 1 z tym że Ferrer zwyciężył 4 lata temu w turnieju w Madrycie czyli u siebie natomiast ostatnie spotkanie tych panów miało miejsce 5 miesięcy temu w US Open gdzie zwyciężył Youzhny. W dodatku Ferrer dużo lepiej czuje sie na clayu a mecz zostanie rozegrany na hardzie przez co daje jeszcze większe szanse Mikhailowi :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubai WTA:

 

A.MAURESMO - J.JANKOVIC będą 3 sety 1.95 (bet-at-home)

 

Do tej pory grały ze sobą 4 razy na nawierzchni Hard i raz na Clay. Jeden z czterech meczy zakończył się kreczem Jeleny ale to było już dawno temu (2005 r.), ostatni mecz rozegrały między sobą w Sydney, wygrała Serbka 7:6 6:0. Natomiast dwa pojedynki, które jeszcze stoczyły na naw. Hard były trzy setowe. Obie zawodniczki obecnie na podobnym poziomie. Jeżeli Amelie traci seta z Hantuchova to straci też z Jelena. Według mnie wygra Amelie 2:1, choć bardziej pewne jest to że będą trzy sety jak dla mnie 90 % szans na takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...