Skocz do zawartości

progresja powolna ale skuteczna w 99,5%


omet

Rekomendowane odpowiedzi

stawka : ilosc kolejek ; ilosc pieniedzy juz zainwestowana po kolejkach:

0,5 .1 ; 0.50

 

1 zl .2 ; 1.50

;

2zl .3 ; 3.50

 

4 .4 ; 7,50

 

8zl .5 ; 15,50

;

17 .6 ; 32.50

 

34 .7 ; 66.50

 

68 .8 ; 134.50

 

136zl .9 ; 270,50

 

Mysle o takim systemie ze gram na kurs okolo 2~2.2 i wygrywam malo ale wygrana dziele na 9 i doliczam do kazdej stawki progresywnej i w ten sposob ona mi rosnie w miare czasu

Zastanawiam sie czy mozna dojsc do przyzwoitej sumki tym systemem nie przegrywajc . bede grac w ten sposob ze lacze 5-7 pewniakow(mecze podporkowe, koszykowka hokej z podporka itd...) aby ten kurs stworzyc. Wyglada to nastepujaco gram kurs 2.1 za 4zl i wygrywam po czwartej kolejce wtedy

8.20- koszt kolejek 7.50= 0.70gr. Dziele 0.70 na 9 to mi wychodzi 7 groszy. Dodaje je do kazdej poszczegolnej kolejki, wiec zaczynam juz wtedy grac za kurs 0.57 potem 1.07 itd... az trafie. System pewny ale powolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak zaczniesz grac po kursach 1.10 (pewniaki:lol:) to w Krakowie jestes spalony %-)

 

why?

 

Juz mowie zazwyczaj takie kursy sa na druzyny ktore najczesciej sa mistrzami lub wicemistrzami swoich lig a jak wiadomo takie druzyny nie zawsze musza wygrywac , nawet remis moze popsuc szyki w kuponie grajac kilka takich spotkan jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze jedna z tych druzyn wtopi kupon . Grajac singla mozemy byc pewni zysku ale wielokrotnosc wygranej jest marna wiec trzeba dosc duzyc stawek a jak nie siadzie to tylko sie :krzeslo::c::krzeslo: a pozniej to odrobic progresja z takim kursem tez ciezko . Wiec mysle ze lepiej zagrac singla z kursem 1.50 i miec te 50% zysku . Ale jest pewien wyjatek , jeszcze nie gralem na zaklady w Betfair w ktorych typujemy ze padnie chociaz jedna bramka , jak cos wpadnie to sprobuje tak wlasnie grac jakies singielki moze da sie co na tym zarobic :] Taka ma opinia na temat pewniakow typu 1.12 :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze jesli gram mecz 1X to mam z zalozenia juz 66%szans ze trafie. Ale pozostaje jeszcze analiza ktora dodaje mi okolo 25%szans ze trafie. Kurs 1.2 razy 4 daja 2.07ako wiec

trafialnosc musi byc ogromna wiec po co mam ryzykowac kursy 1.5 ktore i tak nie wchodza

zbyt czesto. Z mojego doswiadczenia i obserwacji widze ze najlepiej grac wlasnie z takimi kursami bo tylko wtedy mozna urabac kase , A grajac progresja to juz praktycznie nie potrafie sobie pomyslec ze moze nie wejsc taki kupon z pewniakmi za 5-6 razem. :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Cie zapewniam, że prędzej Ty stracisz kase na takiej progresji niż ja na singlowej progresji AKO 2! Normalnie pomyśl, że musisz trafić 6 spotkań z kursami 1.15 czy coś koło tego, żeby podwoić stan posiadania... a ile razy umoczysz? Sądzę, że dość często.

 

A już grania na pewniaczki po 1.01 za miliardy złotych to wogóle nie rozumiem %-)

 

 

Ciekawy jestem tylko dlaczego jak ja puszcze sobie 32 spotkania z kursami ~1.15 to jakoś nigdy nie mogę trafić takiego kuponiku?! :/ Może kolega z góry mi wytłumaczy? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że omet ma po części racje jak i FAN.

 

Ja powiem kilka słów obiektywnych na temat tego sporu.

Wydaje mi się, że nie ma sensu obstawiać, aż 3meczy na kupon. Ja zawsze grałem maxymalnie 2mecze na kuponie, albo single. Kursy zawsze brałem od 1.30 - 1.50 i grałem za wiekszą stawke. Tylko ja sie nie bawiłem w progresje. Jeśli przegrałem to grałem drugi raz, ale powiem Wam szczerze, że trzeba byś mistrzem świata,żeby nie znaleźć 2meczy w przedziale kursowym 1.30 - 1.50. Wielu moich kolegów gra właśnie też w ten sposób i wygrane przychodzą im bardzo często. Wiec dla omet'a polecam zastanowić sie nad tym. I jeszcze jedno odradzam obstawiania w ten sposób piłki nożnej (chyba, że bardzo lubisz ten sport). Ja osobiście w ten sposób już nie gram, ale takto obstawiałem F1 i Koszykówke co dawało mi zyski, ale nie jakieś bardzo ogromne, bo przegrywać też przegrywałem.

 

Ciekawy jestem tylko dlaczego jak ja puszcze sobie 32 spotkania z kursami ~1.15 to jakoś nigdy nie mogę trafić takiego kuponiku?!

Bo pewnie grasz piłke nożną i same pewniaki :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak latwo nie da sie znalezc 32 meczy bez podporki z kursem 1,15;] prędzej tenis.

 

Wszystkie typy są dobre (no oczywiście z tymi 1,15 nie przesadzajmy;/) jeżeli ich pk > 1. Tylko problem w tym że to pk czasami trudno oszacować lepiej niż buk a dodatkowo tzreba znaleźć buka z najlepszym kursem na dane zdarzenie. Ja sam jak to kiedyś czytałem mówiłem że brednie itp. ale teraz coraz bardziej jest to dla mnie interesujące.

 

Zobaczmy sytuacje. Ktoś gra tylko w Bet-at-home i tylko mecze z kursem średnim 2. Jego skuteczność wynosi 50% i załóżmy po miesiącu jego zysk od obrotu wynosi 0. A jeżeli grając te same typy tylko że u roznych bukow ze średnim kursem 2.2 przy skuteczności 50% ma już 10% zysku od obrotu, a to nie jest mało i predzej czy pozniej wszyscy przekonują się że ich to zadowala. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos gra tylko w weekendy to zapewne jest z czegos wybierac Bo jest duzo spotkan ,a ja lubie grac codziennie wiec nie zawsze jest w tygodniu bogata oferta . Wtedy najlepiej jest obstawic kilka pewniaczkow (tenisa pilki recznej NFL itd... )albo podporkowych meczy i tyle.

-jesli ktos wrzuca 32 pewniaki to normalne ze mu ktorys nie wejdzie zwykle ale jesli z tych 32 wybierze 5-6 to ma juz ogromne szanse na wygrana :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dyskusja zrobiła się o tym czy warto grać pewniaki typu 1.10 czy też może nie. Tak naprawdę każdy te AKO może wypracować jak chcę; jeden na 1 zdarzenie, drugi na 3 zdarzenia, a trzeci na 56 zdarzeń %-) Mi szczerze mówiąc sam system się podoba, tyle, że trzeba mieć trochę większy budżet na początek, bo codzienny zysk w wysokści 50 gr, może trochę deprymować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje ale jesli uzbieram 5.11zl zysku to rozdzielam to znowu na poszczegolne kwoty. tak wiec 0.50groszy to tylko wyjsciowa stawka potem bedzie zwiekszana w miare uplywu czasu. w tygodniu na ten system puszczam okolo 11 kuponow wiec nie powinno to trwac dlugo jak progresje bede zaczyna c juz od 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy sposob jest dobry jak sie na nim zarabia i każdy swoj sposob bedzie zachwalał - do czasu aż nie przewali sporej gotówki co prędzej czy później nastąpi. "jak nie wtopisz to sie nie nauczysz" %-) Ja np. przewaliłem na live calutki bonus z expekta (100 zł) %-) bo postawiłem wszystko na remis w meczu i do 92 min. wszysko było cacy a dalej pewnie się domyślicie :D ale na szczęście to bonus bo swojej kasy bym na pewno w ten sposób nie postawił jednak mimo wszystko zawsze żal:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest pewien wyjatek , jeszcze nie gralem na zaklady w betfair w ktorych typujemy ze padnie chociaz jedna bramka ,

 

czy ktoś może mi powiedzieć jak sie stawia tego typu zakład, bo już kiedyś o tym slyszalem, a nie stety nie czaje takiego buka jakim jest Betfair strasznie to skomplikowane. czy w uproszczeniu mówiąc mam postawić że "nie wygra wynik 0:0"?:zdziwiony:

 

wiem że jestem ciemniak ale jak ktoś móglby to na szybko opisać bede bardzo wdzieczny! : :zdziwiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest pewien wyjatek , jeszcze nie gralem na zaklady w betfair w ktorych typujemy ze padnie chociaz jedna bramka ,

 

czy ktoś może mi powiedzieć jak sie stawia tego typu zakład, bo już kiedyś o tym slyszalem, a nie stety nie czaje takiego buka jakim jest Betfair strasznie to skomplikowane. czy w uproszczeniu mówiąc mam postawić że "nie wygra wynik 0:0"?:zdziwiony:

 

wiem że jestem ciemniak ale jak ktoś móglby to na szybko opisać bede bardzo wdzieczny! : :zdziwiony:

 

No niby to samo ale mowisz o layu , a standardowo w meczach wiekszej wagi jest czasem duzo opcji zakladow i znajdz sobie takie cus : suma goli tam klikasz i masz 1 , 2, 3 itd do 7 bramek lub wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może mi powiedzieć jak sie stawia tego typu zakład, bo już kiedyś o tym slyszalem, a nie stety nie czaje takiego buka jakim jest betfair strasznie to skomplikowane. czy w uproszczeniu mówiąc mam postawić że "nie wygra wynik 0:0"?:zdziwiony:

Jaki problem? Jeśli jest mecz gdzie można typować "dokładny wynik" (nie zawsze dają) to szukasz wyniku 0-0. Jak już znajdziesz masz 2 możliwości :

niebieską "wygra" (back)-czyli taki wynik padnie

i

pomarańczową "nie wygra" (lay)- tu można obstawić ,że taki wynik nie padnie.

Wciskasz co ci potrzeba, stawiasz kasę i modlisz się by strzelili.... ;)

Wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zamiast stawiać LAY na 0-0 możesz zagrać BACK na "1 or more goals in match" w zakładce "ilość goli" - kursy to zwykle 1.1 +/- więc jak bramka wpadnie w 10 minucie meczu to odrazu masz kasiorkę ;) chociaż osobiście nie lubię grać kursów 1.1 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki teraz wszystko zrozumialem. czasem są tylko takie dziwne opcje, np. dziś chievo - milan 0:0 nie wygra kurs 11? czy nadal czegoś nie rozumiem? :). pytam z ciekawości bo i tak bede stawiał w rubryce" ilość goli 1 lub wiecej" :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

hehe dawno tak sie nie usmialem. hehe wszystko ladnie policzone co do grosza. Najbardziej podoba mi sie fragment: "Dziele 0.70 na 9 to mi wychodzi 7 groszy. Dodaje je do kazdej poszczegolnej kolejki" Wszystko elegancko policzyl co do grosika:) Kolego masz super system. Szanse na wytypowanie 7meczy sa bardzo, ale to bardzo male. Zreszta co rozumiesz przez slowa 7pewniakow? Dawno juz nie widzialem weekendu aby wszystkie pewniaki weszly. :) Nawet jezeli uda ci sie wygrac to bedziesz do przodu kilka zlotych:PP starczy na paczke cukierkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...